>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Monte Carlo (11.04.2021 - 18.04.2021)

Status
Zamknięty.
czarodziej_ufo 4

czarodziej_ufo

Użytkownik
ciekawostka apropo turnieju w Monaco jest taka, że co roku, dobry wynik osiąga para, nieznanych nikomu szerzej jako para zgranych deblistów - totalnych underdogów, którzy właśnie w Monaco łapią jakieś flow, które ich niesie, a odpowiednio szybko wyłapanie takiej dwójki pozwala ładnie zarobić. :)

2015 Bolelli S. / Fognini F. - przegrany finał z bryanami, a w drodze do finału odpalali rozstawionych dużo wyżej kolegów.

2017. Arneodo R. / Nys H. - weszli z WC, odprawili dwie wyżej rozstawione, znane pary deblistów, a przegrali w półfinale z późniejszymi zwycięzcami turnieju,

2018. Bolelli S. / Fognini F. - podobnie jak koledzy rok wcześniej, grali dzięki WC, a odpadli w półfinale z późniejszymi zwycięzcami całego turnieju.

być może to przemyślenie na wyrost, ale mając to z tyłu głowy po prostu fajniej ogląda się tenis lub chociaż sprawdza wyniki i niespodzianki. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Marcora-Delbonis
Dokladny wynik 0-2
1.64 Fortuna 0-2
Mysle ze tu przewaga klas jest zbyt wielka,nawet po wpadce z Gombosem ufam jego umiejętnościom bardzo.Nie widze szans by Marcora urwal seta.

Vesely-Hanfmann
Dokladny wynik 0-2 2.80
Fortuna 0-2
Hanfmann 1.77 Fortuna

Niemiec gra bardzo dobrze i mysle ze pomimo porazki z Sonego jest i tak klase lepszy od Czecha.Mysle ze gładko wygra mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Fognini-Kecmanovic 1 @1.78

Sprobuje taki typ na 1 runde podac, bo mam wrazenie ze te kursy beda pikowac co raz bardziej na korzysc Fogniniego. Wloch dobrze zna Monte Carlo i wygral tu swoj najwazniejszy tytul w karierze dwa lata temu. Mozna rzec, ze jest obronca tytulu, bo w ubieglym sezonie w Monte Carlo nie grano. Kiedys tam wyliczalem triumfatorow turniejow ATP 1000 poza wileka czworka, bo jest ich naprawde niewielu, a umknal mi wtedy gdzies ten tytul Fogniniego z MC.

W Marbelli Fognini wypadl niby tragicznie, bo przegral z Munarem 2-6 1-6, ale mialem okazje obejrzec ten mecz i powiedzmy sobie szczerze, Fabio nie przyjechal do Marbelli wygrywac meczow, tylko zagrac kilka ladnych akcji i backhandowych winnerow co probowal robic z ogromnym przesadyzmem na tle grajacego o wygrana Munara. Na pierwszy rzut oka ten wynik odstrasza, ale dla Fogniniego wazny turniej jest tu w Monte Carlo pod wzgledem finansowym, kategorii turnieju i nawet chyba obrony punktow (bo jak wiadomo w zeszlym sezonie to zjawisko bylo zamrozone).

W moje opinii tu bedzie calkiem inna gra i dokladnosc w budowaniu punktow. Fabio tak po prostu ma, ze potrafi pojechac na mniejszy turniej, pobawic sie i zaskoczyc na wazniejszym turnieju. Nie trzeba nawet daleko szukac, bo juz w tym sezonie podczas ATP Cup w pierwszym meczu Wlochow z Austria przegral sobie z krestesem z Denisem Novakiem, by w kolejnym meczu pokonac Carreno Buste, a pozniej zaliczyc bardzo dobry wystep na AO. Ot kategoria turnieju i pieniadze zrobily swoje. Fognini wykrecil w Monte Carlo kilka dobrych wynikow, nie zawsze sie to sprawdza, ale Wloch jest zdrowy, kort jest wolny i czasem trudno skonczyc zawodnikom punkt, nie bylo slychac o zadnych problemach od dluzszego czasu, wiec mysle ze moze zaliczyc dobry turniej wbrew wynikowi jego ostatniego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Zdravko66 313

Zdravko66

Użytkownik
Fognini-Kecmanovic 1 @1.78

Kiedys tam wyliczalem triumfatorow turniejow ATP 1000 poza wileka czworka, bo jest ich naprawde niewielu, a umknal mi wtedy gdzies ten tytul Fogniniego z MC.

...Wloch jest zdrowy, kort jest wolny i czasem trudno skonczyc zawodnikom punkt, nie bylo slychac o zadnych problemach od dluzszego czasu, wiec mysle ze moze zaliczyc dobry turniej wbrew wynikowi jego ostatniego meczu.
- Dlatego jak się robi zestawienie Miami Open z ostatnich 10 to Hurkacz jest tam w otoczeniu tylko 4 nazwisk: Djoković, Fedrer, Isner. Murray.
- No i Włoch pozostaje jednak lekkim faworytem bukmacherów.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Thompson J. - Paire B. 1 1.75 Fortuna 2-1
Dokladny wynik 2-0 2.70 2-1
Jestem fanem osoby Paire bo badz co badz lubie osoby z charakterem.Gram przeciwko sobie bo osobiscie bardzo mu kibicuje ale mysle ze problemy z głowa oststnim czasy spowoduja ze bedzie mu bardzo ciezko.Nie mam pojecia czy wyszedl juz z psychicznego dolka bo kursy moga na to wskazywac ja jednak uwazam ze nie jest jeszcze gotowy mimo ze gra praktycznie u siebie.

Martinez-Delbonis 2 1.81 Fortuna 1-2
Bedzie ciezko ale zdecydowanie Wole gre Delbonisa,jak dobrze wejdzie w mecz to moze gładko wygrac.

Koepfer D. - Londero J.I 1 1.53 Fortuna 2-0
Nagly spadek kursow bo oczywiscie poczatkowe byly mocno przesadzone ale dalej oplacalne.

Tomic B. - Caruso S 1 3.30 Fortuna 0-2
Przesadzone kursy na Caruso ktory jest sredniaczkiem wedlug mnie,Tomic tez nie lepszy ale pobieram lepszy kurs kiedy spotkanie oceniam 50/50

Goffin-Cilic 1 1.75 Fortuna 2-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Tomic moim zdaniem jesli chodzi o taki strzal pod underdoga to jest ciekawy typ. Nawe t sie sam zastanawialem, ale jednak sie nie zdecyduje.Trudno powiedziec jak to sie skonczy, ale Bernie wygrywal juz mecze w MC, dostal dzika karte na kwalifikacje, pokonal Herberta, wiec plusy widac. Kluczowe pytanie czy w tym meczu Herbert gral slabo czy Tomic troche sie rozkrecil, bo nawet tacy zawodnicy, ktorzy nie sa tytanami pracy maja okresy, gdy graja lepiej w sezonie. Caruso trudno powiedziec. Nie gram, bo jak Caruso bedzie grac dobrze to moze wygrac albo byc blisko, ale nie zdziwie sie jak Bernie zaskoczy in plus i bedzie ciekawy mecz.
 
Ostatnia edycja:
N 999

Nairoq

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa
Bez kombinowania stawiam na gwiazdy mączki
Nadal V 1-2 1-4
Djokovic 1-2 1-4

Przewiduje zwycięstwo Nadala z Djokoviciem w finale lub ich udział w finale

Za drobne Rublev i Zverev w ćwierćfinałach
Czarnym koniem może być Schwartzmann
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Thompson Jordan - Paire Benoit
2 , betfan 2.08
6:4, 6:7,7:6❌
Jeśli Francuz nie miałby focha na cały świat to zdecydowanie byłby tutaj bitym faworytem i kursy byłyby jakieś. 1.30 na Benułe. Paire w ostatnim czasie nie gra totalnie nic, mówi oficjalnie w wywiadach, że po co ma się męczyć i przechodzić do 2 czy 3 rundy jak za same wpisowe ma po 10, 15 tysięcy euro plus kasa od sponsorów. Sama Bartoli skrytykowała go za taką postawę i żąda od władz ATP o ukaranie za nie sportowe zachowanie. Francuz ma ogromny potencjał, jeśli wziąłby się w garść to naprawdę top 20 jest ciągle w jego zasięgu. Aktualnie jest 33 a był 18. Potrafił wygrywać na clayu turnieje, ma ich na koncie 3 plus wielu dobrych rozłożonych tenisistów. Benuła ogromne doświadczenie na ziemnych kortach. Monte Carlo? Europejska stolica majestatu, elegancji i oczywiście kasy. Jeśli Francuz faktycznie tak na nią się nastawia to może te ogromne premie od sponsorów go zmotywują. Ale to tak poza marginesem, ponieważ naprawdę na papierze jest o poziom wyżej od rywala. Jordan czuje najlepiej się na twardych kortach, na glinie wiele nie osiągnął. Większość to Azjatyckie, śmiszne challengery czy 3 runda Rolland Garros. Typ typowo na przełamanie. Jeśli Francuzowi zagotuje się czajnik na początku to typ pójdzie do śmietnika. Powodzenia.

Dodatkowo za drobne.
0:2, 3.35 efortuna
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Też Pograłem Fogniniego motywacji nie powinno zabraknąć, do tego Khachanov - Djere gra właśnie finał w Cagliari i uważam, że nie będzie zbyt "świeży" w spotkaniu z Karenem którego osobiście uważam za lepszego tenisiste od Laslo a kurs mnie zachęca. Lajovic - Evans, Daniel Evans patrząc na 2020 i 2021 zagrał bodajże 4 mecze na ziemi i wszystkie przegrał a Serb w 2019 przegrał tutaj w finale właśnie z Fogiem a sam ostatnio zaskakiwał i ja jestem po jego stronie.
Fognini&Lajovic&Khachanov @5.35
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Widzę, że dwaj panowie Mezamorto35 Mezamorto35 i Specjalista_od_tenisa Specjalista_od_tenisa pograli na mecz Thompson - Paire dwa przeciwne zdarzenia. Ja pograłem na Thompson lekko, ale miałem obawy po przeczytaniu analizy do przeciwnego typu. Thompson wygrał, ale sam mecz... Po nim nasuwa się jedna myśl:

comment_2mSb2a6nyO6gjMU1G7c81snS00QVMvUc.jpg

Był to klasyczny mecz Paire'a w ostatnim czasie - gra na wyjebce, serwis na zasadzie "wszystko albo nic". Drugie serwisy w pół siatki. Tak jakby po prostu nie chciał wygrać, a jednocześnie robił tak, żeby mu tego nikt nie zarzucił, broniąc BP. Jednak gdy już przed przełamaniami się bronił, pierwszy serwis lądował na siatce albo parę metrów za linią serwisową. Zakończył mecz w TB klasycznym podwójnym. Thompson za to, jak Specjalista_od_tenisa Specjalista_od_tenisa zauważył - poziom niżej od Francuza, szczególnie na mączce i gdyby mu tylko zależało, to by seta nawet nie powąchał. Cieszę się, że ostatecznie wygrał, bo kiedyś grałem na Paire'a właśnie na przełamanie z Rune i swoją grą mnie wyśmiał, a teraz bałem się, że gdy zagrałem przeciwko, to na złość wygra.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Mecz byl mimo zwrotow akcji na slabiutkim poziomie.Australijczyk absolutnie do pokonania ale głowa Francuza mu na to nie pozwolila.Jego ostatni serwis w tie breaku to jak podsumowanie stanu psychicznego,az mi go szkoda.
 
Zdravko66 313

Zdravko66

Użytkownik
Widzę, że dwaj panowie Mezamorto35 Mezamorto35 i Specjalista_od_tenisa Specjalista_od_tenisa pograli na mecz Thompson - Paire dwa przeciwne zdarzenia. Ja pograłem na Thompson lekko, ale miałem obawy po przeczytaniu analizy do przeciwnego typu. Thompson wygrał, ale sam mecz... Po nim nasuwa się jedna myśl:

Pokaż załącznik 8191

Był to klasyczny mecz Paire'a w ostatnim czasie - gra na wyjebce, serwis na zasadzie "wszystko albo nic". Drugie serwisy w pół siatki. Tak jakby po prostu nie chciał wygrać, a jednocześnie robił tak, żeby mu tego nikt nie zarzucił, broniąc BP. Jednak gdy już przed przełamaniami się bronił, pierwszy serwis lądował na siatce albo parę metrów za linią serwisową. Zakończył mecz w TB klasycznym podwójnym. Thompson za to, jak Specjalista_od_tenisa Specjalista_od_tenisa zauważył - poziom niżej od Francuza, szczególnie na mączce i gdyby mu tylko zależało, to by seta nawet nie powąchał. Cieszę się, że ostatecznie wygrał, bo kiedyś grałem na Paire'a właśnie na przełamanie z Rune i swoją grą mnie wyśmiał, a teraz bałem się, że gdy zagrałem przeciwko, to na złość wygra.
Zgadza się, to był kabaret nie mecz.
Post automatycznie złączony:

Mecz byl mimo zwrotow akcji na slabiutkim poziomie.Australijczyk absolutnie do pokonania ale głowa Francuza mu na to nie pozwolila.Jego ostatni serwis w tie breaku to jak podsumowanie stanu psychicznego,az mi go szkoda.
Moim zdaniem to nie żadna głowa. On to robił specjalnie. Zgadzam się z przedmówca, że grał na alibi. Bawił się z bardzo słabym rywalem a na końcu oddał mecz.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mecz byl mimo zwrotow akcji na slabiutkim poziomie.Australijczyk absolutnie do pokonania ale głowa Francuza mu na to nie pozwolila.Jego ostatni serwis w tie breaku to jak podsumowanie stanu psychicznego,az mi go szkoda.
Gdyby nie Francuz to by Australijczyk w ogóle w tym meczu nie zaistniał. Nie wiem, kto wygra w parze Fognini - Kecmanović, ale wygląda rozsądnie granie w IIr. underów gemowych.

A co do Francuza, to mam wrażenie za bardzo starasz się go bronić i tłumaczyć stanem psychicznym. Widać, że masz do niego słabość. Generalnie, gdy nie pajacował tak bardzo, też mu kibicowałem w turniejach. Teraz to jednak właśnie dla mnie jest pajacowanie. Choćby przykład jego serwisu, gdy było 0:30, wygrał piłkę na 15:30 i kolejną wygrał trochę fartownie, bo broniąc się posłał loba, którego Thompson zostawił będąc pewnym, że będzie aut, a tu wpadła mu przed linię - Australijczyk załamany, Francuz ani trochę radości, ulgi, cokolwiek. Myślę sobie "zaraz podwójny" i faktycznie - podwójny błąd i już było 30:40 🤣 Oglądając miałem wrażenie cały mecz, że tego Paire nie chce wygrać i tylko zasługą Thompsona jest, że mimo tego wrażenia cały czas bałem się, że jednak mu się uda wygrać i zawali mi kupon.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
A co do Francuza, to mam wrażenie za bardzo starasz się go bronić i tłumaczyć stanem psychicznym. Widać, że masz do niego słabość. Generalnie, gdy nie pajacował tak bardzo, też mu kibicowałem w turniejach. Teraz to jednak właśnie dla mnie jest pajacowanie.
Tak,to fakt staram sie go bronic bo ogladalem jego spotkania kiedy Byl turniej w Ameryce Pl,i musi miec jakies problemy ktore sie nasilily.Kiedy gral bodajze z Rune lub Cerundolo podczas przerw byl nieobecny,pusty,siedzial zamyslony,mimo ze mial naprawde fajne zagrania to ani troche nie bylo w tym radosci.Mysle ze nie robi tego specjalnie ani nie pajacuje,poprostu ma problemy emocjonalne,moze depresja,no ale jak jest naprawde tylko sam Francuz wie.Tak czy siak mysle ze bedzie z nim gorzej i nie poradzi sobie tak dobrze jak Gruzin Basiashiwilli.

Wracajac do samego turnieju:
Fognini-Kecmanovic 1 1.75
Mysle ze tu nie Fognini bedzie tak mocny a Kecmonovic tak slaby.Mimo 21 lat jak narazie stoi w miejscu,Mysle ze pierwsza 50 i tak jest dla niego za wysoka.Spodziewam sie wyrownanego pojedynku z lekka dominacja Wlocha
 
Zdravko66 313

Zdravko66

Użytkownik
Gdyby nie Francuz to by Australijczyk w ogóle w tym meczu nie zaistniał. Nie wiem, kto wygra w parze Fognini - Kecmanović, ale wygląda rozsądnie granie w IIr. underów gemowych.

A co do Francuza, to mam wrażenie za bardzo starasz się go bronić i tłumaczyć stanem psychicznym. Widać, że masz do niego słabość. Generalnie, gdy nie pajacował tak bardzo, też mu kibicowałem w turniejach. Teraz to jednak właśnie dla mnie jest pajacowanie. Choćby przykład jego serwisu, gdy było 0:30, wygrał piłkę na 15:30 i kolejną wygrał trochę fartownie, bo broniąc się posłał loba, którego Thompson zostawił będąc pewnym, że będzie aut, a tu wpadła mu przed linię - Australijczyk załamany, Francuz ani trochę radości, ulgi, cokolwiek. Myślę sobie "zaraz podwójny" i faktycznie - podwójny błąd i już było 30:40 🤣 Oglądając miałem wrażenie cały mecz, że tego Paire nie chce wygrać i tylko zasługą Thompsona jest, że mimo tego wrażenia cały czas bałem się, że jednak mu się uda wygrać i zawali mi kupon.
Ja się bardziej "zestresowałem" tą sytuacją ;). Przy 4:2 dla Paire po prostu skeszowałem kupon i jestem z tego tytułu "stratny" 140 zł. A ja jestem gracz zabawowy grający za bardzo małe stawki i w zasadzie się nie stresuję. Do dziś.
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Polecam się raczej jutro wstrzymać. Prawdopodobnie bez gry, prognozowane praktycznie 100 procent opadów przez cały dzień.

F851EC45-F895-48F3-8133-580D437D0958.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 999

Nairoq

Użytkownik
SINNER młoda strzelba zawodnik jest w gazie za dwa lata może wygrać szlema liczę że w tym sezonie zaskoczy nas w którymś szlemie
BAUTISTA AGUT siła doświadczenia bardzo dobra dyspozycja Fritz raczej słabo czuję się na mączce
Plus RUUD po marnym kursie na podbitkę
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
Lajovic-Evans 1
@1.58 unibet

Na szybko, bo jestem w pracy a widzę że nikt tego spotkania nie dodał. Obu graczy chyba nie muszę przedstawiać, każdy kto się interesuje tenisem powinien słyszeć powyzsze nazwiska. Typ oparty w głównej mierze na nawierzchni - 500 do 60 meczy na clayu prowadzi Serb. Gdyby grali na hardzie, grałbym w kierunku Evansa. W Monako nie widzę innej opcji niż wygrana Lajovica
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom