>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - French Open (28.05.2023 - 11.06.2023)

Status
Zamknięty.
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Wobec tego wytłumacz proszę ile z tych udanych typów miało przełożenie na trafione kupony (zainteresowanych zachęcam do odwiedzin tematu użytkownika) ? Napisz proszę jakie value dostrzegasz w ujemnym handicapie gemowym przy kursach 1,28 ,1,31.

Jeszcze raz powtórzę - wiedzy nie kwestionuje. Żeby ją dostrzec trzeba prześledzić wszystkie Twoje posty. Użytkownik czytający jeden konkretny Twój post może wyciągać błędne wnioski na temat meczy i zawodników dlatego zachęcałem Cię do opisu samych meczy, a nie typów bo w tej materii nie jest najlepiej.
Ale to jest twoje spojrzenie na sytuacje i ja podaje typy dla innych użytkwoników W DZIAŁACH czego w tym nie obejmujesz? czy zamierzasz się bronić swoimi kretyńskimi argumentami aby wyszło na Twoje? no ni ewyjdzie, niestety bo mój temat to mój temat i tak jak napisał jeden z uzytkowników grając taktyką na taśmy trzeba nieraz poczekać 3-4 miesiące na kupon który odrobi wszystko z nawiązką i ile razy to jeszcze trzeba napisać żeby wbić do głowy id.. już nie będe kończył tego słowa. Moja taktyka moja sprawa - a moje typy w działach - sprawa innych, mój temat moja taktyka moja sprawa, ktoś się może z nią nie zgadzać ale mogę ci podać również link do swojego byłego tematu gdzie własnie te 4 miesiace mineły i z tasm był lekki plus a sorry jak popatrzeć po kuponach ze statystykami to podaj mi chociaż trzy które są na plus, prosze przewertuj to bo widze że jesteś w tym dobry i jazda, uprzedzam że nawet admini i wybitni eksperci w swoich dziedzinach czyt. Psotnick potrafią mieć serie po 10 i więcej kuponów czerwoch, nie wygranych i to grając sinlgami maks dublami i Ty wytykasz mój temat, gdzie jest -100j troszeczkę ponad więc jeden kupon tak naprawdę odrobi wszystko, spokojnie tak jak napisałem w swoim temacie powinno to zostać w MOIM temacie a typy dla innych podaje w działach tematycznych bo tak FUNKCJONUJE FORUM i prosze to sobie uświadomić i nie bredzić więcej bo najpierw się chełbiesz i piszesz o tym, że moja wiedza i analizy nie przekładaja się na typy a jak ci udowadniam że kłamiesz to mówisz że typy nie przekładają sie na wiedze i jesteś napawdę w tym śmieszny, więc odpuść i daj sobie spokój z ta offtopową dyslkusją i dalej podtrzymuje swój dzisiejszy typ na

Alcaraz -10.5 (10.50) fortuna - i niech ktoś sobie sam wybierze co z tego meczu grać, ktoś kto gra grybiej pewnie zagra niższe handi ale mysle, że warto mi zaufać po tym co napisałem do tej pory i po liczbie meczów które jak zauażyłeś obejrzałem i naprawdę polecam gre na Alcaraza w tym meczu, za wiekszy hajs nawet ogólnie i nie powinno być problemu.Djokovic to nie jest zawodnik na clay i dostawał tutaj od Rune (tutaj = na mączce) w setach 6:2 dlaczego miałby nie dostać od Alcaraza? mam Ci przypomnić jak Djoko został zlany przez Rafe w jednym z Roland Garrosów i jakie handi wtedy rafa pokrył? nie mówie że to na sto procent wejdzie bo to kurs ponad 10 i musiałbym być kompletnym debilem, żeby mówić że to wejdzie na sto procent, jednak value jest ogromne i skoro louisarmstrong może grać takie typy i nikt mu uwagi nie zwraca to ja też wyjątkowo pokusze się o typ na Alcaraza z bardzo wysokim handi.

i jeszcze odszczekasz jak wejdzie mi kupon - pierwszy lepszy w moim temacie bo wystarczy to do odrobienia strat, a jak wejdą dwa to już będziesz musial szczekać ale pod stołem :LOL:

Koncze dyskusje, przedstawiłem argumenty a Ty atakujesz i strzelasz ślepakami, sorry ale nie tędy droga w dyskusji z kimkolwiek, kłamstwo i manipulacja zawsze wyjdzie na jaw, czy to w życiu czy w głupim pisaniu na forum ;)
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Over 3,5 seta 1,55
Alcaraz prawdopodobnie wygra, ale Djokovic postawi mu warunki. Jako jeden z liderów defensywy, będzie zajeżdżał tym Alcaraza, który nie będzie mógł tak łatwo skończyć swoich zagrań. To wywoła parę UE, może jakieś przełamanie i mamy seta dla Djoka. Tyle wystarczy, by typ wszedł. A więc za Alcarazem + czekamy na jakiś zryw ze strony Serba i kurs w masło. Przecież to bardzo realne, że Djokovic podniesie się z opresji, a będzie bombardowany jak Musetti czy Tsitsipas. Przejdzie gradobicie i coś zagra miłego dla oka. Pytanie co z jego formą. Czy to faktycznie ciągłe granie na 70%, by się przyczaić na później, czy naprawdę poziom prezentuje nieco gorszy niż wcześniej. Ten mecz to wyjaśni. Tak czy siak Nole seta ugra, tak myślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +211
'Corek 206,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, jestem tu chyba jedyną osobą grająca w stronę Novaka. Wiadomo że Novak ma już swoje lata i tutaj forma nie jest szczytowa, ale nie można mówić że wygląda to tragicznie. Alcaraz RoboCop i na pewno zasłużenie jest faworytem, ale Nole to cwana bestia i nie wierzę tutaj w żadne 3:0, pogromy czy zjedzenie Serba bo większość właśnie tak widzi to spotkanie...ale nie ja.
Pamiętam jak grali w Madrycie i również Novak był skazywany na porażkę, mecz zacięty do ostatniej piłki. Ja tutaj widzę zacięte spotkanie, na pewno nie szybkie trzy sety, bynajmniej moim zdaniem.

Djokovic over 1.5 seta @ 1,93 pinnacle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1209
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis -Internationaux de France de tennis), znany również jako Roland-Garros(lotnik;-;))
Godzina 14.45
Spotkanie C.Alcaraz - N.Djokovic

Typ :Więcej asów serwisowych w meczu (handicap) Djokovic -1.5 asa
kurs 3.05
forbet.
Analiza:
Hm ryzykownie i to w dwójnasób , ale ten kurs 3.05 na scenariusz że Novak zaserwuje o 2asy więcej smaczny.
Ten jeden mecz w H2H w ubiegłorocznym pólfinale w Madrycie jeden z najlepszych w sezonie a już na pewno na dystansie do 2 wygranych setów.5.5 gwiazdki na 5 , wynik w Asach serwisowych z tego meczu 8-4 dla Novaka
hm Medvedev w finale Indian Wells nie zaserwowal Alcarazowi ani jednego ale miał pełne pory juz po pierwszych gemach.
W tym ubiegłorocznym meczu Lolek postawił bardziej na prawie asy i winner po nich niż na asy i wydaje mi się że może wybrać podobną strategię w tym aspekcie.
Z Novakiem jeśli chodzi o asy troche cięzko to rozgryźć , ale tutaj raczej dostosuje to do potrzeb a mogą mu być potrzebne:)
Chyba można tu patrzeć z optymizmem bo w poprzednich rundach przećwiczył asy i to w róznych wariantach , kłopotów miał niewiele ,
wygrał wszystkie tajbreki , i tam posłał kilka , kilka w piłkach setowych i na wygranie gema.
Rolan -Gaross to był lotnik , jest taki francuski film o lotniku z Jean-Paulem Belmondo komedia- ma tytuł As nad Asy
to mi raczej bardziej pasuje to Novaka niż do Lolka.
Potrzeba dwóch asów więcej hm może się udać.

Typy dodatkowe z gatunku tych dla odważnych utracjuszy , którym nie szkoda nawet złotówki:))))
Carlos Alcaraz Over 6 Aces & Novak Djokovic Over 9 Aces kurs 21
Each Player Over 9 Aces kurs 126
williamhill
hm tu mósiał bym się mylić co do strategii Alcaraza względem asów , w dodatku linie trudne nawet w pięciu setach obfitujących w tajbreki ale pogoda ma być ładna , sucho słonecznie lekki wiaterek a może to jest dwóch Asów nad Asy????
Djokovic - Federer 50 meczy w h2h
Djokovic - Nadal 59
Alcaraz- Djokovic 1 mecz w h2h dzisiaj drugi , ile jeszcze razy się spotkają ???a dziś szansa napisać hisorię , a czy to będzie mecz jeden z wielu , czy taki który zapamiętamy na lata ?????

hm trochę dziwne jest dla mnie że grają jako pierwsi , powinni wychodząc na kort wiedzieć kto czeka już finale czy Ruud czy Zverev ,
Obaj mają ze Zverevem porachunki , Novak za Tokio , Alcaraz za ubiegłorocznego Garossa.
Numer 1 , kontra numer 3 i tu też jest duże przekłamanie wojenno kovidove
Nie mam pomysłu jak Djokovic może pokonać Alcaraza na cleyu ( bo na innych nawieżchniach to inna bajka )
ale naiwnością było by sądzić że Novak nie ma jakiś pomysłów.

Hm dlaczego Novak ograł Kyrgiosa w finale ostatniego Wimbledonu??? wiele można się dowiedzieć z wywiadu który przeprowadziła Martina Navratilova po finale z Djokovicem (trzeba znać angielski) w dużym skrócie i uproszczeniu trzymał serwis i czekał , az się doczekał.
Napiszę o czymś od siebie - jest czwary set tego meczu , prowadzi Novak 2:1 w setach jest 6:6 w gemach , Kyrgios zaczyna tajbrek
i zaczyna go od podwójnego błedu serwisowego i mnini brejka , ale nie jest to taki zwykły podwójny błąd , to jest bład z próby asa z drugiego serwisu , próbować asa z drugiego serwisu w takim momencie? Można podejmować takie próby jak się jest Karlovicem ale tylko jesli konsekwencją jest co najwyżej równowaga.
Dlaczego o tym piszę??? Bo Novak miał wtedy minę jak łobuz któremu figiel się udał , a Kyrgios minę jakby się dał nabrać.
To chyba Novak go sprowokovał do próby asa z drugiego serwisu swoim ustawieniem.Nie wiem tego , pewne rzeczy widać tylko z drugiej strony siatki.Ale Lolek zostanie dzisiaj wystawiony na cały zestaw podobnych numerków.Czy się nabierze na jakiś to inna sprawa.Kyrgios się nabrał na jeden i to wystarczyło by domknąć mecz.

Jeśli miałbym typować wynik
Djokovic 3:1 kurs 7,2 forbet
Djokovic i over 33.5 gema kurs 3.5 williamhill ( i to pogram grubiej live )
A sobie i kibicom życzę wyniku 3:2 w którą kolwiek ze stron i supertajbreka:)
Novak pod formą ale Nadal w zeszłym roku był duzo bardziej pod formą i co???
W zeszłym roku finał w ćwierćfinale , w tym roku ewidętnie finał w pólfinale
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1552
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
i jeszcze odszczekasz jak wejdzie mi kupon
Co Ty taki kolego agresywny jesteś ?
Dzisiaj powinieneś Ty zaszczekać no ale zobaczymy popołudniu.

Alcaraz - Djokovic
Djokovic
Kurs: 2,70


Spotkanie nie do obstawiania bo tutaj może się wszystko wydarzyć, obaj są wytrawnymi graczami ale mam nadzieję, że zadecyduje tutaj doświadczenie i wyrafinowanie Djokovica a kurs taki na niego korci.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Witam, jestem tu chyba jedyną osobą grająca w stronę Novaka. Wiadomo że Novak ma już swoje lata i tutaj forma nie jest szczytowa, ale nie można mówić że wygląda to tragicznie. Alcaraz RoboCop i na pewno zasłużenie jest faworytem, ale Nole to cwana bestia i nie wierzę tutaj w żadne 3:0, pogromy czy zjedzenie Serba bo większość właśnie tak widzi to spotkanie...ale nie ja.
Pamiętam jak grali w Madrycie i również Novak był skazywany na porażkę, mecz zacięty do ostatniej piłki. Ja tutaj widzę zacięte spotkanie, na pewno nie szybkie trzy sety, bynajmniej moim zdaniem.

Djokovic over 1.5 seta @ 1,93 pinnacle
to co było rok temu a to co jest teraz to 2 różne sprawy gdybyś przytoczył z tego roku argument ze grali ze sobą to jeszcze by można do tego nawiązać ale rok temu
Post automatycznie złączony:

Co Ty taki kolego agresywny jesteś ?
Dzisiaj powinieneś Ty zaszczekać no ale zobaczymy popołudniu.

Alcaraz - Djokovic
Djokovic
Kurs: 2,70


Spotkanie nie do obstawiania bo tutaj może się wszystko wydarzyć, obaj są wytrawnymi graczami ale mam nadzieję, że zadecyduje tutaj doświadczenie i wyrafinowanie Djokovica a kurs taki na niego korci.
ten corleone to najwiekszy błazen tego forum uznaje się za eksperta siatkówki juz miał kiedys nick dawid cos tam ale jak ludzie po nim jechali to zamknął konto i otworzył nowe pod innym nickiem. W dziale siatkówka juz mu nawet administratorowie pisali zeby zmienił zachowanie daje typy pokroju 1.2 udaje eksperta i to jeszcze nie wchodzi
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie róbmy sobie żartów i przejaj z półfinału Rolanda Garrosa. Z wielkiego szlema! Djokovic absolutna legenda ma przegrać gładko z mlokosem Alcarazem. Owszem mlodzik będzie wygrywał swoje szlemy ale nie dziś. Ten rok jeszcze należy do Djokera. Djokera go dziś zajedzie w defensywie. Także jak widzę handicapu gemowe - 10 to aż się smieje po co za darmo kasę oddawać. Wystarczy postawić wygrana Djokera i czekać na księgowanie. Szybciej mi kaktus na nosie wyrośnie niż Djoko nie wygra rolanda w tym roku, w roku w którym nie ma już Rafy. Alcaraz jest dobry i mocny jak wygrywa a jak napotka ścianę po drugiej stronie to będzie lipa. Jak w zeszłym roku z Beretinim w AO, albo na Rolandzie ze Zverevem, to już w ogóle wstyd przegra ze Zverevem który przegrał finał US Open z kulawym na jedną nogę Thiemem. W zeszłym roku z US Open Alcaraz też był blisko odpadnięcia z przeciętnym Tiafoe. Więc nie piszcie mi tu o jakimś Bogu. Alcaraz póki co wygrał US Open w którym nie grał ani z Djokerem ani Nadalem. Więc usiądźcie weźcie krzesło i o 15 każdy ogląda półfinał i delektuje się Djokerem bo to już jeden z ostatnich jego szlemow w którym gra.

Ps: Gdyby nie covidy to Djoko już by miał +4 szlemy. Wimbledon 2020, Ao 2022. US open 2021 2022. POZDRO600
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
jaroslav_ 322,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Alcaraz Carlos - Djokovic Novak
powyżej 3.5 seta @ 1.50

Chciałoby się rzecz, trafił swój na swego. Liczę tutaj na dobry jakościowo tenis, pewny serwis i prowadzenie gry obu zawodników i małą ilość przełamań, co powinno skutkować stykowymi/tie-breakowymi setami. Nie widzę tutaj opcji żeby jeden albo drugi z zawodników w pełni zdominował rywala i wygrał 3:0.

Ruud Casper - Zverev Alexander
powyżej 3.5 seta @ 1.46

Tutaj dokładnie taka sama sytuacja jak powyżej. Ruud gra świetne zawody w Paryżu, w dwóch ostatnich spotkaniach odpalił Jarrego oraz Rune. Zverev równiez w tym aspekcie nie dostaje, mając za sobą zwycięskie mecze z Tiafoe, Dimitrim czy też ostatni, gdzie było trochę nerwów po stronie Niemca czyli z Etcheverrym. Historia pojedynków w Paryżu obu zawodników pokazuje to w jak dobrej dyspozycji są na tym turnieju. Liczę na pełne zaangażowanie obu zawodników, tak jak wyżej pisałem - również na małą ilość przełamań i stykowe sety.

kursy ; Unibet
 
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Alcaraz
Raczej nie przesadzę pisząc, iż jest to przedwczesny finał, a każdy kto zobaczył drabinkę, wręcz marzył, by się spotkali, choć oczywiście lepiej, gdyby to był finał. Panowie dotychczas spotkali się tylko raz, a było to przed rokiem w Madrycie i po „ciasnym” meczu lepszy był Alcaraz. Dziś bukmacherzy także go faworyzują, lecz kursy nie są aż tak dobitne i ewidentnie widać szanse Serba. Carlitos gra tenis godny lidera rankingu i pewnie przez wiele lat będzie wiodącą postacią w tourze. Cechuje go ofensywa, nieprzewidywalność, mobilność i znakomita technika. Jest to gracz wręcz kompletny, choć miewa gorsze momenty, szczególnie, gdy jego zdrowie nie dopisuje, a w tym roku były już dwa takie momenty. Oczywiście miewa też gorsze spotkania pod względem mentalnym, lecz to także rzadkość i ciężko rywalom podjąć rękawice na równych warunkach. Jednak warto podkreślić, że Daniel urwał mu seta w tym turnieju, a bliski tego był też Shapovalov, więc szanse są, głównie jak Hiszpan straci koncentracje. Na to liczyć będzie Serb, który czekać będzie na błędy, ciężko harując w defensywie. Problemem Serba jest to, że to także domena Hiszpana, lecz ten będzie bardzo szybko przechodził do ofensywy i jeśli będzie trafiać to ciężko widzę szanse Nole. W mojej opinii trzeba tutaj czegoś nieoczekiwanego czyli słabszego dnia Carlosa, sporej niedyspozycji serwisowej lub jakiegoś planu Serba, który zaskoczy faworyta, połączonego ze znakomitą dyspozycją. Novak przed turniejem grał poniżej oczekiwań i praktycznie w każdym meczu się męczył i to czasem ze słabszymi graczami jak van Assche czy Lajovic. W Paryżu jednak wzniósł się o poziom, a nawet dwa wyżej i mimo, że zaczął przeciętnie z Kovaceviciem to dalej było tylko lepiej. Ograł Fucsovicsa, Fokinę, Varillasa i Khachanova, a największe problemy miał raczej z Hiszpanem i Rosjaninem. Mimo to przetrwał ogromny napór, a jego siła mentalna jeszcze bardziej wzrosła. On w tym meczu może, ale czy musi? Raczej nie i to może mu pomóc, bo bez większej presji może zagrać swój najlepszy tenis. Ja jednak nie wierzę, że wytrzyma ten ofensywny napór i pod presją pojawią się kolejne błędy. Serwis Serba nie jest na tyle mocny, by nie dać się przełamać kilka razy w meczu. Tsitsipas mając groźniejszy serwis, został wiele razy przełamany, więc ten kierunek rozpatrzyłbym bardzo poważnie. Jeśli mecz się przedłuży to szanse tym bardziej wzrosną.

👉 Alcaraz powyżej 4,5 przełamań @1,5 (etoto) ❌

Edit: mocno się zawiodłem. Od III seta Alcaraz jedynie był na korcie (skurcze).

Moje analizy znajdziesz także w osobnym kanale TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
F 3,1K

fizheuer-zieheuer

Użytkownik
Alcaraz vs Djokovic 1 @1,53

Oglądałem w tym roku wszystkie mecze Djokovica oraz Alcaraza i wniosek wydaje się prosty: jeśli Alcaraz zagra na poziomie z meczów z Musettim czy Tsitsipasem, a Djokovic nie zagra na poziomie jaki prezentował w końcowej fazie Australian Open, to Alcaraz wygra dzisiejszy półfinał maksymalnie w czterech setach.

Wstawiam ten typ głównie dlatego, bo jestem zaskoczony ilością predykcji w stronę Djokovica. Wydaje mi się, że niektórzy proponujący ten typ mogli niezbyt uważnie śledzić przebieg tegorocznego Rolanda Garros i dają ogromny kredyt zaufania Serbowi na zasadzie „bo to Djokovic”. Dwadzieścia dwa wygrane wielkie szlemy robią wrażenie i pewnie też uważałbym, że kurs 2,7 na Djokera to ogromne value, gdyby grali o finał Australian Open lub Wimbledonu. Warto wspomnieć, że na Rolandzie Novak triumfował tylko dwa razy i zdaję sobie sprawę, że najczęściej na drodze stawał mu Nadal, jednak dalej mączka to najsłabsza nawierzchnia Serba.

Jeszcze co do dawania kredytu zaufania Djokovicowi z powodu przeszłych osiągnięć, to pamiętam jak w 2021 roku Nole grał w finale US Open o Kalendarzowego Wielkiego Szlema, coś czego nie zdobył ani Federer ani Nadal (jedyny tenisista w erze open, który to osiągnął to Rod Laver) i wtedy byłem pewien, o ile w sporcie można być czegokolwiek pewnym, że Djokovic na pewno wygra. Tymczasem Medvedev ograł go rutynowo w trzech setach 6-4, 6-4, 6-4. Tak, sytuacja była inna, ogromna presja na Djokovicu itp. Itd., ale Nole to też człowiek i czas nie płynie dla niego inaczej. Jak wielką legendą tenisa nie byłby Djokovic, to ma 36 lat i do większości dropszotów Khachanova w ćwierćfinale tegorocznego Rolanda nie był w stanie dobiec. To nie wróży pomyślnie przed meczem z najlepiej operującym skrótami Alcarazem.

Za Alcarazem przemawiają: szybkość w poruszaniu się po korcie i ogólna atletyczność, doskonałe dropszoty i potężne uderzenia forhendowe, którymi utrzymuje przeciwnika daleko za linią końcową, by za chwilę zagrać skróta, do którego nie sposób dobiec. Za Djokovicem przemawia, o ironio, jedynie teoria spiskowa: Novak grał słabo (jak na niego) od finału Australian Open, żeby prawie pół roku później zagrać mecz roku w półfinale RG z Alcarazem.

W sporcie nie ma nic pewnego i może nie będę miał racji, ale z Djokovicem jak z równym grali w tym roku w Paryżu Davidovich Fokina i Khachanov, a z Alcarazem nikt. Bilans Djokovica w tym roku na ziemi 10-3, bilans Alcaraza 25-2. Tak, tak, tylko szlemy się liczą, tak, tak, doświadczenie Serba… :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Alcaraz WIN @1.53

Generalnie wszedłem tutaj z myślą, żeby napisać praktycznie słowo w słowo to co napisał użytkownik wyżej no ale pozostaje mi się tylko uśmiechnąć i podpisać w 100% pod tym co on myśli o tym meczu.

Również oglądałem obu Panów w tym turnieju i oczywiście to tylko sport i nie takie niespodzianki świat tenisa widział, ale dla mnie Alcaraz gra teraz zupełnie na innym poziomie i nie widzę tutaj szans dla Serba.

Ja zaufam temu co widziałem do tej pory w tym turnieju a nie tym, że Djokovic to cwany lis i wygra doświadczenie. Gramy na mączce: tutaj siła, dynamika, poruszanie ma bardzo duże znaczenie, a w tym aspekcie młody Hiszpan osiągnął najwyższy poziom i nie sądzę aby Djokovic mógł go pokonać. Nie odważyłbym się grać również jakiś overów po niskich kursach bo ja osobiście spodziewam się gładkiej wygranej Alcaraza
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Djokovic - Alcaraz @ Alcaraz -9.5 (10.50) Fortuna

Kto połapał takie kursy ten szczęściarz, ja złapałem 9.90 ale to i tak dobrze bo do jutra na takie zdarzenie będzie w granicach maks 6-7 a to i tak promocja bo co to dla Alcaraza rozjechać Djokovica na 6:4 6:2 6:2 skoro Djoko nawet od Rune dostawał sety na 6:2 w Rzymie a tutaj nie prezentuje jakiejś mega formy a jak wpadnie w dołek to albo się ośmiesza i wywala piłke za piłką jak w pierwszych setach z Chaczanowem, albo potem znów zawiesza się po tym jak już każdy myślał że Chaczanow ledwo biega (i tak zresztą było) a on sobie nagle oddaje podanie... cóż na ruska to starczyło, ale na pewno nie na Alcaraza który jest dla mnie terminatorem na miare młodego Rafy Nadala, z tym że jeszcze jego umiejętności moga być większe na innych nawierzchniach, bo Rafa osiągnał te gigantycznie sukcesy praktycznie tylko na kortach ziemnych i hardzie a na trawie już czasami się po prostu ośmieszał, tutaj widze to trochę inaczej bo Alcaraz wali nieprawdopodobne bomby nie tylko z fh ale równiez z hndu który ma nie gorszy, ma praktycznie dwie strony na nieprawdopodobnie silnym i mocnym poziomie, czego nie widziałem już naprawdę długo, jeśli w ogóle ktokolwiek grał w ten sposób. Myślę, że jeśli ktoś ma się zbliżyć do wygrywania na poziomie 20 szlemów pod koniec kariery to tylko on, a na chwile obecna niestety Djokovic chociazby jadł bezgluten i żywił się glonami, to niestety ale z Alcarazem który jest ponad 10 lat młodszy po prostu nie wytrzyma tempa meczu i zostanie rozjechany.


Jak ktoś wspomni o meczu z Danielem Taro... to błagam, ale dla Carlitosa to są tylko rozgrzewki i na mecze z poważnymi rywalami spina się tak jak wczoraj gdzie mógł Tsitsipasa dosłownie wgnieść w kort, gdyby nie drobna dekoncentracja pod koniec trzeciego seta. Djokovic na tym turnieju prezentuje to samo bagno co na każdym innym na mączce w tym sezonie i pokazuje, że raz clay nigdy nie był jego ulubioną nawierzchnią a dwa że lata jednak lecą i nie będzie skakał jak młoda sarenka po korcie mając po prostu juz ponad 40 lat za pasem także myślę, że rozjazd w tym meczu okrutny sie szykuje i tak jak rozjeżdżał go wielokrotnie Nadal to tak on zostanie rozjechany przez Alcaraza - oczywiście mówimy o clayu bo nie ma co się oszukiwać, ale na innych nawierzchniach - przykładowo na Wimbledonie nie odważyłbym się na chwile obecną obstawić nawet na win Alcaraza bo mimo że może on potrafić biegać i siekać ostro na trawie to Djoker to spec od kortów trawiastych i tam naprawdę ciężko go pokonać o ile to w ogóle możliwe jeśli jest w pełni dyspozycji i formy.

Nadal również grał grał, aż go go nagle coś sparaliżowało a tym czymś była kontuzja i już cięzko mu grac na takim poziomie jak kiedyś a jeśli chodzi o ten moment to ciezko mu w ogóle wrócić na kort i już sam mówi że jego ostatni sezon będzie za chwile, więc to samo może czekać Djokovica chociaż jego organizm jest pewnie dużo mniej zajechany, bo każdy widział i znał styl gry Rafy, tak Djoko raczej może przetrwać trochę dłużej, ale już pomału zostanie zdjęty z tronu i po prostu zastąpiony przez Alcaraza który jest nieprawdopodobnie skuteczny na kortach ziemnych, a co do innych nawierzchni to sam chciałbym zobaczyć jego starcie z Djokiem na trawie i wtedy dopiero w sumie ocenimy co potrafią obaj gracze tak po sprawiedliwości, bo wiadomo że na clayu przewaga Alcaraza jest dobitna i niepodważalna. Dlatego ten handicap, jak ktoś lubi tak potęzne kursy jak louisarmstrong z naszego forum ;) to polecam jak najbardziej:D

Do tego Rune - Ruud @ Ruud (1.80) -
jak najbardziej do gry, w Rzymie Ruud już miał Rune na łopatkach i nie oszukujmy się Norweg jest stworzony do gry na clayu, przez całą poprzednią połówke roku się ośmieszał ale teraz doszedł do tej formy w której był rok temu i doszedł to pamiętajmy do finału Rolanda więc broni bardzo dużo punktów i nie sądze aby Rune po pięciosetówce i wiele więcej przebiegniętych kilometrów po korcie od poczatku turnieju był tutaj dla niego jakimś ogromnym zagrożeniem. Mecz będzie pewnie wyrównany ale skonczy się raczej happy endem dla Ruuda

Do tego Zverev po (1.34) fortuna - Etchevery spoko zawodnik, ale już nie na tą runde szlema, Zverev w tamtym roku grał tutaj kapitalnie i tutaj juz zaczyna grać to samo, rozjechał Dime i po prostu nie widze Argentyńskiego przebijaka w tym momencie w starciu z tak grożnym zawodnikiem jak Zverev który dysponuje chyba najlepszym serwisem z zawodnikiem którzy zostali w turnieju, a do tego porusza się zupełnie jak nie zawodnik który mierzy prawie 2 metry, tylko jak co najmniej te wszystkie ziemniaczane przebijaki i doskonale gra w obronie. Jego problemem już chyba na zawsze pozostanie głowa bo gdyby nie ona już dawno miałby co najmniej 3 szlemy na koncie, ale wypuścił nawet z Thiemem tego Szlema serwując na mecz i to już niestety u niego jest standardem.
Cytując swój post, dodam jeszcze dla nieśmialków:

Djokovic -Alcaraz @ Alcaraz -5.5 (2.50) fortuna i myśle, że to pewnie najpewniejsze 2.50 jakie obstawiałem w życiu i nigdy nie byłem tak pewien kursu powyżej 2.00 a i to 10.50 z początkowej analizy równiez może wejść, jednak ja na kuponie mam obecnie tylko to -5.5 na chwile obecną i nie zmieni się to już raczej, więc dokładam taki oto typ bez desperackich handicapów i szukania potęznych kursów bo value pewnie będzie ale Alcaraz wyga zapewne tymi 9-10 gemami i człowiek tylko będzie się walił w leb że kurs 10.50 poszedł w dupe przez jednego gema :LOL: oczywiiście na więcej gemów Djokovic nie ma tutaj szans. Maksymalnie daje mu to 6:3 6:4 6:2 i to domu, odpalał tak wiele razy Rafe na kortach twardych na Australian Open - czemu teraz ma nie zostać odpalonym przez Alcaraza, który gra KAPITALNIE I BEZBŁEDNIE, jak chciał się trochę pobawić z Tsitsipasem to po prostu dopuścił do taja w trzecim i nic to nie oznacza w przypadku jego mecuz z Alcarazem, bo to zawodnik klase lepszy i to klase lepszy o każdego innego zawodnika na clayu obecnie, przypomina młodego Rafe który masakrował tutaj rywali im dalej w las tym bardziej i wyniki z pierwszym rund powtarzał w finałach i półfinałach - to samo zrobi teraz Alcaraz i absolutnie nie widze gry Djokovica z tak mocnym przeciwnikiem który jest po prostu w życiowej formie i wciąż się rozwija pod okiem kapitalne niegdyś eksperta od gry na clayu Ferrero. Także myśle, że tutaj będzie masakra i to bez wahania gram ten kurs bo co to jest na mączce? absolutnie nic, wiadomo że w większości gemów i tak będa wymiany i Alcaraz po prostu w tych wymianach będzie Djoka po prostu rozjeżdżał w pył i nie ma tutaj co do tego żadnych wątpliwości. Djoker zawiesza się na długie momenty w każdym z meczów jakie oglądałem w jego wykonaniu na tegorocznym sezonie mącznym, jak się zaprezentował? chociaż jedno dobre spotkanie? z kim i gdzie? nie było absolutnie żadnego i nie widzę aby były jakiekolwiek szanse na jego nagly odpał skoro cały sezon grał załośnie słabo i nic nie prezentował a ja sam umoczyłem wiele razy handicapy na niego bo wierzyłem, że wreszcie się zepnie i zagra jak przystało na mistrza... nie zagrał i po prostu nie zagra juz pewnie nigdy BO TO NIE JEST JEGO NAWIERZCHNIA, MĘCZY SIĘ TU Z WIATREM, Z ODBICIAMI PIŁKI KTÓRYCH NIE PRZEWIDUJE I CAŁĄ RESZTĄ KTÓREJ DJOKOVIC NIENAWIDZI - bo ktoś mądrze kiedyś powiedział, że to zawodnik który uwielbia grać na kortach sterylnych i nie ma co do tego wątpliwości, że gra na ziemii po prostu nie sprawia mu przyjemności, w przeciwieństwie od Alcaraza który biega po tym korcie niczym dziki Jaguar i naprawde to jest dobre porównanie, bo raz jest przy siatce, za chwile pod końcem kortu, potem gra skróta, potem stop-volley i całą mase zagrań a każde z wybitnie ofensywnym nastawieniem. Nie wiem jak Wy ale dla mnie jest to nowy mistrz
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Alcaraz Carlos - Djokovic Novak

Liczy się obecna forma, a nie to co było kiedyś, Alcaraz, który momentami wygląda jak młody Nadal, biega jak szalony do każdej piłki, odprawianie kolejnych zawodników przychodzi mu na pełnym luzie, czego nie możemy powiedzieć już o Novaku, a któremu zwycięstwa nie przychodzą już tak łatwo, jak jeszce parę lat temu. Zestawmy sobie Alcaraza (prawie jak młody Nadal) kontra Djokovic parę lat później, Nadal już wcześniej wygrywał z Dżokerem tutaj w Paryżu po 3:0, a przecież lat nie przybywa i teraz Novak już nie gra jak niegdyś, no i kondycja nie ta sama.

Nie przemawia też do mnie fakt, że Djokovic podniesie swój poziom jak spotka się z lepszym zawodnikiem (to nie bajka Dragon's Ball, a Novak to nie Songo, czy Vegeta), bo równie dobrze można powiedzieć, że Hiszpan też ma w sobie jeszcze pokłady energii i jak będzie zmuszony to też podniesie jeszcze swój poziom (choć nie chę sobie nawet wyobrażać co on by wtedy wyprawiał na tym korcie).
Jedyny logiczny argument, który przemawia na korzyść Serba to owszem doświadczenie oraz lepszy "mental" w newralgicznych momentach, ale tych może nie być dzisiaj za wiele.

W mojej opini na tak dobrze tutaj grającego Alcaraza przydałby się jedynie Nadal w swojej "prime formie", dlatego śmiem twierdzić, że Alcaraz to dzisiaj wygra w stosunku 3:0 lub 3:1, a jak będzie, przekonamy się po meczu.

Reasumując:
Alcaraz -1,5 seta
@1,89
 
Ostatnia edycja:
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Alcaraz 1.52
Alcaraz jest na tą chwilę poziom lub dwa wyżej od całej reszty. Szczególnie na clayu jest nie do ruszenia. Gra kosmicznie dobrze.
Djokovic wiadomo, że klasa sama w sobie, ale za nazwisko się nie wygra. Forma z poprzednich spotkań na FO jak i innych turniejów poprzedzających RG jest przeciętnie dobra, a żeby wygrać z Alcarazem trzeba wejsc na kosmiczny poziom. Aktualnie nikt nie zatrzyma Alcaraza i ten kurs jest bardzo przyjemny patrząc jak duże jest prawdopodobieństwo Jego zwycięstwa. Wszystko za nim przemawia
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ruud-A.Zverev powyzej 3,5 seta @1.52 <Ruud zwycieski wg przewidywania, ale gładko... >

Na papierze rzeczywiscie wydaje sie to bardzo wyrowany pojedynek. Bukmacherzy troche wyzej cenia Zvereva, ale ja jednak predzej postawilbym na Ruuda. Zverev faktycznie gra bardzo dobrze, jego mecz Tiafoe to zdecydowanie jeden z najlepszych meczow tegorocznej edycji FO. W ubieglym sezonie Niemiec zatrzymal sie na polfinale i meczu z Nadalem, ktory do momentu odniesenie akontuzji, ktora praktycznie wszyscy pamietaja, to mial bardzo wyrownany przebieg i ciezko wyrokowac jakby sie zakonczyl. Zverev jako postac to trudno go lubic, jest opryskliwy, ma trudny charakter, ale trzeba mu oddac, ze gra tu bardzo dobrze.

Ruud z kolei ma sznase wrocic do finalu, w ktorym goscil juz w tamtym sezonie. Tu jest troche podobnie jak w przypadku Zvereva, ten najlepszy tenis, podobnie jak Zverev, Ruud zachowal na French Open. W meczu cwiercfinalowym z Rune, nawet jego strona backahndowa, o ktora nieraz mozna sie przyczepic, dzialala bardzo dobrze i Norweg trzymal glebie uderzen, co w polaczeniu z dobrym serwowaniem i oczywiscie swoja wiodaca strona forehandowa dalo mu dosc pewne zwyciestwo.

Majac wybierac zwyciezce to wskazalbym jednak Ruuda. Im dalej w mecz to serwis odgrywa na koratch co raz mniejsza role i w 3 i 4 secie Zverev juz tak nie punktuje, a tez robi wciaz podwojne bledy (niestety zkald na ilosc wiekszej ilosc DF-ow jest kompletnie nieoplacalny, bo kto zrobi ich wiecej wydaje sie pewne), ktore czasami bywaja bolesne w ostatecznym rachunki, a ze Ruud caly czas gra regularnie, to bedzie miec tam szanse, wiec Norweg wydaje mi sie wiekszym faworytem do wygranej.
Najbardziej jednak z logicznego punktu widzenia to wychodzi, ze ten mecz potrwa troche wiecej i licze na wyrownany pojedynek .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +590
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Alcaraz - Djokovic którykolwiek gracz poprosi o pomoc medyczną tak @2,1
fortuna

Djokovic jak wiadomo jest świetnym tenisistą, ale jest tez wybornym aktorem. Niejednokrotnie gdy nie idzie mu w meczu pokazuje swoje niezadowolenie tak by każdy przed tv jak i na stadionie to zauważył. Dodatkowo lubi w słabszym okresie poprosić o pomoc medyczną, by wybić rywala z uderzenia. Dochodzą też problemy z łokciem, z którymi zmagał się w ostatnim czasie Serb. Dlatego uważam, że dziś też możemy spodziewać sie pomocy lekarskiej na korcie. Osobiście tego typu nie gram, bo w kuponie mam Alcaraza, ale gdyby ktoś szukał takiego zdarzenia to fortuna w zakładce specjalne ma taki zakład.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2154
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Alcaraz - Djokovic którykolwiek gracz poprosi o pomoc medyczną tak @2,1
fortuna

Djokovic jak wiadomo jest świetnym tenisistą, ale jest tez wybornym aktorem. Niejednorkotnie gdy nie idzie mu w meczu pokazuje swoje niezadowolenie tak by każdy przed tv jak i na stadionie to zauważył. Dodatkowo lubi w słabszym okresie poprosić o pomoc medyczną, by wybic rywala z uderzenia. Dochodzą też problemy z łokciem, z którymi zmagał się w ostatnim czasie Serb. Dlatego uważam, że dzis też możemy spodziewać sie pomocy lekarskiej na korcie. Osobiście tego typu nie gram, bo w kuponie mam Alcaraza, ale gdyby ktoś szukał takiego zdarzenia to fortuna w zakładce specjalne ma taki zakład.
Na ForBet masz @2.95 na przerwę medyczną - popieram typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +644
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Ps: Gdyby nie covidy to Djoko już by miał +4 szlemy. Wimbledon 2020, Ao 2022. US open 2021 2022.
Ps : US open 21 przegrana w finale z Medvedevem.

Alcaraz vs Djokovic dw 3-1@4,2

Sprobuje czegoś takiego, żeby lepiej się ogladalo. Serce za Novakiem ale rozum za Alcarazem. Gość wygląda tutaj jak robot. Poziom podobny albo niewiele gorszy niż Nadal podczas swoich wygranych tutaj więc jakim cudem już wiekowy Novak miał by tutaj dać radę? Gdyby Carlitos stał tylko na końcowej linii to inna sprawa ale on zdobywa punkty na różne sposoby potrafiąc to zrobić z defensywy jak i z serv and volley. Często z dużej chmury mały deszcz i tak może być tutaj.

Ruud@1,9 sts

Tutaj pójdę w stronę gracza dla mnie pewniejszego, który nie miewa takich wahań jak Zverev. Ruud pokonał tutaj jednak trochę lepszy zestaw rywali. Dużą rolę odegraa tutaj jego cierpliwa gra a Zverev lubi się podpalić.
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Tak na szybko wchodzę w over 179.5 minuty meczu nawet przy 3:0 dla któregoś zawodnika powinien być pokryty overek minut a tymbardziej jak będzie zacięty i wyrównany mecz może jakiś tie break bukmacher forbet kurs 1.47
Post automatycznie złączony:

Tak na szybko wchodzę w over 179.5 minuty meczu nawet przy 3:0 dla któregoś zawodnika powinien być pokryty overek minut a tymbardziej jak będzie zacięty i wyrównany mecz może jakiś tie break bukmacher forbet kurs 1.47
Chodzi o mecz djoko oczywiście
 
P 5,5K

PepsiMax

Użytkownik
Djoko na razie jak profesor, zabrał Hiszpanowi coś, co lubi najbardziej - bieganie. Młody też bardzo poddenerwowany, jak nigdy tutaj. Tak jak wcześniej pisałem, że o3,5 to najbezpieczniejsze, jak skazywali Djoka na pożarcie, tak powinno zostać pokryte, no chyba że Serb odprawi młodziaka z kwitkiem, chociaż w to bardzo wątpię.

A do rzeczy to;
Popieram typ na Ruuda. Norweg jest w bardzo dobrym rytmie i rozwiał wątpliwości co do swojej formy. Zverev fajnie fajnie, że drugi raz półfinał wleciał, ale stosunkowo była to łatwa przeprawa do najlepszej czwórki. Ruud jest zbyt konsekwentny w swojej grze, żeby Niemiec go ugrał, serwis też nie pomoże, będzie atutem, ale nie wystarczającym na Norwega, szczególnie taki na podwójnych, które serwuje tutaj. Kacperek zajedzie chłopa.
Ruud 1.94
Ruud -1,5 2.50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +867
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom