>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 10.03-20.03.2016

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 10.03.2016-20.03.2016
Nawierzchnia: Hard Plexive
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: $7,037,595
Oficjalna strona turnieju: http://www.bnpparibasopen.com/
Lista Startowa: http://www.bnpparibasopen.com/en/players/2016-entry-list
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/en/scores/archive/indian-wells/404/2016/draws?matchType=singles
Plan gier: http://www.bnpparibasopen.com/en/schedules/order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-indian-wells/
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Kevin Anderson nie wystąpi w IW
Disappointed to announce my withdrawal from @BNPPARIBASOPEN. I am at home in Delray working hard to get healthy &amp; back in competition soon
Podobnie sprawa ma się z Rogerem Federerem. Opuści IW i Miami. Powrót planuje na Monte Carlo.
I will unfortunately not be able to make it back in time for the great event in Indian Wells but I do plan on playing in the desert next year.
Novak wygląda bardzo słabo w Davis Cup, zmęczenie, ogólne osłabienie, jakiś problemy z lewym ramieniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 136

rw

Użytkownik
Jak ma się sprawa z kortami na IW? Szybkie, wolne?
Jeden z wolniejszych był, nie wiem jak obecnie Ale widzę że nadal Plexipave.
Jeżeli chodzi o twarde to nadal jedne z wolniejszych w tourze minimalnie szybsza od tej która był w Ao przed 2007. Jednak też sporo szybsza niż chociażby w Szanghaju.
 
S 4

saszka87

Użytkownik
21 30
Smyczek(116 ATP)- Mmoh(359)
typ: DW 2-0 ⛔
kurs 1,80
bukmacher oddsring
analiza:
Mamy tu mecz dwóch amerykanów którzy są w zupełnie innym momencie kariery. Tim Smyczek to stara wyga która, nie zawojowała świata jednak jest to solidny przebijaka dobrze sobie radzi na twardej nawierzchni. Stara się konsekwentnie rozprowadzić akcję nie podpala się spokojnie czeka na swoje szansy a w starciu z mało doświadczonym graczem one prędzej czy później przyjdą. Liczę że dobrze wejdzie w mecz i wyjdzie w pełni skoncentrowany a kwestią czasu będzie przełamanie młokosa. Mmoh to zawodnik urodzony w 1998r melodia przyszłości oglądałem kilka jego meczów w których gładko przegrywał i to z gorszymi rywalami od Tima ,więc czeka go jeszcze wiele pracy żeby wskoczyć na ten wyższy level ATP. Nie widzę tu żadnych argumentów po stronie młodziaka poza tym że nic tu nie traci i nie ma żadnej presji na pewno będzie walczył ale myśle że skończy się 2-0 dla Smyczka i tak stawiam
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Barton-R.Harrison 2 @1.4 expekt ✅
Ryan Harrison w tym turniej juz z niejednego pieca chleb jadl, najdalej byl w 4 rundzie. Na pewno jeden z jego bardziej lubianych turniejow niedoszlego natepcy Roddicka. Tym razem zaczyna swoj wystep od kwalifikacji, co chyba nigdy wczesniej sie nie zdarzylo. Ostatnio calkiem przyzwoity wystep w Acapulco, wiec faworyt bez dwoch zdan. Doswiadczenie z tego turnieju nieporownywalnie wieksze na korzysc Harrisona, Amerykanin na przestrzeni lat wygrywal tu m.in. z Raonicem, Troickim, Garcia Lopezem, gral bardzo dobre mecze z Nadalem czy Fogninim.
Smyczek-Mmoh 1 @1.28 expekt ✅
Smyczek tez tutaj jest wyrozniajaca sie postacia, oczywiscie on nigdy tego turnieju nie wygra, ale kwalifikacje przechodzil tutaj milion razy w przenosni, a mecze w turnieju glownym tez wygrywal, wiec rowniez musi byc faworytem w starciu z mlodym perspektywnicznym Amerykaninem.
I to mi sie wydaja dwa najciekawsze typy.
J.P.Smith-J.Jung 1 @1.33 expekt ⛔
Tutaj wrzuce do kombinacji gdzies indziej. Smith ostanio troche lepiej gra, ma uderzenie. Australijczyk kwalifikowal sie tutaj rowniez w przeszlosci. Moze Smith nie jest mega tuzem, ale pasuje mu tutaj gra i tez mysle, ze wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Olivo R. - Caruso S. 2 @2.38 efortuna ⛔
Można powiedzieć, że dwa ogóry jeśli chodzi o grę na hardzie, jednak to Włoch rozegrał w swojej karierze tych meczów więcej 29/25 przy ujemnym bilansie Argentyńczyka 9/13. Olivo 2 dni temu jeszcze w Polsce na Davis Cupie przegrał z Hurkaczem, ale zdaję się, że Argentyna miała już zwycięstwo w kieszeni i po prostu kreczował przy stanie 2:1, dokładnie nie jestem pewien ale tak mi się wydaje. 6 marca grał w Polsce, dzisiaj jest 8 i gra w USA. Mało czasu, to kolejny argument. Na pewno Olivo ogólna forma lepsza niż u Caruso, w Malbourne w styczniu doszedł do drugiej rundy po dziwnej i podejrzanej 5-setówce z Veselym. Tak to z nikim poważnym nigdy nie wygrał. Pobieram wyższy kurs na Włocha i licze na zmęczenie po zmianie kontynentów w ciągu 2 dni.
Ogromne bzdury. Jeśli się czegoś nie wie, to się nie wypisuje głupot. W Pucharze Davisa przy znanym już rozstrzygnięciu przed piątym, ewentualnie już czwartym meczem, nie gra się najczęściej regulaminowych meczów do wygranych trzech setów, a luźniejsze sparingowe spotkania do wygranych dwóch partii, często zastępując planowanych zawodników tymi mniej doświadczonymi, którzy znajdują się w kadrze na dany mecz. Tutaj było podobnie. Mecz nie miał żadnego znaczenia i nie ma co wyciągać z niego żadnych wniosków. Proszę o pisanie sprawdzonych rzeczy, a nie wymyślanie bajek./Macko18
McGee J. - Polansky P. 1 @1.77 efortuna ⛔
H2H 1:0 wygrana w 2 setach na hali 2 lata temu, ale to mało istotne. McGee dość poprawna forma w przeciwieństwie do Polanskiego, który obijał jakiś ogórów na Challengerach. Mecz 60/40 w mojej opinii, ciężki do typowania, ale zdecydowałem się zagrać.
Tak to bez analiz Harrison 1.40 ✅ - fajny kurs, Paul 1.28 ✅, Smyczek 1.22 ✅, Brands 1.25 ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z wyższych kursów to być może Devvarman, ale ja go nie gram.
???? Barton M. - Harrison R.
???? Smyczek T. - Mmoh M.
Harrison R. &amp; Smyczek T. ::: 1,70 ::: 1/3 Pinnacle Sports ✅
Zwykle to unikam grania takich niskich kursów i kwalifikacji, ale niech ten typ będzie małą rozgrzewką przed pierwszym Mastersem w tym roku.
Harrison od kilku lat w Indian Wells wspina się na wyżyny swoich umiejętności, a jak on ma konkretny cel to gra z pełnym zaangażowaniem. Rok temu świetnie wypadł w Acapuclo, w tym roku ograł tam Cilica i o mały włos odpadł z Marchenko. Chłopak bez wątpienia ma spory talent tylko ta jego dobra forma jest na kilka tygodni w ciągu roku, nic więcej. Barton w podobnym wieku, więc nie wykluczam tutaj zaciętego meczu i nawet 3 setówki, ale zwycięsko ostatecznie powinien wyjść Harrison rok młodszy. Kursy na handicapy gemowe okropnie spadły do granic nieopłacalności w mojej opinii.
Smyczek, mam małe obawy co do tego typu. Jednak w lutym pokazał się z całkiem fajnej strony prezentując dobrą formę. Przeciwko niemu stanie 18 letni zawodnik Mmoh który dostał tutaj dziką kartę, ranking +350.
Wynik I: 3:6 3:6
Wynik II: 7:6(2) 2:6 7:5
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Sporo napisales o Mmohu, jego grze i umiejetnosciach, jak i talencie. Nie wyciagasz wnioskow? Miesiac temu dostales bure od losu za granie przeciwko Fritzowi, bo go nie znales, a teraz po jeszcze mniejszym kursie pakujesz sie w Smyczka, ktory wcale nie musi wygrac, ale na Twoja korzysc jest fakt, ze Mmoh to nie Fritz. Nie ta skala talentu, ale Michael papiery na granie ma. Mocny serwis, forhend, troche latwo sie gotuje, ale jego niski ranking nie pokazuje jego mozliwosci i umiejetnosci. Jezeli widziales Tiafoe to powiedzialbym, ze sa &quot;bracmi&quot;, bo prezentuja bardzo podobny styl gry.
Amerykanie to nie Brytyjczycy, ze daja byle komu dzika karte do powaznego turnieju, bo brakuje im dobrych zawodnikow/talentow. Ta karta przypadkiem do niego nie trafila.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Jeszcze raz to samo. Powody te same co wczoraj
J.Jung-R.Harrison 2 @1.3 b365
Ryan Harrison dobrze zwykl tu grac. Odsylam do posta wyzej. Jung zaskoczyl wcozraj, ale ze to IW to wciaz na Ryana.
Smyczek-Paul 1 @1.5 b365
Przewartosaciowali juz te kursy na korzysc Smyczka widze. Smyczek tez bardzo trudny mecz wczoraj z mlodym Mmohiem, ktory gral z dzika karta w kwalifkacjach. Dzis kolejny mlody perpektywniczny rywal, lecz paradoksalnie Smyczek moze miec łatwiej, a ten wczorajszy mecz moze mu pomoc.
Ciekaw jestesm tez Mischy Zvereva. Zastanowie sie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Tim Smyczek vs Tommy Paul 1 1.5 @b365

z relefonu wiec na szybko.
Bardzo fajny kurs na pewniaka moim zdaniem. Panowie spotkali sie raz i Smyczek wygral bardzo latwo. Po za tym w tym roku ogral paru znanych grajkow na poziomie atp.
Tommy natomiast wygral 2turnieje nanpoziomie ITF lecz w challengerach nie daje rady a tu mamy porzadnego mastersa za 1000pkt. Mozna rowniez dodac tobi Paul strasznie meczyl sie wczoraj z kiepskim Michalicka
Bet dobry do kombinacji.
Wczoraj pogralem trohe typow i szkoda ze nie ccialo mi sie pisac bo z 13 tylko heden mi nie wlazl a byl to Smith JP, ktory przegral gladko z Jungiem...szkoda tylko ze nie bylo kamery na korcie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Renzo Olivo @2,84 MarathonBet ✅ 6/4 6/2
Argentyńczyk gra sezon życia, więc trzeba spróbować. Poza tym, osiągnął w ciągu kilku tygodni więcej, aniżeli kitajec przez całą karierę. Tj. 3 runda WS i ćwierćfinał turnieju ATP. Jest ogromny potencjał na tle Sugity.
Jeszcze w warunkach halowych te kursy byłyby zrozumiane, ale na nawierzchni IW? Dzięki czemu Japończyk jest aż tak faworyzowany? All-rounder player jest z jednego jak i drugiego, a sama siła uderzenia powinna być po stronie Renzo. Dla mnie kursy nie są odpowiednio wystawione, pomijając to, że nigdy nie przepadałem za Japończykami. Wybił się Kei i jeszcze jako tako da się polubić tenis Taro Daniela. Od gry reszty, to zęby bolą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Przewartosaciowali juz te kursy na korzysc Smyczka widze. Smyczek tez bardzo trudny mecz wczoraj z mlodym Mmohiem, ktory gral z dzika karta w kwalifkacjach. Dzis kolejny mlody perpektywniczny rywal, lecz paradoksalnie Smyczek moze miec łatwiej, a ten wczorajszy mecz moze mu pomoc.
Jak dla mnie no bet. Nie wiadomo co się wczoraj działo, ale Mmoh to w sumie słaby przeciwnik, a wczoraj miał już piłkę na 4-1 i to by było z dwoma brakami. Jakim cudem Mmoh to przegrał to nie wiem. No ale kupon na szczęście wszedł. Dzisiaj raczej Smyczka ominę, tym bardziej, że na papierze Paul lepiej wygląda od Mmoha.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Edmund K. - Pella G.
Pella G. ::: 2,25 ::: 1/3 Pinnacle Sports ✅
Wydaje mi się, że Pella jest w swojej życiowej formie. Niby ten zawodnik gra prawie całe życie na mączce to jednak w tym roku na Australian Open pokonał po 5 setach Darcisa, a później zagrał z groźnym zawsze Lopezem kolejne 5 setów. Finał w Rio i przegrany mecz na styku to podsumowanie jego dobrej formy. 25 lat na karku, za to jego przeciwnik ma 21 lat.
Brytyjczyk który lubi grac na szybkich nawierzchniach, jednak prezentuje raczej poziom Challenger. Wyszedł mu jedynie turniej w Doha na początku sezonu, poza tym to słabo wypadł przynajmniej w mojej opinii. Wyniki z Challengerów mnie nie bardzo interesują i niekiedy wypaczają rzeczywisty obraz formy danego zawodnika. Po takim kursie to aż grzech nie spróbować na kogoś kto cały rok 2016 prezentuje się nieźle. Pella grał w Polsce podczas rozgrywek Pucharu Davisa, nie miał większych problemów z wygraniem swoich meczów.
Wynik: 7:6(3) 4:6 5:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Simon/Quereshi-Pospisil/Sock 0-2
Pospisil/Sock 1.42 1xbet
✅✅✅
Gdy myślę o Gillu w deblu, to kojarzy mi się tylko jedna sytuacja.

Końcówka poprzedniego sezonu, Simon własnie w parze z Aisamem i mecz z wielkimi faworytami, czyli Mahutami. Tak Nicolas, jak i Pierre-Huges wybierali się na kwale do innego turnieju, więc para francusko-pakistańska sensacyjnie zwyciężyła. Tuż przed tym meczem, czy też tuż po jeden z Francuzów obecnych na fotografii zamieścił ją na portalu społecznościowym. Żartobliwie nazwałem to &quot;podpisaniem umowy&quot;. Ten żarcik spowodowany był moim ogromnym zdumieniem, gdyż Mahuty byli tam dla mnie ogromnymi faworytami, wszystko stało po ich stronie, a po prostu umknął mi fakt ich możliwej decyzji o wyruszeniu na kwale do Mastersa. Dążę do tego, iż Gillu to żaden deblista. Jego gra wybitnie nie pasuje do męskiej gry podwójnej. U Pań to mogłoby się jeszcze sprawdzać(przykład pary Errani/Vinci), ale u Panów liczy się głównie serwis i szybkie, ofensywne kończenie akcji. W tym Skarpety mają wyraźną przewagę, gdyż Quereshi nie powinien być tak ogromnym wzmocnieniem Simona. Pisałem już o grze Aisama parokrotnie od momentu, gdy rozstał się z Bopanną. Nie prezentuje on obecnie poziomu godnego tych wyższych rangą turniejów ATP. To takie słabsze 250-tki, bądź coś w ten deseń. Turniej sporej rangi i to w Ameryce, a takie Jack z Vaskiem uwielbiają.
Bautista/Troicki-Cuevas/Granollers 2-1
Cuevas/Granollers 1.57 1xbet⛔

W Indian Wells korty nie należą do tych najszybszych, więc jest to z korzyścią dla Marcela i Cue. Bardzo dobrze pograli na AO, zaliczyli półfinał, więc w tym sezonie powinni iść za ciosem. Umiejętności deblowe mają z pewnością, Granollers pokazywał to głównie w parze z Marciem Lopezem, gdzie potrafili grać na poziomie absolutnej czołówki. Ostatni sezon był znacznie słabszy, ale zmiana partnera wydaje się strzałem w dziesiątkę. Pablo za to pokazywał się najczęściej z bardzo dobrej strony na cegle, w tamtym roku u boku Marrero. Potrafi on jednak także pograć na innych nawierzchniach. Ich rywale to wybitnie singliści. W debla próbują grać okazyjnie. Troicki trochę z lepszym skutkiem, ale daleko mu do miana wybitnego. Bautista jest żadnym deblistą i tutaj powinien odstawać od reszty. Widzę sporą przewagę po stronie Cue z Grano jeśli chodzi o ogranie, jak i same umiejętności w grze podwójnej.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Andrey Kuznetsov @1,33 Sportingbet ✅ 6/4 6/4
Trungelliti nie jest zły w tych warunkach. Niezły z linii, potrafi długo trzymać piłkę - nawet niską agresywną - lecz to półka niżej od rywala. W tym wypadku, 100 miejsc dzielących ich w rankingu nie jest przypadkiem. Ruski stoi na określonym poziomie. Kogo ma ogrywać, tego z reguły ogrywa.
Mimo, że Argentyńczyk także jest uniwersalny jeśli chodzi o nawierzchnie, to bardziej tutaj widzę Andreya. Jest przede wszystkim szybszy w każdym aspekcie, ma także lepsze przejście obrona-atak. Dodatkowo, m.in. agresywny i szybki backhand powinien prędzej czy później pokazać niekwestionowaną przewagę umiejętności.
Robin Haase @1,60 1xbet ✅ 6/3 6/4
Zaufam mu ponownie, ale spodziewać się można wszystkiego. Gdyby nie ranga turnieju, nawet bym na niego nie spojrzał. Wszystko jest po jego stronie. Serwis, gra przy siatce, para w łapie. Umiejętności niebanalne i kiedy uruchomi swój dobry tenis, jest w stanie ograć wielu ciekawych zawodników. W tym sezonie był decider w Cilicem, ćwierćfinał w Acapulco, może coś się budzi?
Holender ograł w Marsylii Sousę i to dość gładko. To chyba interesujący wynik, bo Portugalczyk jest na szybszych nawierzchniach lepszą wersją Schwartzmana. Przechodząc właśnie do Argentyńczyka, to jest on typowym claycourterem. Słabe warunki fizyczne, więc brak serwisu. Bazowanie na regularności i wybieganiu, jednak tutaj czasami widać problem braku antycypacji, o ile rywal jest przez większą część meczu w uderzeniu. To ważna sprawa, bo Robin może być takim zawodnikiem w tym meczu. Pozostaje pytanie, czy będzie? Kurs jest do spróbowania, ale nie na hura. On jest niekiedy, lekko mówiąc, niespełna umysłu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 235K

dx2

Użytkownik
R.Harrison-Lajovic 1 @1.7 expekt
Doswiadczenie mowi, ze na Harrisona warto probowac grac w IW, wiec powod trzeci raz ten sam. Mysle, ze te dwa mecze w kwalifikacjach pomoga Amerykaninowi. Lajovic ciezko powiedziec co pokaze. W ubieglym roku niezly wystep Serba w Miami, ale miejsce faworyzuje Harrisona. On tutaj po prostu gra duzo lepiej i duzo dobrych meczow rozegral.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Smyczek(+5g) - Del Potro @ 1.52 Pinnacle [3/10j]
To będzie mecz wieczoru w Kalifornii. Smyczek, który w tym sezonie gra bardzo obiecująco, myślę, że przed własną publicznością zrobi wszystko, aby postawić się bardziej utytułowanemu rywalowi. Del Potro wciąż jest daleko od swojej najlepszej dyspozycji. Powroty po tak długich kontuzjach nie są łatwe. W Delray Beach ograł Smitha, Chardy&#39;go i Kudle. Nie są to jednak tenisiści z najwyższej półki. Z Querrey&#39;em Argentyńczyk nie był w stanie nawet ugrać seta. Myślę, że Smyczka może dziś pokonać, ale nie sądzę, aby zrobił to w łatwy sposób.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Chung H. - Ramos A.
Ramos A. ::: 2,62 ::: 1/3 Pinnacle Sports ✅
H2H 1:0 z 2015 roku podczas turnieju na trawie. Prawda jest taka, że Chung to jeszcze bardzo młody tenisista który nie ma tego doświadczenia co posiada Ramos. Koreańczyk w tym roku zaliczył 3 zwycięstwa, nad drewnianym i bez formy Grothem, kolejne to nad GGL który gra w 2016 roku po prostu słabo, a te trzecie to było z Seppim który jest w podobnej formie co dwóch poprzednich wcześniej wspomnianych Panów, do tego Seppi grał dzień po swoich urodzinach. W kolejnym meczu Chung z Bautistą-Agutem wygrał zaledwie 1 gema.
Ramos przeplata lepsze mecze z tymi gorszymi. Tak szczerze to ciężko przewidzieć tego zawodnika co pokaże na korcie. Rok temu sensacyjnie wyeliminował samego Rogera Federera na turnieju rangi Masters w Szanghaju, a rok temu na Indian Wells doszedł do 3 rundy i powalczył trochę z Djokovicem który cały sezon prezentował niebotyczny poziom tenisa. Myślę, że faworyzowanie aż tak młokosów jest nie na miejscu.
Wynik: 6:2 0:6 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom