>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montpellier, Sofia, Quito - 06.02-12.02.2017

Status
Zamknięty.
deepred 776,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ale granie na Verdasco na hali poniżej 1,20 to jest samobójstwo. Gość nie umie tu grać i często kasuje tylko wpisowe na takich turniejach. Nie wiem jak gra Barrere, ale raczej bym coś w jego kierunku grał, aniżeli na Verdasco. Co myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
szpil 313

szpil

Użytkownik
Rok temu Verdasco w tym czasie znajdował się na turnieju w Quito, przegrał z Olivo (@3.60).
2 lata temu - Quito przegrana z Lopezem (@2.43), a potem Sao Paulo przegrana z Lajoviciem (@3.45)
w 2013 poleciał do San Jose - przegrana ze Smyczkiem (@3.15).
Nie wątpię, że Verdasco może wciągnąć Francuza nosem, ale to ewidentnie jest okres na którym Vedrasco zarabia w trochę inny sposób. Pytanie tylko w której rundzie odpuści.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Rok temu Verdasco w tym czasie znajdował się na turnieju w Quito, przegrał z Olivo (@3.60).
2 lata temu - Quito przegrana z Lopezem (@2.43), a potem Sao Paulo przegrana z Lajoviciem (@3.45)
w 2013 poleciał do San Jose - przegrana ze Smyczkiem (@3.15).
Nie wątpię, że Verdasco może wciągnąć Francuza nosem, ale to ewidentnie jest okres na którym Vedrasco zarabia w trochę inny sposób. Pytanie tylko w której rundzie odpuści.
Ciekawa teoria ale według mnie trochę naciągana. Nie widzę nic podejrzanego w porażce z Lopezem w dwóch tie-breakach. Olivo też potrafił ukąsić w zeszłym sezonie. Zupełnie inny kaliber niż Barrere dla mnie.
 
deepred 776,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Rok temu Verdasco w tym czasie znajdował się na turnieju w Quito, przegrał z Olivo (@3.60).
2 lata temu - Quito przegrana z Lopezem (@2.43), a potem Sao Paulo przegrana z Lajoviciem (@3.45)
w 2013 poleciał do San Jose - przegrana ze Smyczkiem (@3.15).
Nie wątpię, że Verdasco może wciągnąć Francuza nosem, ale to ewidentnie jest okres na którym Vedrasco zarabia w trochę inny sposób. Pytanie tylko w której rundzie odpuści.
Później trafia na Medvedeva/Kamke. Na pewno będzie na niego zdecydowanie wyższy kurs pre. Problem jest taki, że nie znam kompletnie tego Barrere i dlatego się jeszcze waham czy coś na niego położyć. W przeciwnym razie od razu pakowałbym na porażkę Dasco.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Ja osobiscie gram dzis prawie wszystkie typy w strone dogów:
Proponuje jakies duże handicapy w ich strony tzn:
Barrere +5,5
Bourque +5,5 ⛔⛔ ahh Bourque o 1 przełamanie za duzo ... miał bp kilka szkoda ze nie wykorzystał
Tepevac +5,5
ako: 2,64 STS


Argumentacja? Podaj dokładnie, co powoduje, że idziesz akurat w tę stronę w każdym z tych meczów./Macko18

Argumentacja prosta:

Są to turnieje rangi 250 , więc powątpiewam w nadzwyczajna motywacje Verdasco,Mullera oraz Youzhnyego.
Natomiast dla młodych nie znanych zawodników takie turnieje to szansa na lepsza kase , na pkt , na szanse pokazania się.

W meczu Mullera i Bourque dochodzi fakt iż wiadomo Muller fajny serwis ale wirtuozem przełaman on nie jest , wiec hc 5,5 w strone Francuza moim zdaniem spokojnie starczy.

W nastepnych spotkaniach Youzhny krecz w AO watpie by grał tu na 100% mozliwosci.Napewno bd chciał sobie pograc po kontuzji.Tepavac po przejsciu kwali tanio skóry nie sprzeda.Zapoznany z kortem daje mu kolejny atut.

A w ostatniej parze tak jak wyżej inni pokazali statystyke ze Verdasco zbytnio sie nie przykłada do turniejów na początku roku.A francuz gra u siebie publika go bd dopingować 7 gemów ugra !
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie Verdasco z 2016 roku na szybko:
Ymer 6:2 6:1 Sztokholm 4,50
Lajovic 2:6 6:3 6:2 Petersburg 2,60
Granollers 7:6 6:2 Los Cabos 4,00
Schwartzman 7:6 6:1 Nicea 2,50
Busta 6:1 6:3 Estoril 2,10
Olivo 7:6 3:6 6:3 3,60

Niektóre sety oddane kompletnie bez walki do 1 czy 2 gemów. A z drugiej strony potrafił pokonać Nadala na AO, mógł zatrzymać rozpędzonego Murraya pod koniec sezonu w Paryżu i miał z 5 meczowych z Djokovicem w Doha w tym roku. A z 18-letnim Ymerem rankingu +500 wygrywa 3 gemy ???? . Verdasco w pigułce.
???? Haase R. - Kuzmanov D.
Kuzmanov D. +1,5 seta ::: 3,01 ::: 1/3 Pinek ⛔
Wczoraj z typem nie wyszło, ale niewiele zabrakło bo reprezentant gospodarzy prowadził w 1 secie 5:3, jednak zabrakło jaj, a taja przegrał do 0. Tym razem znowu gram na Bułgara i liczę na przynajmniej seta. Haase jest wiadomo, że lepszy, gracz z czołówki ATP, ale też zdarzają mu się wpadki. W nocy odpadł Monteiro po 1,15 w Quito z graczem z okolic 600 rankingowej.
Kuzmanov 450 miejsce, 23 lata, poziom Futures raczej niż Challenger. Rok temu grał tutaj w Sofii i urwał set Berankisowi, a kursy były trochę wyższe na Litwina. Na podobny scenariusz liczę i tym razem. 1 mecz, turniej niższej rangi, a za tydzień mamy holenderski Rotterdam ATP 500, w kraju Robina Haasa.
Wynik: 2:0
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Marchenko - Halys - 1
Pinnacle - 2,139

Nie rozumiem dlaczego buki upatrują faworyta w Halys&#39;e. Przecież Ilya jest lepszym zawodnikiem, bardziej doświadczonym. Według mnie bilans 0-3 Marchenki w tym sezonie wcale nie mówi o jego braku formy. Przegrana z Karloviciem w dwóch tie-breakach - żaden wstyd, przegrana z Murrayem i przegrana z O&#39;Connelem. Fakt, O&#39;Connel niższej rangi zawodnik ale bardzo dobrze się ostatnio prezentował. Patrzę na dorobek Halys&#39;a i nie widzę, tam żadnych gwiazd. Raczej sporo przegranych pojedynków ze słabymi zawodnikami. Z kolei, Marchenko wygrywał z zeszłym sezonie z takimi gośćmi jak Dzumhur, Dodig, Seppi, Ferrer, a przegrywał raczej z mocnymi graczami. W dwóch challangerach doszedł do finału, gdzie odprawiał właśnie takich zawodników jak Halys. Kurs wydaję mi się nieodpowiedni.
Francuz aż taki słaby nie jest widziałem go w paru meczach w poprzednim turneju i zagrał moim zdaniem dobry tenis, w niektórych kluczowych momentach zbrakło chłodniej głowy szczególnie przy swoim serwisie.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Francuz aż taki słaby nie jest widziałem go w paru meczach w poprzednim turneju i zagrał moim zdaniem dobry tenis, w niektórych kluczowych momentach zbrakło chłodniej głowy szczególnie przy swoim serwisie.
To prawda, że odnoszę się tylko do historii pojedynków bo nie oglądałem Halysa ani razu. Ludzie muszą widzieć w nim potencjał bo kursy są jakie są. Jednak czy powinien być faworytem w starciu z Marchenką?
 
arass1 244,7K

arass1

Użytkownik
Kursy na Darcisa też rosną.
Sportowo w obecnej formie Darcis bije rywala na głowę, ale coś podejrzanie to wygląda.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Kursy na Darcisa też rosną.
Sportowo w obecnej formie Darcis bije rywala na głowę, ale coś podejrzanie to wygląda.
Ja bardziej to czytam w ten sposób, że dużo ludzi widzi w Martererze potencjał i dochodzi do tego ich ostatni pojedynek w listopadzie 2016 roku, gdzie była trzy-setkówka. Każdy sobie doda nienajgorszy bilans Marterera, h2h, i kurs 2,9. Stąd ruch na kursie moim zdaniem.
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Quito
godzina: 21.00
spotkanie: Alejandro Falla - Alessandro Gianessi
typ zwycięstwo Gianessi 2:0
kurs 3,8 williamhill
Analiza:
Tutaj gram ryzykownie dlatego spokojna stawka!!!!Bukmacherzy faworyzują Alejandro Fallę , który góruje doświadczeniem nad Włochem.Kolumbijczyk przeszedł eliminacje bez straty seta do tego świetnie zna ten turniej.W ubiegłym roku i dwa lata temu Alejandro odpadał tutaj w drugiej rundzie , rok temu z Estrellą a wczesniej z Lorenzim.
Lubię Fallę i często obstawiam jego mecze , ale on lepiej sprawdza się w roli doga i na pewno lepiej grywa na szybkich nawierzchniach zwłaszcza na trawie.
Dzisiejszy rywal Falli to Alessandro Gianessi raczej przeciętny tenisista ale 7 lat młodszy i do tego najlepsze wyniki osiągający na mącze. Gianessi ostatnimi czasy miał znakomity występ na turnieju w Szczecinie , który wygrał bez straty seta pokonując 2:0 w finale Dustina Browna.Jeśli dzisiaj zaprezentuje podobną dyspozycję to nie zdziwi mnie zwycięstwo Włocha.Po kursie 3.8 zaryzykuję że nawet bez straty seta.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Również polecam grę przeciwko dziadkowi Falla. Nie wiedziałem, że mecz Evansa będzie odwołany w momencie pisania.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Bedene @ 2,37 Bet365 Bedene 2:0 @ 4,10 Betsson Na szybko bo mi coś wypadło, kolejne value. Coric czyli według wielu, przyszły Djokovic, co w moim przekonaniu jest nieporozumieniem. Chorwat to jest typowy przebijak, czym on ma zaskoczyć agresywnie grającego Bedene? który na pewno nie będzie się w dawał w wymiany z Borną, który w większości tak zdobywa punkty. Dla mnie ten kurs to nieporozumienie. Bedene w hali 45/27 a Chorwat 24/20. Coric na hardzie na pewno zasłynął wygraną w USA z Nadalem gładko w dwóch setach. Zdecydowanie stawiam na ofensywę w tym spotkaniu i lżej gram 2:0. Bez dwóch zdań warto zagrać w stronę Brytyjczyka.
Zacytuję tutaj kolegę bo oglądam powyższy mecz i rzeczywiście jest tak, że Coric nie potrafi przyspieszyć w akcji. Nie widzę jakoś, żeby Chorwat mógł pograć z lepszymi zawodnikami na hardzie. A to się już od niego oczekuje. Musi coś zmienić w swojej grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Mathieu P. – Millot V. 1 @ 1.69 (1xBet) | 3/10j ✅

W Montpellier w jednym z pojedynków pierwszej rundy, zobaczymy dwóch reprezentantów gospodarzy. Około 2 tygodni temu, przy okazji challengera w Rennes napisałem kilka słów o Mathieu i pozwolę sobie je przytoczyć.

Francuz mimo, iż ukończył 35 lat wciąż plasuje się w TOP 100. Posiada bogaty bagaż doświadczenia, który w turniejach halowy jest bardzo ważnym czynnikiem. W końcu w przeszłości był „12” rakietą świata. Niespełna rok temu zagrał w finale turnieju ATP w Montpellier.

Sezon 2017 rozpoczął od 3 porażek i myślę, że to jest powód, dla którego bukmacherzy wystawili taki kurs. Przyjrzyjmy się bliżej tym porażką. W Doha przegrał po zaciętym meczu z młodszym z braci Melzerów. Porażka wstydu nie przynosi, bo Austriak zagrał dobry turniej w Doha. Następnie w Sydney odpadł w kwalifikacjach, właściwie to poddał mecz po 2 gemach. Myślę, że coś mu dolegało i postanowił nie ryzykować przed Australian Open. W Melbourne musiał uznać wyższość Seppiego. Ugrał seta, a ogólnie spotkanie było bardzo zacięte.

Moim zdaniem porażki, których doznał wstydu nie przynoszą.
Od tamtego czasu Francuz wyleciał z TOP 100, ponieważ nie obronił punktów za finał w Rennes. Dotarł tam do ćwierćfinału, gdzie uległ późniejszemu triumfatorowi Ignatikowi. Dodam tylko, że Białorusin zagrał w Rennes bardzo dobry turniej.

W Montpellier Mathieu także broni punktów za finał. Z racji tego, że jest to turniej rangi ATP, porażka w 1 rundzie oznaczać będzie stratę 150 punktów i spadek o jakieś 40 lokat! Sądzę, że Mathieu będzie „gryzł trawę”, aby wygrać to spotkanie i awansować do kolejnej rundy.

Natomiast jeśli chodzi o Vincenta Millota to mamy zupełnie inną sytuację. Francuz to gracz typowo challengerowy. Od lat próbuję przebić się do TOP 100, jednak bez skutku. W Montpellier próbował swoich sił wiele raz, jednak jego najlepszym wynikiem była 1 runda. W większości przypadków jego przygoda z turniejem kończyła się w kwalifikacjach. Tak byłoby i w tym roku, ponieważ Millot przegrał w decydującej rundzie eliminacji, jednak jako „szczęśliwy przegrany (LL)” został dopisany do drabinki głównej.

Trzeba mu oddać, że lubi grywać pod dachem. Ma bardzo dobry bilans 197/131, jednak osiągnął go zupełnie na innym poziomie, niż turnieje ATP. Sezon 2017 rozpoczął bardzo średnio, jedyne co warte odnotowania to ćwierćfinał challengera w Rennes, po za tym porażki w kwalifikacjach i 1 runda w innym francuskim challengerze w Quimper.

Myślę, że w tym spotkaniu zwycięzca może być tylko jeden. Będę mega zaskoczony, jeśli Mathieu tego meczu nie wygra. Zresztą jeśli tak się nie stanie to będzie to dla niego mała katastrofa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Quito (Ekwador), ziemna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Emilio Gomez - Renzo Olivo
Typ: 1
Kurs: 3,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po kursach na obu graczy wolę pograć zdecydowanie po wyższym na Emilio Gomeza. Osobiście mecz ten oceniam 50-50 albo nawet 60-40 na Gomeza. Mam jeden główny powód, dzięki, któremu zdecydowałem się tutaj tak wytypować ale o tym za chwilę, najpierw mały wstęp. Obaj panowie lubią grać na nawierzchni ceglanej więc będzie to spotkanie takich typowych &quot;ziemniaków&quot;. Faworytem bez wątpienia jest wyżej sklasyfikowany Argentyńczyk Olivo, który zajmuje 103 miejsce w rankingu. Gracz z Ekwadoru Emilio Gomez w rankingu zajmuje dopiero 290 pozycję. Skąd więc pomysł aby pograć w stronę Emilio ? Takim minimalnym powodem jest to, że Gomez w tym roku rozegrał już 2 oficjalne spotkania na mączce na turnieju w Sunrise (USA), gdzie wprawdzie nic wielkiego nie odegrał bo odpadł zaraz w swoim drugim spotkaniu ale jednak jego przeciwnik ostatni oficjalny mecz na tej nawierzchni zagrał pod koniec października więc jeżeli chodzi o tegoroczne obycie z tą nawierzchnią to taki minimalny plus w stronę gracza z Ekwadoru. Jednak tym się nie kierowałem stawiając na Emilio. Głównym powodem dla którego zdecydowałem się tutaj tak zagrać i podzielić się tym z wami jest to, że jest to turniej rozgrywany w Quito na dużej wysokości, gdzie warunki panują trudne i nietypowe i z pewnością dla tenisisty stąd jest to normalka jednak dla Olivo może to być za duża bariera do przeskoczenia. Pod względem umiejętności argentyński tenisista przewyższa swojego rywala, jednak dzisiaj będzie się zmagał z nietypowymi dla siebie warunkami, na dużej wysokości i stąd widzę tutaj szansę na wygranie meczu przez Gomeza. W futbolu drużyny, które jadą rozegrać mecz na dużej wysokości do Ekwadoru czy Boliwii też często przewyższają swych rywali pod względem umiejętności ale po prostu pod względem wytrzymałości nie wytrzymują gry na takich wysokościach, bo nie są do tego przyzwyczajeni. Wielokrotnie tak było czy to w meczach Copa Libertadores czy w meczach międzypaństwowych, kiedy do Ekwadoru czy Boliwii przyjeżdżała Brazylia czy Argentyna i gra im się nie układała. Właśnie te warunki sprawiają, że zdecydowałem się tutaj zagrać na tenisistę, który w tych warunkach powinien sobie lepiej poradzić, bo po prostu zagra u siebie. Obaj panowie spotykali się ze sobą dwa razy i w ostatniej potyczce na turnieju w San Juan (Argentyna) górą był Olivo, który wygrał 2-1 w setach a we wcześniejszym spotkaniu na turnieju rozgrywanym też w Ekwadorze w Guayaquil, górą był Gomez, który bez większych problemów wygrał 2-0 w setach. Dzisiaj również liczę na to, że na turnieju rozgrywanym w Ekwadorze na takiej wysokości Olivo tutaj nie będzie miał nic do powiedzenia. Zobaczymy jak to będzie ja argumenty, które przemówiły do mnie przedstawiłem również i wam. Oby typ był trafny. Powodzenia wszystkim tym, którzy zdecydują się go zagrać ????
⛔ 1-2 (7-5 , 2-6 , 6-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Olivo rok temu ćwierćfinał w Quito.
Zgadza się ale nie grał z żadnym Ekwadorczykiem a więc też z graczami, którzy do takich wysokości nie są przyzwyczajeni. No zobaczymy w czasie meczu czy ten mój tok rozumowania poszedł w dobrą stronę. Ja się tutaj sugerowałem uwarunkowaniami geograficznymi itd zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
tenissblog 110

tenissblog

Użytkownik
Na jutro dwie solidne propozycję i oczywiście obie to spore prezenty w postaci kuru od bukmacherów, jak dziś w przypadku Bedene.
Seppi @ 2,10 bet365
Skąd ten kurs na Włocha? Seppi w ostatnim czasie na prawdę prezentuje się solidnie. Świetny występ na AO, gdzie odprawił Mathieu, Kyrgiosa i Darcisa by ostatecznie przegrać ze Stachem po bardzo dobrym spotkaniu z jego strony. Lepszy bilans w hali ma Seppi. Dzumhur w Davis Cupie mimo wszystko męczył się z naszym Hubercikiem. Na AO odpadł w pierwszym spotkaniu z Trockim po 5cio setówce, ale jeśli ktoś zna Trockiego to doskonale wie, że w Szlemach 5cio setówki to już u niego tradycja. W Chennai pokazał się z krótko i banalnie mówiąc &quot;fatalnej&quot; strony. przegrywając z Selą 6:2 6:2 a już nawet nie będę porównywał Seppiego do karła Seli. Widać na pewno innego, lepszego Włocha niż jeszcze z przed kilku miesięcy i obecnie jest w zdecydowanie lepszej dyspozycji. W tamtym sezonie bym go nie dotknął, ale jeśli zagra tka jak prezentował się do tej pory to nie powinien mieć problemów z Bośniakiem.
Mathieu 2:0 @ 2,50 bet365
Tutaj typ zdecydowanie bardziej przeciwko Wincentowi, który jest na bardzo przeciętnym poziomie, na pewno półka niżej niż Mathieu. Gramy we Francji więc nie będzie na pewno publiczność po którejś ze stron, tylko liczą na dobre spotkanie a moim zdaniem takiego nie zobaczymy. Obaj na hali dodatnie bilanse. Grali w Quimper rok temu i kursy były bardzo podobne, Mathieu wygrał oddając zaledwie 3 gemy, jutro przewiduję podobnie. Oglądałem wczoraj Millota z Hemerym i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Jeśli on zagra jutro tak z Paulem to nie będzie co zbierać, jestem co do tego całkowicie przekonany. Zwycięstwo starszego Francuza to dla mnie promocja, dnia, tygodnia a może i miesiąca, lecz mnie to nie zadowala i mocno ruszam w 2:0.
Zdecydowanie polecam grę na Mathieu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom