>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Halle, London 15.06-21.06.2015

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Marin Cilic vs Viktor Troicki dla Mecz. WYNIK 76 26 36 ✅✅✅
KURS: 2,760
PinnacleSports
Chyba &quot;kapeczkę&quot; za wysoki ten kurs na Troickiego. Ostatnio w Stuttgarcie nie doceniłem Troickiego i tym razem nie zamierzam popełniać tego samego błędu. Panowie spotkali się w zeszłym tygodniu i po trzech setach lepszy okazał się Serb. Czy historia się powtórzy? Wg mnie całkiem to prawdopodobne, a po takim kursie żal nie spróbować. Cilic jakoś nie może tak do końca zaskoczyć... Niby gra w miarę solidnie, niby to wszystko idzie w dobrym kierunku, ale brakuje mu takiego błysku... Świadczy to o jeszcze nieustabilizowanej formie i braku optymalnej dyspozycji. Pewnie podobnie jak ostatnio w Niemczech i w tym meczu nie zabraknie walki, a o ostatecznym wyniku mogą decydować pojedyncze piłki w tie breakach. W takiej sytuacji warto celować w Troickiego, bo ostatnio pokazał, że potrafi na tej nawierzchni zagrać skutecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Jerzy Janowicz - Alejandro Falla
Alejandro Falla wygra przynajmniej jednego seta 1,5@ 5/10
✅
Alejandro Falla 2,3@ 2/10 ⛔

Wygranie seta przez Kolumbijczyka w jutrzejszym spotkaniu to powinna być formalność. Tak jak już kolega wyżej wspomniał Falla to finalista tego turnieju z ubiegłego roku gdzie w finale uległ dopiero Rogerowi. Widać,że Falla lubi tutaj grywać widocznie mu ten turniej leży. Po przeciwnej stronie nasz rodak Jerzy Janowicz gość który na korcie nie ma mózgu i często pajacuje. Forma w tym roku słabiutka tak jak naszej gwiazdeczki Agnieszki Radwańskiej. Gracz z Kolumbii powinien tutaj spokojnie nawiązać walkę z Janowiczem ja nawet myślę,że nie tylko ugra tutaj seta ale może i zakończy to spotkanie zwycięstwem:) Nie ma się co podniecać,że Jurek w pierwszej rundzie ograł gładko Cuevasa bo to był akurat typ zawodnika który gry na trawce unika jak ognia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
1 409

153040

Użytkownik
Cilic - Troicki @ 1 1.53

JA tutaj również widzę że Cillic idzie raczej do góry. Troicki zawiódł mnie niedawno w meczu z Nadalem i podejrzewam że w starciu z Cilicem również dzisiaj zawiedzie a kursy wystawione na to spotkanie jak najbardziej odpowiednie według mnie.

Falla +1.5s - Janowicz 1 @ 1.5

Tutaj ze wzgledu na nieprzewidywalność Jurka i dobre wyniki Kolumbijczyka myślę że hc w ta strone jak najbardziej odpowiednie, over 23,5 rowneiz dobry pomysl jak i DW 2:1 dla Falla.

Szkoda tylko że kolega Kobe241986 tak nie przyjemnie wypowiada sie na temat Agnieszki i Jurka że to gwiazdeczki, że pajac, bez mózgu etc po co to ? Pomyśl co oboje osiągneli, róniedobrze mogło by ich nie być. Myślę że oboje zasługują na szacunek bo dostarczyli już dużą dawkę dobrych emocji i cieszmy się że mamy &quot;swoich&quot; na światowej arenie tenisa.

Isner - Lopez 2 @ 1.75

Tutaj może być różnie jednak myślę że Lopez wyjdzie jako wygrany. Serwis obaj mają bardzo mocny, jednak jeśli chodzi o gre na trawie to wydaje mi sie że Hiszpan to lepsza marka. Ostatnio odpadł z Grothem wiec mam nadzieje ze wyciagnie jakies wnioski i dzisiaj wygra 7:6 6:4
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Halle:
Robredo T. - Seppi A.
Robredo T. +1,5 seta ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
H2H 7:3 z lat 2005-2015, ostatnie 4 mecze wygrał Hiszpan. Dwóch 30 latków z niezbyt dobrym serwisem i niezbyt wysocy jak na tenisistów. Nie spotkali się jeszcze na trawie, w tym roku obaj mieli swoje problemy zdrowotne, ale Robredo na początku sezonu, Seppi ostatnio. Wiele razy urywali sobie podczas spotkań po secie i nic dziwnego, zresztą Tommy to jest specjalista od długich meczów. Włoch pokonał w pierwszej rundzie 37 letniego Tommiego Haasa który wrócił do touru po kolejnej długiej przerwie, ale ten wynik nie robi na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Bo ktoś kto nie grał dobry rok nie może po prostu dobrze grać. Mecz moim zdaniem 50% na 50% szans.
Wynik: 2:6 7:6(6) 3:6
Janowicz J. - Falla A.
Falla A. +1,5 seta ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅

Grali ze sobą dwa razy i w obu przypadkach po 3 setach wygrał Kolumbijczyk. Jak będzie dzisiaj? Trudno powiedzieć, Jerzy Janowicz to jeden z tych tenisistów którego najtrudniej rozgryźć. Potrafi zagrać genialne mecze nie wiedzieć nawet kiedy i czemu, by później nie raz skompromitować swoją osobę żałosnym graniem. Falla ok, rok temu zaliczył tutaj finał, grał świetnie, ale czy powtórzy to również w tym roku? Jurek pokazał, że potrafi wygrać pewnie z Cuevasem, a Falla stracił set z Lacko. Dla Polaka trawa to chyba najlepsza nawierzchnia do gry, stąd też ten genialny wynik na trawie czyli półfinał Wimbledonu w 2013 roku. Liczę na kolejny 3 setowy mecz.
Wynik: 6:2 5:7 6:2
ATP Londyn:
Muller G. - Dimitrov G.
Muller G. +3 gemy ::: 1,92 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅

H2H 1:1 z lat 2012 i 2015. W 2012 grali już podczas tego turnieju i wygrał Bułgar, w tym roku na początku na hali w Holandii wygrał Luksemburczyk. Ogólnie to tak jak już pisałem ostatnio o Mullerze, facet ma świetny serwis, potrafi grać na szybkich nawierzchniach, lubi kończyć akcje, w Hertogenbosch doszedł do półfinału turnieju.
Dimitrov w tym roku gra bardzo średnio jak na niego, zresztą w pierwszej rundzie o mały włos, a pożegnałby się z turniejem i tylko Sam Querrey wie dlaczego przegrał ten mecz. Po prostu psychika, w drugim secie miał przełamanego Bułgara, a później mógł wyjść jeszcze na drugie przełamanie i prawdopodobnie by było po meczu, stało się inaczej. Muller to dość podobny przeciwnik i liczę znowu na zacięty mecz.
Wynik: 6:4 7:6(5)
Cilic M. - Troicki V.
Troicki V. +1,5 seta ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅
Troicki V. +3 gemy ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅


H2H 5:4 z lat 2008-2015. Ostatnie 4 mecze wygrał Troicki, co lepsze spotkali się w poprzednim tygodniu w Stuttgarcie i wygrał Trociki. Kursy trochę spadły na Serba, ale co z tego? Coś się zmieniło na przestrzeni tych kilku dni? Moim zdaniem niewiele. W pierwszej rundzie obaj rozegrali 3 setówki z Francuzami, wszystko podobne i forma, wyniki, H2H itd.
Nie widzę żadnych powodów by faworyzować tutaj Cilica, oczywiście może i parę lat temu w Queen&#39;s Club grał świetnie, ale teraz sytuacja diametralnie się różni. Kto wygra? Trudno powiedzieć, ale liczę tutaj po prostu na kolejny zacięty mecz, taki jak w Niemczech.
Wynik: 7:6(8) 2:6 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Marin Cilic - Viktor Troicki @ 1,54 Pinnacle ⛔ [7-6 2-6 3-6]

Queen&#39;s to turniej Cilicia, w 2012 tu wygrywał, rok później był finalistą - lubi i potrafi tu grać. Obaj panowie spotkali się na korcie kilka dni temu KLIK, Cilic nie postawił kropki nad i, a potem się posypał. Uważam, że tym razem, w przeciwieństwie do Troickiego, ma realną możliwość zagrać lepszy mecz, a to powinno wystarczyć do zameldowania się w ćwierćfinale.
W pierwszej rundzie nieco bardziej przekonywujący był Chorwat, z motywacją na pewno nie będzie miał problemu, dlatego też uważam, że warto pobrać Cilicia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Troicki - Isner ---- Isner @ 1,78 Pinnacle ⛔
Amerykanin zagrał dziś świetne spotkanie z Lopezem. Zaserwował 36 asów przy skuteczności 1 podania ponad 70% co uczyniło go praktycznie nie do złamania. Zresztą taka dyspozycja serwisowa dla Isnera jest dość częsta i specjalnie nie dziwi. Lopez też zaserwował prawie 30 asów, więc swoje zagrał i nie było mowy o słabej grze Hiszpana. Troicki grał w finale w Stuttgarcie w ubiegłą niedzielę, a tu w Londynie pokonał po 3 setach Mathieu i Cilica, więc ma prawo być już trochę zmęczony. Cilica pokonał już 2 raz w ciągu kilku dni, a to o czymś świadczy. Może Chorwat nie jest ostatnio w optymalnej formie, ale przynajmniej widać, że Troicki ostatnio gra równo i na wysokim poziomie. Serb też nieźle serwuje, ale oczywiście nie tak dobrze jak Isner. Spodziewam się w tym meczu tiebreaków, a jeśli do nich dojdzie to wygra je bardziej opanowany i lepiej serwujący zawodnik, a więc prawdopodobnie będzie to Isner.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Anderson + Raonic @2.00 Marathon

Nie przepadam za Gillesem Simonem, jego tenis jest nudny. A zmierzy się z Raoniciem. Zacznę od Simona. W tym roku różnie z formą bywało. Początek raczej słaby, później półfinał w Monthpellier i wygrana w Marsylii. Następnie jakieś 2-3 rundy i koniec. Rao jest po kontuzji ale radzi sobie całkiem nieźle. Z Wardem trochę problemów było, za to z Gasquetem wygrał już pewniej lecz również po 3 setach. W ciągu roku sporo dobrych wyników jak finał w Brisbane czy ćwierćfinał AO, półfinał w Rotterdamie, na IW oraz dalsze rundy w Miami, Monte Carlo i Madrycie. Rao dysponuje mocnym podaniem i niezłym kończącym uderzeniem. Żil Simą nastawiony jest bardziej na ciągłe przebijanie piłki w oczekiwaniu na błędy rywala. Ze słabszymi rywalami to się na trawie jeszcze sprawdza, Goffinowi i Kokkinakisowi dało radę. Jednak Rao to półfinalista Wimbledonu 2014 i powinien stawić opór. Wcześniej miewał średnie wyniki na trawie, ale wtedy zaskoczył wielu eliminując po drodze Ebdena, Socka, Kubota, Nishikoriego oraz Kyrgiosa a zatrzymując się dopiero na Rogerze Federerze. Największy sukces Simona na trawie to finał w Eastbourne. I to by było na tyle jeśli o niego chodzi, do wyniku Rao na Wimbledonie nawet się nie zbliżył.

Kevin z Hewittem nie przekonywał, ze Stanem za to już niezłe spotkanie. Zaś forma GGL-a to jedna sinusoida. Raz na wozie, raz pod wozem. Dobry początek roku - 4 runda AO i wygrana w Zagrzebiu. Potem niemal same porażki. Później wygrana w Bukareszcie i półfinał w Estoril oraz 3 runda w Rzymie. Znów parę porażek i teraz dwie wygrane na trawie, gdzie asem nigdy nie był, chociaż zdarzyło mu się osiągnąć niezłe wyniki w jakiś mniejszych turniejach. Kevin jednak w tym roku trzyma w miarę stały poziom i liczę na niego również w tym meczu. Na trawie potrafi grać, niestety miewał pecha i trafiał dość szybko na niezłych rywali i ciężko było mu wygrywać. Powinien jednak zabijać serwisem to po pierwsze, ma bardzo dobre i mocne uderzenie kończące a jego rywal woli raczej wolniejsze nawierzchnie.

Troicki V. - Isner J. 2 @1.78 Pinnacle

Victor ma prawo być zmęczony, ostatnio rozgrywa sporo meczy. 2 razy na przestrzeni kilku dni ograł Cilicia, który mimo że bez formy, dalej jest tym słynnym Marinem. Z Mathieu też trzy sety. John z kolei pokonał dopiero co faworyzowanego Feliciano Lopeza po 3 setach, 3 TB i ani jednym przełamaniu. Wcześniej mecz bez większej historii z Donaldsonem. Z Felkiem aż 36 asów, co robi wrażenie. Troicki też ich trochę walił, bo po kilkanaście w meczu mu się zdarzało. Serb pokazał, że gra na trawie mu leży, osiągnął finał w Stuttgarcie, gdzie przegrał z Rafą Nadalem. Teraz staje przeciwko maszynce serwisowej i uważam, że już teraz skończy się jego niezła seria dobrych wyników.

Czekam na ofertę z debli, może coś ciekawego będzie jeszcze.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ten typ tak bardziej na czuja nie bede udawał wielkiego znawcę w tym temacie z prostego powodu do najlepszych w temacie sporo mi brakuje.
Wydaje mi sie ze jest value jeśli chodzi o granie w strone Jureczka naszego kochanego jutro.
Dzisiaj bardzo fajny mecz z Falla chociaż ten próbował atakować to tylko w 2 secie był groźny tak to go Jerzy zniszczył.
Przeglądam sobie teraz wyczyny Keia na trawie no i jak ma niego to szału nie widzę.Jest kilka ciekawych zwycięstw ale spektakularnych brak.Oczywiscie Japończyk w tym sezonie chce iść jeszcze dalej a co za tym idzie poprawi także grę na trawie ale czy na tym mało istotnym turnieju? No nie sadze...
Za to nasz Jureczek kazdy mecz powinien traktować jak mistrzostwo swiata bo upadł nisko ale ja mysle ze teraz bedzie tylko lepiej sezon na cegłę dobiegł końca w końcu Jerzy ugra troche tych punktów.
Patrząc na jego obecna formę jestem w stanie zaryzykować ze ugra chociaż jednego tie brake i w drugim secie nie da sie zmieść jak dzisiaj Brown.
Liczę ze Polak zagra lepiej i sprawi kłopoty Samurajowi:
Janowicz-Nishikori over 21.5 gema 1.70 Unibet ✅
Czekam tez na kurs na seta dla Seppiego bo Monfils mnie zupełnie nie przekonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
master. 1K

master.

Użytkownik
Garcia-Lopez vs Anderson - - - Tie Break w meczu @ 1.57 ✅ ✅ ✅
+
Troicki vs Isner - - - Tie Break w meczu @ 1.25 ✅ ✅ ✅
AKO: 1.97

Generalnie nie ma co sie tutaj duzo rozpisywać, są to mecze drwali którzy zabijają swoimi serwisami i utrata podania zdarza się bardzo rzadko. A skoro tak to i o przelamanie przeciwnika nie łatwo. Garcia 3 mecze na grassie i w każdy zaliczył tb, Anderson 2 mecze i podobnie jak Garcia w oby dwóch grał tb. Nie inaczej sytuacja przedstawia się w drugim zestawieniu tj. Troicki 7 meczów i w 6 grał tb (szybki mecz zaliczył z Coricem, który grał bodajże 2 mecz na trawie w karierze) natomiast Isner 2 mecze w których gral tb. Statystyki oczywiscie tylko i wylacznie z tego roku. Dzisiaj nie będzie inaczej. Życzę wysokich wygranych.
Równie dobrze można zagrać opcją Tie Break w pierwszym secie
Garcia-Lopez vs Anderson @ 2.75 ✅ ✅ ✅
Troicki vs Isner @ 1.90 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Gilles Simon vs Milos Raonic dla Mecz (1.358) WYNIK ?
???? Viktor Troicki vs John Isner dla Mecz (1.662) WYNIK ?
KURS: 2,256
PinnacleSports

W moim odczuciu aspekt siły fizycznej będzie kluczowy w spotkaniu Simona z Raonicem. Owszem, Simon dysponuje całkiem fajnym returnem, ale na serwisy Raonica nie ma zwykle żadnej odpowiedzi. Gasquet też dobrze gra na returnie, a po podaniach Milosa spuszczał głowę i przechodził na drugie &quot;karo&quot; serwisowe nie dotykając piłki! Tak to wygląda sprawa z Raonicem a na trawie jest to jeszcze spotęgowane. Po ostatnim urazie kostki śladu większego nie zauważyłem, poza niebezpiecznym poślizgnięciem się w meczu z &quot;Ryśkiem&quot; - no niestety gra na trawie niesie ze sobą to ryzyko. Tak czy tak, dla mnie Milos jest tutaj słusznie faworytem i idę w stronę zawodnika mającej na tej nawierzchni o wiele więcej atutów niż jego rywal.
Do dubelka dokładam kolejną &quot;strzelbę&quot; Big Johna. Jak wczoraj grałem na Troickiego, tak dziś idę w stronę jego przeciwnika. John będący w dobrej dyspozycji serwisowej jest bardzo ciężki do przełamania, a będący w super dyspozycji serwisowej jest nie do ugryzienia! 36 asów z Lopezem i 21 z Donaldsonem??? Kosmos jakiś! vasyl86 już to zresztą fajnie opisał, więc nie będę wiele powielał tego co już zostało napisane a dołączeni się do zdania kolegi. Dodam tylko, że Victor bywa mega specyficzny na korcie i zdarzają mu się wybuchy złości i zdenerwowania, a przy tak grającym Isnerze o to nie powinno być aż tak trudno ????


===============================================================
???? Andy Murray v Gilles Muller (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK ?
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 4,00
Bet365

Oj, na pierwszy rzut oka kurs &quot;trochę&quot; zawyżony! W końcu Andy trafia na zawodnika, który na tej nawierzchni potrafi zagrać kapitalnie (chociaż już Verdasco się wczoraj mocno Szkotowi postawił). Dla stylu gry Mullera gra na trawie pasuje idealnie i jeżeli zachowa kapitalną formę serwisową z ostatnich dni (37 asów z Youzhnym i 19 z Dimitrovem) grając na super % wygranych piłek po pierwszym podaniu to Andy może mieć problemy. Szkot jeszcze nie miał w tym turnieju jakiejś większej zapaści chociaż zarówno z Lu jak i z Verdasco był przełamywany. Moment słabszej gry i strata serwisu z graczem pokroju Mullera często gęsto kończy się nie inaczej jak stratą danego seta. Andy z drugiej strony to na trawie zawodnik światowej półki. Przecież w 2013 wygrał zarówno tutaj w Londynie jak i później pamiętny Wimbledon, więc kto jak kto, ale on tutaj na pewno nie odpuści i nawet jak przegra &quot;przypadkowo&quot; seta to ściśnie pośladki i wskoczy na wyższy poziom gry. Ja to tak w tym meczu widzę, ale jak będzie to jutro zweryfikuje trawa w Queen&#39;s Club. Kurs w zestawieniu z szansami trafienia w moim odczuciu za wysoki i zmierzam z tego skorzystać i tym razem ????

===============================================================
???? Andreas Seppi/Gael Monfils (O 22.5) dla Mecz (1.884) WYNIK ?
???? Jerzy Janowicz/Kei Nishikori (O 22) dla Mecz (1.884) WYNIK ?
KURS: 3,549
PinnacleSports

Sorry, ale padam na ryj i nie dopiszę analizy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nestor/Paes-Matkowski/Zimonjic 0-2
Matkowski/Zimonjic 2.06 MarathonBet 2.02 Pinnacle
✅✅✅ IZZI Planowo!
Coś mi tu kompletnie nie pasuje, a jest to kurs. Gdzie Dziadki faworytami z Matkami? Popatrzmy na ostatnią formę obu par. Dla mnie jest tutaj wielka różnica. Para polsko-serbska wiele dobrych wyników, półfinały, finały na różnych nawierzchniach. Widać, że Marcin zgrał się z Nenadem i przy tak klasowym partnerze odżył. Obaj grają nieźle, uzupełniają się, niezły serwis i lepsza siatka, to powoduje, że potrafią się teraz postawić każdemu. A Daniel z Leanderem? To już próg ich kariery, nie ta kondycja, zwrotność, widać to dobrze po wynikach. Wystarczy, że dostają ograną, bardziej dynamiczną parę i już leżą. Tutaj dostali na razie dwa ogórkowe deble, bo Rafa z małym Marciem na trawie i sklejka singlistów Bautista/Troicki wymagającymi rywalami nie są. Jednak matki to inny kaliber, więc kompletnie nie rozumiem tego podejścia buków, jednak nie będę na to narzekał, a po prostu pobiorę piękny kurs. Dla mnie spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lars19 272

lars19

Użytkownik
Federer - Mayer
under 21 gema @ 1,87 pinnacle ✅✅
Mayer swoje już ugrał w tym turnieju. Przedstawicie gospodarzy, wygrał w poprzedniej rundzie z Johnsonem, a 1 spotkanie ze Struffem.
Fedex trudny bój z Kolbą, wygraną z Gulbą. Roger pewnie trzyma swoje podanie nie dając wielu szans przeciwnikom. W prawdzie z Kolbą zdarzyło mu się mieć chwile słabości ale Philip co zdecydowanie lepszy zawodnik od Mayera.
Federer pewnie trzyma swoje podanie na trawie, i potrafi wyjść z opresji, z Gulbisem z 40:15. Mayer nie powinien sprawić za wiele problemów.
Natomiast z drugiej strony widzę wiele szans dla Rogera. Jonhson dwukrtonie połamał Niemca i miał kilka bp. Warto wspomnieć, że w 3 setówce ze Struffem, Mayer przegrał seta 6:0, co oznacza, że przegrał wszystkie swoje podania.
Pierwszy set może być wyrównany ale z biegiem czasu coraz wyrażniejsza będzie przewaga Rogera. Widzę tutaj wiele bp dla niego.
Mayer ma dobry serwis, skuteczny na trawie ale zdarza mu się mieć przestoje.
Dzisiaj liczę na dobrą postawę Szwajcara i szybki meczyk w jego wykonaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
ATP Halle - QF
Tomas Berdych - Ivo Karlovic
19.06.2015 / 12:00
Ivo Karlovic (+1,5 seta) @ 1,88 ✅
Pinnacle

Bardzo ciekawe spotkanie w ćwierćfinale turnieju w Halle. Dr Ivo kontra H&amp;M. Obaj panowie dysponują świetnym serwisem, chociaż chorwacka maszynka do serwowania w tej materii może poszczycić się większym kunsztem. Drugi serwis Berdycha to jego achillesowa pięta i potencjalna kopalnia punktów dla co bardziej ogarniętych przeciwników. Jeśli idzie o wymiany i urozmaicenie gry, to więcej atutów ma Berdych - solidna gra z linii końcowej, potężny fh. Ivo niestety wykazuje oznaki zdrewnienia, ale za to świetnie sobie radzi przy siatce. I gdyby tak założyć, że psychika nie gra roli w spotkaniu, to widziałbym tutaj gładkie 2-0 Berdycha. Niestety Berdych nie należy do zawodników z mocną głową, często w kluczowych momentach spotkań (zwłaszcza ze ścisłą czołówką) po prostu się gubi i oddaje pole. Obaj panowie we wcześniejszych rundach odprawili po jednym ceglaku (Ivo - Giraldo / Tomas - Estrella Burgosa) i po jednym trawiastym żółtodziobie (Ivo - Alexa Zvereva, Tomas - Borne Corica). Bardziej męczył się Ivo, który oddał po jednym secie każdemu ze swoich przeciwników. Berdych za to dał Coricowi darmową lekcję gry na trawie, a Estrellę odprawił gładko, choć oddał mu raz podanie.
W tym spotkaniu widzę spore szanse na ugranie seta przez Ivo. Berdych nie jest twierdzą nie do przełamania i nie potrzeba do tego zawodnika wszechstronnego, gdyż większość straconych podań Czecha to wynik jego błędów (wykorzystał to m. in. właśnie Estrella). Jeśli Ivo przełamie Berdycha, to ma ogromne szanse na wygranie seta. Jeżeli doszłoby do TB, to lekką przewagę ma Berdych, ale czy wytrzyma psychicznie ?
Reasumując, liczę na to, iż słaba psychika Berdycha w pewnym momencie spotkania wyśle maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach - a wtedy Ivo ma otwartą drogę do zgarnięcia seta. Kurs całkiem przyjemny, toteż pobieram.
wynik: 5-7, 7-6(8), 4-6 ✅ // Ivo 45 asów. Berdych zgodnie z planem i to już w 1 secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Taka ciekawostka:
Muller +3,5 gema 2,07
Muller +4 gemy 1,53

ATP Londyn:

Troicki V. - Isner J.
Troicki V. +2 gemy ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅
Toricki V. +1,5 seta ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅


H2H 3:2 z lat 2009-2015. Ich mecze często były zacięte, zresztą większość meczów z Isnerem jest taka. Nie zdziwię się jak padną tutaj 3 tie-breaki tak jak w meczu z Lopezem. Obaj świetnie serwują, Troicki widać, że w ostatnich tygodniach świetnie czuje się na trawie. Finał w Stuttgarcie, tutaj już dwa pewne zwycięstwa robią swoje. Kto wygra? Trudno powiedzieć, ale raczej jest to mecz typowy 50% na 50% szans i wszystko zapewne rozstrzygnie się w tie-brekach. Dlatego tez zabezpieczam się handicapami setowymi i gemowymi.

Wynik: 7:6(5) 6:3
ATP Halle:
Seppi A. - Monfils G.
Seppi A. +1,5 seta ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 1/10 ▶
Seppi A. +3,5 gemy ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 1/10 ▶


H2H 1:4 z lat 2007-2012 czyli grali ze sobą bardzo dawno, tylko na nawierzchni typu hard. W trzech meczach Seppi urwał przynajmniej jednego seta. Moim zdaniem trawa to najmniej ulubiona nawierzchnia dla Monfilsa, zresztą to jest typowy defensor który nigdy jakiś spektakularnych sukcesów na grassie nie mial. Prędzej można wspomnieć o wymianie na bodajże 70 piłek z Simonem Gillesem, z turnieju Australian Open z poprzednich lat.
Seppi to cwany tenisowy lis, ten sezon może zaliczyć na pewno do całkiem udanych, a przede wszystkim pierwszą cześć roku. Pomimo przerwy od gry spowodowaną jakąś kontuzją, to jednak powoli wraca do dobrej formy. W 2013 roku bilans na trawie miał 6:2 czyli całkiem przyzwoicie. Tutaj zaliczył już dwa udane zwycięstwa nad Robredo i Haasem. Po kursie ponad 3,00 nie stoi w tym meczu wcale na straconej pozycji.
Wynik: 6:1 1:0
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Andreas Seppi - Gael Monfils
Typ: Seppi + 3,5g
Stawka: 2/10
Bet365


Na koniec dzisiejszego dnia organizatorzy turnieju w Halle uraczyli nas bardzo ciekawym i sądzę, że wyrównanym meczem, pomiędzy Seppim i Monfilsem. Według bukmacherów to Francuz jest faworytem, aczkolwiek ten kurs zdecydowanie za niski i zdecydowanie warto zagrać coś w stronę Włocha.

Patrząc na statystyki to wygląda to równo, obaj mniej więcej na tym samym poziomie jeśli chodzi o serwis. Ciut lepszy przy drugim podaniu jest Włoch, ale tutaj inny czynnik jest bardzo ważny, a więc podejście Francuza. Zagrał tutaj dwa mecze na optymalnym poziomie powiedzmy, ale grass to nie jest jego nawierzchnia, gdyż nie może realizować tego, w czym jest najlepszy, a więc solidna defensywa. Na tej nawierzchni trzeba atakować i kończyć przy siatce. Oglądając Francuza w tym, jak i poprzednim turnieju to można dojść do wniosku, że gra te woleje na prostych nogach, być może jego kolana nie pozwalają na wszystko, więc sporo na tym traci, a Seppi to nie jest zawodnik, który mu odpuści.

Włoch to walczak, w tym turnieju pokonał Haasa i Robredo, co naprawdę może byc nieco zaskakujące, ale to tylko pokazuje, że jest zmotywowany i być może wróci do swojej gry z początku roku, a wtedy może nie być wesoło dla jego rywali. Seppi na trawie nie ma spektakularnych wyników, lecz grać potrafi, więc jeśli skupi się na swojej grze, a nie na &quot;pajacowaniu&quot; przeciwnika to powinien handi pokryć, a moim zdaniem nawet wygrać.​
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Seppi vs Monfils / @ 3,04 / Pinnacle
O tych dwóch panach zostało już wiele powiedziane, więc króciutko.
Na pewno nie przejdę obojętnie obok takiego kursu na Włocha.
Moim zdaniem Seppi w porównaniu do Francuza ma zdecydowanie poukładane w głowie a z kolei Monfils jest nieprzewidywalny. Na trawie ze sobą jeszcze nie grali, Seppi pokonał Robredo 1:2 i wracającego a przede wszystkim doświadczonego Tommyego Hassa 0:2 co bez dwóch zdań nie jest lada wyczynem. Francuz w ostatnim spotkaniu pokonał 0:2 Kukushkina a wcześniej Rosola.

* za drobne Seppi 2:0 / @ 5,10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kevin Anderson - Gilles Simon 1.65 5/10 maratron✅
Simon w 1/2 na trawie to sa jakies kpiny, Milos niestety skompromitowal sie po raz kolejny, jego podciecia z bh bez pozycji powinny trafic do tenisowych jaj. Simon wczesniej ogral Goffina i Kokkinakisa to jeszcze sie da zrozumiec, teraz Anderson i mysle, ze zabawa sie skonczyla. Nie wyobrazam sobie zeby Francuz to wygral. Kevin ma dosc ograniczony tenis ale bez jaj powinien sobie gemy wyserwowac a z fh ladnie siekac winnery. Troche sie obawiam jak bedzie wygladac jego gra po drugim podaniu i przy solidnych returnach ale nie wierze po prostu w Simona. Reprezentant RPA zle zaczal turniej to jest dla niego pierwsza impreza na grassie wiec mial prawo. Przegral seta z Hewittem i w drugim byl przelamany. Wrocil do meczu, zawalczyl i wygral 7-5 6-2. Potem pieknie ogral Stana Wawrinke 7-6 7-6 i dzis Garcie Lopeza 7-6 7-5. Dobrze to wszystko wyglada i powinien byc w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Raonic w meczu z Simonem przede wszystkim pokazał to, o co zawsze można się obawiać spoglądając na zawodników jego pokroju. Jedynie serwisem wychodził z tarapatów, w które nawiasem mówiąc raz po raz Francuz go wpędzał. Przy serwisie Simona Kanadyjczyk był kompletnie bezradny powtarzając co chwila te same błędy, nie ujawniając jakiegokolwiek pomysłu na grę z głębi kortu. Typowy tenisowy drwal, jeździec bez głowy nie mający zupełnie pomysłu na przeciwnika.
Przeciwnika, któremu trzeba oddać, że wygrał zasłużenie i.... chyba to wszystko. Bo według starego powiedzenia gramy na tyle, na ile rywal nam pozwala. I dzisiaj pozwolił. Simon nie pokazał dzisiaj niczego wielkiego i wystarczającego, co pozwalałoby pomyśleć o powalczeniu z lepszym rywalem, dysponującym nie tylko potężnym serwisem, ale jakimkolwiek polotem w dłuższych wymianach. Wydaje się, że takim rywalem będzie Anderson, dlatego wszystko wskazuje na to, że Simon na półfinale zakończy zmagania.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Gilles Simon - Kevind Anderson
Typ: Anderson @ 1,57
Stawka: 4/10
Bet365

Mocniejsza stawka na ten bet, gdyż wygląda on naprawdę bardzo solidnie. Kevin Anderson w moim odczuciu jest tutaj wyraźnym faworytem i nie sądzę, żeby przy tej dobrej grze przegrał w półfinale z Simonem, jednak powoli...
Zawodnik z RPA gra tutaj bardzo dobry turniej, jedynie początek meczu z Hewittem był taki niewyraźny. Tam jednak Kevin pokazał charakter i wyciągnął drugiego seta z beznadziejnego stanu, a w konsekwencji wygrał mecz. Następnie był skazywany na porażkę z Wawrinką, lecz okazał się lepszy po dwóch tie-breakach, a i w kolejnym meczu grał dalej bardzo skupiony, czego konsekwencją były również dwa sety z Garcia-Lopezem.
Co jest ważne? Pewność siebie i brak zmęczenia myślę. Biorąc pod uwagę styl tego tenisisty i warunki fizyczne to są to bardzo ważne czynniki. Jeśli chodzi o aspekty czysto sportowe to na pewno bardzo dobry serwis i skuteczny forehand i przy drugim serwisie na ciało na nic zda się dobry return Francuza.
Simon nie miał łatwej drogi do półfinału. Ciężkie mecze z Goffinem i Raoniciem i dość niespodziewanie, moim zdaniem, oba te mecze Gilles wygrał. Nie mniej jednak nie jest to jakiś wirtuoz gry na trawie i jeśli nie odpali w żaden sposób to nie widzę go w tym starciu.
Anderson przeważa Simona w większości znaczących elementów gry, które decydują o wynikach meczów na tej nawierzchni, stąd twierdzę, że ten kurs jest całkiem optymalny i też stawka idzie większa. Nawet jeśli dojdzie do tie-breaku to tam Anderson sobie poradzi, a wcześniej będzie go ciężko połamać. Jak dla mnie warto.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Simon Gilles (+1,5s) - Anderson Kevin 1 @ 1.59 Pinnacle ✅
A ja pozwolę się z powyższymi analizami nie zgodzić i pójść w stronę jednego seta ugranego przez Francuza po podobnym kursie jaki możemy dostać aktualnie na Andersona. Nie ulega wątpliwości, że bardziej na trawę pasuje styl Andersona ale dzisiaj Gilles pokazał, że z typowymi service-manami pokroju Raonicia czy Andersona po prostu może sobie poradzić, bo to też nie są maszyny, które w koło będą utrzymywać ten swój serwis, który jest ich główną bronią.
Oglądałem całe pierwsze spotkanie Andersona z Hewittem i wypadł tam po prostu beznadziejnie. To że wygrał ten mecz zawdzięcza tylko i wyłącznie Hewittowi, który przy piłkach meczowych zachowywał się jak totalny kretyn i zamiast wygrać to spotkanie 2:0 (serwował na mecz) to przegrał 2:1 po totalnie oddanym 3 secie. Nie ukrywam, że mi Anderson zaimponował tym come-backiem, bo wyglądał naprawdę słabo przez cały mecz ale mimo wszystko trzeba sobie powiedzieć jasno, że z Hewittem w aktualnej formie nie powinien mieć żadnych ale to żadnych problemów (gość przechodzi po Wimbledonie prawdopodobnie na singlową emeryturę, a jego rekord z tego roku jest totalnie beznadziejny).
Problem pojawia się u Andersona wtedy kiedy nie wchodzi mu pierwszy serwis i musi w jednym gemie serwować drugim serwisem. Wtedy pojawia się wielki ból, bo w wymianach jest to zawodnik słaby, którego Simon z całą pewnością zajedzie jako przebijak i będzie te wymiany wygrywał (tak jak dzisiaj z Raoniciem, który nie miał dosłownie nic do powiedzenia w wymianach). Ile da radę ten poczciwy Anderson serwować tym pierwszym serwisem nie wiadomo ale pewne jest, że kiedyś się zatnie, a Simon dzisiaj takie szanse wykorzystywał w 100%.
W związku z powyższym, ze z Hewittem Anderson zagrał totalnie beznadziejny mecz i de facto dawno nie powinno go tu być, ja nie mam zamiaru skreślać Simona w tym meczu i uważam, że ma szanse ugryźć tutaj przynajmniej jeden set. Jeśli Anderson tylko będzie miał słabszą chwilę w jakimś gemie i pozwoli Simonowi na wymiany to jest z góry skazany na przegraną. Bronią service-manów jest ich podanie, a przy podaniu przeciwnika z reguły kuleją jeśli nie uda im się ustrzelić jakiegoś mocnego winnera. Simon będzie próbował zabiegać Andersona, bo przy tych gabarytach nic dziwnego, że zawodnik z RPA porusza się jak wóz z węglem. Dlatego biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty nie uważam, żeby typ na Andersona był taki niesamowicie dobry i myślę, że warto pograć na to, że Simon ugra przynajmniej jednego seta po takim samym kursie jak w wypadku wygranej Andersona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom