>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

ATP Tour - French Open (28.05.2023 - 11.06.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
arass1 162K

arass1

Użytkownik
Losowanie drabinek turniejowych gry pojedynczej odbędzie się w czwartek 25 maja o 14:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
jaroslav_ 318,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Jestem mega ciekaw Filsa. Miałem okazję obejrzeć kilka jego spotkań i pomimo młodego wieku wygląda na solidnego grajka. Może na turniejach rangi ATP nie będzie jeszcze osiągał znakomitych wyników, ale w pierwszych rundach czy Challengerach można śmiało na niego grać :)
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP French Open lwalifikacje
Godzina 12.50+
Typ Shang I over 21.5 gema
Kurs 5.8
Juncheng Shang - Fabian Marozsan
Forbet
Analiza;
Młody wegier tutaj sporym faworytem po kursie 1.3 .Zaskoczył nardzo dobrym startem w Rzymie I pokonał Alcaraza ale kolejny mecz z Hanfmanem juz sporo słabszym
Seanca widziałem w poprzedniej rundzie pamietam tez mecz z Miami w tym roku bardzo wyrownany z Zhangiem i wydaje mi sie ze Marozsan wcale nie musi tu miec tak łaywo jak sugerują to kursy dodatkowo to gracze o troche podobnym stylu.
Nie powinno byc do jednej bramki I chyba sa tu szanse na niespodziankę.
 
'Corek 202,2K

'Corek

Znawca - e-sport
Pouille vs Rodionov
Pouille @ 1,73 bet365

Idę w kierunku Francuza, który w ostatnim czasie przeszedł ciężkie chwile w życiu. Bardzo mu kibicowałem i kibicuje obecnie. Przeszedł przez kwalifikacje, które widzieliśmy ile dla niego znaczyły, publiczność go niosla a jutro będzie jeszcze bardziej! Ograł właśnie Austriaka, wygrywając trzeciego seta do zera. Motywacja na pewno nie będzie mniejsza, będzie walka o kazdą piłkę. Francuz nigdy potężny fizycznie nie był, serwis nie należy do najlepszych ani najmocniejszych, ale Rodionov to nie jest jakaś ściana na cegle nie do przejścia.
Niech publiczność go niesie po zwycięstwo!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
Tenis by Dawid 844,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
28.05. (niedziela) 🎾

Ymer M. vs. Musetti

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Włoch i to nie może zbytnio dziwić, ponieważ od początku sezonu ziemnego w Europie gra dobry tenis. Na swoim rozkładzie ma m.in. Djokovicia, choć Serb na pewno jest daleki od optymalnej formy. Poza tym jednak kilka fajnych spotkań, a ostatnia porażka z Tsitsipasem na pewno mu wstydu nie przyniosła. Warto też wspomnieć, że Lorenzo lubi ten turniej i kilka lat temu był bliski ogrania Djokovicia, z którym prowadził już 2-0 w setach. Kto wie czy teraz tego nie powtórzy, a na pewno go stać, szczególnie że obsada nie jest tak mocna, jakby mogła być. Jeśli chodzi o Ymera to lubię jego tenis, mimo że nie ma w nim nic szczególnego. Jego atutem jest technika, regularność i cierpliwość, ale jest kilka minusów. Nie stać go raczej na zrywy i na coś ekstra. Brakuje mu pierwiastka nieprzewidywalności i oglądamy go zazwyczaj w tej samej formie z małymi odchyłami od średniej. Niepewności dodaje też fakt, że Szwed wraca po absencji i rozegrał niewiele spotkań po przerwie, więc nie jestem pewny jak będzie wyglądać w formule best of 5, choć podejrzewam, że dobrze, bo zawsze był świetnie przygotowany fizycznie. Ostatnim argumentem, który można uznać in minus jest ostatnio incydent w starciu z Filsem i pojawia się pytanie czy będzie mieć to w głowie. Chodzi oczywiście o dyskwalifikacje, gdy sędzia nie wiedząc czemu nie sprawdził śladu, a Ymer w odwecie rozwalił rakietę na jego stołku. W szlemie oczywiście zagra, bo organizatorem jest ITF, ale już w ATP nie mam takiej pewności i zapewne czeka go ogromna kara, a może znów przerwa od gry. Patrząc na to jak ostatnio ukarano Gastona, to tutaj spodziewam się bolesnej nauczki. Oczywiście jest to bardziej ciekawostka, ale warto o tym wiedzieć, bo kto wie czy myślami nie będzie gdzieś indzie. Kursy na Szweda są wysokie i obieram kierunek overowy, ponieważ linia ustawiona jest dość nisko i bukmacherzy wyraźnie sugerują, że spotkanie bez straty seta wygra Musetti. Ja jednak nie jestem przekonany i jakoś nie czuje, by spotkanie było dla niego spacerkiem. To jakoś nie w jego stylu. Włoch potrafi sam popełniać sporo błędów, a jeśli Szwed będzie mądrze obijać jego bekhend to kto wie czy nie doczeka się prezentów. Jeśli jednak ich nie będzie to raczej Musetti wygra ten mecz bardziej konkretnymi argumentami w ofensywie, dodając też sporo jakości w grze na małe pola. Kierunek ryzykowny, ale mający rację bytu.

👉 powyżej 29,5 gemów @1,5 (forBET) ✅

Typy bez analizy:
➡ Borges wygra @1,42 (vs. Isner) forBET ✅
➡ Ofner wygra @1,4 (vs. Cressy) forBET ✅

Zakłady długoterminowe z oferty forBET:
👉 Powyżej 2,5 kreczów w turnieju mężczyzn @1,57
👉 Alcaraz powyżej 9,5 podwójnych błędów w turnieju @1,72

Według mnie obie opcje mają duży potencjał. W turnieju mamy co najmniej kilku graczy z potencjałem do kreczu, którzy mieli problemy zdrowotne, a niektórzy startują na siłę mając w głowie tylko wpisowe. Oczywiście po drodze mogą też wyjść zdarzenia nieoczekiwane i jakieś kontuzje wynikające z akcji. Gramy w formule best of 5, więc wyczerpanie może być spore. Jeśli chodzi o drugi zakład to zakład, że Alcaraz zagra w Paryżu chociaż sześć spotkań, co oznacza, że wystarczy około 1,5 podwójnego błędu na mecz, co wygląda dość realnie. Carlitos nie robi ich wiele, ale pewnie będą momenty, że nieco sobie zaryzykuje drugim serwisem dla samych testów. Trudno będzie też mu utrzymać koncentracje na tak wysokim poziomie, szczególnie z graczami niżej notowanymi.

Warto też sprawdzić kompleksową analizę drabinki męskiego Roland Garros TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +835
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam, mam pytanko i z gory dzieki za jakąś opinie, na Hurkacza z Coricem w meczu sprzed niespełna miesiąca było 1.5, na Corica który był 30 w rankingu( dziś jest 16)było prawie 2.8, Coric był w formie i myśle że ten kurs był zawyżony(stawiałem na Chorwata). Teraz mamy podobny, niewiele niższy, bo po spadku 1.45 na Huberta ze 113 w Rankingu Goffinem którego pokonał gładko w 3 setach na Rolandzie rok temu, zawodnik z Belgii ewidentnie gorszy obecnie od Corica, a kurs prawie taki sam jak wspomniałem, nie wiecie czemu takie kursy?z Hurkaczem coś nie tak?wiem że nie są za duże ale porównujac do meczu z z Borną jednak nie małe
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Jak sam możesz zaobserwować Hurkacz jest pod formą. Bardziej patrz na formę danego zawodnika niż na to co było kiedyś, bo niby wygrał z nim 3-0, ale to co gra teraz to jest dużo do zarzucenia. Obaj zawodnicy są teraz średni i tak na prawdę ciężko przewidzieć jaki będzie przebieg meczu, pamiętaj też że Goffin jest coś ala Coric kiedyś w topie, a po kontuzji i problemach jest gdzie jest. Hurkacz jest zależny od swojego atutu serwisu, który jak nie siedzi to jest kiepsko.

W skrócie.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Jak sam możesz zaobserwować Hurkacz jest pod formą. Bardziej patrz na formę danego zawodnika niż na to co było kiedyś, bo niby wygrał z nim 3-0, ale to co gra teraz to jest dużo do zarzucenia. Obaj zawodnicy są teraz średni i tak na prawdę ciężko przewidzieć jaki będzie przebieg meczu, pamiętaj też że Goffin jest coś ala Coric kiedyś w topie, a po kontuzji i problemach jest gdzie jest. Hurkacz jest zależny od swojego atutu serwisu, który jak nie siedzi to jest kiepsko.

W skrócie.
Goffin to kompletny pionek i nic więcej, po kontuzji której doznał blisko 7-8 lat temu próbuje wrócić do formy w której przecież był i była to forma bardzo wysoka, pozwalająca mu nawet grać w Mastersie na koniec sezonu i rywalizować jak równy z równym z Nadalem, Djokovicem czy Federerem. Był to zawodnik pewny bo pamiętam jak jeszcze obstawiałem na niego handicapy, ale w obecnej formie jest już wrakiem który marzy o odwróceniu się losu od wielu lat i niestety ten los sie nie odwróci, bo organizm Goffina po kontuzji nie jest już taki sam i nie ma mocy która pozwoliłaby mu sięgać po dawne laury ;) Także ostatnio oglądałem jego poczynania w meczu na kortach w Rzymie z niejakim Saszą Zverevem i tam przegrywał 4:1 w pierwszym w dwoma brejkami grał padline kompletną, jednak jak to u Saszy często bywa, po prostu coś przestawiło mu się w głowie i Niemiec dostał tego seta 5:7 :LOL: potem przegrywał 5:7 0:2 i od tego momentu po prostu ZACZĄŁ GRAĆ bo obecnie Goffin to zawodnik który jedyne co umie to przebijanie piłki i robienie masy błędów nawet z prostych i banalnych piłek co u tego typu przebijacza jest po prostu gwoździem do trumny, tak więc Niemiec zaczął grać i rozjechał go 5:7 6:3 6:4
a 6:3 z dwoma brejkami, w sumie wypowiadam się też z tego względu że ten mecz umoczył mi kupon na ako 70 które naprawdę było o włos od wejścia ale Sasza złamał tego piona na 6:4 zamiast na 6:3 (bo jako że zrobił 6:3 z dwoma przełamaniami w poprzednim secie i to od stanu 0:2 to zaczynał od serwisu w drugim i wystarczyło po prostu zrobić 6:3 ale Niemiec postanowił zadrwić ze mnie i złamał sobie na 6:4 XD

Tak czy siak Goffin gra kompletną padake i ta padaka jest utrzymywana od wielu już lat i nie ma możliwości aby on czymś zaskoczył, nie wiem czy wygra mecz z Hurkaczem bo Hurki niestety też nie czuł się w tym sezonie na mączkach jakoś wybitnie, ale wiem że będzie to co najmniej zacięty mecz bo nie ma tutaj opcji na jakieś gładkie wygranie Goffina...bez jaj, on chyba od 5 lat nie wygrał na szlemie z zawodniekiem z pierwszej 20stki :LOL: także naprawdę jak Hurkacz zagra swoje (a jest to stylowo podobny zawodnik do Zvereva) i będzie zbijał z góry na dół balony Goffina ktory zapewne ustawi się pod końcem kortu i będzie balonował i czekał na błędy Hurkacza...ja osobiście z tego meczu wybrałem tylko bezpieczne +2.5 seta na Polaka do mojej tasiemki na pierwszą runde i czekam na mecz oby nasz rodak dał radę po prostu i tyle, Goffin sam w sobie nie jest żadnym zagrożeniem, Hurki jedynie co to może wykasować się sam - jednak pamiętajmy że Szlem to Szlem i tutaj motywacja ogromne wybiegi z których słynie Roland Garros (to go między innymi odróżnia od takiego powiedzmy Rzymu - mimo że mączka jest podobna co we Włoszech, może odrobine szybsza) także gra będzie inna.

Nie będe robił analiz do swoich meczów bo postanowiłem zrobić kupon z wielu zdarzeń już w Piątek i większosc pospadała, jednak jeśli jakiś kurs kogoś interesuje to zapraszam do swojego tematu zamieszczonego w mojej sygnaturze :)

i jedziemy za chwile ze świętem tenisa ;)
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Goffin mial bardzo dobry mecze w Rzymie ze Zverevem, wiec jego akcje poszly w gore, mimo bardzo slabych wystepow na poczatku sezonu na cegle.

Djokovic wygra kwarte @1.45


Jezeli chodzi o gorna i dolna czesc drabinki, to zdecydowanie mocniejsza wydaje sie ta gorna, gdzie znalezli sie Alcaraz,Djokovic czy Tsistsipas. Bukamcherzey najwieksze szanse na triumf daja Alcarazowi i Djokovicowi. Ja bym liczyl na tego Djokovica, ze wykorzysta swoja szanse pod nieobecnosc Nadala tak jak Nadal zrobil to podczas AO w ubieglym roku.
Tak czy owak, hipotteycznie moze tu byc starcie Alcaraz-Djokovic na etpaie polfinalu, wiec Djokovic musi w takich przypadk uswoja kwarte wygrac.
 
A 2,7K

AaronAnthony

Użytkownik
Czysto Martinez @1.73
Ofner -2.5 seta @2.70
Borgues -2.5 @3.15
Evans 3.5 seta @1.49
Djere 35.5 gema @1.89

Zagram tasiemke na start, zeby sie lepiej ogladalo // edit, faktycznie, zapomnialem, ze to nie dzial kupony. Wszystkie oddsy brane z unibetu, martinez i ofner juz sie zaczeli, wiec pomine.

Borgues imo dostal prezent, Isner juz podbija pod 40 prawie, ma czworke dzieci i jak przyziemnie by to nie brzmialo, piorytety sa gdzie indziej + forma nie wiadoma, sklaniam sie ku slabej. Bezpiecznie -1.5 za @1.70

Evans z Kokkinakisem licze, ze tak jak bukmacherzy, nie bedzie jednostronnego meczu, oboje cos tam na mace pograli w tym sezonie, bez rewelacji.

Djere mam nadzieje, ze ugra seta, choc ogolnie jest to dla mnie enigmatyczny zawodnik. Na US zagrali 5 setowke, ostatnie tygodnie forma nie jakas wybitna, licze na pierwszorundowe meczenie buły :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Djere-Rublev (-1,5 seta) 2 @1.45

Rublev nie moze odpadac w 1 rundach szlemow. W tym roku wygral swoj najwazniejszy tytul w Monte Carlo. W Madrycie i Rzymie zaprezentowal se przecietnie, ale tutaj znowu powinien wrocic na lepszy poziom. Rywal trudny w dobrej formie to fakt dysponujacy mocnym uderzeniem jak Rublev. Porazka Rubleva jednak na tym etapie to bylaby niespodzianka.
Jak na wiekszy akumulacyjny to moze proponowalbym wygrana Rubleva, ale zaproponuje z handicapem, chociaz to wieksze ryzyko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1299
Tenis by Dawid 844,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Tirante vs. van de Zandschulp
Przechodzimy do drugiego dnia Roland Garros, a w nim wybrałem mecz pomiędzy zdecydowanym faworytem, a underdogiem i nie ukrywam, że nieco ryzykuję tym kierunkiem, ponieważ nie ma zbyt wielu argumentów ku niemu, ale do rzeczy. Botic to zawodnik zdecydowanie bardziej ograny i przy Argentyńczyku można rzec, że to stary wyga, choć to lekkie nadużycie. Na pewno jest to stały bywalec głównego cyklu, który kilka tygodni temu był o włos od debiutanckiego triumfu na poziomie ATP, lecz zaprzepaścił przewagę podwójnego przełamania, kilka piłek mistrzowskich, a to wszystko przy kontuzji rywala, którym był Rune. Możliwe, że miało to negatywny wpływ na jego mental, a raczej nigdy nie słynął z silnej głowy. Od tamtego momentu przegrał dwa kolejne mecze i to dość wyraźnie z Djere i Karatsevem czyli uznajmy, że graczami uznajmy, że z tej samej półki. Totalnie nie wiemy, co pokaże tym razem, ale na pewno poczekałbym na stabilizacje formy. Ponadto kurs na jego zwycięstwo nie ma w sobie żadnego "value" i zwyczajnie nie opłaca się tego ruszać. Jego rywalem jest Thiago Tirante czyli dość ograny challengerowiec, który w turniejach głównego cyklu czy też szlemach nie ma żadnego doświadczenia. Fakty są takie, że przeszedł kwalifikacje w dobrym stylu i już od kilku lat aspiruje do TOP 100, ale zaliczył krok w tył, by teraz (miejmy nadzieję) zrobił krok do przodu. Nie miał łatwej sekcji i na swojej drodze spotkał Strickera i Onclina, którzy byli faworytami w starciu z Argentyńczykiem. To co trzeba przyznać Tirante to fakt, że bazuje na silnym forhendzie i na pewno będzie go szukał, dość często nawet obiegając bekhend, o ile dostanie na to czas. W pozostałych elementach jest nieco gorszy i jeśli zagra na miarę prawdziwego underdoga czyli na "luźnej ręce" to jak najbardziej możemy być świadkami problemów Holendra, który może się pogubić, a przecież ostatnio jego pewność podupadła. Pamiętajmy, że turniej w Monachium mu szczególnie leży i raczej nigdzie nie zobaczymy go grającego tak dobrze. Tak było rok temu jak i w bieżącym sezonie. Trochę wrzucam na tzw. konia dziś Tirante wierząc w niego, nie mając jakichś bardzo mocnych argumentów, ale jakbym miał szukać gdzieś niespodzianek to właśnie w tego typu zestawieniach, gdzie faworyt może przegrać sam ze sobą. Jeśli Tirante wywrze presje swoim forhendem i ogólnie pozytywną mową ciała to może być dobry mecz i na to liczę.

👉 powyżej 30,5 gemów @1,5 (forBET) ✅

Typy bez analizy:
👉 Daniel vs. O'Connell powyżej 3,5 setów @1,55 forBET ❌
👉 Krajinovic wygra seta @1,5 (vs. Tiafoe) forBET ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Zh.Zhang-Lajovic 2 @1.54 <po 1 secie byl medical timeout ... wiec pachnialo kreczem szczesliwie>

W mojej opini, Lajovic bedzie w tym meczu gora. Zhinzhen Zhang zagral niedawno turniej swojego zycia w Madrycie, ale ta dyspzycja bedzie trudniejsza to do powtorzenia na kortach French Open. Chinczyk ma bardzo dorby serwis i forehand, ale to nie wystarczy na moj gust. Lajovic to jednak uniwersalny zawodnik o przepieknym backhandzie, a ze forma u niego tez poszla w gore to tyuje w jego kierunku. Serb tez w Madrycie bardzo dobry turniej (3 runda i porazka w 3 setach ze Struffem), a tydzien wczesniej wygral swoj drugi tytul w karierze w Banja Luka.

Widaje mi sie, ze forma Lajovica zrobi tu roznice. Serb w przeszlosci, gdy forma dopisywala, byl finalista Monte Carlo, cwiercfinalista w Madrycie, w 4 rundzie French Open i teraz wydaje sie tez w dobrej formie. Ubiegly rok Lajovic mial slabszy, ale doczekal sie dziecka i troche tego blasku odzyskal w tym sezonie. Nie lekcewaze Zhanga, ale Chinczyk jeszcze nigdy w karierze nie przebral 1 rundzie na szlemie, a granie na szlemie to jednak troche inna gra. Licze, ze to serbski tenisista bedzie gora na koncu meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +670
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Wawrinka -1.5 seta vs Ramos 1 1.65
Ramos to w mojej opinii w tym momencie jeden z najgorszych tenisistów top 100 ATP. Nie widac do tego żadnej motywacji żeby chciał to zmienić i az się boje co będzie jak przejdziemy na trawę bo wtedy to chyba nawet w challengerach nie da rady nic zrobić . wawrinka to już nie to co kiedyś ale dalej potrafi pokonywać średniaków i utrzymywać ładnie serwis
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Novak Djokovic v Aleksandar Kovacevic, Today 12:50

Each Player Over 7 Aces - #YourOdds
kurs 13.00

Each Player Over 6 Aces - #YourOdds
kurs 6.00
williamhill
za drobne , szanse chyba nie za duze ale kto wie

wynik w asach 10-7 jednego zabrakło do kursu 13.00;-(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +624
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Caroline Garcia Over 7 Aces & Xiyu Wang Over 7 Double Faults - #YourOdds kurs 17.00

Szanse ewidęynie adekwatne do kursu ale za scinki a asów djokovica i Kovacevica 3e
hma całkiem blisko
asy 6:5
błedy 6:9
Obfity statystycznie mecz:) za to bety poboczne siadły:)
Screenshot_20230529-190826_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230529-190814_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 844,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Na dziś kilka typów bez analizy:
👉 Monteiro wygra seta @1,4 (vs. Hanfmann) forBET ✅
👉 Barrere vs. Ruusuvuori powyżej 3,5 setów @1,57 forBET ✅
👉 Molcan vs. Gaston powyżej 3,5 setów @1,6 forBET ❌
 
Ostatnia edycja:
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
A co myślicie dziś o wilku ? Patrząc na ostatnią formę to chyba jest większym faworytem niz pokazuje kurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom