>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Marsylia, Memphis & Buenos Aires, 20-26.02.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Open 13

Miejsce: Marsylia (Francja)
Data: 20.02.2012-26.02.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: indoor hard
Pula nagród: €512,750
Oficjalna strona: http://www.open13.fr/



Regions Morgan Keegan Championships

Miejsce: Memphis (USA)
Data: 20.02.2012-26.02.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: indoor hard
Pula nagród: $1,155,000
Oficjalna strona: http://www.memphistennis.com/home



Copa Claro

Miejsce: Buenos Aires (Argentyna)
Data: 20.02.2012-26.02.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: $484,100
Oficjalna strona: http://www.copaclaro.com/
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
De Voest @ 1,72 Bet365 ✅

Hala w Marsylii nie jest za specjalnie szybka, trzeba tutaj wybiegać punkty. Voest regularny oraz dosc dobrze mija, natomiast jego rywal to drwal z poteznym serwisem i nic po za tym, słabe poruszanie sie, słabe woleje, balony w wymianie, dlatego nie wiem czemu bukmacherzy takie kursy dają.

Gimeno Traver @ 1,85 Bwin ⛔
Mączka w Argentynie zazwyczaj dość szybka jest. GT lubi na takich grać gdzie jego serwis i płaski agresywny FH przynoszą efekt. Jego rywal Marti to dobry defensor na wolne korty, brak uderzen konczacych raczej wysokie balony pod rakiete rywala.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Baker - Levine
Typ: under 20,5 g @ 1,80
Stawka: 4/10 // Bet365

Dziś zaczynamy kwalifikacje do kolejnych turnieju. Ja zauważyłem ciekawy typek z dobrym kursem, a mianowicie under 20,5 gema w tym meczu. Jesse Levine gra dobrze w tym sezonie, finalista Challengera w Dallas próbuje swoich sił w kwalifikacjach i myślę, że dziś spokojnie powinien pokonać swojego rodaka. Levine posiada dobry serwis, ale potrafi też pograć z glębi kortu, więc w 2 setach Levine potrzebuje jednego przełamania a mój under wejdzie. Sądzę, że i tak będzie niżej, ale to jedyna linia w tym meczu, a kurs nie jest najgorszy
Smiało gramy.
EDIT: Uff, ale mi się udało, 7-6, 6-1 brawo!
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Kudla @ 2,62 bet365 ✅
W Memphis bardzo szybkie korty, w dodatku bliskie trybuny utrudniają grę defensywną. Kamke z serwisantami nie radzi sobie dobrze (porazki z Bozo, Renavandem) czy ostatnio Raonicem oraz spadek formy bo ostatnio za dobrze się nie prezentuje w przeciwieństwie do naszego dzisiejszego bohatera. Kudla finalista juniorskiego USO to duży talent, nie jest to typowe drewno s&amp;v, posiada dobrą technikę i jest w stanie porozrzucać Niemcem po korcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Kwale do Buenos Aires
Andreev
- Pastor 1 1,40 (PP) ✅
Kurs, biorąc pod uwagę różnicę klas i formę w tym roku, powinien oscylować wokół 1,20. Pastor to tenisista, który ewentualnie raz za czas może ustrzelić średniej klasy challengerowca, o ile trafi na jego słabszy dzień. Nie widzę szans by jego powiedzmy niezły FH - jedyna solidniejsza broń, mogła przeważyć szalę przeciwko wracającemu na salony i będącemu na początku roku w dobrej formie Rosjaninowi.

@ Ted, Kudla to zdecydowanie nie jest typ serwisanta.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Bautista Agut vs Renavand 1.33 Bet365
Kwale do turnieju halowego na kortach twardych w Marsylii. Po jednej stronie siatki Hiszpan Agut, po drugiej noł nejm z Francji, który dostał dziką karte. Bautista Agut to solidny grajek, którego bardzo często możemy oglądać w challengerach. Równie dobrze radzi sobie na nawierzchniach twardych co na mączce. Serwis ma przyzwoity, chodź słaby jak na swój wzrost (182cm). Jest zawodnikiem praworęcznym, bardzo dobrze funkcjonuje u niego oburęczny backhand. Ostatnie jego wyniki wyglądają obiecująco, przedarł się przez kwale w Montpellier pod koniec stycznia, doszedł do półfinału w Quimper przegrywając z wysokim holendrem Sijslingiem, po drodze eliminując Goffina, Souse czy Brandsa (solidni challengerowcy). Wczoraj wyeliminował tutaj po 3-setówce Francuza Herberta. Jak wspominałem wyżej Renevand to 30-letni noł nejm grający głównie w futuresach. Najwyżej w rankingu sklasyfikowany był na początku 4 setki, obecnie jest pod koniec 4 setki. W tym roku zagrał w tylko jednym futuresie gdzie doszedł do półfinału i skreczował (było to 20 stycznia). Wczoraj gładko rozjechał 6/2 6/2 Francuza z 5 setki. Hala w Marsylii nie różni się wiele od hali w Quimper, gdzie jak wspomniałem Bautista doszedł do półfinału. Tutaj nie widzę szans dla 30-letniego Renavanda.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kudla Denis vs. Kendrick Robert 1,60
Kurs nie zachwyca, Kendrick to uznane nazwisko, zawsze grozny, swojego czasu jeden z lepszych challanegrowców... No ale w połowie zeszłego roki nabawił się kontuzji, był pół roku poza kortami. W tym sezonie rozegrał dwa mecze, porażka w 1r z Venusem i w Dallas po walce z Sockiem. Z meczu na meczem pewnie będzie to wyglądało coraz lepiej dla niego, ale jeszcze mu brakuje do optymalnej formy. Taki grajek jak Kudla na pewno będzie umiał to wykorzystać. Chłopak pomału przebije się do poważnego tenisa i teraz trzeba się z nim liczyć. Potecjał ma ogromny i zaczyna to udowodniać. Zapowiada się wyrównane spotkanie, ale dzisiaj młodszy z Amerykanów będzie górą!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Jakiej kontuzji nabawił się kendrick?
Z tego co mi wiadomo miał zwyczajnie bana, o żadnej kontuzji nie słyszałem.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Szczerze to nie wiem dokładnie. Wiem, że pół roku nie grał w tenisa wiec pomyślałem, że kontuzja? jak wiesz coś wiecej to napisz... Co nie zmienia faktu ze po powrocie padake gra.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
To jest dość istotny fakt, ponieważ długa kontuzja, czy też problemy zdrowotne na pewno odbiją się na poziomie gry, który raczej na pewno nie będzie wyższy niż przed kontuzją w tym wieku. A przerwa od gry w tourze? Brak ogrania, ale na pewno może wrócić conajmniej tam gdzie był pół roku temu. Lepiej weryfikować domysły.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Seppi vs Cipolla 1.36 Ladbrokes
Dwaj Włosi spotykają się na nawierzchnii twardej w hali w Marsylii. Faworytem zdecydowanym w moim odczuciu jest Seppi i kurs mimo, że nie jest wysoki powinien oscylować w granicy 1,20. Andreas od wielu sezonów pokazuje, że jest najlepszym Włochem. Starace, Bolleli czy właśnie Cipolla nie są w stanie aktualnie mu dorównać. Andreas jest tenisistą o bardzo dobrych warunkach fizycznych, mierzy 190cm wzrostu. Serwis ma całkiem dobry i jak trafi pierwszym podaniem to potrafi napsuć krwi rywalom. Nie opiera jednak swojej gry na serwisie i nie jest również regularny pod tym względem. Bardzo dobrze funkcjonuje u niego oburęczny backhand, którym kończy wiele piłek. W Rotterdamie zagrał solidnie, odprawił de Voesta i Kohlschreibera i przegrał w QF z Berdychem (mecz oglądałem) gdzie zrobił na mnie całkiem dobre wrażenie, szczególnie w drugim secie. Flavio Cipolla to bardzo przeciętny challengerowiec, warunkami fizycznymi nie powala, mierzy 173cm wzrostu, a co za tym idzie serwis na poziomie WTA. Zarówno pierwszy jak i drugi jest podatny na kontry. Gra jednoręcznym backhandem, który jest balonowaty. Jego najmocniejszą stroną jest regularność, wybieganie i gra przy siatce. Im wolniejsza nawierzchnia tym lepiej dla Flavio, na szybkich takich jak na hali w Marsylii brakuje mu siły. Flavio nie lubi rywali którzy grają regularnie. W tym sezonie na hali zagrał 3 mecze, wszystkie z Francuzami, wygrał z dziadziem Gicquelem, ale nie dał rady Simonowi i Gasquetowi. H2H 1-0 na korzyść Cebulki, ale mecz w futuresie 9 lat temu, gdy obaj tenisiści zaczynali przygode z zawodowym tenisem. Warto dodać również dwie ciekawostki. Pierwsza to to, że Seppi startuje tutaj co roku od 5 lat i aż cztery razy przechodził pierwszą runde. Nie udało mu się to tylko w 2008r. gdzie przegrał 2-0 z Llodrą. Drugą ciekawostką jest fakt, że obaj zagrają tutaj razem w deblu we wtorek.
 
piatddz 64,8K

piatddz

Użytkownik
KUPON #135

???? Albano Olivetti - Romain Jouan 2 @1.83



Patrząc na występy obu zawodników w ostatnich dwóch miesiącach, nie mam żadnych wątpliwości kto bardziej zasluguje na wygrana w tym meczu. Romain Jouan mierzył się moze nie z najlepszymi tenisistami na swiecie, ale potrafil ograc takich zawodnikow jak Zverev, Sidorenko czy Grannolers-Pujol. Natomiast pan Olivetti nie mierzyl sie z nikim konkretnym od bardzo dawna. Najlepszym z nich wydaje sie byc Lajovic lub Berankis ktory ogral go w 2 setach. Miejsce w rankingu rowniez, utwierdza nas w przekonaniu kto jest lepszym zawodnikiem. Albano Olivetti (388), Romain Jouan(222). Bezposredniego porownania nie mozemy jednak zobaczyc poniewaz panowie ze soba sie jeszcze nie mierzyli. Ponadto forma obu panow w hali rowniez jest zagadka dlatego gram bardzo lekko. Pozdrawiam
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dimitrov - Young 2,80
Buki, zwariowały! Jak ten bet wejdzie to będzie chyba promocja roku. Nie mam pojęcia skąd taki kurs. No ale od początku. Obaj to dwaj świetnu juniorzy, Bułgar był lepszym. Tak Bułgrar to od lat wielka nadzieja Bułgarów ale nie tylko na talent na top5, ha! Mijają kolejne miesiące a Grigor chyba ani razu nie pokazał, że stać go na wielkie wyniki. W tym sezonie 4 mecze, dwie porażki. Young zwłaszcza pod koniec zeszłego sezonu pokazał, że w przeszłości będzie mógł robić w tenisie rzeczy wielkie. W Azji grał fantastycznie. Już na rozkładzie ma wielkie nazwiska. Z tą dużo wyższa pozycja w rankingu, Bułgar 83, Donald 41. Widać gołym okiem, że Amerykanin dużo lepiej radzi sobie w profesjonalnym sporcie, ja nie rozumiem czemu widzą w Bułgarze taki talent, ale to już inna historia. H2H 1:1, pierwszy mecz w 2010r w dwóch setach dla Younga, zeszły sezon mecz horror i w trzecim secie po TB wygrał Bułgar- oba mecze na hardzie. Gołym okiem widać, że ten kurs to prezent, w najgorszym razie kurs 50 na 50, ja widzę 60 do 40 dla Younga....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Dimitrov - Young 2,80

Buki, zwariowały! Jak ten bet wejdzie to będzie chyba promocja roku. Nie mam pojęcia skąd taki kurs. No ale od początku. Obaj to dwaj świetnu juniorzy, Bułgar był lepszym. Tak Bułgrar to od lat wielka nadzieja Bułgarów ale nie tylko na talent na top5, ha! Mijają kolejne miesiące a Grigor chyba ani razu nie pokazał, że stać go na wielkie wyniki. W tym sezonie 4 mecze, dwie porażki. Young zwłaszcza pod koniec zeszłego sezonu pokazał, że w przeszłości będzie mógł robić w tenisie rzeczy wielkie. W Azji grał fantastycznie. Już na rozkładzie ma wielkie nazwiska. Z tą dużo wyższa pozycja w rankingu, Bułgar 83, Donald 41. Widać gołym okiem, że Amerykanin dużo lepiej radzi sobie w profesjonalnym sporcie, ja nie rozumiem czemu widzą w Bułgarze taki talent, ale to już inna historia. H2H 1:1, pierwszy mecz w 2010r w dwóch setach dla Younga, zeszły sezon mecz horror i w trzecim secie po TB wygrał Bułgar- oba mecze na hardzie. Gołym okiem widać, że ten kurs to prezent, w najgorszym razie kurs 50 na 50, ja widzę 60 do 40 dla Younga....
dlaczego taki kurs a no dlatego ze ostatnio young jest cieniem samego siebie dostał bencki 2:0 z Russelem jeszcze wiekszym leszczem
bułgar tez przegrał ale po walce 1:2 z dryblasem andesronem to nie wstyd dwa tibreaki były
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
????Ljubicić(-1,5s) - Serra 2 @ 1,76 - 3/10

Zaczynamy turniej główny i od razu kibicujey gospodarzowi, w tym wypadku Florentowi Serra. Francuz nie jest jakimś wybitnym tenisistą, ale w hali a na dodatek u siebie potrafi dobrze zagrać i nie jest w tym meczu bez szans. Ljubicić już starszy facet, na dodatek gra słabo. Na Australian Open 1 runda, u siebie w Zagrzebiu 2 runda i ostatno Rotterdam także pierwsza. W tych trzech przypadkach nie przegrał z jakimiś sławami tenisa, bo ani Huta Galung, ani Lacko czy Beck nie grają bóg wie czego. Serra częściej gra w Challengerach, gdzie gra z różnych skutkiem, ale ostatnio w Montpellier doszedł do drugiej rundy, po przejściu kwalifikacji, więc myślę, że spokojnie go stać na ugranie seta w tym meczu ;)

EDIT: Brawa dla Serry, set zgodnie z planem, choć było ciężko :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom