>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Londyn, Halle 10.06-16.06.2013

roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +2
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bopanna - Carter @ 1.50 ✅ 75 60
Rohan zawodnik który jeśli startuję w kwalifikacjach do ATP, jeszcze kiedyś challów swoim doświadczeniem i s&amp;v potrafił powalczyć na twardej nawierzchni z zawodnikami z TOP300, na trawie Rohan swoje możliwości rozkręca na poziom TOP100 aż szkoda że taki zawodnik gra sporadycznie, lecz na trawie stara się grać co roku.
Hindus chociaż leciwy to ma ciągle piekielny serwis + slajsowany na zewnątrz. Cały wachlarz możliwości jako jest świetnym deblistą, nie ma takiego czucia jak Paes lecz jednak też jest znakomity w tym co robi chip &amp; charge, s&amp;v czy płaski mocny fh to nie problem dla tego zawodnika który akcję będzie kończył bardzo szybko.
Przeciwnik szerzej nieznany kolejna produkcja lub materiał na produkcję LAWN&#39;u bez szczególnych osiągnięć u juniorów jak i na cyklu zawodowym, jeśli Bopanna podejdzie do meczu jak przeważnie na kwalifikacje które może przejść to jestem spokojny o wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Kern vs Molchanov |2| kurs:1,30✅
????Gadomski vs McGee |2| kurs:1,35✅

Na dziś proponuje dwa spotkania z pierwszych rund kwali do turniejów w Halle i Londynie.W pierwszym pojedynku upatruje zwycięstwa rozstawionego w kwalifikacyjnej drabince z numerem &quot;8&quot; Ukraińca,Denysa Molchanova.Jego przeciwnikiem będzie młody Niemiec Robin Kern znajdujący się obecnie na 498 miejscu w rankingu ATP.Robin wystąpi przed własną publicznością i na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej ale myślę,że o wygraną się raczej nie pokusi.Obaj spotkali się już w tym sezonie na kortach twardych w San Jose i górą był Ukrainiec w stosunku 7-5 6-3.Denys jak i Robin dobrze czują się na kortach trawiastych jednak sądzę,że większe doświadczenie Molchanova weźmie dziś górę i dość pewnie pokona Kerna.Warto też dodać,że Ukrainiec w poprzednim roku doszedł do trzeciej rundy kwali do tego turnieju i za pewne jego celem będzie co najmniej powtórzyć ten wyczyn.Drugie starcie to pojedynek naszego rodaka Gadomskiego z Irlandczykiem McGee.Według mnie zanosi się tu na pewne zwycięstwo tego drugiego.Zawodnik z Polski do tej pory występował głównie w turniejach ITF,McGee regularnie występuje w Challengerach i na tą chwilę prezentuje dużo wyższy poziom.Widziałem go na ostatnim challengerze w Busanie i prezentował się na prawdę nieźle.Dziś inna nawierzchnia ale mimo wszystko zdecydowanym faworytem jest Irlandczyk.Kursy nie powalają ale do dorzucenia do jakichś kuponów w sam raz.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Koolhof @ 2,33 Betsafe

Davida na oczy nie widziałem ale wyniki nie robią na mnie wrażenia. Holender coś miał dłuższą przerwę, nie znalazłem dlaczego. Mimo poziomu itf (jeszcze) potrafi grać, posiada dobry serwis pierwszy oraz grać płasko gdy tylko nadarzy się okazja.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie wiecie moze czy jakis buk oferuje kursy na zwyciestwo poszczegolnych zawodnikow w tegorocznym turnieju w Halle, bo szukalem w paru bukach ale nie moge znalesc.
Edit
Jak ktos znajdzie oferte to poprosze na pw lub jesli to mozna w temacie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gadomski ma swietnie warunki fizyczne i fantastyczny serwis, nie polecam takiego 1,35 przeciwko niemu na takich kortach. Koles gra w tym roku naprawde bardzo dobrze, a rywal spokojnie do ogrania. Piotrek grał w ITF bo przez kontuzje spadl w rankingu wiec nie mial mozliwosci przejscia momentalnie na chall, teraz bedzie grac wyzej (wlasnie pojawil sie wywiad z Gadomskim na blogu - wart przeczytac).
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Queens Club (Kwalifikacje)
Spotkanie: Frederik Nielsen - James McGee
Typ: Frederik Nielsen 2-0
Kurs: 3.50
Buk: Bet365
Analiza:
Nie rozumiem dlaczego Irlandczyk jest faworytem w 2 rundzie kwali do Queens Club. James przeciez mial problemy w 1 rundzie z Gadomskim , jego staty w tatmym meczu wygladaly bardzo przecietnie. Nielsen natomiast gladko odprawil groznego na szybszych nawierzchniach Fabrice Martina. Nielsen ma spore doswiadczenie , na trawie bardzo korzystny bilans 41/25 , do tego jest swietnym deblista co potwierdza jego zeszloroczny wystep w ATP Master Cup. Jego umiejetnosci deblowe z pewnoscia pomoaga w dzisiejszym spotkaniu. Sezon trawiasty to szansa dla deblistow osiagniecia dobrego wyniku w turn iejach singlowych a Irlandczykowi brak tego doswiadczenia bo glownie gra w challengerach a jeszcze niedanwo w futuresach. Bukmacherzy wystawieniu kursow ewidetnie sugerowali sie rankgiem obu Panow bowiem Nielsen zajmuje odlegle 543 miejsce a McGee 241 co moim zdaniem nie jest zbytnio istotne. Wystarczy zobaczyc dzisiejsze wystepy innych topowych deblistow co tylko potwierdza ze czuja oni sei na trawie jak ryba w wodzie. Dzis zdecydowanie Nielsen , meczyk juz za pare minut
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Petzschner v Janowicz 1 @3,2 Pinek ???? / +1,5 seta / over 22,5/23,5
Bardzo ciekawią mnie kursy, ale liczę na jakieś @2,5 na Niemca. Zaczyna się dla niego najlepszy okres, trawka to jego świat. W zeszłym roku słabiutki bilans na ziemi, hardzie czy w hali a na grassie 8-4, finał w Hertogenbosch. Wcześniej w Halle 5/7 6/7 z faworyzowanym Raoniciem. We wcześniejszych latach półfinał i finał. Fifi gra S&amp;V, świetny slice. Serwisem także robi robotę. Juras na trawie doświadczenie dużo mniejsze, nigdy nie występował w Halle. Wiadomo, predyspozycje ma ale wyższe umiejętności moim zdaniem posiada Peczner. Od @2,3 w górę będzie value, trzeba czaić się na kursy.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Popieram to co napisał PEZIO. Niemiec w karierze rozegrał ponad 70 meczów na trawie, a to dużo jak na tą nawierzchnię. Tutaj w Halle w przeszłości kilka dobrych występów. Overy, które napisał PEZIO, spokojnie do pokrycia przez obu panów w dwóch setach. Polak złapał ostatnio niezłą formę, ale Petzschner czuje się w tym turnieju jak ryba w wodzie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bopanna &amp; Baker @ 3.44 ⛔ 16 16, 62 62
Hindus jak widać dla niego wskoczyć na trawę i grać z drugą-trzecią setką to żaden problem narazie nie stracił serwisu, a miał do tego podwójna okazję. W polu pokonani to Carter i Reid.
Tak jak wspominałem idealna kompozycja do gry na trawe, nauka pobrana z debla idealnie pasuję by zaginać singlistów gdzie na tej najszybciej nawierzchni kursy są najczęściej przesadzony bo jeśli ktoś ma styl pod trawe jak najbardziej może dociągnąć do TB czy nawet szybciej połamać zawodnika.
Rohana bukmacherzy bardzo niedoceniają pierw duży kurs z amatorem później wysoki kurs z Reidem, teraz tak czy ciągle za duży.
Bukmacherzy chociaż oczywiście nie są głupkami to jednak kwalifikacje czy challe opierają na rankingu bo nawet w bilansie na trawie Rohan ma fantastyczną statystyke 61/28 przy mizernym dorobku Bozo 26/21
Serb dwuręczny fh i dwuręczny fh, serwis też dosyć mocny, gra przy siatce jak i z linii lecz nigdy nie było widać u niego błysku, regularności i pomysłu na pokonanie kogoś bardziej doświadczenia, sądzę że i tutaj tak będzie.
W drugim spotkaniu ostatnia nadzieja Brytyjczyków czyli Baker którego oglądałem w tygodniu na trawnikach Nottingham z Mannarino, grał dobrze serwis, rozrzucanie po korcie, slajs czy siatka były na dobrym poziomie, lecz przeciwnik w tamtych dniach był na strasznym gazie.
Melo oczywiście deblista ale jakoś nigdy dla mnie nie błyszczał jak i on tutaj może być bardzo zagubiony w pomysłach na młodziana który nie jest najlepszy lecz jednak ogranie na trawie i wachlarz możliwości jak i koordynację może mieć lepszą niż Brazylijczyk. W ciekawostkach można dodać finał jednego z satelitek osiem lat temu w którym spotkali się Ci zawodnicy wygrał wtedy Baker 63 57 63
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Baker &amp; Lopez kurs:1,40✅
Na dziś nie widzę nic specjalnego,bo oferta z kwalifikacji już mizerna.Ja ze swojej strony proponuje dubelek przeciwko deblistą.Mecz Baker&#39;a z Melo już opisał @Hellraiser i trudno się z nim nie zgodzić,bo myślę,że Brytyjczyk pokaże dziś,że na trawie większe możliwości niż reprezentant Brazylii.Co do Lopeza to myślę,że pomimo iż nawierzchnie trawiaste to nie jest to co najbardziej lubi powinien uporać się z zawodnikiem,który jest równo pięćset miejsc za nim w rankingu.Duńczyk to dobry deblista,na trawie grać potrafi,dość pewnie przeszedł dwie pierwsze rundy kwalifikacji ale nie wydaje mi się aby miał na tyle umiejętności aby wyeliminować zawodnika z pierwszej pięćdziesiątki.
Bukmacher:STS
 
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Co do Lopeza to myślę,że pomimo iż nawierzchnie trawiaste to nie jest to co najbardziej lubi powinien uporać się z zawodnikiem,który jest równo pięćset miejsc za nim w rankingu.
Jezeli ktos byl trzykrotnie w cwiercfinale Wimbledonu i ogrywal na trawie zawodnikow pokroju Roddick czy Henman to chyba jednak trudno powiedziec, ze takiej nawierzchni nie lubi. Nie polecam jednak z zupelnie innych wzgledow. Ostatnia runda eliminacji, a Lopez rozstawiony z &quot;jedynka&quot; czyli przy pierwszym wypadnieciu jakiegokolwiek gracza z turnieju glownego, ktory ma bardzo obszerna drabinke, to jest juz pewnym lucky loserem. Warto ? Chyba nie.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Groth 1.36 ✅
Bet365
Jak dla mnie kurs jest ok , Zimonjic wiadomo czym się zajmuje . W singlu to on gra raz na 100 lat . Groth mimo że drewniany to jednak przełamać go nie jest łatwo bo dysponuje niezłą bomba z serwisu . Moim zdaniem na Zimonjica powinno wystarczyć .
Groth ostatnio odpadł z Matosevicem , wcześniej odprawił Molchanova .
Zimonjic na trawie ostatnie mecze nie licząc 2 w kwalach z anonimami z poza 1 tysiąca rankingu rozegrał w 2007 roku .
Groth powinien go roztrzelać
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
acetate 474

acetate

Użytkownik
Emocje po RG powoli opadaja, zaczynamy wiec rozgrywki na nawierzchni trawiastej. Nawierzchnia ta jest sporym handicapem dla osob, ktore posiadaja mocny serwis - ktoz nie pamieta slynnego meczu Lukas Rosol z Rafael Nadal. Warto wiec zwrocic uwage na kwestie mocy serwisowej zawodnikow podczas wszystkich typowan. Zycze wszystkim trafnych typow.
M. Baghdatis vs E. Gulbis - 1 @ 2.43 (Pinnacle) ⛔ 4:6, 6:3, 3:6
Jutro (EDIT: mecze zostaly przelozone na wtorek) rzuca sie w oczy spotkanie Baghdatisa z Gulbisem. Widac, ze bukmacherzy wskazuja jako faworyta Gulbisa, kurs rowniez na niego spadl, ale troche tego nie rozumiem.
Po pierwsze, Gulbis na trawie nigdy nie gral nic wielkiego - procz wygranej z Tomasem Berdych rok temu, w ostatnich latach rozegral bardzo malo meczy na tej nawierzchni i tylko dwa wygral. Wtapial m. in. z naszym Jurkiem. Widac, ze ta szybka nawierzchnia niespecjalnie mu sluzy, skoro nic konkretnego na niej nie ugral w ostatnich latach.
Po drugie, Cypryjczyk w przeciwienstwie do swojego przeciwnika na trawie spisuje sie dobrze - urwane sety Djoko oraz Murray&#39;owi robia wrazenie. Bylo to dawno co prawda, bo rok i dwa lata temu, ale jednak pokazuje mniej wiecej jak sie spisuje na trawie.
No i argument nr 3, chyba najwazniejszy - w koncu Bagieta musi sie odblokowac i przerwac swoja czerwona serie porazek. Gdzie ma to zrobic, jak nie na trawie? Jak dla mnie to jutro porzadnym serwisem wytoruje sobie droge do zwyciestwa. Kurs jest wart zagrania.
P. Petzschner vs J. Janowicz - 2 @ 1.424 (Pinnacle) Zaklad zwrocony, Niemiec sie wycofal
Drugi typ juz bez wiekszego wnikania. Nie neguje, ze moze byc zaciety mecz i Niemiec sie postawi - ale uwazam ze Jurek wyjdzie z niego zwyciesko. Patrzac na jego statystyki, w ostatnich 2 latach przegral tylko 3 mecze, ale co warte odnotowania - w kazdym urwal przynajmniej seta. Jurek od tamtych meczow jest zawodnikiem lepszym, dojrzalszym i uwazam, ze na trawie ma szanse osiagnac nieprzecietne wyniki dzieki swoim warunkom fizycznym oraz sile serwisu. Kurs nie jest zly, wg mnie warto zagrac na naszego Jurka.
 
K 0

kaziu1910

Użytkownik
Witam Panowie
Bacznie obserwuje wasze poczynania i jestem pod wrażeniem wiedzy niektórych graczy wielkie gratulacje i podziękowania bo nie jednokrotnie wasze podpowiedzi okazały się niezwykle owocne .
Przeglądając spotkania dzień jutrzejszy od razu nasunął mi się typ deblowy:
Federer R./Haas T.

Melzer J./Petzschner P. 1,74(bet365)
Nie zostały wystawione jeszcze kursy ale podejrzewam ,że będą porównywalne do siebie z lekkim wskazanie na faworyta pary Melzer J./Petzschner P. i ku temu też się skłaniam.Obaj panowie w tym roku nie zachwycają , jedynie wyszedł im turniej w Dallas .
Patrząc jednak na ich grę na kortach trawiastych , sprawa zmienia zdecydowany obraz , gdyż przypomnę to zeszłoroczni finaliści Wimbledonu.Muszą zacząć w końcu wygrywać i to będzie to spotkanie , mimo że po drugiej stronie stanie dwóch genialnie serwujących graczy sądze , że raczej potratkuje ten mecz rozgrzewkowo przed swoimi singlowymi poczynaniami ...kurs i dodatkowe typy napiszę jak tylko się pojawią
pozdrawiam

do tego już bez analizy bo uciekam do pracy : malisse 1.44 , sisling , 1.30 i levine 1.55
delikatnie w kierunku underdooga wygra przynajmniej jeden set baker .j kurs 2
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Garcia-Lopez G. - Malisse X. @1.44 Bet365 ✅
Kurs na Belga całkiem przyjemny. Xavier na trawie grać potrafi, pokazał to już niejednokrotnie. Świetne wyniki na Wimbledonie oraz turniejach poprzedzających. Nawierzchnia zdecydowanie będzie mu sprzyjać, zaś GGL nie czuje się na zielonych jak ryba w wodzie. Obaj zawodnicy ostatnio w dość średniej formie. Hiszpan, 0-3 z Sockiem w 1 rundzie RG, 0-2 z Veselym w Challku. Xavier zaś tak jak można się było spodziewać, regres formy wraz z przyjściem cyklu ziemniaczanego. Bardziej jednak było to spowodowane niewygodną nawierzchnią niż jakimiś problemami z grą. Teraz po słabszym okresie zdecydowanie będzie chciał się odblokować, przeciwnik i okoliczności są sprzyjające. H2h 4-1 dla Belga, Garcia-Lopez wygrał tylko raz na mączce w 2010 r. Tutaj na ulubionej nawierzchni Malisse powinien się gładko uporać z Hiszpanem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Co myślicie o Danielu Evansie (@1,50 Bet365) przeciwko Guido Pelli? Agentyńczyk nie rozegral do tej pory ani jednego meczu w karierze na trawie. Brytyjczyk ponad 60 - w tym tygodniu był w ćwierćfinale challengera w Nottingham. Niby wszystko fajnie, ładnie, ale wiadomo, że Brytyjczycy (poza Murrayem) to przeciętni tenisiści - najczęściej grają we własnych challengerach czy futuresach. Nawierzchnia jednak powinna zdecydować w tym meczu. Zobaczymy.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
????15:00 Ivan Dodig (CRO) - James Ward (GBR) @ 1.30 bwin
????16:30 Frederik Nielsen (DEN) - Marinko Matosevic (AUS) @ 1.28 bwin
????16:30 Tatsuma Ito (JPN) - Igor Sijsling (NED) @ 1.32 bwin
????18:00 Dudi Sela (ISR) - Grigor Dimitrov (BUL) 1.18 bwin
????18:00 Edward Corrie (GBR) - Sergiy Stakhovsky (UKR) @ 1.15 bwin
Bez większego gadania. Te mecze muszą poprostu wejsc. Są to mecze po niskim kursie ale warte zagrania.
Matosevic gra z najniżej sklasyfikowanym Duńczykiem Nielsenem. Jest on 543 w rankingu, więc mizerny Marinko raczej powinien to ugrac szybko, zważywszy że trawa to jego główna nawierzchnia.
Dodig zaimponował mi dobrym meczem z Haasem w Dusseldorfie. Jutro dostaje zawodnika który gra na Challengerach, a ostatni mecz grał w maju w Chinach. Nie wiem czy miał kontuzję czy cos. Według mnie, gładko w 2 setach się skończy.
Sijsling ładnie grał ostatnio. Ostatnio czytaj jako 2 runda French Open i Półfinał w Dusseldorfie. Typowy ziemniak, zobaczymy co umie na trawce. Dostaje Japończyka o którym 1 raz słyszę. Typowy Challengerowiec, widzę z jego historii tegorocznych występów. Myslę, że Londynu nie podbije.
Stakhovsky po porażce w 1-szej rundzie RG z Gasquetem szuka szczęscia na trawie. Będzie to mecz którego najbardziej się obawiam bo nigdy nie grałem na Stacha i nie widziałem jak gra, także nie analizuję go. Jego rywal gra w turnieju z Dziką Kartą i wraca po rocznej przerwie. Ostatni turniej to Wimbledon 1 runda.
 
Do góry Bottom