>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Londyn, Halle 10.06-16.06.2013

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do Cilica to on ma słabą psychę, zryty beret.
Niby tak jest, ale dziś z Lopezem wyszedł z naprawdę dużej opresji - mecz wydawał się przegrany a jednak Cilic wyciągnął, więc może na trawie się chłopak przebudzi.
 
S 6,4K

sheva91

Użytkownik
Litości !! DelPo to drewno !!?? Tu już przegiąłeś po całości ???? Chyba nie widziałeś, jak DelPo pokonał znakomitego Malisse tutaj... Rozumiem, że podniecasz się grą Hewitta ale jutro dostanie baty jak nic... Owszem Hewitt pokonał Bułgara, bo ten zagrał słabo, Querrey też poległ ale seta ugrał, DelPo to najwyższa półka i porównywanie takiego gracza do &quot;drewna&quot; na prawdę nie przystoi!! Jutro wg mnie Juan pokona gładko Hewitta. Wątpię, żeby Australijczyk zagrał kolejne spotkanie na dobrym poziomie. 1.50 jakie w tym momencie daje Pinnacle biorę z pocałowaniem ręki !!
Tak się składa, że ja widziałem jak Del Potro pokonał Malisse&#39;a, no i: pierwszego seta Belg zawalił w TB psując dwa prościutkie drive volleye. W drugim dał Argentyńczykowi prawdziwą lekcję tenisa na trawie, a trzeciego miał na wyciągnięcie ręki, ale znów dała o sobie ułomność umysłu X-Mana, który dwa razy wypuścił z rąk przewagę przełamania, a w 12 gemie sam się przełamał robiąc trzy błędy, a na koniec dostał winnera z returnu.
Czy Delpo jest drewnem? Trochę tak, bo przy siatce gra na &quot;słowo honoru&quot;, slajsa bekhendowego, czy też skróta, to nie ma w ogóle. Oczywiście to wynika z jego warunków fizycznych, ale do grona graczy drewnianych można go spokojnie klasyfikować.
Jo-Wilfried Tsonga - Denis Kudla 9,00 MarathonBet
Spadki na Kudlę, tylko Marathon trzyma wyjściowy kurs. Typ z gatunku science-fiction i szukanie sensacji na siłę? Trochę tak, gdyby nie jeden mały fakt: &quot;I am tired, my body is not feeling so good.&quot; - powiedział Tsonga po meczu z Sijslingiem. Prawdą jest, że Jo dziś nie prezentował się zbyt dobrze, wygrał wprawdzie oba mecze, ale jego gra pozostwiała wiele do życzenia. Kudla na trawie dobrze się odnajduję, umie returnować, co będzie podstawą w meczu z Francuziem. W takich okolicznościach, po wysokim kursie, za drobne czemu nie spróbować ????
Oczywiście wiem, że jak Tsonga wygra 6:2, 6:2, to stanę się jeszcze bardziej obiektem drwin na forum, ale wolę grać takie typy, niż pobierać kursy &lt;1,40 i potem płakać, bo ktoś &quot;sprzedał&quot; mecz.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Jutro po południu Haas Tommy gra z Monfils Gael i jak myślicie warto atakować Francuza? Kurs na niego to ponad 2,00, widziałem pierwszym jego mecz jak grał z Raonic Milos i Francuzowi w tym meczu praktycznie wszystko wychodziło, co prawda Haas jest wyżej w rankingu ale wydaje mi się, że Francuz w tej turniej wszedł z dużymi ambicjami i myślę, że warto będzie grać na niego po kursie 2,20.
14/06/13 14:45
Haas T. - Monfils G. 2
Kurs: 2,20
???? L. Hewitt vs J.M. Del Potro dla Mecz (1.575) WYNIK 62 26 62 i dupa ⛔
???? T. Haas vs G. Monfils dla Mecz (1.467) WYNIK 67 63 63 ✅
KURS: 2.310
Stawka: 100 | Do wygrania: 131.03 PLN
PinnacleSports
Jeżeli wspominasz o ambicjach to Haas powinien mieć największe bo przecież broni w Halle tytułu sprzed roku. Ponad to jak piszesz o meczu Monfilsa z Raonicem, że zagrał tak dobrze, to warto wspomnieć też o meczu Haasa z Gulbisem, który to mecz stał na super poziomie, bardzo dobra gar Łotysza - postawił się i na prawdę pojedyncze piłki decydowały o tym kto wygra. Gulbis się super bronił i Monfils na pewno też jutro będzie tak grał, ale na Tommiego Haasa u siebie, z taką publicznością, z taką formą będzie ciężko mu cokolwiek ugrać...
Do dubelka dokładam DelPo po super kursie. Wg mnie do jutra spadnie co nie co więc gram już dziś. Nie chce mi się udowadniać co niektórym czy DelPo to &quot;drewno&quot; czy nie !! Chłop z TOP10, potężne możliwości i umiejętności, bardzo mocna psychika, super serwis, dobry kończący forhand, dużo by wymieniać, ale jak ktoś się uprze, że to drewno to co ja poradzę ??? Niech sobie tkwi w tej teorii, zobaczymy kto zarobi na meczu Hewitt - DelPo ????
Co do meczu z Malisse, to co z tego, że Xman miał przewagę w meczu jak DelPo w decydujących momentach wygrał co miał wygrać. Ważne kto wygrywa te bardzo ważne punkty, a nie czy ktoś kogoś zdominował w danym secie... Xman zawsze na trawie groźny, więc nic dziwnego, że powalczył z DelPo (w tamtym meczu grałem na seta na Malisse) ale tutaj żarty się kończą, ćwierćfinał, a w półfinale pewnie Berdych, więc jak najbardziej szansa na super powrót DelPo!! Wg mnie jutro nie pozostawi złudzeń Australijczykowi, no ale jak chcecie to grajcie w kierunku kangura - każdy ma swoje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Kohlschreiber P. v Youzhny M.
???? Hewitt L. v Del Potro J.M.
2,239 Marathonbet 4/10

Kohlschreiber jutro według mnie może tylko wygrać, nie widzę innej opcji. Jest w dobrej formie, bilans pojedynków bezpośrednich z Youzhnym fantastyczny, 7-1 - przy czym jedyna porażka to krecz na dodatek sześć lat temu. Obaj Panowie bronią tutaj punktów z zeszłego roku, obaj walczą o to samo - półfinał, gdzie w tamtym roku oby dwaj odpadli. Kohlschreiber przegrał z późniejszym zwycięzcą i swoim rodakiem Tommym Haasem. Rosjanin uległ Szwajcarowi, Federerowi. Obaj grają bardzo dobrze na trawie, więc wydaje się, że to 50/50. NIE - jak dla mnie Niemiec to lepszy zawodnik a co najważniejsze bardziej stabilny, na dodatek gra u siebie w Niemczech co dodatkowo go zmotywuje. Za Kohlschreiberem przemawia teoretycznie wszystko, forma, miejsce rozgrywania meczu, bezpośrednie pojedynki, jedyne co ich łączy to to, że obaj grają w tą samą dyscyplinę...

W drugim meczu sytuacja wygląda trochę inaczej, stary wyjadacz Hewitt, dobrze grający na grassie zmierzy się z powracającym po przerwie Juanem Martinem Del Potro. Dlaczego takie kursy? Chyba tylko kierują się tym powrotem bo tutaj nic innego nie zauważam godnego uwagi. W samym Londynie jest dobrze, wygrana z Mallise, który zagrał niebywałe zawody. Dzisiaj Argentyńczyk pokonał Anglika z dziką kartą, Evansa, oddając rywalowi w całym meczu trzy gemy. Australijczyk również nie dotarł do tej fazy bez kłopotów. Męczarnie z Russelem i Querreyem nas do tego powinny przekonać. Pomiędzy tymi spotkaniami Hewitt łatwo pokonał Dimitrova, który grał jakby musiał wypełnić godzinę czy dwie i to wszystko, zero zaangażowania. Hewitt to już nie jest zawodnik, który może pokonać kogoś z TOP 10, bez urazy dla samego zawodnika. Niby się mówi, że Lleyton wspaniale gra na trawie, jednak rywal nie ma się czego wstydzić. Juan Martin przekonał już kibiców, że na zielonej trawce potrafi grać co pokazał m.in na Igrzyskach Olimpijskich gdzie był o krok od finału, ostatecznie zdobywając brązowy medal. Myślę, że w normalnej dyspozycji dnia Argentyńczyk ma przewagę nad Hewittem, co się okaże jutro - nie wiem, jednak dla mnie faworyt jest jeden..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Miałem wstawiać typy na Haasa ale widzę, że już został fajnie opisany. Tomek zagrał dziś świetne spotkanie z Gulbisem. Mimo masy zmarnowanych bp nie można Niemcowi wiele zarzucić(no może poza piłką setową na 7/5 gdzie zepsuł prosty forhend) gdyż Łotysz bronił się serwisem fantastycznie.

Kolba v Youzhny over 21,5 @1,56 Pinek

Linia obniżona, wystarczy 7/5 6/4 czy 6/3 7/6. Niemiec niby jest faworytem, fajne wyniki notuje w Halle ale Czarodziej na grassie także bardzo groźny. Fifi 2 spokojne zwycięstwa ale rywale mało wymagający. Rusek moim zdaniem się postawi i z pewnością stać go chociażby na ugranie seta.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Lleyton Hewitt – Juan Martin Del Potro
Typ: Hewitt ✅
Kurs: 2,76 | Pinnacle

Bez wątpienia jest to pojedynek dzisiejszego dnia. Pamiętam, kiedy obaj spotkali się w 2 rundzie Wimbledonu w roku 2009. Wszyscy szykowali się na mega zacięty pojedynek i wiele emocji. O dziwo rozczarował Del Potro, który przegrał tamto spotkanie gładko w 3 setach.
Hewitt mimo doświadczonego wieku ma dobry sezon. Jego forma fizyczna jest na solidnym poziomie. Na trawie będzie jeszcze groźniejszy. Potrafi grać na tego typu nawierzchni wyjątkowo dobrze. W 2 rundzie dał solidną lekcje gry tenisa na trawie młodemu Bułgarowi. Dziś zmierzy się z przeciwnikiem, który ma argumenty na szybkie nawierzchnie. Problem w tym, że Argentyńczyk nie potrafi poruszać się na korcie trawiastym. Gdyby Malisse zachował “zimną głowę” to prawdopodobnie on grałby dziś o półfinał z Hewittem.
Wcześniej można było złapać kurs w granicach 3,0. Obecnie jest trochę niżej, ale i tak warto pograć w stronę Kangura. Australijczyk dla mnie jest faworytem tego meczu. Del Potro ostatnio pauzował 4 tygodnie, jego forma jest średnia. Hewitt powinien to wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 2

krzysiek92pl

Użytkownik
Roger Federer vs Mischa Zvarev
Typ: Under 18.5 | 6:0 6:0 ✅ izzi
Kurs: 2 |Bet365

Każdy wie jak Federer gra na trawie , według mnie 6:3 6:3 to max co Zvarev może w tym meczu wyciągnąć , po kursie 2 bez wątpienia warte gry . Federer z takimi zawodnikami nie ma większych problemów . Dla większych ryzykantów polecam under 18 po kursie 2.5 ale z tym osobiście bym uważał ponieważ Federer lubi się popisywać gdy ma już wygrany mecz przez co może przegrać gem lub dwa więcej .
Co do gry na Hewitta to byłbym ostrożny , Del Potro gra zbyt solidnie , Hewitt lata świetności ma niewątpliwie za sobą aczkolwiek podziwiam jego waleczność z jaką rozgrywa każdy mecz .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 66

warchlak

Użytkownik
Jeśli ktoś twierdzi, że Delpo jest drewnem to nie ma najmniejszego pojęcia o tenisie i nawet nie raczył do tej pory obejrzeć jakiegoś spotkania ze zrozumieniem. DP kilka lat temu miał problemy z poruszaniem się na trawie, ale wtedy był bardzo młody i dopiero wchodził do światowego tenisa.
2 ostatnie poważne turnieje na trawie to porażka z Federerem po niesamowitym boju w 1/2 Igrzysk i wygrana z Djokovicem w meczu o brąz. Wcześniej na Wimbledonie przegrał z Ferrerem, a w 2011 dopiero z Nadalem. Wyniki jak nic wskazują na to, że Delpo jest drewnem...
Dla tych niedoinformowanych napiszę jeszcze tylko, że tutaj w Londynie DP porszua się po korcie bardzo dobrze. Co więcej nie bije forhendu na siłe tylko gra bardzo dokładne piłki. Czym Lleyton może zagrozić? Jeśli zagra kapitalne spotkanie i będzie trzymał serwis to może powalczyć, może nawet wygrać, ale to tylko w przypadku ogromnego szczęścia i świetnej gry - w normalnym przypadku ten mecz wygra Argentyńczyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Podobnie nie rozumiem umniejszania umiejętności Del Potro, Hewitt wygrał z Dimitrovem ale ten młokos z Bułgarii musi nauczyć się grać na trawie. Z Selą miał problemy to nic dziwnego że Hewitt go gładko ograł. Oczywiście argentyńczyk powrócił po kontuzji to kto wie jak to będzie, jednak w optymalnej formie jest w stanie ograć Hewitta.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Quenns, 14.06 14:50
Del Potro - Hewitt
typ: -1.5 seta Del Potro
2.22
Pinnacle
Analiza
Dzis o ile pogoda dopisze zostana rozegrane cwiercfinaly turnieju ATP w Quenns, w jednym z nich Hewitt ma zmierzyc sie z Del Potro. Australijczyk jakby odzyl na trawie. W koncu Lleyton zawsze dobrze radzil sobie na grassie. W Londynie ogral juz Querreya, Dimitrova i Russella. Ogladalem kawalek pojedynku z Dimitrovem, Australijczyk gra dobrze, ale jego gra nie powala na kolana. Argentynczyk dzis sprowadzi go na ziemie. Del Potro ogral tutaj juz Malisse i Evansa. Gra Juana Martina del Potro rowniez nie powala na kolana, ale widac, ze rozkreca sie na trawie, w dniu wczorajszym zmiotl z kortu Evansa. Hewitt to juz wiekowy zawodnik, mimo, ze wygrywa to nie jest to gra scislej swiatowej czolowki. Duza role moze odegrac rowniez zmeczenie, Hewitt rozegral tu juz dwa trzysetowe pojedynki, a tak jak wspomnialem ma juz kilka lat na karku, moze wiec stanowic to dla niego problem. Ponadto Argentynczyk to klasa wyzej niz pokonani przez Hewitta, spodziewam sie dwusetowego pojedynku na korzysc Del Potro.
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Marin Cilic v Tomas Berdych
(Suma gemów)
Typ: Powyżej 22.5 @ 1.66 bet365 ✅ 7-5 7-6
(Tie-break w meczu)
Typ: Tak @ 1.80 bet365 ✅

Typy oczywiste aż do przesady, ale czasem po prostu nie ma sensu kombinować i szukać niespodzianki tam gdzie jej nie ma. Nie chodzi mi o końcowy wynik, bo ten jest dla mnie większą niewiadomą niż dla buków, ale o przebieg tego meczu. Obaj to świetni serwerzy podający piłkę z 2 piętra, co na trawie jest wielką bronią. Cilic przede wszystkim niszczy bardzo pewnym pierwszym serwem (65% trafień) po którym zdobywa 75% punktów, w tym aż 25 asów przy tylko 3 podwójnych błędach. We wczorajszym meczu z Lopezem oczywiście nie ustrzegł się błędów, ale też Hiszpan świetnie czuje trawę i zawsze jest groźny na tej nawierzchni. Berdych również nie zawodzi na razie w Queens, rywale wprawdzie zbytnio nie przeszkadzali, ale akurat do formy serwisowej rywale niewiele mają, a ta jest bez zarzutu zarówno po pierwszym (82% punktów i 16 asów), jak i po drugim serwisie (67% punktów). Co ważne dla typów Czech jeszcze nie oddał podania w tym turnieju skutecznie broniąc 6 breakpointów. Sprawa jest prosta: jeśli obaj będą trafiać pierwszym serwisem, to bardzo prawdopodobny jest przynajmniej jeden tie-break, a to bardzo przybliży również do overa i na tym założeniu opierałem oba typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 12

sirarcher

Użytkownik
F. Mayer vs Gasquet R. 3.25 Bet 365 lub Over 22,5 2.60 No niestety zabrakło 1 gema :/ Pozdro dla wszystkich hejterów co stawiali na Berdycha ;*
Florian Mayer w ostatnim czasie miał kryzys. Jednak czas pokazał, że potrafi grać na kortach trawiastych. Richard Gasquet wiadomo solidny gracz, przepiękny backhand. Niemiec potrafi grać z wielkimi gwiazdami kortu. Pokazał w zeszło rocznym turnieju, że nie jest outsaiderem na Wielkich Szlemach jakim jest Wimbledon. Stawiam na Niemca ponieważ 1.33 to śmieszny kurs. Powinien być co najmniej 1,66. GL ALL
 
K 65

konji

Użytkownik
Kierując się analizą psotnicka, zdecydowałem się na coś takiego:
Cilić - Berdych
Suma gemów w 1. secie: over 9.5 @1.57
Bet365
Kurs nie powala, ale w zasadzie nie ma prawa. Przedmeczowa linia na 9.5 standardowa, więc też nie ma co wybrzydzać.
Berdych tylko w dwóch gemach w swoich dotychczasowych meczach dawał rywalowi szansę na przełamanie. Szczęśliwcem tym był Thiemo de Bakker, lecz nie skorzystał z żadnej z sześciu okazji. Śmiem więc twierdzić ze sporym prawdopodobieństwem, że Czech utrzyma cztery swoje gemy serwisowe w meczu z Ciliciem. No właśnie, Cilić. O niego się nieco boję, bo z Lopezem (fakt, wybornym na trawie) męczył się niemiłosiernie. Momentami miałem wręcz wrażenie, że mu się jakby nie chce. Tu jednak ma do czynienia z rywalem nieco mniej mobilnym od Hiszpana, po czym wnoszę, że także co najmniej cztery razy w inauguracyjnej partii nie da się przełamać. W typ wchodzę stawką 7/10.
// Bez większych problemów. Przy 3:3 pociągnąłem jeszcze na over 10.5, które już szło chłopakom jak krew z nosa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 2,4K

promark

Użytkownik
???? Haas T. -Monfils G. 1 @ 1.53 Pinnacle ✅✅ 2:1 (6/7)(6/3)(6/3)
Zaraz rozpocznie się ciekawy pojedynek pomiędzy doświadczonym i broniącym tytułu sprzed roku Niemcem Tommym Haasem a młodym i niezłym talentem(kontuzje trochę zastopowały karierę) Gaelem Monfilsem. Każdy wie jak Francuz umie spartaczyć mecz, przykład ostatni tegorocznego RG gdzie miał 40-15 przy swoim serwisie na mecz i połamał się a potem przegrał cały mecz. Tommy w tym roku jakoś odżył, przechodzi druga młodość i gra naprawdę fajnie. W tamtym roku pokonał tutaj króla trawy Federera w finale 2-0, gra u siebie, jest w formie, nawierzchnia też mu sprzyja no i broni punktów, także każdy czynnik za nim przemawia dlatego zagram powyższy typ po niezłym kursie, warto dorzucić do dubla czy mocniej pograć singla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
seboes 507

seboes

Użytkownik
Tenis, ATP Queens 18:55
Tsonga - Kudla
typ: under 19.5 gem ✅ 6-3 6-2 szybko i łatwo
2.61
pinnacle
Ostatni ćwierćfinałowy pojedynek ważnego sprawdzianu przed Wimbledonem. Tsonga do tej pory w tym turnieju toczył trzysetowe pojedynki lecz dzisiaj wydaje mi się, że nie będzie miał większych problemów z uwinięciem się z rywalem w dwóch setach. Tsonga jak wiadomo to świetny forhend, nieprzyjemny serwis i return. Właściwie jak gra swoje to każdy przeciwnik może mieć wiele problemów z Francuzem o czym przekonał się ostatnio Federer. Ostatnie dwa Wimbledony czyli najważniejszy sprawdzian na trawie to dwa półfinały, to jest świetna laurka jego postawy na kortach trawiastych. Denis Kudla to młody niewysoki Amerykanim urodzony w Kijowie. Ma w sobie potencjał ale do prawdy nie mam pojęcia jak tak łatwo radził sobie z dobrymi graczami w tym turnieju. Być może poczuje się za pewnie przed tym meczem i Tsonga go skarci. Na trawie przed tygodniem kompromitacja z Dudim Sela 1-6 2-6 w godzinę a teraz nagle nauczył się grać ??? Janowicz przed rokiem ograł go w kwalifikacjach Wimbledonu w trzech setach 6-0 6-1 6-2 ... To naprawdę musiałby Francuz zlekceważyć Kudle by mieć problemy z wygraniem i ta linia underowa jest spokojnie do pokrycia.Mecz już za jakieś pół godziny.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Marin Cilic - Lleyton Hewitt 1 1.80 4/10 pinn✅
Cilic kozak w tym turnieju, zwyciezca sprzed roku jest bardzo blisko finału a tam dostanie kogoś z dwójki Tsonga/Murray. Tego meczu typowac nie będę bo jest bardzo cięzkie. Nawet overa nie zaryzykuje bo 2-3slabsze gemy na serwisie i mogą byc przełamania. Tsondze nie ufam jesli chodzi opsychike, Andy z Beckerem grał srednio wiec odpuszczam. Hewitt pokonał dwóch fajnych graczy i chyba stad taki kurs, ale Dimitrov i Del Potro zagrali naprawde slabe mecze. Szczegolnie Bułgar robił błedy jak szalony. Argentynczyk po kontuzji nie gra za dobrze. Męczarnia 3 setowa z Malisse (Belg miał przełamaniae w ostatnim secie lub 40-0 na serwie JMDP), z Hewittem sety do 2 jakby baby grały i to na clayu. Cilic powinien spokojnie wygrac, może 3 setówka ale powinien wygradzac, predzej dwa rowne sety. Overa tu tez nie proponuje bo jeśli Hewitt bedzie serwowac jak z Russellem coś ponad 40% to szybko to uwali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 12

sirarcher

Użytkownik
Federer R. vs Haas T. 1.22 Bet365
Youzhny M. vs Gasquet R. 1.44 Bet365
Hewitt L. vs Cilic. M 1.66 Bet365
Murray A. vs Tsonga 1.36 Bet365
Kurs ~~ 4zł Stawka: 100zł win 400zł

Federer - nie ma co się tutaj rozpisywać. Uwielbia grać na kortach trawiastych. Pokazał dzisiaj klasę pokonując Niemca 6:0 6:0.
Gasquet - prawda jest taka, gdyby przegrał tie-breaka to by odpadł z turnieju. Jednakże stawiam jutro na niego. Youzhny nie wytrzymie tego meczu psychicznie.
Cilic - kolega /\ up ładnie opisał.
A. Murray - zostawię bez komentarza.
Dziękuje za ostrzeżenia dla adminów, którzy byli za Del Potro. ????

EDIT by kubamajcher:
nie dostałeś ostrzeżeń od adminów za to, że byli za DelPo a Ty przeciwnie, tylko za SPAM po meczu, którym śmieciłeś temat!
 
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
Federer R. vs Haas T. 1.22 Bet365
Youzhny M. vs Gasquet R. 1.44 Bet365
Hewitt L. vs Cilic. M 1.66 Bet365
Murray A. vs Tsonga 1.36 Bet365

Kurs ~~ 4zł Stawka: 100zł win 400zł


Federer - nie ma co się tutaj rozpisywać. Uwielbia grać na kortach trawiastych. Pokazał dzisiaj klasę pokonując Niemca 6:0 6:0.

Gasquet - prawda jest taka, gdyby przegrał tie-breaka to by odpadł z turnieju. Jednakże stawiam jutro na niego. Youzhny nie wytrzymie tego meczu psychicznie.

Cilic - kolega /\ up ładnie opisał.

A. Murray - zostawię bez komentarza.

Dziękuje za ostrzeżenia dla adminów, którzy byli za Del Potro. ????

A czy bierzesz pod uwagę fakt, że Haas pokonał Feda właśnie w tym samym turnieju przed rokiem?
Czy bierzesz również pod uwagę fakt, że na IO Hewitt gładko odprawił Cilica?
Pewnie nie, bo najlepiej obstawiać po kursach:]:]:]
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Haas - Federer over 22 1.76 Pinnacle ✅ 29 gemy Skorzystał ktoś ?
Moim zdaniem najrozsądniejszy typ na to spotkanie. Niemiec bardzo dobrze zaprezentował się na Roland Garrosie widać, że jest w bardzo dobrej formie. Na obecnym turnieju również radzi sobie dobrze pokonał zawsze groźnego Gulbisa i również bardzo dobrze grającego w ostatnich tygodniach Monfilsa. O klasie Rogera nie trzeba pisać, bo chyba każdy ją zna. W tamtym sezonie obaj Panowie na tym turnieju zmierzyli się razem w finale, a tam po wyrównanym spotkaniu lepszym okazał się Niemiec. Mecz tak jak rok temu powinien być zacięty, a zarazem emocjonujący. Spieszcie się bo kursy lecą w dół ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Hewitt Lleyton v Cilic Marin
Typ:Cilic Marin wygra 2-1✅
Kurs:3,75
Buk:Bet365
Zapowiada się ciekawe spotkanie.
Specjalista od trawy i weteran Hewitt dzisiaj pokonał Del Potro, ale Argentyńczyk popełniał dość sporo błędów. Ewidentnie to był jeden z tych gorszych dni Del Potro. Australijczyk biegać po korcie potrafi i powalczyć ambitnie o każdą piłkę. Spokój, doświadczenie wytrzymałość na stres procentuje.
Cilic z Berdychem ładny over gemowy zagrali, ale w tie-breaku to właśnie obrońca tytułu sprzed roku pokazał kto jest górą i ma mocniejszą psychikę.
Hewitt Lleyton nie jest bez szans w tym meczu i jeśli wyjdzie maksymalnie skoncentrowany z pewnością będziemy mieli 3 setowe spotkanie.
Na live over gemowy będzie można pograć✅. Oby Australijczyk serwis miał dobry tylko.
Ed:wynik:4-6/6-4/2-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom