>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo (11.04.2021 - 18.04.2021)

Status
Zamknięty.
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Delbonis-Nadal
1set Delbonis handicap gemy(2,5+) 2,55
Fortuna
Gemy Handicap 1(+4,5) 4.10 Fortuna

Hmm raczej watpliwe by Delbonis ugral seta lecz nie spodziewam sie jednostronnego pojedynku.Ok historia spotkan tych panow pokazuje ze Nadal dominuje w kazdym elemencie ale kazda passa nie musi trwac wiecznie.Wiadomo jak dlugo Nadal nie gral i mimo talentu jaki ma niekoniecznie musi byc w dobrej formie tym bardziej w 1 secie.Mysle ze oba sety beda dosc wyrownane i ciezko bedzie sie przelamac nawzajem.Bet na zwyciestwo Delbonisa za pare groszy na pewno tez sie znajdzie bo i czasem Niemcy moga przegrac z Macedonia ; )
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Fognini - Thompson
Typ: under 19,5 gema
Kurs: 2,09 w etoto
Wynik: 6:3 6:3

Pisałem już po meczu Paire - Thompson o tym, że trzeba będzie próbować undera gemowego w kolejnej rundzie i zdanie podtrzymuję. Tamten mecz generalnie stał na niskim poziomie, szczególnie na serwisie nie robili szału zawodnicy - o ile Francuz po prostu w szalony sposób serwował "as albo podwójny", tak Thompson po prostu zniszczenia nie dokonywał i lepiej mu już było na returnie mam wrażenie. Generalnie obaj wyglądali, jakby chcieli przegrać - Paire wykazał się większą determinacją. I jeśli Francuz to bez pajacowania półka wyżej na clayu od Australijczyka, to Fabio to już conajmniej dwie półki - oczywiście przy identycznym założeniu z brakiem pajacowania na korcie. Tego się w przypadku Włocha jedynie obawiam, że coś będzie odwalał. Jeśli jednak mu coś do głowy nie strzeli, to szybko załatwi sprawę i Australijczyka już w Monte Carlo nie zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Djokovic @1.37 kurs fajny do jakiegoś dubla sam jestem lekko zaskoczony. Młody nie powinien mieć podjazdu do Novaka myślę, że max co może zrobić to ugrać 1seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Evans Daniel - Hurkacz Hubert
2.39, efortuna 0:2
6:4, 6:1 ❌
Jak wszyscy wiemy Hurkacz sezon 2021 ma najlepszy w karierze. Wygrał na początku roku w Delray Beach oraz ostatnio turniej życia w Miami. Bałem się o jego pierwszy mecz w sezonie na clayu , bo to zawsze jest ciężkie przejście. Mimo wszystko Polak wygrał w trzech setach z Fabbiano, pokonał rywala a przede wszystkim swoje słabośći. Evans po 4 porażkach z rzędu w końcu wygrał mecz mimo to, zawsze urywał seta. W pierwszej rundzie pokonał w trzech setach Lajovica, który też ostatnio nie błyszczy formą. Daniel to uniwersalny tenisista potrafiący grać na każdej nawierzchni, ale w ostatnim czasie coś nie funkcjonuje w jego grze. Stawiam na to, że Polak miał swoje trudne przetarcie i teraz będzie łatwiej. A rywal jest jak najbardziej w zasięgu Polaka.
 
Ostatnia edycja:
H 415

hubertott1

Użytkownik
Czemu uważasz, że coś nie funkcjonuje u Evansa? Ostatnio ma dobre wyniki, urwanie seta świetneym Mussetiemu, Karacjewowi, wygrane w Melbourne. Ja nie szedłbym tak pewnie w stronę Huberta :)
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Khachanov vs. Carreno Busta - 2 @2.05 Betfan
2-6 3-6 ✅

Hiszpan na mące bezsprzecznie ma przewagę. Ma za sobą wygrany turniej w Marbelli na rozgrzewkę przed Mastersami. Khachanov oczywiście potrafi być solidny i jeśli trzyma podanie to jest bardzo niebezpieczny, ale myśle, że na tej nawierzchni i w tej formie Busta wyjdzie zwycięsko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Ruud vs. Carreno Busta - 2 @1.9 STS
Z 5-2 na 5-7 w deciderze :ROFLMAO:


Nie no, ludzie kochani. Taki kurs to jest przesada i jestem przekonany, że będzie spadał. Ja rozumiem, że Ruud to wielka nadzieja białych, specjalista od mąki i ograł dziś Schwartzmana, ale umiejętnościami i doświadczeniem w tourze nie jest nawet blisko Busty. Nie ma sensu, żebym się powtarzał, dziś Hiszpan gładko odpalił Khachanova i jutro raczej ciąg dalszy różnicy klas. Pablo nie powinien tego przegrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Cabal/Farah - Auger-Aliassime/Hurkacz
Typ: Cabal/Farah
@1.40 STS

Pierw kilka słów o występie naszego rodaka w singlu na kortach w Monako. Hurkacz grę w Monte Carlo zaczął od pierwszej rundy. Pierw grał z T. Fabbiano i był to dwudniowy pojedynek przerwany przez deszcz. Hurkaczowi mimo kłopotów udało się wygrać po 3-setowym pojedynku. Wczoraj mierzył się z D. Evansem, który raczej nie przepada za grą na kortach ziemnych, bowiem ma tutaj bilans 40 zwycięstw i 33 porażki. Do wyniku 4:4 w pierwszym secie gra Polaka jeszcze nie wyglądała źle. Jednak od tego momentu był już nie do poznania. Nagle zaczął grać beznadziejnie. Zaczął się spieszyć i popełniał mnóstwo błędów (aż 29 w całym spotkaniu!). Na dodatek do tego kilka razy było widać grymas na jego twarzy grymas oraz widocznie utykał. Po meczu Hurkacz powiedział: "Moje przygotowanie do tego turnieju na mączce było praktycznie żadne. Wiedziałem, w jakiej sytuacji jestem, ale nadal chciałem walczyć i grać jak najlepiej". Po czym jeszcze dodał: "Teraz zagram debla, a następnie będę odpoczywał. Dopiero później zacznę trenować. Tutaj, w Monte Carlo, są świetne warunki i możliwości do treningu".
Hurkacz jak powiedział nie kończy swojej przygody z Monte-Carlo. Dziś zagra z Feliksem Auger-Aliassimem przeciwko najlepszemu deblowi świata. Po drugiej stronie siatki staną Kolumbijczycy Robert Farah i Juan Sebastian Cabal. To zwycięzcy z Wimbledonu i US Open z 2019 roku. Jeśli Polak sam stwierdził, że jego przygotowanie do tego turnieju jest żadne to bardzo wątpliwe wydaje się aby był w stanie w parze z Kanadyjczykiem pokonać rozstawionych z numerem jeden kolumbijski duet. Bardzo ciekawy kurs (2.10) oferuje STS na gładkie zwycięstwo 2:0 w setach pary Cabal/Farah. Raczej nie bawię się w obstawianie debla ale tutaj faworyt wydaje się tylko jeden i Hurkacz już bardziej myśli o odpoczynku i rozpoczęciem przygotowań do kolejnych turniejów na mączce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +261
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Djokovic-D.Evans ponizej 19,5 gemow @1.5 z takim brakiem zaangazowania jaki pokazal w czterech pierwszych gemach nie moglo wejsc

Sprobujmy w ten sposob z marginesem bledu na linie gemowa. Djokovic sadze, ze ma w tym roku cisnienie na cegle, po tym co wydarzylo sie w finale wrzesniowego French Open, gdzie Nadal go zmasakrowal. Problem Djokovica byl wtedy zupelnie inny, bo on chcial polaczyc wystepy na kortach twardych USO bezposrednio z wystepem na cegle FO i to musialo skonczyc sie kleska.
Tym razem Serb rozegra to inaczej, bo to w koncu jego pierwszy wystep od stycznia w Australii i odpuslil sobie ta czesc w Indian Wells i Miami (raz ze IW nie bylo, a dwa w Miami byla jak na turniej rangi Masters Series mala pula nagrod, wiec obsada w tym roku byla tez slabsza).

Krolem tych kortow jest Nadal, ktory zwyciezal w Monte Carlo 11-krotnie, ale Djokovic tez odniosl tu dwa zwyciestwa (w tym raz pokonujac Nadala w finale), takze Serb probowac moze zawsze, a wydaje mi sie ze bedzie sie bardzo koncentrowac w tym roku na tej cegle.
Co prawda bywalo tak w poprzednich edycjach, ze Djokovic w poczatkowych rundach tracil czesto seta z potencjalnie slabszymi rywalami, ale mimo wszystko ten match-up pod Evansa wydaje mi sie Serbowi pasowac to raz. A dwa, tak mysle, Djokovic planuje wystapic w przyszlym tygodniu w Belgradzie, ktory wraca do glownego touru po dlugiej nieobecnosci w kalendarzu i cokolwiek by nie mowic to wystep zawodnika jego pokroju w turnieju ATP 250 zdarza sie sporadycznie. Trzeba jednak umiejetnie gospodarowac silami, bo jeszcze dwa "tysieczniki" przed French Open, wiec krotsze mecze moga byc Serbowi na reke.
Mysle, ze taka linia spokonie da sie pokryc w wiekszosci przypadkow roznica jednego przelamania w secie, dlatego tak.
 
Ostatnia edycja:
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Nadal - Dimitrow; Nadal poniżej 12,5 gema @1.57 Superbet

Bardzo fajny kurs do jakiegoś ako, krótko mówiąc musi być 2:0 i Rafa musi wygrać oba sety do 6ciu swoich gemów. To że cegła faworyzuje Nadala to nikomu nie trzeba pisać. Nadal z łatwością przełamuje rywali na cegle i rzadko kiedy rozgrywa TB na tej nawierzchni. Dimitrow to solidny grajek, ale co by nie mówić dzisiaj będzie owcą w jaskini lwa. Myślę, że maksymalni ugra okolo 6/7 gemów a to pozwoli by nasz zakład był wygrany. Powodzenia!

Edit: poprawione
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Dimitrov Grigor - Nadal Rafael
1 handicap + 6.5 gemów 1.90,STS
1:6, 1:6 ❌ kolejny pogrom
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Hiszpan 13:1. Ostatnie mecze to dominacja Rafy, ale na przestrzeni lat 8 meczów było zaciętych gdzie Dima urywał seta. O dokonaniach Hiszpana i umiejętnościach można pisać eseje, ale po co. W pierwszej rundzie rozgromił Delbonisa 6:1, 6:2 gdzie miał dwa momenty gorszej gry. A mianowicie w drugim secie przegrał podanie po 4 BP i w ostatnim gemie na mecz miał BP, ale suma summarum wygrał podanie jak i mecz. Analogicznie jeśli Delbonis ugrał 3 gemy to Dimitrov może ugrać 6. Oczywiście to czysta teoria bo w praktyce może być 6:1, 6:0 dla Rafy. Bułgar bez starty seta pokonał Struffa i Chardego, ale Ci tenisici mogą Rafie buty czyścić. Dużo będzie zależało od głowy Grigora, nie dać się szybko przełamać. Bo potencjał ma żeby wygrać a na pewno powalczyć z każdym. Mam nadzieje, że ten mecz to nie będzie odgrzewany kotlet.

Dodatkowo znalazłem takie dwa bety:
Nadal powyżej 1.5 asów, 1.67 forbet 3✅
Dimitrov powyżej 2.5 asów, 2.15 forbet 3✅
 
Ostatnia edycja:
litewskizapasnik 0

litewskizapasnik

Użytkownik
Batista Agut - Rublev - 2.70 Betclic

Naprzeciw masówce idę w stronę Hiszpana. Myślę, że ubiegły rok trochę winduje kursy na Rubleva, który pomimo roku 2020 wcale nie notował jakiś solidnych występów na cegle. Mąka lubi techniczne granie, dropszoty, a Rublev wprost przeciwnie, lubi uderzać mocno i wypychać przeciwnika z kortu. Agut notuje 4-2 h2h, co ciekawe na cegle 0-1 (2020 Hamburg). Nie twierdzę, że jest to wielka pomyłka buków w kursach, ale mimo wszystko skłaniałbym się ku 1.8-1.9, a tak można szukać value. Liczę, że Hiszpan będzie dobrze szukał kątów i korzystał z dropszota, żeby zmęczyć Rubleva, a Monte Carlo jest dość wolną nawierzchnią, co powinno sprzyjać Agutowi.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Najjs Djokovic wczoraj pozamiatał kort świetnym Sinnerem żeby na drugi dzień odpaść z guru tenisa ziemnego Evansem (kokainowy Denny wygral przez ostatnie 4 sesony łącznie 7 meczów na mączce taka ciekawostka :)) . Niestety Djoko jest za slaby na cięty brytyjski slajs i serve and volley i Evans pokazał miejsce w szeregu Serbowi. Zasłużone 2:0 dla Brytola który kontrolował spotkanie Djoko widac sie starał wrócił z podwójnego przelamania w pierwszym secie ale Danny wszystko kontrolował i ustawiał szlajsem tak samo w drugim secie Djoko był bliski podwójnego przelamania ale znów brytyjczyk genialnie egzekwując uderzenia kontrolował przebieg seta widac miał taktycznie rozpracowanego Serba na czynniki pierwsze. Evans który prawdopodobnie wykończy też Nadala taką samą taktyka slice slice i jeszcze raz slice na nic będą mijanki rogale Nadala bo Evans będzie wszędzie.widac szlajs wraca do łask ide ćwiczyć o ściankę zaraz bo granie krosow to stara szkoła tenisa teraz szlajs będzie rządził. Dimitrov ewidentnie za mało szlajsa używał dlatego ugrał z Nadalem tylko dwa gemy. Gdyby użył taktyki Evansa ze szlajsem jako głównym uderzeniem ustawiającym przeciwnika pasywno atakującym ten mecz mógłby sie zupełnie inaczej potoczyć.

Bautista mecz kurs 2.7 STS
Zeby nie bylo ofttop
Jesli chodzi o typy to ja gram dzisiaj Bautiste ostatnio prezentuje sie genialnie i jak wiadomo to hiszpan więc mączkę uwielbia a Rublev po przegranej z Hurkacz em jeszcze dlugo nie dojdzie do siebie. Mega value w kursie

RUUD MECZ 1.95 STS

DRUGI mecz na dzisiaj to norweg Ruud który potrafi grac genialnie na maczce szczególnie jako dog. Trochę nie radzi sobie z rola faworyta. Careno Bystra ostatnio dużo gral jest juz napewno trochę zmęczony
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +197
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Ruud vs. Carreno Busta - 2 @1.9 STS
Z 5-2 na 5-7 w deciderze :ROFLMAO:


Nie no, ludzie kochani. Taki kurs to jest przesada i jestem przekonany, że będzie spadał. Ja rozumiem, że Ruud to wielka nadzieja białych, specjalista od mąki i ograł dziś Schwartzmana, ale umiejętnościami i doświadczeniem w tourze nie jest nawet blisko Busty. Nie ma sensu, żebym się powtarzał, dziś Hiszpan gładko odpalił Khachanova i jutro raczej ciąg dalszy różnicy klas. Pablo nie powinien tego przegrać.
No i cześć.... głowa siadła
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Zachęcam do śledzenia Challengerów, bo często można tam znaleźć o wiele lepsze perełki niż w głównym tourze, a i zdarza się, że są bardziej stabilni od pozornie lepszych zawodników z ATP. Tutaj macie przykład mojego typu stamtąd z dziś:

Na jutro z Monte Carlo od siebie wstępnie przestrzegam przed spodziewaną masówką w stronę Evansa. Niejednokrotnie po takich zwycięstwach jak te z Djokiem, następuje szybki zjazd do bazy.
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Nadal - Rublov
Typ: Nadal -3.5 gema @1.3 1xbet

Powiem tylko tyle mączka, ulubiona nawierzchnia Hiszpana a w dodatku ostatnie mecze Rublova nie powalają, przegrał na Hardzie z Hurkaczem , dziś mało nie wyleciał z Bautisto Agut w bardzo dziwnym i zwrotnym meczu.
Rafael Nadal od początku w gazie , niszczy przeciwnikow choć nie miał kto go sprawdzić i wydaje się że ma autostradę do wygrania tego turnieju bo kto mu stanie naprzeciw? Tsitsipas? Nie widzę tego do końca.
4gemy jest to HC mały i spokojnie to zrobienia nawet w jednym secie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Evans - Goffin
Typ: Goffin wygra 2:0
Kurs: 2,60 w Superbet
Wynik: 2:1
🤦
Jakby to Wojciech Kowalczyk powiedział "no ludzie kochani!" 🙈 Taki piękny kurs wystawił Superbet na dwusetowe zwycięstwo Belga, że trzeba spróbować. Nie ma co odbierać Evansowi zasług - fajnie rozegrał mecz z Djoko, taktyka grania slicem na jego BH była słuszna, a konsekwencja doprowadziła go do zwycięstwa. No ale to jest wciąż Daniel Evans i to wciąż jest mączka w Monte Carlo! To do siebie nie pasuje. Piękną przygodę zaliczył Brytyjczyk docierając do ćwierćfinału, ale dziś Goffin go wyjaśni, przynajmniej taką mam nadzieję. Evans rzadko wychyla się z występami na clayu, w samym Monte Carlo jest dopiero drugi raz (poprzedni występ w 2017r. zakończył na I rundzie). Belg z kolei gra tu regularnie, raz nawet doszedł do półfinału, gdzie spotkał Króla Mączki i wynik mógł być tylko jeden, ale wtedy co ciekawe również pokonał Djoko, tylko że w ćwierćfinale. Goffin radzi sobie w tym turnieju całkiem nieźle, odprawił już Cilicia, Cecchinato i Zvereva, serwując dwóm pierwszym seta 6:0. Umiejętności są po jego stronie, nawierzchnia również. Myślę, że to będzie stosunkowo krótki gemowo mecz, komfortowo wygrany przez Davida. Zmotywowany być powinien, bo w półfinale rywalem będzie Tsitsipas albo Davidovich Fokina, więc też nie byłby na straconej pozycji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom