>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo - 16.04-23.04.2017

Status
Zamknięty.
1 16

1337player

Użytkownik
Ja zaryzykowałem live Murray J / Soares B - Arneodo R / Nys H (-1,5 set) po 3,6 - Bah
przy stanie 1:3
Piszę, bo uważam, że to podobna historia jak poprzednie dwa mecze mojej zwycięskiej pary
Miejsce na takie propozycje to dział z typami na żywo./Macko18
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kurs na Goffina po 3.2 byl warty pogrania .. Nole nadal nie swoj..
Co powiecie na jutro na wygrana Pouille z Ramosem ??
Ogolnie zastanawialem sie na postawieniem na Pouille, ale Monte Carlo mi nie sluzy w typowaniu , tylko 1 na 4 trafne typy..
Pouille pokazal rok temu np na French Open ze grac na maczce tez potrafi, albo ten pojedynek z Rafa, gdzie go wyrzucil z US Open.. W tym turnieju wyglada solidnie , z drugiej strony Ramos tez ladnie z Murrayem i Cilicem i jak pokazywal Ramos, kondycyjnie jest dobrze przygotowany ale czy starczy to na tak nieprzewidywalnego Pouille&#39;a ?? Czuc wygrana francuza..
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Tez sklanialbym sie raczej ku wygranej Puille. Jezeli Cuevas nie dal rady to Ramos, ktory jest troche gorszym technicznie i grajacym wolniejsza pilke grajkiem tez teoretycznie niepowinien..
2. Ramos gral dwa dlugie mecze a Puille mial tylko rozgrzewke wczoraj z Mannarino, czyli powinien miec wiecej swiezosci.
3. Puille gra u siebie, sciany pomagaja..
4. Nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba gdzies kiedys czytalem, ze Puille ma dobre ratio z graczami leworecznymi.. Czy to prawda? Nie wiem gdzie to sie sprawdza..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tez sklanialbym sie raczej ku wygranej Puille. Jezeli Cuevas nie dal rady to Ramos, ktory jest troche gorszym technicznie i grajacym wolniejsza pilke grajkiem tez teoretycznie niepowinien..

2. Ramos gral dwa dlugie mecze a Puille mial tylko rozgrzewke wczoraj z Mannarino, czyli powinien miec wiecej swiezosci.

3. Puille gra u siebie, sciany pomagaja..

4. Nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba gdzies kiedys czytalem, ze Puille ma dobre ratio z graczami leworecznymi.. Czy to prawda? Nie wiem gdzie to sie sprawdza..
Kurs jednak nie zacheca , 1.7 to slabo jak na Pouille, ktory przed tym turniejem gral w kratke.. Ramos kondycje ma mega, wiec to nie ma znaczenia, ile razy gral Ramos 3 h a nastepnego dnia po dwu godzinach odprawial kolejnego gracza.. Bardziej mnie zastanawia francuz, czy zagra swoj tenis czy sie spali ? Ramos nigdy sie nie spala i po kursie 2.2 moze warto zmienic typ,, pamietam jak w w tym roku w finale z Cuevasem byl o wiele lepszy, ale potem zaczal padac deszcz , mecz przesuniety na drugi dzien i te 2 dni odpoczynku sprawily, ze Ramos zagral gorzej , mimo iz mial wiecej wolnego a w meczach z dnia na dzien Ramos zawsze gorowal.. trudny mecz do wytypowania .
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Wszystko OK, Ramos jest w formie. Ale tamten mecz z Cuevasem byl na terenie neutralnym.. Jutro sobota i pelne trybuny, Francja potrzebuje bohatera..
Moze zwariowalem ale w drugim meczu widze ciezka przeprawe dla Nadala, cos on nie wyglada jak ten z najlepszych lat. Spodziewalbym sie walki co najmniej na miare Szwartzmana.
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Goffin-Nadal
typ: Goffin +4,5 2,08 Pinbet
Goffin gra bardzo skutecznie, Nadalowi będzie ciężko odskoczyć
Ramos-Pouille
typ: over 24 2,30 Pinbet
Dużo zaciętych meczy w końcowej fazie turnieju, tutaj też ciężko wskazać faworyta, wolna mączka sprzyja długim pojedynkom.
 
M 47

maq0o0ne

Użytkownik
A ja tu mimo wszystko widzę wygraną Ramosa. Nie zagrał gorszego meczu po Murrayu. Nie wiem czy nie lepszy. Przypuszczam, że jak Pouille ugra 1 seta albo nawet go przełamie załączy się reakcja łańcuchowa u Ramosa i odrobi z nawiązką. Niby Cuevas lepszy od Ramosa jesli tak na to patrzeć jednak z tego co oglądałem to Albert sprawia wrażenie regularniejszego. Z kolei patrząc na dzisiejszą wygraną francuza to była taka troche gra błędów. Tu Cuevas wyrzucił to Lucas zagrał za mocno i tak suma sumarum wygrał Pouille. Ramos to bierze jak nic. Nawet gdyby Pouille odskoczył dajmy na to na kilka gemów to mecz z Andym pokazał że i to Ramosowi nie straszne. Nie zniechęci się i będzie grał dalej swoje, a Lucas pomału pęknie, tymbardziej że gra chimerczynie w tym sezonie. Over gemowy wchodzi tutaj w gre, ale przy -2,5gema przynajmniej dla hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP debel: Monte Carlo (Monako), ziemna
Godzina: 16:50
Spotkanie: Bopanna R / Cuevas P - Arneodo R / Nys H
Typ: 2
Kurs: 3,07
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Półfinałowe spotkanie deblowe na kortach w Monte Carlo. Każdy kto śledzi te rozgrywki tenisowe i ogląda mecze deblowe z pewnością zauważył, że robione było tutaj wszystko aby para Arneodo / Nys nie odpadła za szybko. Grali na tym turnieju z dużo lepszymi deblami jak ich dzisiejsi rywale i dziwny przebieg te mecze miały. Wielu ma wrażenie, że po prostu rywale robią wszystko aby para Francuska awansowała dalej. Psują takie piłki, że jest to wręcz niemożliwe i tak o to Arneodo i Nys znaleźli się już w półfinale. Myślę, że organizatorzy postarają się również dzisiaj i para ta awansuje do samego finału. Nikogo o nic nie oskarżam ale naprawdę bardzo dziwne są spotkania z udziałem Francuzów i nie tylko ja ale wielu użytkowników tego forum ma wrażenie, że spotkania z nimi są ustawione aby przechodzili dalej do kolejnych rund. Skoro są już w półfinale to czemu dzisiaj miałoby nie być podobnie. Myślę, że dopiero w finale będzie &quot;normalnie&quot; rozgrywane spotkanie a dzisiaj jeszcze ich rywale też będą popełniać dziwne błędy ;) Stawiam na Arneodo i Nysa, bo po tym co tutaj widziałem w ich meczach to już mnie nic nie zdziwi i nie wierzę, że do tej pory się tyle natrudzono by mieli odpaść w półfinale ;) Jak już przegrają to uważam, że w samym finale ale dzisiaj jeszcze będzie zrobione wszystko aby przepchnąć ich do wielkiego finału ;)
⛔ 2-0 (6-4 , 6-3)
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Nadal-Goffin 1 @1.25
Sredni to byl turniej pod katem typowania, ale wytypuje ten polfinal. Maly kurs, stad bede dobierac dwa typy kombinacyjne. Polfinalu Ramosa z Pouillem nie typuje, bo nie widzialem ich gry tutaj. Niby niepoplacalne, ale i tak mam wrazenie, ze wygra Nadal. O grze Nadala, Goffina akurat wypowiedziec sie moge bo widzialem po dwa mecze jedengo i drugiego. Nadal przede wszystkim wczoraj bardzo dobry mecz ze swietnym Schwartzmanem. Mimo ze nieduyy Argentynczyk zatrzymal sie na cwiercfinale to wydaje mi sie, ze Schwartzman w tym turnieju moralnie wygral najwiecej i ogromny szacunek dla niego za mecze za znakomite mecze tutaj z Bautista i Nadalem, gdzie naprawde rece skladaly sie same do braw ogladajc te mecze.
Plusy oczywiscie sa tez u Goffina, poniewaz Belg tez zagral mega mecze z Thiemem i Djokovicem, chociaz tradycyjnei trzeba uszczypnac Djokovica, ze on od ubiegloroczego French Open, gdzie w koncu wygral to co chcial, obnizyl loty. Goffin zagra kilka fajnych gemow, ale gdy gra sie z Nadalem na cegle, to trzeba mecz jeszcze wygrac w sferze mentalnej, a ten poprzedni mecz zDjokovicem juz tez sporo kosztowal Belga w tym aspekcie.
No i ten czynnik o ktorym nie mozna zapominac, czyli relacja Nadal-Monte Carlo. Znakomity bilans Nadala w trym turnieju tj. 64 wygrane mecze i tylko 4 porazki na przestrzeni 14 startow w ogole, to po prostu jest absolutnie genialny wynik. Nadal ma na swoim koncie 9 tytulow wygranych w ksiestwie Monako i wszystko wskazuje, ze zmierza po 10 !
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ramos - Pouille over 22 @ 1.79 Sbobet ✅
Krótko, bo za 30 minut rozpocznie się mecz. Stawiam tutaj na zacięty pojedynek, przede wszystkim dlatego, że dla obu zwycięstwo oznaczać będzie pierwszy finał turnieju Masters 1000 w tenisowej karierze.
Naprawdę ciężko wytypować tutaj faworyta, bo obaj w turnieju spisywali się bardzo dobrze. Na pewno Ramos zadziwił cały tenisowy świat zwycięstwem nad Murray&#39;em, szczególnie dlatego, że w decydującym secie przegrywał już 0-4. Świadczy to bardzo dobrze o Hiszpanie, który w tym turnieju nie tylko pokazuje świetny tenis, ale także pokazuje, że ma bardzo dobrze poukładane w głowie. W przeszłości bywało z tym różnie u niego.
Z drugiej strony Pouille, za którym powinna być większa część publiczności. Ma na pewno więcej &quot;paliwa w baku&quot;, ponieważ dużo mniej czasu spędził na korcie, w porównaniu do Ramosa.
Myślę, że bardzo prawdopodobne są 3 sety, a o zwycięstwie mogą zadecydować detale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
4. Nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba gdzies kiedys czytalem, ze Puille ma dobre ratio z graczami leworecznymi.. Czy to prawda? Nie wiem gdzie to sie sprawdza..
http://www.tennisabstract.com/cgi-bin/player.cgi?p=LucasPouille&amp;amp;f=ACareerqqK1
Pozdrawiam MacieqLeo.
???? Nadal R. - Goffin D.
Nadal R. -1,5 seta ::: 1,78 ::: 1/3 ✅
Nadal i Monte-Carlo lub French Open to połączenie idealne. Pomimo to, że dawno nic nie wygrał, to w roku 2017 pokazał, że jest mocny o czym świadczy chociażby finał AO. Wyniki jak na razie po 2:0, a taki Zverev A. ugrał zaledwie całe 2 gemy.
Półfinał turnieju, walka o finał nie ma mowy o żadnej dekoncentracji. Goffin w mojej opinii dość jest słaby z silnymi zawodnikami, zresztą Nadal to inna kategoria zawodnika. Pokonanie Djokovica na pewno budzi podziw, jednak Serb nie oszukujmy się w tym sezonie gra niesamowicie średnio jak na niego. Sam fakt, że na AO w swoim królestwie pokonał go Istomin o tym świadczy. Belg mocny, sprytny na korcie, jednak dzisiaj zagra po raz pierwszy z królem mączki i ja tu widzę 2:0 dla Nadala który prawdopodobnie buduje formę na Roland Garrosa.
Wynik: 2:0
???? Ramos A. - Pouille L.
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,50 ::: 1/3 ✅
Powyżej 21 gemów ::: 1,60 ::: 1/3 ✅

Ramos już kiedyś w Szanghaju pokazał na co go stać ogrywając po genialnym meczu Federera i grając genialne spotkanie z finalistą Tsongą bodajże w następnej rundzie. Tutaj widać, że forma wzorowa. Już samo pokonanie Murraya czy Cilica o tym świadczy.
Francuz młody, tak samo wzorowy talent niczym Thiem, Zverev czy Kyrgios. Walka o finał Masters 1000 więc liczę na zacięty mecz. Jak znam życie to półfinały o wiele częściej bywają zacięte niż finały. Mecz za chwilę więc powodzenia wszystkim typującym.
Wynik: 2:1
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Widzieliscie to co zrobil sedzia ? powinno byc 4:2 dla Goffina.. i moze 1 set dla belga.. sedzia pokazuje pilke w korcie a aut kilkunastocentymetrowy.. Sport w tych czasach to tragedia, Najpierw bayern, teraz Goffin, w meczu MU vs Chelsea ewidentna reka ale sedzia mowi grac dalej i 1:0 po kontrze dla MU. Ostatnie 2 tygodnie to korupcja full !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pezio 18,6K

pezio

Użytkownik
Goffin wyraźnie się posypał po tym zdarzeniu, a wcześniej grał naprawdę świetnie. Błąd sędziego ewidentny, Belg na koniec meczu nie podał ręki, co nie jest dziwne. Już widzę jakby taki babol zdarzył się w meczu Fogniniego :&gt;
Co do finału Nadal pewnie powinien wypunktować Ramosa, w sezonie z leworęcznymi ma bilans 9-0, Ramos oczywiście gra znakomity turniej, ale na przeciwko Rafy to może być za mało. Handicap gemowy do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja uważam, że typowanie finału w Monte-Carlo jest kompletnie NO BET. Kurs 1,10-1,08 to trochę przesada. Od razu przypomina mi się Cincinnati Murray vs. Cilic z 2016 roku, mniejsza oto. Kurs na 2:0 na Nadala 2:0 po 1,20-1,30 nie jest do gry. Ramos pewnie przegra, jednak trudno wywnioskować czy tu się skończy na 6:2 6:3 czy zobaczymy zacięty mecz. Nadal na mączce i to jeszcze w Monte-Carlo to zupełnie inna kategoria zawodnika niż resztą rankingu.
Mecz w mojej opinii tylko do obejrzenia, w każdym bądź razie powodzenia dla wszystkich typujących. Ktoś tu wcześniej napisał świetną analizę Nadal win Monte-Carlo po kursie 3,00. Teraz gra na Rafę nie ma sensu, pozdrawiam. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 82

wilshere

Użytkownik
Tak oczywiście przegrał mecz bo sędzia jeden punkt przyznał Nadalowi.
Mecz prawdopodonie i tak by przegral bo wg mnie Goffin to troche inny poziom, ale seta mogl urwac, a wtedy gra potoczyłaby sie zupelnie inaczej, sedzia zabil cale widowisko.
Ten jeden punkt byl przelomowy dla pierwszego seta jak i widowiska
Jutro gram seta Ramosa, kurs do gry, moze dzis sedzia sie nie sprzeda.
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Albert Ramos Vinolas - Rafael Nadal

Over 19.5 gemów, Unibet 2.08
Oraz za drobniejsze Over 24.5 gemów 3.85 Unibet

Bez historii. 1:6, 3:6 ⛔

W tym meczu są pewne dwie kwestie. Pierwsza to taka, że wygra Hiszpan a druga, że starszy z nich czyli Nadal jest o wiele bardziej wypoczęty i to właśnie od faworyta zacznę.

O Rafie można pisać pracę magisterskie na temat jego gry, jego osiągnięć oraz kontuzji lecz ja skupie się tylko na niewielkim obszarze jego kariery. Nadal rok 2017 ma lepszy od Djokovica, w końcu powrócił na swoje tory mimo tego, że to już nigdy nie będzie Rafa z przed kontuzją ale nawet on po kontuzjach jest wybitnym graczem.

W tegorocznej edycji Monte Carlo stracił tylko jednego seta i miało to miejsce o dziwo z Edmundem. Czyli tam gdzie ludzie spodziewali się największej demolki. Zapowiadało się tak po pierwszym secie, bo wygrał Hiszpan 6:0 aby kolejnego stracić 5:7. Kolejne mecze dla króla mączki to można rzec spacerek. Pokonanie kolejno Zvereva, Schwartzmana i Goffina po 2:0 gdzie Niemca zniszczył, robi wrażenie. Nadal może pokonać swojego młodszego kolegę 6:2, 6,2 i jest to bardzo prawdopodobny scenariusz tym bardziej, że Ramos ma w nogach dużo. Lecz nie musi tak być i to moim zdaniem właśnie dyspozycja Alberta będzie decydująca.

Bez wątpienia jest to jego najlepszy turniej sezonu i życia. Wcześniej wygrał jedną 250 tkę czy doszedł do ćwierćfinału Rollanda Garossa. Tutaj pokonał Olivo i Berloqa bez straty seta, Murraya 2:6, 6:2,7:5, Cilica 2:1 gdzie w trzecim secie Chorwat mógł mieć podwójne przełamanie na 3:0 i serwis a skończyło się na wygraniu 6 gemów z rzędu przez Alberta czy pokonanie
Poullie również 2:1.

Według mnie najważniejszy dla Ramosa będzie pierwszy set, jeśli tam się zepnie i powalczy to będzie miał jakieś szanse z Rafa, bo ciągnąć od 0:1 w plecy? Oj bardzo ciężko. Albert pokazał nie raz kły pokonując rok temu Kyrgiosa, Raonica, Thiema czy jeszcze wcześniej Federera. Więcej w historii nie ma co grzebać. Jeśli tutaj ma formę życia, potrafi pokonać zawodników TOP10 to dlaczego nie miałby powalczyć?

Tym bardziej, że H2H z Nadalem ma tylko 0:2 w plecy a nie 0:10. Ramos tutaj zaskoczył wszystkich i może zaskoczyć raz jeszcze. Czekajmy!

Moje ostatnie typy: 5+, 1-
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Ramos V.-Nadal under 19.5 @1.75 ✅ &lt;bulka z maslem&gt;
A ja z kolei sadze, ze bedzie w tym meczu mniejsza ilosc gemow niz 20. Dziesiaty tytul Nadala w Monte Carlo wydaje sie byc pewny. Czesc drabinki Nadala tez wydaje sie, ze byla duzo bardziej wymagajaca z Djokovicem, Goffinem czy swietnie grajacym Schwartzmanem. Finaly to nie miejsce na oszczedzanie sie, wiec jezlei Rafa nie zaspi i nie zawali ppoczatki i srodku seta to wydaje mi sie, ze bedzie wygrana w dwoch setach z conajmniej jednym przelamaniem wiecej od rywala, a to juz da szanse na wynik chociazby w granich 6-3 6-4. Ramosowi styl gry Nadala na pewno pomagac nie bedzie, wiec przewiduje raczej pewna wygrana faworyta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom