>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montpellier, Sofia, Quito - 06.02-12.02.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Montpellier, Francja
Data rozgrywania: 06.02.2017 - 12.02.2017
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.opensuddefrance.com/
Lista Startowa: http://www.opensuddefrance.com/fr/joueurs/
Drabinka: http://www.opensuddefrance.com/fr/resultat-tournoi-simple/
Plan gier: http://www.opensuddefrance.com/fr/programme/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-montpellier/

Miejsce: Sofia, Bułgaria
Data rozgrywania: 06.02.2017 - 12.02.2017
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://sofiaopen.bg/en
Lista Startowa: http://sofiaopen.bg/en/s/3
Drabinka: http://sofiaopen.bg/en/s/4
Plan gier: http://sofiaopen.bg/en/s/2
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/bulgaria/atp-sofia/

Miejsce: Quito, Ekwador
Data rozgrywania: 06.02.2017 - 12.02.2017
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.ecuadoropen.com.ec/
Lista Startowa: http://www.ecuadoropen.com.ec/index.php/jugadores
Drabinka:
Plan gier:http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/quito/7161/daily-schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/ecuador/atp-quito/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Montanes - Eysseric 2 @ 1.67 Pinnacle | 3/10j ✅

Montanes rozegra pierwszy mecz w roku, właściwie od połowy września 2016 zmagał się z kontuzją nogi. Hiszpan skończy w tym roku 37 lat, także rekonwalescencja w tym wieku nie jest łatwa.

Obaj gracze specjalizują się w grze na kortach ziemnych, jednak Eysseric w dużo krótszej karierze od swojego rywala rozegrał więcej spotkań w hali. Do tego zagra u siebie.

Jakby tego było mało to Francuz gra lewą ręką. Montanes zawsze miał problem z mańkutami, przede wszystkim na BH. Bilans z leworęcznymi Hiszpana to 45-64.

Myślę, że Hiszpan traktuje ten turniej bardziej jako przetarcie przed zbliżającym się sezonem kortów ziemnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Paire - Khachanov 2 ⛔
Pinnacle - 2,11

Pierwszy typ, który najbardziej mi się rzuca w oczy na poniedziałek to pojedynek między Paire&#39;em, a Khachanovem. Benoit miałem okazję oglądać w tym roku w pojedynku z Fogninim, Bedene, Bautsitą i trochę Thiemem. Według mnie Francuz bardzo obniżył poziom. Jak się patrzy sucho na historię z tego roku to nie wygląda tak źle. Ale zastanówmy się - Bedene tak naprawdę zkreczował. Wcześniej miał w Chennai zawodników niżej rangi (Kravchuk, Bhambri). Z Bautistą bez szans, w ogóle nie mógł sobie poradzić z tak solidną grą Hiszpana. Jak wymiana jest trochę dłuższa to traci cierpliwość i próbuje swoich skrótów albo mocno przyspieszać co mu rzadko wychodzi. Później porażka w pierwszej rundzie z De Minaurem. Później emeryt Haas mu zeskreczował. Z Fogninim zagrali po prostu koncert błędów, komiczny mecz. No i oczywiście Thiem to już dla niego za wysokie progi. Podsumowując - Paire nic nie pokazał, słabiutka gra według mnie.
Khachanova z kolei nie miałem okazji oglądać. Zacięty pojedynek z Troickim pucharze Davisa i gładka porażka z Sockiem w AO, który jest dobrej formie ostatnio. Jak oglądałem mecz z Jackiem to Khachanov nie wyglądał tak źle jak wynik na to wskazuje. Bardzo dużo gemów na równowagi grali ale Sock w kluczowych momentach grał lepiej. Przegrana z Lu i Karloviciem w tie-breakach też nie wydaje mi się jakimś wstydem. Na Paire moim zdaniem wystarczy.
Kuznetsov - Klizan 2 ✅
Pinnacle - 2,3
Po obejrzeniu spotkania Klizana z Wawrinką dochodzę do wniosku, że Słowak wraca do formy po kontuzji. Wydaję mi się, że ze zdrowiem lepiej skoro rozegrał 5 ciężkich setów na twardej i nie w ogóle nie narzekał. Grał poezje w tym meczu. Jakby potrafił zachować zimną krew to przeszedłby do drugiej rundy. Miał w 5 secie 4:3 z przełamaniem i 40-15. Od tego momentu głowa przestała pracować. Wiem, że ciężko stawia się na zawodnika, który na hardzie przegrał ostatnich 11 spotkań. A z Kuznetsovem zeskreczował w Sydney. Jak się patrzy na historię to ten bet nie wydaje się rozsądny. Jednak wolę tutaj zagrać w stronę Klizana bo jest zawodnikiem po prostu lepszym.
Janowicz - Sela 2 ⛔
Pinnacle - 2,33

Nie rozumiem dlaczego buki tak faworyzują Janowicza, przecież jeszcze niczym nie udowodnił, że wraca do formy. Cilic był bez formy, stąd ta pięciosetówka, którą i tak Jurek przegrał. Przegrał z Mmohem w dwóch setach, który nie jest jeszcze graczem z prawdziwego zdarzenia. Przegrał z Mannarino, który też nie jest jakimś asem ostatnio. Jak Mannarino dał radę to wydaję mi się, że Dudi tym bardziej. Dudi ładnie w tym sezonie pogrywa. Odprawił Chunga, Dzumhura, Granollersa, z Medvedevem miał piłki meczowe, mógł zagrać z Bautistą finale. Później wygrany Challanger. Przegrana z Lacko 3-1 w AO i Eliasem 3-1 w Pucharze Davisa. Wolę stabilniejszego Dudiego, który pokazał już w tym sezonie, że potrafi grać na wysokim poziomie.
Gimeno-Traver (+1,5 s) - Tipsarevic 1 ZWROT
Pinnacle - 2,139

Wydaję mi się, że linia na Gimeno dosyć wysoko postawiona, jednak wolę zagrać handi 1,5 seta. Turniej niższej rangi, Ameryka Południowa, mączka. Ciężko powiedzieć w jakiej formie są Panowie bo Gimeno nie grał w tym roku, a Tipsarević na wakacjach w Bangkoku ograł cieniaków. Gimeno potrafi pogrozić dobrym graczom. Widać, że challangerach z lamusami przegrywał ale jak już był turniej typu Hamburg albo Kitzbuhel to potrafi nagle ograć Cervantesa, Medvedeva i Paira. Przy takim kursie urwanie seta należy zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
tenissblog 110

tenissblog

Użytkownik
Evans @ 2,37 bet365 ZWROT
Moim zdaniem, przesadzony kurs na Brytyjczyka. Grają w hali i to na pewno nie jest argument po stronie Niemca. Evans w tamtym sezonie 17/5 a Misza 10/5. W moim odczuciu będzie teraz zniżka formy u Zvereva. Wiemy jaka jest często przyszłość zawodników, którzy w Szlemach, banalnie mówiąc robią niespodzianki trafiając w punkt z formą. Od spotkania z Federerem nie grał a wiemy, że w przypadku Niemca koniec kariery zbliża się dużymi krokami. Zwycięstwo z Murrayem? Miał taktykę, która w 100% została zrealizowana, i na pewno zaskoczył Szkota, bo do siatki latał aż miło, wybijał z rytmu cały czas Endiego, który jak wiemy lubi sobie powoli wypracować akcję. Z Federerem chciał zagrać identycznie, zresztą sam wypowiadał się przed spotkaniem. Wystarczył bh Szwajcara by Misza nie miał nic do powiedzenia. Wiadomo, że nie ten sam poziom bh prezentuje Evans, ale nie można mu niczego odmówić, czy to będzie sposób na Zvereva? W małej części na pewno. Jeśli Niemiec zagra ofensywnie i będzie często chodził do sitaki to Evans powinien go spokojnie mijać. W Wymianach Evans to nie Murray i on przeciwnie, w wymianach będzie chciał szybko kończyć , co jest zresztą w jego stylu. Na AO zagrał równie, że tak powiem &quot;wybitnie&quot; jak Niemiec. Bo wygrana 3:1 z Cilicem na pewno robi wrażenie, w trzech setach odprawił Tomica, choć to było do przewidzenia bo Bernard jest zwyczajnym drewnem, który jak wiadomo nie potrafi ugiąć nóg... a to razi tak w oczy..z Tsongą zapowiadało się po pierwszym secie na kolejną sensację, ale Wilfred ostatecznie się obudził i zgodnie z planem wygrał w 4setach. Wczoraj na hali w DC wygrał pewnie 3:0 z Denisem. Dziś gra jeszcze z Pospisilem. Myślę, że jeśli zagra swoje to spokojnie odprawi Miszę.

Bedene @ 2,37 bet365 ✅

Bedene 2:0 @ 4,10 betsson ⛔

Na szybko bo mi coś wypadło, kolejne value. Coric czyli według wielu, przyszły Djokovic, co w moim przekonaniu jest nieporozumieniem. Chorwat to jest typowy przebijak, czym on ma zaskoczyć agresywnie grającego Bedene? który na pewno nie będzie się w dawał w wymiany z Borną, który w większości tak zdobywa punkty. Dla mnie ten kurs to nieporozumienie. Bedene w hali 45/27 a Chorwat 24/20. Coric na hardzie na pewno zasłynął wygraną w USA z Nadalem gładko w dwóch setach. Zdecydowanie stawiam na ofensywę w tym spotkaniu i lżej gram 2:0.
Bez dwóch zdań warto zagrać w stronę Brytyjczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Kuznetsov-Klizan
Klizan+1,5 seta
1.54 Pinnacle
Spotkanie dwóch zawodników o podobnym potencjale, wg buków faworytem jest Kuznetsov a ja myślę, że Klizan jest w stanie wygrać tutaj. Ma mobilizacje bo broni sporej ilości punktów za tamten sezon, turniej troszke sie przesunął w czasie ale w tamtym roku Słowak był tutaj w półfinale a tydzien później w Rotterdamie wygrał z Monfilem, więc broni 500 punktów. Mobilizacja będzie pełna, dobre spotkanie z Wawrinka utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dobry typ. Można coś dorzucic do tego typu i pograć w dubelku po fajnym kursie ????
Kuznetsov nigdy w Sofii nie grał, będzie to jego debiut. Punktów nie broni bo odpadł w tamtym roku w Rotterdamie w pierwszej rundzie, więc jak odpadnie nie będzie rozpaczał.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Tsitsipas+Carbellas 1,52 Bet365


Obaj lepsi od swoich rywali o klasę przynajmniej.Sarkissan to kilka razy w roku tylko clay wącha i nie wychodzi mu to na dobre.Tutaj już jeden mecz wygrał i IMO mu starczy.Carbellas na clayu wychowany ????
Tsitsipas to nadzieja greckiego tenisa,na hali z Zekicem,który za wiele do zaoferowania nie ma powinien gładko wygrać.

Velotti-Struvay 2 2,10 Bet365

Struvay na ten moment lepszy jak dla mnie,Menendeza wczoraj w dwóch setach poskładał a Velotti no name od gospodarzy,więc różnica jest.Argentyńczyk nie może odnaleźć swojej formy i w Ekwadorze też jej nie odnajdzie.60-40 dla Kolumbijczyka jak dla mnie i po takim kursiwie warto ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Gimeno-Traver D. – Tipsarevic J.(-3,5g) 2 @ 1.7 (William Hill) | 3/10j zwrot

Turniej w ekwadorskim Quito rozpoczyna serię turniejów na kortach ziemnych w Ameryce Południowej. Wracający do dobrej formy Janko Tipsarević postanowił udać się na ten turniej, aby spróbować swoich sił w zawodach rangi ATP. W tym sezonie wygrał on 2 challengery, dzięki czemu może pochwalić się imponującym bilansem 10/0. Zrezygnował on z kwalifikacji do Australian Open, właśnie po to, aby spokojnie odbudowywać ranking. Widać, że ma ten chłopak spore ambicje i zrobi wszystko, aby wrócić do wielkiego tenisa.

W 1. rundzie dostaje teoretycznie niewygodnego rywala, jakim jest Gimeno-Traver, specjalista od kortów ziemnych. Jednak Hiszpan w ostatnich 4 miesiącach zmagał się z kontuzją ramienia i nie rozegrał żadnego spotkania. To może być wielki problem dla niego w spotkaniu z dobrze dysponowanym Serbem.

Janko w tym sezonie stracił w 10 spotkaniach tylko 1 seta. Właściwie to w większości spotkań demolował swoich rywali. Oczywiście nie byli to bardzo wymagający rywale, ale jednak trzeba przyznać, że forma i przygotowanie od początku sezonu są na świetnym poziomie.

Myślę, że Gimeno-Traver po takiej przerwie nie będzie miał za wiele do powiedzenia w tym spotkaniu. Rozpędzony Tipsarević powinien ten mecz wygrać w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
07.02.2017, 10:00, Sofia, 1. round, indoors
Baghdatis Marcos - Darcis Steve @ 2,75 bet365
Darcis zaimponował mi grą w Davis Cup.Opykał Aleksandra Zvereva i Kohlschreibera. Na AO Diego i Grotha. Na pewno będzie miał spotkania z Davis Cup w nogach i pewnie temu buki tak bardzo faworyzują Bagiete. Jednak czy ta przerwa Cypryjczyka od AO i gładkiej porażki z Rafą to jego atut? Według mnie nie koniecznie.Belg podbudowany zwycięstwami z solidnymi niemieckimi graczami.Wiadomo,że gra dla kraju bardziej motywuje,ale te zwycięstwa to nie przypadek.Jest w formie! A Marcos? Kurs zachęca
Rank (34-58),Stat indoor 2016(4/5-15/5),hard 2017(4/3-6/3).H2H 3-2
Niestety spotkanie odwołane.Marcos odpadł,ale Darcis gra.
07.02.2017, 17:00, Sofia, 1. round, indoors
Marterer Maximilian - Darcis Steve @ 1,40 bet365 ✅
Kurs na Belga już mało kuszący,ale i przeciwnik dużo słabszy.Grali ze sobą 3 miesiące temu w hali i Steve wygrał 2-1.Biorąc pod uwagę argumenty,które przedstawiłem powyżej Darcis jest w formie i liczę na ponowne zwycięstwo.Rank (172-59),Stat indoor W/L 2016/2017 ((9/6-15/5) hard (9/7-10/5) H2H 0-1
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Klizan ?
Kolega Marin Cilic pisze wyżej ze klizan wraca do formy.rzadko coś tu napisze ale jam czytam takie mądrości to muszę.nie twierdze ze nie wygra bo to sport ale dobrze formy ? Jakiej ?
Podstawowe pytanie.czy ogladales klizana w ren weekend w Pucharze Davisa ? Watpie , bo inaczej byś tych złotych myśli co do klizana nie napisał.
Najpierw w sobotę położył koncertowo mecz deblowy , grał z Martinem wiec powinni tych Węgrów poskładac albo przynajmniej powalczyc ale od poczatku zmierzało to do porażki.nangorsze w tym ze to wlasnie klizan byl tym slabym ogniwem.był wolny, zniechęcony, grał jakby wstał na kacu po zabawie sylwestrowej, serwis nie siedział , w wymianach bezradny.
Przychodzi niedziela, klizan gra o wszystko w singlu , wygrywa 1 set i zaczyna się stopniowy zjazd , znowu bezradny, uwala cały mecz i Węgrzy odgrywają Słowaków u nich.
Ja trochę inaczej widzę jego formę tzn zniechęcony sfrustrowany bezsilny klizan, oczywiście mecz można wygrać ale czy to &quot;forma&quot; ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Rzeczywiście nie oglądałem go w Pucharze Davisa. Może rzeczywiście zbyt pochopne wnioski wysnuwam z meczu z Wawrinką. Ale on tam grał tak dobrze, że ręce same składały się do oklasków. On ma na prawdę niesamowite umiejętności.
Chyba lepiej zagrać to handi +1,5s na Klizana @1,675 Pinnacle.
POwiem wam szczerze że po tej rundzie Davis Cupu dochodze do wniosku że wiekszość zawodników i ekip traktuje te rozgrywki jako przykry obowiązek lub ewentualnie okazje do fajnego ustawienia meczu. Ewidentnie widać to po meczach Niemców: Kohlshleibeir i Zverew ewidentnie podłożyli sie Darcisovi . Edmund i Evans tez mysle że poskładaliby Poslpisia gdyby tylko chcieli.Reasumując warto czekac na takie mecze live i jak tylko zaczyna sie dzic cos podejrzanego grać na doga.
Też przykładam mniejszą wagę do pojedynków z Pucharu Davisa w kontekście meczu Kuznetsov - Klizan.
 
arass1 244,7K

arass1

Użytkownik
Niektórzy tenisiści mają bardzo seksualne podejście do meczów Pucharu Davisa itp, stąd wyniki i postawa nie zawsze są wyznacznikiem prezentowanej formy.
Według mnie Klizan jak najbardziej do gry.
 
D 15

dabrosik

Użytkownik
@uskok
Jeżeli serio myślisz ze ktos pokroju Klizana czyli totalny buffon i jeden z największych czajników w ATP skupiony się na meczach Davs Cup to jesteś w błędzie. Podszedł olewacze do tematu i tyle, dlatego uważam ze kierowanie się forma ze szlema jest jak najbardziej zasadne i czuje ze Martin może się okazać czarnym koniem turnieju w Sofii.
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Montpellier
godzina 19.00
spotkanie : M.Granollers-Pujol - J.Chardy
typ :ilość setów over2.5
kurs 2.37
buk: bet365
analiza:Obaj zawodnicy ostatnio raczej pod formą choć wyniki Francuza nieco lepsze.
Obaj bilans ostatnich pieciu spotkań 3 porażki dwa zwycięstwa.Bilans H2h 2:2 więc znają się dobrze i obaj na hardzie grać potrafią.Ostatnie dwa spotknia między nimi zakończyły się trzysetowym wynikiem , obaj ostatnio mało grali , wiec powinni być głodni gry.Obaj dobrze czują się na hali.Faworytem Jeremy Chardy on ostatnio odnosi ciut lepsze wyniki , on gra przed własną publicznością i to jego faworyzują bukmacherzy , ale jak znam Hiszpana to na pewno tanio skury nie sprzeda.Jak dla mnie 3 sety bardzo
prawdopodobne.Powinno być fajne zaciete spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W Montpellier to z kwalifikacji mi się Benneteau widzi na szybko -1,5 seta. Kto jak kto, ale on na hali i to u siebie potrafi grać.
???? Lazarov A. - Albot R.
Lazarov A. +1,5 seta ::: 2,74 ::: 1/3 ⛔
Lazarov dostał tutaj dziką kartę od organizatorów, jest to reprezentant gospodarzy. Młody chłopak, z wynikami na poziomie Futures, nic wielkiego tak szczerze. Jednak wierzę w niego, że urwie chociaż seta przed własną publicznością.
Na takich turniejach ATP 250, w pierwszych rundach często dochodzi do różnych niespodzianek.
Albot jest z Macedonii więc rzut beretem do Bułgarii, dwa kraje o dość &quot;wąpliwej&quot; reputacji, mniejsza oto. Radu też bez konkretnych wyników, 3 ugrane gemy w Chennai z Lu, w stolicy Australii z Halysem porażka 6:1 6:4, a tutaj w następnej rundzie czeka już rozstawiony Goffin więc bardzo prawdopodobna porażka dla Albota. Ze stawką nie ma co szaleć.

Wynik: (0)6:7 2:6 @Edit: Troszkę szkoda, bo w 1 secie było już 5:3.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Benjamin Becker - Santiago Giraldo Typ: under 19.5 gema @ 2.37 Pinnacle 4:6 4:6 ⛔
H2h 3:0 na korzyść Giraldo i co istotne wszystkie mecze miały miejsce na nawierzchni twardej - ulubionej Benjamina Beckera. Na ceglanej mączce na wysokości blisko 1000 metrów nad poziomem morza przewaga Kolumbijczyka powinna być jeszcze większa. W przeciągu ostatnich siedmiu lat Becker z 43 meczy na ziemi Benjamin wygrał raptem 13. Co prawda Santi przegrywał ostatnio regularnie, to jednak rywali miał mocnych. Kyle Edmund to wschodząca gwiazda tenisa, zaś mecz z Granollersem był niezwykle zacięty i po przegranym drugim secie Giraldo zwyczajnie się zagotował. Do tego momentu Kolumbijczyk grał bardzo dobrze i jeśli forma gdzieś nie uleciała to powinien dziś rozbić Niemca. 6-3 6-4 lub nawet niższy wynik wydają się wielce prawdopodobne zaś kursy na takie rozstrzygnięcie są o wiele bardziej kuszące niż dajmy na to CS 2-0 dla Santiego po @ 1.66.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 68

skoti96

Użytkownik
Sela miał problemy z ręką na Davis Cupie, powiedział kapitan reprezentacji. Dlatego takie spadki na Janowicza. Mimo wszystko mecz 50/50.
Kolega, który stawia na Bedene 2:0 też chyba odpłynął. Gość jest kompletnie bez formy. Oglądałem jego mecz z Paire&#39;m w Chennai i to była z jego strony żenada. Ze starym Estrellą też dość gładko poległ, a był sporym faworytem mimo przeciętnej formy( i nie mówcie, że Estrella dobrze zagrał potem z Tomiciem, bo oczywiscie nie zagrał, tylko Kangur również zagrał kiepsko).
Mischa również nie odpuści Evansowi. Evans dopiero co grał w Kanadzie, a teraz ma tutaj grać. Ze Zverem, który na hali czuje się jak ryba w wodzie ze swoim stylem serv&amp;volley. Jak dla mnie to może być nawet 2:0 dla Niemca. Evans pokazał co potrafi grać z zawodnikami tego pokroju właśnie w meczu przeciwko Pospisilowi w Ottawie, gdzie nie miał nic do powiedzenia.
Grałbym te dwa mecze kompletnie odwrotnie.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Skoti96 nie wiem czemu opisujesz spotkanie które się nie odbędzie? Mam tutaj na myśli spotkanie Evansa z Zverevem które zostało odwołane.
Co do Bedene to się zgodzę, koleś nie gra nic nadzwyczajnego, a wpadki przytrafiają mu się z prawdziwymi leszczami. Nie warto na niego stawiać. Prawda, że Coric też jest bez formy, ale w mojej opinii bije na głowę umiejętnościami Bedene i właśnie z takim przeciwnikiem warto szukać tej formy. Kursy wystawione prawidłowo, jednakże dużo w tym meczu się może wydarzyć, dlatego raczej trzeba ominąć to spotkanie.
Na dzisiaj nie widzę nic ciekawego.. Niby kurs na Khachanova jest ciekawy, ale Paire to jednak Paire i jak będzie chciał to u siebie odpali i pogoni Ruska.
Verdasco murowany faworyt, ale każdy wie, że lubi puścić seta. Może zrobi prezent gospodarzowi i da mu trochę pograć? Na pewno over gemowy warty gry.
Na jutro można uderzać w Zvereva (de Shepper nic ciekawego nie gra) i Jaziriego (wysoka forma).
Do tego warto przyłożyć na Hemery. Widziałem go wczoraj i zaimponował mi. Herbert co najwyżej może lepiej wyglądać na serwisie, ale Hemery też całkiem nieźle potrafi zaserwować. W polu powinien być górą Hemery. Co najwyżej przewagę Herbert może mieć przy siatce, ze względu na swoje doświadczenie deblowe, ale nie będzie to raczej jakaś wielka kopalnia punktów dla niego.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Montpellier
Data: 7.02.2017 15:30
Spotkanie: Verdasco F. - Barre G.
Typ: Verdasco 2:0 ✅
Kurs: 1.50​
Bukmacher: :b365:
Analiza: Jeśli tylko będzie się chciało Verdasco... A jest on po AO ale miał 3 tygodnie na regeneracje, w przeciwieństwie do przeciwnika który przegrał tu wczoraj swoj finał kwalifikacyjny z De Schepper 7:6 6:2 ????
Gra dalej, dlaczego mało to ważne dla mnie.
dlaczego 2:0? A no dlatego ze Verdasco jest doświadczonym zawodnikiem, w formie (nie jak przeciwnik), co prawda w AO odleciał w 1 rundzie z Djoko dość łatwo ale wczesniej w Doha odsyłał z turnieju po 2:0 takich graczy jak Karlovic czy Goffin!
Gregoire Barrere - 22 lata, 240 ranking ATP i jego forma to albo walka w Challengerkach albo wtopy (częsciej), co prawda urywał seta takim jak Stuff czy Basilashvili ale to było miesiace temu gdzie nawet i wygrał ze wczesniej wspomnianym De Schepper 2:1.
Dużo w typie wiary w motywacje Hiszpana, sport jest sport ale warto tu pograć :exclamation:
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Marchenko - Halys - 1 ✅
Pinnacle - 2,139
Nie rozumiem dlaczego buki upatrują faworyta w Halys&#39;e. Przecież Ilya jest lepszym zawodnikiem, bardziej doświadczonym. Według mnie bilans 0-3 Marchenki w tym sezonie wcale nie mówi o jego braku formy. Przegrana z Karloviciem w dwóch tie-breakach - żaden wstyd, przegrana z Murrayem i przegrana z O&#39;Connelem. Fakt, O&#39;Connel niższej rangi zawodnik ale bardzo dobrze się ostatnio prezentował. Patrzę na dorobek Halys&#39;a i nie widzę, tam żadnych gwiazd. Raczej sporo przegranych pojedynków ze słabymi zawodnikami. Z kolei, Marchenko wygrywał z zeszłym sezonie z takimi gośćmi jak Dzumhur, Dodig, Seppi, Ferrer, a przegrywał raczej z mocnymi graczami. W dwóch challangerach doszedł do finału, gdzie odprawiał właśnie takich zawodników jak Halys. Kurs wydaję mi się nieodpowiedni.
Falla - Giannessi 2 ⛔
Pinnacle - 2,24
Drugi kurs, którego nie za bardzo rozumiem. Falla nie jest zawodnikiem stricte ziemnym na co wskazywałoby jego pochodzenie. Jego bilans z zeszłego sezonu na tej nawierzchni to 5-9. W tym przegrane z Arevalo, Zampieri, Cachinem oraz bardziej klasowymi zawodnikami typu Lorenzi czy Dutra Silva. Na prawdę nic specjalnego. Na karku już 33 lata. Ten sezon całkiem dobrze zaczyna i tutaj widzę powód dla którego kursy są wystawione w ten sposób. W tym sezonie bilans 8-2 i nawet niezłe nazwiska pokonał - Berloq, Olivo, Lamasine. Wszystko na twardej. Ale Giannessi też nie dużo gorzej zaczął sezon. Mnie przekonuje bardziej jego dorobek na mączce w zeszłym sezonie. Wygrany challanger w Szczecinie. Tam odprawił Albota, Browna, i trzech młodych lepszych zawodników. Wygrywał z Zebalosem, Ymerem, Baeną. Poza tym dobry występ w US Open.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom