>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 10.03-20.03.2016

Status
Zamknięty.
berdshit 3,4K

berdshit

Użytkownik
Tursunov +1,5seta- Marchenko 1,50 pinnacle⛔
Cholernie lubie Dimitra, i bardzo szkoda,że można go oglądać w tourze coraz rzadziej. Rosjanin jest zawodnikiem grającym bardzo agresywnie zarówno na fh i bh, serwis też bardzo dobry. Wychowal się w USA, turnieje na szybkich nawierzchniach zawsze dobrze rozgrywał, tak samo jak na trawie. Po stronie Dimitra doświadczenie zdobyte podczas kończącej się już kariery. Bilans w tym roku 3/3, ale jego mecze napawaja optymizmem. Tursunov na IW grac chyba lubi- dwa razy 3R także turniej mu chyba pasuje. Po drugiej stronie Ukrainiec, który również potrafi mocno uderzyć i świetnie serwować. Ostatnimi czasy coraz lepsze wyniki w ATP, ale jego mecz z Nishioką bodajże w Memphis tylko potwierdził,że Marchenko ma problem z trzymaniem piłki w korcie i wygrywaniem meczów jak serwis nie siedzi. W IW jest dość wolno, także serwis tak bardzo nie morduje. Osobiście uważam, że Tursunov to wygra, ale 1,5 na seta dla ruska to także świetny bet.
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Herbert-Kovalik 1 @1.3 expekt
Obydwaj tenisiscie nie mieli jeszcze okazji grac w turnieju glownym IW i obydwaj przebijali sie orzez kwalifkacje. Herbert na pewno bardziej uznana marka z lepszymi wynikami w tourze. Ten ich start byl tricje niewaidoma, ale skoro Herbert ogral Mische Zvereva, ktory tez wypadal tu ogolnie dobrze to jest faworytem tego meczu. Serwis Frnacuza na poewno lepszy, bardziej obeznany ze Stanami Zjednoczonymi, trudniejszy rywal w kwalifikacjach, wiec to wszytsko powinno przechylac szale na korzysc Herberta. Do kombinacji sprobuje.

Nie dosc, ze człowiek podaje juz tego bukmachera, chociaz i tak ie wie po co, skoro to tylko analizy. I tak wiadomo o co chodzi, a poprawia mnie gosc, ktory jezeli sie nie myle pisze &quot;betsyf&quot;. Jezeli juz tacy nadgorliwi sie znajdua to moze poprawic sobie tez &quot;ónibet&quot;, &quot;bet364+1&quot; i wspomniany &quot;besyf&quot;. Tam jakos tej nadgorliwosci nie widac. Hipokryzji za to az nadto.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Dodig vs Zverev
Zverev 2:0 |2,40| bet 3 6 5 ⛔
frajersko...
Jestem zaskoczony tym że nikt jeszcze nie napisał o tej &quot;promocji&quot; bo inaczej tego kursu nie da się nazwać. Na zwycięstwo Niemca kurs jest wybitny i osobiście bardzo mocno ładuję dziś w niego, osobiście wystawił bym kurs na Zvereva około 1,25 ale cóż, jak dają to trzeba brać. Chorwatowi nie daję większych szans z jednym z najlepszych zawodników na świecie w przyszłości, bez dwóch zdań, młodziak ma zaledwie 18 lat a składał już takie nazwiska, że głowa mała, oczywiście umiejętności na klasę światową. Grali ze sobą raz, w tamtym roku na US Open gdzie Niemiec wygrał 2:0. Ostatnia porażka Niemca, bolesna z Rosolem 3:0 w Davis Cup, ale on ma 18 lat, nie będzie grał każdego spotkania na 100% a szczególnie, że każdy jego przeciwnik miażdży go doświadczeniem. Zverev wcześniej urwał 2 sety Berdychowi i spokojnie mógł sięgnąć po zwycięstwo, jednego seta wygrał nawet do jednego. We Francji przegrał również z Czechem i znów był bliski zwycięstwa. Przegrał 1:2. Dodig jak wiadomo Singlistą nie jest i w USA przede wszystkim skupia się na deblu bo jak wiadomo tam szansę ma wielokrotnie większe niż w singlu. Bez większych osiągnięć Chorwat ( oczywiście w singlu ), wygrywać wygrywa, ale z totalnymi pionkami. Owszem wygrał dość nie dawno z Paire, ale kto siedzi w tenisie to się na pewno domyśla czemu akurat z Francuzem. Ostatnie spotkanie na hardzie przegrał z Fabbiano czyli dolna półka. Dziś na prawdę zdecydowanie polecam ten typ! Nie zastanawiać się tylko grać na Niemca i śmiało mogę powiedzieć, iż jest to lokata!

LIVE : Zverev 3,80 ! ✅✅ odrobione :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jakby kogoś dziwiły kursy na Berdycha, to należy pamiętać o jego kreczu w niedawnym meczu DC. Jeśli jest w pełni sił, to wydaje się być dobrym typem, ale ja bym odpuścił.
Cuevas @1,59 1xbet ⛔ 1/6 6/4 4/6
Bardziej cenie sobie umiejętności Urusa na szybkiej nawierzchni. Jego jedynka potrafi być genialna, dodatkowo sam jego tenis wydaje się bardziej pasować do warunków IW. Pablo ograł już Argentyńczyka w tym roku podczas finału w Rio, a potem wygrał jeszcze Sao Paulo. Pella pokazuje świetną dyspozycje, lecz jak w takim razie nazwać formę Cuevasa? Bajeczną? Ma on ponadto niezłe statystyki z leworęcznymi, a sam Guido nie prezentuje nadmiernie ofensywnej gry. Tym zresztą lepiej. Próbuję w tym meczu w/w jegomościa, urodzonego co ciekawe w argentyńskiej Concordii.
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jakby kogoś dziwiły kursy na Berdycha, to należy pamiętać o jego kreczu w niedawnym meczu DC. Jeśli jest w pełni sił, to wydaje się być dobrym typem, ale ja bym odpuścił.
Jakiekolwiek granie na Berdycha nie jest dobrym pomysłem po tym co pokazuje ostatnio. Pierwszy serwis kompletnie nie siedzi, do tego wspomniany krecz na DC. Zdaję sobie sprawę, że to nie działa 1:1, ale zobaczcie co wczoraj robił z młodym Zverevem przeciętny Dodig, jak rozniósł go Rosol, a jak męczył się Berdych. Facet w mojej opinii kompletnie się pogubił. Nie oglądałem JMDP, ktoś może powiedzieć, jak prezentował się w poprzednim meczu? Gdyby kursy na niego były wyższe wchodziłbym bez zastanowienia, ale w takim wypadku mecz raczej no bet.
Sam na dziś nie mam za bardzo pomysłu. Na pewno Raonić, Gasquet, Monfils, Kyrgios i Stan są zdecydowanymi faworytami i IMO warto ich grać. Tylko co dalej? Wydaje mi się, że warto pomyśleć nad czymś przeciwko Cilicowi, fajnie w pierwszym meczu zaprezentował się Tiaofe, a Goffin ostatnio nie imponuje formą. Takie luźne przemyślenia na razie, może coś wieczorem podrzucę, liczę na Waszą pomoc. ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Berdych T. - Del Potro J.
Berdych T. -2 gemy ::: 1,90 ::: 1/3 Pinnacle Sports ✅

H2H 3:4 z lat 2006-2012 czyli dość dawno. Jak już pisałem Wam, JMDP wrócił po długiej kontuzji, ale w pierwszej rundzie rozniósł w pył Smyczka. Jednak Tim to żaden przeciwnik w porównaniu z jednym z najbardziej równie grających zawodników jakim jest bez wątpienia Berdych. Ten facet od lat kręci się w okolicy top 5 i przegrywa mecze jedynie z czołówka. Jego problemem jest psychika i nic więcej. Ostatnio na Davis Cupie skreczował więc to budzi we mnie małe obawy, ale moim zdaniem z jego zdrowiem już wszystko powinno być dobrze. Rok temu zagrał tutaj w ćwierćfinale turnieju, a w Miami doszedł do półfinału. Dla JMDP to jeszcze chyba zbyt duży poziom mecz z Berdychem, ale każdemu fanowi tenisa i tak polecam obejrzeć ten mecz.

Wynik: 7:6(4) 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Tomic-R.Ram 1 @1.3 expekt
Trzeci raz sie spotykaja na przestrzeni miesiaca. Raz wygral Ram w Delray, ale Tomic w wazniejszym turnieju w Acapulco od razu wzial rewanz na Ramie. Ogolnie Tomic byl bliski w Acapulco turniejowego zwyciestwa. Forma zwyzkuje, rok temu Tomic zagral bardzo dobrze w IW docierajac do cwiercfinalu, punkty potrzebne, wiec typuje wygrana Australijczyka w tak waznym turnieju. Do tego Raonic. Kanadyjczyk to jeden z najbardziej regularnych zawodnikow w IW i ponizej pewnego przywoitego poziomu jeszcze nie zszedl. Wyjsciowo gdzies 1.4 do kombinacji jest na start.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Czy mi się wydaje czy kursy na Harrisona są przeszacowane bo 1,3 na Cilica który nie ma formy to dla mnie mało, na solidnego Harrisona który już to rozegrał 3 mecze, co o Tym meczu sądzicie bo dla mnie to lekkie zaniżone kursy na Chorwata
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Berdych vs JMD 2 2.3 @ pinnacle Tragiczny marzec. Wracam w kwietniu conajmniej...
Szlagier już za jakąś godzinkę. Ciężki mecz do typowania. Berdych bez formy ostatnio krecz. Chłop z roku na rok coraz słabiej, a Argentyńczyk wrócił i jasno zadeklarował, że zamierza wygrywać i to jeszcze jego w tym roku upatruje za głównego przecwinika Novaka. Wszystko jest dalekie od jego fantastycznej gry, ale u Berdycha to na ten moment wygląda jeszcze gorzej. Czech ma problemy z trzymaniem serwisu, a to daje mocno do myślenia. Chociaż często jest tak, że jak stawiam vs Tomas to on gra spotkanie gdzie ma serwis powyżej 90% oby dziś tak nie było bo przeklnę go ???? . Powodzenia. Co chodzi o rozniesienie smyczka to warto zauważyć, że Backhand zaczyna funkcjonować u Argentyńczyka, a wiadomo co to znaczy.
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
@Erolyzer - tak, kursy są przeszacowane, ale ja bym chyba mimo wszystko odpuścił. Przeciwko Cilicowi trzeba grać, ale dziś jeszcze może poratować się serwisem.
Zgadzam się z Machiavellim. Granie na Berdycha to głupota, co już zdążyłem napisać. Pepiczek kompletnie się zagubił, nie ma pierwszego serwisu, a bez tego jego gra nie istnieje. Sprawdziłem jego statystyki z dwóch ostatnich meczów przed DC - 50% pierwszego serwisu, 50% punktów po drugim serwisie. Na DC, tak na oko, było podobnie. Przecież on dał się orać Kolschreiberowi, którego w normalnej dyspozycji ogrywał jak chciał. Żałuję, że nie ma wyższych kursów na JMDP, którego nie oglądałem (info od jednego z użytkowników forum, że całkiem fajnie wyglądał w pierwszym meczu). Ja pobieram @2,47 z marathonu, zastanawiam się jeszcze nad stawką, ale 5/10 przynajmniej.
⛔ Niestety, zbyt mocno uwierzyłem w JMDP. Zadecydowały błędy w TB, ale pewnie i tak by nie wytrzymał intensywności meczu. Tomasz nic nadzwyczajnego.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Wawrinka-Marchenko
Marchenko : set @ 2.50
Marchenko : +5g @ 1.70 sportingbet
Nie dziwie sie , ze organizatorzy ustawili ten mecz w night session. Zapowiada sie dobry kawalek tenisa. Ukrainiec gra nad wyraz solidnie w tym sezonie. Z Tursunovem wymieniali sie niezlymi pociskami , dobrze Ukrainiec serwowal. Mysle , ze Stasiek bedzie mial ciezka przeprawe , a wiadomo ze pierwsze mecze lubi miec takie sobie. Te turnieje marcowe w Ameryce to tez nie jest to co Stan lubi najbardziej....oj bedzie sie dzialo. Godz 04.00 polecam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dimitrov G. - Zverev A.
Zverev A. +1,5 seta ::: 1,71 ::: 1/3 Pinnacle Sports ✅
H2H 1:0 z 2014 roku, wtedy młody Niemiec miał jakieś 16 lat, a potrafił urwać pierwszego seta starszemu Bułgarowi na turnieju w szwajcarskiej Bazylei. Zverev jak już wiecie jest w ostatnim czasie w genialnej formie. Ten bodajże 18 letni Niemiec od kilku tygodni robi furorę swoimi wynikami. Na pewno stać go nawet na zwycięstwo w tym meczu i zapewne każdego fana tenisa śledzącego męskie rozgrywki by to jakoś specjalnie nie zdziwiło. Zverev już prawie pokonał Berdycha na Davis Cupie, ale ostatecznie przegrał po 5 setach. Jeżeli Alexander tak będzie grał do końca sezonu to spokojnie wskoczy do top 20, a kto wie czy nawet nie osiągnie czegoś znacznie więcej. Na razie z wróżeniem przyszłości się wstrzymajmy.
Dimitrov jak zwykle gra na swoim średnim poziomie. Wystarczyło, że w ostatnich tygodniach przeciwko niemu postawił się jakiś gracz będący w dobrej formie (np. Thiem czy Ram) i już Bułgar przegrywał mecz. Do tego wydaje mi się, że Grigor często traci sety, rok temu na Mastersach w Indian Wells i Miami pożegnał się już w drugiej rundzie turnieju.
Wynik: 6:4 3:6 7:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Isner-Seppi 1 @1.25 expekt ✅
Seppi calkiem dobre wyniki w ostatnich dowch latach i w IM i Miami, pwnie jest niezle skoro wygral z Youngiem. Jendka jak Isner przyjezdza do IW to cytuajac pewna kultowa komedie &quot;Nie ma ch... we wsi&quot;. Isner generalnie jak tutaj przegrywa to tylko z sama czolowka , glownie Djokovicem lub Federerem, chociaz z Djokovicem tez juz i tutaj wygrywal. Oczywiscie wygrac turniej ATP1000 jest dane tylko nielicznym, ale to z pewnoscia jest miejsce, gdzie Isner ma na to szanse. Nawet przy bardzo dobrej grze Seppiego to i tak Isner jest faworytem. Oczywiscie chyba nie trzeba dodwac, ze typ jest do kombinacji.
Mannarino-Paire 1 @2.05 expekt ✅
Mannrino ma bardzo duzo do zrobienia w IW i Miami, gdzie w tamtym sezonie byl w 4 rundzie w obydwu turniejach. Na dzien dobry mial bardzoi trudny mecz tutaj z Rosolem, ktory tez mial czego bronic i na pewno ta wygrana wymagal bardzo dobrej formy. Jezeli Paire nie zagra mega dobrze, to bedzie bardzo duzy problem. Mysle, ze warto wiec probowac grac na Mannarino.
V.Pospisil-Simon 2 @1.57 live (6-1 0-3) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Popieram w całej rozciągłości typy na Zvereva i Johna. Młody Niemiec paradoksalnie z Dimą może mieć łatwiejsze zadanie niż z Dodigem. Chorwat zagrał niesamowicie mądrze i taktyką omal nie wyrzucił Zvereva z turnieju, a jak wiemy &quot;mądry&quot;, &quot;inteligentny&quot; to nie są przymiotniki, którymi można opisać tenis Dimitrova. Tam będzie szedł cios za cios, więc na pewno Zverev ma szanse coś urwać.
Johna bardzo często oglądam w tym sezonie. Kapitalna dyspozycja serwisowa, naprawdę jestem pod wrażeniem. Wiadomo, niby nie jest to żadna nowość, ale w zeszłym sezonie jeszcze zdarzały mu się przestoje lub słabsze mecze pod tym względem. W tym roku takiego jeszcze nie widziałem, Isner serwuje jak maszyna i tutaj Seppi ze swoim przebijactwem nie powinien mieć żadnych argumentów. Obawiałbym się o pogodę, bo John słabo znosi upały, ale w sesji wieczornej i przy trzech setach nie powinno to przeszkodzić. Ja tu widzę szybkie 2:0 nawet.
Od siebie chciałbym dodać typ na Lopeza. Obaj znają się bardzo dobrze, ale nie ma co ukrywać, że obecnie w lepszej formie jest Felek. Podobała mi się jego gra w Dubaju, gdzie gdyby nie kontuzja mózgu, pewnie zagrałby w finale. GGL po niezłym zeszłym sezonie w tym kompletnie się pogubił. Jeśli tylko Lopez nie zacnie tu jakiegoś pajacowania to spokojnie to ugra.
A więc 3 typy ode mnie:
Zverev +1,5 @1,59 ✅
Isner 2:0 @1,82 ✅
Lopez @1,75 ✅
Marathonbet
Btw, co myślicie o typie na Verdasco? Umiejętnościami chyba przewyższa Kliżana, a dodatkowo Słowak często gęsto robi głupie błędy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Btw, co myślicie o typie na Verdasco? Umiejętnościami chyba przewyższa Kliżana, a dodatkowo Słowak często gęsto robi głupie błędy.
Jezeli Klizan czesto robi głupie błedy toco powiedziec o Vedasco ktory potrafi olać mecz ????
To jeden z tych zawodników,którego nie powinno sie ruszac w typowaniach.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Grigor Dimitrov – Alexander Zverev 1 @ 1.53 Marathonbet [3/10j] ⛔ brawo za typy na Zvereva. Dima prowadził z brejkiem w 3 secie...
Spotkanie Bułgara z Niemcem rozpocznie zmagania tenisistów na korcie centralnym Indian Wells. Dimitrov w tym sezonie gra dość przyzwoicie, aczkolwiek jego wyniki są dalekie od oczekiwań, jakie są wobec niego stawiane. Indian Wells to dla Grigora kolejna okazja, aby powalczyć o dobry wynik i przesunąć się w rankingu. Przypomnę, że był już 8 na listach światowych, a obecnie spadł na 26 lokatę.

Jego rywalem w dzisiejszym spotkaniu będzie młody Alexander Zverev, który jest jednym z objawień obecnego sezonu. Jest to bardzo perspektywiczny gracz, ale brakuje mu doświadczenia. W 1 rundzie był bliski odpadnięcia z turnieju. Przegrał 1 seta z Dodig’em. Chorwat grał bardzo dobrze i nic nie zapowiadało zmiany sytuacji. Jednak wszystko zmieniło się od momentu pechowego upadku na korcie, po którym Dodig musiał korzystać z pomocy lekarzy.
Nie była to kontuzja, która uniemożliwiała grę Chorwatowi, ale widać było utratę koncentracji. Młody Niemiec potrafił wykorzystać przychylne dla niego okoliczności i awansował do 2 rundy.
Jeśli spojrzymy na kursy to zdecydowanie widać zainteresowanie na granie na Zverev’a, bo kursy na tego zawodnika wyraźnie spadają. Zapewne ludzie są pod wrażeniem świetnych spotkań rozegranych przez Niemca w europejskich halach. Nie zapominajmy jednak, że Dimitrov to bardziej doświadczony gracz, który zrobi wszystko, aby pozostać w turnieju. Zverev pewnie jeszcze nie raz zaskoczy, ale widać u niego mały spadek formy, o czym świadczy gładka przegrana z Rosol’em w ramach Davis Cup, czy choćby wspomniany mecz 1 rundy w Indian Wells, w którym miał wiele szczęścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jack Sock @1,32 Pinnacle ✅ 6/2 6/4
Berrer w tym roku kilka ciekawych wyników, ale w tym meczu powinien być zabiegany. Efektowny forehand jankesa wypunktuje mocno &quot;zbudowanego&quot; 35-latka. Perfekcyjne umiejętności deblowe, dużo lepsze poruszanie się na tle Michaela. Różnica klasy jest tu widoczna. Skarpeta gra w domu, jest wyjątkowo lubiany przez publikę. Amerykanie, natchnieni po awansie w DC z Australią, powinni dobrze się tutaj prezentować.
dx2 rzucił do kombinacji Isnera, a ja dorzucam Socka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Sam Querrey vs Thiemo de Bakker 1 1.25 @ b365
Stawiam na zawodnika gospodarzy. Panowie spotkali sie ze soba w Delray Beach gdzie po nie latwym boju wygral Sam 2:1. Typ podparty glownie wysoka forma Querreyego ktora pewnie utrzymuje dalej na swoim kontynencie na swojej ulubionej nawierzchni. Podpieram to rowniez tym, ze Nishikori zmiotl doslownie Bakkera 2:0 (6:0, 6:3) po czym Sam wygral z Nishikorim 2:0 przegrywajac dopiero w finale z Thiemem.
Querrey skupiony juz tylko na singlu gdyz odpadl z debla razem z Johnsonem.
Mimo wszystko kurs zanizony, ale jako ze to ziemia amerykancow gram typ razem z Isnerem oraz reszta z top10 bioracych udzial w turnieju.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Zverev @2.75 troche ciezko poszlo, ale po takim kursie cacy.✅✅ b365
Mecz za chwile, wiec szybko, bo dopiero wrocilem do domu... ja osobiscie jestem strasznie anty jezeli chodzi o tenis Bulgara, slabo serwuje, bh czesto nieczysty, ogolnie wg mnie jest dosc dziwnym tenisista, bo niby potrafi grac, ale czesto gesto przechodzi obok meczu, a mlody Niemiec potrafi grac na prawde fajny tenis i jak nie przegra tego meczu w glowie to wg mnie wygra ten mecz, wysoki, fajnie sie porusza po korcie, potrafi trzymac pilke w korcie, niezle serwuje, wg mnie powinny byc bardziej wyrownane kursy, a zaczelo sie od 1.33-3.0, co jest duza przesada, wg mnie warto sprobowac! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Gasquet R. - Dolgopolov A.
Gasquet R. -2 gemy ::: 1,93 ::: 1/3 Pinnacle Sports ✅
Pierwsza myśl to było granie na Dolgopolova, ale po dłuższym przemyśleniu gram jednak na Francuza który jak jest w formie to potrafi być najgroźniejszy dla wszystkich tenisistów poza oczywiście ścisłym topem. Dolgopolov z drugiej strony też miewa momenty gdzie gra piekielnie dobry tenis o czym już nie raz Wam wspomniałem. Jednak nadal H2H 2:0 z lat 2010-2011 na korzyść Francuza choć z bardzo odległych czasów. W mojej opinii lepszą głowę ma Gasquet do wielkiej gry, bo z tym Ukraińcem to tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Kolejna fajna ciekawostka to jego bilans przeciwko zawodnikom grającym często zagraniem jednoręczny backhand na przestrzeni ostatniego roku wynosi 5-10 więc dość słabo. Richard musi budować/bronić swój ranking na takich wielkich turniejach bo jak wiemy nie grał na Australian Open.
Wynik: 2:6 6:2 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom