>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Miami, 19-30.03.2014

Status
Zamknięty.
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Bedene - Becker 1 1.73 8/10 Unibet
Wreszcie Aljaz odpalił. Pokonał rywali których musiał pokonać, a inaczej może - jeśli chłopak chcę w końcu gdzieś zaliczać konkretniejsze wyniki - mam na myśli 3/4 rundy turniejów takich jak Miami to wreszcie pokonuje rywali których ma w zasięgu takim też wydaje się Becker. Becker groźny, wbrew pozorom może to być ciekawy mecz do obejrzenia na jutro, ale widziałem już Alajza i widzę znowu wracający błysk, dobre prowadzenie wymian, silny serwis, dużo asów, dobrze ułożony funkcjonujący bh i ogólnie widać, że przyszła forma w czas h2h 1:1 otwarta więc droga na wyjście na prowadzenie, a rok temu właśnie Panowie spotkali się tutaj, korty w Miami nie są aż tak szybkie, co działa na plus Aljaza, dużo będzie zależeć od konsekwencji Słoweńca, ale wydaje mi się, że jeśli zaprezentuje to co prezentował wcześniej do pożegnamy Beckera.
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Bautista-Agut R. - Fognini F.
Tenis - Miami ATP hard-single | 1 | 1.78 |
Unibet
Skłaniał bym się w tym meczu jednak w stronę Hiszpana.
Wprawdzie H2H 3:1 dla Fogniniego, lecz gdy przyglądniemy się bliżej zobaczymy, że na twardej nawierzchni jest 2:1 dla Włocha, a biorąc pod uwagę mecz(e) rozgrywany na hardzie pod gołym niebem, czyli dokładnie jak w Miami Hiszpan to prowadzi 1:0. Rok temu w AO młody Hiszpan poradził sobie z presją i po 5 setach walki wyrzucił z turnieju bardziej utytułowanego rywala jakim jest Fognini. Od początku tego sezonu jest jednym z najlepszych zawodników którzy zaskoczyli swoją formą &quot;in plus&quot;. W meczu z JJ poza 1 słabszym gemem z kilkoma breakami dla Polaka, grał niemal bezbłędnie. Znakomicie biegał nawet to bardzo dobrze zagranych skrótów i nie wymiękał przy wymianach z głębi kortu. Sam Fornini ostatnio nie imponuje formą, owszem wygrał turniej w Vina del Mar a w Buenos był w finale ale na betonie już tak dobrze nie jest. W IW po dwoch 3-setowych zwycięstwach odpadł przegrywając gładko z Dogopolovem.
Mecz powinien nie być krótki i nie zdziwię się jak zakończy się w 3 setach, jesli Hiszpan utrzyma formę ma duże szanse na zwycięstwo z chimerycznym Włochem.
Na koniec jeszcze ciekawostka, jednym z dwóch tenisowych idoli , a zarazem ludzi których styl pragnie naśladować jest David Ferrer. Sam zawodnik twierdzi, że jego gra jest zbliżona do gry Ferrera. I tu przytoczę H2H Fogniniego z Ferrerem który wygląda tak: 7-0 dla Hiszpana;)
tyle tylko że bilans Fogniniego z Ferrerem pochodzi z czasów kiedy ten grał totalną padakę... od zeszłego roku Fognini to już nie ten sam zawodnik co kiedyś... ma niesamowity talent a jego niektóre zagrania to poezja... nie zmienia to faktu, że jest to jeden z tych zawodników na których poprostu nie mogę patrzeć... jego olewczy styl bycia, uśmiechanie się samemu do sobie itd... słowem jeden z największych pajacy w turze, wystarczy że na coś się obrazi i kończy mecz (tak jak z Przysiężnym)... dla mnie mimo wszystko lekkim faworytem jest Fognini a cały mecz roztrzygnie się po długich wymianach bo ani jeden ani drugi nie dysponuje solidnym podaniem...
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Opłaca się dorzucić Ferrera z Seppim na Ferrera do kuponu? w formie Ferrer? czasami potrafi odwalić jakąś lufę, a szukam coś żeby podbić kurs. Zdziwiony jestem, że Seppi walnął Stepanka, co myślicie &#39;peffka&#39;?
Generalnie jak dla mnie po niewielkiej kontuzji Ferrer wrócił do formy. Wiele osób obstawiało, że niewiadomo albo tutaj starci seta albo przegra.
Jak do tej pory pokazał, że nic z tych rzeczy. Ferrer na takim poziomie jak gra teraz jest rządny wygrywania. Seppi będzie dla niego łatwy do ogrania. Nigdy nawet seta nie urwał hiszpanowi. Ferrer nadal jest i będzie jeszcze długo baardzo dobrym zawodnikiem przede wszystkim jest regularny jeżeli chodzi o ogrywanie właśnie takich zawodników jak Seppi, czyli dobre 2 klasy niżej.
Jak dla mnie znowu będzie 2:0 dla hiszpana.
To, że włoch ograł Stepanka to nic nie znaczy. Przecież w singlu Stepanek nie jest już jakimś wybitnym graczem schodzi ciągle ze swojego dawnego poziomu coraz niżej.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wawrinka Stanislas-Roger-Vasselin Edouard 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.92 7:5, 6:4✅

VS.


Nie wiedziałem jakiego meczu się dzisiaj złapać,wybrałem ten. Jak wszyscy wiemy Wawrinka w tym roku wypalił niesamowicie wygrywając AO pokonując po drodze takich graczy Djokovic,z którym rozegrał kolejny niesowity mecz, Berdych który jest zawsze groźny no i Nadal który był kontuzjowany,no ale zwycięzców się nie ocenia. Po Australii miał dłuższą przerwę, powrócił dopiero po ponad miesiącu do Indian Wells pokonując bardzo pewnie Karlovica i Seppiego, przegrywając z Andersonem, podobno w bardzo słabym stylu. W Miami w pierwszej rundzie pokonał 6:0, 3:6, 6:3 Gimeno-Travera,to taka BARDZO uboga wersja Ferrera, czy Simona,gość który moim zdaniem nadaje się tylko na mączkę. Na 13 lat dorosłej kariery wygrał na tej nawierzchni 35 meczy, przegrywając przy tym 49. Taki marny Hiszpan urwał seta Szwajcarowi,to dlaczego nie może zrobić tego Edouard? Który pokonał na dniach Cilica 6:2, 7:6 oraz Sijslinga,lecz lepiej sobie oszczędzić słów i nerwów na Holendra. Panowie spotykali się 4 razy, ostatni raz w Chennai, finał i wygrał tam Stnislaw 7:5, 6:2. Francuz to uniwersalny gracz który potrafi grać na każdej nawierzchni z różnymi wynikami oczywiście. To taki zawodnik który potrafi wygrać z dobrymi zawodnikami,a tym najlepszym poważnie się postawić np. Cilic, Isner, Del Potro, dalej nie będę sięgał w przeszłość ponieważ nie ma sensu. W każdym bądź razie jak Roger ma swoje dni, a w ostatnim czasie tak jest, to może postawić wysoko poprzeczkę i na to właśnie liczę.

_________________________________________
Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????


&quot;Kiedy wygrywam, czytam o sobie. Kiedy przegrywam - nie czytam.&quot;
Roger Federer​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Widzę, że trwa &quot;ostra&quot; dyskusja na temat meczu Włocha z Hiszpanem, więc czas rozwiać jakiekolwiek wątpliwości :cool: . To jest jeździec bez głowy, który jak jest w formie to wygrywa po dwa turnieje bądź dochodzi gdzieś do półfinałów, a później jak spada z niego &quot;paliwo&quot; to potrafi przegrać z jakimś top 470 &quot;Markiem Jazirim&quot; ;) . Do tego, Panowie w Miami nie jest CLAY tylko HARD, a moim zdaniem to dość duża różnica dla Fogininiego i tutaj traci 30% swojej tenisowej wartości.
*Odnośnie meczu Ferrera to wiadomo... To jest tenisowy Pitbull, on grał tutaj w finale rok temu gdzie był o około 3 cm od wygrania turnieju (kto oglądał ten pamięta co się działo w meczu z Murrayem). Więc myślę, że jego tenisowa zawziętość i serce do walki, spokojnie stawiają go w tym meczu jako faworyta z Nishikorim. Seppi? Raz gra genialnie, na drugi dzień jak totalna cipa. ????
???? Bautista-Agut R. - Fognini F.
Bautista-Agut R. ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10
O Hiszpanie pisałem już wcześniej i nie widzę sensu powielać tych słów. Gość w 2014 roku jest w świetnej formie i imponuje mi jego gra. W Miami zaliczył dwa pewne zwycięstwa, a Janowiczowi oddał zaledwie 5 gemów. Włoch Foginini jak na razie miał kelnera z poziomu Challenger Łukasza Lacko. Wygrał gładko, ale to nic dziwnego bo Fabio dobrze sobie radzi w meczach gdy ktoś nie stawia mu większego oporu, jeżeli na przeciwko stanie waleczny Hiszpan to o zwycięstwo Włocha może być ciężko. Wystarczy zobaczyć, jak sobie poradził Włoch na turnieju w Indian Wells? Moim zdaniem słabo, tylko 4 gemy z Dolgopolovem będącym w formie. Hiszpan również jest w formie i myślę, że to właśnie on wygra. A tak swoją drogą polecam obejrzeć jego mecz z Australian Open, z Juanem Martinem Del Potro.
Wynik: 6:4 3:6 3:6 ⛔ ???? Fabio...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Alexandr Dolgopolov v Dusan Lajovic (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz WYNIK 36 60 76 ✅
TYP:
Powyżej 2.5
KURS:
3.75
Bet365

Aż takie faworyzowanie w kursach Dolgopolova?? Kursy w granicach 1.10 na &quot;jeźdzca bez głowy&quot;?? Ja bym tutaj bardzo uważał i przestrzegam przed graniem takich kursów na tego grajka ;) Owszem ostatnio Dolgo szaleje (SF na IW) i w końcu pokazał odrobinę swoich umiejętności i możliwości. On ma ogromny potencjał i od dawna się zastanawiam czy kiedykolwiek zostanie on zawodnikiem najwyższej światowej klasy (bo na pewno &quot;papiery&quot; na to ma). Dolgo na IW pokazał w końcu, że jak jest w gazie to potrafi wygrać w zasadzie każdym i nie jest mu straszny nawet lider rankingu. Niestety jednak główną bolączką Ukraińca jest jego psychika i dopóki sobie z tym nie poradzi to wyżej niż TOP20 nie zajedzie. Dobrym przykładem zawodnika, który w przeszłości też z tym walczył jest Wawrinka - jemu wyszło to na dobre - czy Ukraińcowi wyjdzie ? To się dopiero okaże, na ten moment jest to zawodnik jeszcze nieregularny, potrafi pokonać nawet Nadala a z drugiej strony potrafi przegrać z zawodnikami pokroju Gimeno-Travera! Często też w wygranych pojedynkach Dolgo gubi sety i na to też liczę w meczu z Lajovicem, który ktoś powie że on nadaje się TYLKO na CLAY, ale ... ale i na nawierzchni HARD potrafi zagrać. Na Davis Cup w tym roku urwał seta Wawrince, fakt że na I_HARD i w hali no ale jednak ... Dusan to zdolny jeszcze młody zawodnik, który zeszły rok miał udany. Fakt, że grywał głównie na podwórkach Chellengerowych, no ale bilans Qualies &amp; CH 52-24 robi wrażenie!
Dusan już tutaj odpadł w kwalach no ale wskoczył do turnieju jak LL i grając bez większego ciśnienia o wynik pokonał w R2 Lu. Tak to często bywa, że zawodnik który w zasadzie odpadł z danego turnieju a który ponownie w nim gra jako LL nie ma na sobie żadnej presji i gra sobie na dużym luzie. Myślę, że też na luzie Dusan podejdzie do meczu z Dolgopolovem i moim zdaniem, znając charakter Ukraińca, może pokusić się Serb o ugranie seta. Dolgo na pewno też gładko tego meczu nie puści, bo po bardzo udanym IW pewnie i tutaj ma apetyt na dobry występ.
Jak będzie to zobaczymy, ale obok takiego kursu na to zdarzenie nie mogłem przejść obojętnie ????
edit:
Mnóstwo szczęścia Ukraińca i fantastyczny mecz Lajovica!! W trzecim secie Lajovic serwował przy stanie 5:4 żeby wygrać mecz i przy brek point dla Ukraińca się Serb poślizgnął na pierwszych kroplach deszczu... Po wznowieniu w tie breaku też dziwna sytuacja bo przy stanie 5:5 Lajovic ładnie rozrzucił Ukraińca po korcie a sędzia liniowy wywołał aut a piłka jak się okazało na powtórce była mocno w korcie ! Wybiło to z równowagi i koncentracji Lajovica i przegrał kolejną piłkę co było jego &quot;gwoździem do trumny&quot;... Ostrzegałem przed graniem na Dolgo po takich kursach jak dziś ???? był bardzo bliski porażki z bardzo dobrze grającym Serbem. Niektóre zagrania i wymiany w tym meczu klasa światowa! Było co oglądać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Wozniacki &amp; Raonic
Kurs 1.55
Stawka 1000 zl


Dwa mecze ktore wydaja mi sie naprawde pewne dzisiaj. Wozniacki gra ostatnio bardzo poprawnie, Stephens wczoraj co prawda w duzym stopniu sama przegrala mevz, ale Dunka byla w stanie to swietnie wykorzystac. Lepchenko wczoraj wymeczyla mecz z Tomljanovic, tak naprawde roznie mogl on sie skonczyc, Amerykanka nie pozostawila po tym jakiegos dobrego wrazenia co do swojej gry.
Raonic to Raonic, jak jest w formie to potrafi namieszac, a teraz gra calkiem niezle. GGL wygral z Monfilem, ale ja tego meczu nie bede komentowal, szkoda nerwow. Raonic, zwlaszcza na tej nawierzchni jest po prostu duzo lepszy a i gra mu sie tu swietnie w ostatnim meczu, z Sockiem, 93% pilek wygranych po udanym pierwszym serwisie, 72% po drugim i 14 asow. To juz o czyms swiadczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Raonic - Garcia Lopez 2:0 1.65 3/10 marathon✅
Raonic powoli wraca do gry, Indian Wells mimo szybkiej porazki z Dolgopolovem dosc udane, w jakims sensie przelamanie nastapilo. Szczegolnie ten mecz z Murrayem daje jakas nadzieje na nastepne tygodnie. Typ glownie przeciwko Hiszpanowi bo to co wyrabia Lopez to sie w glowie nie miesci. Mecz z Monfilsem pokazal, ze nie ma umiejetnosci dzis do wygrywania na tym poziomie a po drugie kompletnie nie mysli na korcie. Forma slabiutka. Serwis drugi rodem z WTA Tour, bh malo stabilny, delikatny i masa bledow z tej strony. Grajac z kalekim Monfilsem (kontuzja lokcia) Loez potrafil zrobic 6 bledow niewymuszonych na 8 pilek chociaz potrzebowal tylko przerzucic pileczke na druga strone. Oczywiscie GGL wolal walic po autach. To jest jakies kuriozum. Taktyka u niego nie istnieje. Widzac, ze Gale nie moze grac z fh przez lokiec a broni sie jedynie bh non stop gral mu na bh, nie mam slow aby ocenic Lopeza to po prostu glupi zawodnik nie patrzy co sie dzieje, jak sie zachowuje rywal, nie dostosowuje gry. Wali bez sensu pilki. Nie widze szans zeby ugral seta z Raonicem. To jest antytenis, challenger poziom max.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Stanislas Wawrinka - Eduard Roger Vasselin
Powyżej 21,5 gema w meczu @1,94 Unibet
✅ 7-5 6-4
Dżentelmen na moim awatarze zdaje się nie radzić sobie z presją,jaką wywarła na nim wygrana w AO, często zdarza mu się gubić seta ze znacznie słabszym rywalem,jeszcze nie do końca przystosował się do nowej roli. Oczywiście Szwajcar miał już od dawna problemy z psychiką na korcie,w ostatnim Wielkim Szlemie umiał z tym walczyć,choć w finale w Melbourne wydawało się,że znów powróciła stara bolączka Wawrinki. Jednak nie gram tego typu tylko ze względu na Stasia, to Vasselin mnie przekonał - wyborny mecz z Cillicem, Edek posłał wiele zagrań najwyższej klasy i widać,że jest w gazie,wrzucił piąty bieg pod koniec marca,radzi sobie naprawdę dobrze. Przewiduje w tym meczu co najmniej jeden over 10,5 gema w secie,jeśli Francuz utrzyma swą dyspozycję serwisową. Zastanwaiam się też nad over 2,5 seta @3,40 i handi +1,5 seta w strone Vasselina za @2,30.
Rafael Nadal - Denis Istomin
Powyżej 19,5 gema w meczu @2,04 Unibet⛔
Mam nadzieję,że załapię się jeszcze na słabszą dyspozycję Rafy,który powoli budzi się z letargu po Indian Wells,co udowodnił w meczu z Hewittem. Reprezentant Uzbekistanu natomiast potrafi zmotywować się na mecze z faworytami, bez presji radzi sobie znacznie lepiej (tak jak ktoś wspominał o tym parę postów wcześniej). Myślę,że ma 50% szans na wyciągnięcie tu wyniku oscylującego w granicach 6-4 6-4. Rafa ostatnio zgubił parę setów z graczami, z którymi na hardzie Istomin powinien sobie poradzić. Stawka troszkę mniejsza niż na mecz Wawrinki,bo forma Denisa jest słabsza od dyspozycji Vasselin&#39;a
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Nicolas Almagro wygra @ 2,25 Bet365
Trzecia runda turnieju rangi ATP Masters w Miami, sponsorowanego przez firmę Sony. Starcie powracającego po kontuzji Nicolasa Almagro z reprezentantem gospodarzy Johnem Isnerem.
Nico Almagro stracił pierwszy miesiąc tego sezonu przez kontuzję, wrócił na turnieje na kortach ziemnych w których grał nierówno. Najpierw dobre występy w Vina del Mar i Buenos Aires gdzie dochodził do półfinału i finału, następnie słabsze mecze w wykonaniu Nico i porażki w pierwszych rundach turniejów w Rio de Janeiro i Sao Paolo. Sezon na kortach twardych zaczął bardzo późno, dopiero w Miami, gdzie w drugiej rundzie mierzył się z Samem Querreyem i zaprezentował się bardzo dobrze, wygrywając to spotkanie w dwóch setach, które miał cały czas pod kontrolą.
John Isner może być zadowolony ze swojej gry w tym sezonie - wygrany turniej w Auckland, półfinał w Delray Beach, półfinał Indian Wells. Zdarzały się również słabsze mecze takie jak z Klizanem czy Karloviciem. Wydaje mi się, że Isner jest już lekko zmęczony co pokazał w meczu z Donaldem Youngiem, z którym niespodziewanie stracił seta. John nie prezentował się dobrze w tym meczu, źle się go oglądało po prostu. Bardzo ciężko poruszał się po korcie, odpuszczał niektóre akcje.
Almagro na świeżości może być bardzo trudnym rywalem, John Isner powoli odczuwa trudy gry na Florydzie i myślę, że dzisiaj zakończy się jego udział w turnieju Sony Open Tennis. Jeśli serwis nie będzie sprawiał maksymalnych problemów Hiszpanowi to ten będzie miał dużo do powiedzenia przy serwisie Isnera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Isner John-Almagro Nicolas 1 1.85, Pinnacle Sports 7:5, 6:3 ✅

VS.


Kolega powyżej typuje zwycięstwo Hiszpana,ja idę w stronę Amerykanina. Dlaczego? Ponieważ Isner jest w szczytowej formie,wyniki jak i ranking to odzwierciedlają, jest na 10 pozycji a rankingu ATP,nigdy nie był wyżej,a moim zdaniem w tym roku będzie! Gdzie wspinać się na szczyt kariery jak nie w swoim kraju. &quot;Maszynka do serwowania&quot; w ostatnim czasie radzi sobie wyśmienicie. Isner doszedł ostatnio w Idian Wells do półfinału przegrywając tam z Djokovicem 2:1,a pokonał po drodze dobrych graczy: Davydenko, Lu, Verdasco, Gulbis, natomiast w Miami w pierwszej rundzie pokonał Younga 2:1. Czym może się pochwalić Almagro w tym roku na hardzie? Niczym ponieważ wrócił po kontuzji i pokonał Querreya 6:4, 6:4 który sezon jak na razie ma fatalny. Lubię stawiać na Isnera kiedy gra z tenisami którzy mają słabą psychikę albo jej brak,takim zawodnikiem zdecydowanie jest Almagro ! Pisałem to niedawno opisując mecz z Gulbisem,ale powtórzę raz jeszcze lecz w innym wydaniu.....Almagro będzie się wk**ał sam na siebie,że nie może przełamać Johna,a to oczywiście pogorszy jego sytuację. Moim zdaniem Amerykanin wygra ponieważ jest w lepszej formie,a Nicolas jej nie ma. Taka mała ciekawostka, ostatnio grali w 2013 roku w Houston (finał, na clayu, podkreślam NA CLAYU) i wygrał reprezentant USA 6:3, 7:6.

_________________________________________
Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????


&quot;Kiedy wygrywam, czytam o sobie. Kiedy przegrywam - nie czytam.&quot;
Roger Federer​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Rafael Nadal v Denis Istomin (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz WYNIK 61 60 ⛔ całkowicie bez walki
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 5.50
Bet365

A czemu nie spróbować takiego zdarzenia? Trzeba przyznać że Istomin nie ma szczęścia w tym roku do losowania drabinek w dużych imprezach. Dziś przyjdzie się mu zmierzyć z liderem rankingu - &quot;grzebaczem Nadalem&quot;. Od jakiegoś czasu ograniczam oglądanie meczy Hiszpana, bo po prostu tego się oglądać nie da... Więcej całej otoczki (2 ręczniki, ciągłe grzebanie, wycieranie się z oblewającego potu itd) niż gry, ale to tylko moja indywidualna sprawa i w żaden sposób nie wpływa na analizę tego spotkania ???? Nie mniej jednak pamiętam mecz Istomina z Djoko na AO i źle to nie wyglądało. Owszem przegrał 3:0 ale cień szansy był na seta. Z Nadalem Istomin grał trzy razy - raz mu seta urwał, ale to dosyć dawno temu było na trawie, więc nie ma się czym sugerować. Bardziej się skupiam co tu i teraz. Gra Nadala mnie nie przekonuje w tym roku jakoś, mimo że po wynikach można sądzić że jest ok albo nawet dobrze. Chociaż na IW Dolgo obnażył kilka niedoskonałości Hiszpana pokonując go po zaciętym meczu. Dziś Istomin jak zagra jak w ostatnich meczach (oglądałem mecz z Mahutem) i będzie pewnie trzymał swoje podanie to kto wie? Może jakiś TIE BREAK a w nim może być różnie. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, żeby Nadal nie powalczył z Uzbekiem i też nie ugrał seta. Po nieudanym IW na pewno będzie chciał się odegrać...
Kurs kosmos ale ja spróbuje ???? Istomin ma spory potencjał i jak najbardziej stać go na powalczenie z Nadalem.
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Wawrinka-Dolgopolov 1 @1.35
Wawrinka zagra lepiej niz w Indian Wells ten turniej. Nie wiadomo tak naprawde do konca dlaczego tak jest, ale taki Murray robi podobnie i po srednim turniueju, tutaj w Miami od razu widac duzo lepsza gre. Dolgopolov byl juz wczoraj na wylocie, gdy Lajovic prowadzil 6-5 i serwowal po mecz. Juz nie mowie jaki prezent sedziowie dali Ukraincowi w ti-breaku przy stanie 5-5. gdys Lajovic trafil z zapasem w kort (pilka nawet nie dotknela linii ladyjac pewniew korcie) i zawodnicy musieli rozegrac ponownie punkt, ktory w powtorce wygral Ukrainiec. Dolgopolov zagral chyba za duzo meczow, moim zdaniem mu to nie pomaga, wiec dzisiaj widze wygrana Wawrinki.
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Ferrer - Nishikori Kei
1.49 Betsafe
-2.5 1.74 Betsafe
Dawid broni z tamego roku sporo punktów w Miami, było to miejsce gdzie spisywał się solidnie. Wiadomo, że Kei stale mieszka w USA od małego i tutaj także jest obyty z nawierzchniami twardymi. W tamtym w Miami obaj Panowie spotkali się i wygrał Hiszpan 7:5,6:2, było dużo wymian bo wiadomo, że obaj Panowie nie prezentują mocnego i soczystego serwisu tylko i gra oparta jest na technicznych zagraniach. Ferrer jest w tym dużo lepszy i dlatego w H2H jest 3:1 na hardzie dla Hiszpana.Ostatnie 3 spotkania notabene bez straty seta przez Dawida więć liczę na conajmniej wygraną. W AO także rok temu nie było również problemu z pokonaniem Japończyka i w mojej ocenie takie kursy to jednak jakieś value. Ferrer gra swoje, biega, biega i biega. Japończyk prezentuje się tutaj solidnie ale w moim odczuciu brakuje mu jeszcze trochę zaangażowania i umiejętności aby pokonać Ferrera.
Murray - Tsonga 1.33 Betsafe
-3.5 gema 1.81 Pinnacle
Francuz odpadnie nie ma innej opcji. Bez formy i to widać po jego ostatnich tygodniach. Myślałem, że rozstanie z Lendlem podziała negatywnie na Szkota a tutaj takie zaskoczenie. Andy gra teraz z meczu na mecz dużo solidniej. Może serwisowo nie wygląda to bardzo dobrze ale już na returnie i przy wymianach nie powinien dać złudzeń Jo kto jest w tej konfrontacji lepszy. Ostatnie wyniki Murraya sprawiły, że kursy są na bardzo fajnym do gry pułapie. Myślę, że z takim nieregularnym Francuzem co bądz co bądz ale z Bagietką mało nie odpadł nie powinien mieć jeszcze problemów.
Wawrinka - Dolgopolov over 22 gems
1.80 Betsafe
Tutaj konia z rzędem temu kto jednoznacznie jest w stanie postawić dużą kwotę na któregoś z graczy. Obaj bardzo chimeryczni i dziwne im rzeczy po głowie chodzą. Szwajcar ponoć narzekał na uraz pleców więc to może być trochę przykrywka dla jego wczorajszego przeciętnego spotkania z Rogerem Vasselinem. Aleksandr również olewczo niemal podszedł do spotkania z Lajoviciem i chyba dostał lekką nauczkę, aby nie wchodzić w mecz na &quot;luzie&quot;. Mecz dobrze się nie rozpoczął a już Ukrainiec dostawał 3:0. Dla mnie jak nie 3 setówka to przynajmniej tiebreak i 6:4.
 
A 7

adas2013

Użytkownik
Wawrinka-Dolgopolov 1 @1.35
Wawrinka zagra lepiej niz w Indian Wells ten turniej. Nie wiadomo tak naprawde do konca dlaczego tak jest, ale taki Murray robi podobnie i po srednim turniueju, tutaj w Miami od razu widac duzo lepsza gre. Dolgopolov byl juz wczoraj na wylocie, gdy Lajovic prowadzil 6-5 i serwowal po mecz. Juz nie mowie jaki prezent sedziowie dali Ukraincowi w ti-breaku przy stanie 5-5. gdys Lajovic trafil z zapasem w kort (pilka nawet nie dotknela linii ladyjac pewniew korcie) i zawodnicy musieli rozegrac ponownie punkt, ktory w powtorce wygral Ukrainiec. Dolgopolov zagral chyba za duzo meczow, moim zdaniem mu to nie pomaga, wiec dzisiaj widze wygrana Wawrinki.
W trzecim secie dolgo odrobił breaka wcześniej, przy stanie 5:5 mecz przerwali i obaj potem wygrali swoje gemy serwisowe doprowadzając do tie-breaka. To tak ku sprostowaniu podanych informacji, bo nie zmienia to faktu że dolgo uciekł wczoraj spod topora w trzecim secie jak przegrywał 2:5 już...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na czym ta nauczka dla Dolgo mialaby polegac? Ze doprowadzil do stanu 0-3 w tb i wyszedl bo rywal jest na poziomie polskich skrzatow? Nie robmy jaj. Lajovic to antytalent tenisa, gra tu zreszta jako LL nie powinno go nawet byc w turnieju glownym. Dolgopolov jest bez formy. Glupota jest pisanie o luzie zawodnika. Luzno to mozna wyjsc na 3gemy, potem widzac co sie dzieje gra sie normlanie. 6-0 w drugim i nagle znow wielkie show. To nie zaden luz tylko jak zwykle idiotyczne zachowaie przecietnego grajka, ktory mysli, ze jak ogral raz Nadala to juz jest kozakiem tenisa. Otoz nie jest. Jest zalosny w swoich zachowaniach, wiecznych rozmowach ze soba i graniu na takim poziomie. Wawrinka rowniez nie blyszczy dlatego granie go po 1,35 nie ma sensu, pisze o Ukraincu po to aby inni mogli pozytac co sie dzialo w meczu wczorajszym bo czytajac te opisy mozna wywnioskowac, ze Aleksandr wyszedl na luzie a po 3 gemach sie skapnal ze cos nie gra i wygral mecz wyciagajac wczesniej wnioski i inteligentnie zachowujac sie w dalszej czesci meczu. No tak to raczej nie bylo... zycze Stasiowi wygranej z tym clownem z ukrainy.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Na czym ta nauczka dla Dolgo mialaby polegac? Ze doprowadzil do stanu 0-3 w tb i wyszedl bo rywal jest na poziomie polskich skrzatow? Nie robmy jaj. Lajovic to antytalent tenisa, gra tu zreszta jako LL nie powinno go nawet byc w turnieju glownym. Dolgopolov jest bez formy. Glupota jest pisanie o luzie zawodnika. Luzno to mozna wyjsc na 3gemy, potem widzac co sie dzieje gra sie normlanie. 6-0 w drugim i nagle znow wielkie show. To nie zaden luz tylko jak zwykle idiotyczne zachowaie przecietnego grajka, ktory mysli, ze jak ogral raz Nadala to juz jest kozakiem tenisa. Otoz nie jest. Jest zalosny w swoich zachowaniach, wiecznych rozmowach ze soba i graniu na takim poziomie. Wawrinka rowniez nie blyszczy dlatego granie go po 1,35 nie ma sensu, pisze o Ukraincu po to aby inni mogli pozytac co sie dzialo w meczu wczorajszym bo czytajac te opisy mozna wywnioskowac, ze Aleksandr wyszedl na luzie a po 3 gemach sie skapnal ze cos nie gra i wygral mecz wyciagajac wczesniej wnioski i inteligentnie zachowujac sie w dalszej czesci meczu. No tak to raczej nie bylo... zycze Stasiowi wygranej z tym clownem z ukrainy.
Zwykle zgadzam się z koleżanką ale nie tym razem... Stawianie Lajovica &quot;na poziomie polskich skrzatów&quot; jest grubą przesadą i widać, że zapewne nie widziałaś tego spotkania. Ja oglądałem ten mecz cały i momentami przecierałem oczy ze zdumienia jakie piłki potrafił odegrać Serb. Dolgo musiał się wspinać na wyżyny własnych umiejętności aby skutecznie rywalizować wczoraj z Dusanem. Nie uważam zatem, że &quot;Lajovic to antytalent tenisa, gra tu zreszta jako LL nie powinno go nawet byc w turnieju glownym.&quot;. Chłopak ma potencjał i ładnie wczoraj zagrał - był na prawdę bardzo blisko pokonania (po bardzo solidnej grze) faworyzowanego przeciwnika, więc nie wrzucajmy go do worka tenisowych antytalentów! BEZ PRZESADY!! To że Dolgo to &quot;jeździec bez głowy&quot; to inna bajka, ale na prawdę wczorajszy mecz stał na bardzo wysokim poziomie i zagrań dobrych, bardzo dobrych i wręcz kapitalnych mieliśmy sporo w tym meczu. Owszem, nie raz Dolgo jeszcze &quot;rozmawia z sobą&quot; w trakcie meczu, ale ja mam wrażenie, że zaczyna to kontrolować i już aż tak się nie podpala jak jeszcze rok temu - może w końcu dojrzeje tenisowo jak Wawrinka? Kto wie ?
pozwol, ze zostane przy swoim zdaniu, amator z Serbii przeraza mnie swoja glupota na korcie brakiem myslenia, taktyki i goraca glowa, 3-0 w tb i seria bledow, 5-4 30-15 i seria bledow, 5-2 i seria bledow, STOP dla graczy jego pokroju, to zabijanie tenisa - rox (napisalam dluszy text punktujac bledy Dusana ale mi sie skasowalo i nie chce mi sie potwirdzac, ze leszcz jest leszczem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ale jaja ???? qbali niezle bajki opowiadasz ???? Dolgo musiał sie wspiac na wyzyny swoich umiejetnosci zeby gra wyrownany mecz tak? Jak Dolgo grał na 60% to było dobrze, 2 set to moze 70% i Lajovic nie istniał na korcie i tak by cały mecz wyglądał gdyby grał cały mecz chciaz na 70% a nie 50 czy 40%... ale spoko. Jasne Lajovic zagrał kilka fajych akcji, no ale sorry to poziom ATP a nie itf i nic wielkiego, ze potrafi zagrać kilka akcji naniezłym poziomie. Po prostu wykorzystywał słaba gre Dolgo, grał pasywnie pilki na srode i Serb sobie spokojnie przebijał na druga stronie, nie robił głupich bledow az do TB i to wystarczyło. Wystarczyło nie robic błedow zeby grac wyrywnany mecz z Dolgo. Wiec pisanie ze Lajovic zagrał genialnie a Dolgo musial sie wspiac na wyzy zeby z nim rywalizowac to jakis zart. Tak jak zatem był Tb, masa błedow, a na koniec sedzia skrzywidził Lajovia pilka trafila pol metra przed linia a sedzia wyowała aut a Lajovic mial pilke do skonczenia przy siatce i mial by pilke meczowa a tak to sie spial i popelnil glupi blad i mecz sie odwrocil, duzo pecha miał, ale moze spokojnie zwalic na sedziogo nawet Nadal mial by prawo w tej sytuacji wjebac TB... Dolgo nie zasluzyl na awans ale grał ze słabym Lajovicem i sie udało ???? mecz smieszny, jak na ATP załosny wrecz, kilka fajnych wymian i tyle... Dzisiaj Stasiu posle Dolgo do domu, no ale ten dziwny człowiek z Ukariny znowu moze zagrac na innym poziomie jak z Nadalem i wygran dzisiaj, ale watpie ja gram Stasia dzisiaj ???? ale mecz pewnoe wyrownany bedzie bo Dolgo juz tak słabo pewnie nie zagra.

każdy ma swoje zdanie po oglądnieciu danego spotkania, więc pozwól że ja zostanę przy zdaniu, że ten mecz stał na wysokim poziomie i na pewno mógł się podobać... Pisząc, że poziom był żałosny sam się pogrążasz, bo ciekaw jestem co musieliby zawodnicy pokazać, żeby zadowolić tak wybrednych kibiców jak Ty ? Zresztą... nie będę tutaj nikomu nic udowadniać - każdy ma prawo do swoich racji i tyle ... QBALI
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Każdy może wyrażać swoje zdanie tutaj więc kilka słów o meczu Dolgo z Lajovicem, Serb to ostry pachoł przebijał tylko na środek kortu bądź z bh po bokach próbował ustawiać akcje, brak uderzenia kończącego słaby defens typowy przebijak, Dolgopolov zagrał masakrycznie słabo, ostatni raz zagrał tak słabo chyba z Bagnisem? irytowało go ciągłe przebijanie, i sam wyrzucał wiele prostych piłek,serwis nie funkcjonował tak jak w poprzednich spotkaniach, Dusan miał może kilka akcji które można policzyć na palcach jednej ręki które były godne tej rangi turnieju,o tym że nie powinno go być w tym turnieju napisała Roxanne i ja się z tym w 100% zgadzam, Serb moim zdaniem jest ogórkiem jakich wielu, wystarczy przytoczyć z kim przegrał w tym sezonie, a z kim Ukrainiec wygrał? Elias, Lacko, Rosol, Gombos, dla mnie zachwycanie się tym grajkiem to wielka przesada, jest bardzo przeciętny by nie powiedzieć słaby, powinien wykorzystać taką okazje i wyrzucić psychicznego klauna z turnieju, i ten mecz stał na żenującym poziomie z powodu Ukraińca który zagrał na 40% swoich możliwości. Tyle w tym temacie.
Edit: Co do meczu Wawrinki z Ukraińcem to kurs nie wart świeczki, Ukrainiec na bank nie zagra tak słabo jak z Lajovicem, może wystrzelić w każdym momencie, jest nieobliczalny i o ile serwis powróci na właściwe tory to może nawet i wygrać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ostatnie wyniki Murraya sprawiły
A jakie to są wyniki jak na niego? Wygrana nad przeciętnym Lopezem i Ebdenem. Na Indian Wells było podobnie, dwa zwycięstwa i porażka z Raonicem. Tsonga również nie zachwyca, oni są w podobnej formie, tylko Murrayowi z wiadomych względów będzie tutaj bardziej zależeć na zwycięstwie.
Sprawa z Dolgopolovem wygląda tak... finał w Rio, półfinał w Acapulco, półfinał w Indian Wells. A Wawrzyn? Z nim może być podobnie jak z Ferrerem po dojściu do finału Rolanda Garrosa. Wygrał szlema i być może będzie grał teraz słabo, kto wie.
???? Nishikori K. - Ferrer D.
Ferrer D. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:3, ale wydaje mi się, że i tym razem w Miami wygra Ferrer podobnie jak w 2013 roku. Oczywiście Hiszpan spuścił mocno z tonu po finale French Open, ale czasami potrafi odpalić z formą. Tam gdzie mu zależy na dobrym wyniku, tam gra dobrze. Spójrzmy na Masters w Paryżu, Ferrer bronił tam w 2013 punktów za zwycięstwo w 2012 roku, rok temu doszedł właśnie do finału. W Miami 2013 to on grał w finale z Murrayem i myślę, że tutaj da z siebie wszystko by znaleźć się jak najwyżej w drabince turniejowej. Japończyk oczywiście gra solidnie, trzyma dobrze swoje podanie, ale jakoś zwycięstwo nad Dimitrovem i Matosevicem mi nie imponuje. Bułgar to nie jest top 10 by cały sezon grać na wysokim poziomie, czasami potrafi odpalić z formą. Natomiast Matosevic to moim zdaniem &quot;pusiak&quot;.

Wynik: 7:6(7) 2:6 7:6(9) ⛔ @Edit: 4 niewykorzystane MP ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom