>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Londyn & Halle 7.06-13.06.2010

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Becker - Zverev 1 1,50
Tutaj zdecydowanie stawiałbym na Benjamina. Becker zagrał dziś wyjątkowo pewnie serwisowo z Davydenką. Generalnie wydawał mi się nie do przełamania, a % wygranych drugich serwisów robi wrażanie. Z Davydenką, jednym z lepszych returnerów w tourze. Rosjanin niby wrócił po kontuzji, ale wcale nie grał tak tragicznie, gdyby nie genialny serwis Niemca, miałby z pewnością pewne szanse. Zverev coś tam może ugra na hali, pokazał coś kiedyś też na trawie, ale od dłuższego czasu jego forma jest zdecydowanie za niska, by mieć duże szanse z będącym na fali i uwielbiającym grass Beckerem.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
D. Sela - R. Schuettler 1 @1,6


Mega kurs jak dla mnie. Sela gra w Queens rewelacyjnie. Nie stracił jeszcze swojego podania, zwłaszcza 2nd serve na znakomitym poziomie. Dziś z A-Rodem cudownie, kończy pod siatką, świetny FH, ale przede wszystkim świetnie czuję grę, przewiduje zagrania rywali. Rainer słabiutki, ma wiele szczęścia że Rysiek się wycofał. Z Monfilsem zagrał bardzo przeciętnie, pod siatką mizernie, proste błędy, serwis przeciętny. Zupełnie nie wyobrażam sobie aby w takiej formie Dudi mógł przegrać ten pojedynek. Upatruję w nim zdecydowanego faworyta.
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Widzę, że mecz Murray - Fish został zawieszony. Wie ktoś tylko dlaczego Murray tak się tym zbulwersował? Amerykanin spokojnie opuścił kort a ten kłócił się z sędziamy... Notabene w sumie uważam, że Fish ma sporą szanse wygrać. Może Murray obawia się, że jak ten odpocznie będzie mu trudniej...
Przy stanie *0:3 dla Fisha, kibice zaczeli tak dopingować Murraya że nic nie było słychać, każdy punkt albo błąd Fisha to wiwat publiczności. Andy dostał kopa , odłamał , wyrównał na 3:3 i Mardy powiedział że jest za ciemno żeby grać i przełożone .. przez 5 minut Andy stał w swoim polu serwisowym i nic sie nie odzywał, kiedy Fish już dawno poszedł. Potem podszedł do stołkowego i powiedział , że moment w którym było 1:3* dla niego i dał się przełamać był minute po tym jak zrezygnował a przecież wszystko było dobrze. Fishowi nie było to na rękę i pomarudził .. jutro już Fish nie będzie miał szans taki wypalony.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Przy stanie *0:3 dla Fisha, kibice zaczeli tak dopingować Murraya że nic nie było słychać, każdy punkt albo błąd Fisha to wiwat publiczności. Andy dostał kopa , odłamał , wyrównał na 3:3 i Mardy powiedział że jest za ciemno żeby grać i przełożone .. przez 5 minut Andy stał w swoim polu serwisowym i nic sie nie odzywał, kiedy Fish już dawno poszedł. Potem podszedł do stołkowego i powiedział , że moment w którym było 1:3* dla niego i dał się przełamać był minute po tym jak zrezygnował a przecież wszystko było dobrze. Fishowi nie było to na rękę i pomarudził .. jutro już Fish nie będzie miał szans taki wypalony.
Chyba Murray... :razz:
 
gju 134

gju

Użytkownik
jak najbardziej zgadzam się z tymi typami filweba i pezia.
ze swojej strony dołożyłbym:
Federer - Kohlschreiber (w 2setach Fed) kurs 1.2
dla mnie to bardzo pewny typ. Fed bardzo pewnie radzi sobie w Halle. dziś zmiótł z powierzchni ziemi Falle. Niemiec w pierwszym meczu ledwo sobie poradził z Bemelmansem. dzisiaj nie pokazał nic szczególnego w starciu z Chiudinellim, który poprzeczkę zawiesił niziutko. numero duo ATP to zawodnik ze zdecydowanie innej galaktyki tenisowej. jutro nie pozostawi złudzeń filipowi i jego kibicom.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
D. Sela - R. Schuettler 1 @1,6

Mega kurs jak dla mnie. Sela gra w Queens rewelacyjnie. Nie stracił jeszcze swojego podania, zwłaszcza 2nd serve na znakomitym poziomie. Dziś z A-Rodem cudownie, kończy pod siatką, świetny FH, ale przede wszystkim świetnie czuję grę, przewiduje zagrania rywali. Rainer słabiutki, ma wiele szczęścia że Rysiek się wycofał. Z Monfilsem zagrał bardzo przeciętnie, pod siatką mizernie, proste błędy, serwis przeciętny. Zupełnie nie wyobrażam sobie aby w takiej formie Dudi mógł przegrać ten pojedynek. Upatruję w nim zdecydowanego faworyta.
Słaby Roddick grający topspiny nie był w stanie przełamać serwisu Seli, bo po prostu nie miał pomysłu na wygranie punktu z końca kortu. W 1 secie chyba każdy gem Seli był na przewagi. Na dodatek Roddick serwował słabo jak na swoje możliwości, a jak wracał balonik pod końcową linię wdawał się niepotrzebnie w wymianę. Sela przebijał mu głębokie crossy, zmieniał rytm, od czasu do czasu zaatakował. Jak Roddick probował prowadzić grę to albo pojawił się jakiś błąd, albo nadział się na kontre bo grał za lekko odwrotny cross a Sela odgrywał mu banalną piłkę po linii. Poza tym słabo wypracowane ataki do siatki. Do pokonania Seli potrzeba średniego zawodnika, który wprowadzi w miare mocny serwis i będzie prowadził grę w swoim, szybkim tempie (serv n volley, agresywny return, winnery z końca kortu). Nie widziałem meczu Schuettler, natomiast uważam, że Sela by przegrał z graczem w stylu Lopeza, Dimitrova, Cilica, Istomina.
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Ja uważam typ na Sele bardzo niebezpieczny, osobiście myślę że SChuettler ma większe szanse. Mocny serwis, zawsze prowadzi grę. tak jak mówił Maciasb , Roddick dziś zza baseline , bez pomysłu na grę. Rainer jak wprowadzi Sele w swoje rytmy to już będzie do nich śpiewał. Rainer był 2 lata temu w PÓŁ-Finałach Wimbledonu. Natomiast rok temu w 2 rundzie pocisnął go właśnie Sela 3:0 .. h2h 4:1 dla Dudiego. Nie wiem co o tym meczu myśleć już.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ja uważam typ na Sele bardzo niebezpieczny, osobiście myślę że SChuettler ma większe szanse. Mocny serwis, zawsze prowadzi grę. tak jak mówił Maciasb , Roddick dziś zza baseline , bez pomysłu na grę. Rainer jak wprowadzi Sele w swoje rytmy to już będzie do nich śpiewał. Rainer był 2 lata temu w PÓŁ-Finałach Wimbledonu. Natomiast rok temu w 2 rundzie pocisnął go właśnie Sela 3:0 .. h2h 4:1 dla Dudiego. Nie wiem co o tym meczu myśleć już.

Rainer nie jest w Queens ani trochę agresywny. Bazuję na błędach rywali. Zresztą z prezentującym styl S&amp;V Guccione już Sela sobie w tym turnieju poradził. Jest po prostu w bardzo wysokiej formie, świetnie rozgrywa swoje gemy serwisowe. A Niemiec gra tutaj baardzo przeciętnie, w ogóle jest w formie zdecydowanie poniżej swojego poziomu. Zresztą to już nie te lata.. Nie ma opcji żeby Schuettler wprowadził Selę w swoje rytmy.
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
To teraz :
Becker - Zverev
Benjamin na trawie jest bardzo mocny, obydwoje Panowie grają u siebie, więc nie wiem komu publika pomoże (choć myślę że starszemu Beckerowi). Zvereva przełamać nie jest trudno .. a Becker serwuje jak natchniony w Halle. Myślę , że Melzer po prostu się dziś wypalił po tym RG .. Mischa nie grał jakoś nadzwyczajnie.
Dokładam Hewitta, ale to już formalność.
 
P 15

panasik

Użytkownik
nadal - lopez 2;0
@2 expekt 7/10
h2h 6-1 w tym 1 mecz przegrany 2-1 na poczatku kariery, potem 5 mecyz po 2-0 bez tie brejka, lopez osrywa sie przy nadalu, zawsze mam niezla polewke jak ogladam ich mecze, nadal umyslnie gra lopezowi na bh, ktroego lopez.. nie ma, czasem cos strzeli ale zwykle oddaje slajsem, co w tym przypadku konczy sie przejsciem do popisowej gry nadala fh, lopez szybko sie irytuje jak dostaje pilka na fh, ktory po jakim czasie na sile chce obchodzic, co prawda ma seriws, ale z nadalem ma tez pelne gacie
GL!
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Wygrał z Guccione,Mullerem i Roddickiem którzy praktycznie nic poza mocnym serwisem nie grają(oczywiście tak w przenośni)Taki zawodnik pokroju Benneteau czy właśnie Schuttler powinien poradzić sobie z Selą.
Tak i właśnie dlatego przegrał już 4 razy z Selą, w tym na trawie 3:0.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Co do Seli i Beckera to oczywiście typy popieram, nie widzę z drugiej strony jakiejś wirtuozerii na trawniku ze strony Rainera i Miszy, także powinno dość gładko wejść.
Od siebie proponuję:
Sam Querrey - Xavier Malisse @ 2.62 ⛔
Widzę tutaj dwa tie-breaki, bo nie sądzę, żeby panowie dali się przełamać z taką dyspozycją serwisową jaką prezentują. Sam mimo całego mojego sceptycyzmu względem jego umiejętności prezentuje się bardzo dobrze, natomiast to co robi Belg przechodzi moją wyobraźnię. Dawno nie widziałem tak dobrze Xaviera jak dzisiaj w meczu z Djoko. Nie dał Serbowi żadnych szans. Querrey&#39;a zaś zaliczam do tenisowych &quot;pussiaczków&quot; typu Lopez, Melzer, Mathieu czy inny Benneteau - jak im przestanie iść to koniec. Dlatego jutro najpewniej wróci do domu.
P.S. Piękny kupon Tymoteusz !
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Jutro będzie inaczej Schuttler wygra sam zobaczysz a jeśli uważasz inaczej to graj swoje
Nie rozumiem ani troche twojej analizy.. twoja sprawa. Dzieki za swoje zdanie tak czy inaczej ????
Myślę , że Hewitt sobie też poradzi @1.20. 43 : 13 , bilans na trawie Lleytona. Do formy wraca po kontuzji także powinno gładko być
Hewitt + Becker + Sela [email protected]
 
H 0

hyundai

Użytkownik
nadal - lopez 2;0

@2 expekt 7/10

h2h 6-1 w tym 1 mecz przegrany 2-1 na poczatku kariery, potem 5 mecyz po 2-0 bez tie brejka, lopez osrywa sie przy nadalu, zawsze mam niezla polewke jak ogladam ich mecze, nadal umyslnie gra lopezowi na bh, ktroego lopez.. nie ma, czasem cos strzeli ale zwykle oddaje slajsem, co w tym przypadku konczy sie przejsciem do popisowej gry nadala fh, lopez szybko sie irytuje jak dostaje pilka na fh, ktory po jakim czasie na sile chce obchodzic, co prawda ma seriws, ale z nadalem ma tez pelne gacie

GL!
Ja sie nie moge zgodzic zobacz jak nadal gral dzisiaj ledwo co wygral z istominem jeszcze po 2 secie mial jakies problemy zdrowotne. Lopez jest w dobrej formie i mysle ze jezeli jutro nadal zagra tak jak dzis to przegra!!!
 
P 15

panasik

Użytkownik
jak dobrze pamietam, juz po meczach z gulbisem w rzymie kazdy prorokowal ze z taka gra nadal nie wygra RG, ze zaraz przegra.. yyy nie przegral, malo tego nie stracil seta w RG, widzialem 1 set meczu do przerwy w stanie po 4, istomin dobre warunki an trawe i potrafil przylozyc konczacym z fh i bh, a lopez nie potrafi, druga sprawa istomin wyszedl na kort bez respectu dla nadala, wczesniej nie grali ze soba, pamietam ostatni mecz nadala z lopezem, bylo 6;1 i 3;0 i lopez zszedl z kortu cos symulujac, a tak naprawde nadal go osmieszal strasznie, dzis nadla meczyl sie, a jutro bedzie 2-0, wiadomo ze to sport, ale to w tym momencie zdecydowanie najlepszy player na swiecie, kontuzja? nie wiem, jak cos bedzie go bolalo to po prostu nie wyjdzie na kort, juz kiedys gral z bolem i waptie aby popelnil jeszcze ten blad, powodzenia!
a co do meczu seli z niemcem, ktos tu dobrze powiedzial, ze reiner bazuje duzo na grze bledow, jest regularny, mecz seli z roddikiem wygladl chwilami na mecz z innej nawierzchni, roddick bez konczacego sela sprytniejszy i bardziej kasliwe uderzenia, duzo gier na przewage, roddick psul duzo latwych pilek, h2h tez moze troche powiedziec miedzy tymi Panami, ale skalnilbym sie tutaj do typowego no bet i radizlbym nie inwestowac w ten zaklad, chociaz osobiscie przychylam sie ku seli, ktory moze w pewnym momenice zmeczy niemca, ale zobaczymy..
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
Spotkanie: 11-06-10, 18:00, ATP Londyn, Handicap (3 sety) 1 2
Typ: D.Sela - R.Schüttler (-1.5/+1.5) - 1 D.Sela
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

To już ćwierćfinał sypiącego obficie niespodziankami turnieju na londyńskiej trawie.
Trzeba przyznać, że Dudi Sela prezentuje się wręcz znakomicie. W I rundzie pokonał zawsze groźnego na szybkich nawierzchniach
Australijczyka Guccione [20 asów Chrisa], wprawdzie po ciężkiej trzysetówce, która wczoraj zaprocentowała sensacyjnym odprawieniem
Andy&#39;ego Roddicka. Izraelczyk popełnia niewiele niewymuszonych błędów, sprytnie prowadzi grę kątową, wreszcie dobrze serwuje.
Do tej pory zapodał 14 asów, popełnił 4 błędy podwójne, ale wszystkie niejako na rozgrzewkę, w pierwszym meczu z Guccione.
34 już letni Rainer Shuettler znalazł się w 1/4 mocno przypadkowo. W I rundzie gładko przejechał się po Hiszpanie
Gimeno-Traverze, który na trawie znalazł się bardzo dziwnym trafem. W II rundzie popełniający sporo niewymuszonych błędów
Niemiec powinien był pożegnać turniej, jednak pomocną dłoń wyciągnął Monfils, który bił po przysłowiowych płotach i poełnił błędów
jeszcze więcej. III runda to VO od Gasquetta, co wcale nie oznacza niczego dobrego. Trzydniowa przerwa między meczami raczej
wytrąci Rainera z rytmu meczowego, natomiast Dudi może być tylko w jeszcze większym gazie. Czekam na mecz.

Uwaga, tę analizę pisałem wczoraj po 22:00, kiedy nie było jeszcze oferty u moich buków, dlatego wklejam dopiero dziś.
Widzę, że zdania sa podzielone. Pożyjemy - zobaczymy
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Dzisiaj można zaryzykowac typ na Fisha bo kursy bardzo atrakcyjne. Murray to taka panieneczka, której gdy nie idzie zła jest na cały świat. Początek meczu to dominacja Fisha. Później Szkot pewnie wygrał drugiego seta. Trzeci to huśtawka nastrojów z obu stron. Z 0:3 Murray wyciaga na 3:3. Wczoraj Amerykanin zapewne by przegrał i według mnie bardzo dobrze zrobił schodząc z kortu ponieważ Murray jest zdecydowanie lepiej przygotowany pod względem kondycyjnym. Dziś natomiast spodziewam się podobnego początku co we wczorajszym meczu i mam nadzieje, że Murray nie dojdzie do słowa w tym spotkaniu i przegra trzy kolejne gemy.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Murray to mimo wszystko gracz znacznie lepszy. Jeśli chodzi o to spotkanie, to albo skończy się wygraną Szkota po przełamaniu, albo będzie, co dla mnie jest najbardziej realne, tie - break, w którym raczej stawiałbym również na Szkota.
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
nadal - lopez 2;0
@2 expekt 7/10
h2h 6-1 w tym 1 mecz przegrany 2-1 na poczatku kariery, potem 5 mecyz po 2-0 bez tie brejka, lopez osrywa sie przy nadalu, zawsze mam niezla polewke jak ogladam ich mecze, nadal umyslnie gra lopezowi na bh, ktroego lopez.. nie ma, czasem cos strzeli ale zwykle oddaje slajsem, co w tym przypadku konczy sie przejsciem do popisowej gry nadala fh, lopez szybko sie irytuje jak dostaje pilka na fh, ktory po jakim czasie na sile chce obchodzic, co prawda ma seriws, ale z nadalem ma tez pelne gacie
GL!
wczoraj gral Nadal z Istominem i bardzo sie z nim meczyl prawie przegral mecz. Powod- lekka kontuzja uda. Lopez radzi sobie calkiem niezle wiec stawiam na Lopeza kurs tez bardzo fajny ????
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
wczoraj gral Nadal z Istominem i bardzo sie z nim meczyl prawie przegral mecz. Powod- lekka kontuzja uda. Lopez radzi sobie calkiem niezle wiec stawiam na Lopeza kurs tez bardzo fajny ????
Kurs na Nadala 1,45 a na Lopez 3,25. Tu się faktycznie coś kroi. Nie jestem pewien, czy Lopez to &quot;ten&quot; gracz który może pokonać Nadala ale mimo wszystko... Kurs kusi. Jeżeli owa kontuzja będzie naprawdę doskwierać Nadalowi to może stanie się cud. Ale jakoś... wąpię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom