>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 10.03-20.03.2016

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Raonic gra świetnie ale Monfils tez nie wygląda tu zle a co jak co ale klaun z Francji uwielbia mecze o wysoka stawkę.Szanse Gaela są na pewno wyższe niż sugerują to kursy wystawione na to spotkanie bo tu na Francuza powinno być 3.00 max.Jest 3.390 na Pinnacle i ja to pobieram z przyjemnością bo tu mecz może sie potoczyć tak ze beda 3 tiebraki i niekoniecznie to Kanadyjczyk musi wyjść zwyciesko.Masowka+zawyżony kurs a takze szalony styl Monfilsa sklaniaja mnie do:
Monfils win 3,390
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gael Monfils +4.0 gemów @1,50 Marathonbet 1xbet Pinnacle ⛔ 5/7 3/6
Nie dziwi mnie lawina typów w stronę Raonica. Jego forma i przede wszystkim progres który zrobił, są wręcz nieprawdopodobne. Mimo to zdecydowałem się jednak wziąć podwyższoną linię gemową, bo wykluczałbym w tym meczu blowout. Nawierzchnia niezła dla Monfilsa, trzeba stopniowo wykańczać rywala, on się kapitalnie czuje w takiej grze. Rzadko przejmuje inicjatywę, ale w tym meczu kilka razy będzie musiał to zrobić, a wtedy potrafi być naprawdę genialny. Serwis także ma na poziomie, oczywiście nieporównywalnie słabszy od Raonica, który pełnoprawnie zasiada w gronie servebotów, lecz jeden z lepszych. Grali w Australii i bazując na tym meczu, spodziewam się dzisiejszej nocy trochę lepszego Francuza, któremu wolniejsza nawierzchnia bardziej odpowiada. W pierwszym meczu turnieju miał swoje przestoje z PBB, niemniej ogólnie bez starty seta odesłał trójkę zawodników, którą to zgodnie z przewidywaniami miał odesłać. Powyższy typ jest moim głównym na to spotkanie. Niżej dorzucam dwie dodatkowe opcje, ale nie grane już tak mocno.
Gael Monfils +1,5 seta @1,80 Unibet ⛔
Gael Monfils @3,64 Marathonbet ⛔
Nad ranem przekonamy się, czy Gael Monfils rozzieleni ten post swoim awansem do półfinału, czy też będziemy świadkami czegoś takiego :cool:
12. gem decydujący, trochę irracjonalny pomysł ze skrótem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
1.33 Milos Raonic BWin
Masówka, ale jak tu się nie przyłączyć. Grali ze sobą na AO i tam pomimo wcześniejszej dobrej gry Monfils poległ. Tutaj będzie podobnie. Swoją drogą jakiś dłuższy czas temu w Cincinnati był mecz Janowicz - Monfils, który Jurus wygrał i tam komentator ciągle mówił o murzynku jako wariacie, bawi się gra itd. Potem widziałem mecz Paire - Monfils i tez pełne wariactwo. Aż tu nagle odmiana totalna, duże zaskoczenie na AO, potem w Holandii też zero pajacowania. Smutne, że Jurek tą drogą nie poszedł. Na live będę czuwał w razie jakiejś niedyspozycji Raonica. Powodzenia
Byłem zmuszony usunąć zdania niezwiązane z typem. Prowadziłyby one do różnych sporów. Jest specjalny temat ds. pomysłów na forum w dziale &quot;Administracja&quot;. /Kuchcik
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Nadal R. - Nishikori K.
Nishikori K. ::: 1,76 ::: 1/3 Pinnacle Sports ⛔
Nishikori K. -2 gemy ::: 2,03 ::: 1/3 Pinnacle Sports ⛔
Nishikori K. -1,5 seta ::: 2,87 ::: 1/3 Pinnacle Sports ⛔


H2H 7:1 z lat 2008-2015. Pamiętacie tą petardę na Delbonisa z turnieju w Rio de Janeiro? Jakiś miesiąc później mamy kolejną, tym razem na Japończyka. Zacznę dość nietypowo bo napiszę czemu ten typ ma też prawo nie wejść:
- Nishikori patrząc na poprzednie sezony to o wiele lepiej grał zawsze w Miami niż na Indian Wells.
- Kei często kreczuje, ma problemy zdrowotne.
- Japończyk to taki zawodnik który w mojej opinii &quot;zatopił&quot; przez całą swoją karierę dość sporo pieniędzy typerów. Do dziś mam przed oczami jego genialny mecz z Tsongą który wygrał 3:0 podczas 4 rundy Australian Open tego roku by później przegrać bardzo gładko 0:3 z Djokovicem grając beznadziejne mentalnie spotkanie.
Pomimo to uważam, że Nishikori ma tutaj bardzo duże szanse na zwycięstwo bo:
- Rok 2014 i finał turnieju w Barcelonie - tam Nishikori na mączce miał Nadala na przysłowiowym widelcu. Gdyby nie kontuzja to spokojnie by ograł Hiszpana już wtedy.
- Grali ze sobą rok temu podczas ćwierćfinału turnieju Masters w Kanadzie i wynik to 6:2 6:4 na korzyść Japończyka.
- Nishikori to dużo gorsza wersja Novaka Djokovica, Kei gra podobnie jak Serb czyli często dwuręcznym backhandem po linii. To skuteczna broń na dużą ilość punktów w meczu z Nadalem...
- Nadalem... który gra od dobrego roku na bardzo słabym poziomie jak na niego. W tym roku wygrał z Djokovicem w finale Doha całe 3 gemy, na Australian Open pożegnał się po 5 setach już w 1 rundzie z Verdasco, w Buenos Aires przegrał półfinał z młodym 22-latkiem Thimem, kolejny półfinał i to znowu na mączce - porażka z Cuevasem w Rio. Podczas tego turnieju w Indian Wells &quot;Rafa&quot; stracił set z Mullerem, z Verdasco bronił 5 piłek setowych, a z 18-letnim Alexandrem Zverem wyciągnął 3 set ze stanu 2:5 dla młodego Niemca.
Nishikori to zawodnik zdecydowanie lepszy, bardziej doświadczony i przede wszystkim inteligentniejszy od tych 3 już wyżej wspomnianych Panów. Japończyk po tylu porażkach z rzędu na pewno będzie chciał wykorzystać po raz kolejny swoją szansę na zwycięstwo nad legendą tenisa. Do tego to jest walka o półfinał turnieju Masters 1000 więc nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu. Tak szczerze to wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na zwycięstwo Nishikoriego. Gdybym miał osobiście wystawiać tutaj kursy to rzuciłbym pewnie jakieś 1,40 na Keia. Każdy kto oglądał choć raz Hiszpana w ostatnim czasie potwierdzi moje słowa, że jego gra wygląda po prostu słabo, jest mocno przeciętna, pełna błędów, a serwis &quot;Rafy&quot; kompletnie nie funkcjonuje tak jak należy.
Wynik: 6:4 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
@ Nadal – Nishikori
Nadal win 2:0 3,31 Betathome ✅✅✅

Nie zgadzam się, że gra Rafy wygląda słabo, czy nawet przeciętnie. Pamiętajmy, że jest od wielu lat w ścisłym topie i zwyczajnie niemożliwe, żeby nie mieć jakiś chwil słabości. Kei o takim poziomie mistrzostwa sportowego może tylko pomarzyć. Nishikori jest bardziej techniczny na pewno, ale wątły czasem jak wiaterek, za to Hiszpan teraz motorycznie jeszcze się poprawił, do tego kręci tak piekielne rotacje, że Kei może mieć z tym problem. Jeszcze cegła może te różnice by wyrównała, ale mamy hard gdzie gra jest bardziej dynamiczna i siłowa. Jakość serwisu porównywalna, dziś kluczem będzie mocna gra z głębi kortu a nie przebijanie i technika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Nadal - Nishikori 1 2,10 bet365
Nadal ma problem z zawodnikami, którzy bardzo dobrze serwują, bo wtedy nie może wprowadzić piłki do gry, podobnie było ze Zverem na początku 1 seta, kiedy ten ładował mu bomby, a potem im dłużej trwa mecz, serwis już*tak nie razi, Nadal pokazał*w tym meczu, że miewa przestoje, ale walki i ambicji mu nie brakuję. Zagrał parę fenomenalnych piłek jak za dawnych czasów. Wydaje mi się, że Nadal jest w lepszej dyspozycji niż jeszcze niedawno, a z pewnością lepszej niż rok temu. Podoba mi się jego gra i myślę, że jest w stanie pokonać Keia. Japończyk dużo szczęścia z Johnsonem, który go miał, Isner też go miał, ale obaj nie wytrzymali emocji. Nishikori nie ma mocnego podania, robi czasami trochę niewymuszonych błędów, a Nadal chyba jednak mniej ich będzie popełniał przy wolniejszej pilce. W dodatku tylko raz Japończyk z nim wygrał, kiedy Nadal był w fatalnej dyspozycji. Jestem zdania, że mecz przy dobrych wiatrach może się skończyć 2-0.
Djokovic - Tsonga 2-0 1,53 unibet
Djokovic najlepszy tenisista, do ktorego nikt nie ma podjazdu. Serb jest po za zasiegiem wszystkich, przypadkowy krecz z Lopezem, szybko zweryfikowal jak mecz wyglada, jesli Djoko jest zdrowy. Tsonga na pewno mocny serwis, ale na tym olbrzymim korcie oraz Djoko, ktory jest bardzo dobry na returnie, w dluzszych wymianach Serb bedzie dominowal. Kursy na Djoka sa bardzo niskie, ale dzisiaj 2-0 jest naprawde po fajnym kursie, skoro ten zawodnik praktycznie zawsze wygrywa, robiac jakies ogromne handicapy, to czemu nie zagrac mocno dw 2-0, bardzo rzadko Serb tez traci seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 138

misi3kk

Użytkownik
Nadal - Nishikori 1 2,10 bet365
Nadal ma problem z zawodnikami, którzy bardzo dobrze serwują, bo wtedy nie może wprowadzić piłki do gry, podobnie było ze Zverem na początku 1 seta, kiedy ten ładował mu bomby, a potem im dłużej trwa mecz, serwis już*tak nie razi, Nadal pokazał*w tym meczu, że miewa przestoje, ale walki i ambicji mu nie brakuję. Zagrał parę fenomenalnych piłek jak za dawnych czasów. Wydaje mi się, że Nadal jest w lepszej dyspozycji niż jeszcze niedawno, a z pewnością lepszej niż rok temu. Podoba mi się jego gra i myślę, że jest w stanie pokonać Keia. Japończyk dużo szczęścia z Johnsonem, który go miał, Isner też go miał, ale obaj nie wytrzymali emocji. Nishikori nie ma mocnego podania, robi czasami trochę niewymuszonych błędów, a Nadal chyba jednak mniej ich będzie popełniał przy wolniejszej pilce. W dodatku tylko raz Japończyk z nim wygrał, kiedy Nadal był w fatalnej dyspozycji. Jestem zdania, że mecz przy dobrych wiatrach może się skończyć 2-0.
Jak można mówić, że Johnson go miał.. setowe miał i tyle. Isner miał meczową jedną przy serwisie skośnego. Miał to Niemiec Nadala w trzecim secie, bo przy swoim podaniu meczówkę... Co do tego, że Nadal ma problemy z zawodnikami co dobrze serwują... Każdy z touru je ma. Murray i Djoko może mają najmniejsze, bo dysponują fenomenalnym returnem. Młodziak strasznie dużo podwójnych błędów, bo aż 11, więc więcej niż asów. Kei wygrał z bombardierem Johnem który przy 23 asach miał 2 DF&#39;y i to na mnie robi lepsze wrażenie. Samuraj też lubi wprowadzać piłkę i taktycznie rozrzucać ją po korcie, więc w to mu graj. Rafa przegrał na swojej ulubionej mączce z Thiemem i Cuevasem, a stracone sety z Mullerem i Zverevem nie napawają mnie optymizmem. Nishikori 1.8 betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Mam prośbe do osób które oglądały mecze Tsongi z Thiemem i Djoksa z Felkiem, bo nie miałem okazji oglądać tych meczów, a Tsonge widziałem w meczach z Millotem i Quarreyem i wyglądał mocno średnio, ociężały bez timingu a tu nagle niszczy Thiema który fajnie wyglądał w meczu z Sockiem nie dając mu nawet szansy na brejka. Prosze o kilka zdań na temat tych spotkań, czy Djoks wyglądał w meczu z Lopezem normalnie ? czy raczej w formie z davis cup? i co sądzicie na temat tego spotkania ? chciałbym pograć jakieś handi w strone Tsongi ale tak jak pisze nie widzialem ich ostatnich spotkań .
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Nadal - Nishikori 1 2,10 bet365
Nadal ma problem z zawodnikami, którzy bardzo dobrze serwują, bo wtedy nie może wprowadzić piłki do gry, podobnie było ze Zverem na początku 1 seta, kiedy ten ładował mu bomby, a potem im dłużej trwa mecz, serwis już*tak nie razi, Nadal pokazał*w tym meczu, że miewa przestoje, ale walki i ambicji mu nie brakuję. Zagrał parę fenomenalnych piłek jak za dawnych czasów. Wydaje mi się, że Nadal jest w lepszej dyspozycji niż jeszcze niedawno, a z pewnością lepszej niż rok temu. Podoba mi się jego gra i myślę, że jest w stanie pokonać Keia. Japończyk dużo szczęścia z Johnsonem, który go miał, Isner też go miał, ale obaj nie wytrzymali emocji. Nishikori nie ma mocnego podania, robi czasami trochę niewymuszonych błędów, a Nadal chyba jednak mniej ich będzie popełniał przy wolniejszej pilce. W dodatku tylko raz Japończyk z nim wygrał, kiedy Nadal był w fatalnej dyspozycji. Jestem zdania, że mecz przy dobrych wiatrach może się skończyć 2-0.
Rozumiem, że lubisz Nadala itd itd, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nadal gra jak cień samego siebie,bez porównania do Nadala, którego wszyscy pamiętają. Co w tym sezonie osiągnął ? Nic, a wiesz dlaczego ? Bo gra bardzo słabo. Porażka z Thiemem mówi sama za siebie. Wiadomo, że Austriak jest w formie, ale jeśli pokonuje wielkiego Rafę, to świadczy tylko o tym że Hiszpan nie ma formy ! Japończyk jest inteligentnym zawodnikiem, który jest świetny technicznie i będzie bił te wysokie piłki Nadala, a samymi chęciami i walecznością Hiszpan nie wygra.
Zapraszam Cię abyś obejrzał sobie ich ostatni pojedynek bo wydaje mi się, że Ty tak mówisz o meczach a nie masz pojęcia o ich przebiegu :
https://www.youtube.com/watch?v=GklTmSFD7fc
Ja widzę wygraną Japończyka i nie zdziwie się wcale jeśli nie odda Hiszpanowi nawet seta.
Rafael Nadal - Kei Nishikori 2 1.72 bet365 ⛔ ⛔ ⛔
 
dx2 233,9K

dx2

Użytkownik
Nadal-Nishikori 2 @1.75 expekt
Fakt, ze Nishikori pokonal Isnera w Indian Wells po dramatycznych meczu, to wystarczajacy argument, zeby postawic na Japonczyka. Nishikori wygral 1-6 7-6 7-6, broniac pike meczowa w ostatnim swoim gemie serwisowym przed tie-breakem w decydujacym secie. Nishikori zawsze duzo lepiej gral w Miami, ale to jest chyba wlasnie ten turniej, gdzie zawodnik wylamuje sie ze schematu i pokazuje swoja wielkosc, a ze Nishikori umiejetnosci ma ogromne to chyba wiadomo. Nadal trzykrotnie wygrywal w swoim zyciu Indian Wells, ale to ze Nadal nie gra juz tak dobrze wie juz kazdy, a uwazam, ze Isner ogralby Nadala tutaj. Najgorzej jest zrobic ten przyslowiowy pierwszy raz. Do ubieglego roku Nadal prowadzil z Nishikorim w bezposrednich pojedynkach 7-0, co skruputalnie przytaczano przed ich meczem w Monteralu w sierpniu ubieglego roku, a Nishikori po prostu wygral 6-2 6-4. Japonczyk jest w formie, przypomne, ze przed turniejem w Indian Wells zagral jeszcze mega pieciosetowy mecz z Murrayem w Davis Cupie. Chyba pierwszy raz w historii meczow tej dwojki faworytem bukmacherow na papierze jest japonski tenisista. Nishikori jest w tej chwili lepszym tenisista wedlug mnie, wiec typuje jego wygrana w tym meczu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie meczu Djokovica z Tsongą to ja go kompletnie nie czuję, dla mnie no bet. Z Francuzem to nigdy nic nie wiadomo, niekiedy potrafi zagrać piekielnie dobry turniej Masters jak chociażby rok temu w Szanghaju czy swego czasu w Kanadzie. Stać go na dobry wynik, ale też go stać na to co najczęściej prezentuje w &quot;dużych meczach&quot; czyli... dużo osób &quot;liczy na Tsongę&quot;, a on wyjdzie i zagra totalną kichę.
Z drugiej strony Serb... Wydawać by się mogło, że niby tam mu czegoś ostatnio brakuje, ale to mogą być tylko złudne uczucia i skończy się to tak jak zwykle czyli Djokovic wygra kolejny turniej Masters 1000 bez większych problemów.
Gra w tym meczu overu/underu gemowego to jak wróżenie z fusów w mojej opinii.
 
przybysz231 28

przybysz231

Użytkownik
Goffin D. - Raonic M.
Goffin D. +1.5 seta 2.0 ✅✅✅
Ponad 22.5 gema 1.85
✅✅✅
Unibet

H2H 1:1, z czego jeden mecz Goffin skreczował (5 lat temu), drugi zaś wygrany przez Goffina w 2014. Jednak formy zawodników były nieco odmienne niż obecnie.
Oglądałem mecze obydwu na IW, i powiem szczerze, że większe wrażenie zrobił na mnie Goffin, poza tym miał lepszych przeciwników od Milosa. Przede wszystkim zrobiły na mnie wrażenie mecze Goffina z Clicic&#39;em i Wawrinką; David grał pewnie i co najważniejsze w trudnych momentach zachowywał zimną krew, co mu nie zawsze wychodziło.
Dodatkowo bardzo mnie zdziwiły wystawione przez buków na to spotkanie; myślę, że powinny oscylować w granicach 2.5 na Goffina. Unibet wystawił linię 4,2 na Goffina, a np. Sportingbet 3,5... Myślę, że kursy będą spadały i trzeba śmiało brać +1.5 seta z pięknym kursem 2.0. Goffin na pewno powalczy o zwycięstwo i sądzę, że może mu się udać, po raz kolejny wygrać z Raonicem.

Wynik 3:6 6:3 3:6
Jak któryś z forumowiczów poniżej napisał, &quot;gimnazjalista&quot; ugrał seta ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Przede wszystkim zrobiły na mnie wrażenie mecze Goffina z Clicic&#39;em i Wawrinką; David grał pewnie i co najważniejsze w trudnych momentach zachowywał zimną krew, co mu nie zawsze wychodziło.
Które momenty zrobiły na Tobie wrażenie? Wtedy kiedy oddał seta z *4-0 na 5-7 nie wygrywając ani jednego swojego podania? Czy może jak w kolejnym secie dał kompletnie nieregularnemu Wawrince dojść z 5-2 na 5-5? Czy może jak dał Cilicowi w pierwszym secie 12bp?
Ja na to spotkanie spojrzenie mam bardzo jasne spojrzenie: Raonić zajedzie Goffina swoją regularnością. Belg tu nie ma żadnego podjazdu, znalazł się tutaj tylko przez kontuzję mózgu Wawrinki (to co wywalał po autach na szerokość + przestrzelony smecz na koniec meczu to podchodzi pod kryminał). Szybkie 2:0 i Rao przygotowuje się na mecz z Djokoviciem, gdzie nie będzie bez szans.
Na dziś:
Nishikori @1,83 MB (bez analizy, wszystko zostało napisane)
Djokovicia ani Tsongi niemal w ogóle w tym turnieju nie widziałem (nie licząc pojedynczych setów), ale w mojej opinii Francuz to po prostu za tępy zawodnik na Serba. Jeśli tylko Djoko nie będzie miał żadnych problemów zdrowotnych to szybciutko odprawi Tsongę, ale nie warto się pakować w takie kursy. Dla mnie mecz do grania na live.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Ja wiem jedno, mecz Rafy i Keja nie będzie meczem do jednej bramki, otóż Kei ugra seta, jestem pewien, bo Nadal nie jest tym człowiekiem, którym byl kiedyś, żeby zamiatac kiedy chce. W zeszłym sezonie miał problemy z graniem pod presją, w tym idzie w miarę, nie wiem, czy wygra pierwszego seta, ale mecz wygra.
@2.0 rafa✅, @4.50 rafa 2:1 ⛔oba b365
nie spodziewałem sie,że pójdzie tam łatwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Nishikori 1 set miał na widelcu, 2 BP na podwójne przełamanie niewykorzystane, potem challenge Rafy w gemie Japończyka który dał mu BP a za chwilę przełamanie i Kei się posypał kompletnie
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Jak można mówić, że Johnson go miał.. setowe miał i tyle. Isner miał meczową jedną przy serwisie skośnego. Miał to Niemiec Nadala w trzecim secie, bo przy swoim podaniu meczówkę... Co do tego, że Nadal ma problemy z zawodnikami co dobrze serwują... Każdy z touru je ma. Murray i Djoko może mają najmniejsze, bo dysponują fenomenalnym returnem. Młodziak strasznie dużo podwójnych błędów, bo aż 11, więc więcej niż asów. Kei wygrał z bombardierem Johnem który przy 23 asach miał 2 DF&#39;y i to na mnie robi lepsze wrażenie. Samuraj też lubi wprowadzać piłkę i taktycznie rozrzucać ją po korcie, więc w to mu graj. Rafa przegrał na swojej ulubionej mączce z Thiemem i Cuevasem, a stracone sety z Mullerem i Zverevem nie napawają mnie optymizmem. Nishikori 1.8 betfair
Rozumiem, że lubisz Nadala itd itd, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nadal gra jak cień samego siebie,bez porównania do Nadala, którego wszyscy pamiętają. Co w tym sezonie osiągnął ? Nic, a wiesz dlaczego ? Bo gra bardzo słabo. Porażka z Thiemem mówi sama za siebie. Wiadomo, że Austriak jest w formie, ale jeśli pokonuje wielkiego Rafę, to świadczy tylko o tym że Hiszpan nie ma formy ! Japończyk jest inteligentnym zawodnikiem, który jest świetny technicznie i będzie bił te wysokie piłki Nadala, a samymi chęciami i walecznością Hiszpan nie wygra.
Zapraszam Cię abyś obejrzał sobie ich ostatni pojedynek bo wydaje mi się, że Ty tak mówisz o meczach a nie masz pojęcia o ich przebiegu :
https://www.youtube.com/watch?v=GklTmSFD7fc

Ja widzę wygraną Japończyka i nie zdziwie się wcale jeśli nie odda Hiszpanowi nawet seta.

Rafael Nadal - Kei Nishikori 2 1.72 bet365

Co powiecie teraz cwaniaczki :Grin:

Nadal slabo wchodzi w mecz, a potem kosa, on jest w formie, a buki daja na niego dobre kursy, trzeba brac i szanowac. Nie spodziewalem sie takiego zwrotu akcji w 1 secie, bo akurat u zvereva gralem over 10,5 i rafa przelamal, a potem ze wygra mecz po 3-4 mialem.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie rozumiem, co tu się stało. Jak można wykazać się taką indolencją intelektualną, grając w końcówce gema wprost na fh Rafy? Jak przez cały mecz nie można ogarnąć, że trzeba Rafie grać do bh? Do tego brak serwisu, no tego się nie dało wygrać.
Tak, jestem sfrustrowany. Rafa najpierw łamie się z Mullerem, gra jakąś katastrofę z Verdasco, a potem nagle zaczyna grać. Ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć, bo ja nie wiem co tu się dzieje.
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Mozart nie zaczepiaj, zacytowałem Twoją analizę bo jak można &quot;kogoś mieć&quot; nie wygrywając seta. Nadal zagrał bardzo dobrze, a Kei zagrał dziś fatalnie, szczególnie pod względem taktycznym. Brawa dla Rafy i tyle, taka jest bukmacherka ;) Weszło Ci, fajnie, gratuluje ????
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
To, że lubię niespodzianki chyba już wiadomo, ale czy wygrana &#39;congi&#39; będzie aż taka niespodzianka? Pewnie tak, ale nie w moich oczach. Grać chyba potrafi choć ja nie jestem jego fanem, ale djoker nie jest sobą ostatnimi czasy, a jak Francuzowi będzie siedział serwis i nie przegra meczu już w szatni to może, może... ja spróbuję.

@6.50 ⛔⛔b365 , ryzykownie, ale spróbować można, bo przeczucie mi mówi, że opcja jest.


Edit: troche sie Djoker bawil, ale jakby nie obsral zbroi Francuz w tb&#39;ach to mial szanse...
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Nie rozumiem, co tu się stało. Jak można wykazać się taką indolencją intelektualną, grając w końcówce gema wprost na fh Rafy? Jak przez cały mecz nie można ogarnąć, że trzeba Rafie grać do bh? Do tego brak serwisu, no tego się nie dało wygrać.
Tak, jestem sfrustrowany. Rafa najpierw łamie się z Mullerem, gra jakąś katastrofę z Verdasco, a potem nagle zaczyna grać. Ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć, bo ja nie wiem co tu się dzieje.
Ja wytłumaczę ???? Tenis to dziwna gra facet gra dzień wcześniej kapitalnie serwis itp przeciwnik w tym samym dniu gra przeciętnie broni bp słabe statystyki ale wygrywa bo rywal dostaje kontuzji mózgu. Teraz trafiają na siebie wszyscy co oglądali dają na tego pierwszego bo grał dobrze itp. i co następuje gracz drugi nagle gra dobrze jak jego przeciwnik grał rundę wcześniej , a ten pierwszy ma przebłyski z dnia wczorajszego ale i tak przegrywa ???? Normalnie typowy bigos nie idzie tego pojąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom