>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Miami, 25.03-05.04.2015

Status
Zamknięty.
deepred 887,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
@Tie Break
Typując mecze tenisa zawsze gram wbrew wszelkim oczekiwaniom, bo inaczej się według mnie nie opłaca. Wole pograć to, niż Djokovicia po kursie 1,10, bo to czysty debilizm. Granie dogów w tenisie jest moim zdaniem jedną z niewielu taktyk, na której da się jakieś tam pieniądze zarobić. A co do typu na Raonicia, to nie wiem, czy nie był taki mało prawdopodobny, bo według mnie prowadząc 3-0 w tie-breaku i mając dwa swoje serwisy i takie, jakimi dysponuje Milos to jest już pewniak do zwycięstwa, a że stało się inaczej to trudno, przecież nie będę z tego powodu płakał. Pewnie będzie tie-break w tym meczu, ale typ raczej dla zabawy niż chęci zysku. ;)
Btw. chyba mi nie powiesz, że nie znasz Megan Fox ????
P.S. Ty też się nie obrażaj, ale Twoje ostatnie typy również nie należą do najbardziej udanych. ;&gt;
 
strzala 377

strzala

Użytkownik

Novak jest znany z doskonałej gry taktycznej i jeżeli obserwował którykolwiek mecz Isnera to wie jak z nim grać.


Tylko że Isner serwuje jak z nut i jest w formie. Ponadto w wymianach sobie radził z Nishikori&#39;m, jak na niego, bardzo dobrze! Ale wymiany to nic, jasne, Djoko ma przewagę olbrzymią w tym elemencie ale co z tego? Jak Isnerowi siedzi serwis, a siedzi, to nic niestety Novak z gry taktycznej nie zastosuje gdyż iż ponieważ nie da się tego odebrać ;) A jak już to balon tuż przed siatkę. Raz na bardzo niewiele &quot;wymian&quot; uda się odebrać Novakowi pierwsze podanie Isnera. Na to stety niestety nie ma rady. I żadna taktyka tutaj nic nie jest w stanie pomóc, on wystrzela precyzyjne, celowane bomby (które też nie rzadko kończą się asami serwisowymi).
Zdziwie się, jeśli choć w jednym secie Isner nie nie ugra wszystkich swoich gemów serwisowych*, bardziej widzi mi się jak Djokovic traci swój serwis (choć ten jeden jedyny raz). Imo w tym meczu okrutnie wiele zależy od % trafianego pierwszego podania John&#39;a. Jeśli będzie oscylował wokół 80% to... nie widzę opcji dla Novaka na przełamanie (no, raz ma prawo się zdarzyć gorszy gem serwisowy*) . Oczywiście TB to już jest osobna bajka (piękna bajka na którą warto czekać - mistrz TB vs. najlepszy gracz na globie) ;)

Jak dla mnie +3.5 na John&#39;a to dobry zakład po 1,7. Gra warta świeczki.
 
supermario 267,8K

supermario

Użytkownik
Jeszcze ode mnie coś takiego Panowie i Panie po zacnym kursie 2,0 jaki oferuje nam Bet365

Djokovic N. - Isner J. over 10,5 games 1-st set ✅✅✅

O ile Djokovic nie odwali maniany i nie da się połamać na początku meczu tak jak to zrobił wczoraj z Ferrerem to jest to w miarę pewny typ. Na 8 ich ostatnich spotkań Panowie tylko raz nie przekroczyli tej linii i było to niedawno w IW 6:4. Myślę że nic dwa razy się nie zdarza ;)

Like I Told You :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
1 409

153040

Użytkownik
Djokovic - Isner
Isner +1.5s @ 2.25


1. Isner serwuje jak maszyna. Można powiedzieć jak terminator nowej generacji : )

2. Isner widocznie poprawił elementy gry

3. Isner w gorszej formie niż obecnie był groźny dla nowaka który był w lepszej formie niż obecnie


4.Djoko był trafiony przez Klizana, trafił go również Dolgo więc tymbardziej trafi go Isner a bukmacher daje za to 2.25 !!!

Dla mnie to jest promocja roku 2015 !!!

Powiem szczerze że gram również czysty win Isnera i gram również 2:0 i uważam że nawet 2:0 dla Isnera też jest prawdopodobne.

Jak ktoś gra w tym meczu win Novaka za 1.2 to lepiej by zrobił gdyby te pieniądze przelał na biedne dzieci.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Wcześniej pograłem już na zwycięstwo Novaka w Miami i całkiem możliwe, że właśnie dzisiaj wygra. Postanowiłem zapodać 2 bety, po jednym na finał singla i debla.

Djoković - Murray CS: 2:0 @1.97 Marathon ::: 0.5j

Gram lekko takie coś. Novak nie leży Andy&#39;emu. Serb nie gra tutaj jakoś wyśmienicie, ale z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Z Ferrerem potrafił odrabiać straty, a Isnerem wygrał pewnie 2:0. Połamał go 2 razy w 2 secie, co zasługuje na uznanie. Co ciekawe, zaserwował więcej asów od Isnera, a przecież przewidywania były inne. Ok, może i John nie jest jakimś dobrym returnerem, ale to samo w sobie nie zdarza się zbyt często, by rywal miał więcej asów do Johna. Na uwagę zasługuje też znakomita gra na returnie Djokovicia w tym spotkaniu. Murray w tym turnieju też miał problemy, tracił sety m.in. z Andersonem czy Thiemem. Berdycha ograł w miarę pewnie, tracąc jednak podanie 2 razy. On również posiada dobry return, podobnie jak Djokovic. Zapewne czeka nas zaciety mecz, ale widzę szanse na wygraną Serba 2:0.

Bryan B./Bryan M. - Pospisil V./Sock J. 2 @2.66 Marathon ::: 0.5j

Powiem tak: bez przesady z tym kursem na Skarpety! Spodziewałem się, że będą raczej wyrównane. Bryany nie grają swojego najlepszego tenisa w tym roku. Znacznie lepiej prezentuje się amerykańsko-kanadyjski duet. Po powrocie do wspólnej gry wygrali już IW, pokonując właśnie Klony 2:0. Z przytupem zaczęli też grę w Miami, wygrywając m.in. pewnie z Włochami: parę Fognini/Bolelli. Później rozgrywali już 3-setowe spotkania, wygrywając je jednak w miarę pewnie. Bryany również dobrze zaczęły turniej w Miami, do tej pory jedynie jedna trzysetówka z parą Anderson/Chardy. Drewniany duet Isner/Querrey pokonali ostatecznie 2:0. W finale stawiam jednak na młodość. Widzę spore value w tym typie i ciężko tego nie zagrać. Fajną opcję wydaje się +1.5 seta w strone Skarpet, ale nie mam konta w żadnym z buków, które to oferuja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kto wygra ATP Miami 2015?
Djokovic N. ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 2/10
Tak pisałem na początku turnieju i w finale jestem tego samego zdania. Ostatniego spotkania turnieju po prostu nie ruszam. Nie wiem jak go ugryźć, myślałem nawet o delikatnym overze powyżej 20 gemów, ale to też jest moim zdaniem jakieś tam ryzyko kompletnie nieopłacalne.
Djokovic jak na razie cały rok udowadnia dlaczego to właśnie on jest tym #1, a nie kto inny. Tak jak już na początku w analizie na zwycięzcę turnieju wspomniałem, że na ostatnich 10 pojedynków, Serb wygrał z Murrayem aż 9.
W Miami grali 4 razy:
2007 6:1 6:0 - 13 gemów
2009 6:2 7:5 Murray wygrał - 20 gemów
2012 6:1 7:6(4) - 20 gemów
2014 7:5 6:3 - 21 gemów
Mecz z przed kilkunastu dni z Indian Wells:
6:2 6:3 - 17 gemów
Warto jeszcze zauważyć, że oprócz turniejów wielkoszlemowych, Djokovic wygrał 2:0 w ich ostatnich 4 spotkaniach.
W nocy widzę, że nie tylko mnie &quot;Big John&quot; zawiódł, ale i znaczną większość forum :cool:.
 
deepred 887,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Mike Bryan/Bob Bryan - Vasek Pospisil/Jack Sock
Pospisil/Sock @ 2,50 bet365 ⛔
Według mnie zbyt wysoki kurs na najlepszą parę deblową świata młodego pokolenia. Bracia Bryanowie powoli muszą schodzić ze sceny, a Vasek i Jack wydają się być ich zastępcami. Młodzianie potrafili już niejednokrotnie ograć bliźniaków, którzy w swojej karierze mają już ponad 100 tytułów, co jest czymś absolutnie niewiarygodnym i oczywiście wydarzeniem bez precedensu. Wydaje mi się, że Vasek i Jack to para, która będzie wiele, wiele lat królowała w grze deblowej o ile nie zakończą wcześniej swojej współpracy. Póki co nie zanosi się na to, bo para ma olbrzymie sukcesy. W Indian Wells wygrali z Bryanami ćwierćfinał w dwóch setach i szczerze mówiąc nie widzę przeciwwskazań, aby ta historia mogła się wydarzyć ponownie. Warto zaznaczyć, że ten debel gra ze sobą stosunkowo krótko, a już ma na koncie nieprawdopodobny sukces. Im pierwszym turniejem był Wimbledon, który wygrali po pięciosetowej batalii z... Bryanami. Stawiam na młodych, ambitnych i wielce utalentowanych młodzian, którzy mają też całkiem fajną karierę singlową.
 
king-of-tennis 73

king-of-tennis

Użytkownik
Mike Bryan/Bob Bryan - Vasek Pospisil/Jack Sock
Typ: Mike Bryan/Bob Bryan ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365

Mecz finałowy męskiego debla w Miami. Zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ spotkają się w nim dwie najlepsze pary światowego rankingu. Bracia Bryan - para numer jeden, co do tego nie ma nikt wątpliwości. Ostatnio z turnieju wyrzucili Isner/Querrey oraz Chardy/Anderson. Wszyscy wiedzą, jakim serwisem dysponują Ci zawodnicy. W tym momencie nasuwa się wniosek - Mike wraz z Bobem, nie mają problemu z przełamywaniem silnego serwisu. Początkowe wygrane odnieśli ze słabymi rywalami. Nie ma sensu wracać do tamtych meczy. Na przeciw nim duet, który gra ze sobą od &quot;nie dawna&quot; (porównując do Mika i Bryana). Mimo to, niesamowicie się rozumieją. Wyrzucili z turnieju Melo/Soares oraz Draganja/Kontinen. Ci pierwsi byli niesamowicie mocni w tym turnieju. Z stratą jednego seta, debel Vaska i Jacka przechylili szalę na swoją korzyść. Analizując ten mecz, trzeba zaznaczyć, że te dwie pary spotkały się ze sobą w turnieju Indian Wells. Wtedy, Pospisil i Sock odprawili braci z kwitkiem już w ćwierćfinale. Myślę, że dzisiaj to para amerykańska będzie świętować kolejny tytuł. Na pewno mają chęć zrewanżować się za Indian Wells.​
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
B&amp;B dokladny wynik 2:1 @4.0izzzzzi
ostatnio pograne bylo przeciwko BandB, to samo gralbym tutaj gdyby nie to, ze ostatnio przegrali z para Jack, Vasek ;/, wiec motywacja leci razy 2 w gore, a jak Boby sie zmotywuja, bo ostatnio zarzucalem im brak motywacji, to nie ma czego zbierac ;), ale jest jedno ale, nie wierze, ze skoncza to w dwoch setach, bo to byloby zbyt piekne, a STB dla Bryanow jesli chodzi o mnie, kurs wysoki to i ryzyko wysokie, ale zeby od razu 4? to jest debel, wiec wygrana w 2 setach bylaby wg mnie mega sensacja przez ktorakolwiek pare, STB murowany, a tam wygra doswiadczenie i rutyna, chociaz uwazam, ze mloda para bedzie mieszala w przyszlosci w deblu ???? ! zycze powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray
Typ: dokładny wynik 1-2
Kurs: 7,50 (Bet365)
Wynik: ⛔ 2-1
Djoko świetna seria. Od niespodziewanej porażki z Karlovicem w Doha na początku roku, wygrywa niemal wszystko. Australian Open, Dubaj finał (wybaczalna przegrana z Federerem), Indian Wells, a teraz przyszedł czas na kolejny finał w Miami.
Moim zdaniem jednak ma tu ciut gorsza formę, niż w IW. Tam spotkali się w półfinale i ograł Murraya gładko, ale ten z kolei z pewnością poprawił nieco swoją formę, a ostatni jego pojedynek, z Berdychem, to jego najlepszy mecz w tym roku. Solidność i defensywa. Podobne cechy charakteryzują Novaka, ściana, ale zaczął już pokazywać parę słabości, widać małe oznaki zmęczenia, gorsza koncentracja, więcej błędów. Przegrał sety z Klizanem, Dolgopolovem (niewiele brakowało do porażki 0-2), bardzo się męczył z Ferrerem. W tym typie widzę spore value. W końcu oboje to czołówka światowa, znają się jak łyse konie, ostatnie 6 pojedynków wygrał Djoker i w końcu musi przegrać, a finał w Miami jest ku temu realną okazją.
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Novak Djokovic – Andy Murray
Typ: Asy handicap 0:2,5 Andy Murray
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betsafe


Niestety kurs już spadł, ale dalej jest wart gry. Oczywiste jest, że obaj zawodnicy znają się znakomicie. Novak w Miami serwuje bardzo dobrze: z Klizanem 4:0, z Darcisem 5:1, z Dolgopolovem 10:1, z Ferrerem 2:1 i z Isnerem 10:9. Natomiast Murray z Youngiem 3:3, z Girlado 0:0, z Andersonem 2:11, z Thiemem 6:3 i z Berdychem 3:2. W tym zestawieniu wyniki Szkota nie powalają na kolana, ale w starciu z Serbem będzie to wyglądało całkiem inaczej.

W ostatnich 19 spotkaniach tylko jeden raz, a mianowicie w zeszłym roku właśnie w Miami Szkot nie pokrył tego handicapu, a w starciach kiedy przegrywał tą statystykę to przegrywał właśnie maksymalnie o dwa.

Zestawienie wygląda następująco Murray – Djokovic:

Indians Wells 2015 - 2:1
Australian Open 2015 – 10:8
Paryż 2014 – 5:1
Pekin 2015 – 4:4
US Open – 9:8
Miami 2014 – 1:7
Wimbledon 2013 – 9:4
Australian Open 2013 – 7:8
ATP Worlds Finals – 9:4
Szanghaj – 4:3
US Open 2012 – 5:7
IO 2012 – 5:3
Miami 2012 – 6:5
Dubaj 2012 – 5:2
Australian Open 2012 – 9:11
Cincinnati 2011 – 0:1 (krecz Murraya)
Rzym 2011 – 6:4
Australian Open 2011 – 6:6
Miami 2009 – 8:2

W zeszłym tygodniu w Indian Wells Murray wygrał w tym zestawieniu 2:1, mimo porażki 2:6, 3:6.

Wynik: 4:8✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Novak Djokovic(-4,5g) - Andy Murray 1 @2.01 Pinnacle ✅ No i w pewnym momencie pękł, późno bo w trzecim secie, ale jednak. Ale brawo Andy za walkę, bardzo dobry mecz, od początku zmotywowany, zupełnie inaczej niż w IW.
Ostatnio wiele osób jak spotykają się Ci dwaj Panowie próbuje szukać value w Andym - bo to światowa czołówka, bo jest w formie dobrze gra, blablabla. A kończy się ostatnimi czasy zawsze tak samo. Murray w pewnym momencie pęka. Dopóki gra na 100% to mecz jest wyrównany, ale nadchodzi okres gdzie widać wyraźnie kto jest lepszy. Prędzej czy później ale nadchodzi. Andy nie ma jak zagrozić Novakowi. Nie ma wygrywającego serwisu, nie ma bardzo silnego forhendu, takiego którym mógłby ustawić całą akcję jednym uderzeniem albo wygrać punkt - czyli jak będzie musiał zdobywać punkty? Przez wymiany - a wiadomo kto jest aktualnie w długich akcjach najlepszy. Co było na Australian Open - przez trochę ponad 2 sety walka jak równy z równym i w pewnym momencie Andy pękł. W Indian Wells to on wyszedł na kort wiedząc że przegra mecz i to było widać, centralnie zawsze sobie coś tam pokrzykuje, próbuje się motywować a tutaj nie było NIC, on był zgaszony, stłumiony jakiś taki przyciszony praktycznie przez cały mecz, aż smutno się na to patrzyło. Zaraz będzie pisanie że Djoko przegrywał sety z Klizanem czy Dolgo - ale oni grają inaczej niż Andy, Klizan ma większą petardę w łapie a Dolgo to jest wariat, on tak kręci, ten serwis każdemu się z nim ciężko gra i mecz z Andym będzie wyglądał zupełnie inaczej. Nie ma co pisać o tym. PPisanie że Serb musi w końcu przegrać i że Andy musi w końcu z nim wygrać to jakiś żart i szukanie argumentów pod typ na siłę. Murray pęknie, pytanie tylko w którym momencie. Dlaczego wolę grać gemy niż czysty win 2:0? Ano może być sytuacja jak na US Open w zeszłym roku czy w Australii niedawno - Andy powalczy jakiegoś seta, niewykluczony tie-break, tylko on jak tu wygra seta to jak dla mnie Djoko wygra kolejny czy kolejne sety łatwiej tak jak to było w dwóch turniejach wcześniej - oni tak mają po prostu. Kursy porównywalne ale ja wolę handi, dla mnie jest bezpieczniejszą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray Typ: Murray +4.5 gema AH @ 1.83 Pinnacle

Panicz w Indian Wells został zmieciony z kortu przez Djoka, głównie przez swoją złą taktykę. Szkot grał za pasywnie i nie wytrzymywał w wymianach popełniając zbyt wiele prostych niewymuszonych błędów. Mam też wrażenie, że nieco się spalił psychicznie. Dopiero pod koniec spotkania, kiedy zaczął grać agresywniej zaczęły pojawiać się breakpointy, jednak Serb zdołał szybko zdusić Murray&#39;a i ostatecznie wysoko wygrał 6:2 6:3. Dzisiaj podobnego pogromu się nie spodziewam. Po pierwsze Szkot powinien być mądrzejszy o tamtą porażkę i dostosować swój styl gry. Jak pokazał Dolgopolov Djokovic jest do ugryzienia, ale trzeba być do bólu agresywnym i skutecznym. Spodziewam się również, że wilgotny klimat Miami bardziej będzie służył Szkotowi, dla którego jest niemal drugi dom, gdyż trenując spędza tam mnóstwo czasu. Koniec końców uważam, że tak wysoki handicap ma szansę być pokryty nawet w przypadku ewentualnej porażki Murray&#39;a, i to nawet w dwóch setach.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Djoko świetna seria. Od niespodziewanej porażki z Karlovicem w Doha na początku roku, wygrywa wszystko. Australian Open, Dubaj, Indian Wells, a teraz finał w Miami.
W Dubaju przegrał w finale z Federerem 0:2 - tak gwoli ścisłości.
A żeby mój komentarz nie był pusty to dorzucę swój typ na to spotkanie. Prawdopodobnie Novak wygra ten mecz jednak pakowanie się w niego po takim kursie mija się z celem. Granie handicapów na Murraya może być opłacalne choć z drugiej strony zdarza się tak, że jak Nole wrzuci 6-ósty bieg to niszczy rywala w ostatnim secie 6:0/6:1/6:2 i wtedy wszelkie handi (oczywiście w zależności jak potoczą się wcześniejsze sety) może iść się je... . Dlatego ja wybieram - moim zdaniem - najbezpieczniejszy wariant czyli over gemowy. Z tym najbezpieczniejszym to wiadomo, że trochę z przymrużeniem oka gdyż Novak ostatnio pokazał, że jest w bardzo dobrej dyspozycji i może rywala odprawić w dwóch gładkich setach, jak to było choćby na Indian Wells. Faktem jest, że dość sporo zależy od dyspozycji dnia jednak myślę, że Murray może tutaj powalczyć, a choć jeden set powinien paść jego łupem. Ónibet wystawił fajne linie jeśli chodzi o overy gemowe i jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego, jeśli Nole od razu nie złamie Panicza w dwóch setach to powinny te niższe linie siąść bez większego problemu. Osobiście gram trzy typy z niższych linii i za drobne proponuję przyjrzeć się tym wyższym.

Over 19,5 @ 1,41 ✅
Over 20,5 @ 1,59 ✅
Over 21,5 @ 1,76 ✅

Bardziej ryzykowne:
Over 22,5 @ 2,08 ✅
Over 25,5 @ 2,65 ✅
Over 2,5 seta @ 2,67 ✅
EDIT: Wszystko pięknie siadło. Nawet zgodnie z tym co napisałem przed meczem, Novak w trzecim secie wręcz zdemolował Murraya. Mam nadzieję, że moje typy komuś się przydały ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak-Murray Andy
1 handicap -1.5 asów, Unibet 2.10

Djokovic Novak-Murray Andy


4:8 ⛔⛔⛔

VS.


Kolejny mecz tych tenisistów i w tym roku będzie to ich 3 pojedynek gdzie dwa razy wygrywał Djokovic 3:1 podczas Australian Open oraz ostatnio podczas Indian Wells 6:3, 6:2. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Serb 18:8 a Szkot ostatni raz wygrał z nim 7 spotkań temu tj. Wimbledon 2013 rok czyli dość dawno. Można kolejny raz rozpisywać się na ten temat kto jakie postępy zrobił itp. itd. Dla jednych takie finały są nudne a inni mogliby je oglądać do znudzenia. Novak kolejny wspaniały sezon wygrana Australian Open, Dubaj (finał), Indian Wells i teraz finał w Miami. Seria 11 wygranych meczów z rzędu. Pisałem o tym wcześniej,że z Klizanem, Darcisem, Dolgopolovem jak i Ferrerem zagrał poniżej swoich oczekiwań. Z Isnerem zagrał ponownie bajeczny tenis, lecz sam Isner w II secie nie miał sił aby nawet porządnie serwować. Szkot również w końcu notuje progres formy i gra do tego co nas przyzwyczaił w końcu jest regularny i pokazuje,że jest mistrzem defensywy oraz kontry. Miał swoje zastoje w meczu z Andersonem czy Thiemem gdzie stracił sety ale w meczu z Berdychem pokazał,że zasługuje na finał pokonując Czecha 6:4, 6:4. Moim zdaniem kolejny raz wygra Djokovic lecz ja w tym typie idę w statystykę i skupiam się wyłącznie na tym turnieju. Novak zaserwował z Klizanem 4 asy, z Darcisem 5, z Dolgopolovem 10, z Ferrerem 2, oraz z Isnerem 10 czyli łącznie Serb posłał 31 asów. Murray z Youngiem 3, z Giraldo 6, z Andersonem 2, z Thiemem 6, oraz z Berdychem 2 czyli łącznie 19. Średnia u Novaka to 6 asów a u Andyego prawie 4. Jak taka statystyka wygląda podczas ich ostatniego pojedynku? Serb posłał tylko jednego asa a Szkot 2. To pokazuje, że stawianie typu na statystkę jest ryzykowne. Po pierwsze mam nadzieję,że zobaczymy 3 sety w meczu ponieważ w mojej opinii każda minuta będzie na korzyść światowej jedynki. Ale nawet jak będą dwa sety to uważam iż Serb w tych cyferkach będzie lepiej wyglądał i zaserwuje o 2 asy więcej od Brytyjczyka ponieważ ma bardziej urozmaicony serwis. Nie ma go piekielnie mocnego ale potrafi przyłożyć około 200 i więcej. Lecz bardziej chodzi mi o jego wyrzucające serwisy i tam poszukuję najwięcej asów. Murray również potrafi dobrze serwować ale mimo wszystko z tym elementem na obrazie Serba wygląda gorzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic - Murray ---- Djokovic -1,5 seta @ 1,99 ⛔
Pozostał tylko 1 mecz do zakończenia turnieju w Miami i zmierzą się w nim dobrzy znajomi Andy Murray i Novak Djokovic. Miało się takie wrażenie, że Djokovic nie gra w Miami tak dobrze jak w Indian Wells i faktycznie mogło tak być: strata seta z Klizanem, Dolgopolovem czy rozmaite inne problemy na pewno nie napawają dużym optymizmem. Półfinał z Johnem Isnerem był już w wykonaniu Serba znakomity. Bardzo dobrze grał na returnie, miał wiele okazji do breaków, był skoncentrowany od początku do końca meczu. Wygrał pewnie 2:0, choć wielu się spodziewało jakiegoś seta dla Isnera. Po obejrzeniu tego półfinału miałem wrażenie, że Djokovic trochę zlekceważył swoich rywali w początkowej fazie turnieju i stąd te straty seta, a forma przecież jest. Lider rankingu wie o co gra - to jest finał i trzeba być skupionym przez cały mecz, bo rywal do leszczy nie należy. Liczę, że Djokovic nie będzie miał przestojów w grze i pewnie pokona Murraya, z którym wielokrotnie ostatnio wygrywał i bardzo często z wynikiem 2:0.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Tenis - ATP Miami
N. Djokovic - A. Murray
Typ: 6:4 – D.W. Pierwszego seta
Kurs: 4,5


Bukmacher: Betsson[/b]

Analiza: Djoko rzeczywiści imponuje formą, a Murray jak to Murray. Z zawodnikami słabszymi gra jak profesor, ale gdy widzi Djoko, to ma panikę w oczach.

Pamiętamy ich mecz sprzed 2 tygodni z Indian Wells, gdzie Murray był tłem i pierwszego seta przegrał 6:2. Mam nadzieję, że ten rodzaj tenisowej niemocy i kortowej niefrasobliwości Szkot ma za sobą i wyciągnął z tamtej lekcji wnioski. Oczywiści swojej gry nie zmienił znacznie – wciąż nie ma wygrywającej piłki, a w grze na przerzut Djoko czuje się bardzo dobrze i szanse są wyrównae.

Generalnie uważam, że pogromu w pierwszym secie nie będzie, ale to Djoko seta otwarcia wygra, bo jest lepszy i wciganie sie w długi mecz nie leży w jego interesie.

Pytanie ile wygra? Odrzucam też rozgrywkę tie-breakową, bo to loteria i dla każdego ostateczność. Djoko będzie pilnował własnego serwisu i pod koniec seta zaatakuje. Dlatego moim zdanie zostają trzy wyniki do wzięcia: 6:4, 6:3 i 7:5 dla Djoko (w zależności kto zacznie serwować). Sam gram wszystkie trzy – uważam, że jedne z nich powinien dać zarobić. Jako najbardziej prawdopodobny uważam 6:4, ale i 7:5 odrzucić nie mogę.

Uważam, że takie typownie ma szansę powodzenia, bo kurs zacny, prawopodobieństwo trafienia spore. Granie na win Djoko mnie nie interesuje, a szukanie na siłę niespodzianki w postaci seta czy meczu dla Szkota, to moim zdaniem igranie z losem i narażanie pieniędzy na stratę. Powodzenia!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom