>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour Halle, Queens - 19.06-25.06.17

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tommy Haas ₋ Bernard Tomic - Zakłady na mecz
Tommy Haas @ 1.91
WH ⛔

Nie przemawiają do mnie argumenty o przemęczeniu Haasa. Niemiec w zeszłym tygodniu zagrał 3 spotkania, z czego dwa trwały niespełna 2 godziny, natomiast jedno z nich tylko godzinkę z hakiem.

Haas zapowiedział, że ten sezon już na 100% będzie jego ostatnim w karierze. Te niemieckie turnieje to być może ostatnie poważne szanse na ugranie czegoś więcej, niż pojedynczych spotkań. O jego potencjale przekonał się w Stuttgarcie Federer. Szwajcar mimo prowadzenia 1-0 w setach i prowadzenia z przełamanie w 2. secie, nie potrafił zamknąć spotkania.

Na Tomicia w życiu nie postawiłbym w tym przypadku, sczególnie po takim kursie, jaki oferują bukmacherzy. Raz, że od zawsze wiadomo, że to chimeryczny zawodnik, dwa, on ma fatalny sezon. Może w końcu odpali, ale na razie nic na to nie wskazuje.

Obaj na trawie grać potrafią, także nawierzchnia teoretycznie nikomu przeszkadzać tutaj nie będzie. Publika będzie oczywiście za swoim zawodnikiem, a Tommy napędzony zwycięstwem z Federerem powinien udowodnić swoją wyższość. Miał kilka dni na regeneracje, jest to 1. mecz turnieju, także uważam, że będzie świeży i dla mnie on jest dość wyraźnym faworytem tego meczu.
 
slomiany400 37,2K

slomiany400

Użytkownik
Ja odpuszczam totalnie ten mecz, ale jeśli ktoś wierzy, że mecz Federer - Haas był czysty pod względem sportowym to jestem pod wrażeniem. Federer w pierwszym secie ojechał go jak psa, a potem nagle takie cyrki? Miał przecież nawet go połamanego w drugim secie, on według mnie odpuścił mu to spotkanie, Federera nie interesuje już granie w takich turniejach, on też za chwile odłoży rakietę w kąt, dla niego liczą się tylko wielkie szlemy, a na turniej jeździ po prostu, żeby się trochę ograć, tutaj miał pecha, bo trafił na swojego przyjaciela i po prostu był dla niego dobrym ziomkiem. Haas został zweryfikowany przez Misze na turnieju w Stuttgarcie, ten pokazał ile teraz jest wart jego tenis. Oglądał Haasa w meczu wasnie z Federerem i tam oprócz serwisu to nic nie pokazywał, jednego winnera robił, a potem UE UE UE. Dla mnie ten mecz to no bet.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ja odpuszczam totalnie ten mecz, ale jeśli ktoś wierzy, że mecz Federer - Haas był czysty pod względem sportowym to jestem pod wrażeniem. Federer w pierwszym secie ojechał go jak psa, a potem nagle takie cyrki? Miał przecież nawet go połamanego w drugim secie, on według mnie odpuścił mu to spotkanie, Federera nie interesuje już granie w takich turniejach, on też za chwile odłoży rakietę w kąt, dla niego liczą się tylko wielkie szlemy, a na turniej jeździ po prostu, żeby się trochę ograć, tutaj miał pecha, bo trafił na swojego przyjaciela i po prostu był dla niego dobrym ziomkiem. Haas został zweryfikowany przez Misze na turnieju w Stuttgarcie, ten pokazał ile teraz jest wart jego tenis. Oglądał Haasa w meczu wasnie z Federerem i tam oprócz serwisu to nic nie pokazywał, jednego winnera robił, a potem UE UE UE. Dla mnie ten mecz to no bet.
To nie kwestia wiary... Federer to jest klasa sama w sobie, oskarżanie go o tego typu zagrywki powinno być karane (pół żartem, pół serio). Mecz Federera z Haasem nie miał jakiegoś wybitnego zwrotu akcji. W 2. secie Niemiec odrobił brejka i doszło do TB, który być zacięty i mógł pójść w dwie strony.

Pomyśl chwilę, czy Federerowi chciałoby się zabierać rodzinę i ruszać tyłek do Stuttgartu, po to, aby oddać mecz koledze ? Zgodzę się, Federer nie przywiązuje wagi do tego typu turniejów, jednak jeśli już gra to jest nastawiony na zwycięstwo. Pewnie gdyby wygrał cały turniej to odpuściłby Halle. Przydarzyła się wpadka, a o te na trawie nie trudno. Nic się wielkiego nie stało, Szwajcar stwierdził, ze pojedzie do Halle, może tam uda się coś więcej pograć.

Czy mecz ze Zverevem zweryfikował Haasa ? Myślę, że nie. To, że Niemiec pokonał Federera nie oznacza, że w kolejnych meczach będzie pokonywał wszystkich. Zverev to wyżej notowany zawodnik, mający ogromny potencjał na trawie. To on był faworytem tego spotkania i je wygrał.
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
To co zrobił dzisiaj Raonic w meczu z 698 rakietą przeszło moje oczekiwania. Po tym meczu definitywnie rezygnuje z bukmacherki, w swoim życiu widziałem różne rzecz czegoś takiego nie da się opisać. Dziękuje wszystkim za tyle lat gry. Nie wierze już w &quot;czystość&quot; sportu tym bardziej tenisa. Pozdrawiam graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
F 1

fighterx

Użytkownik
Tak odległa pozycja Kokkinakisa jest spowodowana licznymi problemami zdrowotnymi w ostatnim czasie. Dziwne, że tyle lat siedzisz w bukmacherce, a nie kojarzysz tego tenisisty, który swego czasu wraz z Kyrgiosem robił wręcz furorę wchodząc na salony. Teraz gdy wydaje się, że ze zdrowiem jest już ok, to kwestia czasu jak ponownie zamelduje się w czołowej setce. A papiery ma na zdecydowanie więcej. Oczywiście nie zmienia to faktu, że Raonic powinien go w tym spotkaniu poskładać, ale Kokkinakis nie jest takim ogórkiem na jaki wskazywałby jego aktualny ranking. Nie zawsze patrzy się tylko na to, co jest &#39;na papierze&#39;. ;)
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
To co zrobił dzisiaj Raonic w meczu z 698 rakietą przeszło moje oczekiwania. Po tym meczu definitywnie rezygnuje z bukmacherki, w swoim życiu widziałem różne rzecz czegoś takiego nie da się opisać. Dziękuje wszystkim za tyle lat gry. Nie wierze już w &quot;czystość&quot; sportu tym bardziej tenisa. Pozdrawiam graczy.
To zobacz powtórki Johnson - Kozlov.

Jeśli Steve nie dostanie dyskwalifikacji na kilka lat, to i ja skończę z bukmacherką...
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
To zobacz powtórki Johnson - Kozlov.

Jeśli Steve nie dostanie dyskwalifikacji na kilka lat, to i ja skończę z bukmacherką...
Właśnie, co tam się działo? Wynik Johnsona wskazuje na kryminał, niestety nie widziałem, bo oglądałem Kokkinakisa - nawiasem mówiąc zagrał dobre spotkanie, chociaż też trochę unlucky Milos - miał w pierwszym secie 8 BP, w drugim 1, a Kangur w całym meczu 0. Aczkolwiek drugiego seta Kanadyjczyk powinien był wziąć, niestety dostał kontuzji mózgu i od stanu 6:3 w taju nastąpił zjazd.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Troicki odpuszcza mecz jednak to dziecko to prawda i chce szybko wrócić.
Kto ogląda to wie jak on serwuje ???? aut i od razu wali nie skupia się nawet tylko na szybkości gra jak się da :p
Dużo niespodzianek dzisiaj będzie, pewnie też wawrinka przegra ????

Nie wierze w to co się stało...
Troicki serwował jak amarot szybko bez skupienia, piłki na środek aut... a wygrał ? hmm dziwny mecz, ale kto zna prawdę nikt ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Zasadniczy problem Tipsarevica jest taki, że on z jakiegoś powodu chyba też nie chce dzisiaj wygrać :grin: w związku z tym obserwujemy widowisko urody nietypowej

edit: TO SĄ JAKIEŚ JAJA :grin: przecież przez większość czasu Troicki był mniej więcej tak pasywny jak Gilles Simon przez całą swoją karierę, zagrywał Tipsarevicowi piły na środek kortu, byleby tylko jego kolega miał jak atakować. Co chwila jakieś dziwne slajsy w siatkę, metrowe auty i praktycznie WSZYSTKO, byleby Janko wygrał. No ale jak się nie umie tego wykorzystać, to tak jest, przecież Viktor nie będzie ostentacyjnie oddawał meczu, bo jeszcze się władze do niego doczepią.

Teraz pewnie i tak pod pretekstem kontuzji da walkover następnemu rywalowi i wsiądzie w samolot do Serbii, na który pewnie już miał wcześniej zabookowane bilety :grin:

Brawo Janko, otrzymujesz zaszczytny tytuł Downa Dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Zasadniczy problem Tipsarevica jest taki, że on z jakiegoś powodu chyba też nie chce dzisiaj wygrać :grin: w związku z tym obserwujemy widowisko urody nietypowej

edit: TO SĄ JAKIEŚ JAJA :grin: przecież przez większość czasu Troicki był mniej więcej tak pasywny jak Gilles Simon przez całą swoją karierę, zagrywał Tipsarevicowi piły na środek kortu, byleby tylko jego kolega miał jak atakować. Co chwila jakieś dziwne slajsy w siatkę, metrowe auty i praktycznie WSZYSTKO, byleby Janko wygrał. No ale jak się nie umie tego wykorzystać, to tak jest, przecież Viktor nie będzie ostentacyjnie oddawał meczu, bo jeszcze się władze do niego doczepią.

Teraz pewnie i tak pod pretekstem kontuzji da walkover następnemu rywalowi i wsiądzie w samolot do Serbii, na który pewnie już miał wcześniej zabookowane bilety :grin:

Brawo Janko, otrzymujesz zaszczytny tytuł Downa Dnia.
To nie Janko jest &quot;Downem Dnia&quot; jak to nazwales tylko Janusze co na niego postawili! Tipsarevic mial to przegrac i przegral bo dostal wiecej kasy za ta porazke od bukow niz by zarobil w tym turnieju. Leci masowka ktos pusci jakies gowno w stylu &quot;Troicki leci do domu do synka&quot; a ludzie to lykaja i buk tez o tym wie celowa podpucha ze strony firm bukmacherskich. Na przyszlosc lepiej sie nie czepiac takich ustawionych meczy. Zasada prosta gdzie masowka = typ przegrany!
 
C 50

chivens

Użytkownik
Właśnie, co tam się działo? Wynik Johnsona wskazuje na kryminał, niestety nie widziałem, bo oglądałem Kokkinakisa - nawiasem mówiąc zagrał dobre spotkanie, chociaż też trochę unlucky Milos - miał w pierwszym secie 8 BP, w drugim 1, a Kangur w całym meczu 0. Aczkolwiek drugiego seta Kanadyjczyk powinien był wziąć, niestety dostał kontuzji mózgu i od stanu 6:3 w taju nastąpił zjazd.
po prostu johnsonowi sie nie chcialo i tyle, koniec filozofii
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
To nie Janko jest &quot;Downem Dnia&quot; jak to nazwales tylko Janusze co na niego postawili! Tipsarevic mial to przegrac i przegral bo dostal wiecej kasy za ta porazke od bukow niz by zarobil w tym turnieju. Leci masowka ktos pusci jakies gowno w stylu &quot;Troicki leci do domu do synka&quot; a ludzie to lykaja i buk tez o tym wie celowa podpucha ze strony firm bukmacherskich. Na przyszlosc lepiej sie nie czepiac takich ustawionych meczy. Zasada prosta gdzie masowka = typ przegrany!
Jak najbardziej jest to możliwe, dlatego napisałem na początku posta (jeszcze w trakcie meczu) że po tym, co widzę, to Tipsa nie chce tego wygrać. Natomiast ja po prostu mam trochę zbyt romantyczne myślenie (stety lub niestety) i jeśli jakiś tenisista wydaje się uczciwy (a do takich zawsze zaliczałem Janko, nie Troickiego) to nie podejrzewam go o sprzedawanie.
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Poleciał Raonic, poleciał Murray, nie ma Stana, Mahut. Niezły przesiew jak na pierwsze mecze ????

Troicki - Young over 22,5 @1,77 Uni ⛔

Troicki miał się spieszyć do żony i dziecka tymczasem w meczu z Tipsarevicem to bardziej &#39;Tipsy&#39; przypominał swoją grą kogoś, kto właśnie został ojcem. Niewymuszone błędy, słaby serwis, ogólnie mecz poziomem przypominał ITF. Young też ma swoje akcje na korcie, czasami mu się nie chcę. Na grassie nie gra najlepiej, w pierwszym meczu pokonał Kyrgiosa, ale wiadomo jak Nick ostatnio gra, w dodatku miał problemy zdrowotne. Jedyny w miarę rozsądny typ to over 22,5. H2H 1-1, oba mecze overowe.
Dimitrov - Benneteau 1 @1,25 ✅ , Dimitrov -3,5 gemy @1,75 Uni ⛔

Mój główny bet. Dimitrov z Harrisonem zagrał znakomity mecz - pełna kontrola, świetny timing. Serwis na wysokim poziomie (był nawet gem w którym wygrał na sucho po czterech asach). Benneteau jakoś ciśnie, przeszedł kwale, pokonał Warda, jednak rywale nie byli najwyższych lotów. &#39;Baby Fed&#39; wyglądał na bardzo mocnego, skoncentrowanego i jest zdecydowanym faworytem. Forhend, jednoręczny bekhend, slice, volley. Grigor ma papiery na wielkie granie na trawie.
Berdych - Shapovalov no bet

Shapovalov gra piękny tenis, widać po nim radość z gry, chęć nietuzinkowych zagrań, szuka winnerów w każdej sytuacji na korcie. Jednoręczny bekhend wygląda bardzo efektownie, grany z dużą rotacją. Berdych 7-5 6-3 z Darcisem, jakoś jednak nie przekonuje. Kursy bardzo niskie, choć jest faworytem. Gra mocno, płasko, Denis może mieć problemy. No bet.

Muller (+1,5 gema) - Tsonga 1 @2,00 Uni ✅

Tsonga gładkie zwycięstwo z Mannarino choć Adrian miał problemy zdrowotne, widać, że nie grał na maksa. Konga grał prawidłowo, sporo kończył. Tyle, że jest chimeryczny, mecz z Mullerem będzie inny, Gilles mocno serwuje, częste akcje &#39;chip &amp; charge&#39;. H2H 3-3. Nie ma jeszcze kursów, powyżej @2,1 brałbym Mullera.
Gasquet - Tomic 2 @2,45 ⛔

Gasquet nie jest w optymalnej dyspozycji. W Paryżu kreczował, w pierwszym meczu pokonał 2-1 Monfilsa, jednak &#39;La Monf&#39; na trawie już tak nie czaruje. Tomic na trawę pasuje, ostry slice, gra kątowa i serwis. Ma swoje jazdy, czasami gra od niechcenia, ale potencjał w nim drzemie. Wygrał Kokkinakis, wygrał Thompson, więc nie może być gorszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 241,2K

dx2

Użytkownik
J.Thompson-Querrey 2 @1.35
Querrey potrafi, to tenisista o bardzo duzym potencjale, mimo ze nie zawsze go wykorzystuje. Amerykanin to uznana marka na kortach trawiastych, m.in zwyciezca z Queens sprzed kilku seoznow czy cwiercfinalista ubieglorocznego Wimbledonu. Przed Amerykaninem otwarla sie dobra droga do polfinalu i mysle, ze bedzie chciec to wykorzystac. Thompson ogral Murraya i mimo, ze nie widzialem spotkania tych zaowdnikow to mozna smial ozalozyc, ze Murray zagral slabo. Zreszta Murray ten rok ma duzo gorszy nzi ubiegly, a wcyhodzi mu bardzije w szlemach niz turniejach poprzedzajacych i kiepski to fakt, ze tuirniej grany jest w Wielkiej Brytanii. Queens i Halle to teoretycznei najabrdziej atrakcyjne turnieje na trawie obok Wimbledonu, ale tez brakuej im do tych najbogatszych turniejow rangi ATP 1000, a gwiazdy tenisa sa juz na tyle zblazowane, ze nie zawsze potrafia sie mobilizowac maksymalnie. Murray juz w Queens wygrywal czy odpadal w 1 rundzie, wiec tym razem padlo na to drugei rozwiazanie. Na Wimbledonie Murray jednak bedzie sie liczyc. Thompson na bank zawdziecza ta wygrana slaszej postawie Murraya, a Querrey chyab nastawia sie na ten turniej z zupelnei inna mobilizacja niz Szkot.
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Federer wygra turniej w Halle @2,10 Uni ✅

To turniej Rogera, wygrywał tu ośmiokrotnie. W meczu z Sugitą, gdzie Szwajcar wygrał 6-3 6-1, widać było luz w jego grze. Pewnie jest już spokojny o swoje finanse po tym jak zarobił się u buków wtapiając z Haasem ???? Poważniej jednak - Federer wygrywał ten turniej w dużo słabszej dyspozycji, bardzo lubi grać w Halle, a konkurencji wielkiej nie widać.
R16 to mecz z Mischą Zverevem, do wygrania w dwóch setach. Przypomnę tylko, że Zverev dostał kilka edycji temu w Halle rowerek od Feda, co na trawie zdarza się bardzo rzadko. H2H 3-0, majestro nie przegrał seta. Wie jak mijać Niemca, dobry passing shot i punkt.
Dalej albo Florian Mayer albo Pouille. Obaj do ogrania. W półfinale prawdopodobnie Nishikori, który nie jest w najlepszej dyspozycji. &#39;Special Kei&#39; gra czasami zbyt pasywnie, słabiej serwuje. Miał sporo problemów z kontuzjami. W meczu z Verdasco nie zaprezentował się szczególnie dobrze.
No i finał to może Sascha Zverev, może Thiem. W ubiegłym sezonie panowie mocno postawili się Szwajcarowi na grassie, jednak obecnie Fed to inny zawodnik. Wygranie w Melbourne dodało mu sporo pewności, a wobec załamania formy u Murraya, Djokovicia, pojawia się szansa na zdobycie Wimbledonu. Zverev jest nieco chimeryczny, mecz z Mullerem pokazał, że czasami brakuje mu opanowania. Thiem zaś na trawie nie jest tak mocny. Cmon Fed.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Pewnie jest już spokojny o swoje finanse po tym jak zarobił się u buków wtapiając z Haasem
Tak, bo gosc ktory lata prywatnym odrzutowcem, wart bilion dolarow potrzebuje gadac z bukami (jak, gdzie?) o jakies jalmuzny.. zeby ktos to wykryl i mial zszargana opinie i jego dzieci.. Puknijcie sie w czolo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom