>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Miami, 19-30.03.2014

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Spotkanie: Wawrinka - Dolgopolov✅4-6 6-3 1-6
Godzina: 17:30
Typ: Dolgopolov
Kurs: 3.4
Buk: Bet 365

Analiza:

Dzisiaj czeka nas według mnie bardzo interesujące spotkanie na turnieju w Miami spotykaja się Szwajcar wawrinka opromieniony po zwycięstwie w Australian Open. Po sukcesie zrobił sobie odpoczynek i ponownie zaczyna wchodzić w sezon i gra bardzo przeciętnie co pokazał wczoraj w meczu z Rogerem Vasselinem wygrywając po mece wcześnie 3 sety ze słabo grajacym Gimeno - Traveren. Natomiasr Dolgopolov w wysokiej formie dwa półfinaly w Indian Wells i Acapulco wczoraj slabszy mecz z Lajovicem jednak moim zdaniem byl to słabszy mecz Ukraińca. w bezpośrednich meczach 1-1. Jednak biorąc pod uwagę obecna forme zawodnikow stawiam na Dolgopolova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Tommy Robredo v Novak Djokovic (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz WYNIK ?
TYP:
Powyżej 2.5
KURS:
5.00
Bet365

Dalej konsekwentnie jadę na potknięcie się Serba. Djoko rozgrywając jeden mecz jest w R4 Mastersa ???? dobre ... no ale tak to się czasem układa. Paradoksalnie może mu to bardziej zaszkodzić niż pomóc. Nie zdąrzył nawet wbić się w rytm meczowy w meczu z Chardym a tu znowu pauza. Robredo natomiast bez straty seta wygrał z groźnym, młodym i zdolnym Thiemem (który mocno się Hiszpanowi postawił) oraz z Benkiem, który pokonał Gulbisa! Widziałem fragment meczu Robredo - Thiem i nawet jak Robredo przegrywał to nie panikował i grał jakby wiedział, że i tak to wygra. Ogromny profesjonalizm i spokój u tego gracza. Nie widziałem jego meczu z Benkiem, ale widziałem Benka w akcji z Gulbisem, gdzie mi Francuz zwłaszcza w trzecim secie zaimponował walecznością i wygrał przegrany mecz wyciągając w trzecim z 2:5 na 7:5. Z tak grającym Benkiem wygrać 2:0 ... no no no
Oglądałem też mecz Djoko z Chardym i jakoś Serb nie błyszczał... Chardy w drugim secie miał szansę nawet przełamać serwis rywala ale ostatecznie Djoko wygrał 2:0 z Chardym, który w końcówce spotkania jeszcze nabawił się kontuzji :/
H2H mega stare i nie ma co analizować ale ... ale w dwóch meczach granych na nawierzchniach twardych Panowie ostro powalczyli ???? Moim zdaniem dziś Djoko też będzie miał trudną przeprawę a skoro na IW w pierwszych spotkaniach seta Djokovicowi urywał Cilic i (o zgrozo) Gonzalez to czemu nie miałby Robredo powalczyć ? Po takim kursie delikatnie można spróbować ????
 
interbulls 15

interbulls

Użytkownik
Kei Nishikori [JPN] - David Ferrer [ESP] - #1# 2.75
Klasy Hiszpana nie trzeba przedstawiać po problemach zdrowotnych z Acapulco wraca do gry . W turnieju spisuje się póki co dobrze choć nie miał przeciwko sobie przeciwników do tej pory którzy mogli mu sprawić problemy. Dzisiaj spotka sie z Nishikorim który w tym sezonie spisuje się dosyć dobrze. Kei zagrał świetny mecz w AO z Nadalem bardzo wyrównane spotkanie który kończyło się wynikiem 7-6, 7-5, 7-6. Myślę ,że w wyniku ostatnich wydarzeń związanych z Dawidem Japończyk może powalczyć dzisiaj z Hiszpanem o dobry rezultat. Wygrana z będącym w świetnej dyspozycji Dimitrovem pokazuje ,że tenis japończyka w tym turnieju zatrybił, nie przywiązywałbym wagi do pojedynku z Matoseviciem i 2przełamań serwisu Japończyka. Mato gra słabo w tym sezonie po za tym to była 1 runda. Dzisiaj jak najbardziej prawodobodone 3 sety kurs napawa chęcią gry na zawodnika z kraju kwitnącej wiśni. Dla osób lubiących ryzyko polecam ten mecz i kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Milos Raonić -4,5g @ 1,90 Bet365 ✅
Czwarta runda turnieju Sony Open Tennis rozgrywanego w Miami. Starcie Milosa Raonicia z Niemcem Benjaminem Beckerem, który może być zadowolony z wyników, patrząc na to jak się prezentował we wcześniejszych meczach.
Raonić na Florydzie prezentuje dobry tenis, zagrał w ćwierćfinale turnieju Indian Wells, w Miami jest o krok od powtórzenia osiągnięcia i myślę, że jest ono spokojnie w jego zasięgu. Milos popisuje się świetną dyspozycją serwisową, bardzo dobrze gra z głębi kortu, jego gra może się podobać. Fantastyczny mecz rozgrał dnia wczorajszego, przeciwko Hiszpanowi Garcia-Lopezowi. Guillhermo był w tym starciu bez szans, Milos świetnie rozrzucał swojego rywala, nie grając praktycznie wcale przez środek.
Becker nikogo konkretnego na rozkładzie w Miami nie ma - porażka w drugiej rundziej kwalifikacji z Jazirim, następnie wchodzi do turnieju głównego od drugiej rundy jako lucky looser i pokonuje przeciętnego Harissona i Bedene. Oglądałem wyrywkowo oba mecze i Becker nie grał nic wyróżniającego. Można powiedzieć, że mecz z Harissonem wygrał doświadczeniem, podobnie było w końcówce pojedynku z Bedene.
Raonić jest o klasę lepszym tenisistą od Beckera, który poza kortami trawiastymi nie jest godnym rywalem dla najlepszych - przeciętnie serwuje, zero ataku z bh, dzisiaj powinna się zakonczyć jego i tak szczęśliwa przygoda w Miami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
???? Kei Nishikori - David Ferrer | 2 | @1.5
???? Stanislas Wawrinka - Alexandr Dolgopolov | 1 | @1.33
AKO: 1.995
Ferrer nie może ciągle mieć formy spadkowej, mimo problemów zdrowotnych, ktore moim zdaniem zostawil juz za soba , w Miami bedzie chcial obronic wywalczone punkty. To waleczny zawodnik i nie oddaje latwo nawet gemów serwisowych rywala, a powiedzialbym ze przede wszystkim tych, dlatego tak trudno sie z nim gra. Wlasnie w tym meczu zostanie postawione przed sądem podanie japończyka, bo David nie ma zabójczego serwisu i caly czas bedzie liczyl na przelamanie. Ciezki mecz sie zapowiada ale nie widze value na 2.5 dla japończyka.
Wawrinka w meczu z Andersonem odstawil szopkę ktora sie juz w tym turnieju nie powtorzy. Moim zdaniem za bardzo sie zachlysnal wygranym AO. Dolgopolov moze i gral na 30% z Lajovicem , moze i gral na 70% , nie wiem. Moim zdaniem juz troche sie wypalil bo ten mecz powinien wygrać serb. Nie trzyma juz tak dobrze podania, i mysle ze Wawrinka to szybko wykorzysta. Lubie nieprzewidywalnego ukraińca ale dzis nic z tego. Szwajcar zamelduje sie dalej raczej szybko.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Isner John-Berdych Tomas 1 handicap +2.5 gemów, Pinnacle Sports 1.87 3:6, 5:7
VS.

Stawiam konsekwentnie na Isnera,pisałem o nim stronę wcześniej także nie będę powielał tego samego,kto chce to niech wróci na stronę 5 i przeczyta. Co mogę powiedzieć o Berdychu? A to,że również mu idzie bardzo dobrze, pomijam wyniki na hali gdzie wygrał turniej. Kogo pokonał Berdych w tutejszym turnieju? Roberta 90 ATP, 7:6, 6:1 oraz Souzę 6:2, 6:4 który jak wiemy wspina dopiero się na wyżyny umiejętności. H2H 2:3 dla Berdycha,gdzie.....2013 rok 7:5, 6:2 hard wygrana Berdycha, 2012 rok 3:6, 6:4, 7:6 hard wygrana Isnera, 2010 6:2, 6:2, 6:1 clay wygrana Berdycha, 2010 rok 1:6, 6:1, 7:6 clay wygrana Berdycha, 2009 6:3, 6:7, 6:2 hard wygrana Isnera. Odrzućmy tutaj mączkę gdzie John czuje się najgorzej to mamy bilans 2:1 dla Amerykanina,czyli Czech pokonał Isnera tylko raz na nawierzchni twardej,było to w Pekinie, końcówka sezonu gdzie Isner od kilku lat dobrze nie gra pod koniec. Jeszcze trochę statystyk,Isner w ostatnim spotkaniu: wygrane pkt. po pierwszym serwisie: 79%, po drugim 61%, obronione 2 na 2 breaki, Tomas natomiast, wygrane pkt. po pierwszym serwisie: 62%, po drugim 71%, obronione 3 na 5 breaków. Na return nie ma co patrzeć z oczywistych względów. Będzie zacięty mecz i moim zdaniem Isner pokryje handicap.
_________________________________________
Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????

&quot;Kiedy wygrywam, czytam o sobie. Kiedy przegrywam - nie czytam.&quot;
Roger Federer​
 
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
Murray @ 1,33 Bet365
Krótko, Murray powoli powraca do dawnej dyspozycji, widziałem jego męczarnie na IW z Veselyem, ostatni mecz z Lopezem wyglądał dużo lepiej w wykonaniu szkota. Tsonga od początku roku mnie nie przekonuje, słaby mecz z
Baghdatisem. Ponadto Murray broni 1000 punktów za zeszłoroczne zwycięstwo więc nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Isner - Berdych typ 1 kurs 3.15 Pinnacle (5/10)
Isner (+1,5 seta) - Berdych typ 1 kurs 1,73 Pinnacle (8/10)

nie rozumiem kompletnie kursów na to spotkanie, typowe 50/50 z lekkim wskazaniem na Isnera ze względu na fakt, iż gra u siebie, publiczność będzie po jego stronie a Berdychowi jak to bywa w takich sytuacjach prędzej czy później zagotuje się czajnik... Isner wygrał z Almagro nie doprowadzając nawet do tie-breaków więc to dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem... Berdych natomiast wygrał po mękach z Robertem a później dosyć łatwo z Sousą, który na hardzie grać nie potrafi więc rewelacji nie ma... H2H pomiędzy graczami wyrównane więc naprawdę nie wiem czemu buki tak bardzo faworyzują tutaj Berdycha...
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Federer Roger-Gasquet Richard 2 handicap +4.5 gemów, Willam Hill 2.00
6:1, 6:2 Masakra Francuza....
VS.

Jeszcze nikt nie wziął się tutaj za analizę tego spotkania, więc coś wydziergam, ponieważ moim zdaniem będzie świetny mecz i niekoniecznie 2:0 dla Federera. Człowiek jak spojrzy na H2H to Francuz jest zmasakrowany,ponieważ widnieje wynik 11:2 dla Szwajcara, a setoweo jeszcze gorzej, bo 27:6 !! Ogólnie to nie sugeruje się ostatnim zwycięstwem w 2013 roku, w Mastersie. Moim zdaniem Gasquet gra teraz swój najlepszy życiowy tenis,wiem,wiem wyniki w pełni tego nie odzwierciedlają,dlatego podkreślam moim zdaniem. W Miami pokonał 2 X 2:0 kolejno Gonzaleza oraz Andersona z mniejszymi czy też większymi problemami. Federer kolejna młodość i kolejne wspaniałe wyniki, pokonał w Miami De Bakkera oraz Karlovica również 2:0. Warto dodać,że ostatnio zaliczył finał w Indian Wells, przegrywając tam z Djokovicem po wygraniu pierwszego seta 2:1. Dodatkowo wygrna w Dubaju, finał Brisbane czy półfinał AO. Wyglądają te wyniki wspaniale przy jednym finale i półfinale Gasqueta. Roger jak i Richard dysponują fenomenalną techniką. Pisałem to przy analizie z Karlovicem i napisze to tutaj, Gasquet mimo wszystko ma teraz większe szanse na powalczenie z Rogerem niż kilka sezonów temu. Nie zdziwię się,jak Francuz urwie seta,a nawet może przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę po 3 setach czy też niesamowitym boju.
_________________________________________
Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????

&quot;Kiedy wygrywam, czytam o sobie. Kiedy przegrywam - nie czytam.&quot;
Roger Federer​
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Rafael Nadal (-5,5 gema) - Fabio Fognini @1,73 @Unibet ✅
Szybka analiza:
Nadal w niesamowitym gazie,super mecz z Istominem,który może nie jest dobrym wyznacznikiem obecnej formy Hiszpana,ale naprawdę widać,że Rafa odnalazł swój tenis z poprzedniego sezonu, walczy o każdą piłkę,znów świetnie funkcjonuje forehand. Fabio miał problemy ze stopą,w meczu z Agutem brał medicala, nie widzę dla niego większych szans w tym pojedynku.
Na dokładkę:
Rafa Nadal(-2,5 gema) 1. set @1,62 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 267

pan-darek

Użytkownik
Andy Murray - Novak Djokovic
typ: Andy Murray (+1.5 seta) 1.85 ComeOn
Murray powoli wraca do swojej solidnej formy, ogorki ogrywa jak chce, z lepszymi przez ostatnie tygodnie byly spore problemy. Tsonge i Lopeza ogral bez zadnych problemow, zniknelo poirytowanie, jest dobrze. Djokovic stabilna forma, swietny come back z Federerem. Do formy sprzed ostatnich miesiecy jednak daleko, stracone sety z Gonzalezem czy Isnerem.
Spodziewam sie wyrownanego meczu, mozliwy TB. Murray zdecydowanie ma szanse ugrac przynajmniej 1 seta a kurs 1.85 pobieram bez wiekszego wahania. Za grubo ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Andy Murray - Novak Djokovic
typ: Andy Murray (+1.5 seta) 1.85 ComeOn
Murray powoli wraca do swojej solidnej formy, ogorki ogrywa jak chce, z lepszymi przez ostatnie tygodnie byly spore problemy. Tsonge i Lopeza ogral bez zadnych problemow, zniknelo poirytowanie, jest dobrze. Djokovic stabilna forma, swietny come back z Federerem. Do formy sprzed ostatnich miesiecy jednak daleko, stracone sety z Gonzalezem czy Isnerem.
Spodziewam sie wyrownanego meczu, mozliwy TB. Murray zdecydowanie ma szanse ugrac przynajmniej 1 seta a kurs 1.85 pobieram bez wiekszego wahania. Za grubo ????
Rozumiem analiza pod typ,ale jak już wspominasz o straconych setach Djokovica z Isnerem i Gonzalezem na IW to wspomnij też,że tam Murray przegrał seta z Rosolem,Vaselym i przegrał mecz z Raonicem,poza tym nie piszesz też,że w Miami przegrał seta z Ebdenem a słabe mecze Serba sprzed kilkunastu dni wypominasz.Murray owszem ograłLopeze i Tsonge bez problemów ale nie oszukujmy się Lopez,który gra głównie slajsem nie ma prawa zagrozić Szkotowi a Tsonga od dłuższego czasu jest w słabej dyspozycji.Jak dla mnie Djoko i tak odprawi Murraya 2:0 ,owszem Szkot gra z meczu na mecz coraz lepiej ale to jeszcze nie jest ten poziom ;)
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Roger Federer - Kei Nishikori
Roger Federer (-4,5 gema) @1,78 Unibet
⛔
King is back? Całkiem możliwe. Szwajcar prezentuje bardzo wysoką formę, nareszcie widać ten błysk w jego tenisie,jak za dawnych lat. Świetne występy za oceanem, w Miami radzi sobie wybornie, w tym roku przegrał 3 z 25 pojedynków. W ostatnim meczu łatwo poradził sobie z Gasquetem, którego nie można nazwać ogórkiem. Nishikori to chyba jeden z najsłabszych tenisistów pozostających w drabince turnieju.Spotkanie z Ferrerem, pomimo dramaturgii stało na niskim poziomie,świaczy o tym ilość przełamań,których było 12. Tak,tak, rozegrali 34 gemy,jednak to i tak poziom WTA. W tie-breaku zawodnicy regularnie przegrywali punkty przy swoim serwisie. Federer takich rzeczy nie wybacza. Co ciekawe, Roger nie odpuszcza gemów serwisowych rywali nawet przy dużej przewadze, nie skupia się już tylko na taktyce &quot;przełam,a później trzymaj serwis&quot; jak to parę razy miało miejsce. Pora na mocny rewanż za Madryt, Roger!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spójrzcie na ostatnie 6 meczy (H2H) Murraya i Djokovica. Typ na set jest w 100% dobry, niż 1,30 na Djokvoica który na Indian Wells w 4 meczach stracił seta. W Miami nie miał go kto sprawdzić. Robredo? Chardy?
Andiemu bardzo zależy na tym turnieju, a przecież oni znają się jak psy. Już bodajże w juniorach grali ze sobą. Nawet w Nowym Jorku podczas światowego dnia tenisa robili sobie &quot;słit focie&quot; na korcie, tak zwane w dzisiejszych czasach &quot;selfi&quot;. Ja nie zapomnę wyniku z Wimbledonu gdzie było 3:0 w setach dla Murraya, a na trybunach siedział:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
F 263

fidelio

Użytkownik
Rozumiem analiza pod typ,ale jak już wspominasz o straconych setach Djokovica z Isnerem i Gonzalezem na IW to wspomnij też,że tam Murray przegrał seta z Rosolem,Vaselym i przegrał mecz z Raonicem,poza tym nie piszesz też,że w Miami przegrał seta z Ebdenem a słabe mecze Serba sprzed kilkunastu dni wypominasz.Murray owszem ograłLopeze i Tsonge bez problemów ale nie oszukujmy się Lopez,który gra głównie slajsem nie ma prawa zagrozić Szkotowi a Tsonga od dłuższego czasu jest w słabej dyspozycji.Jak dla mnie Djoko i tak odprawi Murraya 2:0 ,owszem Szkot gra z meczu na mecz coraz lepiej ale to jeszcze nie jest ten poziom ;)
Trzeba brać pod uwagę ostatni mecz Murraya z Tsongą, reszta nie ma znaczenia. Tsonga w tym meczu nie grał źle, ale Murray i tak nie dał mu szans. Moim zdaniem jeśli zaprezentuje podobną formę to może nawet wygrać z Djoko. Myślę, że warto grać w stronę Murraya albo over gemowy.
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
119. Nestor/Zimonjic - Harrison/Sock
Typ 1
Kurs 1.30
Stawka 1000 zł



Dobre do dubla, albo porządnego singla. Nestor/Zimonjic hmm no aż mi trochę głupio porównywać ich do dzisiejszych przeciwników - Harrison i Sock nie mają raczej szans wygrać tego meczu. Nestor i Zimonjic to zawodnicy lepsi w każdej materii tego rzemiosła - bardziej doświadczeni, bardziej zgrani, z większymi możliwościami, lepszą techniką. Nie wiem czy w dwóch setach, bo nie lubię tego obstawiać w deblach, ale Nestor i Zimonjic to wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Murray Andy-Djokovic Novak 1, Pinnale Sports 3.88
Murray Andy-Djokovic Novak pierwszy set 1, Bet365 3.00
Murray Andy-Djokovic Novak 2:0,Unibet 7.00


5:7, 3:6 ⛔⛔⛔

VS.


Jedni typują,że Djoko wygra,a inni,że Murray czyli jak prawie zawsze zdania są podzielone. Dziwi mnie taki wielki kurs wystawiony na Szkota, ja rozumiem,że Nole jest w formie i kiedy Vajda powrócił do trenowania Serba,on tak jakby &quot;odżył&quot;. Serb jest na przysłowiowym gazie (ciekawe kiedy on nie był w ostatnich sezonach), wygrywając Indian Wells z Federerem. Tutaj pokonał Chardego oraz Robredo,ponieważ z Mayerem Florianem miał walkowera, czyli jak kolega wyżej zauważył w tym turnieju nie miał jeszcze godnego przeciwnika. Murray po kontuzji gra coraz to lepiej,lecz nie jest w szczytowej formie, w Miami pokonał Ebdena, Lopeza i Tsongę 2:0 czyli już jakieś przetarcie miał przed Djokoviczem. H2h teoretycznie 8:12 dla światowej dwójki,lecz w praktyce tych meczy było znacznie więcej. W mojej opinii nie ma co się sugerować tymi statystykami, ponieważ gracze znają się wyśmienicie i zawsze może zdarzyć się wszystko. Novak w tamtym roku osiągnął tutaj 3 rundę, natomiast Andy wygrał ten turniej, wiadomo motywacja jest wielka z każdej strony,lecz u Szkota powinna być większa. Stawiam tutaj na wygraną Murraya oraz dodatkowo inne kombinacje za drobniej.

_________________________________________
Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????


&quot;Kiedy wygrywam, czytam o sobie. Kiedy przegrywam - nie czytam.&quot;
Roger Federer​
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Zgadza się. Wniosek może być tylko jeden. Wygrali bo byli lepsi.
Lepsi to oni na pewno nie są, uwierz mi na słowo.

121. Tomas Berdych - Aleksandr Dolgopolov
Typ 1
Kurs 1.41
Stawka 600 zł.


Wczorajsza niespodzianka z Federerem wyczerpała limit!;-) Berdych jest solidny, dużo solidniejszy niż większość graczy z którymi Dolgo ostatnio grał a i wydaje się być w bardzo dobrej formie. Wawrinka pokpił sprawę koncertowo, Berdych natomiast jest trochę jak Murray - im dalej w turnieju tym lepiej gra. Dolgopolov może powoli odczuwać skutki grania wielu meczy pod rząd, Berdych powinien być dużo świeższy.Obaj zawodnicy bardziej utalentowani, ale jednak dużo bardziej wierzę w Berdycha który swoją drogą prowadzi 4:0 w h2h
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wczorajsza niespodzianka z Federerem wyczerpała limit!
Dokładnie, gość który broni 4 MP z Ferrerem pokonuje później Rogera który gra w 2014 bardzo solidnie.
???? Dolgopolov A. - Berdych T.
Berdych T. ::: 1,48 ::: Pinnacle ::: 6/10
Zacznijmy od tego H2H 0:3. Dolgopolov przynajmniej moim zdaniem nie lubi grać z zawodnikami o dobrym serwisie. Oczywiście jest ostatnio w formie, ale jak ona długo będzie trwać? Podczas turnieju w Indian Wells dostał od Federera 6:3 6:1. Berdych co prawda odpadł w pierwszej rundzie na poprzednim Mastersie, ale moim zdaniem to nic dziwnego. On w 2014 roku ma moim zdaniem najlepszy sezon w karierze, a podczas turnieju w Indian Wells to był tylko wypadek przy pracy z Hiszpanem. Tutaj w Miami gra bardzo solidnie, tak jak na pozostałych turniejach w tym sezonie. Ukrainiec pokonał Wawrinkę, ale o nim mam wyrobione zdanie.
Wynik: 4:6 (3)6:7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Bryan B. / Bryan M. - Llodra M. / Mahut N. @ 1.33 // William Hill
Bryan B. / Bryan M. -Llodra M. / Mahut N. pierwszy set - Bryan B. / Bryan M. @ 1.44 /bet365
Bryan B. / Bryan M. - Llodra M. / Mahut N. DW 2-0 @ 1.75 // Bah
Co tutaj dużo gadać ten mecz ma jednego faworyta są nim bracia Bryan, którzy są przecież parą nr 1 debla. Swoich dzisiejszych rywali przewyższają pod każdym względem i spokojnie zagrają w finale tej imprezy. Nie tracili jeszcze żadnego seta tutaj pewnie wygrywali swoje pojedynki i na pewno chcą powtórzyć wyczyn z Indian Wels, gdzie to w ładnym stylu wygrali całą imprezę. Śmiało można powiedzieć, że od dzisiejszych swoich rywali są przynajmniej jedną klasę lepsi. Para Llodra M. / Mahut N. i tak osiągnęła już spory sukces chodząc tak daleko w tym turnieju. I czas najwyższy na ich porażkę tym bardziej, że nie są solidni na betonie. Jeszcze na mączce mogliby powalczyć z Amerykanami, ale nie na betonie. Co tutaj dużo mówić może ten mecz wygrać tylko jedna para czyli Bryan B. / Bryan M.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom