>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 10-20.03.2011

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A ja Wam wszystkim radze poczekac na live. Granie meczow tego typu zazwyczaj w dluzszym okresie jest minusowe. Bardzo zblizone umiejetnosci i tutaj zadna analiza raczej nic nie da. I tak będzie sie liczyc forma danego dnia bo oni doskonale sie znaja, wiedza kto jak gra, jakie ma slabe i mocne strony. Raczej tu nikt nikogo nie zaskoczy a jedna pilka moze zdecydowac o wyniku seta. Mnie sie w tym sezonie najbardziej podoba gra Djokovica ale ciagle nie wiem czy ten chlopak jest przelamal jesli chodzi o te najwazniejsze mecze. Byc moze juz tak bo widac, ze jest dojrzaly i ostatni Szlem na pewno zrobil cos pozytywnego w jego grze i umysle. Jakbym miala oceniac szanse to minimalnym faworytem jest Serb.
 
callmeboss 7

callmeboss

Użytkownik
Ja natomiast uważam, że Nadalowi będzie dzisiaj dużo łatwiej niż z Del Potro ponieważ styl Novaka odpowiada mu dużo bardziej. Rafa miał problemy na początku meczu a Juan wykorzystał 1/1 BP. W późniejszej fazie meczu hiszpan nie miał problemów z utrzymaniem serwisu, a przy serwisie argentyńczyka wyglądało to tak, że albo odrzuca Rafę serwisem albo przegrywa większość piłek. Nie jestem pewien, ale Nadal chyba miał nawet więcej asów od Del Potro. Natomiast w starciu z serbem nie będzie takiego problemu z odbiorem serwisu a przy dłuższych wymianach upatruje wygranych hiszpana. Piszecie tutaj o łatwej drabince Nadala, ale zwróćcie uwagę na to, że ci teoretycznie słabi zawodnicy pokonywali faworytów. Co do panowania Djokovica jego dojrzałość i wszechstronność przejdzie niedługo próbę po przeniesieniu na clay a myślę, że tam będzie przegrywał z grajkami takimi jak Ferrer czy Verdasco.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Nadal bije właśnie rekord najłatwiejszej drabinki do finału w historii. R1: Bye R2: De Voest (162) R3: Sweeting (105) R4: Devvarman (84) 1/4: Karlovic (239) 1/2: Del Potro (90) Ani jednego tenisisty z Top80 przed finałem!
do reszty wypowiedzi ciężko mi się odnieść. ale jak można mówić o drabince?! co to ma do rzeczy, że DP jest teraz 90 a Ivo 239, kiedy wiadomo, że jeden to zawodnik, którego realne miejsce jest w pierwszej 8mce ATP, a drugiego w 30tce-40tce. warto sobie przypomnieć z kim wygrał tutaj Ivo i z kim Del Potro i kto pośrednio odpadł w tej drabince.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Nadal – Djokovic 1 2,15 (3/10) – centrebet
Na Hiszpana spodziewałem się kursu w okolicach 1,6-1,7. Mamy sporo ponad 2,0 dlatego takie value trzeba zagrać.
Może Nadal miał łatwiejszą drabinkę, ale czy to jego wina ? Nie, dzięki temu, że jest nr 1 ma swoje przywileje. To, że stracił seta z „drewnianym” Karloviciem nie jest wstydem, oglądałem cały ten mecz i Chorwat grał naprawdę znakomicie, yyy może grał to jest za duże słowo…bardziej serwował ;)
Djokovic jest w bardzo dobrej formie, wczoraj zagrał dobry mecz z Federerem, ale jakoś nie widziałem tego błysku, który miał na AO.
Zapewne będzie to wyrównany mecz, może skończyć się różnie, ale ja postawię na Rafe, który kocha takie spotkania, w których trzeba walczyć o każdą piłkę. Dla mnie ten kurs to okazja, nie pamiętam kursu na Nadala ponad 2,0 w meczach innych niż z Federerem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bierzcie przykład z Roxanne, bo dobrze prawi.
Po co coś na siłę typować, gdzie nie oszukujmy się, ale szanse w tym meczu są 50 na 50. Djoko miażdży nie oszukujmy się, ale w końcu kiedyś przegra ten swój pierwszy mecz w tym roku, może to być dziś, może nie.
Ferdek urwał mu seta, a Nadal jest o poziom wyżej niż Roger, ale z drugiej strony to chyba nie ma co się oszukiwać, że Nadal po kontuzji chyba nie jest w szczytowej formie, ale nadal to Top 2.
Na obecną chwilę Novaka może zatrzymać chyba tylko właśnie Rafael.
Jak dla mnie typowy no bet.
Wczoraj na Djokovica w meczu z Ferdkiem było masę argumentów by na niego postawić, a kursy w granicach 1,65. Dziś z Nadalem nie wiele wyższy kurs bo 1,70-1,75 ,ale już argumenty nie są tak przekonywujące jak wczoraj.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Bierzcie przykład z Roxanne, bo dobrze prawi.
Po co coś na siłę typować, gdzie nie oszukujmy się, ale szanse w tym meczu są 50 na 50. Djoko miażdży nie oszukujmy się, ale w końcu kiedyś przegra ten swój pierwszy mecz w tym roku, może to być dziś, może nie.
Ferdek urwał mu seta, a Nadal jest o poziom wyżej niż Roger, ale z drugiej strony to chyba nie ma co się oszukiwać, że Nadal po kontuzji chyba nie jest w szczytowej formie, ale nadal to Top 2.
Na obecną chwilę Novaka może zatrzymać chyba tylko właśnie Rafael.
Jak dla mnie typowy no bet.
Wczoraj na Djokovica w meczu z Ferdkiem było masę argumentów by na niego postawić, a kursy w granicach 1,65. Dziś z Nadalem nie wiele wyższy kurs bo 1,70-1,75 ,ale już argumenty nie są tak przekonywujące jak wczoraj.
nie oszukujmy się, skoro szanse są 50-50 to czemu nie pobrać kursów powyżej 2 na Nadala jaki teraz oferują prawie wszystkie buki?
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Wszystkie możliwe fora jakie przeglądam to hurtowe granie na Nadala.
Zadziwiające i szokujące.
Jak jeden ostatni mecz może wpłynąć na to, że ludzie zapominają o 17 poprzednich.
Podstawowy błąd w typowaniu tenisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A jak policzysz dokladnie 50? Banal raczej, sadze, ze to bylo tylko pokazanie mniej wiecej jak to wyglada. Ja oceniam ciut wiecej niz 50 Serba wiec kursy nie sa ustawione zle, po co na sile musisz odpowiadac jak nie masz nic do dodania pozytywnego co skloni kogos do gry, jakies przedstawienie swojej wizji meczu. Tylko czepianie sie innych, to uwielbiaja niektorzy.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Wszystkie możliwe fora jakie przeglądam to hurtowe granie na Nadala.
Zadziwiające i szokujące.
Jak jeden ostatni mecz może wpłynąć na to, że ludzie zapominają o 17 poprzednich.
Podstawowy błąd w typowaniu tenisa.
Bo kursy są źle wystawione w moim mniemaniu...Już spadają na Nadala, pewnie do około 2,0 spadną.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
A jak policzysz dokladnie 50? Banal raczej, sadze, ze to bylo tylko pokazanie mniej wiecej jak to wyglada. Ja oceniam ciut wiecej niz 50 Serba wiec kursy nie sa ustawione zle, po co na sile musisz odpowiadac jak nie masz nic do dodania pozytywnego co skloni kogos do gry, jakies przedstawienie swojej wizji meczu. Tylko czepianie sie innych, to uwielbiaja niektorzy.
W tym pytaniu returycznym, które nazywasz czepianiem się ukryłem trudne do odczytania przesłanie:
&quot;Skoro szanse oceniasz po równo to zagraj na Nadala, bo buki faworyzują Djokovica&quot;.

Jednak przywołany do tablicy napiszę co sądzę o tym meczu.
Djokovic na twardych kortach jest w tym sezonie numerem jeden i nie zmieni tego styl w jakim pokonał Federera, co sugerują niektórzy stawiający dziś na Hiszpana. Nadal prezentował się w tym turnieju przeciętnie, pierwsze trzy gemy wczoraj zagrał fatalnie, jednak jak przystało na #1 zdołał znacząco podnieść poziom swojego tenisa od połowy pierwszego seta. Jeśli znów wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności z pewnością sprawi problemy Djokovicowi, ale liczę na to, że Serb zagra tak jak to robi od 22 spotkań (stracone łącznie 5 setów), a wtedy Nadal w ostatecznym rozrachunku nie powinien stanowić wyjść zwycięską ręką z pojedynku.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Przepraszam, że tak ostro to skwituję, ale gadacie głupoty jeśli chodzi o Juana Martina Del Potro. &quot;Top 10 jest kwestią czasu&quot; - tak, a może od razu powinien zostać numerem jeden? Prawda jest taka, że Argentyńczyk jest po cholernie upierdliwej kontuzji nadgarstka i uważam, że nadal jest niezwykle daleki od swojej optymalnej formy. Nie podoba mi się jego serwis, wiecie dlaczego? Przy nim niezwykle ważna jest akurat praca nadgarstka. Nie jest poza tym w stanie nadać jednakowej pronacji, co widać z resztą gołym okiem.

Jak dla mnie minie jeszcze sporo czasu aż Juan wróci do czołowej dziesiątki. Na dzień dzisiejszy zupełnie nie przekonuje mnie jego gra, nadal brakuje mi tych morderczych zagrań po crossie z forehandu. Proszę więc, abyście najpierw przemyśleli swoją opinię, a później mnie atakowali.

Bez przeklenstw... rox
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Faworyzowanie któregoś z panów to czyste wróżenie z fusów ! Obaj na chwilę obecną są jednymi z najlepszych w turze. Ich umiejetności, mentalność itd są 50 na 50 ! Zadecyduje dyspozycja dnia, pare kluczowych piłek, pewnie kilka nieprawdopodobnych wymian. Ja już pisałem że do meczu włączę się na live - pewnie kursy bedą na poziomie tez 50 na 50 - ja daje w tym spotkaniu Rafie tylko 1 % przewagi nad Djoko i w którymś tam momencie postawię na końcowe zwycięstwo Nadala. Andre@


---

@ bet at home widzę że tez zmienia zdanie co pare godzin - około 5 rano było 2,20 - o 9 już 1.95 - potem około 13 1.80 teraz widzę 1.95 = jak widać kazdy się męczy ze wskazaniem wygranego, tak jak pisałem powyzej= zadecyduje naprawdę minimalna różnica ! Sądzę że większa wsciekłość i zadziorność Nadala złamią Serba - to nie bedzie potulny i ugrzeczniony Król Federer ! tylko &quot;zły&quot; i kipiący wojownik Rafa !

Kurs jest 2.00 ⛔ na Rafe - klamka zapadła i gram juz teraz ! W końcu ktoś połamie Djoko, on jest tylko człowiekiem i w końcu zmęczenie tez musi przyjść, Rafa to walczak i piekielny WOJOWNIK !


Andre@


---
 
gju 134

gju

Użytkownik
Przepraszam, że tak ostro to skwituję, ale gadacie głupoty jeśli chodzi o Juana Martina Del Potro. &quot;Top 10 jest kwestią czasu&quot; - tak, a może od razu powinien zostać numerem jeden? Prawda jest taka, że Argentyńczyk jest po cholernie upierdliwej kontuzji nadgarstka i uważam, że nadal jest niezwykle daleki od swojej optymalnej formy. Nie podoba mi się jego serwis, wiecie dlaczego? Przy nim niezwykle ważna jest akurat praca nadgarstka. Nie jest poza tym w stanie nadać jednakowej pronacji, co widać z resztą gołym okiem.
Jak dla mnie minie jeszcze sporo czasu aż Juan wróci do czołowej dziesiątki. Na dzień dzisiejszy zupełnie nie przekonuje mnie jego gra, nadal brakuje mi tych morderczych zagrań po crossie z forehandu. Proszę więc, abyście najpierw przemyśleli swoją opinię, a później mnie atakowali.
Bez przeklenstw... rox
haha kto cię atakuje? paranoik jesteś ????
można mieć swoją opinie. ale trzeba prostować to co jest głupotą. a głupotą jest uzasadnianie, że Nadal miał łatwą drabinkę bo nie miał nikogo z pierwszej 80stki ATP.
w swojej części drabinki Rafa miał Murraya, Sode, Ferrera, Tsonge, Dasco, Almagro i wielu innych bardzo dobrych tenisistów. i najwyraźniej znaleźli się lepsi (m.in. ci co wracają po kontuzjach i są daleko w rankingu).
Ivo pokonał Ferrera, Simona, rozkręcającego się Montanesa. przez przypadek? nie!
JDP pokonał Stepanka, Ljube, Dolgo i Kohliego, który z kolei pokonał Sode. przez przypadek? nie!
Sam grałem 3 razy na przeciwników DP, ale muszę przyznać, że popełniłem błąd. jest silniejszy niż mi się wydawało przed tym turniejem. i oczywiście, że ma spore szansę niedługo pukać na nowo do bram pierwszej 10stki. Melzer, Dasco, ARod czy Berdych...wszyscy są w 10tce i wszyscy są w zasięgu Del Potro.
i też nie przesadzajmy, że Djo miał jakąś wybitnie trudną drabinkę. kto tam był?
Gulbis? proszę, totalna kompromitacja, po 1ym przełamaniu, ten przeciętniak zrezygnował z jakiejkolwiek walki. Gasquet? niezły jest Rysiek, ale nie żartujmy...z najlepszymi zawsze będzie gładko przegrywał. Troicki też lubi sobie odpuścić jak już w głowie ma, że będzie bardzo ciężko.
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Nadal R. - Djokovic N. @ 2.10
Parę buków trzyma jeszcze 2.10 ale generalnie kursy spadają. Djoko niezatrzymana maszyna w 2011 roku vs Nadal który jest strasznie zmobilizowany po kontuzji na AO gdzie musiał oddać mecz z Ferrerem.
Generalnie powinno to być ciężkie spotkanie ale jak wiemy finały to finały. Ktoś się bardziej zepnie i może przeciwnik łatwo wygrać 2-0 także granie jakichkolwiek overów na takie mecze odpuszczam zdecydowanie. Novak w mega formie ale dla mnie Nadal również jest w bardzo dobrej dyspozycji. Jeden słabsze zagrane spotkanie mnie w ogóle nie przekonuje. A co z świetnymi meczami ze Sweeteingiem , Karlovicem i Del Potro. H2h 16-9 na korzyść Nadala. W tym roku dwa spotkania wygrane przez Hiszpana
47/2010 ATP London (GBR) I_Hard Rafael Nadal Novak Djokovic 7-5 6-2
35/2010 ATP U.S. Open (USA) Hard Rafael Nadal Novak Djokovic 6-4 5-7 6-4 6-2
,przy kursach 1.7 w Londynie i 1.35 podczas US Open ( obydwa Hard ). Według mnie Novak już miał ogromną formę podczas us open 2010 gdzie Rafa jak widzimy wyżej pokonał go zdecydowanie a jak przypomnę kurs na Rafę był 1.35 teraz mamy 2.10 !
Nadal ma bardzo duże szanse przerwać piękną passę Djoko. . Na 23 spotkania które grali Nadal w 22 był faworytem i kurs nawet nie podchodził pod 2.00 z wyjątkiem Londynu 2008 na trawie gdzie Nadal oscylował w granicy 2.15 ale i tak wygrał 2-0 ( 7-6 ,7-5 ) Za niedługo sezon na ziemi i pewnie Rafa z Djokem będzie po kursie 1.2 .Także wole pograć najwolniejszy Hard z możliwych po kursie 2.10 niż wolniutką ziemie tylko ,że po kursie 1.2 :!:
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Kurs na Ziemi na pewnie nie oscylował by na dzien dzisiajszy w takich granicach jaki piszesz, nie żartuj, Jeśli Nowak jest w formie to trudno sobie wyobrazić żeby ktos z nim wygrał, na AO zniszczył Nadala i myśle że dzisiaj to powtórzy, co prawda inne okoliczności ale: Nadal tak dobrą sprawę z najwyższej półki pokonał tutaj tylko Del Potro, Ivo napewno do czołówki zaliczyć nie można.
 
gju 134

gju

Użytkownik
na jakim AO? przecież nie grali ze sobą na AO.
ostatnie dwa pojedynki na hardzie to Nadal zniszczył Djokovica.
a clay, to oczywiście, że inna bajka dla Novaka. to widać gołym okiem, że na hardzie wszystko leży DJowi. i wiadomo, że trawa i clay to zupełnie co innego. tak było co roku, tak będzie też i w tym sezonie.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Kurs na Ziemi na pewnie nie oscylował by na dzien dzisiajszy w takich granicach jaki piszesz, nie żartuj, Jeśli Nowak jest w formie to trudno sobie wyobrazić żeby ktos z nim wygrał, na AO zniszczył Nadala i myśle że dzisiaj to powtórzy, co prawda inne okoliczności ale: Nadal tak dobrą sprawę z najwyższej półki pokonał tutaj tylko Del Potro, Ivo napewno do czołówki zaliczyć nie można.
Koledze pomyslil sie Nadal z Federerem... Lekki zal biorac pod uwage powage sytuacji.
Ciezko wytypowac kogokolwiek dzis, wydaje mi sie, ze mimo wszystko lekkim faworytem jest Nadal, ktory gra solidnie, lubi grac na najwyzszym poziomie. Nadal w pelni formy jest nie do zatrzymania. Dodatkowo &#39;wolny hard&#39; moze mu sprzyjac. Djoko gra fenomenalnie, rownie dobrze on moze tutaj wygrac. W meczu z Federerem widac bylo lekkie zmeczenie. Jezeli dzis tak samo zagra to Nadal to wykorzysta ????
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Nadal przelamuje serwis Serba w pierwszym secie i jest 3:2. Kursy live na zwyciestwo w bet365 w tym momencie 1.53 - 2.50. Zmiana niemala, wiec jak bedzie jeszcze pare przelaman w obie strony to mozna bedzie troche zarobic na zakladach live.
Edit: No i dlugo nie trzeba bylo czekac. Przelamanie powrotne i jest 3:3. Mialem pewne obawy co do szybkiej mozliwosci przelamania Nadala przez Djoko bo przy wczesniejszych dwoch serwisach wygral tylko jedna pilke, ale udalo mu sie przelamac Hiszpana do 30. [Kursy 2.00 - 1.80]. Lapcie kursy na live :]
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal - Djokovic 1,50-1,40 [LIVE] 1:2 ⛔
- Nadal czasami zagra przy siatce, Djokovica ani razu chyba nie widziałem.
- Przy dłuższych wymianach to już nie Federer, że wali w aut. Kolejny plus dla Nadala
- Serwis według mnie lepszy ma Nadal. U Serba słabe pierwsze podanie.
- No i zaraz powinien Nadal seta urwać.
Edit: Dobrze, że istnieje takie coś jak zakłady live, gdzie można wyjść na plus, pomimo pierwszego przegranego zakładu ???? .
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Kurs na Ziemi na pewnie nie oscylował by na dzien dzisiajszy w takich granicach jaki piszesz, nie żartuj, Jeśli Nowak jest w formie to trudno sobie wyobrazić żeby ktos z nim wygrał, na AO zniszczył Nadala i myśle że dzisiaj to powtórzy, co prawda inne okoliczności ale: Nadal tak dobrą sprawę z najwyższej półki pokonał tutaj tylko Del Potro, Ivo napewno do czołówki zaliczyć nie można.
Dla przykładu.
Kursy w Ladbokers ,że nadal wygra FRENCH OPEN 2011.
1.36 Nadal
5.00 Djoko
Betson ,
Nadal 1.40
Djoko 10.00 !!
Także jakiego kursu oczekujesz przy 1,36 - 1.4 win cały ROLAND GALOS na Nadala? 1.6 ?????
Wystaw Mi choć 1.50 na RG 2011 na Rafe z Djokerem i atakuje to 50/10
(Ostatnie mecze na ziemi co prawda 2009 ale zawsze , David Cup , Monte Carlo , Roma , Madrid kursy na Nadala w granicy 1.1 ;-) )
Rozumiem Twoją fascynację Dojkerem bo jest w świetnej formie. Ale zapomnij ,że odbije ziemie Nadalowi.

pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom