>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Halle, London 15.06-21.06.2015

Status
Zamknięty.
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Johnson + Berdych @1.72 Marathon⛔
Zagrałem potem Berdzia w treblu z Rogerem i Ivo i wyszło na ✅ ????
Johnson fajnie zaprezentował się z Tomiciem. Powiem szczerze, że byłem lekko zdziwiony wynikiem, bo dla mnie Tomic brał tamten mecz. Jego rywal - Florian Mayer - miał długi rozbrat z tenisem. W dodatku po powrocie prezentuje się zwyczajnie słabo. Patrząc na dobrą formę Steva śmiem powątpiewać, czy udała się Mayerowi wygrać.
Corić do trawy nie pasuje, co prawda wygrał pierwszy mecz, ale wciąż mam przed oczami obraz ze starcia z Troickim, gdzie wygrał zaledwie 2 gemy. Tomek zaczął od pewnej wygranej z Estrellą, i moim zdaniem nie powinien mieć większych problemów z awansem do kolejnej rundy.
Marrero S. D./Cuevas P. - Klaasen R./Ram R. 2 @1.89 Marathon✅
Marrero i Cuevasem bardziej pasują mi na wolniejsze nawierzchnie. Cegła to raczej ich żywioł, na trawie bez większych sukcesów. Ram i Klaasen grają co prawda od niedawna, ale ostatnio w niezłej formie i na pewno mają tutaj spore szanse na wygraną. Do lekkiego spróbowania moim zdaniem warto.
Anderson K. - Wawrinka S. -1.5 seta 2 @2.23 Pinnacle⛔
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Federer Roger - Gulbis Ernests, over 21.5 gemów, Pinnacle Sports 1.98

6:3, 7:5 ⛔⛔⛔ Jeden gem ????

VS.


O Federerze pisałem przed meczem z Kohlschreiberem gdzie stawiałem na Niemca.

Na wstępie piszę, że doszukuje się sensacji i typ jest za bardzo drobną kwotę. Federer będzie miał niebawem 34 lata lecz wiek w jego przypadku nie ma żadnego znaczenia tym bardziej jak gra na trawie. Wiele ludzi co roku pisze, że będzie to koniec Szwajcara a on co roku pokazuje iż ciągle jest w genialnej dyspozycji. Sezon 2015 ma fantastyczny gdzie wygrał 3 turnieje i dodatkowo zaliczył 2 finały ostatnio podczas French Open odpadł w ćwierćfinale z Wawrinką (późniejszym triumfatorem) ale mączka to najgorsza nawierzchnia Rogera a trawa najlepsza. Szwajcar na trawie wygrał 132 meczów i przegrał tylko 20 co czyni go arcymistrzem z kortów trawiastych. Roger wygrał 7 razy Wimbledon gdzie to osiągniecie już zwala z nóg jeśli chodzi o podłoże trawiaste. Ale ten turniej w Halle można uznać za ulubiony ponieważ wygrywał tutaj 7 razy i zaliczył jeszcze 2 finały. W 2013 roku jak i 2014 wygrał tutaj i ma ogromne szanse aby wygrać tutaj ponownie. Rok temu w pierwszej rundzie ku zdziwieniu wszystkim stracił seta z Portugalczykiem Sousą gdzie pokonał go 6:7, 6:4, 6:2. Czym było to spowodowane? Zapewne przejściem z kortów ziemnych na trawę. Wiadomo, że wielki mistrz ma takich problemów jak kot napłakał ale jak widać każdemu one się zdarzają. Nie jest dla mnie tylko wyznacznikiem to, że stracił tutaj seta na dzień dobry z Sousą ale będzie grał z bardzo wymagającym tenisistą.
Przełamać Rogera na trawie jest piekielnie trudne i nie wiem jak wielki dołek musiałby mieć Szwajcar aby tracić podanie dlatego szanse widzę w jakiś tie breakach. Ale Kolba jak ma dzień to też mimo swojego niewielkiego wzrostu potrafi serwować jak natchniony. Panowie grają jednoręcznym bekhendem także mecz powinien być ładny do oglądania. Kiedyś kursy na takie spotkanie wynosiły 1.02-9.00 a dzisiaj 1.20-5.50. Wiadomo, że kursami nie ma się co sugerować ale jakiś minimalny wyznacznik też jest. Tak jak napisałem na początku doszukuję się tutaj sensacji także proszę nie pisać komentarzy, że zwariowałem czy coś takiego
Jak wrażenia po tamtym meczu? A takie, że Szwajcar wygrał niezasłużenie i powinien odpaść już w pierwszej rundzie ponieważ jego dyspozycja była bardzo daleka od normy (podobna jak przegrał ze Stachem na Wimbledonie) . Nie mogę napisać, że wszystko wyglądało mizernie ale wszystko wyglądało poniżej normy u Rogera. Tak naprawdę to Kolba przegrał na swoje życzenie gdzie nie wytrzymał presji w tie braku III seta gdzie miał dwie piłki na wygranie meczu a te dwa ważne punkty przegrał. Czy Federer zagra drugi fatalny mecz z rzędu? Pewnie nie, tylko że w tym typie nie widzę porażki Szwajcara a over gemowy a to zupełnie inne bajka. Przeciwnikiem wielkiego mistrza będzie Ernests Gulbis aktualnie 86 w rankingu ATP a w przeszłości 10. Łotysz nie może się pochwalić totalnie niczym w obecnym sezonie ponieważ przegrał 13 meczów a wygrał tylko 4. Coś drgnęło w kwietniu ponieważ nie przegrywał meczów 2:0 a urywał już przeciwnikom sety. Kolejna poprawa miała miejsce w Nicei gdzie pokonał Dolgopolova ale w następnej rundzie odpadł z Thiemem i podczas French Open pokonał Sijslinga 3:0 aby odpaść później w czterech setach z Mahutem. Także aby się zachwycać grą Gulbisa trzeba mocno wszystko naciągać.

Tutaj w Halle pokonał Stakhovskiego 6:4, 7:6 gdzie nie stracił ani razu swojego podania i musiał obronić jedynie trzy break pointy. Pokonanie Ukraińca w dwóch setach to dobry wynik ponieważ Stachu czuje się dobrze na trawie i podobno był w pełni zdrów także tezy, że pokonał przeciwnika nie w pełni sił można wyrzucić do śmieci. W bezpośrednich spotkaniach o dziwo jest remis 2:2 gdzie taka statystyka na pewno musi być zaskoczeniem ponieważ panowie grali ze sobą trzy razy w 2010 roku gdzie w tym okresie Federer był znacznie lepszy niż teraz a Ernests wręcz przeciwnie. Ich pojedynki zawsze były zacięte i nigdy żaden z nich nie wygrywał łatwo i przyjemnie. W turniejach gdzie trzeba wygrać dwa sety zawsze były trzy sety a rok temu podczas wielkiego szlema w Paryżu było ich aż 5 gdzie wygrał Gulbis. Trzy mecze miały miejsce na mączce czyli zupełnie inna charakterystyka dla jednego jak i drugiego w porównaniu do trawy. Tak jak napisałem wcześniej....nie chce mi się wierzyć aby Federer zagrał drugi raz słaby mecz tym bardziej, że Gulbis gra praktycznie nic. Typ opieram głównie na serwisie Gulbisa który jak potrafi a potrafi to serwuje bardzo siłowo a walenie na przysłowiową pałę na kortach trawiastych zawsze zdaje egzamin. Oczywiście jeśli Łotysz nie będzie trafiał to nie będzie tutaj miał najmniejszych szans...mimo wszystko uważam, że Erni nawiąże walkę i over zostanie pokryty.
 
Z 65

zabmistrz

Użytkownik
Mayer - Johnson 2 1.45 ⛔

Florek po powrocie do touru ma problemy z wygrywaniem meczy, to fakt niepodważalny. Z drugiej strony Johnson który już podczas RG pokazał się z niezłej strony. Jego pierwszy mecz z Tomicem pokazał, że forma zła nie jest, nawierzchnia jak najbardziej na plus dla niego, będzie grał to co lubi czyli serwis i forhand. Uważam, że aktualna forma i nawierzchnia promują awansem do następnej rundy Amerykanina i to jego jestem skłonny przewidzieć jako zwycięzce tego meczu.

Zverev - Karlovic 2 1.37 ✅

Młodość kontra rutyna. Aleksander na pewno będzie próbował ile się da by to spotkanie wygrać ale będzie mu bardzo ciężko z doktorem Ivo, który dobrze gra na trawie (osobiście uważam, że lepiej sobie radzi na hardach) i serwuje mnóstwo asów i wygrywających serwisów. Zverev w zeszłym tygodniu mierzył się z Pavicem, podobnym młotkiem jak Krałowycz jednak jak dla mnie poziom niżej wygrał wtedy w 3 setach, IMO teraz będzie trudniej. Zauważyłem, że młodzi zawodnicy mają duże problemy grając przeciwko Ivo, dlatego sądze, że Chorwat wyserwuje ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kokkinakis 2.83 2/10 maraton
⛔
Ladnie Kokkinakis wyszedl dzis w meczu z Chardym, przegral seta a potem ladnie 6-2 6-4. Kangur gra fajny efektowny tenis i jego gra bardzo pasuje na grass. Z Francuzem walnal az 19 asow, tylko 4 podwojne i duzo serwisow wygrywajacych. Akurat Jeremy potrafi returnowac, po prostu na grassie broni sie duzo trudniej. Gra Simona pasuje na grass duzo mniej. Wygral z Goffinem ale nie przekonuje mnie to. Serwis nie za ciekawy mimo bezpiecznego tylko 61% mysle, ze Kokkinakis bedzie mocno atakowac kazda wolniejsza pilke. Simon ma jeden atut w dobrej grze katowej ale to troche malo atutow.
Muller 3.58 1/10 maraton
✅
Muller solidnie w Holandii i teraz dalej podtrzymuje dobra gre w Queens. Ponad 60% serwisu az 37 asow! 61/72 z pierwszego. Bardzo ciezko wygrac z Luxemburczykiem na grassie. Akurat Dimitrov mial dobry sezon 2014 na trawie ale on miewa rozne wahania formy jest malo stabilny i nie sadze tez zeby przed Wimbledonem jakos szczegolnie szalal. Wygral Londyn w 2014 ale obecnie forma jest niska co pokazal w Paryzu. To jest taki mecz, ze mozna dac max 55% dla Bulgara wic 3,58 nie wziac byloby szkoda. Juz pierwszy mecz pokazal, ze forma Grigora nie jest za ciekawa. Przegral 1 seta i zdaje sie, ze bylo 1-3 w drugim jakos z tego wyszedl ale nie przekonuje mnie ten gracz.
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Nieee no, Federer na miękko wygra 2:0 i to raczej bez żadnego TB. Gulbis ostatnio dobrą formę prezentował rok temu na RG, z resztą Fedex ma coś udowodnienia i będzie chciał wziąć odwet za tamto spotkanie (2:3).
Ostatnia dyspozycja Łotysza to żałosne pasmo porażek. On gra dla przyjemności, ma tyle pieniędzy, że nie musi się napinać. Widziałem nie jednego jego spotkanie, głównie na hardzie, gdzie wydawał się totalnie zniechęcony, nawet przy serwisie, a niekiedy nawet nie chciało mu się podbiegać pod siatkę do dosyć jawnych i widocznych skrótów. Forma Ernestsa na 2015 rok to 17 meczów i 13 porażek, nie wierzę w to, że jutro nagle zacznie grać o niebo lepiej i postara się urwać coś Federerowi.
Dzisiaj grał ze Stakhovskym, który jeszcze nie tak dawno brał medicala za medicalem, jak już ktoś wcześniej wspomniał trapiła go kontuzja. Roger ma swoje lata, ale nie zapominajmy jaka to jest klasa zawodnika. Jest zbyt mądry by popełniać głupie błędy, może nie będzie to mecz totalnej dominacji, ale przy jednym przełamaniu powinien każdy set wygrać. Jednym słowem to nie ta para kaloszy, stawiam na łatwe 2-0, chociaż po nędznym niestety kursie - 1,45 Óni .
E : // Roger Federer 2-0 Ernests Gulbis (6:3, 7:5) 1.45 ✅ ✅ ✅
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Kevin Anderson - Stanislas Wawrinka Typ: Anderson @ 3.51 Pinnacle 7:6 7:6 ✅
Należało się tego spodziewać, iż po zwycięstwie Wawrinki na Roland Garros kursy na niego będą przez pewien czas mocno przeszacowane. Jest tak chociażby w dzisiejszym starciu z Andersonem, zawodnikiem dysponującym doskonałym podaniem i całkiem nieźle grającym na trawie. Z kolei Wawrinka nigdy, w tym elemencie tenisowego rzemiosła, mistrzem nie był. Gdyby nie wliczać ostatniego sezonu (7/2) jego bilans na trawie to marne 15/17. Co więcej mam spore wątpliwości co do motywacji Szwajcara. OK pokonał groźnego Kyrgiosa, ale jak dla mnie to zwycięstwo to bardziej takie alibi, żeby nikt mu nie zarzucił, że po wygraniu French Open odpuścił Queens i poleciał w pierwszej rundzie. Dla Wawrinki bez wątpienia priorytetem są Wielkie Szlemy i po takiej dawce tenisa jaka zaznał we Francji raczej nie jest mu w głowie szarpanie się przed Wimbledonem. Oczywiście Stanislas jest bez wątpienia lepszym zawodnikiem od Andersona, jednakże na trawie przy bardzo krótkich wymianach nie będzie to mieć aż takiego znaczenia. Dlatego też upatruję tu szansy na niespodziankę i uważam, że kursy na Andersona reprezentują spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Grałem przeciwko Wawrince w pierwszym meczu i mimo ze zagrał naprawde fajne zawody zdania nie zmienię.Wystarczy spojrzeć w historie spotkań obu zawodników zeby stwierdzić ze kurs koło 2.00 na 2-0 dla Wawrinki w jakimś podrzędnym turnieju do tego na trawie gdzie fajnie to przedstawił Valverde Wawrinka asem żadnym nie jest jest kursem śmiesznym.Do tego Stan jest po maratonie na Garrosie.
Jakos nie chce mi sie wierzyć ze Szwajcar ma taka żelazna kondycje on przeciez nie jest typem chuderlaka.Takie turnieje tez kosztują sporo sił.
Trzeba jeszcze zauważyć jaka masówka zrobił sie win Wawrinki wystarczy spojrzeć typy na forum.W każdym poście na dzien dzisiejszy jest Stan win.
Jak dla mnie to:
Anderson +1.5 seta ✅ 1.90
Anderson win ✅ 3.5
Anderson 2-0 ✅ 6.0
Pózniej dopisze kursy z Pinnacle
Najwyżej poplyne tylko ze tu jest naprawde value
SYSTEM ROZWALONY
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dlatego też upatruję tu szansy na niespodziankę
Valverde
Obserwuje Twoje typy od dłuższego czasu i z tego co widzę to w każdym swoim typie widzisz niespodziankę i wygraną doga a rzeczywistość to brutalnie weryfikuje ponieważ:
Rafael Nadal - Bernard Tomic Typ: Tomic @ 2.50 Pinnacle ⛔
Rafael Nadal - Viktor Troicki Typ: Troicki +3.0 gema AH @ 2.69 Pinnacle ⛔
Robin Haase - Nicolas Mahut Typ: Haase @ 3.14 Pinnacle ⛔
Gilles Muller - David Goffin Typ: Goffin @ 2.20 Bet365 ✅ (gdzie to była najmniejsza niespodzianka)
Rafael Nadal - Gael Monfils Typ: Monfils @ 2.81 Pinnacle⛔
No i teraz stawiasz na Andersona. Piszesz, że Anderson bardzo świetnie serwuje co oczywiście jest wiadomym od początku jego kariery i trudno się z tym nie zgodzić.
Gdyby nie wliczać ostatniego sezonu (7/2) jego bilans na trawie to marne 15/17.
A gdyby nie wliczać ostatniego sezonu Andersona 7/3 jego bilans na trawie to marne 21/18. Ogólnie nie wliczanie sezonów do analizy moim zdaniem jest totalnym bezsensem. Jeszcze pisałaś, że Wawrinka nie jest dobrym rzemieślnikiem jeśli chodzi o grę na trawę czy serwis (chyba, że źle zrozumiałem). Przecież Stan ma kilka niezłych wyników na tej nawierzchni a jeśli chodzi o serwis to gdyby nie jego mocne podanie to Wawrinka nie miałby żadnego wielkiego szlema. Moim zdaniem kolejna analiza mocno naciągana pod tym ale wiadomo każdy ma swoje zdanie. Czy nie ma motywacji? Na pewno ma ją ogromną po wygraniu w Paryżu i chce wygrywać jak najwięcej. Bez obrazy i pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Londyn:

Simon G. - Kokkinakis T.
Simon G. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅

Kokkinakis pokonał Chardiego, ale Francuz w 2015 roku gra dość słabo i pewnie z roku na rok jego wyniki będą jeszcze gorsze. Jeremy przygotował się świetnie jedynie pod turniej French Open, poza tym ciężko znaleźć jakieś spektakularne zwycięstwa w tym roku.
Australijczyk to jeszcze młody zawodnik, nowe pokolenie tenisa, 19 lat i brak mu doświadczenia. Dopiero w tym roku wypłynął na powierzchnie ATP za co trzeba oddać mu szacunek to jednak w starciu przeciwko Simonowi Gillesowi który wczoraj był już jedną nogą poza turniejem nie daję dużych szans. Oczywiście jeżeli serwis będzie wchodził w tie-brekach może zdarzyć się wszystko. To jednak 30 lat Simona Gillesa, czytanie gry, doświadczenie, chęć walki, tenisowy spryt na korcie robi wielką różnicę przeciwko młodzieńczej fantazji.
Wynik: 6:4 6:2
Anderson K. - Wawrinka S.
Anderson K. +3 gemy ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅

H2H 3:3 z lat 2010-2014 i warto wspomnieć o tym, że trzy ostatnie mecze rok temu wygrał właśnie reprezentant RPA. Kursy były w granicach 2,50-4,50. Teraz jest podobnie, a sytuacja niewiele się różni. Wawrinka pokonał Kyrgiosa, ale Nickowi zabrakło jego głównej broni czyli serwisu. Tylko 4 asy przy 6 podwójnych błędach ni jak ma się do 22 asów Andersona w meczu przeciwko Hewittowi. Warto dodać, że Kevin uciekł spod ostrza bo po przegraniu 1 seta w drugim był już przełamany, ale koniec końców ostatecznie rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść.
Afrykaner (bo na pewno nie murzyn) jest o wiele bardziej doświadczony niż Nick. Jeżeli serwis będzie trzymał na wysokim poziomie to mogą paść tutaj tie-breaki, a jak wiemy dobrze tam to jest loteria. Ich poprzednie mecze były bardzo zacięte, kto wygra? Trudno powiedzieć, ale w Wawrinkę nigdy bym nie wszedł po 1,20-1,30. Ile razy on przegrywał po takich kursach, zapewne każdy typer doskonale wie.
Wynik: 7:6(4) 7:6(11)
Dolgopolov A. - Garcia-Lopez G.
Dolgopolov A. + ATP Halle: Federer R. + Berdych T. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔

Dolgopolov wczoraj pokonał Rafaela Nadala, ale tak szczerze to równie dobrze ten mecz mógł przegrać. Odrobił brejka w 3 secie, po czym jeszcze raz przełamał Hiszpana. Ogólnie to tak jak już wczoraj pisałem, Ukrainiec to niezwykle nieobliczalny zawodnik, raz gra świetnie, raz beznadziejnie, ale myślę, że tutaj w Londynie na największej ATP 250 da z siebie wszystko by osiągnąć jak najlepszy wynik.
GGL pomęczył się trochę w pierwszej rundzie z Andujarem który wygrał tylko 1 spotkanie w karierze na trawie, a 12 przegrał. Dla Hiszpana nawierzchnia trawiasta jest chyba jedną z najgorszą w tourze. Uważam też, że po dobrej pierwszej połowie sezonu teraz jego forma będzie spadać.
Mecze z ATP Halle to typowe pewniaczki na podbicie kursu. Federer w Halle gra od lat genialny tenis, Gulbis w tym sezonie to jedna wielka porażka. Berdych to zawodnik klasowy, trzymający niezwykle równy poziom. Corica na trawie kompletnie nie widzę.
Wynik: 3:6 (4)6:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Kokkinakis (+1,5s) + Gasquet (+1,5s) @ 2,32 Pinnacle ⛔
Australijczyk Kokkinakis zagra dziś w 2 rundzie w Londynie z Simonem. Kokkinakis w 1 rundzie wygrał w 3 setach z Chardym, z czego dwa ostatnie wygrał zdecydowanie. Generalnie ten zawodnik prezentuje dobrą formę od pewnego czasu - wygrany challenger na clayu w Bordeaux, potem 3 runda French Open i porażka z Djokovicem zaledwie 6-4 6-4 6-4, no i udany występ w 1 rundzie w Queen&#39;s. Prezentuje on dobry serwis i ofensywny styl, więc ciężko go przełamać. Gilles Simon to solidny przebijaka z Francji, jego styl raczej nie pasuje na grass, zresztą to jest jego najsłabsza nawierzchnia, w 1 rundzie pokonał w 3 setach Goffina, a więc zawodnika o zbliżonym stylu gry. Sądzę, że Australijczyk ma szansę na wygranie seta jeśli będzie serwował tak dobrze jak do tej pory.
Gasquet zagra z Raonicem. Francuz ma bardzo dobry bilans meczów w karierze na trawie, udowodnił, że potrafi grać na tej nawierzchni pokonując Bolellego w 1 rundzie 6-1 6-2. Francuz jest dobrze wyszkolony technicznie, ma bardzo dobry backhand. Jego rywal dysponuje potężnym serwisem, ale powrócił po operacji stopy i w 1 rundzie męczył się z zawodnikiem gospodarzy - Wardem, a więc z tenisistą, który nie powinien mu zagrozić w najmniejszym stopniu. W kolejnym meczu Kanadyjczyk może zagrać już znacznie lepiej, ale biorąc pod uwagę, że zagrał pierwszy mecz aż od 8 maja to jest duża szansa, że i w kolejnym meczu nie zagra na 100% możliwości, co może wykorzystać Gasquet.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Steve Johnson - Florian Mayer 1 @1.40 bet365no tak, pierwszy mecz i pograne. Johnson zapomniał jak się gra forehandem - połowa piłek przestrzelona. Mayer to jakiś pajac, który biegał do siatki i tarzał się po tej trawie. Przeceniony Johnson.
Nie wyobrażam sobie tu innego zwycięzcy niż Johnson. Zawodnik, który od jakiegoś czasu gra naprawde fajny tenis. Oglądałem jego mecz z Fogiem w Rzymie i byłem zaskoczony, że nie jest to drewniak za jakiego go z niewiadomych przyczyn uważałem. Po tym meczu przyszły 3 mecze w RG gdzie odpadł z późniejszym triumfatorem. Wczoraj 2;0 wygrał z Tomiciem tracąc tylko jedno swoje podanie. Uważam, że jest to zawodnik solidny i poniżej pewnego pułapu nie zejdzie. A tym pułapem będzie w dniu dzisiejszym 31-letni a ponadto bez formy Florian Mayer. Jego gre analizuje pod względem poniedziałkowego występu ze Struff`em. Wygrał 2;1 ale porażka w drugim secie 6:0 jest co najmniej nie poważna. Ciężka przebieżka z 106 zawodnikiem rankingu ATP myśle, że nie pozostawia złudzeń co do typowania dzisiejszego zwycięzcy.
Przewidywany wynik: 2:0 Johnson
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
to i ja swoje 3 grosze wrzuce na dzisiaj ;)
na dzien dobry tasiemka: Dolgo + Ivo + Stan + Johnson = ako ~~3.50
Dolgo powinien leciutko wygrac z GGlem, ktorego zywiol to maczka, na ktorej mial w tym sezonie bardzo fajne wyniki, ale tak jak wczoraj gralem na Ukrainca tak dzisiaj tym bardziej, bo gra przynajmniej ze 3 klasy gorszym przeciwnikiem niz wczoraj, a kurs nie jest tragiczny ????
Ivo vs mlodszy kolega, ktory w tym sezonie tez czasami potrafi zaskoczyc, ale nie na trawce i nie z takim serwismenem jakim jest dziadek Ivo, doswiadczenie + serwis powinno spokojnie wystarczyc ;) - wiecej ine ma co tu pisac.
Stan - hmm najwieksza niewiadoma, wiele razy mowilem, ze nie postawie na tego pajaca ani grosza, ale widze po wczorajszym meczu, ze chyba jednak motywacja jest i chec siegniecia po Wimbledon coraz wieksza! a jak Stasio ma motywacje to zamiata wszystkich. Po drugiej stronie siatki Kevin, ktory niby tez ciala w tym sezonie nie daje i gra w miare swoich mozliwosci, ale stawialem na niego w meczu z dziadkiem Lejtonem i uwaga Hewitt nie dal sie przelamac do 23 gema, w ktorym to serwowal po mecz przy stanie 6:7 4:5 i prowadzil 30:0, potem sie chyba spalil i przepierdzielil mecz az przykro mi bylo, bo kurs na Andersona na live byl w okolicach 30 Oo, no coz, dzisiaj Kevin poleci;]
Ostatni typ to Steve vs tez juz dziadek do tego po kontuzji Florian, nie mowie, ze jest to 100% pewny typ, bo nigdy w tenisie tak nie ma, ale daje 90% szans na win Johnsona, co przy kursi 1.40 to promocja - tak jak w 3 poprzednich meczach ja po prostu nie widze innego wyniku ;)
Kokki @2.40
Na koniec jako singielka proponuje mlodego Kokkiego, ktory gra z Radwanska meskiego tenisa i jednym z moich najmniej lubianych tenisistow Simonem, ktory jeszcze na maczce ze swoim bieganiem i przebijaniem daje rade, na trawie to sie kompletnie nie sprawdza, choc wygrac potrafi, tutaj kurs juz jest wyzszy, wiec i ryzyko wieksze, ale wieksza niespodzianka dla mnie bedzie jednak win Francuza, ktory de facto ma za soba tylko doswiadczenie...
reasumujac powodzenia! dzisiaj oferta obfita u bukow &lt;3

ŁOLABOGA - dzisiejszy dzien to jakis dramat... same czerwone ;/
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Cilic-Troicki 1 @1.53
W Stuttgarcie minimalnie lepszy byl Troicki, ale na kortach Queens tym razem wygra Cilic jak sadze. Cilic powoli w craz lepszej dyspozycji. Chorwat ma cisnienie na trawe, gadal swego czasu o wygrywaniu Wimbledonu, ale jezeli wspolpracuje Goranem Ivanisevicem to jakze mialoby byc inaczej. Narazie Cilic wygral US Open, ale rok temu postawil naprawde mega truden warunk iDjokovicowi i przegral w 5 setach. Korty Queens bardzo Cilicowi pasuja, oczywiscie wygrywal juz ten turniej Chorawt, wiec on tu muis bcy faowrytem takiego meczu. Trociki zagra dobrze, ale wygrac powinien coraz lepeij spisujacy sie Cilic.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Gasquet vs Raonic Gasquet wygrywa 2.05 Oddsring
Tutaj mam troszke wiecej watpliwosci. Raonicowi dobrze sie gra z Francuzem, lecz dopiero co powraca do swojej najlepszej dyspozycji. Meczarnie z Wardem, przegrany 1 set. W kolejnych wzial sie w garsc, trzymal serwis ale czy to wystarczy na francuza, ktory potrafi tez dobrze grac na trawie ( rok temu przegrana po 5 setach z Kyrgiosem). Zapowiada sie ciekawy mecz. Jak Gasquet zagra na swoim dobrym poziomie nie widze tu zadnych szans na wygrana dla kanadyjczyka.
Tutaj lepiej bym się wstrzymał. Nie wiem dlaczego, ale ciągle w pamięci mam spotkanie z Djoko, gdzie naprawdę nic nie zrobił. Grał od niechcenia tak naprawdę. Nie siada mu gra nawet Raonica co można zobaczyć w h2h.
Raonic jest lepiej serwującym graczem i potrafi czasem zaskoczyć. Dziś liczę, że właśnie tak się stanie.. Dlatego stawiam na niego. @1.72 Bet365 ✅ ????
Pójdę nawet w DW: 0:2 po @2.75 Bet365 ⛔
Po meczu:
Richard grał momentami dobrze, ale to przewagę miał znaczną Raonic - w serwisie i grze na korcie. Był moment, że sądziłem, że Raonic już odpuści, ale jednak wziął się za siebie. W dodatku strach napędziło poślizgnięcie, w którym mogła ucierpieć kostka Raonica. Trzeci set formalność.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Isner J. - Lopez F. 1 @2.28 Marathon✅
Lopez gra słabo w tym sezonie. Nie osiąga zbyt dobrych wyników, bardzo często przegrywa z zawodnikami zdecydowanie gorszymi od siebie. Wiem jedno - Johna będzie piekielnie trudno przełamać. Jego serwis na trawie jest bardzo ciężki do odebrania. Obaj w pierwszych rundach nie mieli większych kłopotów z wygraną - Lopez pokonał Sousę a Isner Donaldsona. Felek w Stutgarcie przegrał też z Grothem. Biorąc wszystkie za i przeciw sądzę, że Isner wcale nie ma mniejszych szans od Lopeza. Prawdopodobnie wszystko rozstrzygnie się w tie breakach. Bukmacherzy dali jednak za wysokie linie do gry i nie mam zamiaru tego pobierać.
Peya A./Soares B. - Mirnyi M./Lopez F. 1 @1.80 Marathon✅
Draganja M./Kontinen H. - Mergea F./Bopanna R. 2 @1.55 Marathon✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Raonic - Simon 1.45 4/10 maraton⛔
Spokojnie Kanadyjczyk powinien sie przejechac po Simonie. Francuz ogral Kokkinakisa i Goffina teraz ma pierwszego rywala konkretnego. Milos narazie dwie 3 setowki ale w pierwszym spotkaniu gral spokojnie potem zdominowal Warda a dzis wygrana z Richim Gasquetem specjalista od trawy (nie tylko chodzi o palenie). Kanadyjczyk imponuje serwisem i poteznym fh, Gilles nie bedzie mial co zbierac, spodziewam sie pare asow i licznych winnerow. Simon tu bez szans nie ma atutow.
Karlovic - Berdych 3.72 2/10 maraton✅
Szykuje sie zaciete, rowne spotkanie wiec ciezko nie wziac po takim kursie. Berdych to malo zdolny umyslowo chlopiec, ktory nie wytrzymuje waznych momentow w meczach. Na French Open pokazal po raz enty jak jest slaby i malo dojrzaly. Ivo to specjalista od grassu i zapewne wyserwuje sobie tie breaki a moze nawet zlamie Czecha. Jakos specjalnie nie bedzie Chorwata ale na grassie lubie go grac bo ma to sens. Potezny serwis, dobra gra przy siatce to czesto starcza na grassie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kempak 113

kempak

Użytkownik
Zapalenie mózgu to co najwyżej możesz złapać Ty pisząc takie bzdury.. ???? ⛔
Najbardziej nieprzewidywalni zawodnicy to wg. mnie Dolgopolov, Fognini, JJ, większość Włochów - rzadko warto na nich stawiać; nigdy nie wiesz, co odkręcą za numer. Ukrainiec wczoraj wylewał z siebie siódme poty i wypruwał żyły na mecz z Nadalem żeby dzisiaj dostać easy 0-2 z GGL&#39;em.
Ja osobiście jutro wchodzę w +2,5g Troickiego za 1.90. Cilić mnie kompletnie nie przekonuje, wczoraj zamiast gładko rozprawić się z Mannarino to dojechał do 3-setówki, w której Francuz już po prostu spuchł i przegrał 2-6.
Niby triumfator US Open, niby 9 rakieta świata, niby doskonałe warunki fizyczne i w sumie na tym się kończy. Serwis jest jego mocną stroną, z racji wzrostu serwuje nieprzyjemne, mocno bite piłki, ale przez to wynikają pewne negatywne aspekty - nie porusza się po korcie jakoś w mega szybki sposób. Troicki też malutki nie jest, ma 1,90m, ostatnio doszedł do finału w Stuttgarcie również rozgrywającego na trawie, gdzie uległ Nadalowi. Co ciekawe na swojej drodze spotkał Chorwata, którego ograł 2:0 (6:3 6:7 7:6).
Przewiduję ostrą walkę już od samego początku, może nawet warto pokusić się o overa 2,5 setowego - betsson serwuje go za 2,32.
E: // Marin Cilić - Viktor Troicki 7:6 2:6 3:6 ✅ ✅ ✅
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Falla - Janowicz ---- Falla @ 2,45 Pinnacle ⛔

Alejandro Falla z Kolumbii zmierzy się jutro w samo południe z trenującym w szopie naszym najlepszym tenisistą - Janowiczem. Spotkanie zapowiada się arcyciekawie, a to z tego względu, że z jednej strony stanie nieprzewidywalny Janowicz, a z drugiej finalista tego turnieju z 2014. Faja w 2014 grał w Halle rewelacyjnie, po drodze pokonał m.in. Kohlschreibera, a w finale przegrał po 2 tiebreakach z Federerem. Kolumbijczyk potrafi grać na trawie, co udowadniał nie tylko w tamtym roku w Niemczech. W tym roku przeszedł tu kwalifikacje pokonując m.in Tipsarevica i w 1 rundzie turnieju głównego pokonał Lackę w 3 setach. Janowicz z kolei w przeszłości w tym turnieju nic nie zdziałał, ale teraz jest nieco lepiej, bo pokonał w 1 rundzie typowego ziemniaka Cuevasa. Moim zdaniem teraz rywala będzie miał znacznie trudniejszego i nie będzie mowy o łatwej wygranej Polaka. Jest to mecz z szansami w okolicach 50-50, a może nawet z lekkim wskazaniem na Fallę o ile Janowiczowi nie będzie wyjątkowo dobrze siedział 1 serwis. H2H 2-0 dla Faji, oba mecze 3 setowe, ostatni z 2014 w Indian Wells.
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Janowicz - Falla over 23 gemy @ 1.925 Pinn 5/10
✅ ✅
Na życzenie jednego z użytkowników piszę analizę w dziale, a tak na serio:
Tu nie ma się co rozpisywać. Jaki nasz JJ jest taki jest, ale serwis ma i dużo nim nadrabia. Poprawne spotkanie z Cuevasem, ale nie ma co chwalić go za mecz z typowym ziemniakiem. Choć i tak szacunek za przełamania i spokojne spotkanie, bez oddania serwisu, tak więc ograniczenie df i ue. Falla jak wiadomo. Dobrze zbudowany zawodnik o piekielnie nieprzyjemnym leworęcznym serwisie. Ostatnio gra naprawdę dobrze, a lewa ręka to duży handicap. Nie spodziewam się wielu wymian, a linia wystawiona dość dość nisko.
Spokojnie do pokrycia w dwóch setach, ale biorąc pod uwagę chwilowe chimeryczności OBU - 3 sety pokrywają to gładko.
;) GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
D 103

dangerzone

Użytkownik
Janowicz - Falla - Halle: round of 16
Typ:2
Kurs:2.30 Betsson.
Jutro dojdzie do pojedynku Jerzego Janowicza z gotującym sie czajnikiem w głowie z bardziej opanowanym i stonowanym Kolumbijczykiem Ajellandro Falla.Jak dla mnie bet dnia i po takim kursie,aż szkoda by było tego nie zagrać.Janowicz w tym turnieju nie osiągal oszałamiających wyników bo w 2 poprzednich latach kończył przygode na 1 rundzie i dotarcie do tej fazy turnieju to sukces w jego przypadku.Jednak moim zdaniem stało sie tak dzieki szcześliwemu losowaniu i trafieniu w 1 rundzie Cuevasa,który z trawą wiele doczynienia nie ma.Z drugiej strony leworeczny Kolumbijczyk,który równiez gra tu 3 raz i jest zeszlorocznym finalistą tego turnieju gdzie przegrał z Federerem po 2 tiebreakach.Na pewno jest bardziej opanowany,serwowac potrafi,dobrze mu sie tu gra,przebił sie bez problemów przez kwalifikacje i ograł Lacko w 1 rundzie,który w ostatnich tygodniach przejawial niewielka wzwyżke formy.Przewiduje,ze kilka okazji do przelamania Polaka bedzie miał,bo Janowicz poprostu kilka razy sie zagotuje.Jego forma pozostawia wiele do życzenia w tym sezonie i jest daleka od tego co pokazywal w Wimbledonie 2014.Uważam,ze warto nawet zaryzykowac zaklad na dokladny wynik 2-0 dla Kolumbijczyka..
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom