>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 10.03-20.03.2016

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bez urazy, ale coż to za porównanie Kuchcik??? &quot;jeżeli Belg wybronił i wygrał mecz z Tiafoe, to nie powinien polecieć z Pellą&quot;??? Serio??? Trochę więcej się powinno wymagać w analizach kogoś, kto ma status ZNAWCY, bo nie wiem czemu miało służyć to zdanie??? [...]
Oczywiście qbali, że to jest trafne porównanie. Wyrwałeś część z całego postu, a w pozostałej części jest poniekąd wyjaśnione o co chodzi. Pella zagra w jakkolwiek podobny sposób do młodego Tiafoe? Będzie większość meczu w ataku, narzuci takie tempo? To zupełnie inny profil zawodnika. Oczywiście, zgadzam się z tym, że kiedy pojawia się odpowiednia okazja, to Guido też potrafi zaatakować, ale chyba jasnym jest fakt, że ma więcej wspólnego z claycourterem i podobny tenis uskutecznia na innych nawierzchniach.

Chyba dobrze wiesz, że młody, rozstrzelany i silny Amerykanin może bardziej zagrozić bazującemu na technice faworytowi, aniżeli zawodnik typu Argentyńczyka.

Jak już sobie słodzimy to pragnę zauważyć, że były moderator mógłby się ograniczyć do jednego znaku interpunkcyjnego. Jeden pytajnik z reguły lepiej się prezentuje.

Kto ma więcej racji w tym match-upie, dowiemy się około północy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Oczywiście qbali, że to jest trafne porównanie. Wyrwałeś część z całego postu, a w pozostałej części jest poniekąd wyjaśnione o co chodzi. Pella zagra w jakkolwiek podobny sposób do młodego Tiafoe? Będzie większość meczu w ataku, narzuci takie tempo? To zupełnie inny profil zawodnika. Oczywiście, zgadzam się z tym, że kiedy pojawia się odpowiednia okazja, to Guido też potrafi zaatakować, ale chyba jasnym jest fakt, że ma więcej wspólnego z claycourterem i podobny tenis uskutecznia na innych nawierzchniach.

Chyba dobrze wiesz, że młody, rozstrzelany i silny Amerykanin może bardziej zagrozić bazującemu na technice faworytowi, aniżeli zawodnik typu Argentyńczyka.

Jak już sobie słodzimy to pragnę zauważyć, że były moderator mógłby się ograniczyć do jednego znaku interpunkcyjnego. Jeden pytajnik z reguły lepiej się prezentuje.

Kto ma więcej racji w tym match-upie, dowiemy się około północy.
Nie masz się do czego przyczepić, to się czepiasz do trzech znaków zapytania zamiast jednego??? :;/: a jakie to ma znaczenie, w kontekście analizy, ile znaków zapytań wkleję??? ręce opadają i traci się chęć pisać cokolwiek przy takim poziomie wymiany poglądów...

Nie wiem czemu ciągle starasz się udowodnić, że Tiafoe był trudniejszym rywalem dla Goffina, niż będzie Pella? Chyba tylko dlatego, że w ostatnim okresie nie widziałeś ani razu gry Guido i przypinasz mu na dodatek mętkę clay&#39;owca! Jakbyś się trochę wysilił i sprawdził chociażby profil zawodnika na atpworldtour.com (&quot;Favourite surfaces are hard and clay courts and considers backhand his best shot&quot;) albo oglądnął jego jakikolwiek mecz na hardzie, to może byś zmienił zdanie.

Tiafoe to owszem interesujący,młody gracz, ale jeszcze ma bardzo dużo elementów do poprawy i taki grajek Goffin (ATP nr.18!) powinien &quot;zjeść doświadczeniem&quot; takiego młokosa, a skoro miał z nim aż takie problemy, to z Pellą wróżę mu jeszcze większe schody. Może i ten mecz Goffin wygra, ale moim odczuciu nie w stosunku 2:0, więc wolę po lepszym kursie grać na seta na Guido. Koniec tematu.

@edit
pierwszy set dla Guido (6:4), po bardzo szybkich, mocnych i zaciętych wymianach w niczym nie przypominających grę na clay&#39;u - tak dla wiadomości co niektórych niedoceniających umiejętności gry na hardzie Argentyńczyka
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Raonic - 2.5 @ 1.49
Cilic @ 1.38
Wawrinka -3.5 @ 1.64
Ako : 3.37 1Xbet ⛔

Raonic wypunktuje Tomica. W ich meczach nie powinno sie nic zmienic. Raonic pewnie gra swoje gemy....a przy podaniu Tomica bedzie ryzykowal fh i raz gema zapewne mu odbierze. Tomic gra celnie , tylko troche za lekko.....to jest dobre na korty w Bogocie.

Cilic ogrywal juz Mayera na cegle....dzis bedzie podobnie. Ogral Harrisona grajacego genialnie w defensywie ....poczeka tez na swoja szanse przy podaniu Argentynczyka.
Na Mayera to jest polka za wysoko.

Wawrinka znowu w night session....z tym Marchenko byl bardzo znudzony gra...rakieta z oslabienia mu z reki wypadala , kilka bh bardzo wysoko w powietrze , ogolnie bardzo nieobecny w meczu. Dzisiaj rywal podobnego pokroju....powinien polec juz w szatni.
Jesli Stan pogra dzisiaj chociazby na 45 % swoich mozliwosci to pokryje spokojnie handi. Kuznietcov powinien troche wiecej poprzebijac na druga strone by Stasiek nie zasnal.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Leonardo Mayer - Marin Cilic over 22.5 @ 1.96 Pinnacle
Pachnie w tym spotkaniu TB. Obaj w tym sezonie nie prezentują swojej optymalnej formy. Myślę, że będą skupiać się na utrzymywaniu serwisu, a jak wiemy obaj świetnie serwują. Ogólnie to wydaje mi się, że jest value na Mayer&#39;a, ale ostatecznie decyduje się na over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Leonardo Mayer - Marin Cilic over 22.5 @ 1.96 Pinnacle

Pachnie w tym spotkaniu TB. Obaj w tym sezonie nie prezentują swojej optymalnej formy. Myślę, że będą skupiać się na utrzymywaniu serwisu, a jak wiemy obaj świetnie serwują. Ogólnie to wydaje mi się, że jest value na Mayer&#39;a, ale ostatecznie decyduje się na over.
Nie byłbym tego pewny, ta nawierzchnia jest wolna. Mayer robił jakiś cyrk z Troickim jeśli chodzi o przełamania. Leo nie jest w jakiejś*wielkiej formie, Grotha, że walnął to nic wielkiego. Mi się wydaję, że Cilić go tu 2-0 może walnąć, a Mayer jak się załaduje handi w niego czy over to potrafi zpusiaczyć jak kiedyś z Rao, ale zobaczymy. Powodzenia.
 
mariuszkozik 26

mariuszkozik

Użytkownik
Raonic - 2.5 @ 1.49
Cilic @ 1.38
Wawrinka -3.5 @ 1.64
Ako : 3.37 1Xbet

Raonic wypunktuje Tomica. W ich meczach nie powinno sie nic zmienic. Raonic pewnie gra swoje gemy....a przy podaniu Tomica bedzie ryzykowal fh i raz gema zapewne mu odbierze. Tomic gra celnie , tylko troche za lekko.....to jest dobre na korty w Bogocie.

Cilic ogrywal juz Mayera na cegle....dzis bedzie podobnie. Ogral Harrisona grajacego genialnie w defensywie ....poczeka tez na swoja szanse przy podaniu Argentynczyka.
Na Mayera to jest polka za wysoko.

Wawrinka znowu w night session....z tym Marchenko byl bardzo znudzony gra...rakieta z oslabienia mu z reki wypadala , kilka bh bardzo wysoko w powietrze , ogolnie bardzo nieobecny w meczu. Dzisiaj rywal podobnego pokroju....powinien polec juz w szatni.
Jesli Stan pogra dzisiaj chociazby na 45 % swoich mozliwosci to pokryje spokojnie handi. Kuznietcov powinien troche wiecej poprzebijac na druga strone by Stasiek nie zasnal.
Do Raonica nie będę się odnosił, bo ten mecz już panowie zagrali. Kanadyjczyk przy dobrych wiatrach za niedługo dołączy do na prawdę ścisłej czołówki. W mojej opinii Milos jest jednym z głównych faworytów do finału w Indian Wells.

Cilic powinien pokonać Mayera, ale nie zgodzę się z tym, że to półka za wysoko dla Argentyńczyka. Leonardo wcale nie miał łatwego losowania- w pierwszej rundzie niby słaby ostatnimi czasy, ale wciąż solidnie serwujący Groth, a w drugiej Troicki, który w tym sezonie prezentuje się przynajmniej przyzwoicie. Cilic jest w tym sezonie cieniem samego siebie- co prawda osiągnął finał w Marsylii, ale pokonanie Paire&#39;a nie można uznać za wielki wyczyn, a to był teoretycznie najmocniejszy rywal Chorwata w drodze do finału. Myślę, że z Mayerem sobie poradzi, ale w kolejnej rundzie zakończy przygodę z Indian Wells.

Jeśli chodzi o Stana, to nie wypowiem się odnośnie jego podejścia do spotkania z Marchenko, bo nie widziałem nawet piłki z tego pojedynku, ale nie odbierałbym szans Kuznetsovowi i na pewno nie ustawiałbym go w jednym szeregu z Ukraińcem. Może na pierwszy rzut oka Andrey to tenisista dalszego planu, ale w tym roku przegrał z Nadalem, Monfilsem, Troickim i Cilicem. Kwestią czasu jest aż kogoś z czołówki odprawi do domu, a o tym, że Wawrinka stabilny nie jest nie trzeba przekonywać. Stan ten mecz powinien wygrać na moje oko w trzech setach.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Na tel, więc nie chce mi się edytować, za dużo roboty :p qbali, graty za typ na seta dla Pelli, ale gdyby Belg sprawdził w przy bp byłoby po 4:4 ???? hehe, minimalnie, ale piła w korcie była ????
A skąd wiesz, że piłka była w korcie?? Jesteś tam na miejscu? :razz: A tak poważnie, to nie wiem o jakim punkcie mówisz, bo ja oglądam ten mecz od początku (powtórki realizatora nie było) ???? Owszem Belg miał kilka okazji na odłamanie, ale w tych punktach kapitalnie serwował Pella
Pozwolę sobie edytować - był challenge telewizyjny na użytek widzów i piłka była jakiś milimetr w korcie. Osobiście oglądam na angielskim streamie. /Kuchcik
@edit
to może przegapiłem tę piłkę, bo równolegle oglądam Murraya z Delbonisem... Tak czy tak, mógł brać &quot;czelendża&quot; przecież i nie ma co teraz &quot;płakać nad rozlanym mlekiem&quot;
:razz:
Pytał sędziego, ten mu jednak odradził i w sumie nie ma co się dziwić. Challenge telewizyjny musiał trzykrotnie się przybliżyć swoim zoomem, aby zobaczyć czy był in/out. Bywa i tak ;) /Kuchcik
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Tak jak Qbali pisze jak ktos zobaczy tenis Pelli to zrozumie o co kaman. Gosc wcale nie jest ziemniakiem, jak dla mnie robote robi jego trener jak potrafil zmienic tego gracza. Pamietam jego mecze w challkach, gdzie gral nierowno, zdarzaly mu sie wpadki i bledy. Teraz jest mega opanowany, na hardzie gdzie malo gra potrafi grac na nim. Serwuje bardzo dobrze 1 serwis, czasami robi bledy, ale jego leworeczny fh jest malo przyjemny i to ze jest mankutem. Ogolnie gosc mega regularny, spokojny i w zyciowej formie. Z Edmundem zagral genialnie.


Poziom w tenisa sie dosc wyrownal moim zdaniem, tylko Djoko wyraznie odstaje, ale nawet wczoraj jak zle zaczal mecz to przegral seta. Ten Fratangelo gral genialnie, nie wiem kto mu do glowy nagadal, ale gral na luzie 1 set, zero spiny, moze pare podwojnych, ale w wymianach z Djokiem gral super. 2 i 3 set tez nie byl jednostronny, trzymal walke, ale nawierzchnia wolna i juz Djoko lepiej serwowal i wiadomo bylo, ze wygra.

Ale jesli zawodnicy walcza i jakas maja lepsza psychike, typu wczoraj Granollers, Delbonis walcza z Murrayem a kursy na nich po 20, nie mowiac juz o overach gemowych/handicapach.

Bardzo dobrze ogląda się Dolgopolova, jeśli tak dalej pójdzie to będzie niespodzianka i wygrana z Gasquetem.
Gasquet wygra 2 seta, Dolgo tego nie wezmie, zobaczysz zreszta

Tak jak jeszcze kolega wyzej napomina. Mayer to dzisiaj baty zbierze od Cilicia, myslicie sobie super handicap +3,5, Cilic to drewno. A Mayer gra slabo przypomnijcie sobie, ze z nim nawet break pointy mial Groth, to sie skonczy 2-0 Cilic i -3,5 na Marina niz na overa lepiej.

Tak Delbonis mecz zycia nie ogladalem nawet za bardzo, ale przy 6-5 15-0 i potem jak wyrzucil na 15-15 to Murray po 3,7 poszedl, bo juz bylo widac, ze go spielo za bardzo ???? zreszta pre kurs 1,01 to pobrac po 3,7 elegancja

Jak wygląda dzisiaj Gasquet? Co myślicie nad wynikiem jego meczu? Dolgo czy Rysiek?
a jak myslisz? Dolgo wygrywa 1 set, Gasquet przechodzi obok meczu. 2 set Gasquet zaczyna grac swoje, Dolgo przegrywa 2 set lekka podlamka, Ukrainiec bedzie gral gorzej, a Francuz lepiej. Laduj w Rysia i ksieguj
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mariuszkozik 26

mariuszkozik

Użytkownik
Delbonis gra chyba najlepszy mecz w karierze na hardzie ????
Pella bardzo solidne wrażenie zrobił na mnie w Gdańsku (miałem przyjemność oglądać na żywo). Guido dużo lepiej wyglądał niż Leonardo Mayer, choć wydawało się, że mączka jest jego nawierzchnią to na prawdę bardzo dobrze się ogląda co Pella potrafi na korcie zrobić. Szczególnie ciężko skończyć wymianę przeciwko Pelli, który w defensywie gra na prawdę bardzo solidnie. To może być gracz, który będzie w czołówce się utrzymywał, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Do dziesiątki to Guido się raczej nie zbliży, ale pojedyncze spotkania z topowymi graczami na pewno będzie w stanie wygrywać.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Murray/Soares - Inglot/Lindstedt 1 @ 1.37 Unibet ✅✅✅

wynik: 2-1 (4-6,6-3,10-4)

W tym pojedynku idę w stronę pary Brytyjsko Brazylijskiej. Murray z Soaresem mają w tym roku niesamowity bilans na 14 rozegranych pojedynkow deblowych 13 zwycięstw i tylko jedna porażka. Obie pary miały okazję spotkać się na Australian Open, gdzie górą byli Murray/Soares gładko wygrywając 6-3 6-4. Widać więc że Murray z Soaresem razem tworzą bardzo dobry duet.
Thiem - Sock (Sock +2.5 gema) 1.78 Unibet⛔⛔⛔

wynik: 2-1 (7-5,6-7,6-1)
Zaznaczam że typ trochę ryzkowny. Ale jeśli Kovalik potrafił doprowadzić do 2 tiebreaków, to myśle że Sock też ma szanse by powalczyć w tym spotkaniu. Thiem intensywny sezon od Australian Open 4 turnieje w tym Davis Cup, a więc gra na pełnych obrotach. Sock w lutym tylko jedno spotkanie. h2h z lat 2014-2015 1-1, z tym że ostatni pojedynek wygrał Austriak. Myślę że w tym spotkaniu Sock tanio skóry nie sprzeda.
Monfils - Delbonis (Delbonis +4.5 gema) 1.75 Unibet ⛔⛔⛔

wynik: 2-0 (6-3, 6-4)
Delbonis wyrasta w tym turnieju na czarnego konia, najpierw ogranie Jao Sousy, po dobrym spotkaniu, a wczoraj turniejowej dwójki Murraya. Takie mecze motywują bardzo. Teraz mu przyjdzie gracz z Monfilsem i nie będzie mu wcale łatwo, ale będąc na fali mysle że ogarnie te +4.5 gema. H2h 1-0 dla Francuza ale było to dwa lata temu, gdzie Delbonis częściej grywał w challengerach.
Djokovic-Kohlschreiber (Kohlschreiber +4.5 gema) 2.25 Unibet✅✅✅

wynik: 2-0 (7-5, 7-5)
Obok takiego kursu nie mogłem przejść obojętnie. Rzadko stawiam przeciw Djoko, ale w tym momencie gdzie Nole jakoś nie jest w fenomenalnej dyspozycji, przegrany set z Fratangelo, teraz przyjdzie mu zagrać z bardzo solidnym Kohlschreiberem. Już na Australian Open w jednym spotkaniu z tego co pamietam chyba z Simonem popelnil chyba 100 niewymuszonych błędów, mimo to wygral turniej bo tak w zasadzie nikt nie był mu w stanie zagrozić. Myśle że taki zawodnik jak Kohlschreiber handi będzie w stanie ogarnać, gdyż na Indian Wells gra sie do dwóch setów więc na takim dystansie tym bardziej.​
 
mariuszkozik 26

mariuszkozik

Użytkownik
Nadal - Verdasco -1,5 sets 2 @ 1.87 Unibet ⛔


Rafa Nadal to już nie ten sam zawodnik, który wygrywał spotkania jeszcze przed wyjściem na kort. Rywale nie przegrywają już spotkań w szatni, bo Nadal przestał grać agresywnie i co raz mniej od niego zależy. O tym, że Verdasco potrafi zaszkodzić Rafie w obecnej dyspozycji już wiadomo (AO 16). Nadal w pierwszej rundzie męczył się z Mullerem w trzech setach. Spoko- było wietrznie, ale przegrane z Cuevasem, czy Thiemem, który w Buenos nie zagrał rewelacyjnego spotkania dużo mówią. Nawet jeśli Rafa upora się z Verdasco to nie przewiduję wygranej w dwóch partiach, chyba że Fernando zagra na prawdę słabo.

Thiem - Sock 1 @ 1.62 William Hill ✅

Już za niedługo Thiem zadebiutuje w pierwszej dziesiątce rankingu ATP i nie jest to moje życzenie, czy przeczucie, ale fakt. Austriak gra fenomenalnie w tym sezonie i w najbliższych sezonach szczególnie na nawierzchni ziemnej można spodziewać się świetnych rezultatów tego zawodnika. Pytanie kiedy Thiem wygra Roland Garros? Nie czy, ale kiedy! Sock w tym sezonie zagrał dobry turniej w Auckland, gdzie odprawił między innymi Ferrera, a potem zniknął (2 runda AO, 1 runda Rio, porażka w Davis Cup). W pierwszym meczu w IW pokonał Berrera, ale jeśli Thiem zagra choćby na 70% możliwości to wygra ten mecz w dwóch setach.

Zverev - Simon over 22.5 @ 1.8 Bet365 ⛔

Co tu dużo mówić. Niemiec ostatnimi czasy prezentuje się z bardzo dobrej strony. W poprzedniej rundzie po trzysetowym pojedynku wyeliminował Dimitrova i dość niespodziewanie znalazł się w trzeciej rundzie turnieju Masters. Fakt, że w pierwszej rundzie też grał trzy sety (z Dodigiem) na pewno nie działa na korzyść Zvereva, ale podczas Indian Wells na ten moment grają co dwa dni, więc z kondycją nie powinno być problemów. Z Simonem już w tym sezonie grał i po baaardzo wyrównanym pojedynku w Roterdamie wygrał 7-6 w decydującej partii. Szczerze nie wiem kto ten mecz wygra, a szanse określiłbym jako 50/50, ale spotkanie Simon-Zverev to niemalże gwarancja wyrównanego spotkania, który spokojnie powinien pokryć ten over.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Sam Querrey +1,5 seta @1,54 Pinnacle ⛔ 3/6 4/6
Typ wydaje się być jak najbardziej na miejscu. Sam w tym roku świetna forma. Półfinał w Acapulco, wygrany Delray Beach no i wcześniej trzysetowy półfinał w Memphis z Nishikorim (na którym to zresztą wziął rewanż w Meksyku). Świetnie się czuje na amerykańskich twardych nawierzchniach, aczkolwiek w IW dobrych wyników z reguły nie osiągał. Rok temu przegrał nawet w pierwszym meczu ze Stachowskim, także teraz jest szansa na poprawę.
Typ jednak jest przeciwko Francuzowi, który gra sporo poniżej swojej normy. Pierw poleciał w beznadziejnym stylu z Nishikorim w Melbourne, później katastrofa na południowoamerykańskiej mączce. Z Millotem pierwszy set na styku, a gdzie mu do Querreya, zawodnika zahaczającego o grono servebotów i dysponującego równie niezłym forehandem co Jo.
Przedostatni mecz dzisiejszej sesji panów, powinien więc mieć spore wsparcie swoich ścian. Wygranie jednej partii przez jankesa wydaje się być całkiem realne.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wczoraj kolejny dzień 3/3, mam nadzieję, że ktoś skorzystał, szkoda że ja sam dorzuciłem sobie Kuboty. Poszukiwanie wysokich kursów na singlach za to kompletnie nieudane. Dzisiejszy dzień widzę tak:
Nishikori @1,17
Zverev+1,5s @1,53
Isner @1,23
Verdasco+4,5g @1,64
AKO: @3,61
Marathonbet
Pokrótce: Kei jak jest zdrowy, to gracze pokroju ograniczonego Johnsona nie mają do niego podejścia. Japończyk nie ma jakiegoś kompleksu z zawodnikami opierającymi swoją grę na serwisie. Widzę tu łatwe zwycięstwo.
O Zvereva obawiam się przede wszystkim w kontekście, że rozegrał dwa długie pojedynki w okolicach południa i to dość wyczerpujące. Zarówno z Dodigiem jak i Dimitrovem musiał swoje wywalczyć. Stąd do kuponu tylko set, a nie czyste zwycięstwo, które można atakować na singlu. W normalnych warunkach z przebijakiem Simonem powinien sobie poradzić (co już w tym roku udowodnił), ale tak jak pisałem, obawiam się, że gra Francuza może doprowadzić do tego, że Zverev nie wytrzyma tego pojedynku fizycznie.
O Isnerze pisałem już przy okazji meczu z Seppim i tu napiszę to samo: maszyna. Tego pojedynku nie widziałem, ale jeśli Amerykanin jest w stanie łamać, to znaczy, że jest forma. Wszystkie argumenty po jego stronie. Tylko jakaś niemoc Johna mogłaby spowodować, że on tego meczu nie wygra.
Mecz z AO Nadal z Verdasco z racji strat finansowych pozostanie na długo w mojej pamięci. Ciężko do niego podejść, bo boję się, że dwaj kumple wymyślą coś &quot;specjalnego&quot;. Aczkolwiek granie handicapów w stronę Dasco wydaje się najpewniejsze. Rafa chyba się już kończy (?), 3 przełamania w jednym secie z drewnianym Mullerem to naprawdę bardzo dużo jak na tenisistę tej klasy. 4,5 dla drugiego z Hiszpanów spokojnie do pokrycia.
Rozważałbym też granie w stronę Lopeza i Kohlschreibera.
I na koniec perełka z Betano:
Nishikori wygra drugą ćwiartkę @2,5
Dla mnie niesamowita promocja. Z poważnych rywali (przepraszam, ale Rafę za takiego w chwili obecnej nie mam) to pozostaje mu Isner. Kto mu przyjdzie z drugiej strony, czy to będzie Dasco, Rafa, Zverev czy Simon, to w mojej opinii Kei rozprawi się z nimi z łatwością. Na mecz z Johnem nikt kursu @2,5 nie da, więc polecam.
Zastanawiam się jeszcze nad dwoma betami, liczę na Waszą opinię:
Raonić przegra w finale @5
Raonić wygra IW @10
Biorąc pod uwagę problemy Djokovicia... Czemu nie? Jedyny zawodnik, który może mu zagrozić to Stan w półfinale, ale i to nie jest pewne. Co o tym sądzicie?
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Dzisiejszy rozdział można nazwać ZEMSTA JEST SLODKA
Nadal - Verdasco 1 kurs 1,317
Grali ze sobą już 18 razy. Dopiero za 14 razem udalo się wygrać Verdasco. Ostatnie 5 spotkać wygrywają naprzemiennie , z tego dwa ostatnie pojedynki na hardzie wygrał Fernando a ostatnio na australian open w tym roku pamiętne 3 2. Wiadomo że Rafa już nie taki jak kiedyś , ale nie ma w turnieju ani Murraya ani Federera i ma okazję zajść daleko i trudno mi uwierzyć że 3 raz z rzędu przegra na hardzie. Dziś Rafa się zrewanzuje.
Zverev - Simon 2 kurs 1.625
Kursy idą w gore i bardzo mnie to cieszy. Jedyny pojedynek rozegrali miesiąc temu gdzie po zaciętym meczu wygrał Alex. Jest w formie na pewno ale bardziej wierze w doświadczenie francuza. W australian open przegrał dopiero po 5 setowce z djoko a potem już tylko gorzej, szybkie odpadniecie z Montpellier i Marsylii, a w Holandii powstrzymał do zverev. Tutaj w pierwszym meczu po wolnym początku z pospisiliem oddał mu 1 gema w dwóch setach. Ogladalem mecz zvereva z dimitrovem i jakoś mnie nie przekonał, solidny grajek ale jeszcze nie na wysokie miejsca w turniejach ATP 1000. Młody jest i ma dużo czasu ale dziś doświadczony francuz bierze rewanż za ostatnia porażkę.
Gram AKO w Pinnacle po 2.14
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
A.Zverev-Simon 2 @1.61 bet365
Mam przeczucie, ze Simon wygra. Simon to taki gracz, ktory jak jest w formie to potrafi grac jak rowny z rownym z najwiekszymi. Wcale sie nie zdziwie jesli po slabym okresie halowym tutaj znowu zrobi wynik. Serwis az nie ma tak duzego znaczenia na tych kortach i tak naprawde to jakis hc to tylko w przypadku Isnera, Raonica czy Karlovica. Reszta zawodnikow z lepszym serwisem (jak na przyklad Zverev) traci na tych kortach i na pewno da sie tutaj czesciej wprowadzic pileczke w wymiane. Nie wiem jak wygladaly te mecze mlodszego Zvereva (zwlaszcza z Dimitrovem), ale tez nie da sie zaprzeczyc, ze Dimitrov duzo lepiej grywa na kortach w Miami. Dwa mecze Zverev wygral. Niemiec jest pyszalkowaty, zadufany i niekulturalny. Moze to nie konkurs popularnosci, ale licze ze Simon w pewnym momencie zacznie doprowadzac Zvereva do frustracji. Poza tym Gillou bedzie chciec wziac rewanz za turniej w Rotterdamie, gdzie Francuz przegral 1-2, a ze turniej jeszcze wazniejszy to typuje jednak wygrana Francuza.

Isner-Mannarino 1 @1.2
Isner niejako &quot;z urzedu&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Simon gra w krate. nie tykalbym tego meczu.. Bardziej dzis w oko wpadl mi Verdasco.. Nadal gra syf nadal.. Verdasco wyrzucil go z AO i dzis jak zagra na swoim poziomie tez moze wyrzucic Rafe.. Na hardzie?? Rafa w tej formie?? po 1.3 na Rafe glupota brac.. Verdasco ostatnio tez leci w balona ale na rafe sie znow zepnie.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Nadal - Verdasco 2 kurs 3.75 (bet365)
Jakby co analizę napisał już kolega koloryt, ja tylko zacytuję.
Nadal - Verdasco 1 kurs 1,317
Grali ze sobą już 18 razy. Dopiero za 14 razem udalo się wygrać Verdasco. Ostatnie 5 spotkać wygrywają naprzemiennie , z tego dwa ostatnie pojedynki na hardzie wygrał Fernando a ostatnio na australian open w tym roku pamiętne 3 2. Wiadomo że Rafa już nie taki jak kiedyś , ale nie ma w turnieju ani Murraya ani Federera i ma okazję zajść daleko i trudno mi uwierzyć że 3 raz z rzędu przegra na hardzie. Dziś Rafa się zrewanzuje.
Po drobnej korekcie:
Grali ze sobą już 18 razy. Odkąd dopiero za 14 razem udalo się wygrać Verdasco, ostatnie 5 spotkać wygrywają naprzemiennie, z tego dwa ostatnie pojedynki na hardzie wygrał Fernando, a ostatnio na australian open w tym roku pamiętne 3 2. Dlatego nie lada mózgiem trzeba być, aby po kursie 1,2 obstawiać w takim meczu Rafę, który jak wiadomo już nie taki jak kiedyś. Nie ma w turnieju ani Murraya ani Federera, więc tym bardziej Verdasco ma okazję zajść daleko i warto postawić, że 3 raz z rzędu wygra na hardzie. Dziś Rafa się nie zrewanzuje.
Proszę dodać bukmachera./Macko18
//Przecież ten typ to żart ???? Po prostu chciałem uwypuklić absurd nie tyle samego typu, co analizy tamtego typu na Nadala. Ale kurs z bet365 ;)
 
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Berdych - Raonic 2 1.8 STS 0:2✅
Taki kurs na Kanadyjczyka biorę z pocałowaniem ręki. Berdych wiadomo, od lat pierwsza 10 rankingu, wieczne marzenia o Szlemie, ciągłe plany i zapowiedzi przed każdym kolejnym sezonem... Szanuję gościa, bo trzyma poziom, jednak już wyżej nie podskoczy.
Co innego Raonic. Potężny serwis, systematyczne postępy, coraz lepsza gra przy siatce - jak dla mnie zdecydowany faworyt w tym meczu. Raonica serwis nie zawiedzie, z Berdychem już tak kolorowo nie jest,a to będzie klucz do zwycięstwa.
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Raonic @1,67 sportingbet ✅

Milos jest w znakomitej formie co potwierdził tylko w poprzednim meczu. Serwis siada, pomysł na grę jest, gra przy siatce mu sprzyja.
Berdych, człowiek do którego nigdy się nie przekonam. W 1 secie z Del Potro pokazał, że nie jest w najlepszej dyspozycji i według mnie gra trochę asekuracyjnie. Na Kanadyjczyka to nie wystarczy nawet gdy będzie przeciągał wymiany.

Gasquet @1,73 sportingbet ⛔

Rysiu przespał pierwszego seta z Ukraińcem ale bez żadnego grymasu na twarzy, bez żadnych narzekań (pozdrawiam Andy) po prostu wziął się w garść i pokazał swojego najlepszego tenisa. Ten człowiek jest niesamowity przy swoich warunkach fizycznych.
Piszę dużo o pomyśle na grę, bo sam uwielbiam graczy, którzy myślą na korcie i zdecydowanie Gaske to pokazał w meczu z Dolgo, który w pierwszym secie pokazał dobrą, siłową grę.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Verdasco to jest człowiek dla mnie o wielu twarzach.. mieć 5 piłek setowych w tym, 3 razy przy swoich serwach i je wypuszczać po takich prostych błędach w dodatku popełniając na końcu podwójny błąd serwisowy.. szkoda, bo miałem pogranego za dość sporą stawką na live po fajnym kursie..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom