>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt, 05-12.05.2013

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Serwis ma cienki, mączka jest wolna i Rafa go bezproblemowo klepie, bo w wymianach jest zdecydowanie lepszy.
Mączka wolna w Madrycie ??? Oj tutaj chyba masz nieaktualne informacje, mączka tutaj jest właśnie stosunkowo szybka ...

Mecz Nadal - Ferrer. Kursy 1,1 - 7. Value w stronę Ferrera, który wczoraj zatrzymał fenomenalnego Tommyego Haasa. Meczu niestety nie ogladałem, no ale skoro David był w stanie powalczyc z Haasem, to również zrobi to z Nadalem. Wystarczy 7 gemów przy 2 setach. Jest to wielce prawdopodobne, Paire zdobył własnie tyle, Youzhny 5, no ale gdzie jest Ferrer a gdzie Paire czy Youzhny. Mysle, ze ten mecz bedzie stosunkowo wyrównany. Kursy przesadzone. Gram:

Ferrer +5,5 @1,72
???? Rafael Nadal v David Ferrer (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 46 76 60 ✅ ????
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 4.00
Stawka: 50 | Do wygrania: 150 PLN
Bet365
Zgadzam się z Novo i wg mnie też Ferrer jest w stanie powalczyć. Ja jednak gram odważniej na 3 sety w meczu po bardzo atrakcyjnym kursie. Kursy 1,1 - 7 pomiędzy 4 a 5 zawodnikiem w rankingu ATP ??? Wg mnie bardzo przesadzone. Przecież na tym poziomie często decyduje dyspozycja dnia i co jak dobry dzień będzie miał Ferrer a gorszy Nadal ? Czy &quot;król mączki&quot; jest na tyle silny teraz aby wystawiać na niego kursy poniżej nawet 1,10 w starciu z równie groźnym na CLAY Ferrerem ??? Oj chyba nie ...
Fakty jednak są okrutne bo H2H na korzyść Nadala i to znacznie, co więcej, ostatni raz kiedy Ferrer urwał seta Nadalowi było to 5 lat temu w Barcelonie (nie wliczam krecza w Kanadzie w 2009)!! Zatem wiemu już skąd takie a nie inne kursy. Od bardzo dawna zatem David nie potrafi się przeciwstawić Nadalowi choćby w postaci wygranego seta... Więc czemu dziś miałoby mu się to udać ??? A choćby dlatego, że ma sobie coś do udowodnienia, Nadal prawie zawsze go lał, więc może tym razem się postawi... Ostatnio zaskakująca porażka z Tursunovem, porażka na IW z Andersonem też była dużą niespodzianką.
Przegrana z Wawrinka w finale też była delikatną niespoadzianką (choć Statiu ostatnie tygodnie forma wyborna więc akurat ten wynik mnie nie zdziwił) więc tutaj David chce się pokazać z jak najlepszej strony. Pokonał będącego w wybornej formie Haasa, więc czemu nie miałby powalczyć z Nadalem ? Znany jest z tego że nigdy nie odpuszcza i zawsze walczy do końca - to się bardzo ceni. Dziś wg mnie będzie &quot;gryzł kort&quot; żeby w końcu coś Nadalowi ugrać...
Z drugiej jednak strony może być i gładkie 2:0 dla Nadala czego nie kwestionuję patrząc na ich ostatnie starcia, ale moim zdaniem kurs na 3 sety mocno przesadzony, więc ja zamierzam z tego skorzystać. Wejdzie to super, nie to nic się nie dzieje i rozpaczać nie będę ???? Kurs bardzo wysoki więc i ryzyko spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Fakty jednak są okrutne bo H2H na korzyść Nadala i to znacznie, co więcej, ostatni raz kiedy Ferrer urwał seta Nadalowi było to 5 lat temu w Barcelonie (nie wliczam krecza w Kanadzie w 2009)!! Zatem wiemu już skąd takie a nie inne kursy. Od bardzo dawna zatem David nie potrafi się przeciwstawić Nadalowi choćby w postaci wygranego seta... Więc czemu dziś miałoby mu się to udać ??? A choćby dlatego, że ma sobie coś do udowodnienia, Nadal prawie zawsze go lał, więc może tym razem się postawi... Ostatnio zaskakująca porażka z Tursunovem, porażka na IW z Andersonem też była dużą niespodzianką..
No to konkret analiza widzę ????
1. Ferrer urwał seta Nadalowi w Abu Dabi 2011 gdzie nawet wygrał mecz, ale to było na hardzie. Na twardej nawierzchni David rzeczywiście często jest wstanie powalczyć z Rafą, ale na mączce praktycznie zawsze dostaje okrutne baty.
2. Obaj Panowie grali ze sobą dość niedawno na turnieju w Meksyku, gdzie Nadal sprał rywala 6:0 6:2
3. Ferrer jest jednym słowem w słabiutkiej formie. Powiedzmy sobie szczerze. Baty od Tursunova w Barcelonie, ostatnio przejechał się po nim Wawrinka. Wczoraj wyczerpująca trzysetówka z Haasem, dużo mniej odpoczynku.
Nie ma tutaj jednego argumentu z Ferrerem. No a grać &quot;bo tym razem to już musi&quot; to można sobie jeszcze 3 lata bo od dobrych kilku sezonów Ferrer musi powalczyć z Rafą na ziemi a potem i tak dostaje gładkie 0:2.
Nadal -4.5 (1.61) Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Zgadzam się z Novo i wg mnie też Ferrer jest w stanie powalczyć. Ja jednak gram odważniej na 3 sety w meczu po bardzo atrakcyjnym kursie. Kursy 1,1 - 7 pomiędzy 4 a 5 zawodnikiem w rankingu ATP ??? Wg mnie bardzo przesadzone. Przecież na tym poziomie często decyduje dyspozycja dnia i co jak dobry dzień będzie miał Ferrer a gorszy Nadal ? Czy &quot;król mączki&quot; jest na tyle silny teraz aby wystawiać na niego kursy poniżej nawet 1,10 w starciu z równie groźnym na CLAY Ferrerem ??? Oj chyba nie ...
Fakty jednak są okrutne bo H2H na korzyść Nadala i to znacznie, co więcej, ostatni raz kiedy Ferrer urwał seta Nadalowi było to 5 lat temu w Barcelonie (nie wliczam krecza w Kanadzie w 2009)!! Zatem wiemu już skąd takie a nie inne kursy. Od bardzo dawna zatem David nie potrafi się przeciwstawić Nadalowi choćby w postaci wygranego seta... Więc czemu dziś miałoby mu się to udać ??? A choćby dlatego, że ma sobie coś do udowodnienia, Nadal prawie zawsze go lał, więc może tym razem się postawi... Ostatnio zaskakująca porażka z Tursunovem, porażka na IW z Andersonem też była dużą niespodzianką.
Przegrana z Wawrinka w finale też była delikatną niespoadzianką (choć Statiu ostatnie tygodnie forma wyborna więc akurat ten wynik mnie nie zdziwił) więc tutaj David chce się pokazać z jak najlepszej strony. Pokonał będącego w wybornej formie Haasa, więc czemu nie miałby powalczyć z Nadalem ? Znany jest z tego że nigdy nie odpuszcza i zawsze walczy do końca - to się bardzo ceni. Dziś wg mnie będzie &quot;gryzł kort&quot; żeby w końcu coś Nadalowi ugrać...
Z drugiej jednak strony może być i gładkie 2:0 dla Nadala czego nie kwestionuję patrząc na ich ostatnie starcia, ale moim zdaniem kurs na 3 sety mocno przesadzony, więc ja zamierzam z tego skorzystać. Wejdzie to super, nie to nic się nie dzieje i rozpaczać nie będę ???? Kurs bardzo wysoki więc i ryzyko spore.
Typu nie neguję ale analiza długa, a naciągana bo jednym słowem nie masz konkretnych argumentów na ten typ, a bardziej idziesz na szczęście i chyba intuicję czy coś... Także, rozpisałeś się, a nie widać tutaj sensownego powodu aby ten typ zagrać. H2H na ziemi mówi bardzo dużo, nie wiem kto na jakie patrzy ale ja widzę: 9 meczów w ostatnich 4 latach na mączce i 000 setów ugranych przez Ferrera. Do tego jeżeli David nie postawił mu się w Acapulco gdzie Nadal nic specjalnego nie grał to tutaj w Madrycie jeszcze ciężej będzie miał.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Typu nie neguję ale analiza długa, a naciągana bo jednym słowem nie masz konkretnych argumentów na ten typ, a bardziej idziesz na szczęście i chyba intuicję czy coś... Także, rozpisałeś się, a nie widać tutaj sensownego powodu aby ten typ zagrać. H2H na ziemi mówi bardzo dużo, nie wiem kto na jakie patrzy ale ja widzę: 9 meczów w ostatnich 4 latach na mączce i 000 setów ugranych przez Ferrera. Do tego jeżeli David nie postawił mu się w Acapulco gdzie Nadal nic specjalnego nie grał to tutaj w Madrycie jeszcze ciężej będzie miał.
A co przemawia za tym, że Ferrer &quot;Madrycie jeszcze ciężej będzie miał&quot; ???
Oczywiście bazując tylko na H2H typ jest absurdalny ale to jest sport, staty nie zawsze grają - co więcej, zwykle nie grają ????
Spotyka się dwóch Hiszpanów, na własnej ziemi, wg mnie nie będzie to spotkanie jednostrone, ale oczywiście masz prawo do swojego zdania i zagrać, że Nadal wygra 2:0 po kursie 1.35 ...
Przegrana typu przy wysokim kursie zwykle nie boli tak bardzo jak porażka przy kursie niskim, więc ja podejmuję to ryzyko na dziś licząc, że David powalczy i da zarobić ????
 
zyleta_87 3

zyleta_87

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o spotkaniu Murray-Berdych? szkot raczej nie czuje się za dobrze na cegle...h2h na cegle 0:2 na korzyść czecha...warto próbować czy sobie odpuścić?czekam na jakieś sugestie...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
No to konkret analiza widzę ????
1. Ferrer urwał seta Nadalowi w Abu Dabi 2011 gdzie nawet wygrał mecz, ale to było na hardzie. Na twardej nawierzchni David rzeczywiście często jest wstanie powalczyć z Rafą, ale na mączce praktycznie zawsze dostaje okrutne baty.
2. Obaj Panowie grali ze sobą dość niedawno na turnieju w Meksyku, gdzie Nadal sprał rywala 6:0 6:2
3. Ferrer jest jednym słowem w słabiutkiej formie. Powiedzmy sobie szczerze. Baty od Tursunova w Barcelonie, ostatnio przejechał się po nim Wawrinka. Wczoraj wyczerpująca trzysetówka z Haasem, dużo mniej odpoczynku.
Nie ma tutaj jednego argumentu z Ferrerem. No a grać &quot;bo tym razem to już musi&quot; to można sobie jeszcze 3 lata bo od dobrych kilku sezonów Ferrer musi powalczyć z Rafą na ziemi a potem i tak dostaje gładkie 0:2.
Nadal -4.5 (1.61) Pinnacle
Oj Dawidku Dawidku... Ty i te Twoje fakty ????
Ad.1
W Abu Dabi 2011 nie zawsze zawodnicy grają na maksa, co więcej, zwykle nie - a mecz był na HARD więc ni jak to się ma do meczu dzisiejszego... Ale fakt, umknął mi ten szczegół.
Ad.2
Obaj Panowie grali ze sobą dość niedawno na turnieju w Meksyku, gdzie Nadal sprał rywala 6:0 6:2 - i co z tego ??? To dziś musi być tak samo ???
Ad.3
Jak można pisać, że Ferrer jest w słabej formie gdy ktoś dochodzi do finałów turniejów ATP ? I co z tego, że było to w Portugalii i może turniej nie za mocno obsadzony ale pokonał tam gładko Seppiego czy Hanescu, więc forma na pewno słaba nie jest... &quot;Wyczerpująca trzysetówka z Haasem, dużo mniej odpoczynku&quot; - daj spokój z takimi faktami analizując Ferrera !! To chyba najsilniejszy zawodnik w Tourze i taka 3setówka na pewno nie będzie miała wpływu na jego kondycję...
Good luck w Handi na Nadala ???? ja wole zaryzykować 3 sety po super kursie, a nóż widelec się Ferrer postawi i seta urwie i cud sie znowu stanie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A co przemawia za tym, że Ferrer &quot;Madrycie jeszcze ciężej będzie miał&quot; ???
Oczywiście bazując tylko na H2H typ jest absurdalny ale to jest sport, staty nie zawsze grają - co więcej, zwykle nie grają ????
Spotyka się dwóch Hiszpanów, na własnej ziemi, wg mnie nie będzie to spotkanie jednostrone, ale oczywiście masz prawo do swojego zdania i zagrać, że Nadal wygra 2:0 po kursie 1.35 ...
Przegrana typu przy wysokim kursie zwykle nie boli tak bardzo jak porażka przy kursie niskim, więc ja podejmuję to ryzyko na dziś licząc, że David powalczy i da zarobić ????
Czy ja napisałem, że gram 2:0 dla Nadala czy w ogóle jakiś typ podałem ?
Po prostu zwróciłem uwagę, że rozpisując się tak nie uwzględniłeś ani jednego argumentu, za swoim typem, bo zdania typu:
A choćby dlatego, że ma sobie coś do udowodnienia
więc tutaj David chce się pokazać z jak najlepszej strony
Dziś wg mnie będzie &quot;gryzł kort&quot; żeby w końcu coś Nadalowi ugrać
To po prostu &quot;wypociny&quot; które miały rozwinąć Twoją pseudo analizę tym razem ( bo ogólnie zazwyczaj jak czytam to piszesz argumenty ale nie dziś) Tak trochę w stylu DawidaBarcy, który w swoich analizach pisze np. że to będzie katastrofa, nie ma prawa się wydarzyć itp. tylko Ty poszedłeś w drugą stronę.
Ja podsumowuje Twoją analizę jednym zdaniem:
Nadal nie jest w najwyższej formie, Ferrer to walczak, który na pewno łatwo meczu nie odda, a jak trafi z dniem to 3 sety jak najbardziej możliwe, a przy takim kursie warto zaryzykować.
Bez spiny. Pozdrawiam
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Czy ja napisałem, że gram 2:0 dla Nadala czy w ogóle jakiś typ podałem ?
Po prostu zwróciłem uwagę, że rozpisując się tak nie uwzględniłeś ani jednego argumentu, za swoim typem, bo zdania typu:
A choćby dlatego, że ma sobie coś do udowodnienia
więc tutaj David chce się pokazać z jak najlepszej strony
Dziś wg mnie będzie &quot;gryzł kort&quot; żeby w końcu coś Nadalowi ugrać
To po prostu &quot;wypociny&quot; które miały rozwinąć Twoją pseudo analizę tym razem ( bo ogólnie zazwyczaj jak czytam to piszesz argumenty ale nie dziś) Tak trochę w stylu DawidaBarcy, który w swoich analizach pisze np. że to będzie katastrofa, nie ma prawa się wydarzyć itp. tylko Ty poszedłeś w drugą stronę.
Ja podsumowuje Twoją analizę jednym zdaniem:
Nadal nie jest w najwyższej formie, Ferrer to walczak, który na pewno łatwo meczu nie odda, a jak trafi z dniem to 3 sety jak najbardziej możliwe, a przy takim kursie warto zaryzykować.
Bez spiny. Pozdrawiam
Ja mam takie samo zdanie jak Ty i to samo chciałem przekazać:
&quot;Nadal nie jest w najwyższej formie, Ferrer to walczak, który na pewno łatwo meczu nie odda, a jak trafi z dniem to 3 sety jak najbardziej możliwe, a przy takim kursie warto zaryzykować.&quot;

A czy moja analiza to &quot;wypociny&quot; czy nie ... No cóż ... Skoro tak uważasz... Nie zamierzam Cię przekonywać i udowadniać swoich racji...
Ponad to, kurs przesadzony wg mnie w stostunku do prawdopodobieństwa trafienia.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP MAdryt, 10.05 20:00
Murray - Berdych
typ: -1.5 seta Murray
3.33
Pinnacle
Analiza
Dzis spotkanie cwiercfinalowe turnieju ATP w Madrycie, a w nim Andy Murray i Tomas Berdych, kto faworytem? Wedlug bukmacherow - Czech, ale sie obsmialem. Oczywiscie obaj panowie nie lubia grac na ziemi, ale co do Murraya to zupelnie niewiem czemu, bo to typowy przebijak ktory potrafi oczywiscie przyspieszyc, ale raczej slynie z defensywy i kontr. Obaj panowie nie wydaja sie byc rowniez w najwyzszej formie. Berdych meczy sie z Janowiczem w trzech partiach, Murray z Simonem. Szkot przegrywa w Monte Carlo z Wawrinka, Czech z Fogninim, a w Barcelonie z Robredo. Porazki Czecha o wiele bardziej szkouja, bo przegrana z Wawrinka, ktory na clayu czuje swietnie mozna wybaczyc. Dlaczego wiec tenisista ktory przegrywa ostatnio z zawodnikami z poza top 15 rankingu ma dzis zwyciezyc? Nie wiem, ja takiej szansy nie widze i stawiam na Murraya.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o spotkaniu Murray-Berdych? szkot raczej nie czuje się za dobrze na cegle...h2h na cegle 0:2 na korzyść czecha...warto próbować czy sobie odpuścić?czekam na jakieś sugestie...

Jeśli grać przedmeczowo to na pewno coś w stronę Berdycha. Murray męczył się niemiłosiernie z Simonem do późnych godzin nocnych i na pewno świeżość będzie po stronie czecha. Szkot nie wyglądał w tym meczu najlepiej, kiedy wydawało się, że juź przejmuje inicjatywę szybko psuł kilka piłek by znów dojść do stanu remisowego. Finalnie to 2-3 piłki zdecydowały o zwycięstwie Andyego. Berdych choć nie należy do moich ulubionych zawodników to przyznać mu trzeb, że w Madrycie spisuje się bardzo przyzwoicie, nie miewa przestojów.

Ja osobiście pograłem dubla
Nishikori &amp; Berdych +1,5 seta ako ~ 1,85

Berdycha jak będę miał czas spróbuję połapać na live po jakimś fajnym kursie.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Andujar-Alba Pablo - Nishikori Kei @ 4.05 ✅
Andujar-Alba Pablo +1,5 seta - Nishikori Kei @ 2.15
✅
Kurs jest przekosmiczny, także głupota byłoby nie skorzystać. Od czego by tu zacząć. Nishikori? Nie powiem, że jest przereklamowany, bo możliwości ma duże, spory potencjał, ale tu zaczynają się schody. Te możliwości Japończyka nie są wykorzystywane w 100%, nie potrafi on utrzymać równej formy, ma częste przestoje. Idąc dalej na clayu to on grać nie potrafi, jego atuty tracą na tej nawierzchni wiele. Federera nie pokonał, tylko Szwajcar sam oddał spotkanie swoją żenująca grą, rundę wcześniej męczył się z Troickim, tydzień temu w Barcelonie dostał lanie od Ramosa. Także wcale nie jakaś najwyższa forma + clay na którym czuje się bardzo słabo i kurs na niego 1.30? Dla mnie to żart. No i też ważna sprawa, potrafi on oddawać mecze jak mało kto, szczególnie gdy jest wyraźnym faworytem, a tutaj gramy w Hiszpanii przeciwko gospodarzowi, także okazja do tego znakomita. Coś o Andujarze. Początek sezonu miał dość mizerny, ale ostatnio gra już lepiej. Wygrane z Cilicem i Isnerem jak najbardziej na plus dla Hiszpana. Clay to jest jego nawierzchnia, gra u siebie, kibice mocna kibicują, masz szansę na pierwszy i pewnie ostatni w karierze półfinał turnieju z serii masters, także będzie gra na 120%, publika będzie wspierać, Nishikori nie wytrzyma, kurs na Hiszpana przekosmiczny. Ja w to wchodzę i wam też polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No a ja zupełnie inaczej, uważam że Kei to dziś murowany faworyt i bardzo, bardzo się zdziwię jeśli straci chociażby seta. Kolega chyba żarty sobie robi pisząc, że Japończyk &quot;na clayu grać nie potrafi&quot; bo chociażby tutaj w Madrycie gra znakomity tenis i radziłbym obejrzeć chociaż jedno z jego trzech meczów w stolicy Hiszpanii a potem pisać takie rzeczy. Wygrana z Federerem to nie jest żaden przypadek. Szwajcar nie grał swojego najlepszego tenisa, grał jak na siebie słabo, ale Roger grający słabo to ciągle rywal poza zasięgiem większości zawodników ze stawki, Kei z nim wygrał co dobitnie świadczy o tym, że czuje się tutaj dobrze. Troickiego i Melzera zjechał bez większego problemu
Bardzo bezpieczna opcja to:
Nishikori (1.30) Sportingbet ⛔
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Tenis, ATP MAdryt, 10.05 20:00
Murray - Berdych
typ: -1.5 seta Murray
3.33
Pinnacle
Analiza
Dzis spotkanie cwiercfinalowe turnieju ATP w Madrycie, a w nim Andy Murray i Tomas Berdych, kto faworytem? Wedlug bukmacherow - Czech, ale sie obsmialem. Oczywiscie obaj panowie nie lubia grac na ziemi, ale co do Murraya to zupelnie niewiem czemu, bo to typowy przebijak ktory potrafi oczywiscie przyspieszyc, ale raczej slynie z defensywy i kontr. Obaj panowie nie wydaja sie byc rowniez w najwyzszej formie. Berdych meczy sie z Janowiczem w trzech partiach, Murray z Simonem. Szkot przegrywa w Monte Carlo z Wawrinka, Czech z Fogninim, a w Barcelonie z Robredo. Porazki Czecha o wiele bardziej szkouja, bo przegrana z Wawrinka, ktory na clayu czuje swietnie mozna wybaczyc. Dlaczego wiec tenisista ktory przegrywa ostatnio z zawodnikami z poza top 15 rankingu ma dzis zwyciezyc? Nie wiem, ja takiej szansy nie widze i stawiam na Murraya.
???? Andy Murray v Tomas Berdych dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 1.90
Stawka: 110 | Do wygrania: 100 PLN
Bet365
Przychylam się do powyższej analizy jednak gram na czysty WIN Andego. Murray z Berdychem zwykł toczyć długie boje zwykle i wątpię, żeby pokonał go 2:0 aczkolwiek jak najbardziej jest to realne...
Wg mnie sam kurs na WIN Murraya jest zawyżony. Tomas jakoś nie robi na mnie większego wrażenia, jest pod kreską mimo to co &quot;powinien&quot; to wygrywa. Jerzyka ograł, Andersona ograł ale na Andego może zabraknąć. Widziałem mecz Murraya z Florkiem i muszę przyznać, że Niemiec zagrał bardzo dobrze. Dużo nie brakowało a ugrałby seta nawet, ale Andy wykazał się opanowaniem w kluczowych momentach. Berdych w takich kluczowych momentach silny psychicznie nie jest, co więcej, wg mnie (i nie tylko) to chyba najsłabszy zawodnik pod względem psychiki z TOP10.
Kolejny aspekt to chęć doścignięcia Djoko i Fedexa przez Murraya w rankingu ATP. Sporo punktów tutaj Djoko stracił, Fedex jeszcze więcej, bo przecież bronił tytułu. Andy na pewno będzie chciał dojść jak najdalej będzie to możliwe. Berdych na pewno jest do ogrania i wg mnie dziś Andy go pokona.
Jak będzie to zobaczymy, ale myślę że Szkot pokaże klasę i nie pozostawi złudzeń Czechowi.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
A. Murray/T. Berdych - over 23.5 @ 2.02 (Pinnacle) ⛔ 6:7 (3:7), 4:6
Uwazam, ze dzis bedzie zaciety mecz miedzy tymi dwoma Panami. Kazdy z nich zagral po 2 mecze 2 setowe, i po jednym 3 setowym. Kazdemu zalezy, zeby zagrac w finale z Nadalem (a zadanie maja ulatwione, w koncu odpadl Federer i Djokovic). Wiele osob mowilo ze Berdych nie jest w pelnej dyspozycji, lecz jego ostatnie mecze pokazaly, ze wcale nie jest zle. Co prawda przeciwnicy byli duzo mniej wymagajacy niz Murray (nasza gwiazda Janowicz i Anderson, obydwoje chyba nie lubia za bardzo grac z Tomasem), dzis bedzie jednak dla niego prawdziwy sprawdzian. Z drugiej strony Murray napocil sie, zeby wygrac obydwa mecze, nie byly to ani troche gladko zdobywane punkty, meczarnie z Mayerem a potem dluga 3 setowka z Simon Gilles, zakonczona dlugim setem z tie-break.
H2H tez jest ciekawe, zdecydowanie dominuja 3 setowe mecze wsrod statystyk. Dlaczego wiec mialoby byc dzis gladko w ktoras ze stron? Ja osobiscie bym typowal Murray, ale widzac jak sie meczyl ze swoimi przeciwnikami, nie widze zupelnie dzisiaj 2:0 dla niego. Seta Tomas ugrac powinien.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Tsonga J.W v Wawrinka S.
2.37 Pinnacle Sports

Ostatnie spotkanie dnia dzisiejszego. Ćwierćfinał turnieju mężczyzn w Madrycie. Typuję w tym meczu na zwycięstwo gorzej spisującego się tutaj Francuza. Wczoraj niemiłosiernie męczył się on z reprezentantem gospodarzy Verdasco, jednak w końcowym rozrachunku był lepszy. Wawrinka wczoraj późnym wieczorem po trzy setowym meczu pokonał objawienie turnieju Grigora Dimitrova. Jak dla mnie Stan zagrał wczoraj niezłe spotkanie, jednak miał słabsze okresy. Tsonga poza pierwszym setem, grał dobrze i zdecydowanie wygrał z Fernando Verdasco. Trzeba tutaj napisać o serii Francuza, który od porażki z Ciliciem, 26 marca przegrał tylko jedno spotkanie z Rafaelem Nadalem. Obaj panowie znają się dobrze ponieważ rozegrali ze sobą pięć oficjalnych spotkań. Cztery z nich wygrał Tsonga, z czego ostatni mecz, który odbył się nie całe cztery tygodnie w Monte Carlo. Dziś myślę, że Tsonga zagra w końcu na swoim poziomie w tym turnieju. Wawrinka gra za dobrze, nie da się grać na tak wysokim poziomie przez dłuższy czas. Jak dla mnie mecz z cyklu 50/50 więc po takim kursie gram zdecydowanie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Rafael Nadal - Pablo Andujar (+6.5g) @1.75 Expekt 6:0 6:4
Przespany 1 set i było wiadomo, że nie ma szans żeby ugrał tyle gemów.

Dzisiaj spróbujemy zagrać na handicap gemowy w stronę mniej utytułowanego Hiszpana. Wiadomo - Rafa to Rafa. Na mączce czuje się jak ryba w wodzie ale Pablo również uwielbia grę na clay&#39;u, a przecież chłopcem do bicia to on nie jest i spodziewam się, że ugra przynajmniej te 3 gemy w każdym secie. Nadal po 3 setowym pojedynku z Ferrerem, gdzie dzisiejszy hanidcap został pokryty. Osobiście uważam, że Pablo raczej nie ma szans na wygranie seta w tym pojedynku, ale przy dobrym swoim podaniu, jest w stanie doprowadzić do tiebreak&#39;a w którymś z setów, co prawdopodobnie załatwiło by sprawę mojego typu.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
A 1

australiano

Użytkownik
Wawrinka-berdych 1 2.00 bet365
faworyt jest jeden- Szwajcar. na kortach ziemnych ciężko go pokonać i nie sądze by to zrobił Berdych,ktory slabego Murraya na ziemii co prawda pokonal,ale tutaj w dwoch setach mecz sie zamknie. value
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Wawrinka Berdych

Wawrinka - 1,5 gema 2,40 bwin ✅✅✅

Wawrinka pokazał wczoraj w meczu z Tsongą na co go stać. Berdych ma szczęscie że nie odpadł już z Jerzykiem. Narazie na jego drodze bez jakiś niesamowitych zawodników oprócz Murraya który od początku był słaby w tym turnieju. Wawrinka widac że ma ochote ugrać coś w tym turnieju. 2.00 kurs czysty win , jak dla mnie przewaga 2 gemów jest jak najbardziej do pokrycia, jeżeli ktoś chcce wygrać mecz to jest to tyle co nic , minimum żeby wygrać. Pobieram typ -1,5 gema z racji na dużo wyzszy kurs warty pogrania ????

AAAA k**wa co mecz. Myślałem że Stasiu doprowadzi mnie do skraju nerwów. Naszczęscie zachował zimną krew i skończyło się szczęśliwie. Żałuje tylko że nie mialem nic na koncie bo w 3 secie przy stanie 2-4 dla berdycha był kurs 7.00 na win Stasia a czułem że z tego wyjdzie. 2.40 kursik wszedł elegancko ???? Stasiek -3 gemy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Madryt 11.05 19:00
Wawrinka - Berdych
typ: -1.5 seta Wawrinka
3.58
Pinnacle
Analiza
Dzis spotkania polfinalowe turnieju ATP w Madrycie, Stanislavs Wawrinka spotka sie z Czechem, Tomasem Berdychem. Jezeli Czech nie potrafil wczoraj pozegnac sie z turniejem, to dzis juz zapewne to zrobi. Wawrinka swietnie czuje sie na clayu w przeciwienstwie do Czecha, ktorego styl gry prosi sie o gre na szybszych nawierzchniach. Oczywiscie Berdych osiaga bardzo dobre wyniki na tej nawierzchni, bo jest zawodnikiem wybitnym, lecz nie swoje najlepsze. Wawrinka natomiast na cegle czuje sie wlasnie najlepiej i tu kroluje. Kocha gre rozprowadzajaca, nie na jeden strzal, na ktory czasem liczy Czech, dlatego tak dobrze czuje sie na cegle. Potwierdza rowniez swoja dobra forme w tym turnieju i nie tylko, tu ogral juz Tsonge, Dimitrova (pogromce Djokovica), a w poprzednim tygodniu wygral w Estoril, pokonujac w finale Ferrera, ktory na clayu rowniez rozgrywa swe najlepsze mecze. Szwajcar jest dzis zdecydowanym faworytem w moim odczuciu i to on powinien zameldowac sie w jutrzejszym finale.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
S. Wawrinka/T. Berdych - over 22,5 @ 1.746 (Pinnacle) ✅ 6:3, 4:6, 6:4
Z uporem maniaka daje moj ulubony bet, czyli over gemowy. Wczoraj zabraklo jednego gema, a raczej zabraklo glowy u Szkota. Ogladalem wczoraj Berdycha i psychicznie jest w swietnej formie, mimo utraty podania w pierwszym secie zaraz odlamal i pozniej wygral set w tiebreak. Szkotowi wyraznie na psychike podzialal fakt, ze nie wykorzystal szansy, czuc bylo pewnosc i dominacje Czecha w drugim secie.
Z takim nastawieniem uwazam, ze dzisiaj solidnie powalczy z Wawrinka. Meczow Szwajcara nie widzialem, lecz widac tak samo jego forme. Ostatnie dwa 3 setowe mecze z trudnymi przeciwnikami - niespodzianka turnieju Dimitrov oraz Tsonga, z ktorych wyszedl zwyciesko. Skoro tyle juz przeszedl, powalczy i dzis.
H2H przyzwoite, duzo zacietych 3 setowych meczow.
R. Nadal vs P. Andujar - 2 (+1.5 Sets) @ 5.84 (Pinnacle) ⛔ 6:0, 6:4
Symbolicznie dobrze to zagrac. Niespodzianek juz bylo troche na tym turnieju, czemu wiec swietnie grajacy Andujar ma nie urwac dzisiaj seta? Ostatnio Ferrer przelamal swoja passe i tego dokonal, moze wiec i dzisiaj krol maczki znow straci seta. W koncu Andujar ogral Isner, Cilic i Nishikori - jest to jakis wyczyn, forma zdecydowanie mu dopisuje. No i w koncu tez jest Hiszpanem, wiec mecz gospodarzy - publika bedzie dopingowac dzis slabszego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom