>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Miami, 19-30.03.2014

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja lubię Vaska, świetnie zaprezentował się na turnieju w Montrealu, Bazylei, czy w Chennai, same półfinały. Kanadyjczyk świetnie porusza się po korcie (coś moim zdaniem jak Nieminien) i ma do tego solidny serwis, ale nie da się ukryć faktu, że Pospisil jest teraz bez formy po kontuzji. 2 gemy z Kukushkinem (co on chciał rekord Tomica bić pod względem ch****** meczu?), wcześniej tylko 4 gemy z Dolgopolovem, porażka w Challengerze z przeciętnym Beckerem? Słabo to wszystko wygląda.
Natomiast Bedene widać, że odpuścił turniej w Indian Wells by tutaj coś osiągnąć i jak na razie ma na to wielkie szanse. Przeszedł kwalifikacje, wygrał z Wangiem i ma duże szanse pokonać Pospisila. Wszystko moim zdaniem zależeć będzie od zdrowia Pospisila? Ale szczerze w to wątpię by coś się tutaj zmieniło na przestrzeni kilku dni.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut wygra @ 1,73 WilliamHill ✅
Druga runda turnieju rangi ATP Masters rozgrywanego w Miami. Starcie naszego rodaka Jerzego Janowicza z będącym w świetnej formie - Hiszpanem, Roberto Bautistą Agutem.
Jerzy Janowicz prezentuje przeciętny tenis w tym sezonie. Trzecia runda w Melbourne, następnie niezłe występy halowe - półfinał w Montpellier i ćwierćfinał turnieju w Rotterdamie. Przez prawie miesiąc nie pojawiał się na turniejach. Na początku marca wystąpił w Indian Wells, gdzie po słabym meczu uległ Alejandro Falli. Według mnie Jerzy najzwyczajniej w świecie nie potrafi grać na nawierzchniach typu hard i nie jest to tylko moja opinia, wystarczy spojrzeć na jego wyniki. Janowicz nie jest w dobrej dyspozycji i jeśli będzie grał tak jak w ostatnich spotkaniach to niestety kolejny turniej na hardzie może zakończyć się już w pierwszym meczu.
Roberto Bautista Agut po świetnym starcie sezonu, plasuje się obecnie na najwyższej pozycji w karierze. Czwarta runda Australian Open, półfinał w Auckland, czwarta runda tydzień temu w Indian Wells- to tegoroczne wyniki Hiszpana. Roberto może być zadowolony ze swojej gry. W takiej formie będzie się piął tylko w górę. Jestem pod wrażeniem tego świetnie ułożonego zawodnika. Potrafi zaatakować, potrafi przytrzymać piłkę w korcie. Trudne zadanie czeka Janowicza, który z takimi zawodnikami grać nie potrafi.
Jeżeli Janowicz będzie trafiał, to ten mecz może się zakończyć każdym wynikiem. Jeśli jednak będzie próbował przedłużać wymiany lub kończące piłki będą autowe to szanse Polaka w tym meczu spadną do zera. Ciężko znaleźć jakieś pozytywy w grze Janowicza na hardzie, mając przed oczyma mecz z Fallą.
Kubot/Lindstedt wygrają @ 1,33 WilliamHill ✅
Pierwsza runda turnieju deblowego Sony Tennis Open rozgrywanego w słonecznym Miami. Najpierw para Kubot / Lindstedt miała mierzyć się z innymi Polakami, jednak zaszły znaczne zmiany w drabince, co powinno cieszyć Łukasza i Roberta bo ich dzisiejszymi rywalami będą Argentyńczycy Delbonis i Monaco.
Występów pary Kubot/Lindstedt przytaczać chyba zbyt dokładnie nie muszę, po świetnym występie w Melbourne, gdzie triumfowali, wróciła codzienność i wygrali tylko jedno na cztery rozegrane spotkania. To, że będą grać ze sobą do końca tego sezonu jest oczywiste bo na 99% zagrają w World Tennis Finals rozgrywanych tradycyjnie w Londynie, jednak wypadałoby osiągać chociażby przyzwoite wyniki. Dzisiaj Łukasz i Robert będą mieć świetną okazję aby przełamać swoją niemoc i zacząć regularnie wygrywać bo rywal nie powinien sprawić większych problemów.
Delbonis i Monaco, dwójka zawodników, którzy nie potrafią grać na kortach typu hard, są słabymi deblistami, Monaco gra bardzo mało a Delbonis osiąga przyzwoite wyniki jedynie w Challengerach. Co najważniejsze nigdy ze sobą nie grali. Czym mogą się dziś przeciwstawić? Chyba mogą tylko liczyć na słabą dyspozycję Roberta i Łukasza, która nie chce ich opuścić.
Dzisiaj jednak rywale są najsłabsi w przeciągu całego sezonu i zwycięzcy Australian Open po prostu muszą wygrać to spotkanie, innej opcji nie widzę. Pomarańczowe światełko już się pojawia nad głowami Roberta i Łukasza, muszą poprawić swoją grę aby się liczyć w dalszej części sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Drewniany Wacek
Ad. 1 Koleś bez podania nie istnieje a ostatnio ono go zawodzi w wymianach jest cienki jak sieć pająka, poolecam obejrzeć mecz z Ebdenem AO, Bedene nawet wygrał z Wawrinką w Indiach w 2013 roku
Polecam obejrzenie przykładowo: http://www.youtube.com/watch?v=mXpnxrlWrLc
Vasek Pospisil to bardzo utalentowany tenisista. Super serwis, energetyczny fh - płaski oraz rotacyjny, solidny bh w tym nieprzyjemny slajs, dobry volley i niezłe poruszanie się po korcie przy 194cm. Gdyby Vasek dysponował formą z ubiegłego roku to takiego grajka jak Bedene eliminuje w godzinę. Niestety po kontuzji odniesionej na AO - na razie nie jest to ten sam gracz, przegrywa gładko i z potencjalnie słabszymi zawodnikami od siebie. W tenisie po kontuzji nie wraca się w formie, potrzeba czasu, czucia piłki, żeby wejść na odpowiednie obroty. Indywidualna sprawa ile czasu zajmie zanim zacznie znowu dany zawodnik grać na miarę możliwości. Warto wspomnieć o rekordzie Tomica, ale to jest też dobry przykład. Dla mnie granie na Vaska, bądź przeciwko jest teraz złym rozwiązaniem, bo zależne od jego dyspozycji, która może być rosnąca, jeżeli tak to wygra, jeżeli dalej szuka formy i będzie grał taki piach jak w marcu to przegra. Takie proste, trzeba byłoby pogadać z Vaskiem. ????

Spotkanie:
Istomin - Tursunov
Kurs: 1.83

Oglądałem ostatnie występy Uzbeka i pozostawił po sobie opinie pusiaka. Trochę mu brakuje do Przysiężnego, czy Ebdena, ale podąża w dobrym kierunku ???? . W zawodowym tenisie przy wyrównanym poziomie umiejętności wygrywa się głową. Zauważyłem, że Denis ma z nią spory problem, gdy występuję w roli faworyta. Jak nim nie jest to gra dużo lepiej, bez presji, iż powinien, np. mecz z Djokovicem w AO. Mógłby wygrywać swoje mecze ze słabszymi zawodnikami w zdecydowany sposób, ale w swojej solidnej grze ma ciągłe przestoje, czytaj seriami popełnia niewymuszone błędy. Nie będę opisywał każdego jego meczu, bo doszłoby do wypracowania. Dziś zapowiada się wyrównany mecz, tak na papierze. W rankingu lepszy Tursunov, h2h 3:2 dla Rosjanina.. ale dwa ostatnie mecze pomiędzy nimi wygrał Istomin i w mojej ocenie ten fakt bardziej mu przeszkodzi w dobrej grze, niż pomoże. Czuł będzie się lekkim faworytem, a wtedy gra słabiej. Niewątpliwie jest to trochę typ przeciwko Denisowi, ale Tursunow nie jest ogórkiem, nie słabszym od kolegi, a dodatkowo zmotywowany 2 porażkami z nim w tym roku + małą ilością zdobytych punktów w tym sezonie. Ostatnio na Indian Wells powalczył z Federerem przegrywając 6-7 6-7, a to już coś. Liczę na dobre zawody Tursunova, bo forma &quot;chyba&quot; rośnie oraz jak najwięcej swoich problemów Istomina.
BTW: DO GAWRONIX oraz wszystkich jego odbiorców: Takich gości jak Ty powinno się stąd usuwać. Ludzie czytający wypociny tego gościa powinniście się zastanowić zanim się czymkolwiek zasugerujecie. Robisz ferment na forum i wprowadzasz użytkowników w błąd, a to powinno być karane. Piszesz o meczu na AO z Ebdenem, a nie widziałeś co się działo? To tylko oznacza jakim jesteś tenisowym ignorantem. Vasek Pospisil w meczu z Ebdenem doznał kontuzji pleców, która uniemożliwiła mu bieganie po korcie. Słynny pusiak Ebden, nawalił w gacie i nie potrafił tego wykorzystać z niebiegającym Pospisilem. Kontuzja pozwalała mu natomiast na dobre serwowanie, co wykorzystywał i utrzymywał się w grze, dzięki serwisowi. Ebden natomiast udowodnił jak wielką jest parówą i w ostatnim secie załamany swoją umysłową indolencją - przegrał mecz z samym sobą. Po tym meczu Vasek Pospisil nie wyszedł do kolejnego spotkania, oddając Wawrince walkowera. Później kilkutygodniowa przerwa na wyleczenie się, a teraz nieudolne próby powrotu do formy.
Proszę o niekasowanie tej wiadomości. Użytkownicy tego forum powinni mieć możliwość obiektywnego dostępu do właściwych informacji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gawronix to staly spamer , kocha wulgarne PW ale za to niestety nikt go ukazac nie moze, polecam opcjem ktora ja zastosowalam w stosunku do tego delikwenta a mianowiscie opcja IGNORUJ i jest swiety spokoj.
Przylaczam sie do obrony Vaska Pospisila. Talent ogromny, znakomite podanie ale to tylko namiastka jego gry. Swietny refleks, fh, duzo nauki od znakomego deblisty z Kanady Daniela Nestora skutkuja. Nie da sie grac 365 dni w roku na mega poziomie, widocznie jakis dolek jest ale przekreslanie tego to tak jak ktos w dziale Liga Mistrzow porownal United z Hull. No glupota ale to nie boli. Same drewniaki sa w ATP Janowicz nic nie umie, Vasek to ciota, 3/4 rankingu nie potrafi grac... albo nie lepiej napisac, ze sprzedal mecz... no zdarza sie pewnie 1 na 100 nie watpie ale bez jaj.
Fyrstenberg/Matkowski - Llodra/Mahut 1.80 6/10 marathon ✅
Polski debel bez formy, wczesniej zdarzalo mi sie krytykowac glownie Marcina bo spora nadwaga i slabe przygotowanie do gry ale od dluzszego czasu zle gra tez Mariusz. Matkowski przy siatce jest dosc skuteczny, Mariusz robi sporo bledow. Dubaj i Indian Wells fatalne:
Erlich/Gasquet - 4-6 7-5 11-9
Rosol/Seppi 7-6 7-6
Dwa przecietne skladaki, tu i tu pierwsza runda, marnie to wyglada oj marnie. Mahut i Llodra to absolutny top doubles i niewatpliwie sa dzis faworytami. Australian Open poraza z Kubotami, wygrany turniej w Rotterdamie i teraz walka w Miami. Spokojnie 1.55-1.60 powinno byc na Francuzow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mradam 388

mradam

Użytkownik
Granie przeciwko Jurkowi z Agutem to chyba nienajlepszy pomysł. Janowicz jest nieobliczalny, a Hiszpan nieco spuścił z tonu. Nie gra tak dobrze jakby choćby miesiąc temu, moze jest juz zmęczony. Jurek natomiast wypoczęty, porażka w Iw dała mu do myślenia. Ma cos do udowodnienia i myślę, ze pokaże na co go stać. Janowicz @2.15
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Takie tam granie na faworytów. Zobaczymy jak to wyjdzie :cool:
Kubot L./Lindstedt R. - Monaco J./Delbonis F. @ 1,33 ✅
Szczęście uśmiechnęło się do Łukasza i Roberta, bowiem nastąpiły małe roszady w drabince i po tych przetasowaniach rywal dla polsko-szwedzkiej pary znacznie łatwiejszy. Po AO Łukasz i Robert znacznie obniżyli loty, ale w dużej mierze jest to spowodowane systemem gry. Dużo lepiej czują się w grze na przewagi, aniżeli w systemie deciding point. Delbonis i Monaco to nie są jednak zawodnicy, którzy kochają debla, a już w ogóle nie na twardej nawierzchni. Słabe zestawienie i Kubot z Lindstedtem nie powinni mieć problemu z awansem do kolejnej rundy. Mecz do jednej &quot;bramki&quot;.
Bhupathi M./Anderson K. - Peya A./Soares B. @ 1,5 ✅
Anderson ostatnio zaskoczył i zanotował nawet triumf w turnieju w Meksyku. Teraz łączy się z podstarzałym Bhupathim, ale na ich drodzę na samym początku zapora z tych nie do przejścia. Peya i Soares raz po raz potwierdzają, że są czołową parą w deblowym świecie. Znakomity turniej w zeszłym tygodniu i tym razem będą chcieli odegrać się Klonom w finale. Tutaj rownież nie spodziewam się niespodzianki.
Harrison R./Sock J. - Klaasen R./Butorac E. @ 1,4
Butorac i Klaasen przycieniowali ostatnio, ale zwycięstwo nad Paesem i Stepankiem pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. Harrison i Sock to ciekawi młodzi zawodnicy, ale sporo jeszcze czasu im potrzeba by wygrywać tak ważne mecze. Oczywiście wyglądają bardzo fajnie, ale mimo wszystko potrzebują jeszcze sporo gry, by wygrywać z dobrze zgranymi mocnymi rywalami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Nestor,Zimonjic - Murray.J.,Peers
Tenis - Miami ATP hard-deble | 1 | 1.35 | ✅ 6-4, 7-5
Milenium

Murray/Peers w tym sezonie nie prezentują się już tak przekonująco jak w roku 2013, w którym wygrali kilka wiekszych i mniejszych turniejów. Bardzo szybko odpadali w ostatnich turniejach w Auckland(QF) AO(2rd) i IW(1rd). Nestor z Zimonjiciem od początku 2014r połączyli snów swoje siły i na wyniki nie trzeba było długo czekać. Już na starcie triumfowali w mocno obsadzonym turnieju w Sydney, a w AO i Dubaju odpadali dopiero w półfinale i finale.
W IW odpadli w 2 rundzie po zaciętym meczu z Tsongą i Mahutem, dlatego mieli więcej czasu na regenerację i przygotowanie się do występu w Miami. Przy stosunkowo niewielkim ryzyku kurs całkiem przyjemny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Dyscyplina: ATP miami
Godzina:18;55
Spotkanie: Isner - Young
Typ: ponizej 8,5 gema w 1 secie
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet365
Analiza : Dzisiaj kolo 19 zostanie rozegrany mecz pomeidzy swietnym w tym sezonie isnerem a Przecietnym zawodnikiem z USA Youngiem, Wedlug mnie jesli isner zaprezentuje swoj najlepszy serwis i bedzie gral i trafial blisko lini pilki i bedzie mial dobry celownik to spokojnie szybko wygra ten mecz a takze 1 seta, Young nie zachwyca swoja grą, za to isner swoim dobrym serwisem na twardej nawierzchni rzadzi i bedzie chcial rozgromic Amerykana jak najszybciej zeby miec sily na kolejne mecze z lepszymi juz przeciwnikami mysle ze w tym meczu pod presja Young gra ze swoim rodakiem i wie co to znaczy sila isnera i moze nie wytrzymac psyhicznie i fizycznie tego spotkania po prostu jest to zawodnik sredniej umiejetnosci przeciwienstwo isnera biore ten typ grubiej, i nie wiem czemu oldmasterzy dali taki maly kurs na Younga ???? gram takze za plaska stawka na ponizej 7,5 w 1 secie ???? pozdrawiam jesli pomoglem prosze like !!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
To są jaja. Ten Simon to powinien się dzieciakiem zająć chyba że nie ma kasy na pieluchy i dlatego gra.40-0 i swoje podanie i piłka setowa a on traci 5 PTK z rzędu ale ja ja. ..w tibreaku też jaja. Naprawdę śmiech. ..
Lu1.46 pinnacle
Lajovic dostał baty od Lacko. Jest to zawodnik który preferuje clay. LU to wieksze doświadczenie a także umiejętności. Zawodnik bardzo solidny i w niezłej formie. Powinien to wygrać.
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
106. Tommy Robredo - Jlien Benneteau
Typ 1
Kurs 1.81
Stawka 400 zł


Ponownie na szczwanego hiszpańskiego lisa. Robredo w tym roku wygrał już z Benneteau - na AO, 3:1 w setach, bardzo ładny i zacięty mecz przez jakiś czas. Wygrało to, w czym ja uważam, że dobry jest właśnie Hiszpan - szczegóły. Robredo jest bardzo inteligentnym graczem, wie co robić na korcie i wie kiedy lekko odpuścić, a kiedy mocno przycisnąć. Dodatkowo ma świetną technikę i zazwyczaj naprawdę walczy do końca.
Benneteau jest zawsze niewygodnym zawodnikiem, w końcu tutaj ograł Gulbisa, ale Gulbis dużo bardziej ze swoją grą jest podatny na Francuza niż będzie Hiszpan.
Kurs jest jaki jest właśnie z powodu zwycięstwa Francuza nad Gulbisem. Ja pobieram z przyjemnością.

107. Kevin Anderson - Richard Gasquet
Typ 1
Kurs 2.12
Stawka 400 zł


Szykuje się bardzo, bardzo zacięty mecz. Gdyby to była cegła, moje pieniądze poszłyby na Richarda.Na hardzie i wobec naprawdę świetnej formy w tym sezonie Andersona nie mam wyboru, jak tylko postawić właśnie na Niego.
Rzadko stawiam przeciwko Gasquetowi - uwielbiam jego styl gry, płynność, profesorską techniką i cierpliwość w konstruowaniu akcji. Aż miło się patrzy za każdym razem. Problem jest taki, że w tym sezonie jego gra mnie nie do końca przekonuje - wystarczy popatrzeć nawet na same wyniki na hardzie - przegrana z Verdasco, z Robredo, z Monfilsem...jasne, to nie są źli gracze, ale to też nie ten poziom któy normalnie mógłby zaprezentować Francuz. Niby na hali zagrał trochę lepiej, ale proszę - w Marsylii Gulbis dosłownie go zmiażdżył. a w Montpellier po raz drugi w tym roku przegrał z Monfilsem. Nie zrozumcie mnie źle - Gasquet to dalej bardzo niebezpieczny zawodnik, nawet jak nie jest w optymalnej formie - mimo to w moim odczuciu brakuje mu w tej chwili odpowiedniego rytmu.
Anderson tymczasme jak dla mnie może nie ogromna, ale duża niespodzianka w tym sezonie. Gdziekolwiek nie zagra rozgrywa naprawdę świetny turniej - Wawrinka, Hewitt, Dolgopolov, Ferrer - to tylko niektórzy z graczy których wysłał do domu w tym roku. Jest na co patrzeć - naprawdę świetny serwis, coraz lepsza gra w polu i to zacięcie w grze - walczy o każdą piłkę.
Szczerze mówiąc spodziewam się bardzo zaciętego spotkania, 3 seta zupełnie mnie nie zdziwią - patrząc jednak na formę obu zawodników skłaniam się ku Kevinowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Marcos Baghdatis (+1.5 Sets) vs Jo-Wilfried Tsonga (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 64 67 57 ✅ a nie mówiłem ????
KURS: 2.520
PinnacleSports

A ja dziś strzelę w stronę Bagietki, który stara się powrócić do swojej optymalnej dyspozycji i... nawet mu to się pomalutku udaje. Tutaj w Miami na rozkładzie już Giraldo i Kohli (zwłaszcza wygrana z Niemcem robi wrażenie) a na drodze Cypryjczyka stanie teraz Tsonga. Czy Francuz wygra to gładko? Wątpie! Tsonga ostatnio pod kreską, nie gra tego co potrafi ale wyniki w miarę są, więc tak sobie gra ???? Na IW porażka w pierwszym meczu z Benkiem, tutaj przeciętny mecz z Mannarino, który nie zagrał dobrego meczu. Jestem przekonany, że Bagietka się postawi dziś Francuzowi i przy odrobinie szczęścia seta powinien wygrać. Po takim kursie jak najbardziej można spróbować tego zdarzenia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
F 263

fidelio

Użytkownik
Anderson - Gasquet 2 @1.30 (+1,5 seta)
Tzw. peffka. Na hardzie grali dwa razy, Anderson nie wygrał nawet seta. Różnica klas między tymi zawodnikami jest spora, nie wyobrażam sobie żeby Gasquet nie ugrał z Andersonem seta. Można też grać zwycięstwo Francuza po dużo wyższym kursie.
Edit: Jeszcze jedno, nawierzchnia w Miami nie jest szybka i nie faworyzuje mocno serwujących zawodników - kolejny atut na rzecz Francuza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Murray - Lopez @ Lopez +5 1.602 Pinnacle
Ach ten Andy , chciałoby się powiedzieć ????
Szkot traci sety jak leci , z takimi zawodnikami jak Ebden , Rosol , Vesely co nie powinno mieć miejsca . Widać , że to jeszcze nie ta forma na którą wszyscy wyczekują . Feliciano też niczym specjalnym nie zaskakuje , ale gra solidnie i myślę , że przynajmniej jeden set będzie bardzo wyrównany a to powinno wystarczyć do pokrycia takiej linii .​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Robredo T. - Benneteau J. |1.70|
Unibet !
✅ na luzie
Tak więc dziś pod lupę biorę spotkanie, w którym Hiszpan będzie mierzyć się z Francuzem. Jestem w szoku, co jeszcze w tym turnieju robi Benek, ale oglądajac mecz Gulbisa, nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie. Ten mecz przegrał Łotysz na własne życzenie, miał serwis po mecz a i tak go zlekceważył, gdzie Francuz to wykorzystał bezbłędnie. Dziś po drugiej stronie siatki czeka Francuza, doświadczony Hiszpan. Mimo swojego wieku, dalej jest rasowym &#39;gadem&#39; na korcie. Nieustępliwy, waleczny, potrafi szybko przełamać i trzymać swoje podanie. W wymianach jest solidny, dużo biega a najważniejsze, że się nie poddaję. Dziś spodziewam się podobnego meczu, co był w Australii, tylko tu już niech wygrana będzie wyglądała pewnie bez nerwówki to dwóch setów na korzyść Tomiego. Kluczem wygrania tego meczu przez Hiszpana, na pewno będzie doświadczenie i waleczność. Także, vamos Robredo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
ad. Jasmin Bogow
Zgoda z typem na Robredo chociaz tu stawka powinna byc raczej delikatna. Julien rozegral bardzo przecietny mecz z Gulbisem. To Lotysz przegral sam ze soba, z nerwami itd. Rzucanie rakietami, rozmowy ze soba, z sedzia, pretensje do publiki, rywala wszystko tam bylo. Gulbisowi przeszkadzaly nawet telefony aparaty oraz to, ze wolno Benneteau sklada sie do serwisu. Robredo jest na tyle solidny z linii koncowej, ze powinien wypunktowac slabosci Francuza a jest ich bardzo duzo.
Robredo 1.66 3/10 bet365✅
Nie zgadzam sie za to z analiza na mecz Andersona z Gasquetem. Richard bije na glowe rywala pod wieloma wzgledami. Plynnosc gry, piekny bh, regularnosc itd. Serwisem duzo nie ustepuje. Braki Kevina sa spore, szczegolnie z linii koncowej. Kazde drugie podanie to bedzie wielki problem dla reprezentanta RPA. Napewno ogladales mecz Andersona z Cilicem, co tam wyprawial Kevin jak nie trafial pierwszym serwisem to byl smiech na sali. Taka gra z Francuzem bedzie musiala przyniesc porazke. Wiadomo co mniej wiecej pokaze Richi, pytanie co zagra Kevin. Mnie sie nie podobaa gra Andersona i widac olbrzymie braki w jego grze. Pamietam jak wygral swoj ierwszy turniej w Stanaccvh na hardzie, chwlailam go za poruszanie sie po korcie mimo wzrostu. Teraz to gdzies zaniklo.
Gasquet 1.81 2/10 marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Roxxx myslisz sie do do meczu Ryska z Andersnem... Gasquet regularny? No chyba zartujesz ???? ?? gra 3 gemy na kosmicznym poziomie zeby pozniej oddac 4 kolejne bez walki itp, z Gonzalezem tez to róznie wyglądało, podanie bez szału.. Forma na pewno ok, pokazał się z dobrej strony ale bez przesady zeby go tutaj typować. Jak dla mnie Anderson zrobił mega postepy w ostatnich miesiacach. Wygrana z Wawrinka mecze z Cilicem itp na mega poziomie... serwis swietny w meczu z Zabalasem w 1 secie stracil chyba dwa czy trzy pynkty przy swoim serwisie!! To mecz 50 na 50 i po takim kursie na pewno grał bym na Kevina, moze spokojnie czekac na słabsze momenty w grze Ryska i pozniej juz nie puscic swojego podania ???? taki scenariusz bardzo mozliwy. Mecz na pewno bd swietny i nie jest do typowania za gruba kase ???? lubie ryska oglądac ale nie na niego stawiac ????
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Kevin Anderson - Richard Gasquet⛔⛔ @2,16 Pinnacle
Anderson od kilku tygodni prezentuje niebywałą formę, dwa zacięte finały z Ciliciem i Dimitrovem, w których po 3setówkach uległ rywalą. Świetny występ w zeszłym tygodniu na IW, gdzie pokonał jako pierwszy w tym sezonie Stanisława Wawrinkę. Jego największy atut to serwis, w 1r Miami nie dał najmniejszych szans nawet na bp Zeballosowi, ponad 80% pierwszego podania robi wrażenie. Dużo winnerów z potężnego fh.
Dzisiaj zmierzy się z Richardem, który od początku sezonu nie prezentuje się dobrze na kortach, nie wrócił jeszcze do optymalnej gry po kontuzji pleców. Pojawia się dużo błędów, można zauważyć odbicia ramą, mało winnerów, a jego zawsze efektowny jedneręczny bh służy głównie do przebijania wysokich piłek na środek kortu. Anderson będzie z tego korzystał i szybko przechodził do ataku.
Ich pojedynki zawsze były zacięte, zawsze był w nich tiebreak, ostatnio po 3setówce górą był Anderson, dziś lepsza forma po stronie Andersona i liczę na jego łatwe zwycięstwo.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgoda Widzu, mnie chodzilo bardziej o to, ze Francuz jest bardziej regularny niz Afrykaniec. Sam mowisz, ze pare gemow z rzedu potrafi grac na niesamowitym poziomie wiec powinny byc szanse na przelamanie Kevina. Robi sie masowka na Andersona ???? ale rowniez niestety na Robredo...
Kubot/Lindstedt - Marrero/Verdasco 1.90 1/10 bet365⛔ 6-7 6-7
Forma obu debli na podobnym poziomie chociaz trzeba przyznac, ze troszke lepiej prezentuje sie Polak i Szwed. Kuboty od Australian Open spuscili z tonu. Rotterdam pierwsza runda, Acapulco i Indian Wells druga runda. Ogolnie wygrany tylko jeden mecz bo w Acapulco dostali awans w prezencie od pary Dimitrov/Melzer (walkower). Pokonali w Indian Wells Robredo i Lopeza 6-4 3-6 10-7. Druga runda przegrana z Isner/Querrey 3-6 6-7. Takze szalu nie ma. Podobnie to wyglada jesli chodzi o Hiszpanow tylko ze oni cieniuja od samego poczatku sezonu. Doha pierwsza runda, Australia komprimitacja z Boltem i Whittingtonem, nawet Davis Cup w pape z Niemcami. Indian Wells druga runda pokonali tylko skladaka Andujar/Pospisil, nastepne przegrali z Huey/Inglot. W Miami pierwsza runda Begeman/Mayer 7-6 6-4. Nie wyglada to jakos szczegolnie dobrze potencjal pary Lindsted/Kubot byl widoczny podczas Australian Open. Moze zaczna znow grac na takim poziomie, Hiszpanie sa spokojnie do ogrania. Wiadomo, ze Verdasco kocha imprezowac w Miami. Juz w singlu polegl z Thiemo de Bakkerem czyli wszystko jasne.
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Bautisa - Fognini 2,10 Bet365
Jutrzejszy pojedynek, który wyłoni przeciwnika dla Nadala (mam nadzieję).
Bukmacherzy faworyzują Hiszpana, ale dlaczego tak jest - nie mam pojęcia.
Patrząc przez pryzmat tego co pokazał z nierównym jak polskie drogi Janowiczem można stawiać go w roli faworyta, ale moim zdaniem będzie nim Włoch, a mecz zakończy się w dwóch setach.
Fognini to najlepszy przykład, nie wiedziałem jak dokładnie to nazwać, ale jest to przykład tenisowego lisa. Bardzo sprytny gracz, wielki talent, chociaż jego gra wygląda jakby robił to za karę.
Anemiczny Hiszpan radził sobie z podrażnionym Polakiem, ale Fog to zupełnie inna liga jeśli chodzi o wymiany, bardzo długie wymiany.
Co więcej mogę dodać. Bilans 3:1 na korzyść Włocha, ogranie i spryt również.
Grać póki kurs dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Bautista-Agut R. - Fognini F.
Tenis - Miami ATP hard-single | 1 | 1.78 | ⛔ 6-4, 3-6, 3-6 //na styku
Unibet
Skłaniał bym się w tym meczu jednak w stronę Hiszpana.
Wprawdzie H2H 3:1 dla Fogniniego, lecz gdy przyglądniemy się bliżej zobaczymy, że na twardej nawierzchni jest 2:1 dla Włocha, a biorąc pod uwagę mecz(e) rozgrywany na hardzie pod gołym niebem, czyli dokładnie jak w Miami Hiszpan to prowadzi 1:0. Rok temu w AO młody Hiszpan poradził sobie z presją i po 5 setach walki wyrzucił z turnieju bardziej utytułowanego rywala jakim jest Fognini. Od początku tego sezonu jest jednym z najlepszych zawodników którzy zaskoczyli swoją formą &quot;in plus&quot;. W meczu z JJ poza 1 słabszym gemem z kilkoma breakami dla Polaka, grał niemal bezbłędnie. Znakomicie biegał nawet to bardzo dobrze zagranych skrótów i nie wymiękał przy wymianach z głębi kortu. Sam Fornini ostatnio nie imponuje formą, owszem wygrał turniej w Vina del Mar a w Buenos był w finale ale na betonie już tak dobrze nie jest. W IW po dwoch 3-setowych zwycięstwach odpadł przegrywając gładko z Dogopolovem.
Mecz powinien nie być krótki i nie zdziwię się jak zakończy się w 3 setach, jesli Hiszpan utrzyma formę ma duże szanse na zwycięstwo z chimerycznym Włochem.
Na koniec jeszcze ciekawostka, jednym z dwóch tenisowych idoli , a zarazem ludzi których styl pragnie naśladować jest David Ferrer. Sam zawodnik twierdzi, że jego gra jest zbliżona do gry Ferrera. I tu przytoczę H2H Fogniniego z Ferrerem który wygląda tak: 7-0 dla Hiszpana;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom