>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Londyn & Halle 7.06-13.06.2010

Status
Zamknięty.
uub 0

uub

Użytkownik
Widzę że gdzieniegdzie są kursy na dokonczenie meczu Murraya z Fishem, ogladalem wczoraj od samego początku.. 1 set to całkowita dominacja Fisha przełamanie już na samym początku a przewagi nie oddał do konca 1 seta, Murray który uchodzi za jednego z lepiej returnujących graczy miał ogromne problemy chociazby z przebiciem podania na drugą strone, Fish serwował jak automat, bylo widac golym okiem iz Andy nie radzi sobie w ogole z jego stylem serve&amp;volley, co bylo widac po wynikach, gdzie zdobył tylko 2 (!) punkty podczas wszystkich gemów serwisowych Amerykanina w czasie 1 seta, w drugim secie dominacja Szkota, w trzecim było już 3-0 ale to Fish znów się przebudził, wróciło dobre serwowanie, i Murray znów zaczął się gubić, fakt iż ma coś z kolanem na pewno nie przemawia na jego korzyść, Fish jest dośc masywnym zawodnikiem i bardzo dobrze że zszedł z kortu, wypoczęty w pełni może powtórzyć sytuację z 1 seta, na pewno będzie miał większe szanse aniżeli jeśli mecz miałby być kończony wczoraj. Za mniejszą stawkę warto zagrać Amerykanina który ogólnie prezentował się o wiele lepiej, poza dobrym serwisem, było też widać ostre agresywne returny, które były dośc regularne, poza tym przestojem w 2 secie, element ryzyka jest ale po [email protected] mozna spróbować.
Mardy Fish - Andy Murray - 1 @3.04 Bwin stawka: 2/10 ✅
Po drugie całkowicie odradzam granie Seli dzisiaj, h2h 3-0 o niczym nie świadczy, weteran kortów - Szutler, prezentował się bardzo dobrze w meczu z Monfilsem który miał małe problemy z poruszaniem. Przede wszystkim świetny serwis, dropshoty, volleye, Rainer pokazał kawał dobrego tenisa. Później fakt krecz Kaszkieta ale czy to wina Szutlera? Nie! Sela wprawdzie ograł niezłego na trawie Roddicka ale sugerowanie się suchym wynikiem jest zupełnie nie na miejscu, Roddick juz na RG grał jak dziecko w piaskownicy, nie widać w tym zbytnio koncentracji i zaangażowania, Sela większość meczu po prostu przebijał a Andy raz po raz dawał mu punkty pakując piłkę w siatkę. Jedyne co podobało mi się u Seli to regularność serwisu, który był mocny i przede wszystkim sprawiał problemy ale jednym atutem nie wygra się zdecydowanie meczu, zapadły mi w pamięć jeszcze ze 2 smecze z odległości ok pół metra od siatki i na dobrym pułapie kiedy to również Andy pakował piłkę w siatke bez namysłu strzelajac z calej sily byle mocniej, jak dla mnie nieprofesjonalne podejście do meczu który Amerykanin po części oddał Seli. Kurs wysoce nieatrakcyjny w stosunku do rzeczywistych szans na korcie.

Moodie W./Norman D. - Djokovic N./Erlich J. - 1 @1.50 bah 7/10
⛔
Tutaj wyjasnienie typu jest całkiem logiczne.. po pierwsze Moodie/Norman jedna z lepszych par deblowych. Gdyby grali więcej zapewne byliby dużo wyżej w rankingu aktualnie:
Miejsce: 9 Moodie, Wesley (RSA) / Norman, Dick (BEL) Points: 1,080 Tournaments played: 5
Djokovic po porażce z Panem Malisse &#39;X&#39; nie ma dalszego powodu aby zostawać w tym turnieju, i na 99% już myśli juz o Wimbledonie . Pozatym Djoko i debel? dajmy spokój, obecnie oscyluje gdzies około 400 miejsca w rankingu deblistów a jego największy wyczyn to miejsce ok 120 ( Moodie/Norman oboje w czołowej &#39;10&#39;), do tego nie ma motywacji, traktuje debla co najwyżej zabawowo i z całą pewnością nie ma powodu aby dzis wlozyc w gre wszystkie siły, a jego umiejetnosci deblowe stoja pod ogromnym znakiem zapytania w przeciwienstwie do bardzo solidnych Moodiego/Normana co zupełnie go podcina przed dzisiejszym meczem. Erlich jest całkiem dobrym deblistą, ale sam meczu nie wygra i szczerze wątpię iż Novak będzie chciał się dzisiaj męczyć, dodatkowo biorąc jego problemy z płucami.
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Murray to mimo wszystko gracz znacznie lepszy. Jeśli chodzi o to spotkanie, to albo skończy się wygraną Szkota po przełamaniu, albo będzie, co dla mnie jest najbardziej realne, tie - break, w którym raczej stawiałbym również na Szkota.
O tym, że Murray jest lepszym tenisistą wiedzą wszyscy. Natomiast Szkot zawsze &quot;ciężko&quot; wchodzi w mecz i tu upatruje szansy Fisha. Murray popełnia dużo niewymuszonych błędów i nie raz wystarczy przebijac pilke na jego strone, a on sam przegra punkt. Wczoraj Amerykanin wygrał dosyć pewnie pierwszego seta bo tak jak mówiłem Murray rozkreca sie w późniejszej fazie meczu. W poprzedniej rundzie Szkot również męczył się z Navarro w dodatku z zawodnikiem znacznie słabszym od Fisha i dopiero w tiebreaku na przewagi wygrał seta. Dzisiaj nie będzie miał możliwości odrobienia straty. Wczoraj Murray doskonale o tym wiedział, dlatego też będąc na gazie chciał skończyć to spotkanie jak najszybciej. Dziś może to dla niego skończyć się nieciekawie, a kurs w okolicach 3 zachęca do grania przeciwko niemu.

EDIT/ No i tak jak mówiłem Murray nie zdążył się rozegrać. Obu panom nie zależało na przełamaniu i szli na tie breaka przegrywajac tylko po jednym punkcie w 3 gemach serwisowych. Szkot udowodnił jak słabą ma psychike. Kurs 3.00 jak w masło
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Uub, jeśli idzie o Selę to nie zgadzam się. Po pierwsze ewidentnie widać, że Sela jest lepszym tenisistą h2h 4-1. Ponadto jest zawodnikiem, który lepiej od Niemca gra na trawie. Po prostu jest mnóstwo atutów właśnie na tą murawę w jego grze. Rainer może i grał poprawnie z Monflisem, bo tyle na ten temat bym powiedział, ale bez przesady. Roddick miał w kilku gemach trochę problemów z pierwszym serwisem. Ponadto nie czuł gry, ale grał tenis na równym poziomie, acz bez fajerwerków. A Sela wcale nie tylko przebijał. Grał nadzwyczaj sprytnie - mnóstwo sjalsów, które sprawdzają się w Quuens - i miał kilka genialnych zagrań - choćby minięcia. Jeśli Sela zagra na tym poziomie, co z Andym to Rainer nie ma czego w tym meczu szukać, chyba że będzie miał dzień konia i będzie wygrywał wszystko serwisem.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Lleyton Hewitt - Benjamin Becker
Typ: 2
Kurs: 2,83
Typ: dokładny wynik 1-2
Kurs: 5,50
Wynik: ⛔ 2-1 (6-7, 7-6, 6-2)
Obaj póki co bez straty seta, aczkolwiek Becker moim zdaniem miał trudniejszych rywali, a i pewniej sobie poradził. Gra u siebie i jego celem jest wygrana całego turnieju. Najlepsze czasy Hewitta już minęły, raczej żadnego wielkiego szlema nigdy już nie wygra, zbliża się do zakończenia kariery. Tutaj jego gra mnie w pełni nie przekonuje, ale nie można go przekreślać. Jest to tenisista zawsze groźny, aczkolwiek w tych niedużych, przedszlemowych turniejach raczej nie błyszczy ostatnimi czasy i w tym wieku wypada oszczędzić siły, by podczas Wimbledonu coś zdziałać. Jeden i drugi może wygrać to spotkanie, nie zdziwi mnie wygrana Lleytona, ale osobiście liczę na 2-1 w setach dla Benjamina, choć - tak jak mówię - nie będzie łatwo.
 
W 0

wallping

Użytkownik
Typy na 12.06.2010

1.Feliciano Lopez vs Mardy Fish Typ:1 Kurs: 2,10⛔

Moim faworytem w tym spotkaniu jest niewątpliwie Feliciano Lopez ponieważ jego ulubioną powierzchnią jest trawa duzo slaice bechendowych jak i mocny serwis, świetne poruszanie się po korcie (tak gra się na trawie) jak i wczorajsze zwycięstwo z Nadalem przekonują mnie na postawienie właśnie na niego.

2. Na Li vs Aravane Rezai Typ:2 Kurs:2,20⛔

W tym spotkaniu typowałbym na Rezai, która ostatnio złapała bardzo dobrą forme. Chinka Na Li napewno nie będzie grała w pełni sił ponieważ wczoraj zagrała dwa spotkania w tym jedno aż 3 setowe z kerber.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Mardy Fish - Sam Querrey
Typ: 2
Kurs: 2,43
Wynik: ✅ 0-2 (6-7 [3-7], 5-7)
Sam czuje się na trawie bardzo pewnie. Pamiętam, że rok temu także jego gra tutaj była imponująca, przegrał 1-2 ze świetne dysponowanym późniejszym finalistą, James Blake-iem, a potem podczas Wimbledonu pożegnał się już niestety w 2 rundzie, ponieważ trafił na Cilica, ale ten mecz był bardzo długi i było blisko sensacji. Aż 5 setów Chorwat potrzebował, by się uporać z Amerykaninem. Pamiętam ten mecz, było 4-4 w decydującym secie, Querrey wszystkie swoje gemy wygrywał do 0, a potem dał się złamać w najgorszym momencie. No ale było minęło, jednak dodam jeszcze, że w tym roku wierzę w niego i wróżę mu nawet ćwierćfinał, ponieważ dyspozycja jaką ma w tym roku jest nawet lepsza od tej w 2009. Sam rewelacyjnie serwuje, naprawdę ciężko go złamać. Gorsze chwile ma dopiero gdy prowadzi np. 30-0 i pozwala sobie na zbędne ryzyko, a potem są break pointy dla przeciwnika. W półfinale z Rainerem Schuettlerem mimo 3 setów (pierwszy przegrany w TB) nie dał mu się ani razu złamać. Niemiec także niezwykle pewnie utrzymywał swoje podania, zwłaszcza w 1 secie i do stanu 5-5 w drugim, potem się trochę posypał i za nic w świecie nie mógł złamać Querrey-a. Fisha już by tu mogło nie być gdyby nie dziwne akcje Murray-a, jego gra wygląda dobrze, ale na Dextera to nie wystarczy. Naprawdę kurs pozytywnie mnie zaskoczył i grzechem byłoby go nie zagrać. Myślę, że niższych wyników jak 6-4/7-5/7-6 to tutaj nie zobaczymy, będzie zacięta gra, utrzymywanie własnych podań i walka o przełamanie, podobnie jak to było dzisiaj, ale wygra mój faworyt.
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Spotkanie: Mardy Fish - Sam Querrey
Typ: 1
Kurs: 1,60
Dzisiaj o 15.30 na kortach Queen&#39;s Clubu zostanie rozegrany finał turnieju z cyklu ATP Tour. Turniej można określać dla niektórych przetarciem przed Wimbledonem, jak wiadomo jednak ma on jednak konkurencję w postaci Halle, czy Eastbourne i Den Bosch. Naprzeciw siebie wystąpią dwaj Amerykanie Sam Querrey obecnie 23 rakieta swiata i Mardy Fish aktualnie 90. Po wczorajszych półfinałach wyobrażałem sobie właśnie taki finał. Z tym, że w spotkaniu Querreya z Schuettlerem postawiłem +1,5 seta dla Niemca co okazało się korzystnym rozwiązaniem. Obaj panowie w pierwszych secie stawiali ciężkie warunki gry, TB rozstrzygnął o zwycięstwie. Według mnie w kolejnych setach Niemcowi zabrakło po prostu świeżości, kilku lat mniej gdzie spokojnie kontrolował by przebieg gry. Zrobił to Querrey i nie oddał zwycięstwa. Mnie osobiście technika Sama nie przekonuje, serwis owszem jest jego mocnym argumentem ale nie możemy skupiać się wyłącznie na serwisie. 6 lat starszy Fish nie był specjalnie lubianym graczem po spotkaniu z Murrayem, kiedy to przy stanie 3-3 i złapaniu wiatru w żagle przez Brytyjczyka poprosił o przerwanie spotkania z powodu rzekomo zapadających ciemności, które nie były na tyle dużo [z mojego punktu widzenia, kiedy oglądałem ten mecz]. Wstał wypoczęty i wygrał z Andym w TB. W tym samym dniu pewnie rozprawił się z Llodrą 2-0, a następnego ku mojego zdziwieniu spacer z Lopezem kolejne 2-0. Upatrywałem w Lopezie kogoś kto może z Fishem wygrać, nie udało się- spotkania nie widziałem więc nie bd rozprawiał się na temat szczegółów. Porównując obu Amerykanów, przekonuje mnie bardziej starszy z nich. Lubi grać na Queen&#39;s i dzisiejsze spotkanie powinien wygrać, możliwe że po zaciętej walce.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Na kortach Queens Clubu finał naprawdę niespodziewany. Bo kto by przewidział to, że zagrają w nim Querrey i Fish, podczas gdy w turnieju wystartowali Roddick, Murray, Nadal, czy Djokovic. Tak szczerze mówiąc to dziwi mnie kurs na to spotkanie. Sam wielkim wirtuozem na trawie nie jest. Wiadomo Big Serv robi swoje, ale to nie wszystko, a z głębi kortu kończącego uderzenia na takim poziomie jak Fish nie posiada, skupia się raczej na przebijaniu piłeczki na drugą stronę. Przy siatce także jest dużo rzadziej. Mardy także serwuje tu na niesamowitym poziomie, ale co istotne gra mocno i jest cholernie regularny. Ograł bez problemu Lopeza (pogromce Nadala), Llodre (kolejny przedstawiciel stylu serv &amp; volley) i samego Andy&#39;ego Murray&#39;a! To robi wrażenie i dziś w finale przegrać nie powinien.
Mardy Fish - Sam Querrey 1 @ 1.57 ⛔
Do tego proponuje typ na debel Djokovic/Erlich, którzy skoro są już w finale powinni dać z siebie wszystko i powalczyć o zwycięstwo. A umiejętności posiadają znacznie większe od swoich dzisiejszych przeciwników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom