>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo (11.04.2021 - 18.04.2021)

Status
Zamknięty.
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Evans - Goffin
Typ:
Goffin wygra 2:0
Kurs: 2,60 w Superbet
Jakby to Wojciech Kowalczyk powiedział "no ludzie kochani!" 🙈 Taki piękny kurs wystawił Superbet na dwusetowe zwycięstwo Belga, że trzeba spróbować. Nie ma co odbierać Evansowi zasług - fajnie rozegrał mecz z Djoko, taktyka grania slicem na jego BH była słuszna, a konsekwencja doprowadziła go do zwycięstwa. No ale to jest wciąż Daniel Evans i to wciąż jest mączka w Monte Carlo! To do siebie nie pasuje. Piękną przygodę zaliczył Brytyjczyk docierając do ćwierćfinału, ale dziś Goffin go wyjaśni, przynajmniej taką mam nadzieję. Evans rzadko wychyla się z występami na clayu, w samym Monte Carlo jest dopiero drugi raz (poprzedni występ w 2017r. zakończył na I rundzie). Belg z kolei gra tu regularnie, raz nawet doszedł do półfinału, gdzie spotkał Króla Mączki i wynik mógł być tylko jeden, ale wtedy co ciekawe również pokonał Djoko, tylko że w ćwierćfinale. Goffin radzi sobie w tym turnieju całkiem nieźle, odprawił już Cilicia, Cecchinato i Zvereva, serwując dwóm pierwszym seta 6:0. Umiejętności są po jego stronie, nawierzchnia również. Myślę, że to będzie stosunkowo krótki gemowo mecz, komfortowo wygrany przez Davida. Zmotywowany być powinien, bo w półfinale rywalem będzie Tsitsipas albo Davidovich Fokina, więc też nie byłby na straconej pozycji.
Miałem pisać analizę, ale nie będę sie powtarzał.
Dodam tylko od siebie pare słów. Każdy kto grał w tenisa albo podobne dyscypliny sportowe wie, ze zdarza się raz na jakiś czas przeciwnik, który Nas najprościej mówiąc wku*%#*. Wiemy, że jesteśmy lepsi, niby wszystko po naszej stronie, ale jednak przegrywamy. Nie możemy znaleźć sposobu na wygranie czegoś co jest teoretycznie proste. Dla mnie tak właśnie było dzisiaj z Djoko. Nie dość, że trafił na dzień Evansa, który był chyba lepszą ścianą niż Agut, to dodatkowo nie był to jego dzień i nie znajdował rozwiązania na grę swojego przeciwnika. Prosze zwrócić uwagę jak grał Evans. Te jego „slajsy” latały przez sam środek kortu. Gdyby Novak dzisiaj zmienił taktykę i zaczął więcej myśleć to wygrałby to przez większe chodzenie do siatki, a nie proste odgrywanie.
Goffin jest zdecydowanie inteligentnym graczem, który szuka sposobu na przeciwnika. Nie tłucze na ślepo i nie jest typowym jeźdźcem bez głowy. Z czysto tenisowego punktu widzenia jak Goffin będzie wyrzucał Evansa za kort to jest duża szansa na zwycięstwo. Belg będzie starał się odciąć Anglika od mocnych zagrań z forehandu, gdzie jest sie czego obawiać. Dla mnie wygra tutaj prosta, ale skuteczna taktyka typu prawo, lewo i koniec przy siatce, bądź ciagłe wyrzucanie poza kort Evansa na stronę beckhandowa oczywiście.
Jako ostatnie warto podkreślić słowa kolegi SolarisPL, słuszna uwaga. Bardzo często odgrywający wielkią gwiazdę typowy grajek przegrywa następne spotkanie i to nieważne czy z dobrym czy ze złym graczem.

Goffin @ 1.6 Unibet
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
D.Evans-Goffin 2 @1.65 swietny mecz ale wygrac mogl tylko jeden

Moj typ tez kieruje w strone Goffina. Evans doceniam, ale zaangazowanie ktore pokazal wczoraj Djokovic to dalekie od idealu. Serb ma w planie zagrac w Belgradzie i zastanawialem sie, gdzie on przyoszczedzi tych sil przed Belgradem, Madrytem i Rzymem i on chyba postanowil to zrobic juz w Monte Carlo. To co Serb wyprawial przez pierwsze cztery gemy to bylo zenujace, probujac jakiegos dziwnego uderzenia backhandem. Pozniej bylo troche lepiej, ale on i tak gral strasznie daleko, nieraz wrecz za linia koncowa. Oczywsice samo sie nie wygralo i Evans gral dobrze, ale przy takiej dyspozycji Serba to mial furtke do wygranej. Najzabawniejsze w meczu Djokvoca i Evansa bylo chyba to... ze Evans juz przed rozegraniem pierszej pil dostal od sedziny "code voliation".
Goffin pokonal Cilica i Zverev, wiec tez mocne nazwiska. Mysle, ze Belg bedzie spiety dodatkowy, bo jednak gdy z drabinki wypada Djokovic to mentalnie od razu jest latwiej. Swoja droga Goffin tez juz w MC ogrywal takie nazwiska jak Djokovic czy Thiem w poprzednich edycjach. Zobaczymy, ale moim faworytem rowniez jest Goffin.

Czy Evans moze wygrac? Oczywiscie ze moze, tylko bez emocji mi tutaj, bo juz widze oczami wyobrazni jak w przypadku wygranej Anglika nagle zjawiaja sie "medrcy" z tekstami "bo masowka", bo to czy siamto, wiec jak cos to czekamy na te typy, by pozniej sie madrzyc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +197
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Ruud - Fognini 2 2.15 BS ⛔
Ostatni zwycięzca Monte Carlo będzie chciał pokazać się z dobrej strony, a wiemy jak u Włocha ważne jest nastawie
do meczu. Ruud wczoraj obronił 2 MP z Hiszpanem, więc nabrał pewności siebie. Ta będzie mu potrzebna po przegranej z siedemnastolatkiem w poprzednim tygodniu.. H2H 2/0 dla Norwega. Fog gra w tym turnieju stabilnie i myślę, że są spore szanse by w końcu pokonał Ruuda.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Rublev Andrey - Nadal Rafael
1 handicap + 5.5 gemów,efortuna 1.95
6:2, 4:6,6:2 ✅
Wczoraj stawiałem przeciwko Hiszpanowi i poległem z kresestem, ale Typ na asy serwisowe mnie uratował. Nadal wczoraj rozgromił kolejnego tenisiste a mianowicie Dimitrova 6:1, 6:1 a w pierwszej rundzie Delbonisa 6:1, 6:2. Lata lecą a Hiszpan jak rypał większość tenisistów to rypie dalej i nic się nie zmienia. Analogicznie na zwycięstwo z Delbonisem kurs widniał mniej więcej 1.04 , Dimitrovem 1.05 a teraz Rublovem 1.15-1.13. Czyli teoretycznie bukmacherzy sądzą, że Andrey ma dziesięć razy większe szanse na wygrane. Myślałem, że Bułgar zagra agresywny tenis bo tak trzeba grać z Nadalem, żeby coś mu zagrozić. Próbował, ale kopalnia punktów jak zwykle na bekhendzie. Pomijając takich tenisistów jak Djoko, Federer czy Thiem którzy wygrywali z Nadalem to inni muszą grać właśnie bardzo agresywnie i płasko, nie bawiąc się w dłuższe wymiany bo wtedy jest kaplica. Nie będę pisał z kim w ostatnim czasie wygrywał Nadal na clayu tylko z kim przegrał. W 2020 roku że Schwartzmanem 6:2, 7:5 w Rzymie, 2019 Thiem, Tsiitsipas, Fognini. Wiadomo to jest kilka porażek na dziesiątki wygranych. Każdy z tych tenisistów ma ogromne przyspieszenie (poza Schwartzmanem) . Rublov właśnie też gra bardzo agresywnie. Jeśli potężny forhend będzie funkcjonował, bo bekhend nie ma takiej siły rażenia to Rosjanin może powalczyć o odpowiednią ilość gemów a może seta? Hiszpan pokonał Andreya tylko dwa razy a nie 20, więc młodszy może go czymś zaskoczyć. Grali w 2017 na hardzie, gdzie Rublov wtedy nie istniał tak jak teraz i rok temu podczas finałów w Londynie 6:3, 6:4. Rosjanin tak naprawdę wystrzelił właśnie w 2020 roku, gdyby nie epidemia to miałby jeszcze więcej dobrych wyników a ich nie było mało tj. 5 wygranych turniejów. W 2021 można było oczekiwać od niego więcej bo...Australian Open porażka z Miediedievem w ćwierćfinale, wygrana w Roterddamie, bez gry miał półfinał w Doha i porażka z Agutem, w Dubaju porażka z wygranym Karatsevem no i Miami przegrał z Hurkaczem w półfinale, który wygrał. Poniekąd można go usprawiedliwiać za te porażki, ale na papierze był faworytem to tylko sport patrz wczorajszy mecz Djokivic- Evans. W pierwszej rundzie Monte Carlo poradził sobie bez większych problemów z Caruso i wczoraj pomęczył się z Agutem. Rublov to młody tenisista, który szybko się regeneruje no i bez przesady rozegrał jeden długi mecz a nie pięć, więc temat zmęczenia można wsadzać w buty .Reasumując... faworytem jest Nadal, ale stawiam na to, że agresywna gra Rublova zaprocentuje i powalczy z królem mączki.

Dodatkowo:

1 handicap +1.5 seta 2.75 efortuna ( za drobne)✅
Rublov win 7.20 efortuna ( bardzo drobne)✅
Rublov więcej asów 1.80 efortuna (stawka na maksa, Andrey o wielelepszy, mocniejszyw sensie serwis) 2:1 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Ilość niewymuszonych błędów przez Goffina jak na tą chwilę jakaś abstrakcja. Evans chyba wygrał złoty los, że wszyscy tak grają przeciwko niemu. Mimo wszystko Belg jest mocniejszy co widać.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Zgadzam sie z Uzytkownikiem powyzej jeslii chodzi o mecz Rubleva z Nadalem.
Wszystko w kierunku Nadala jest kompletnie nieoplacalne i zbyt ryzykowne wiec idziemy za Rosjaninem.
Gral swietnie z Agutem,mocny byl jak cholera,nawet mialem Hiszpana na kuponie ale w 3 secie juz wiedzialem ze nic z tego,byl po prostu za silny.Z Nadalem moze tez tak byc,wiadomo ze jest zadziorny i nie odpuszcza,no i ma mocny serwis wiec moze byc ciezko Nadalowi o przelamanie.Mysle ze 1 set bedzie wyjatkowo zywiolowy ze strony Rubleva i uda sie go wygrac.
1 set Rublev- 4.20 Fortuna 1-0
Tiebreak w spotkaniu-TAK -3.41 Fortuna nie

i jeszcze bardziej ryzykownie: Dokladny wynik 2:0 11.00 Fortuna 2-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nadal 2:0 @1.49
A ja się nie zgadzam totalnie i uważam, że Rafa rozniesie Ruska na ziemi i będzie wszystko kontrolował a granie przeciwko Nadalowi nie ma sensu. To jest ziemia Hiszpana i wątpię żeby choć na moment mu odpuścił widać było jego skupienie i zaangażowanie w meczu z Dimą. Wszystko się okaże za parę godzin panowie :D
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nadal 2:0 @1.49
A ja się nie zgadzam totalnie i uważam, że Rafa rozniesie Ruska na ziemi i będzie wszystko kontrolował a granie przeciwko Nadalowi nie ma sensu. To jest ziemia Hiszpana i wątpię żeby choć na moment mu odpuścił widać było jego skupienie i zaangażowanie w meczu z Dimą. Wszystko się okaże za parę godzin panowie :D
Mam podobne odczucia. Zawsze na mączce szuka się w którymś meczu niespodzianki i porażki Rafy, można było jej szukać jeszcze przed turniejem, bo dyspozycja była trochę niewiadomą. Teraz jednak już śmiało można stwierdzić, że jest w optymalnej dyspozycji Hiszpan i skoro parę miesięcy temu w hali w Londynie nie dał Ruskowi szans, to tym bardziej nie będzie ich miał na mączce.

Można mówić o tym, że się Rublev rozwija i w ogóle, ale podobnie miał inaczej wyglądać rewanż na Medvedevie za US Open podczas Australian Open, a ponownie zjechał do bazy w trzech setach.

Nadal - Rublev
Typ: under 18,5 gema
Kurs: 2,04 w etoto
 
Ostatnia edycja:
K 538

kopciu

Użytkownik
Wszystko w kierunku Nadala jest kompletnie nieoplacalne i zbyt ryzykowne wiec idziemy za Rosjaninem.

Jeżeli tak jest to po co ten mecz wogóle ruszać na siłe. Wydaję mi się, że panowie szukają sensacji na siłę w meczach Nadala w tym turnieju. Nie jest powiedziane, że ona nie nastąpi bo to tylko tenis ale możeto być też jak szukanie wiatru w polu. Nadal ten turniej wygrywał 11 razy. Bilans na tym turnieju ma 71-5. Przegrywał z Corią na samym początku swojej kariery w pierwszym starcie na kortach Monte Carlo, 2 razy z Djokiem, 1 raz z Ferrerem i w zeszłym roku z Fogninim. Po Rolland Garros gdzie ma 13 triumfów drugi jego turniej z liczbą triumfów. Jeżeli Nadal stanie na starcie turniejów w Madrycie i w Rzymie to tam upatrywałbym niespodzianki z jego udziałem po znakomitym kursie. Tak bywało na przestrzeni ostatnich lat, że w którymś z tych turniejów Nadal odpadał dosyć wcześnie. Zagranie na maksa w tych dwóch turniejach wiąże się ze sporym ryzykiem. Są one tydzień po tygodniu a przed Rollandem mtrzeba odpowiednio szafować siłami. W końcu już ma 35 za niecałe 2 miesiące lat. Z tego też względu myślę, że Djok odpuścił Monte Carlo, bo pewnie też ma jakiś swój plan na występy na kortach ziemnych. Widać od początku tego turnieju Nadal idzie po swoje - zgadzam się z kolegą wyżej dziś chyba kolejny gracz odprawiony z kwitkiem. Grali 2 razy na hardzie czyli na nawierzchni która bardziej leży Rublovovi niż ziemia. Nie ugrał tam seta. Wydaje mi się, że tutaj też nie ugra. Kurs na Nadala i tak wysoki tym razem. Spodziewam się coś koło 6:3, 6:3 zaraz mecz więc nie będe się już rozpisywał

Gram na handi -5,5 gema na Nadala 1,95 w stsie A jednak
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Wszystko w kierunku Nadala jest kompletnie nieoplacalne i zbyt ryzykowne wiec idziemy za Rosjaninem.

Jeżeli tak jest to po co ten mecz wogóle ruszać na siłe. Wydaję mi się, że panowie szukają sensacji na siłę w meczach Nadala w tym turnieju. Nie jest powiedziane, że ona nie nastąpi bo to tylko tenis ale możeto być też jak szukanie wiatru w polu. Nadal ten turniej wygrywał 11 razy. Bilans na tym turnieju ma 71-5. Przegrywał z Corią na samym początku swojej kariery w pierwszym starcie na kortach Monte Carlo, 2 razy z Djokiem, 1 raz z Ferrerem i w zeszłym roku z Fogninim. Po Rolland Garros gdzie ma 13 triumfów drugi jego turniej z liczbą triumfów. Jeżeli Nadal stanie na starcie turniejów w Madrycie i w Rzymie to tam upatrywałbym niespodzianki z jego udziałem po znakomitym kursie. Tak bywało na przestrzeni ostatnich lat, że w którymś z tych turniejów Nadal odpadał dosyć wcześnie. Zagranie na maksa w tych dwóch turniejach wiąże się ze sporym ryzykiem. Są one tydzień po tygodniu a przed Rollandem mtrzeba odpowiednio szafować siłami. W końcu już ma 35 za niecałe 2 miesiące lat. Z tego też względu myślę, że Djok odpuścił Monte Carlo, bo pewnie też ma jakiś swój plan na występy na kortach ziemnych. Widać od początku tego turnieju Nadal idzie po swoje - zgadzam się z kolegą wyżej dziś chyba kolejny gracz odprawiony z kwitkiem. Grali 2 razy na hardzie czyli na nawierzchni która bardziej leży Rublovovi niż ziemia. Nie ugrał tam seta. Wydaje mi się, że tutaj też nie ugra. Kurs na Nadala i tak wysoki tym razem. Spodziewam się coś koło 6:3, 6:3 zaraz mecz więc nie będe się już rozpisywał

Gram na handi -5,5 gema na Nadala 1,95 w stsie
Wszystko w kierunku Nadala kompletnie nieopłacalne, święta prawda!:) Czekamy na.medicala jak to zwykle u Hiszpana:)
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
1 secik dla Rublewa,az sam jestem zdziwiony ze poszlo tak gładko.Nadal jak narazie za duzo bledow.Spotkanie samo w sobie stoi jednak na niskim poziomie.Wogole mam wrazenie ze gatki Nadala za bardzo mu uwieraja ; )
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Angola długo trzyma adrenalina ...Dwa mecze dziennie wygrywa, półfinał debla też zaliczy
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Taki paradoks. Ruud sparingpartner Nadala czekał na niego w półfinale i się nie doczekał...😁
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Nie zgodzę się, że mecz Nadała z Rublowem był na niskim poziomie. 1 set faktycznie Nadal sporo błędów, ale 2 set to już tenis w najlepszym wydaniu. Oglądało się to naprawdę dobrze. Należą się gratulacje dla Rublowa bo zagrał chyba swój najlepszy tenis. Jutro półfinał z Ruudem i obawiam się o kondycje Rosjanina. Oglądałem zarówno mecz z Roberto jak i Nadalem, grał świetnie, ale i włożył w te spotkania naprawdę bardzo dużo wysiłku. Myślę, że jutro się to na nim odbije a Ruud na mączce grać potrafi i chyba warto pograć coś w jego kierunku.
Ruud wygra przynajmniej jednego seta Kurs: 1.90
 
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Goffin poległ i mowi sie trudno, mimo przebiegu meczu, ktory w miare
dobrze przewidziałem to chłopak nie wytrzymał. Za duzo błędów na nudnego Evansa.
Jutro już półfinały i moim zdaniem bez niespodzianek, ale podam tylko jeden typ.

Evans - Tsitsipas 2 (-1,5 seta) @ 1.5 Unibet ✅
Tutaj różnica klas będzie widoczna od samego początku meczu. Przede wszystkim dokładne i mocne uderzenia kątowe z mniejsza ilością błędów tak jak miało to miejsce dzisiaj z Belgiem. Grek jest regularny i przede wszystkim ma stabilne podanie, jedynie 2x został tutaj przełamany. Evans gra tutaj bardzo dobrze i nie można zaprzeczyć, ale te jego akcje przy siatce są często na hura i przesadzone. Akcja serve and volley nie będzie tak dobrze wychodziła. Stefanos będzie odgrywał return pod nogi albo od razu będzie mijał. Do tego nie powinien oddawać inicjatywy i wchodzić w Evanowskie gierki „slajsowo-skrótowe”. Tylko konsekwentnie na ten słaby backhand, żeby szybko skończyć wymianę bez czekania na błąd czy to swój czy przeciwnika.
Ilosc winnerow do małej ilości niewymuszonych błędów będą tutaj kluczem do wygrania 2-0. Kilka błędów przy siatce Evansa i przełamania przyjdą same. Różnica poziomu gry i samego stylu zdecydowanie na korzyść Greka. Nie widzę tutaj nawet tie breaka, ale bezpieczniej wybieram pewne 2-0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Cabal Juan-Sebastian/Farah Robert - Evans Daniel/ Skupski Neal
Evans/ Skupski nie ugrają seta, efortuna 2.05
6:7, 6:2, 4:10❌
Singla dzisiaj nie ruszam, bo wszytko może się zdarzyć gdy głowa pełna marzeń. Natomiast uważam, że w deblu nic w życiu przecież nie może wiecznie trwać. Kolumbijczycy to zgrana para, mnóstwo tytułów na koncie ,na różnych nawierzchniach. Klasa sama w sobie, wiele lat grają ze sobą co jest naprawdę wyjątkowe. Nie ma co pisać więcej. Doszli do półfinału bez starty seta. Po drugiej stronie sklejka z końcówki marca tego roku, która radzi sobie aż za dobrze. Wygrali w Miami pokonując kilka dobrych par, tutaj też idą imponującym tempem. Skupski typowy deblista, Evans singlista. Który robi furorę w grze pojedynczej również. Singiel mnie nie interesuje, skupiam na grze podwójnej. Evans ma i będzie miał jeszcze więcej w nogach, ale debel nie męczy tak jak singiel. Bez zbędnego pieprzenia. Kolumbijczycy, profesorowie mają przewagę pod każdym względem i moim zdaniem wygrywają 2:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Rublev - Ruud 2/0 1,90 Bs ✅

Ostatnie 4 turnieje z rzędu Rosjanin skończył na półfinale. Mało jest zawodników z tak stabilną formą. O fizyczne przygotowanie bym się nie martwił. Natomiast przeciwnik Ruud miesiąc temu wycofał z się z meczu ze Zverevem z powodu kontuzji nadgarstka, a w AO miał krecz w meczu z Rublevem z powodu mięśni brzucha. Rublev jest w każdym elemencie lepszy od Norwego. Jedyne zagrożenie to destrukcyjne nawyki negatywnych reakcji psychicznych podczas trudnych momentów w meczu. Widać, ze Andrey nad tym pracuje i widać efekty tej pracy szczególnie we wczorajszym meczu. Piękna była wymiana z 35 uderzeniami, którą Nadal popsuł grając forehand w siatkę. Ruud we wczorajszym meczu skorzystał z bardzo wielu prezentów, które rozdawał Fognini. H2H 4/0, Rublev stracił 2 sety z Casperem.
Dokładam opisane wyżej:
2/0 dla Tsitsipasa 1,55 Bs ✅
oraz debel
Cabal/ Farah na mecz 1,40 BS ⛔ Wielcy debliści 7/0 przegrali tie-breaku i do 4 super
AKO 4,12⛔
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Rublev - Ruud
Typ: over 5,5 przełamań
Kurs: 1,68 w Fortuna
Wynik: 7 przełamań

Wczoraj od razu myślałem o tym, jaka będzie linia na przełamania w tym meczu. Na początku wystawił na to kursy 1xbet, który po 1,67 wycenił over 4,5. Myślałem, że bym zagrał chętnie linię 5,5, ale nie było szans. Wieczorem jednak się pojawiła i na ruskim był over 5,5 po kursie 2,03. W polskim niestety nie mogłem znaleźć jeszcze rano. Teraz widzę, że wystawiła kursy Fortuna, które są jednocześnie identyczne, jak w ruskim - spore spadki na to. Wydaje się fajna opcja do dubla. Wiadomo Rublev mocnym faworytem tego meczu, ale jednak Ruud na mączce grać potrafi i szykuje się po prostu ciekawy mecz. Obaj walczyć będą o historyczny sukces i awans do finału turnieju Masters 1000. Na początku szczególnie może to działać na nerwowość, a mączka to nawierzchnia, gdzie o te przełamania łatwiej. Mecze między nimi obfitowały w przełamania i podobnie myślę, że będzie i dziś.

Dodatkowo lekko polecam:
Typ: Ruud przegra swój pierwszy gem serwisowy
Kurs: 2,90 w Fortuna

Typ: Rublev przegra swój pierwszy gem serwisowy
Kurs: 4,53 w Fortuna


Edit: Szkoda, bo obaj zgodnie przegrali, ale swoje drugie gemy serwisowe 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tsitsipas (vs. Rublev) @2.00 Betfan
✅ ✅

Wielki finał w Monte Carlo. Pierwsza myśl podpowiada, że gość, który pokonał Fafe na mące, nie przegra turnieju, ale jednak mimo wszystko uważam, że Grek jest po prostu lepszym, bardziej wszechstronnym tenisistą. Nie będę analizował krok po kroku aspektów ich techniki, ale dwie strefy, w których Tsitsipas ma ogromną przewagę to gra przy siatce, którą na przestrzeni ostatniego roku, doszlifował bardzo mocno oraz przede wszystkim, jest mocniejszy psychicznie - nie podpala się. To będzie miało znaczenie w finale tak dużej imprezy jak Masters. Dodatkowo, ostatni ich mecz na nawierzchni ziemnej - ćwierćfinał Roland Garros 2020 i 3:0 dla Stefanosa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom