>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Londyn & Halle 7.06-13.06.2010

Status
Zamknięty.
gju 134

gju

Użytkownik
cilic niby jest faworytem. ale przypominam, że w tamtym roku też nim był a dokładnie na tym samym turnieju przegrał z mahutem. dla mnie nb. tym bardziej ze to pierwszy mecz chorwata na tej nawierzchni w tym sezonie.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Spotkanie: Meffert D. (Ger) - Lacko L. (Svk)
Typ: 1
Kurs: 2,42
Bukmacher: Pinnacle
Spotkanie dobrze grającego ostatnio Meffeta z mającym beznadziejnie niska formę Słowakiem Lacko. Niemiec jest niżej w rankingu od swojego rywala ale w ostatnich tygodniach prezentuje znacznie wyzsza formę co potwierdził wygrywajac w pierwszej rudzndzie tego turnieju z Juanem Carlosem Ferrero w dwóch setach. Bedzie tym na pewno bardzo zbudowany. Lacko jest młody i utalentowany ale bardzo mało grał do tej pory na trawie turniejów i mysle ze nieco bardziej doswiadczony niemiec powinien z nim sobie poradzic.
Ludzie, to jest jak na mój gust najlepszy typ! Meffer ma FENOMENALNY serwis. Zaserwował 21 asów! Ferrero jest w kiepskiej formie ale i tak, nie radził sobie ani trochę z podaniem niemca. Byłem zszokowany, że pod takim ostrzałem buki wciąż faworyzowały hiszpana. Ani razu nie przełamał Niemca. Mało tego, sam wynik 6:3 7:5 powinien być wymowny. Lacko natomiast męczył się z Chardym aby ostatecznie wygrać w Tie Breaku. Osobiście POLECAM na 100%!
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Benjamin Becker - Nikolay Davydenko
Typ: 1
Kurs: 2,40
Wynik: ✅ 2-0 (6-3, 6-4)
W Halle zapowiada się ciekawe spotkanie Beckera z Davydenko. Wielkim atutem i motywatorem Niemca jest własny teren i publiczność, której nie będzie chciał zawieść. Ben umie grać na trawie, co udowodnił rok temu wygrywając turniej w Holandii, a Nikolay nigdy nie był jej zwolennikiem. Panowie grali ze sobą właśnie na tej nawierzchni, podczas Wimbledonu 2008 i Becker wygrał 6-4 6-4 6-4. Największym argumentem jest jednak niewiadoma w grze Rosjanina. Davydenko wrócił po 3-miesięcznej przerwie i w pierwszym meczu z Simonem Greulem nie miał łatwo, wygrał 7-6 6-0, ale mógł przegrać pierwszy set, serwis jak to zwykle po powrotach nie funkcjonuje najlepiej, w tym dużo podwójnych błędów. Na innej nawierzchni i z Davydenko w formie, Becker nie miałby nic do powiedzenia, ale teraz ma okazję jak nigdy i myślę, że bezlitośnie to wykorzysta. Kurs arcyciekawy i zdecydowanie zawyżony.
 
H 0

hyundai

Użytkownik
Ludzie, to jest jak na mój gust najlepszy typ! Meffer ma FENOMENALNY serwis. Zaserwował 21 asów! Ferrero jest w kiepskiej formie ale i tak, nie radził sobie ani trochę z podaniem niemca. Byłem zszokowany, że pod takim ostrzałem buki wciąż faworyzowały hiszpana. Ani razu nie przełamał Niemca. Mało tego, sam wynik 6:3 7:5 powinien być wymowny. Lacko natomiast męczył się z Chardym aby ostatecznie wygrać w Tie Breaku. Osobiście POLECAM na 100%!
Ogladajac to spotkanie meffert w 1 secie bez problemu rozbil lacko to bylo niesamowite natomiast w 2 secie bylem zagubiony bo oto jest sytuacja gdzie meffert przegrywa 4 1 i nagle dostaje przyplyw sil i juz jest 4 4 pozniej przegrywa 6 4 . Moim zdaniem powinien wygrac meffert ale lacko mial wiecej szczescia.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Muszę przyznać, że typ na zwycięstwo Beckera jest bardzo ciekawy i sam go na 99% zagram. Benji gra u siebie, uwielbia trawę i turniej w Halle, na stadion przyjdzie zapewne komplet widzów, którzy będą go gorąco zagrzewać do walki. Davydenko miał wielkie problemy już z Greulem, który potrafił rozrzucić go po korcie i zagrać winnersa. Becker to wszystko ma na wyższym poziomie, do tego mocny serwis. Davydenko ma wielkie problemy z podaniem, w normalnej formie nie zagrałbym na niego w tym meczu na trawie, a że wraca po kontuzji trzeba to wykorzystać!
Benjamin Becker - Nicolay Davydenko 1 @ 1.98 Betsafe
 
W 0

wallping

Użytkownik
Moje Typy na 10.06.2010:
1. Jurgen Melzer vs Mischa Zverev Typ:1 Kurs: 1,5⛔
2. Benjamin Becker vs Nikolay Davydenko Typ:1 Kurs: 2,4✅ (pewniejszy Becker B. +1,5 seta, Kurs: 1,6 bardziej polecam ten✅)
3. Marco Chiudinelli vs Philipp Kohlschreiber Typ:2 Kurs: 1.3✅


W dziale Tenis staramy się podawać nasze typy uzasadnione choćby kilku zdaniową analizą !
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Mardy Fish - Andy Murray @ 5.99 ✅ ✅ ✅
Bardzo duże value na ten mecz, zwłaszcza, że Andy cały czas jest w baaardzo przeciętnej formie. Dużo błędów, kiepsko z pierwszym podaniem, a to na trawie podstawa. Fish nie jest zawodnikiem wielkiej klasy, ani tym bardziej graczem prezentującym równą dyspozycję przez dłuższy czas. Ale od czasu do czasu zaskoczy jakimś wielkim wynikiem. I nie widzę przeciwwskazań, żeby było to przeciwko nieco zagubionemu Andy&#39;emu.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Dokładnie, podpisuję się pod tym typem. Mardy ma spore szanse na wygranie tego spotkania, argumentów jest kilka. Kiepska forma Murraya, ostatni pojedynek wygrał w niezłym stylu Fish, tutaj też po wynikach widać, że sobie radzi przyzwoicie. No jeszcze jeden argument daję taki, że Szkot wcale tak świetnie nie czuje się w Londynie - w końcu to Szkot, więc tradycjonalni angielscy kibice nie przesadzają z sympatią do niego.
Ciekawe, jak pozmieniają się kursy Bennetau - Lopez. Obaj mają naprawdę niezłe wyniki w tym sezonie za sobą, ale na grassie moim faworytem jednak byłby Hiszpan. Jeśli Beny dojdzie do 3, to postawię na niego, na Lopeza czekam na ew. 1,8. No i nie byłbym taki pewien tego Beckera. Sporo przemawia za nim, ale jeśli Davydenko zagra 3/4 tego, co pod koniec zeszłego sezonu w hali i na hc outdoor, to Niemiec może mieć kłopoty.
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Lopez F. - Benneteau J. (-1.5/+1.5)
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Nie wiem czemu tak duży kurs jest na francuza Juliena Benneteau. Francuz w dwóch pierwszych meczach spisał się wyśmienicie wygrywając oba mecze 2:zero:
09/06-10 R32 Benneteau, Julien vs. Anderson, Kevin 2:0 75 63
07/06-10 R64 Benneteau, Julien vs. Clement, Arnaud 2:0 62 64
Feliciano Lopez wygrał jeden mecz, również 2:zero:
09/06-10 R32 Lopez, Feliciano vs. Dimitrov, Grigor 2:0 62 64
Myślę, że nie powinno być tu problemu z uzyskaniem przynajmniej jednego seta na korzyść Juliena Bennteau. W rankingu są do siebie bardzo zbliżeni... Lopez zajmuje 31 pozycję, natomiast francuz 38. Panowie do tej pory rozegrali ze sobą tylko jeden mecz i zakończył się on zwycięstwem Benneteau. Było to rok temu w Rotterdamie:
09/02-09 Rotterdam, Holandia R32 Europa Kort twardy w hali Benneteau, Julien 2:1 64 57 62
Jest to pierwszy turniej na kortach trawiastych w tym roku z cyklu ATP i problemu z walką nie powinno być. Myślę więc, że minimum jednego seta zdobędzie Benneteau.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
mozi, dzięki za przepisanie mojej analizy ????
nie byłbym taki pewien tego Beckera. Sporo przemawia za nim, ale jeśli Davydenko zagra 3/4 tego, co pod koniec zeszłego sezonu w hali i na hc outdoor, to Niemiec może mieć kłopoty.
Logiczne, że Denko był wtedy w wysokiej formie i nie takie płotki jak Becker były poza jego zasięgiem, ale tutaj jest teraz, więc nie ma &quot;jeśli&quot; i to Niemiec powinien i dla mnie jest faworytem. Doskonałym dowodem na to jest ciągle spadający kurs. Jaram się, że złapałem wczoraj 2,50 i poszło grubiej, bo liczę dzisiaj na bonus pieniężny i jeszcze raz polecam.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Spotkanie: Lopez F. - Benneteau J. (-1.5/+1.5)
Typ: 2
Kurs: 1.50
Z tego co widziałem oglądając poprzedni mecz Benne to on ma jakies problemy zdrowotne. Wydaje mi się, że musiał kożystać z przerwy medycznej.

Co do meczu Mefferta to było po prostu tragiczne. Miałem ogromną stawkę, która przepadła. Byłem pewien, po pierwszym secie, że Meffert szybko to skończy, co za tragedia... jezu!
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Djokovic - Malisse
typ: Malisse +1,5 seta ✅
kurs: 2,1 ✅
buk: BAH

Ostatnio gra Novaka nie powala na kolana. Może nie jest tragicznie - Serb ciągle jest w stanie ogrywać większość zawodników, ale jego forma meczowa jest niestabilna. Turniej Londyński także to potwierdza. Wygrał z Lorenzim, ale jego gra pozostawia wiele do życzenia. Z graniem na Malisse wstrzymywałem się aby zobaczyć jak wyjdzie mu przesiadka na trawę. Pokonał Tursunova i Tomicia. Dobrze serwuje - raz że na trawie to znaczy wiele, dwa że przy przestojach Djokovicia przełamanie Serba nie jest tak trudnym zadaniem. Xavier powinien w tym meczu swoje ugrać, może nawet pokusić się o zwycięstwo.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Melzer J. - Zverev M.
Typ: 2
Kurs: 3,71
Bukmacher: Pinnacle
Faworytem wszytskich jest tutaj oczywiscie rewelacja ostatniego RG czyli Melzer. Zagrał tam kilka cięzkich pojedynkow, na całekim innej nawierzchni jak dzis. W pierwszym meczu męczył sie z Kudryavtsevem wygrywajac spotkanie 2;1. Zverev to nie jest byle jaki grajek, potrafi sprawic niespodzianke, ostatnio miał nieco słabsza forme spowodowana kontuzjami ale teraz kiedy turniej jest rozgrywany w jego kraju to na pewno bedzie chciał sie pokazac z jak najlepszej strony. Melzerowi zdarzają sie wpadki, Zverev pokonał ostatnio bez wiekszych problemów F. Serre i mysle ze dzis moze wygrac to spotkanie. Dodam jeszcze ze Melzer nie lubi grac na trawie o czym swiadcza wyniki z poprzednich sezonów. http://www.tennisexplorer.com/player/melzer/?annual=2009
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
mozi, dzięki za przepisanie mojej analizy ????
Nie przepisałem Twojej analizy, a to że mamy podobne zdanie o tym meczu wcale o tym nie świadczy. Nie rozumiem po co piszesz takie posty jak ten? Coś Ci to daje? Chcesz komuś udowodnić, że to Ty wymyśliłeś typ przeciwko Davydence ???? Dobre, ale nie wchodzę z Tobą w taką polemikę dalej, bo to bez sensu.
Nie sądzę żeby Murray dzisiaj przegrał. Widziałem pierwszy mecz i zagrał całkiem przyzwoicie, chociaż nie grał na 100%. Masa pięknych passing shotów. Jeszcze nie zgodzę się z tym, że Angielscy fani za nim nie przepadają. Przecież oni go uwielbiają. Andy jest Brytyjczykiem i kibice czy to na Wimbledonie czy tu bardzo często mu pomagali. I wcale bym jego formy nie nazwał słabą, bo jest niewiadomą, cegła to w końcu nie jego żywioł.
Mecz Benneteau się zaczął i tutaj skłaniałbym się ku Francuzowi. Lopez bardzo chimeryczny, niby nieźle serwuje i ładnie poczyna sobie pod siatką, ale ma przestoje, które może ofensywnie usposobiony na trawie Julien wykorzystać. Kurs atrakcyjny, zobaczymy co będę mógł napisać po meczu.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
A myślał ktoś nad typem Llodra v Cilic.
Cilic męczył się z w pierwszym secie, którego przegrał z Muhat. Pomimo wygranej w 2 i tak kazdy gem przychodził z trudem. 3 już nie widziałem. To jest jego 2 mecz na trawce... Nie znam jednak jego przeciwnika. Ktoś coś wie?
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
Mardy Fish - Andy Murray @ 5.99
Bardzo duże value na ten mecz, zwłaszcza, że Andy cały czas jest w baaardzo przeciętnej formie. Dużo błędów, kiepsko z pierwszym podaniem, a to na trawie podstawa. Fish nie jest zawodnikiem wielkiej klasy, ani tym bardziej graczem prezentującym równą dyspozycję przez dłuższy czas. Ale od czasu do czasu zaskoczy jakimś wielkim wynikiem. I nie widzę przeciwwskazań, żeby było to przeciwko nieco zagubionemu Andy&#39;emu.
Popieram, oglądałem mecz Murray&#39;a z Navarro, Andy miał problem z kolanem w niektórych akcjach wyraznie było widać że mu doskwiera, dlatego warto zagrać na Fish&#39;a w buku, który uwzględnia krecz jako porażkę (nie zwrot)
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Lukas Lacko - Phillip Petzschner @ 3.25
Pojedynek Słowaka z Niemcem może być bardzo ciekawy, obaj dysponują dobrym serwisem i nieźle radzą sobie przy siatce. Uważam, że kurs na reprezentanta gospodarzy mocno zawyżony. Jak dla mnie są to gracze z tej samej półki, dlatego taki kurs na Lukasa biorę z pocałowaniem ręki. Grali ze sobą dwukrotnie, po długich pojedynkach zwycięsko wychodził z nich Phillip, tym razem może być inaczej.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Dobrze, że powiedziałeś, że DLA CIEBIE są to gracze tej samej półki...Kompletnie się z tym nie zgadzam. Bez wątpienia Philip jest bardziej regularny, na dodatek dysponuje lepszym serwem. Lacko jest graczem typowo challenger&#39;owym...Jeśli tylko Pet nie podejdzie do meczu jako murowany faworyt, to spokojnie powinien to wygrać. Nawet w dwóch setach. Takie jest moje zdanie.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Widzę, że mecz Murray - Fish został zawieszony. Wie ktoś tylko dlaczego Murray tak się tym zbulwersował? Amerykanin spokojnie opuścił kort a ten kłócił się z sędziamy... Notabene w sumie uważam, że Fish ma sporą szanse wygrać. Może Murray obawia się, że jak ten odpocznie będzie mu trudniej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom