>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Marsylia, Memphis & Buenos Aires, 18-24.02.2013

Status
Zamknięty.
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Z datami strzeliłem gafe, ale bez jaj, że Harrison to mocny rywal, koleś kompletnie bez formy, a Kubot takie męczarnie. Co do Bogomolova to nie jest jakiś mega zawodnik ale myślałem, że spokojnie pojedzie Amerykanina, a tutaj nawet nie podjął walki... Ja osobiście sam daje +1,5 na Russela, a jeżeli masz inne zdanie to napisz argumenty na Kubota, chętnie sam poczytam.
Nie mam argumentów, nie zastanawiałem się nad tym spotkaniem, bo go nie stawiam, ale nie można pisać, że Harrison jest słaby, bo nie jest. To, że przegrał z Benkiem, Nole, Becker&#39;em czy teraz Kubotem zobowiązuje do pisania, że jest słaby i bez formy? A może to Łukasz złapał formę?
Bogo porażki z Molchanovem, Słodkim, Zverevem, więc zawodnikami dużo słabszymi, aniżeli z tymi, z którymi grał Harrison.

Russell też nie ma mega formy, po prostu wygrywa z tymi, z którymi powinien wygrywać i tak samo ponosi porażki w meczach, gdzie to jest najbardziej prawdopodobne.

Moim zdaniem kursy są wystawione dobrze i 1.66 na Kubota to nie jest zły kurs, tym bardziej, że ostatnio widać lekką zwyżkę formy.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
A co myślicie o pojedynku Blake&#39;a z Sockiem? Kurs 2.50 na młodszego Amerykanina niewątpliwie kusi. Nie widziałem jednak żadnego z panów w akcji w I rundzie, gdzie James pokonał 2-1 słabiutkiego ostatnio Floriana Mayera, natomiast Sock niespodziewanie wyeliminował Raonicia w takim samym stosunku setów. Blake jak wiadomo najlepsze lata gry ma już raczej za sobą, próbuje jeszcze sobie pogrywać na poziomie ATP, ale szału nie ma delikatnie mówiąc. Po raz ostatni oglądałem go w kwalifikacjach do AO w przegranym meczu z Youngiem, gdzie popełnił całą masę niewymuszonych błędów. Przymierzam się tutaj do zagrania z handicapem +1,5 seta na młodszego z Amerykanów po 1.66. Typ bardziej przeciwko Jamesowi, choć wygrana Socka z Raoniciem (wiadomo Kanadyjczyk dopiero co wygrał w San Jose a to jak wiemy często kończy się szybkim odpadnięciem w kolejnym tygodniu) pokazuje, że potencjał u Socka jest. Widział ktoś mecze obu panów w I rundzie? Jakieś opinie?
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
A co myślicie o pojedynku Blake&#39;a z Sockiem? Kurs 2.50 na młodszego Amerykanina niewątpliwie kusi. Nie widziałem jednak żadnego z panów w akcji w I rundzie, gdzie James pokonał 2-1 słabiutkiego ostatnio Floriana Mayera, natomiast Sock niespodziewanie wyeliminował Raonicia w takim samym stosunku setów. Blake jak wiadomo najlepsze lata gry ma już raczej za sobą, próbuje jeszcze sobie pogrywać na poziomie ATP, ale szału nie ma delikatnie mówiąc. Po raz ostatni oglądałem go w kwalifikacjach do AO w przegranym meczu z Youngiem, gdzie popełnił całą masę niewymuszonych błędów. Przymierzam się tutaj do zagrania z handicapem +1,5 seta na młodszego z Amerykanów po 1.66. Typ bardziej przeciwko Jamesowi, choć wygrana Socka z Raoniciem (wiadomo Kanadyjczyk dopiero co wygrał w San Jose a to jak wiemy często kończy się szybkim odpadnięciem w kolejnym tygodniu) pokazuje, że potencjał u Socka jest. Widział ktoś mecze obu panów w I rundzie? Jakieś opinie?
Ja uważam, że jednak sporo większe szanse na wygranie tego pojedynku ma starszy Amerykanin, napisałeś pokonał słabego Mayera 2-1 jednak tak na prawdę kontrolował przebieg tego meczu, jedynie co w pierwszym secie przyszedł moment rozluźnienia dał się odłamać i uciekł mu set, w kolejnych pokazał swoją zdecydowaną wyższość. Wszedł w turniej niepewnie ale myślę, że będzie grał coraz lepiej a z Sockiem sobie poradzi. Raonic to typ gracza, który jeżeli nie siedzi mu serwis to ma spore problemy tym bardziej w pojedynku z rywalem, którego return jest bardzo mocną stroną, wczoraj 2 serwis miał na bardzo niskim poziomie, popełnił nawet 6df co dla tego gracza jest oznaką słabego dnia-a takie dni się wszystkim przydarzają. Sock to jeszcze gracz z niższej pułki, myślę, że doświadczenie weźmie górę w tym pojedynku i Blake wygra nawet bez straty seta.
Powyższa analiza to przewidywania przedmeczowe, ja wolę jednak wiedzieć jaką formę prezentują zawodnicy w danym dniu, stąd preferuję obstawianie na żywo.
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
Kobot po raz kolejny pokazał, że jest graczem nieobliczalnym, ciężko jest komentować zachowanie naszego gracza na korcie, są momenty gdzie zdobędzie 10 pkt z rzędu a następnie potrafi oddać 20pkt. Z takimi wahaniami nastrojów nigdy nie będzie graczem na którego warto postawić jakiekolwiek pieniądze.
 
R 0

rudinho

Użytkownik
Żałosny Kubot się zesrał i dawał się przełamywać jak pani przeciętnemu Amerykaninowi. Mam nauczkę, żeby więcej na niego nie stawiać.

Tommy Haas w wielkiej formie od początku pobytu w Stanach i nie widze tu innej możliwości jak zwycięstwo Niemca z Lopezem. Wczoraj nie dał szans Donskoyowi a 80% punktów zdobył po swoim podaniu. Jeśli serwis będzie dalej tak funkcjonował to szykuje się szybkie 2-0

T. Haas (-1.5 Sets) 1.926@Pinnacle
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Kobot po raz kolejny pokazał, że jest graczem nieobliczalnym, ciężko jest komentować zachowanie naszego gracza na korcie, są momenty gdzie zdobędzie 10 pkt z rzędu a następnie potrafi oddać 20pkt. Z takimi wahaniami nastrojów nigdy nie będzie graczem na którego warto postawić jakiekolwiek pieniądze.
ja tam nie rozumiem kto o zdrowch zmysłach gra na Kubota:p
tym bardziej, że on sam nie wie czy mu bardziej zależy na deblu z Nestorem czy na singlu, w którym w rankingu leci w dół na łeb i szyję
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
Z Hasem to troche przesadziles, moze wyjsc zmeczenie , gral final z Roanic - ten juz wypadl , dzis moze byc podobnie ja pogram jakies handi gemowe na Lopeza
Dokładnie wczoraj pograłem Haasa, że wygra gładko 2-0 . W pierwszym secie tiebreak i szczerze drżałem czy nie da się w nim ograć. Wydawało się że Rusek polegnie gładko a się postawił serwisem.
F.Lozez z Beckerem tylko raz dał się przełamać w pierwszym secie. Tak więc mecz Lopeza z Haasem może się przedłużyć.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
21.02.13 / 22:20
ATP Memphis, debel
Melzer/Petzschner - Kubot/Nestor
Typ: DW 0:2
Kurs: 3,00
Buk: Expekt
Zagram w ten sposób bo widzę tu spore szanse na zwycięstwo bez straty seta. Generalnie na oko mecz powinien być bardzo wyrównany, trudno wskazać faworyta o czym dobitnie świadczą kursy, swoją drogą - wystawione bardzo trafnie moim zdaniem. Co więc skłania mnie do gry na &quot;Kubotów&quot; i to jeszcze 2:0? Głównie jest to dość niestabilna forma Melzera, który w tym roku w singlu gra zwyczajnie w kratkę. Dwa mecze wygra, trzy kolejne przegra, trzy wygra, potem dwa kolejne przegra. Gdyby jeszcze przegrywał z topowymi zawodnikami to można by olać tą statystykę, ale tacy zawodnicy jak Jones, Korolev, Golubev (tu Davis Cup) czy Sijsling do orłów nie należą. Jeśli zaś chodzi o zwycięstwa Jurgena to też szału nie ma: Haase, Rosol czy DevVarman to również nie jest najwyższa półka. No, ale o singlu sie rozpisałem podczas gdy analiza tyczy się meczu deblowego... Tutaj Melzer nie pograł zbyt wiele bo tylko 3 spotkania w tym roku (bilans 2:1) a przeciwnicy też słabi. W Memphis wymęczone zwycięstwo z duetem Cabal/Mayer po supertiebreaku 10:5. Ogólnie rzecz ujmując Melzer w deblu prezentuje się z Petzschnerem póki co jeszcze słabiej niż sam w odniesieniu do singla. O Kubocie i Nestorze nie będę sie długo rozpisywał. Na przetarcie w poprzedniej rundzie odprawili debel Levinsky/Lu 2:0 ale rywale to ogórki więc wygrana nie jest miarodajna. Jednak doświadczenie z gry deblowej Kuboty mają nie mniejsze niż Melzer/Petzschner. Łukasz wiadomo, z wieloma partnerami już grywał, o Nestorze tym bardziej nie ma co pisać, każdy znawca tenisa wie o nim niemal wszystko. Zestawienie Kubot/Nestor jest bardzo ciekawe i naprawdę mogą spokojnie wejść przy obecnym kształcie drabinki do samego finału gdzie czekać będą zapewne Bryan&#39;owie. Łukasz odpadł już z turnieju singlowego po porażce z Russellem - jak się zaprezentował to już koledzy wyżej wspomnieli, jednak mimo wszystko na debla powinien się mentalnie zresetować i zagrać na maksa bo jest duża szansa ugrać tu dobry wynik. Liczę na szybkie 2:0 bo duet austriacko-niemiecki chociaż należy od kilku lat do ścisłej czołówki to początek obecnego sezonu ma wyraźnie słaby, podobnie jak sam Melzer. Dlatego trzeba to wykorzystać i sądzę, że Kubot/Nestor tak właśnie zrobią i wygrają w dwóch szybkich setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
T. Berdych - J. Janowicz - Powyżej 22,5 gemów - @1.72 Bet365 ✅
W trzecim ćwierćfinale turnieju w Marsylii zobaczymy spotkanie dwóch graczy, którzy słyną z bardzo dobrego serwisu. Czech jak wiadomo numer 6 rankingu ATP, jest tutaj zdecydowanym faworytem w straciu z młodszym Polakiem. Ja jednak naszego Jurka nie stawiam na straconej pozycji. Wczoraj pokonał Benneteau wprawdzie wymęczonego ostatnim natłokiem spotkań, jednak mimo wszystko Francuz grał u siebie i na pewno nie odpuszczał.
Niestety do spotkania Polaka nie było streamu, jednak po statystykach można śmiało powiedzieć, że Janowicz utrzymywał dobrą dyspozycję w polu serwisowym, co dobrze rokuje w kontekście mojego typu. Jurek zaserwował 14 asów, popełnił tylko 1 DF, 82 % punktów po 1 serwisie, 67 % trafionego 1 serwisu. W każdej statystyce wyprzedza on Berdycha w meczu z Gulbisem. Jednak jak wiadomo to nie statystyki grają i kort może wszystko zweryfikować. Tomek na pewno jest graczem bardziej wszechstronnym, lepsza gra z głębi kortu, mniej niewymuszonych błędów, lepiej też porusza się po korcie.
Mimo to jeśli Janowicz zachowa dobrą pozycję serwisową może naprawdę powalczyć w tym spotkaniu. TB w którymś z setów całkiem możliwe, raczej zbyt często się panowie nie będą przełamywać. Po cichu liczę na urwanie seta przez Janowicza, co prawdopodobnie by zapewniło te 23 gemy, bo nie wierzę, żeby Jurek wygrał 2:0. Berdych też często miewa przestoje, problemy z koncentracją i w kluczowych momentach nieraz potrafi przysnąć, Polak niewątpliwie tutaj może mu napsuć sporo krwi, gdy dobrze zagra serwisem. Liczę na to, że kluczowy element nie zawiedzie i zobaczymy długie, ciekawe spotkanie.
 
M 3

maverick111

Użytkownik
G.Simon - Del Potro J.M - 1 - 3.30 bwin ✅
Uważam, że dzisiejszy mecz może być równie wyrównany jak wczorajszy mecz Del Potro z Llodrą. Argentyńczyk męczył się nie miłosiernie, a dzisiaj kolejny raz będzie musiał zmierzyć się z reprezentantem gospodarzy. Wczorajsza szarpana, nierówna gra Del Potro nie pozwala nie spróbować mi zagrać przeciwko niemu, pomimo że to on jest faworytem tego meczu. Jednym z głównych atutów Simona będzie gra na własne ziemi przed własną publicznością co zapewne dodatkowo go zmobilizuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
G.Simon - Del Potro J.M - 1 - 3.30 bwin
Uważam, że dzisiejszy mecz może być równie wyrównany jak wczorajszy mecz Del Potro z Llodrą. Argentyńczyk męczył się nie miłosiernie, a dzisiaj kolejny raz będzie musiał zmierzyć się z reprezentantem gospodarzy. Wczorajsza szarpana, nierówna gra Del Potro nie pozwala nie spróbować mi zagrać przeciwko niemu, pomimo że to on jest faworytem tego meczu. Jednym z głównych atutów Simona będzie gra na własne ziemi przed własną publicznością co zapewne dodatkowo go zmobilizuje.
Oglądałeś wczorajszy mecz Llody i DelPo? chyba nie ...Bo jakbyś oglądał to byś zobaczył w jakiej formie był Francuz.Śmiem twierdzić że każdy inny gracz z turnieju by odpadł ze znakomicie grającym Llodrą przy siatce.Po takim meczu uważam że Argentyńczyk wygra ten turniej.Widać że jest w gazie więc ja tutaj typuje 2-0 dla DelPo.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Muller G. - Tursunov D. ???? typ: 1
Kurs: 1,84 (Fortuna) 14:00
Przed Nami kolejny mecz w Marsylii i po raz kolejny gram przeciwko Turunovi ,poniewaz nie zachwyca mnie on swoja gra ,niby eliminuje kolejnych rywali ale ta gra nie jest przekonywująca dla mnie. Natomiast Muller świetny serwis ,wyeliminował juz cichego faworyta Gasqueta ;) Kurs 1,84 wart uwagi ,prosze o jakies komentarze za i przeciw.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Oglądałeś wczorajszy mecz Llody i DelPo? chyba nie ...Bo jakbyś oglądał to byś zobaczył w jakiej formie był Francuz.Śmiem twierdzić że każdy inny gracz z turnieju by odpadł ze znakomicie grającym Llodrą przy siatce.Po takim meczu uważam że Argentyńczyk wygra ten turniej.Widać że jest w gazie więc ja tutaj typuje 2-0 dla DelPo.
popieram to co kolega pisze, oglądałem to spotkanie i Llodra grał swoje 110%, wchodziło mu prawie wszystko, świetny serwis i świetna gra przy siatce jak i z głębi kortu co mu się nie zdarza często, a mimo to JMDP świetnie sobie z tym radził. Simon to Simon, przebijaka. W poprzedniej rundzie miał słabego Bautistę to i wygrał łatwo, ale tutaj po prostu nie ma argumentów na Del Potro bo niby jakie? serwis? gorszy zarówno od Llodry jak i Delpo. Agresywna gra? zero. skoro wczoraj sobie Juan poradził z tak agresywnie grającym Llodrą to dzisiaj będzie gonił niemiłosiernie po korcie defensywnie usposobionego Simona, a formę ma Juan skoro wygrał Rotterdam i wczoraj grał tak świetnie, więc trafiał będzie o to się nie martwmy. Po prostu styl gry Simona nie pasuje na halę i przy kimś go umie mocno, płasko zaatakować i jest regularny nie ma on prawa zrobić dobrego rezultatu. Kolega Maverick napisał &quot;nierówna, szarpana gra&quot;. bullshit, po prostu Llodra grał fenomenalnie i siedział zwłaszcza w pierwszym secie na Delpo jak szpak na czereśni, serwis funkcjonował idealnie. Każdy return to był agresywny return i i póki wpadał w kort to nawet Djoko pewnie miałby mało do powiedzenia. Simon tak agresywnie ani nie returnuje, ani nie gra także dla mnie wynik tutaj jest jeden:
Del Potro win @1.35 Pinnacle ⛔
Del Potro 2-0 @1.87 Unibet ⛔

//no i go zabiegał ten Simon, widać było, że Delpo po wczorajszym meczu nie jest w pełni sił, ale w sumie mu się nie dziwię, gra prawie dwa tygodnie z rzędu już bez dłuższej przerwy
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Cilic-Nishikori
Typ:2
Kurs:1.95
Bukmacher:Expekt
Przeglądając dzisiejsze oferty nie trudno przejść obok jednej obojętnie, typ opieram bardziej przeciwko Chorwatowi aniżeli na Japończyka choć trzeba przyznać że jest w swojej odpowiedniej dyspozycji, Chorwat miewa przestoje, Japończyk gra bardzo regularnie i sądzę, że przy swoim serwisie nie będzie żadnego zagrożenia natomiast jestem pewien że będzie miał szanse na przełamani i w związku z tym to wykorzysta jeśli nie w normalnym secie to w tiebreaku, warto, POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Berdych - Janowicz 6:3, 6:7 (0), 6:3

Tak jak przewidywaliśmy przed meczem, spotkanie było długie, ciekawe, z niewielką ilością przełamań. Bardzo dobra dyspozycja serwisowa obu panów sprawiła, że w cały meczu byliśmy świadkami tylko 2 przełamania. W pierwszym secie do stanu 3-2* grali bez Break Pointów. Dopiero Berdych wykorzystał pierwszą szansę, po gemie na przewagi. Do końca seta obydwoje serwowali dobrze, choć Czech miał jeszcze jedną szansę na przełamanie, a zarazem piłkę setową, jednak Jurek świetnie bronił się serwisem.

Drugi set przebiegał bardzo podobnie, z tym że nie zobaczyliśmy żadnego przełamania. Tak jak w I secie serwis ustawiał wymiany, niezbyt wiele było długich akcji, obydwaj skracali wymiany. Aż do TB pewnie trzymali swój serwis, a tam już swój koncert dał Jurek. 2 szybkie mini-brejki, a następnie dobry serwis dały mu przewagę 5-0*. Berdych sam już nie wierząc w to, że rozstrzygnie mecz w 2 setach popełnił błąd. Całość dopełnił niesamowity return Jurka, po którym bezpośrednio zdobył punkt i zarazem wygrał set.

W trzecim secie zaczęli od pewnego wygrywania swoich podań, najpierw Czech wygrał do 0, później Jurek, następnie znowu Czech. Kłopoty pojawiły się w kolejnym gemie przy podaniu Jurka, po DF i UE przegrywał już 30-0, jednak znowu pięknie wyszedł z opresji serwisem i wygrał kolejne 4 punkty. Następnie kolejno Berdych i Janowicz wygrywali swoje gemy do 15, returnujący nie mieli zbytnio okazji, by powalczyć. Przełomowym momentem w tym meczu był 8 gem, Janowicz stracił swoje podanie po prostych błędach. Berdych prowadził już więc 5-3 i serwował po mecz. Czech wygrał swoje podanie i tym samym odprawił Jerzyka z turnieju.

Na pewno możemy być zadowoleni z gry Jurka, dobra dyspozycja serwisowa, postawił spory opór Tomkowi, zadecydowało doświadczenie w kluczowych momentach. Zagrał bardzo dobre spotkanie i widać, że forma zwyżkuje. Po blamażu z Hanescu nie ma śladu, widać było pewność w jego grze, dobre przygotowanie fizyczne. Parę razy próbował też dropshotów, technicznych zagrań, gdy trzeba było potrafił celnie huknąć. Na pewno daje to nam spore nadzieje na dobry wynik w nadchodzącym wielkimi krokami turnieju Indian Wells.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
popieram typ powyżej. Cilic w niezłej formie od kilku tygodni, ale wczoraj już bardzo szczęśliwie wygrał z Sijslingiem. Wcześniej stracił też seta z Dodigiem, więc chyba mały regres formy. Nishikori wraca do gry i formy po kontuzji. Nie prezentuje jeszcze jakiejś świetnej dyspozycji, ale z każdym meczem jest coraz lepiej i myślę, że dziś wyrzuci z turnieju Chorwata.
Ja proponuję coś innego:
Delbonis +4,5 games @ 1,80 lub over 20,5 games @ 1,72 Bet365
Typ może ryzykowny trochę, bo Delbonis może odwalić kaszanę i przegrać z kretesem, ale nie mogę absolutnie przejść obojętnie obok takiej formy, jaką prezentuje młody Argentyńczyk. Może rywale nie byli klasy Almagro, ale dosłownie przejechał się po Sousie i zawsze solidnym na cegle Montanesie. Styl w jakim to uczynił robi wielkie wrażenie, bo zanotował on niesamowite wyniki przy własnym serwisie. Średnio blisko 90% wygranych piłek przy 1 serwisie i ponad 70% przy drugim. Z Albertem stracił łącznie 5 piłek przy swoim podaniu. Almagro niby bez problemów na razie, ale z Kuznetsovem w 1 secie było gorąco i równie dobrze mógł się on zakończyć zwycięstwem młodego Ruska.
Delbonis to wielki talent i chyba nareszcie zaczyna grać na miarę talentu. Może się spalić i przegrać zdecydowanie, ale jeżeli utrzyma dyspozycję z poprzednich gier to na pewno sprawi sporo problemów Nico.
Jack Sock @ 2,25 Bet365
Cholera, naprawdę nie mogę też obojętnie przejść obok takiego kursu na reprezentanta gospodarzy, także bardzo utalentowanego Jacka Socka. Jankes gra w Memphis na razie doskonale - wyeliminował Raonicia, który może i nie miał takiej motywacji do zwycięstw po wygranej w San Jose, ale jednak pokonanie go w takiej formie robi wrażenie. Potem młodzian ograł doświadczonego rodaka Blake&#39;a. Lopez? Pierwszy jego turniej po słabym AO. W 1r wygrana z Beckerem, ale trochę się pomęczył. Wczoraj w nocy dostał walkowera od Haasa i nie można za wiele powiedzieć o jego dyspozycji. Wiemy jednak, że bardzo dobrze prezentuje się Sock, który u siebie na pewno może pokonać Hiszpana. Dla mnie przynajmniej jest faworytem, więc z przyjemnością pobieram ten kurs.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Tsonga-Simon (+3 games) 2 @1.85 / Simon 2 @2.5
A to Tsonga tutaj jest faworytem ? Hmm...wcale bym tak tego nie widzial. Rozumiem, ze Tsonga jak dotad zawsze w hali z Simonem wygrywal, ale tym razem moze byc zupelnie odwrotnie. Gillou w tym turnieju jak narazie gra bardzo dobrze i wczoraj po bardzo fajnym meczu ogral del Potro i nie dal sie przelamac ani razu. Wczesniej gral z Bautista i zaciekawila mnie ilosc przleaman w tym meczu, bo Bautista to zawodnik o bardzo slabym serwisie, wiec trzeba bylo wygrac w korcie i mysle, ze Simon po prostu cwiczyl gre. Chociaz moze sie o wydawac dziwne, zeby robic to w turnieju glownym, ale ty meczu to Simon mial relatywnie niski procent wygranych pilek z 1 podania. Wczoraj tego problemu z kolei nie bylo i delPo nie przelamal ani razu. Tsonga jest dziwny obecnie. Na pewno ten jego ofensywny styl nie pasuje Simonowi w hali, bo spotkali sie w takowych dwukrotnie i dwa razy gora byl Francuz, ale to nie jest optymalna forma Tsongi. W Rotterdamie byla porazka z Sijslingiem. Tutaj w Marsylii bardzo trudny pojedynek z Davydenka i Rosjanin nie byl tu wcale jakis gorszy. Wczoraj mecz z Tomicem, zakonczony w 3 setach, gdzie Tsonga musial bronic pilke meczowa. Mysle, ze Simon ogralby Tomica w 2 setach. Rozumiem, ze sporo walki na poziomie procentuje kolejnym spotkaniach, ale to chyba nie do konca ten przypadek obecnie w odniesieniu do Tsongi. Dobrym rozwiazaniem wydaje mi sie tutaj hc w postaci dodatkowych 3 gemow na Simona, gdyz nawet przy nie pasujacemu Simonowi sposobowi gry w hali rywala, to uwazam, ze Gillou moze smialo Tsonge ograc przy swoje jdyspozycji, a z zapasem gemowym to nawet wyniki cos typu 6-3 4-6 7-6 sa jak najbardziej do pokrycia. Zatem plus 3 gemy dla Gillou i ewentualny zwrot przy rownej ilosci gemow wyglada mi ok.
Berdych-Tursunow ponizej 21 gemow @1.85
Berdych wygra, a mysle ze jak nie bedzie jakiegos slabego startu w setach czeka to bedzie to dosc pewne zwyciestwo w 2 setach. Oczywiscie zawsze jest to ryzyko, bo wystarczy ze gracz zacznie seta slabiej i robi sie problem, ale uwazam, ze tym razem Berdych ogarnie ten pojedynek w 2 setach i suma gemow nie przekroczy 21. Oczywiscie zwrot przy rownej ilosci gemow.
Bez szalenstw, tak bym dzis widzial te polfinaly.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Tsonga J.-W. - Simon G. @1.50 (BAH)​

Wynik: 6:2, 6:2 ✅ IZZI
Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest dla mnie Jo. Wprawdzie w ćwierćfinale miał zdecydowanie cięższy bój niż Simon i to z przeciwnikiem teoretycznie słabszym. Kto oglądał jednak oba mecze może obiektywnie stwierdzić, że JMDP w tamtym spotkaniu był cieniem samego siebie. Nie zdążał do wielu piłek, robił proste błędy, słabo poruszał się po korcie. Wyglądał tak jakby nie zależało mu na zwycięstwie. W I secie dał się złamać do 0 przy stanie 5-4* kompletnie bez walki. W drugim najpierw nie wykorzystał 2 BP, a później sam się połamał z 40-0. Potem nawet nie próbował odrabiać strat. W każdym razie nie był to ten Del Potro, którego widzieliśmy w Rotterdamie. Tsonga zaś miał przeciwnika bardziej wymagającego pod względem waleczności. Tomic wygrał 1 seta mimo, że zdawało się że Tsonga kontroluje całe spotkanie. Niewykorzystane BP się zemściły, a Tomic swoją jedną szansę zamienił na seta. Drugi set pod dyktando Francuza, tam grał bardzo pewnie, dobry serwis i ewentualna poprawka forehandem dawały mu sporo punktów. W 3 secie doszli do TB i tam Francuz był bliski porażki, bo bronił aż 5 piłek meczowych, z tego 2 przy serwisie Tomica. Ten jednak nie wytrzymał presji i spalił się co wykorzystał bardziej doświadczony rywal.

Tak więc po obejrzeniu tych dwóch spotkań w przeciągu całego spotkania wydaję mi się, że Tsonga jeśli wyjdzie tak skoncentrowany jak na 2 set z Tomicem nie da zbyt wielu szans Simonowi. Dobrze funkcjonujący serwis, sporo asów i wygrywających serwisów, dobre przygotowanie fizyczne. Simon nie będzie miał zbyt wiele do zaoferowania oprócz obrony przed bombami Tsongi. Jo nie będzie w tym spotkaniu brakowało motywacji, tym bardziej, że nie ma Del Potro i droga do finału jest łatwiejsza i jeśli zagra na miarę swoich możliwości powinien spokojnie tu wygrać. Panowie grali ze sobą 6 razy.

06.05.08 Gilles Simon - Jo-Wilfried Tsonga 6-2, 4-6, 7-6 (6) CLAY
31.03.09 Gilles Simon - Jo-Wilfried Tsonga 7-6(4), 3-6, 2-6 HARD
13.08.09 Gilles Simon - Jo-Wilfried Tsonga 3-6, 3-6 HARD
12.11.09 Gilles Simon - Jo-Wilfried Tsonga 2-6, 3-6 HARD
29.10.10 Gilles Simon - Jo-Wilfried Tsonga 3-6, 7-6(0), 3-6 HARD
20.04.12 Gilles Simon - Jo-Wilfried Tsonga 7-5, 6-4 CLAY

Jak widać, na kortach twardych Simon jeszcze nie wygrał z Tsongą, w dwóch spotkaniach urwał po TB sety. Na ziemnych z kolei to Jo radzi sobie gorzej, jednak tutaj jesteśmy w hali. Nie ma co ukrywać, że na tego typu nawierzchniach serwis Tsongi jest zabójczy i patrząc w H2H można wysnuć logiczne wnioski, że po prostu jest trudny do przełamania. Dwa sety ugrane po TB, w tym jednym z 2010 r. udało mu się przełamać Jo, wykorzystał 1 szansę na 6. Nawierzchnia jest tutaj szybka i to na pewno będzie atutem Tsongi.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ferrer David vs. Robredo Tommy +5,5 1.95 DOXXbet
Jeszcze dwa,trzy lata temu ten mecz byłby prawdziwym hiciorem. Teraz jest trochę inaczej. Robredo najlepsze lata ma za sobą i poważną kontuzje, ale widać, że wraca do dobre tory i na pewno z tygodnia na tydzien wszystko wygląda lepiej. Tutaj trzy pewne zwyciestwa z solidnymi grajkami na poziomie challi, teraz inna pulka, najwyższa półka. Ferer wg. mnie nie zachwyca od początku roku. Ma za sobą fantastyczy sezon, na pewno czuje to w kościach, w tym roku będzie grał mniej, ma swoje latka... Ja spodziewam sie wyrównanego meczu, może Robredo pokusi się o sensacje. Nalbandian pokazał, jak grać z Fererem, szkoda, iż Argentyńczykowi zabrakło pary. Ferer po prostu dał się my wyszaleń i wypunktował jak wytrwany bokser, gdyby Nalba miał siły dwa dwa pełne sety to by na pewno wygrał, był lepszy tego dnia. Robredo stać na walkę, 6:4,6:3 spokojnie moze osiagnąć. Wczoraj Fogini zniszczyony ale to inny typ zawodnika, on juz na kort wyszedł jako przegrany, zro walki, dzisiaj czeka nas fajny półfinał ???? Ten mecz pokaze w jakim miejscu jest Tommy, czy zostanie średniakiem i będzie lał grajlów typy Elias itp czy stać go jeszcze na walkę, nie mówie dzisiaj o wygranej ale jak będzie wyrównany mecz jednym z najlpeszcyh grajków na ziemi to dużo nam powie. Bo Tommy czas na odbudowanie formy już miał, teraz pytanie na co go stać, dzisiaj możemy się dowiedziec.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Dodatkowo wydaje mi się, że David nawet jeżeli szybko przełamie i będzie kontrolował mecz, to z szacunku dla swojego rówieśnika i rodaka, nie będzie chciał go zmieść z kortu i właśnie po jednym przełamanku na set jest bardzo realnym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom