>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Miami, 25.03-05.04.2015

Status
Zamknięty.
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
a ja jesli chodzi o niespodzienki dzisiaj to upatrywalbym wlasnie Berlocq, w wieku 18 lat fajnie sie gra bez presji i jest sie underdogiem, ale jak juz jestes zdecydowanym faworytem zalacza sie lampa &#39;musze wygrac&#39;, a jak juz nie raz sie okazalo mniej doswiadczonym graczom ona bardzo przeszkadza, oczywiscie nie twierdze, ze Carlos to wygra na 100%, ale dla mnie mecz 50/50, wiec kurs 3.40 mozna sprobowac 2/10 ????
@Berlocq 3.40
do tego mysle, ze Murzynek dzisiaj ogarnie Ukrainca, ale to takie luzne spostrzezenia ???? 3/10
@Almagro 1.66

a co do &#39;pewniakow&#39; to: Monaco, Sock, Donald (zwrot) - tutaj nie powinno byc wiekszych niespodzianek, choc jak wiadomo to jest tylko tenis ????

aaa i bym zapomnial jakos nigdy nie bylem przekonany do gry mlodego Dominica, wiec tutaj tez wietrzylbym wygrana underdoga:p 1/10
shwartzman @2.75 - no coz, akurat tutaj byl mecz jak w wta ???? i wiecej szczescia mial Dominic ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
type-man 458

type-man

Użytkownik
a ja jesli chodzi o niespodzienki dzisiaj to upatrywalbym wlasnie Berlocq, w wieku 18 lat fajnie sie gra bez presji i jest sie underdogiem, ale jak juz jestes zdecydowanym faworytem zalacza sie lampa &#39;musze wygrac&#39;, a jak juz nie raz sie okazalo mniej doswiadczonym graczom ona bardzo przeszkadza, oczywiscie nie twierdze, ze Carlos to wygra na 100%, ale dla mnie mecz 50/50, wiec kurs 3.40 mozna sprobowac 2/10 ????

do tego mysle, ze Murzynek dzisiaj ogarnie Ukrainca, ale to takie luzne spostrzezenia ???? 3/10

a co do &#39;pewniakow&#39; to: Monaco, Sock, Donald - tutaj nie powinno byc wiekszych niespodzianek, choc jak wiadomo to jest tylko tenis ????
aaa i bym zapomnial jakos nigdy nie bylem przekonany do gry mlodego Dominica, wiec tutaj tez wietrzylbym wygrana underdoga:p 1/10
Poczekamy do roztrzygnięcia spotkania ale normalnie to forum zaczyna coraz bardziej bawić niż przynosić merytoryczne korzyści. Zacznijmy od tego, że Kangur nie musi niczego wygrywać. Na 100 % wytrzymuje presje, pokazał to podczas AO broniąc kilka razy czy to set pointów czy piłek meczowych. Więc o jakiej lampce kolega wyżej mówi to nie mam pojęcia. Poza tym kokinakis nie śledzi buków żeby wiedzieć że musi wygrać bo na niego jest kurs 1,30. Myślę osobiście, że Berloq pomimo szacunku do niego ale może mieć duże problemy z ugraniem seta. Kto śledzi tenis ten wie, jakie postępy poczynił australijczyk w ostatnim czasie i wiele jeszcze przed nim. Berloq już raczej będzie się kierował w stronę równi pochyłej w stronę spadkową i na horyzoncie widać już końcówkę kariery. 32 lata kontra 18 lat. Ale w tenisie nie gra wiek a umiejętności które są zdecydowanie po stronie australijczyka...
PS.Swoją drogą tak się zastanawiam, gdy ktoś nie wie do końca jak grać, wystarczy że będzie grał przeciwko typom na forum. Sorki ale zarówno Indian Wells jak i Miami to większość czerwień, nawet przy kursach 1,40...
Typ: Kokkinakis @1,30
Kokkinakis 2:0 @1,98
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Poczekamy do roztrzygnięcia spotkania ale normalnie to forum zaczyna coraz bardziej bawić niż przynosić merytoryczne korzyści. Zacznijmy od tego, że Kangur nie musi niczego wygrywać. Na 100 % wytrzymuje presje, pokazał to podczas AO broniąc kilka razy czy to set pointów czy piłek meczowych. Więc o jakiej lampce kolega wyżej mówi to nie mam pojęcia. Poza tym kokinakis nie śledzi buków żeby wiedzieć że musi wygrać bo na niego jest kurs 1,30. Myślę osobiście, że Berloq pomimo szacunku do niego ale może mieć duże problemy z ugraniem seta. Kto śledzi tenis ten wie, jakie postępy poczynił australijczyk w ostatnim czasie i wiele jeszcze przed nim. Berloq już raczej będzie się kierował w stronę równi pochyłej w stronę spadkową i na horyzoncie widać już końcówkę kariery. 32 lata kontra 18 lat. Ale w tenisie nie gra wiek a umiejętności które są zdecydowanie po stronie australijczyka...

PS.Swoją drogą tak się zastanawiam, gdy ktoś nie wie do końca jak grać, wystarczy że będzie grał przeciwko typom na forum. Sorki ale zarówno Indian Wells jak i Miami to większość czerwień, nawet przy kursach 1,40...

Typ: Kokkinakis @1,30
Kokkinakis 2:0 @1,98

ja typu nie neguje to po pierwsze, po drugie nigdzie nie napisalem, ze musi wygrac, tylko, ze taka lampa sie zalacza i duzo prosciej gra sie mlodziakowi kiedy &#39;moze, ale nie musi&#39;, gorzej sie robi kiedy to jestes faworytem, a Berlocq to nie jest ogorek ;-) mowisz o bronieniu mp na AO? przeciwko slabiutkiemu Gulbisowi, ktory od jakiegos czasu jest cieniem samego siebie do tego przy wlasnym serwisie... wiec moze zamiast obrazac i sie wywyzszac poczekasz na rozwoj wydarzen ;-)?
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Sock + Kokkinakis @ 1,66 ⛔ Straszna wtopa
Reprezentant gospodarzy Jack Sock zagra z japońskim tenisistą Go Soeda. Sock wrócił po długiej przerwie i w IW grał bardzo dobrze, zaszedł daleko i odpadł dopiero w meczu z Federerem. Soeda w tym roku gra słabo, ostatnio nawet przegrał w kwalach do IW z Boltem. Liczę, że Amerykanin zrobi swoje i pewnie pokona Japończyka i tym samym zrewanżuje się mu za porażkę z 2012.
Kokkinakis zagra z Berlocqiem, który na hardzie nie wygrał od 2013. Argentyńczyk w tym roku dobry wynik wykręcił tylko w Buenos Aires, grał głównie na mączce, natomiast Australijczyk Kokkinakis nieźle spisał się w IW, jest graczem zdecydowanie lepszym na hard niż Berlocq. Stawiam na młodego kangura.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Kokkinakis ( 1,33) ⛔+ Sock ( 1,20) ✅ + Duckworth ( 1,55) ✅ + Haase (1,57) ✅ + Smyczek ( 1,29) ✅+ Monaco ( 1,36) ✅. AKO : 6,81
Dziś postanowiłem puścić taką taśmę z &#39; pewniaczkami&#39;, bo mam przeczucie, że obędzie się bez niespodzianki, której niektórzy lubią poszukać na siłę.

Kokkinakis sezon jak do tej pory bardzo udany, spory awans w rankingu. Bacznie go obserwuję i jego gra bardzo mi się podoba, nie powinien mieć kłopotów z Argentyńczykiem, za drobne na innym kuponie pograłem nawet 2:0 po 1,86 (Fortuna).

Sock - reprezentant gospodarzy wrócił po kontuzji i trzeba przyznać, że jak do tej pory (IW) jest to powrót bardzo udany. Wiadomo, że jest to specjalista od gry w deblu, co nawet potwierdził, ale w singlu również prezentuje się nienajgorzej - oglądałem jego mecz z Lu na IW i grał w miarę solidnie.

Duckworth w tym sezonie w formie, gra na swojej ulubionej nawierzchni, nie widzę tutaj specjalnych szans dla jego rywala.

Co do Monaco i Haase sporo już zostało powiedziane, podpisuję się po tym - najbardziej obawiam się o zwycięstwo Monaco, który już podczas IW mnie zawiódł, jednak mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Smyczka od rywala dzieli różnica 2 klas, także nie widzę tutaj innej opcji, szczególnie, że podłapał formę.

Dodatkowo gram też :
Kokkianis - Berlocq 2:0 1,86 ⛔
Becker - Struff over 23.5 2,01 ✅

EDIT : Co Kokkianis zrobił ? Odpaliłem jake przegrywał 2-5 i leżał na ziemi, wywrócił się i jakaś kontuzja czy co się stało? Lipa straszna, reszta meczów siadła, fajny zarobek na dwóch niemcach przynajmniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 902

hank

Użytkownik
Przestańcie sie rozpisywać o tym hardzie, bo to co mamy w Miami jest wolniejsze niż niejedna maczka. Tak wiec warto grać na zawodników cierpliwych, niezłych technicznie, serwis wiadomo tez pomoze na betonie. Idealnie w to wpisuje sie Sock, dlatego tez under 21,5 to dobre wyjście. Soeda legenda challengerow, wyżej nic wielkiego nigdy nie ugral.
Under 21,5 1.7 Totolotek✅
Under 20,5 1.9 bet365✅
Do tego Almagro, ryzyko jest bo ostatnio wiecej kontuzjowany niż zdrowy, ale nawierzchnia jest pod niego, a zupełnie niepasujaca rywalowi.
ALMAGRO 1,61 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Duckworth - Dzumhur 1 @1.63 Pinnacle ::: 3/10j ✅✅
Pisze z telefonu wiec analizy zbyt dlugie nie beda. O Jamesie pisalem juz podczas wczorajszej analizy i wiele sie nie zmienilo oprocz rywala. Wiec przejda od razu do Dzumhura. Nie zachwyca, na IW odpadl jiz w kwalach. Wygral jednego chelka i to by bylo na tyle. Nikogo nazbyt mocnego nie pokonal. Watpie by dal sobie rade rowniez z Jamesem.
Stakhovsky - Almagro 1 @2.26 Pinnacle ::: 2/10j ⛔⛔
Staszek ostatnio zaczal naprawde niezle grac. Almagro nigdy nie byl za to specjalista od gry na hardzie. Powrocil po kontuzji i bedzoe mu ciezko ograc Ukrainca. Wiecej pozniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Stakhovsky Sergiy-Almagro Nicolas, 2 handicap -2 gemy, Pinnacle Sports 1.97
3:6, 7:6, 4:6 ✅✅✅ :cool:
VS.

Oj długo się zastanawiałem nad tym meczem, dawno już nie miałem takiej rozkminy. Ale postanowiłem zaryzykować i postawiłem można powiedzieć all in w stronę Hiszpana (jeden Karpacz). Jak wiadomo nawierzchnia w tegorocznym turnieju nie należy do najszybszych także na wstępie jest to mały handicap dla Almagro. Nicolas w 2014 roku podczas French Open musiał poddać mecz z powodu kontuzji i wrócił do tenisa w sezonie. Początku nie miał udanego ponieważ przegrał w I rundzie Sydney z Ceuvasem 7:6, 6:4 następnie nie miał szczęścia w losowaniu ponieważ podczas Australian Open od razu trafił na Nishikoriego gdzie przegrał 6:4, 7:6, 6:2. Z Australii poleciał do Ameryki Południowej na cykl turniejów rozgrywanych na nawierzchni ziemnej czyli na jego ulubionej. W Sau Paulo doszedł do ćwierćfinału gdzie zatrzymał go Cuevas w Rio de Janerio Cuevas również pokonał Hiszpana ale w pierwszej rundzie i jeszcze Nicolas zanotował niezły wynik w Buenos Aires gdzie doszedł do półfinału. Także jak na grę po kontuzji wyniki dość dobre w ostatnim czasie. Almagro w chwili obecnej jest na 74 miejscu ATP lecz za jego najlepszych czasów był na bardzo wysokim 9 miejscu.
Jego przeciwnikiem będzie Ukrainiec, Stakhovsky aktualnie 51,a w przeszłości 31 zawodnik ATP. Sergiy w przeciwieństwie do Almagro czuje się najlepiej na bardzo szybkich halowych nawierzchniach,a na mączce nie może się odnaleźć. Na hardzie również ma wiele wygranych meczów ale większość z nich to challengery. Ale nie można mu odmówić, że nie potrafi grać na twardych kortach ponieważ wygrał Binghamton challenger w 2014 roku, finał Tashkent challenger, 2013 rok wygrana Kazan challenger, finał Le Gosier challenger, 2010 wygrana New Haven i jeszcze w 2008 roku dwa finały niższej rangi. Także coś tam potrafi odbijać. Ostatnio grał w Irving challenger gdzie odpadł niespodziewanie ze smyczkiem 7:5, 0:6, 6:3. Miał jeszcze kilka dobrych wyników tj. pokonanie Stana Wawrinkę i grę w półfinale turnieju no ale to było na hali czyli tam gdzie czuje się najlepiej.
Na pewno pod względem umiejętności Almagro jest lepszy jeśli chodzi o wymiany, forhend, bekhend, trzymanie piłki w korcie. Hiszpan na pewno kuleje z psychiką i tutaj moim zdaniem jest w tym meczu szansa dla Stakhovskyego. Ukrainiec ma bardzo dobry serwis lecz jak tego zabraknie to jego inne atuty maleją o 50% jak nie więcej. Almagro również posiada powera w łapie i potrafi trzepnąć z serwisu jak i uderzyć fenomenalne zagranie kończące z dwóch stron. Lecz jak Hiszpanowi nie siedzi nawet serwis to potrafi to nadrobić grą z głębi kortu w wymianach. Panowie grali ze sobą zaledwie jeden raz w 2011 roku na nawierzchni twardej gdzie wygrał Nicolas 6:2, 7:6. Stawiam tutaj konkretnie na Almagro ponieważ uważam go za zawodnika o wiele bardziej ambitnego niż przeciwnik. Mecz będzie można oglądać także do boju!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Jarkko Nieminen (-1.5 Sets) vs Marinko Matosevic (+1.5 Sets) dla Mecz (1.505) WYNIK 63 63 ⛔
???? Filip Krajinovic (-1.5 Sets) vs Dusan Lajovic (+1.5 Sets) dla Mecz ( 1.432) WYNIK 26 76 42 i krecz ZWROT
KURS: 2.150
PinnacleSports


Marinko oglądałem ostatnio w meczu z Rogerem-Vasselinem na IW i w sumie wyglądał całkiem solidnie. Wygrał pierwszego seta w drugim też to wyglądało wszystko ok i pewnie wygrywał swoje podanie aż do dziewiątego gema gdzie przełamanie kosztowało go utratę seta i trochę woli walki, bo od razu Francuz poszedł za ciosem łamiąć Marinko na początku seta trzeciego. Owszem Marinko walczył, odłamał breaka ale ostatecznie przegrał. Nie mniej jednak pozostawił po sobie nie najgorsze wrażenie i widać było wolę walki. Myślę, że przy takiej dyspozycji Australijczyk jest w stanie ugrać seta (a wcale mnie nie zdziwi wygranie meczu) z mocno nierównym ostatnio Jarkko, któremu przytrafiają się porażki z zawodnikami dużo słabszymi (np. Olivo).

W drugim pojedynku dojdzie do spotkania Serbów i wg mnie zobaczymy tutaj sporo walki. Wątpię, aby któryś z nich łatwo pokonał dziś swojego rywala. Dusan początek roku w miarę ok, aczkolwiek trochę pechowo często trafiał (Djoko, Stakhovski, czy finalistów danych turniejów Lopeza i Vanniego). Potrafił na CLAY pokonać Verdasco czy powalczyć na HARD z Karlovicem pokonując wcześniej Kokkinakisa. Z drugiej strony Dusan to taki trochę HOT HEAD i nie przepadam grywać w jego kierunku na WIN w całym meczu, aczkolwiek na pojedynek z rodakiem na pewno się zmobilizuje i seta powinien ugrać. Rok temu tutaj przegrał kwale, ale jako LL pokonał w R1 Lu a w R2 po boju przegrał z Dolgo. Krajinovic wg mnie jeszcze nie dorósł do poziomu ATP, gdzie regularnie ile razu się pokaże to dostaje baty. W Chelkach jeszcze sobie w miarę dobrze radzi zwykle pokonując niżej notowanych rywali. Dziś na pewno &quot;pojedzie&quot; na ambicji w starciu z Dusanem i kto wie, może i wygra, ale wg mnie nie w stosunku 2:0.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Baghdatis M. - Bolelli S.
Bolelli S. ::: 2,08 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 0:1 z 2008 roku - Roland Garros (French Open). Włoch Bolelli od początku sezonu gra na świetnym poziomie, nawet wygrał turniej wielkoszlemowy Australian Open w deblu w parze z Fabio Fogninim. Zatrzymują go jedynie zawodnicy znacznie lepsi jak np. Raonic w Indian Wells, Berdych w Dubaju, Monfils w Marsylii, Raonic w Rotterdamie, Federer podczas AO, Troicki który wygrał turniej w Sydney. Jak sami widzicie, sama czołówka, pozostałych zawodników pokonywał. Baghdatis po beznadziejnym roku 2014 wrócił coś grać, ale z marnym skutkiem, daleki jest od formy z najlepszych lat. Tak szczerze to jeszcze nikogo dobrego nie pokonał w tym roku i nie mam pojęcia czemu to on w tym meczu jest faworytem.
Wynik: 2:6 2:6 ✅

*Taka ciekawostka, Baghdatis to jest taki typ zawodnika który potrafi skreczować w 3 secie w tie-breaku przy stanie 4:4 - tak jak to było w meczu z 18 letnim Coricem w Dubaju 2015. Marcos też kiedyś połamał podczas meczu 4 rakiety pod rząd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Estrella Victor-Querrey Sam, 1 handicap +1.5 seta, Pinnacle Sports 1.96

4:6, 3:6 ⛔⛔⛔

Były szanse ale Querrey grał bardzo dobrze w długich wymianach.

VS.


Jeszcze dwa lata temu zapewne nie wielu ludzi wiedziało o istnieniu Victora w tenisowym świecie lecz dzisiaj jest zupełnie inaczej. Wiele ludzi wycofuje się z zawodowego tenisa po 30, lecz 34 letni Estrella właśnie w tym wieku jest w życiowej formie i odniósł najlepsze dla niego rezultaty. Reprezentant Dominikany jest w chwili obecnej na 55 miejscu ATP czyli zaledwie gorzej o 7 miejsc od swojego rekordu. Ulubioną nawierzchnią Victora jest mączka lecz na twardym podłożu nie czuje się źle. Tak naprawdę przełomowym momentem w jego karierze jest rok 2015. Na początek roku przegrał w pierwszej rundzie Australian Open dość gładko z Melzerem 6:1, 6:4, 6:2 lecz później się rozkręcił. W Bucaramanga challenger doszedł do ćwierćfinału pokonując tak naprawdę dwóch nieznanych graczy ale później w Quito pokazał,że jest wartościowym tenisistą. Estrella wygrał niespodziewanie ten turniej pokonując trzech dobrych zawodników tj. Klizan 6:2, 6:2, Bellucci 7:6, 7:5 czy w finale Lopeza 6:2, 6:7, 7:6.

Wygrana w Quito była dla niego dziewiczym wygranym turniejem rangi ATP. Ale aby tego nie było mało to również w Quito doszedł tam do finału w grze podwójnej. Ale bajka trwała nadal ponieważ po kilkudniowym odpoczynku wybrał się do Morelos challenger gdzie turniej wygrał ale już niższej rangi lecz na twardej nawierzchni. Po tym turnieju w Morelos troszkę obniżył loty ponieważ przegrał w I rundzie z Lu oraz w I rundzie z Berrerem. Na pewno sezon jak na razie ma bardzo udany. Jego przeciwnikiem będzie dzisiaj Querrey, Querrey który w przeciwieństwie do rywala poza jedną cenną wygraną nie osiągnął nic. Sam przegrywał z Tomicem, Chardym, Pospisilem, Gonzalezem oraz Stakhovskim na dniach w pierwszych rundach. Jedynie w Memphis na hali doszedł do półfnału gdzie mógł wygrać nawet z Nishikorim lecz zabrakło &quot;tego czegoś&quot;. Czasem mam wrażenie,że Querrey jest za dobry na challengery oraz za słaby na ATP. Tym bardziej, że Amerykanin jak na swój bardzo wysoki wzrost porusza się po korcie bardzo dobrze w porównaniu do innych maszynek do serwowania.

Sam jest zawodnikiem kompletnym co pokazywał nam nie raz, przecież w końcu był na wysokiej 17 pozycji swego czasu a obecnie jest 42. Querrey prezentuje bardzo siłowy tenis, nie bawi się raczej w dłuższe wymiany, stara się jak najszybciej zakończyć wymianę. W sumie nie ma się co dziwić ponieważ Sam posiada jedno z najlepszych zagrań kończących z jednej jak i z drugiej strony. Tylko często ma problem z regularnością. Można powiedzieć,że nie kalkuluje...jak wjedzie to wejdzie,a jak nie to trudno. Mam wrażenie,że Sam zawsze gra na 100% siły i brakuje mu tej cechy aby czasem zagrać lżej. Ale taki jest jego styl i na pewno tego nie zmieni. Estrella w przeciwieństwie do niego prezentuje zupełnie co innego w swojej grze. Jego taktyka zazwyczaj polega na rozrzucaniu przeciwników w różne strony, mieszanie gry.

Estrella ma zaledwie 173 cm wzrostu także serwisem nie zdobywa dużo punktów. Mimo swojego niewielkiego wzrostu Estrella ma zagranie kończące, bardzo nietypowy zawodnik. Tak jak wspomniałem we wcześniejszej analizie. Korty tutaj są bardzo wolne także będzie to na rękę Victorowi. Sam nie jest królem returnu także nawet jak Victor nie będzie serwował mocno ale precyzyjnie to Sam będzie miał problem. Estrella na pewno radzi sobie lepiej returnując no ale przełamać Amerykanina to łatwe nie jest. Mimo wszystko czuję,że Victor jest w stanie urwać seta ponieważ wiele tutaj za nim przemawia aby powalczył.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Murray J., Peers - Rosol, Thiem
Tenis - Miami ATP hard-deble | 1 | 1.50 |
✅ 6-3, 6-2
Minelium
Starcie ogranej ze sobą pary z parą niedoświadczoną i mało zgraną. Murray/Peers po dobrych zeszłorocznych wynikach, w tym sezonie również zaczęli z przytupem. Na początek wygrali bardzo mocno obsadzony turniej w Brisbane. Kolejne świetne wyniki przyszły na turnieju halowym ATP500 w Rotterdamie, gdzie dotarli aż do finału w którym po 3-ech setach przegrali z świetnym deblem- Rojer/Tecau. Ich przeciwnicy jak dotychczas rozegrali wspólnie zaledwie 4 mecze. Chociaż doświadczenie i umiejętności w grze podwójnej Rosola stoją na przyzwoitym poziomie, tego samego nie można powiedzieć o jego kompanie, który na twardej nawierzchni rozegrał w deblu 5 spotkań w całej swojej karierze. A właśnie nawierzchnia będzie dodatkowym atutem przemawiający w tym meczu na kożyść Brytyjczyka i Amerykanina.

▶ Coric B. - Haider-Maurer A.
Tenis - Miami ATP hard-single | 1 | 1.35 |
✅ 1-6, 6-3, 7-6(3)
Minelium
Panowie grali ze sobą ostatnio... dwa tygodnie temu. W ostatnim spotkaniu górą był młody talent z Chorwacji, który pewnie wygrał 6-4, 6-4. Coric nieźle poczyna sobie na &quot;amerykańskiej ziemi&quot;. W zakończonym niedawno turnieju ATP 1000 w IW wygrał trzy mecze i odpadł po przegranej z Tomiciem (będącym ostatnio w dobrej formie). Już wcześniej w tym sezonie młodziak również ujawniał przebłyski talentu, pokonując między innymi 6-1, 6-3 Andy&#39;ego Murray&#39;a w Dubaju. Gdy dodamy do tego jeszcze, że Haider-Maurer jest graczem głównie nawierzchni ziemnej, a w całym poprzednim sezonie rozegrał ledwie jeden mecz na twardych kortach to stwierdzimy bez problemu na kogo postawić w tym spotkaniu...
▶ Harrison R. - Melzer J.
Tenis - Miami ATP hard-single | 1 | 1.45 |
⛔ 7-6(3), 6-3
Minelium
Mecz można zatytułować jako spotkanie &quot;młodego wilka&quot; ze &quot;starym lisem&quot;. Młokos z Ameryki zaczął ostatnio spełniać od dawno pokładane w nim nadzieje. Co ciekawe gdyby nie kilka kilogramów za dużo nie wisiało na jego brzuchu zapewne byłby już co najmniej w TOP50 rankingu ATP. O początku tego sezonu jednak widać wreszcie postępy w grze Amerykanina, na dobre wyniki musiał jednak czekać do turnieju w Acapulco, gdzie doszedł do półfinału (po drodze wygrana z Dimitrovem). W IW w pokonał Mardy&#39;ego Fish&#39;a, lecz w 2rd musiał uznać wyższość samuraja Keia Nishikoriego. Na tym samym etapie Kalifornijski turniej zakończył leciwy Melzer, który przegrał 3-6, 4-6 z Isnerem. Do czasu wspomnianego wyżej turnieju przegrał jednak 4 mecze z rzędu z rywalami pokroju 3, 4-tej setki rankingu )Paul-Henri Mathieu, Mate Pavic, Laslo Djere i Elias Ymer).
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
To ja też coś napiszę a co.

Janowicz - Roger-Vasselin over 23.5 gemów @2.17 Pinnacle ⛔ Jurek jak na złość zagrał bardzo dobry równy mecz, tylko w ostatnim gemie Francuz miał jednego break pointa przez podwójne :p
Janowicz - Roger-Vasselin powyżej 2.5 setów @2.25 Bet365 ⛔

To z pewnością będzie dobry kabaret. To jakie cyrki Ci dwaj wyczyniają jak grają ze sobą to jest niepojęte. Oglądałem ich ostatnie trzy spotkania i często dostawałem ataków śmiechu. Co z tego że H2H 5:0 dla Polaka skoro mecze były w większości przypadków bardzo zacięte i mogło się skończyć różnie. Typowanie tu zwycięzcy mija się z celem. Myślałem że Janowicz się ogarnął, niezłe AO gdzie troszkę z Lopezem przypajacował, dobry turniej w Montpellier i już miałem nadzieje że da radę zakręcić się koło 35-40 miejsca no ale w Indian Wells i Irving pokazał swoje stare oblicze. To co robił ze Schwartmanem to wołało o pomstę do nieba. W Irving wygrał w trzech setach właśnie z Frnacuzem ale to co sie tam działo to była jazda na całego. Następny mecz ze Zverem daje się przełamać na samym początku dwa razy do 0. Tak więc wrócił stary Jurek. Kompana do pajacowania ma zacnego. Francuz wcale nie ustępuje Polakowi, to co on potrafi czasem wyprawiać to jest beka, lepiej niż np. Benuła Paire. Kwalifikacje o dziwo przebrnął w miarę spokojnie ale co się odwlecze to nie uciecze. Trzy sety raczej gwarantowane więc i over też.

Dolgopolov - Berankis 2:0 @1.66 Pinnacle ✅ Dolgo chwilowe zaćmienie mózgu przy 3:0 w pierwszym secie ale tak bardzo ładny mecz ????
Groth - Zverev 2 @1.7 Pinnacle ✅ Ledwo, ale się udało

I jeszcze taki dubelek. Dolgopolov ostatnio dobra forma - widziałem go na Indian Wells i w Acapulco, dobre mecze jak już przegrywał to z wysoko notowanymi zawodnikami, a skoro Berankisa nawet Jurek pokonał bez straty seta niedawno i to na dłuższym dystansie no to tutaj też powinno wejść bez problemu. Nie lubię stawiać dokładnych wyników w tenisie ale tutaj spróbuje. Groth jest kompletnie bez formy, on miał osiągnąć max na Brisbane, Sydney i Australian Open - teraz gra beznadziejnie. Zverev nikt specjalny ale w Irving niezły wynik i na pewno da z siebie max skoro już przeszedł tu kwale, jeżeli Samowi nie wchodzi serwis to w wymianach gra okropnie, nie ma argumentów na Niemca.



Co do typów powyżej - Corica po takim kursie bym nie grał, a Harrison na IW zagrał piach okropny, jego mecze z Fishem i Nishikorim to była komedia, a Melzer przegrał ze świetnie grającym w tym meczu Isnerem, ale i tak lepiej to wyglądało niż Harrison we wcześniej wymienionych meczach więc też raczej odpada bo za niski kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Andujar-Alba Pablo-Gabashvili Teimuraz 2, Pinnacle Sports 1.81

6:0, 6:7, 3:6 ✅✅✅
Można?! Można!!

VS.


W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Hiszpan 2:0 lecz Panowie grali ze sobą bardzo dawno temu ponieważ w 2008 roku, mecze zawsze kończyły się w trzech setach. Andujar jak to Hiszpan czuje się najlepiej na clayu także wyniki nie mogą zaskakiwać, bilans jego meczów w całej karierze to 379/239 na mączce a na hardzie zaledwie 32/63 to pokazuje jaka jest przepaść radzeniu sobie na szybszych kortach. Pablo aktualnie jest 66 rakietą świata a niegdyś był 33. Sezon 2015 ma jak na razie fatalny ponieważ wygrał zaledwie 2 mecze a przegrał ich 8. Nawet na swojej ulubionej mączce nic nie zdziałał. Aktualnie ma serię 4 meczów przegranych z rzędu. Hiszpan ma 180 cm wzrostu także serwisem punktów wiele nie zdobywa, jak każdy zawodnik z tego kraju czuje się dobrze w wymianach, porusza się bardzo dobrze na nogach oraz jest dobrze wyszkolony. No ale na twardych kortach trzeba mieć uderzenie kończące i to jest jego pięta achillesowa. Tak naprawdę poza pojedynczymi strzałami to Pablo nie ma żadnego godnego osiągnięcia na hard kortach. Jego przeciwnikiem będzie Gabashvili który jest na 80 miejscu ATP a najwyższym miejscem było 52.

Rosjanin jest uniwersalnym zawodnikiem ponieważ potrafi grać na kortach ziemnych jak i twardych a nawet i na halach. Podałem bilans meczów Hiszpana to podam i Rosjanina: mączka 242/174, hard 147/126. Czyli na wstępie można stwierdzić,że Teimuraz nie jest zielonym grajkiem a co najważniejsze ma większe ogranie na hardzie niż przeciwnik a co jeszcze lepsze osiągnął &quot;coś tam&quot;. &quot;Coś tam&quot; czyli finał 2013 Tashkent challenger, wygrana Karshi challenger, 2011 rok i finał Astana 3 challenger plus wiele innych ciekawych wyników. Popularny Gaba ma 188 cm wzrostu i taki wzrostu pozwala mu już na groźny serwis. Teimuraz jest zawodnikiem grającym ofensywnie, ma bardzo szybki nadgarstek i nie ma problemu z uderzeniami kończącymi tak jak jego dzisiejszy przeciwnik. Rosjanin to tenisista który gra bardzo płasko i śmiem twierdzić,że jest to zawodnik który jest w TOP 10 jeśli chodzi o takie zagrania. Teimuraz również nie grzeszy formą od początku roku ponieważ wygrał 5 meczów i 8 razy przegrywał ale na pewno jest to lepsze osiągnięcie niż rywala.

Gaba ma serię 5 meczów bez wygranej ale urywał seta przynajmniej Monaco czy Karlovicowi. Moim zdaniem Teimuraz będzie tym zawodnikiem który przerwie złą passę ponieważ jest lepszym zawodnikiem na twarde korty, potrafi zdobyć punkt jednym zagraniem a przeciwnik nie bardzo. Oczywiście będzie musiał się trochę nabiegać ponieważ Andujar nie jest jakimś drewniakiem. Kursy według mnie przesadzone i można grać grubiej w stronę bardziej agresywnego gracza i tak też robię.

EDIT. Zagrałem sobie jeszcze na sucho za drobne :

5:7, 7:6, 4:6

Groth Samuel-Zverev Alexander, 1 handicap -1.5 seta, Pinnacle Sports 3.44⛔
Groth Samuel-Zverev Alexander, over 10.5 gemów w I secie, Bet365 2.75✅
Groth Samuel-Zverev Alexander, over 12.5 gemów w I secie, Bet365 3.75⛔
Groth Samuel-Zverev Alexander, wynik I seta 7:6, Bet365 7.50⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Haider Maurer (+5 gemów) + Janowicz (+1,5 seta) @ 1,94 ✅
Borna Coric podejmie Haidera Maurera. Dziwny kurs wystawili bukmacherzy na Corica - zaledwie 1,3, a przecież nie ma między tymi graczami wielkiej różnicy klas. Niedawno Austriak i Chorwat grali ze sobą w IW i wygrał Coric 6:4 6:4. W Miami korty są wolniejsze a to działa na korzyść Haidera Maurera, który czuje się lepiej na takich kortach. Faworytem lekkim jest Coric, dlatego proponuję handicap.
Janowicz zagra z Rogerem-Vasselinem. Gracze ci znają się bardzo dobrze, bo grali ze sobą już aż 5 razy i wszystkie 5 meczów wygrał Polak. 4 mecze kończyły się w 3 setach. Może być tak i tym razem, bo oboje ostatnio nie grzeszą dobrą formą. Francuz nienajgorzej zaprezentował się w Indian Wells gdzie dotarł do 2 rundy najpierw pokonując Matosevica, a potem przegrywając z Feliciano Lopezem 2:1. Po IW oboje grali ze sobą w challengerze w Irving i wygrał Janowicz. Możliwe, że będziemy mieli podobnie wyglądający mecz do ich poprzednich spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Kukuskhin - JOHNSON @ 1.42 pinnaclesports ⛔
Jak dla mnie jest to jeden z tych meczów w którym powinien wygrac faworyt .
O ile tutaj Kukuskhin nie skreczuje i dotrwa do końca to Steve powinien mecz zakończyć w dwóch setach . Grali ze soba dwu krotnie i dwa razy w DB gdzie to Steve wygrał dwa razy ( ostatnio w tym roku poprzez krecz w drugin secie ).O ile kazach coś pograł w Sydney i ostatnio wDaviś Cup to ten sezon narazie pasmo porazek .Amerykanin bardzo solidny i wie co robi na korcie i kilka niezłych meczów w tym sezonie i co najwazniejsze Johnson takich średniaków na obecną chwile połyka w dwóch setach . Nie widze tutaj żadnych zalet przemawiających za Kazachem .
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Pospisil V. - Del Potro J.M @1,91 Óni ✅✅ :grin:
Nie wierzę, że Del Potro nawet jeśli będzie w stanie rozegrać pełny mecz będzie mógł pokonać Pospisila. Młody Kanadyjczyk naprawdę solidnie gra w tym roku i trzeba uczciwie przyznać, że gdyby nie pech w losowaniu w każdym turnieju to mógłby dochodzić dużo dalej. W tym roku przegrał z Djokovicem, Murrayem, Bautistą Agutem, Nishikorim. Jedyna porażka, która może przynieść trochę wstydu to ta z początku stycznia z Benneteau. Z przeciwnikami teoretycznie od siebie słabszymi radził sobie dosyć dobrze. Porażki z takimi tuzami wstydu nie przynoszą, a w niektórych z tych meczów (szczególnie pierwszy mecz z Murrayem) prezentował się naprawdę dobrze. Dodatkowo jest świeżo po wygranej deblowej w parze z Sockiem w Indian Weels. Serwis na dobrym poziomie i jeśli dziś nie zawiedzie to ciężko będzie o przełamania Del Po, który usilnie próbuje wrócić do gry.
Moim zdaniem to myślenie mocno życzeniowe. Próbował na początku roku, ale ręka jednak nie wytrzymała. Ponowny zabieg w środku stycznia i stosunkowo szybki powrót, bo już pod koniec marca ? Ja tego nie kupuje. Już tydzień temu w IW był w drabince deblowej, ale koniec końców nie zagrał. Nawet jeśli zdrowie pozwoli to widzę jego szans w starciu z młodym Kanadyjczykiem. Forma na pewno daleka od ideału i będzie musiał powoli wracać do czołówki. Radzę grać ten mecz w Ónibecie, albo innych bukach, które nie zwracają za krecz, gdyż jest wielka możliwość, że np. po pierwszym secie Del Potro po prostu zejdzie z kortu. Jak dla mnie kurs zdecydowanie za wysoki. Samym nazwiskiem się nie wygra i chociaż lubię Juana Martina Del Potro to jestem zdania, że jego powrót to myślenie mocno życzeniowe. Zobaczymy jak to będzie. Ze stawką bym nie szalał, bo mimo wszystko to Del Potro.

Rosol L./Thiem D. - Murray J./Peers J. @1,45 ✅✅
Tutaj nie widze innej opcji jak wygraną brytyjsko-australijskiego debla. Grają ze sobą od dłuższego czasu z mniejszymi lub większymi sukcesami. W tym roku finał w Rotterdamie. Solidny debel, ale chyba pewnego poziomu nie przeskoczą. Są to jednak typowi debliści nie szukający szczęścia w grze singlowej.
Po drugiej stronie siatki stanie składak złożony z pary Rosol/Thiem. Grali co prawda już ze sobą w dwóch turniejach w tym roku, ale bez większych sukcesów. Dwa mecze wygrali z mało wymagającymi rywalami. Rosol próbował sił w deblu w Indian Weels, ale w parze z Giraldo odpadli już w pierwszej rundzie. Singlowo w tym roku i jeden i drugi równia pochyła. Świetnie zapowiadający się Thiem na chwilę obecną robi za typowego chłopca do bicia. Wczorajsza wygrana ze Shwartzmanem to był pokaz nieudolności z obydwu stron. W tym sezonie przegrywa prawie wszystko. Pokonał jedynie Selę, Souse i Gulbisa, a przegrał chociażby z Bedene, Duckworthem czy Struffem i ogólnie jego gra pozostawia wiele do życzenia. O Rosolu też nie ma zbyt wiele do powiedzenia. W tym roku w singlu bilans 3/8 i gra po prostu słabo. Wiem, że singiel i debel to dwie inne rzeczy, ale nie widzę tutaj szans dla pary Rosol/Thiem z typowo deblowymi zawodnikami jakimi są Murray/Peers

Bez analizy:
Berrer M. @1,71 ⛔
Matkowski/Zimonjic @1,50 ⛔
Dolgopolov @1,20 ✅

-----------------------------------------------------------------
Główne zakłady dosyć izi. Poboczne trochę gorzej, ale kto Berrera śledził ten widział co koleś zrobił ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dolgopolov -1,5 seta- Berankis @ 1,64
Unibet


Mysle, ze warto zagrać ten bet. Dolgopolov w tym sezonie dosc dobra forma, szczegolnie od czasu turniejow w Ameryce Połnocnej. Gosc potrafi dobrze poserwowac i pomeczyc rywala jakimiś wymyślnymi zagraniami z duza rotacją. Osttatnio podczas IW porazka w swoim trzecim spotkaniu bo zacietym boju przeciwko Półfinalistowi Raoniciowi. Miedzy Berankisem a Dolgopolovm póki co roznica minimum klasy i kazdy inny wynik jak 2-0 powinien byc niespodzianką.

Carreno Busta- Rublev @1,43

Tutaj rowniez nie widze innego rozstrzygniecia jak wygrana faworyta. Rublev to totalny młokos, ktory nie ma jeszcze wypracowanego najlepszego uderzenia. Gośc jest mlodziutki i jeszcze słaby fizycznie. Poki co widzialem go raz w zyciu przciwko Johnsonowi bodaj w Delray Beach i jest to jeszcze zawodnik challengerowy i maksymalnie 1rundowy w takich turniejach. Carreno co prawda tez nic specjalnego, typowy ziemniak bez konczacego strzału jednak tutaj musi wygrac doswiadczeniem i sama przebijanka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Oczywiście, ja również popieram i gram na Vaska w starciu z JMD. Co ciekawe kursy po spadkach znowu zaczęły rosnąć i w marathonbet można złapać 2,14.
Lleyton Hewitt - Thomaz Bellucci
Ja jednak skupie swoją uwagę na innym spotkaniu, aż się zdziwiłem że jeszcze nikt o tym meczu nic nie wspomniał. Chodzi oczywiście o mecz sesji wieczornej na korcie głównym Lleyton Hewitt vs Thomaz Bellucci. Nie wiem jak wy Panowie ale ja upatruje tu zwycięstwa Australijczyka. Jest on jednym z moich idoli i aż łezka w oku się kręci jak ogłosił, że po Australian Open w 2016 roku zamierza odstawić rakietę w tourze na zawsze. Póki to nastąpi czeka nas ostatni ostatni turniej z jego udziałem w Miami. Brazylijczyk jeździ na wiele turniejów tylko, że prawie w każdym z nich opada w I rundzie. Wiemy, że nawierzchnia twarda nie jest Thomaza ulubioną ale nawet w clayu nie ma w tym sezonie wybitnych wyników. Lleyton od jakby nie mówić sensacyjnej porażki na AO w II rundzie nie wystartował w żadnym oficjalnym turnieju. W Miami jednak postanowił się pokazać, nigdy nie odpadał tu w I rundzie a startował aż 9 razy. On po prostu musi przejść I rundę w swoim jubileuszowym 10tym występie na tym turnieju. Kurs jak dla mnie z kosmosu, sam dałbym max. 1,7. Buki oczywiście idą w stronę ogranego Bellucciego, zapominając troszkę o Australijczyku którego już skreślają. Ja tego nie robię i pewnie idę w stronę Lleytona stawką 4/10.
Lleyton Hewitt @2,1 ⛔
MArathonbet
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Berankis R. - Dolgopolov A. -1.5 seta 2 @1.67 Pinnacle ::: 3/10j

Dolgo ma dużą motywację w tym turnieju - broni punktów za ubiegłoroczny ćwierćfinał. W dodatku Ukrainiec znajduje się w dobrej formie. Ćwierćfinały w Delray Beach, Acapulco oraz na IW mówią same za siebie. Odpadał z dobrymi rywalami - Youngiem, Nishikorim oraz Raoniciem. Jego rywal - Berankis - nie zachwyca. Po całkiem udanym turnieju w Zagrzebiu, gdzie osiągnął ćwierćfinał, wziął udział w chelku we Wrocławiu gdzie odpadł w półfinale. W Davis Cupie wygrał z Kubotem i przegrał z Janowiczem. Zdecydowanie nie jest to gracz tej samej klasy, co Dolgopolov. Wynik 2:0 dla Ukraińca całkiem prawdopodobny.

Chardy J./Anderson K. - Matkowski M./Zimonjic N. 2 @1.50 Bet365 ::: 3/10j

Matkowski zaczął współpracować z Zimoncjiciem i trzeba przyznać, że początek mieli udany. Odpadli dopiero w półfinale z późniejszymi triumfatorami - parą Sock/Pospisil. Do tamtego momentu grali całkiem pewnie i wygrywali. Para Anderson/Chardy została prawdopodobnie połączona jedynie na ten turniej. Co prawda w 2014 rozegrali wspólnie jeden turniej w Hiszpanii, doszli nawet do finału. Jednak w moim mniemaniu Anderson koncentruje się bardziej na karierze singlowej niż deblowej, a grę w deblu traktuje bardziej jako rozgrzewkę przed właściwym przystąpieniem do turnieju. Kevin ostatnio zdecydowanie &quot;poprawił głowę&quot;. Na IW odpadł szybko z Isnerem, więc teraz na pewno będzie chciał zdobyć trochę punktów. Stawiam na zwycięstwo polsko-serbskiego duetu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom