>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Halle, London 15.06-21.06.2015

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Andreas Seppi - Tommy Haas
Typ: Haas @ 1,61
Stawka: 3/10
Bet365


Przed nami pierwsza runda turnieju w Halle i od razu mamy dość ciekawy mecz, jeśli chodzi o tenisowe nazwiska. Ja w tym meczu widzę dość konkretnego faworyta, mimo iż kursy nie do końca na to wskazują, a jest nim oczywiście reprezentant gospodarzy, a więc Tommy Haas.

Niemiec po tym powrocie zagrał dwa mecze i moim zdaniem w obu pokazał się nieźle. Grał spokojny, dojrzały tenis i pomimo kilku momentów słabości pokazał kawałek dobrego tenisa. Dobry serwis, bardzo fajny backhand i przede wszystkim świetne passing shoty i to jest chyba jego główna broń, a przynajmniej tak było w tych ostatnich meczach.

Rywalem Niemca będzie Andreas Seppi. Włoch dobrze znany na pewno z sensacyjnej wygranej nad Federerem z Australian Open, ale on już tak dobrze nie gra jak na początku roku. Po turnieju w Zagrzebiu coś się zacięło, a właściwie powróciło do normalnego stanu. W ubiegłym tygodniu, podobnie jak Niemiec, zaliczył drugą rundę. Pokonał tam dość gładko Beckera i dość gładko przegrał z Mischą Zverevem, więc jak widać gra Seppi w kratkę, a to nie jest dla niego dobra informacja przed meczem z tak równym zawodnikiem, jakim jest Tommy Haas.

Serwis na podobnym poziomie, gra z głębi kortu także mniej więcej równo, lecz to co najważniejsze na tej nawierzchni czyli woleje i minięcia przy siatce lepsze ma Niemiec i stąd też gram na niego. Warto też spojrzeć na bezpośrednie pojedynki między nimi. W statystykach wygląda to imponująco na korzyść Niemca, 6-1 to bilans ich pojedynków. Ciekawostką jest, że w Halle spotkali się dwukrotnie, obaj po razie wygrali, ale to dawne dzieje i sądzę, że Tommy polepszy swój bilans z Seppim.​
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nadal vs Dolgopolov Nadal wygrywa 1.2 Oddsring Wynik: 3:6 7:6 4:6 Brawo dla wszystkich, ktorzy stawiali przeciwko Rafie, szacun. Mial Rafael 4:3 i serwis ale cos zgasl pod koniec. Dolgopolov dobry mecz.
Nadal, zwyciezca turnieju w Stuttgarcie. Kia &quot;wkurzona&quot;, ze zrobil fotke z nowym Mercedesem ;) Ale na powaznie. Zagral dobry turniej, jego gra byla swietna. Trzymal serwis, Fh funkcjonowal, prawidlowy Bh, slajs, gra przy siatce. Naprawde, milo sie ogladalo jego mecze. Mecz z Tomicem suuuper ???? Dolgopolov nadal bez formy, przegrana z Kolschreiberem. Nadal bedzie walczyl o kolejny tytul. Pewnie go nie wygra. Zmeczenie po Mercedes Cup bedzie widoczne w kolejnych rundach ale Dolgopolova pokona. Mysle ze nawet w dwu setach ????
Cilic vs Mannarino Cilic wygrywa 1.35 Oddsring Wynik: 7:6 3:6 6:2 Dobry mecz obu tenisistow. Lepszy okazal sie moj faworyt. Brawo Marin ????
Kolejny typ z niskim kursem ale warty pogrania. Cilic zagral dobry mecz z Troickim. Przegral go, bo nie wytrzymal chyba presji. Prowadzac 4:2 w 3 secie polegl, bodaj w tie breaku. Jego gra wygladala solidnie i widac, ze powolutku wraca do formy. Naprzeciw niego Mannarino. Po porazce z Mahut&#39;em, ktory owszem gra swietnie na trawie ale 1:6 3:6... nie widze tu zadnych szans z tak grajacym Cilicem
Troicki vs Mathieu 1.45 Troicki wygrywa Oddsring Wynik: 7:6 1:6 6:4. Troicki w 1 jak i 2 secie dal sie przelamac dwukrotnie. Trudny mecz ale wygrana. ????
Troicki swietny turniej w Stuttgarcie. Porazka w finale z Nadalem. Dobra gra, lecz zabraklo... Wystep na plus. Pokonal Grotha, A.Zvereva, Cilica. Szacun, widac, ze tez powraca do swojego dobrego solidnego tenisa ???? Zagra z Mathieu, ktory meczyl sie w kwalifikacjach ze slabo dysponowanym Chungiem, do tego pokonal Kleina, ktorego przyznam sie szczerze nie widzialem nigdy w akcji ale poradzil sobie gladko wygrywajac 2:0. Mathieu kiedys mial zabojczy Fh i jego gre az milo sie ogladalo ale teraz ? To juz nie to samo Nie wierze, ze Mathieu wygra, watpie zeby wygral seta Nie gra zle ale na tak dysponowanego Troickiego zabraknie mimo, iz troszke podmeczony turniejem w Niemczech. Warto zagrac Polecam
Jesli moje typy okaza sie trafne kliknij dzieki ???? dzieki
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wawrinka vs Kyrgios Wawrinka wygrywa 1.55 Wynik 6:3 6:4 Brawo Stasiu. Zagral dobry mecz szybkie 2:0. Z taka gra zajdzie daleko w tym turnieju ????
Zacznijmy od Kyrgiosa. Potrafi grac chlopak na trawie ale jest bez formy. Porazka 0:3 z Murray&#39;em we Francji. Serwis nie funkcjonuje. Koszmarna gra Bh. Jest to pierwszy mecz obu panow na grassie w tym roku ale Wawrinka przeciez rok temu na Wimbledonie odpadl dopiero w cwiartce z Rogiem i Szwajcar nie jest jakims ogorkiem na tej nawierzchni. Wawrinka super forma. Zwyciestwo z Nole w finale o czyms swiadczy... Fakt, potrafi czasem zagrac mecz padake i odpasc ale nie wierze w to, ze odpadnie w 1 rundzie z grajacym w krate Kyrgiosem. Wawrinka jest solidniejszym i bardziej opanowanym zawodnikiem i powinien wyjsc z tego starcia zwyciesko. Fajny kurs ????
Tomic vs Johnson Tomic wygrywa 1.45 Wynik: 3:6 6:7 Ahh te moje pewne typy. Nie wiem czy Tomic zagral tak slabo czy Johnson tak dobrze. Jestem rozczarowany tym wynikiem.
Johnson od turnieju w Paryzu nic nie gral. Tomic pokazal sie ze swietnej strony w meczu z Nadalem. Typ wg mnie bardzo pewny. 10/10 Polecam
Jesli moje typy okazaly sie trafne kliknij dzieki ???? dzieki
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Nigdy nie zaufam komuś, kto nie wie co to jest interpunkcja. Polecam najpierw popracować nad językiem polskim, a dopiero później brać się za &quot;analizy&quot;. Niestety moja uwaga dotyczy znacznej części udzielających się tutaj użytkowników. Rzygać się chce, kiedy czyta się teksty w stylu: &quot;Dwóch tenisistów grających dobrze na trawie ale trzeba przyznać że tamten ma lepszy sezon bo ten drugi nic wielkiego nie gra&quot;. Dramat.
Ja natomiast zaproponuję na jutro spotkanie Keia Nishikoriego z Dominikiem Thiemem, bo widzę tutaj powyżej 20,5 gema po 1,96 w Pinnacle ✅ (jak w masło ???? ). Linia nie jest przesadnie wygórowana. Wprawdzie młody Austriak na nawierzchni trawiastej niczym konkretnym się jeszcze nie wykazał, ale Japończyk bardzo często w swojej karierze udowadniał, że ma problemy w 1 rundach poszczególnych turniejów. Do tego dochodzi zmiana nawierzchni, a dzisiejsze przykłady męki Federera, straty seta Raonica z Wardem czy ostatnio spore problemy Nadala w meczu z Baghdatisem pokazują, że do trawy po prostu trzeba się przyzwyczaić. Głównie tutaj upatruję szansy na to, że panowie trochę jutro pograją i pokryją tę linię bez problemu ????
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Ernest Gulbis vs Sergiy Stakhovsky
Typ: Gulbis / 1 set Gulbis ✅
Kurs: 2.25 / 2.15 ✅

Polecam pograć ten typ z jednej prostej przyczyny. Oglądałem mecz Ukrainca z Samem Grothem i od stanu 5-5 w 2 secie wziął 4 razy pomoc medyczną. W 3 secie czekał tylko na przełamanie i oddał mecz, gdzie w ogóle nie biegał tylko do piłek max 4 kroki od miejsca, gdzie stał. Nie grałbym w stronę Gulbisa, w formie jaką prezentuje bo jest to wielka nie wiadoma, chociaż ostatnio przechodzi 1 rundę, ale typ warty spróbowania, a zwłaszcza 1 set, ponieważ potem może oddać mecz i będą zwroty.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Santiago Giraldo - Ivo Karlović 2 @ 1.37 Unibet ✅
Zacznijmy od pojedynku gracza, który preferuje mączkę z zawodnikiem, który preferuje szybkie nawierzchnie, które faworyzują jego piekielnie mocny serwis.
Karlović to oczywiście dość prosty gracz, który ma za zadanie większość punktów (szczególnie tych przy swoim podaniu) wygrywać właśnie bezproblemowo poprzez swój serwis i czekać na słabszy moment rywala i możliwość przełamania lub po prostu dotrwania do TB w którym o błędy rywala będzie łatwiej przy utrzymaniu dalej dobrej dyspozycji serwisowej.
Giraldo oczywiście nie jest jakimś świeżakiem na trawie, bo to oczywiście doświadczony gracz, który musiał grać na trawie kilkukrotnie. Jego bilans jest słaby i w dodatku ujemny 16/21. Podobnie sprawa ma się na nawierzchniach twardych na których spotkań ma rozegranych o wiele więcej ale też nie notuje tam jakichś dobrych wyników z lekko dodatnim ratio meczowym.
Z drugiej strony mamy Karlovicia, który oprócz wcześniej wspomnianego bardzo dobrego serwisu i mocnego uderzenia posiada (które są kluczowe na trawie) posiada duże doświadczenie na kortach trawiastych - bilans 79/42 powinien wskazywać na to jaki to doświadczony gracz na tej nawierzchni, a skoro gra tutaj tak często to znaczy, że ta nawierzchnia leży mu wyśmienicie i trzeba oczekiwać od niego wygranych właśnie w takich meczach jak ten z Giraldo w których rywal nie ma po prostu argumentów do wygranej oprócz monotonnego przebijania.
Pablo Ceuvas - Jerzy Janowicz 2 @ 1.46 Pinnacle ✅
Powiem szczerze, że nigdy nie byłem fanem Janowicza i ten zawodnik jest jednym z tych, którzy strasznie mnie irytują ale ciężko przejść obojętnie przy takiej parze podczas meczu na trawie.
Janowicz oczywiście przegrywa mecze w większości sam ze sobą, potrafi zagrać kapitalne spotkania, umiejętności ma spore, podejmuje często złe decyzje, szybko się denerwuje i ogólnie jego głowa nie działa tak jak powinna żeby wzbić się na wyższy poziom. Nie lubię na niego stawiać i zazwyczaj go unikam, jeśli mam na niego grać to jako doga w jego spotkaniu ale trzeba powiedzieć jedno, że na trawie gra dobrze, ma ku temu właściwy serwis, mocne uderzenia, często zaskakujące drop-shoty, które potrafią zrobić robotę kiedy przeciwnik ustawiony jest głęboko w korcie. Jeśli chodzi o jego występy na tej nawierzchni to mamy bilans 18/9.
Ceuvas to gracz bardzo doświadczony i bardzo mocny - ale tylko i wyłącznie na clayu. Na nawierzchni twardej traci już swoje argumenty, a na trawie nie gra PRAKTYCZNIE WCALE - to będzie tutaj kluczowe. W jego 13 letniej profesjonalnej karierze tenisisty rozegrał zaledwie 6 spotkań na trawie z bilansem 3/3! Ostatnie jego zwycięstwa na tej nawierzchni odnotowane były w roku 2009. Jeśli ktoś unika trawy jak ognia to znaczy, że czuje się na niej po prostu bardzo słabo, a Jurek nie jest zawodnikiem, który jest tutaj równie słaby więc jest pewnym faworytem do wygrania swojego meczu.
Jared Donaldson - John Isner 2 @ 1.22 Marathonbet ✅
Kolejny klasyczny pojedynek doświadczenia z młodością. Donaldson to bardzo młody gracz, który pomału wchodzi na coraz lepsze tenisowe miejsca w rankingu ATP ale dużo czasu jeszcze minie zanim zacznie grać na tym najwyższym poziomie potrzebnym do wskoczenia na takie miejsce jakie zajmuje jego przeciwnik.
Isnera nie trzeba szerzej przedstawiać, bo każdy wie jaki to typ gracza - diabelnie mocny serwis, jeden z najlepszych w tourze, który pozwala wbijać gwoździe w pole przeciwnika. Do tego jak przystało na tego rodzaju gracza posiada mocne uderzenie. Analiza mogłaby wyglądać podobnie co w przypadku Karlovicia więc nie chce się powtarzać, bo będzie wyglądać to identycznie. Ciągłe utrzymywanie swojego podania poprzez swój genialny serwis, następnie czekanie na błędy rywala w jego gemach serwisowych, a ewentualnie doprowadzenie do TB i przechylenie jego na własną korzyść przez mały błąd swojego przeciwnika.
Donaldson nie jest doświadczonym graczem na trawie, rozegrał tutaj zaledwie 6 meczów w tym 4 w tym roku. Wygrane z Kutrovskym, Smyczkiem i Kamke, a przegrana z Ebdenem. Oczywiście nie mam zamiaru żadnego z tych graczy porównywać do Isnera, bo to po prostu &quot;zupełnie inny poziom&quot;.
Nie wierzę w to żeby młodzian był w stanie sprawić sensacje na tej nawierzchni w pojedynku z Isnerem. Turniej jest dość prestiżowy, pula nagród spora i nikt nie będzie chciał odpadać tutaj w pierwszej rundzie tym bardziej, że Wimbledon za pasem i trzeba przygotować odpowiednią formę na ten turniej.
Rafael Nadal - Aleksandr Dolgopolov 1 @ 1.24 Pinnacle ⛔
Nadal w ostatnim tygodniu został zwycięzcą turnieju w Stuttgarcie właśnie na kortach trawiastych. Żeby zdobyć to trofeum musiał pokonać kilku solidnych grajków takich jak : Tomić, Monfils czy Troicki. Baghdatisa odliczam, bo aktualnie jest w dość słabej formie ale mimo wszystko postawił naprawdę spory opór Nadalowi, który musiał się sporo napocić żeby wygrać to spotkanie. Dolgopolov ostatnio bardzo słabe występy, przegrane z Kolbą (trawa), Almagro (clay) i Gulbisem (clay). Nadal naprawdę fajny rekord na trawie 57/15, gdzie Dołgopolov dla porównania 14/15.
Psychika Dologopolova jest naprawdę słaba, często bardzo szybko się gotuje i mecz można skazać na straty. Nadal zdeterminowany do tego żeby dobrze wypaść na Wimbledonie po przegranym turnieju na French Open. Oczywiście to nie jest ten sam Nadal co jeszcze kilka lat temu ale dalej naprawdę mocny tenisista, który takich chimerycznych zawodników jak Aleksandr pokonuje bez większych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Kyrgios +1.5 seta @1.50
Kyrgios @2.4
Kyrgios -1.5 seta @3.75


Tak, Wawrinka triumfator w Paryżu, wszystko fajnie. Zacznijmy najpierw od aspektów psychicznych i pewnych zdarzeń z przeszłości. Później przejdę do umiejętności grania na trawie, plusów i minusów. Przypomnijmy sobie styczeń 2014 Wawrinka wygrywa w Melbourne, kolejne turnieje to porażki z bombardierem Andersonem na Indian Wells i z Dolgopolovem w Miami. Wygrana w Monte Carlo, porażka z Thiemem w Madrycie oraz z Haasem w Rzymie, następnie z Garcia-Lopezem w Paryżu. Widać tendencje do odpuszczania 2-3 turniejów po wygraniu jednego grając fenomenalny tenis. Kolejny turniej znów porażka z Andersonem w 2 setach. Turniej w Paryżu znowu porażka (to już trzecia pod rząd) z Andersonem, gdzie ewidentnie widać, że niewygodni dla niego rywale to właśnie tacy co trafiają as za asem. Kyrgios na pewno straszy serwisem, może jest młody, ale wielokrotnie pokazywał, że potrafi wygrywać z najlepszymi. Jeżeli się skoncentruje to kto wie ? Wawrinka rok temu teoretycznie odpadł tu w półfinale z Dimitrovem, z którym gra też mu się nie układa, ale wątpie żeby jutro zagrał tak jak na Roland Garros. Tutaj mamy nawierzchnie trawiastą, która jest idealna wręcz dla Kyrgiosa, który rok temu na Wimbledonie odpadł dopiero w ćwierćfinale, wcześniej wygrywając między innymi z Nadalem. Ilu z was grało Wawrinke, który wielokrotnie zawodził po wygranych turniejach. Ja grałem i byłem zdenerwowany, bo nie wierzyłem, że Szwajcar może grać nagle tak słabo odpuszczając poszczególne mecze. Wszystko zależy od głowy Wawrinki, ale moim zdaniem strata seta to minimum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
harrisonjones 24

harrisonjones

Użytkownik
Wawrinka vs Kyrgios Wawrinka wygrywa 1.55
Zacznijmy od Kyrgiosa. Potrafi grac chlopak na trawie ale jest bez formy. Porazka 0:3 z Murray&#39;em we Francji. Serwis nie funkcjonuje. Koszmarna gra Bh. Jest to pierwszy mecz obu panow na grassie w tym roku ale Wawrinka przeciez rok temu na Wimbledonie odpadl dopiero w cwiartce z Rogiem i Szwajcar nie jest jakims ogorkiem na tej nawierzchni. Wawrinka super forma. Zwyciestwo z Nole w finale o czyms swiadczy... Fakt, potrafi czasem zagrac mecz padake i odpasc ale nie wierze w to, ze odpadnie w 1 rundzie z grajacym w krate Kyrgiosem. Wawrinka jest solidniejszym i bardziej opanowanym zawodnikiem i powinien wyjsc z tego starcia zwyciesko. Fajny kurs ????

Jesli moje typy okazaly sie trafne kliknij dzieki ???? dzieki
chyba tego chłopaku nie widziałeś:
YouTube: watch?v=bg5DoaEgzpE

młody jak złapie rytm to serwis ma zabójce, jest wysoki(wyższy od Wawrinki), co pozwala mu wsadzać gwoździe za siatkę. Oczywiście, może być jutro &quot;niewyspany&quot;, chociaż grają przed 14, ale adrenalina przed takim przeciwnikiem i tak zrobi swoje. Nasz Szwajcar-Tulipanek ( ???? ) cieszy się teraz nową dziewczyną, tak więc nie sądzę aby po wygranym RG spędzał całe dnie na trawce przyzwyczajając się do niej. Mimo wszystko, mam nadzieję, że ładnie zregenerował i jutro pokaże to do czego nas przyzwyczaił. Proszę nie traktować tych moich wypocin jakoś super serio, ale również przestrzegam przed grubym graniem na Stana. Pozdrawiam ;)

Kyrgios vs Wawrinka typ: Wawrinka ✅
@1.57 błin złapane na otwarciu
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie dajcie spokoj z typami na Stasia on jutro wyjdzie tylko po to zeby Kyrgios miał na rozkładzie triumfatora Szlema.Nie sadze zeby Stasiu tak szybko przystosował sie do trawy zeby zaraz jakies super wyniki robić w podrzędnym turnieju gdzie historia pokazuje ze on te turnieje olewa.Kurs taki wysoki na niego nie za darmo.Lepiej grac na seta dla młodego w dubelku dołożyć Jureczka naszego kochanego polskiego i wychodzi smakowity kąsek.
Ja w temacie gram Janowicz-2.5 gema bo tu bedzie widać kto juz do trawy sie przystosował i set dla Kyrgiosa ako.2.65 Unibet
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Rafael Nadal v Alexandr Dolgopolov (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 36 76 46 ✅✅✅ :cool:
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 3,25
Bet365

&quot;Czajnik&quot; nieobliczalny Dolgo z szukającym optymalnej dyspozycji Nadalem? Śmierdzi mi tu trzema setami na odległość. Może dla wielu typ może wydać się abstrakcją, ale dla mnie po takim kursie jest jak najbardziej do grania. Dolgo na trawie grać potrafi i nie raz to już udowadniał. W zeszłym roku R3 na Wimbledonie i przegrana po walce z Dimitrovem, a wcześniej pokonał Beckera i Grotha, więc tych z &quot;pojęciem&quot; na trawie. Aleksandr jaki jest to doskonale wiemy, potrafi zagrać momentami na kosmicznym poziomie by w następnych gemach/secie oddać pole rywalowi. Nadal na pewno nic tutaj ni odpuści i mimo, że wielu go krytykuje, to wg mnie zasługuje on na szacunek, bo mimo że nie jest najwyższej formie to przecież wygrywa! W prestiżowym Queen&#39;s Club nikt łatwo meczu nie oddda, a na pewno Dolgo stać na urwanie seta z tak dysponowanym Nadalem. Hiszpan z drugiej strony będzie walczył na ambicji i w moim odczuciu zobaczymy w tym spotkaniu trzy sety. Po takim kursie? Chyba warto!
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
friendly 421

friendly

Użytkownik
Jutro warto zagrać bardzo prostego doubelka i już nic więcej nie dopychać. Mój typ opiera się na spostrzeżeniach po ostatnim turnieju na trawie, gdzie w finale spotkali się Troicki z Nadalem. Szczerze powiedziawszy ani jednego ani drugiego nie można uznać za specjalistę od trawki. Jakby nie spojrzeć doszli do finału. Nadal forma ogólna, niby ciągle jej szuka, ale z zawodnikami spoza top 10 RACZEJ wygrywa. Aleksander nie wydaje mi się rywalem, który będzie mu w stanie zagrozić, a to po pierwsze z powodu tego, że na trawie rozegrał w tym roku jedno spotkanie w Niemczech, a po drugie chłopak strasznie miesza formą nawet na przestrzeni gemów. Nadal jak to Nadal, nawet pomimo sporej krytyki z takim zawodnikiem sobie poradzi, w to nie wątpię.
Co do typu na Troickiego, tutaj bazuje na tym co widziałem w Stuttgarcie, chłopak naprawdę grał na poziomie, wiadomo atp 250 przeciwników ani zaangażowania w turniej niesamowitego nie było, jednak zaszedł aż do finału, swój serwis potrafił trzymać poprawnie, kontrolował mecze, tutaj jeżeli nie pojawią się niewyjaśnione sytuacje jak to w sporcie bywa to upatruję spokojnego zwycięstwa.
Troicki + Nadal = 1,73 @betsson Pisze niewiele, to jedna z pierwszych analiz w dziale tenisa, nikomu nie polecam grać grubo czy chudo, najzwyczajniej w świecie typ wydaje mi się realny w 70% up! Piąteczka ????
⛔ DUPA. Tyle w temacie Nadala
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Kokkinakis - Chardy over 22,5 Bet 365 ma po 1.72, Marathon nawet 1.85 ✅✅✅
Kurs super a linia wydaje się być idealna, bo na dobrą sprawę wystarczą dwa sety. Obaj nie grali od French Open i trudno przewidzieć jak będą wyglądać na trawie. Jednak obaj mają na tyle dużo &quot;instrumentów&quot; w ofensywie, w tym bardzo dobry serwis, że powinni spokojnie choć raz &quot;potrzymać&quot; własne podanie do TB (ilość TB jakie statystycznie rozgrywa w swoich meczach Francuz na trawie nakazują być w jego przypadku optymistą w tej kwestii ???? ). Co prawda u Chardego zawsze istnieje ryzyko, że głową się może &quot;zagotować&quot;, ale z drugiej strony &quot;Kokki&quot; nie ma aż tylu atutów aby skutecznie wyprowadzić Francuza z równowagi. Jak dla mnie jeden z lepszych betów tenisowych na dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Gilles Muller - Mikhail Youzhny @ 1,40 Betsafe ✅ [6-7 6-4 7-6]

Youzhny, podobnie jak Hewitt, na stare lata stał się, jak to mawiają Anglosasi &quot;walking bye&quot;. Nie skorzystali z tego w ostatnich miesiącach tylko Yassine Idmbarek, Jan-Lennard Struff i Marius &quot;Dzika karta&quot; Copil. Youzhnego pokonał nawet Florian Mayer w pierwszym swoim meczu po rocznej przerwie. W rankingu Race doktor psychologii zajmuje 160 miejsce. A mówimy tu o zawodniku, który zajmuje piąte miejsce od czasów pojawienia się rankingów w liczbie kolejnych tygodni spędzonych w TOP 100 Powiesz, że na trawie Youzhny jest lepszy, że slajs ma fajny, że woleje dobrze pracują. Na Marchence nie zrobiły one wrażenia, 6/4 6/4 i prysznic.
Muller odpadł w &#39;s-Hertogenbosch dopiero w półfinale z Goffinem, wcześniej na rozkładzie Ilhan, Pospisil i Copil. Zawodnik świetnie czujący się na trawie co potwierdzają wyniki niemal rok w rok. Dziś powinien dać Rosjaninowi garść przemyśleń co do tego gdzie zmierza jego kariera.


Sergiy Stakhovsky - Ernests Gulbis @ 1,57 Bet365 ⛔ [4-6 6-7]

Nie dajcie się wkręcić w zeszłotygodniowy krecz Stachowskiego. Mógł to dograć i zakładam, że zagra dziś gotowy na 100%. W ubiegłym roku na Wimbledonie pokonał Gulbisa w trzech setach będąc wyraźnym underdogiem, a jego zwycięstwo nie podlegało dyskusji nawet przez chwilę. Skoro Roland Garros nie obudził Łotysza, to ciężko stwierdzić co dalej z nim będzie. Fajny kurs na Ukraińca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Drodzy znawcy, a co sądzicie o pograniu dziś dubla Peya/Soares &amp; Bopanna/Mergea? Obie pary mają już za sobą pierwszy rozegrany turniej na trawie, w którym z resztą spotkali się w finale. Ich dzisiejsi rywale to sklejki, wcześniej nie grali w takich parach. Kursy kusząc uważacie, że warto?
EDIT: Sorry za pomyłkę - rywale Bopanna/Mergea czyli Rosol/Stakhovsky rozegrali ze sobą dwa spotkania, bilans 1/1.
Kursy lecą na łeb na szyję ale moim zdaniem do dubelka można dołożyć Bopanna/Mergea @ 1,45 ✅✅✅ expekt
PS. Dzięki Tie Break, miło z Twojej strony!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Murray (-1,5s) + Berdych (-1,5s) @ 1,5 Pinnacle ✅
Berdych zmierzy się w 1 rundzie turnieju w Halle z Estrellą. Czech to oczywiście klasowy zawodnik, jeśli chodzi o nawierzchnię trawiastą. Kiedyś zaliczył chyba nawet finał Wimbledonu, więc musi mieć spore pojęcie o grze na grassie. W tym roku dobra forma, ostatnio nieco słabsze Roland Garros gdzie przegrał z Tsongą. Jego rywal jest kompletnie zielony jeśli chodzi o turnieje na trawnikach. W karierze wygrał tylko 2 mecze na tej nawierzchni. Będzie dużą niespodzianką jeśli ugra tu seta. Obaj nie grali w tym sezonie na tej specyficznej nawierzchni, więc Estrella nie będzie miał przewagi lepszego przystosowania.
Murray zagra z Lu z Tajwanu w 1 rundzie turnieju Queens w Londynie. Tutaj mam nieco większe obawy co do tego typu. Po pierwsze Murray nie grał po French Open, natomiast Lu przeszedł kwalifikacje do tego turnieju, a wcześniej grał jeszcze w Holandii w Hertogenbosch. Lu rozegrał ponad 60 meczów na trawie i wygrał prawie połowę, więc coś tam jest w stanie zdziałać w tym spotkaniu. Panicz Andrew Barron Murray z kolei w przeszłości wygrywał Wimbledon i Igrzyska Olimpijskie w Londynie, a więc to świetny zawodnik jeśli chodzi o grass. Gra u siebie, więc publiczność z pewnością będzie go mocno wspierać. Liczę tutaj na dużą motywację ze strony Szkota do ogarnięcia tego spotkania w jak najkrótszym czasie, no i na to, że różnica klas obu tenisistów będzie widoczna, w końcu Murray to zawodnik ze ścisłej czołówki, a Lu to gracz na granicy poziomu challenger i ATP Tour.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kyrgios N. - Wawrinka S.
Wawrinka S. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅

Kyrgios... ok fajny chłopak, 20 lat, być może przed nim wielka kariera, rok temu zasłynął na Wimbledonie dochodząc do ćwierćfinału, ale równie dobrze mógł zakończyć przygodę na II rundzie gdyby Gasquet wykorzystał choć jedną z 9 piłek meczowych. Uważam, że Nickowi jeszcze brak doświadczenia, a przeciwko Wawrince może wyjść to mu po prostu bokiem.
Szwajcar plan na rok 2015 spełnił w 100%, wygrał to co miał wygrać. Teraz cały świat tenisowy będzie przyglądał się uważnie jego grze na trawie. Spojrzałem w przeszłość co zrobił Wawrinka po wygranym Australian Open, czyli długą przerwę, ale nie był to zawodnik który odpada w 1-2 rundzie.
Na trawie wyniki z poprzednich lat całkiem przyzwoite. Obaj świetnie serwują więc tutaj może wszystko rozstrzygnąć się w tie-breakach, ale koniec końców większe szanse w polu i tak ma moim zdaniem Wawrinka. Jakby było tutaj 1,20-1,40 bym tego nie grał.
Wynik: 3:6 4:6 @Edit: Pierwsza myśl to był Kyrgios +2,5 gema.
Simon G. - Goffin D.
Simon G. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅

Simon Gilles to cwany francuski lis który potrafi odnaleźć się na każdej nawierzchni. W tym roku całkiem przyzwoite wyniki, zresztą co by nie mówić to na przestrzeni ostatnich lat jest to niezwykle równy zawodnik który przebija się przez te pierwsze rundy turniejów.
Goffin w Hertogenbosch coś tam pograł, ale oprócz meczu z Mullerem, który tak naprawdę liczy w większości na swój serwis nie miał godnego przeciwnika. Mahut w finale nie dał mu najmniejszych szans w tie-breaku czy drugim secie gdzie ugrał zaledwie jednego gema.
Wynik: (6)6:7 7:5 6:2 @Edit: Nieźle, w pierwszym secie niewykorzystane 3 SP, później obronione w drugim secie 2 MP.
Nadal R. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. +1,5 seta ::: 2,13 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅
Dolgopolov A. +3,5 gema ::: 2,01 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅

W 2014 roku rozegrali dwa zacięte mecze między sobą, H2H 1:1. Ogólnie 5:1 dla Hiszpana, ale teraz &quot;Rafa&quot; jest daleki od swojej normalnej dyspozycji. Wygrał turniej w Stuttgarcie za co mu chwała, ale nie zapominajmy, że trawa to nie jest jego ulubiona nawierzchnia. Korty na początku turnieju nie są jeszcze aż tak wytarte jak pod koniec, a to tylko umniejsza grę Hiszpana. W Niemczech musiał się sporo namęczyć w pierwszych rundach, tutaj może być podobnie.
Ukrainiec to człowiek zagadka, potrafi zagrać genialne mecze jak np. z Djokovicem w Miami by czasami po prostu błaznować na korcie i przegrać mecz w żenującym stylu. Porażka z Kolbą w Sttugarcie jeszcze o niczym nie świadczy, bo Niemiec przed własną publicznością gra świetny tenis, już wczoraj miał BP z Federerem w 3 secie co tylko może świadczyć o jego wysokiej klasie.
Wynik: 3:6 7:6(6) 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
DOLGO @4.33 bet365 co prawda zielono, ale kurs live juz byl 9 ???? nie bylo izzi, ALE JEST PLUS
Ja szukam niespodziewanki w dniu dzisiejszym, owszem Rafa ostatnio przyzwoicie na trawce, chociaz trwa to tylko chwile, na pewno ma polechtane ego i niska samoocene po RG, wiec pewnie bedzie startowal do wygrania Wimbledonu, juz raz to wszystkim udowodnil, gdy mowiono, ze nigdy nie wygra na trawie, a tu pyk i wygral, czuje w kosciach, ze w tym roku moze byc podobnie, ale nie wierze, ze dzisiaj zagra na 200%, z racji tego, ze jak wiadomo jego zdrowie jest dosyc niepewne, trzeba szachowac az milo jak sie tak czlowiek sypie, on doskonale o tym wie, doskonale tez wie, ze wiele czasu mu nie zostalo, bo te wieczne kontuzje to nie sa jakies mini urazy, tylko powazne rzeczy, a Ukrainka odpadl z Kolba w ostatnim meczu, co ujmy nie przynosi, bo Kolba grac na trawie potrafi co wczoraj pokazal, gdzie kurs na live na win z RF&#39;em byl juz tylko 1.15, ale nie o nim tu mowa tylko o Dolgopolovie, jak widac po meczu z Djokerem , w ktorym ugral seta potrafi sie zmotywowac na taki mecz, a Rafa jest idealnym przeciwnikiem, slabszy serwis na trawie, jak dojdzie do TB to wieksze szanse daje Ukraincowi, oczywiscie kurs troche spory to i tym na wariata, ale jak mialem ostatnio takie dziwne mysli, ze dojdzie do sensacji, bo tak trzeba nazwac dzisiejsza wygrana Dolgopolova (o ile wygra) - to dosyc czesto sie sprawdzalo, 6 zmysl mowi, ze szanse sa, a jak sa szanse to po kursie 4,33 mozna sprobowac ;) powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Cilic Marin - Mannarino Adrian, 2 handicap +3.5 gemów, Unibet 1.92

7:6, 3:6, 6:2 ✅✅✅

VS.


Chorwat, Marin Cilic jest aktualnie na wysokim 9 miejscu ATP i jest to zaledwie oczko niżej od swojego rekordu. Cilic w obecnym sezonie zaczął granie dopiero w drugiej połowie marca ponieważ wcześniej kontuzja uniemożliwiała mu grę. Jego gra po dłuższej przerwie była w kratkę ponieważ na dzień dobry przegrał z Monaco na hardzie 6:4, 6:4 w Monte Carlo doszedł do ćwierćfinału pokonując po drodze Mayera oraz Tsongą czyli dwóch tenisistów którzy też wrócili po kontuzji i odpadł z Djokovicem 6:0, 6:3. Bardzo szybko przegrał w Barcelonie już w I rundzie z Estrellą 6:4, 6:4 czy w Genewie w drugiej z Giraldo. Podczas French Open kogo miał pokonać to pokonał i z kim miał odpaść to odpadł. Niedawno zaczął się sezon na trawie czyli na nawierzchni na której Cilic potrafi i lubi grać. Jego bilans na tej nawierzchni to 46 wygranych oraz 18 porażek gdzie może pochwalić się kilkoma niezłymi osiągnięciami. W 2014 roku doszedł do ćwierćfinału Wimbledonu gdzie odpadł dopiero z Djokovicem po pięciu setach gdzie wcześniej pokonał Berdycha w trzech setach. W 2013 roku tutaj w w Queen`s odpadł dopiero w finale z Murrayem a w 2012 roku tutaj wygrał. Na dniach Chorwat grał w Stuttgarcie gdzie przegrał w półfinale z Troickiem 3:6, 7:6, 6:7 późniejszym finalistą. Mimo, że Marin czuje się bardzo dobrze na trawie, serwuje bardzo dobrze i preferuje bardzo agresywny tenis to w poprzednim turnieju robił sporo prostych błędów i formą najwyższą on nie błyszczał. Oczywiście tutaj może być zupełnie inaczej ale typu nie opieram tylko na gorszej dyspozycji Cilica.

Jego przeciwnikiem będzie 32 rakieta świata czyli Adrian Mannarino który sezon ma całkiem niezły. Na początku roku doszedł do finału w Auckland, w Dealery Beach osiągnął półfinał, w Indian Wells czwartą rundę, w Miami trzecią gdzie pokonał Wawrinkę no i okres na mączce dla niego był słaby ponieważ na wolnych kortach czuje się najgorzej. Francuz jest obecnie na 32 pozycji ATP czyli tylko 3 miejsca gorzej od swojego rekordu. Mandaryna od wielu lat zmagał się z wielkim problemem ponieważ jego psychika sportowa sprawiała, że często przegrywał wygrane mecze. Od dłuższego czasu jednak można zauważyć pod tym względem wielką poprawę ponieważ coraz bardziej opanowuje nerwy. Adrian preferuje grę na szybkich kortach i w sumie im szybciej tym lepiej dla niego. Jego bilans na trawie to 36/24 także trochę spotkań rozegrał na tej wymagającej nawierzchni. Na dniach grał w Holenderskim Hertogenbosch gdzie odpadł z Mahutem w ćwierćfinale 6:1, 6:3 późniejszym mistrzem. Mannarino jeśli chodzi na dokonanie na trawie ma zaliczoną czwartą rundę Wimbledonu, w 2011 roku był tutaj w ćwierćfinale gdzie pokonał bardzo groźnych tenisistów a byli to Gulbis, Simon (6:7, 6:4, 3:0 krecz), czy Del Potro 7:6, 7:6 gdzie była to ogromna sensacja.

Francuz w każdym bądź razie na trawie grać potrafi i udowadniał to nie raz. Adrian ma około 180 cm wzrostu i nie zalicza się do bardzo wysokich tenisistów. Lecz Mannarino dzięki swojej lewej ręce ma unikalny sposób serwowania, jego serwisy są bardzo wyrzucające i rotacje oraz kąty jakie nadaje piłkom podczas serwisu są bardzo trudne do odbierania a w połączeniu z trawą tworzy to mieszankę wybuchową dla przeciwnika. Francuz nie ma większych braków w technice jest bardzo szybkim tenisistą który czuje się dobrze też przy siatce. Panowie w przeszłości grali tylko ze sobą raz w 2007 roku na mączce gdzie wygrał Cilic 6:2, 6:3 ale było to dawno więc nie ma się tym co sugerować. Moim zdaniem jeśli Mandarynka zagra na swoim poziomie to może urwać seta aby pokryć handicap gemowy, czy też po prostu nawiązać walkę tak aby typ był na plus i tak też stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Anderson vs Wawrinka Wawrinka wygrywa 1.45 Oddsring Wynik: 6:7 6:7 Valverde mial racje poszla masowa, Stasiu przegrywa, nie wykorzystujac pilki setowej... Tak zepsuc forhend... Zenada Stasiu ehh ????
Wawrinka rozegral dobry mecz z Kyrgiosem. Kto ogladal wie, ze ma bardzo duze szanse wygrac z Kevinem. Widac, ze nadal jest swiezy i jego gra od French Open wciaz na dobrym poziomie. Kevin pokonal Hewitta ale nie oszukujmy sie, nie jest w najwyzszej dyspozycji i jest gorszym zawodnikiem od Stasia. Stasiu jest bardziej wszechstronny a po stronie reprezentanta RPA stoi tylko serwis, ktory i tak nie najlepiej funkcjonuje. Ostatnie 3 mecze w 2014 roku wygral Kevin ale Wawrinka w tej dyspozycji bedzie chcial sie zrewanzowac za te porazki. Ktos pisal ze Stasiu ma w glowie mloda Vekic... Nieprawda. Widac, ze od momentu kiedy zamienil swoja zone na mloda dziewuszke ( takiego zachowania nie pochlebiam) gra naprawde swietnie, milosc go uskrzydlila i nie przeszkadza mu w grze, wrecz przeciwnie. Dajesz Stasiu ????
Gasquet vs Raonic Gasquet wygrywa 2.05 Oddsring Wynik: 4:6 7:6 1:6 Raonic zadziwiasz ale czy na Simona to wystarczy...
Tutaj mam troszke wiecej watpliwosci. Raonicowi dobrze sie gra z Francuzem, lecz dopiero co powraca do swojej najlepszej dyspozycji. Meczarnie z Wardem, przegrany 1 set. W kolejnych wzial sie w garsc, trzymal serwis ale czy to wystarczy na francuza, ktory potrafi tez dobrze grac na trawie ( rok temu przegrana po 5 setach z Kyrgiosem). Zapowiada sie ciekawy mecz. Jak Gasquet zagra na swoim dobrym poziomie nie widze tu zadnych szans na wygrana dla kanadyjczyka.
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Steve Johnson - Florian Mayer 1 @1.44
Stan Wawrinka - Kevin Anderson 1 @1.36
Dubel w Bet365 1.96 ⛔
Florian Mayer bardzo słabo się prezentuje po powrocie. Ledwo trzy zwycięstwa w tym roku i to z zawodnikami delikatnie mówiąc słabymi (Youzhny, Gombos i Struff). Tak to przegrywa wszystko jak leci, dodatkowo w meczu pierwszej rundy w Halle przegrał ze swoim rodakiem w fatalnej formie do zera(!) i to na trawie(!), łącznie stracił w meczu podanie aż cztery razy. Amerykanin zupełnie odwrotnie - po porażce z Nadalem w Madrycie mecze rozgrywane na dobrym stabilnym poziomie, osiągał dobre wyniki i to na cegle (super mecz w Rzymie z Fogiem czy 3R RG gdzie przegrał z późniejszym triumfatorem). Tutaj trawa, gdzie powinno mu się grać jeszcze lepiej, pokonał w pierwszej rundzie groźnego Tomica, stracił podanie tylko raz. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż zwycięstwo Johnsona, nic nie przemawia za Niemcem.
Dokładam Stasia. Szczerze mówiąc myślałem że pomęczy się trochę z Kyrgiosem lub przegra bo po prostu będzie rozluźniony po zwycięstwie w Paryżu i zagra na pół gwizdka. Nic takiego, Nick został po prostu zniszczony w 49 minut. 29 winnerów i 14 niewymuszonych błędów Szwajcara robi wrażenie. Anderson uciekł spod topora w spotkaniu pierwszej rundy - Lleyton powinien zakończyć mecz w dwóch setach lecz zaczął popełniać dziwne błędy i w decydującym momencie serwując na mecz dał się przełamać. Był to pierwszy mecz Afrykanera na trawie tak więc zakładam że w kolejnym spotkaniu zaprezentuje się pewno lepiej, ale Szwajcar jest w mega gazie i widać że chce mu się grać, tak więc ciężko sobie wyobrazić jego porażkę w tak wczesnym etapie turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom