>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - French Open (28.05.2023 - 11.06.2023)

Status
Zamknięty.
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Sonego-Rublev (-1,5 seta) 2 @1.55 <przy 2-0 nie myslalem ze jeszcze sie mecz odwroci, a taka fajna seria trafien przerwana w taki niecodzienny sposob> :rolleyes:

Wydaje mi sie tu Rublev faworytem. Juz ta czesc turnieju, ze trzeba grac dobrze przez wiekszosc meczu i cor az mnie jmiejsca na takie sety jak Rublev gral z Djere w dwoch pierwszych partiach meczu. U obydwu uderzenie mwiodacym jest oczywiscie forehand, ale Rublev to lepszy gracz. Sadze, ze Rublev wygra, a a probuje podrasowac handucapem setowym i tyle.
 
Ostatnia edycja:
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Nys/Zieliński vs Melo/Peers 1 1.40 ⛔

Pojedynek z udziałem naszego rodaka, w 2 rundzie debla French Open. Nie będę lał tu wody, zdecydowanym faworytem są Nys i Zieliński zwycięzcy tegorocznego ATP w Rzymie. Przemawia wspólna gra od dłuższego czasu, wyniki, młodszy wiek graczy i umiejętności.

Wczorajszy kuponik z AKO 6 na plus 🙂 więc próbujemy dalej ugryźć to FO.

Nys/Zieliński vs Melo/Peers 1 1.40
Chaczanow vs Kokkinakis 1 -4.5gema 1.65
Musetti vs Norrie ov 3.5seta 1.5
Fognini vs Ofner 1 1.8

AKO:6.23 ⛔✅️⛔⛔
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis French Open
Godzina: 14:00
Spotkanie: Fognini - Ofner
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza: To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie a to za sprawą tego że raczej mało kto mógł przypuszczać że obaj zawodnicy dwie pierwsze rundy przejdą z taka łatwością, bez straty seta. Obaj tenisiści, na korcie jeszcze nigdy się nie spotkali, w mojej ocenie bardzo ciężki mecz do typowania zwycięzcy ale jeśli chodzi o over setowy to już inna kwestia. Fognini mimo swojego wieku, bardzo dobrze prezentuje się na tym turnieju i to on dziś wystąpi jako faworyt. Ofner który nie dał szans Kordzie na zdobycie choć seta, liczy na turniej życia bo do topki nigdy zaliczany nie był. Uważam że ten mecz nie zakończy się na 3 setach, podobnie jak wczoraj szukam bardzo prawdopodobnego kursu, nie wysoki ale myślę że warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +331
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Na szybko z tenisa na dziś:
Djokovic - Fokina @ Djoko -7.5 (2.00) STS

No chyba jakiś żart :oops: co to jest 7.5 dla Djokovica, który rozkręca się z rundy na runde z Fokiną, który jest zawodnikiem atakującym a nie typowym defensorem a takich rywali Serb uwielbia najbardziej bo siłą ich mocy z ataku jest wstanie wygenerować moc returnując i grając w defensywie i jest to moc która zmiata rywali z kortu, przekonał się o tym ostatni rywal, który próbował atakować i w rezultacie dostał seta na 6:0 :lol: Fusco to nie jest wcale jakoś mniejszej klasy zawodnik od Fokiny, wiadomo na ziemii Hiszpan już potrafił zagrać świetne spotkania, ale tak jak mówie jest to raczej ofensywny ziemniak niż defensywny a Djoko ma problemy gdy stara się ubić rywala a nie może bo ten przebija w nieskończoność a siła forehendu Djokovica mimo, że na przestrzeni lat wyraźnie urosła to z takimi Mussettimi nie jest wstanie się przebić przez mączkę i w rezultacie zmusza go to do ciągłego przebijania którego nie lubi, bo w wymianach po 20-30 uderzen jakie nieraz obserwowaliśmy właśnie w meczach Djokovica z Musettim (wybrałem tego gracza bo to idealny przykład) Serb traci cierpliwość i wywala piłkę w aut albo w siatke nieskutecznie próbująć skończyć rywala. Tutaj będziemy mieli Hiszpana który będzie się starał atakować, atakować i jeszcze raz atakować bo jest to ofensor i zawsze próbuje przejąć inicjatywe w wymianie. Takich zawodników Novak uwielbia bo tak jak mówiłem ma kapitalny return, świetne passing shoty, świetny bhnd który jest nawet ważniejszy od forehendu w takim meczu bo niewątpliwie Fokina będzie się starał obracać na forehend i atakować. Djoko moim zdaniem zje dziś na śniadanie swojego rywala i handi 7.5 po tak pięknym kursie jak 2.00 żal nie skorzystać naprawdę.

Oprócz tego:
Tstsipas -5.5 (1.43) STS - Schwartzman nie jest w żadnej wybitnej formie, ten sezon ma wyjątkowo nieudany i dziwne, że doszedł aż do tej rundy, ale rywali nie miał najwyższej klasy mówiąc delikatnie. Tsitsipas nie lubi zawodników którzy go atakują, nie lubi ofensywnych graczy typu nawet ten Vesely, który nie grał pół roku ale serwisy po 220 na godzine na bhnd Greka skutecznie sprawily, że gruby faworyt zagrał tam bardzo długi mecz i męczył się niebywale, w dodatku lewa ręka czego jednoręczni bhndowcy nienawidzą. Ale tutaj mamy zgoła odmienny styl gry, gdy Tstisipas musi zepchnąc rywala do defensywy robi to ultra skutecznie i spokojnie swoim fenomenalnym forehendem załatwia sprawe, jego bolączka to gra w obronie, ale taki zawodnik jak Argentyńczyk go do obrony nie ma prawa zepchnąć czego skutkiem będą ciągłe wymiany które prowadzi po swojemu Grek i pewnie je wygrywa. Spokojne handi do wejścia na luzie

Varillas +2.5 seta (1.41) STS

Bez jaj, Hurkacz miałby wygrać 3:0 po dwóch pięciosetówkach z niezłej klasy przebijakiem i specem od nawierzchni ziemnej? no ja tego nie widze, raczej długi spokojny mecz i być może kolejna pięciosetówka, Varillas widać że kondycyjnie jest przygotowany świetnie jak Bautiście zabrakło trochę pary to go rozjechał 6:1 6:1 w decydujących setach i myślę, że z Hurkaczem co najmniej w jednym secie może zrobić podobny wynik

Fognini +2.5 seta (1.17) + Kokkinakis +2.5 seta (1.52) = 1.78 STS ✅

Fognini rozgrywa tutaj kapitalne zawody, widać że gadki o tym że dojrzał i potrafi już utrzymywać koncentacje na wysokich obrotach i przy dłuższych rozgrywkach nie były słowami rzuconymi na wiatr, bo widać że gra naprawdę świetnie i być może pobije w tym roku swój najlepszy występ na Rolandzie Garrosie czyli QF, moim zdaniem jak najbardziej go na to stać jeśli będzie grał to co teraz, to w końcu zawodnik który potrafił niegdyś zmasakrować Rafe Nadala 6:4 6:2 w Monte Carlo kiedy Nadal był jeszcze tym Nadalem a nie staruszkiem który próbuje odbudować swoje zajechane już do oporu ciało i kolana. Kokkinakis na +2.5 to też wydaje mi się być dobrą opcją, jakoś nie widze Chaczanowa bijącego tutaj rywala 3:0, nawet w pierwszej rundzie dostawał baty 0:2 od Lestienne który jest co by to mówić graczem na poziomie itfów i dopiero jak siadło mu ciało a dokładnie nogi to Rosjanin był wstanie dopiero dopiąć swego i przechylić szale zwycięstwa na swoją strone, ale jak ja oglądałem ten mecz to po prostu grał tragicznie i wyrzucał co chwila piłki 3 metry w aut, grając z przeciwnikiem którego marzeniem jest wejście do pierwszej setki rankingu, więc naprawdę dziś z mega utalentowanym jednak mającym problemy z głową jak i z kontuzjaki Kokkinakisem moim zdaniem zapowiada się mega równy pojedynek. Jak będzie zobaczymy

pozdrawiam i polecam typy oczywiście ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Zhang - Ruud
Typ: powyżej 30.5 gema
Kurs: 1.53
Bukmacher: Efortuna
To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, choć wydawać by się mogło ze bukmacherzy mają trochę inne zdanie na ten temat, sądząc po kursach na zwycistwo. Mimo tego że Zhang jest absolutnym underdogiem, postanowiłem bliżej przyjrzeć się jego osobie. Zawodnik z Chin, ostatnio notował progres, eliminując tym samym sporo popełnianych błędów A jego gra stawała się coraz lepsza. Przeglądałem się jego poczynaniom w Madrycie gdzie kolejno z turnieju eliminowal Shapo, Norriego i Fritza. Chińczyk nie ma nic do stracenia, gra z 4 rakieta świata i teraz wszystko zależy od niego co pokaże na korcie. Nie ide tutaj w jakieś odwazniejsze zakłady jak set Zhanga itp, ale uważam że Ruud wcale tak łatwo miał nie będzie. Liczę na jakiś tie break bo wtedy over raczej lekko zostanie pokryty. Ruud w tym roku na clayu, notował sporo meczów gdzie seta tracił, z zawodnikami słabszymi od dzisiejszego przeciwnika. Myślę że linia proponowana przezemnie to ciekawy i w miarę pewny typ.
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 342,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Nishioka, Yoshihito – Seyboth Wild, Thiago
Seyboth Wild, Thiago wygrana @ 1.56
Fortuna

Seyboth Wild zaskarbił sobie serca widzów jak również moje po jego fenomenalnym meczu z Medvedevem w pierwszej rundzie. Zagrać tak pewnie, tak ofensywnie przeciwko Rosjanowi to trzeba mieć albo dobrze poukładaną głowę albo szaloną. Jego Forehand był świetny, obawiałem się, że przy drugim spotkaniu z Pella czar może prysnąć, ale młody Brazylijczyk pokazuje, że wie, że ten turniej to jego szansa na wyjście z Challengerów. Dzisiejszy rywal jest również jak najbardziej w jego zasięgu, Nishioka to typowy grajek od kortów twardy, którego wydaje się, że styl gry raczej nie pasuje do mączki. Widać to zresztą po samych wynikach. Liczę, że Brazylijczyk wyjdzie w pełni zmotywowany i skupiony na kort, mając z tyłu głowy to, że ten RG może być jego game changerem.

Cerundolo, Francisco – Fritz, Taylor
powyżej 34.5 gemów @ 1.55
Betclic

Tutaj sprawa prosta. Obaj zawodnicy moim zdaniem mają solidne podstawy to wygrywania kolejnych spotkań. Wiadomo, że jeśli chodzi o doświadczenie to Fritz nieco przeważa, ale nie na mączce. Niemniej, obecne spotkania na RG pokazują, że jest w dobrej formie. Cerundolo, który gra wyłącznie na mączce bardzo fajnie wszedł w ten sezon notując ćwierćfinały i finał w turniejach przed RG. W kolejnych dwóch rundach dość łatwo rozprawił się ze swoimi rywalami, w szczególności z dobrze zapowiadającym się Hanfmannem. Liczę tutaj na zacięty pojedynek, który zakończy się w 4-5 setach i pokryje over gemowy.

Altmaier, Daniel – Dimitrov, Grigor
powyżej 32.5 gemów @ 1.53
Superbet

Bukmacherzy w roli faworyta w tym spotkaniu stawiają Grigora i chyba nie jest to zaskoczeniem. Niemniej, oglądałem większość ostatnich spotkań Daniela w Madrycie i Rzymie i podoba mi się jego styl gry. Jego dobra dyspozycja potwierdziła się w meczu z Sinnerem w którym zagrał świetny tenis - który wydawał się pełny, kompletny. Dimitrov to solidny grajek, dlatego bez głębszej analizy, liczę tutaj na spotkanie dwóch tenisistów w dobrej dyspozycji, którzy uraczą na 4-5 setowym spotkanie i pokryją over gemowy. Jeśli Grigor dzisiaj nie odpali to Altmaier ma dzisiaj szanse z nim powalczyć jak równy z równym.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No to tak:

Etcheverry to trzeci w kolejce Argentyńczyk do lania przez Chorwata. Statystyka lub rachunek prawdopodobieństwa podpowiada, że trochę już za dużo tych Argentyńczyków w jednej linii do odprawienia przez jednego gościa, prawda?
Etcheverry 1,77 (Fortuna)

Zverev z Tiafoe nawrzucają sobie asów. Może i rozegrają 4-5 setowe spotkanie. Ale czuć, że to Zverev jest faworytem tego spotkania. Gra po prostu pewniej. Myślę, że zdominuje dość mocnego obecnie Amerykanina i zwyczajnie zwycięży. Po kontuzji już chyba ani śladu.
Zverev 1,45 (BetX)

Jeszcze:

W meczu Nishioki z Seybothem Wildem przewiduję over 3,5 seta 1,51 (Etoto).
Jest potencjał z obu stron. Przypuszczalnie wygra Brazylijczyk, ale tego seta raczej straci, a może nawet 2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +656
jaroslav_ 342,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Cerundolo, Francisco – Fritz, Taylor
powyżej 34.5 gemów @ 1.55
Betclic

Tutaj sprawa prosta. Obaj zawodnicy moim zdaniem mają solidne podstawy to wygrywania kolejnych spotkań. Wiadomo, że jeśli chodzi o doświadczenie to Fritz nieco przeważa, ale nie na mączce. Niemniej, obecne spotkania na RG pokazują, że jest w dobrej formie. Cerundolo, który gra wyłącznie na mączce bardzo fajnie wszedł w ten sezon notując ćwierćfinały i finał w turniejach przed RG. W kolejnych dwóch rundach dość łatwo rozprawił się ze swoimi rywalami, w szczególności z dobrze zapowiadającym się Hanfmannem. Liczę tutaj na zacięty pojedynek, który zakończy się w 4-5 setach i pokryje over gemowy.

Altmaier, Daniel – Dimitrov, Grigor
powyżej 32.5 gemów @ 1.53
Superbet

Bukmacherzy w roli faworyta w tym spotkaniu stawiają Grigora i chyba nie jest to zaskoczeniem. Niemniej, oglądałem większość ostatnich spotkań Daniela w Madrycie i Rzymie i podoba mi się jego styl gry. Jego dobra dyspozycja potwierdziła się w meczu z Sinnerem w którym zagrał świetny tenis - który wydawał się pełny, kompleksowy. Dimitrov to solidny grajek, dlatego bez głębszej analizy, liczę tutaj na spotkanie dwóch tenisistów w dobrej dyspozycji, którzy uraczą na 4-5 setowym spotkanie i pokryją over gemowy. Jeśli Grigor dzisiaj nie odpali to Altmaier ma dzisiaj szanse z nim powalczyć jak równy z równym.
W przypadku overu gemów można również oczywiście pójść w stronę over setów, który wygląda następująco:

Cerundolo, Francisco – Fritz, Taylor
powyżej 3.5 seta @ 1.55
Superbet

Altmaier, Daniel – Dimitrov, Grigor
powyżej 3.5 seta @ 1.55
Superbet
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Próbujemy:
Alcaraz -5.5 (1.53) + Djokovic -6.5 (1.20) + Rune -6.5 (1.25)= 2.30 STS ✅

Kursy nie powalają, ale moim zdaniem są dosyć pewne. Alcaraz robi tutaj handicapy jak na zawołanie rozjeżdżając kolejnych rywali i dopiero jak widzi, że ma przewage jak 100 do 1go to odpuszcza i daje trochę tlenu rywalom, nie zmienia to faktu że nie na tyle aby przebijak Musetti ze swoją grą opartą na męczacym klepaniu zagrozi tutaj handicapowi -5.5, bo moim zdaniem Alcaraz swoimi bombami i ultra ofensywnym stylem gry po prostu gro rozjedzie i stanie 10 metrów za końcową linią może zdało by rezultat z Djokiem który takiej pary w ręku nie posiada, ale Alcaraz to niesamowity bombardier i naprawdę chciałbym zobaczyć prędkości jego winnerów bo nieraz można się złapac za głowę jaką siłę jest wstanie wygenerować ten zawodnik.
Djoko na małe handi bo widać, że jakoś nie jest nastawiony na niszczenie swoich rywali a raczej na przechodzenie do kolejnej rundy i typ trochę przeciwko Varillasowi bo moim zdaniem po tym morderczych pięciosetówkach które zagrał po prostu starczy mu sił na maks jednego seta, potem padnie i zostanie dojechany bez wiekszych problemów przez Djokovica, który grą kontową potrafi wymęczyć rywala który nie jest w pełni sił.
Co do Rune, dla mnie to obok Djoka i Alcaraza główny faworyt do zwycięstwa w RG i pisałem to od początku turnieju a nawet wcześniej, niesamowicie podoba mi się jego gra i rywal którego dostaje dzisiaj no nie oszukujmy się, to nie jest nawet pionek w porównaniu do potencjału Duńczyka, także takie bezpieczne handi do tripla ma jak najbardziej sens.

Pozdrawiam i polecam :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +730
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam, przeglądając typy na dziś tylko jeden zwrócił moją uwage, na Djokera i Tsitsipasa za małe kursy, a handi nie ma co ryzykować choć prędzej napewno w meczu Djoka (w sensie że latwiej będzie mial niz Tsitsipas), a ciekawym spotkaniem (widowiskowo, do obstawienia)będzie pojedynek między Włochem a Hiszpanem jak widzimy buki skazują Lorenzo na porażkę, owszem i być może przegra ale nie chce mi sie wierzyć by zamknęło się to w 3 gładkich setach, przypomnijmy h2h pomiędzy nimi: 1 spotkania nie biore pod uwage, bo miało miejsce w 2020 roku w Challengerze we Włoszech gdzie po 3 wyrównanych setach wygrał Carlos, ostatnie spotkanie z 2022 i mamy wygrana Wlocha(równiez zaciete 3sety w Hamburgu), wiem ze mamy teraz szlema ale wydaje mi sie ze Wloch nie bedzie sie tak stresowal niz by mialo to miejsce gdyby naprzeciwko byl ktorys z wielkiej 3 sprzed kilku lat, bedzie rowiesnik z ktorym napewno nawiaze walke, a jest w dodatku w formie, napewno znajdzie jakis sposob na przelamanie, Carlos potrafi miec bardzo chwilowe przestoje (jak chociazby strata seta ze slabym Taro), wiec dlaczego nie mialby mu zabrac tego seta lub handi gemowego Musetti, nie widzę przeszkód, uważam że będa się rozrzucali a Włoch tak jak i Carlos będzie grał na gorszy beckhend dzieki czemu beda obydwaj punktować i uwazam ze kurs jest calkiem calkiem lub ewentualnie zakład na powyzej 3.5 seta po 1.9, ale wole jednak i polecam na:
Powyżej 32.5 gema w meczu
Kurs: 1.72

Fortuna
 
T 715

Twaro

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Alcaraz - Musetti typ Alcaraz 3:0 STS kurs 2.1 Co tu dużo mówić Hiszpan jest w życiowej formie i wygra ten turniej. Młody Włoch nawet nie ma do niego startu. Tu będzie łatwo szybko i przyjemnie dla Alcaraza , który wygra ten mecz bez straty seta.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ciekawe jakby sobie Alcaraz wczoraj ze Świątek poradził zamiast Xin yu Wang:)
Myslę że mogły by być kłopoty:)
Post automatycznie złączony:

Djokovic - Varillas
Novak Djokovic Over 7 Aces & Juan Pablo Varillas Over 3 Double Faults kurs 11 williamhill
Hm Varillas dwa ostatnie mecze z Hurkaczem i z Bautistą Agutem tylko 1 podwójny bład serwisowy , ale z Shangiem 4 .
Novak na razie bez straty seta ale ma tez 3 tajbreki z rzedu wygrane .Tutaj chyba moze się udać
za drobne kurs 11 kuszący
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Dimitrov-A.Zverev 2 @1.55

Typuje w strone Zvereva. Niemiec pokazal tym meczem z Tiafoe w poprzedniej rundzie, ze tu w Paryzu gra jeszcze lepiej. Potencjal Zvereva jest wiekszy i Niemiec wygrywal w przeszlosci takie turnieje w Madrycie czy Rzymie. Od ubieglym sezonie doznal tu w Paryzu paskudnej kontuzji w meczu z Nadalem, gdzie toczyl jakze wyrownany mecz z Nadalem nie bez szansa na wygrana, ale juz jest chyba blisko tej dobrej formy. Z tych waznych turniejow Zverev mial dwa bardzo dobre mecze z Medvedevem w Monte Carlo, ktory przegral w deciderze i Rzymie, gdzie przegral z Medvedevem w dwoch setach, ale w tym 2-gim secie juz gral bardzo dobrze i mial tam nawet pilke setowa.

Dimitrov gra bardzo dobrze, duzo meczow na cegle zagral w tym sezonie, dobrze sie czuje, jest sila. Wciaz jednak jestem zdania, ze Zverev tu na szlemie gra lepiej nz zw tych turniejach podprowadzajacych, a ten wspomniany boj z Tiafoe, gdzie dali bardzo dobry mecz moze mu wyjsc na dobre. Mysle, ze Tiafoe z taka gra jak wczoraj tez mogly z Dimitrovem wygrac. Zverev rok temu na paryskich kortach skonczyl z kontuzja, bedac w swietnej formie, wiec moze teraz zaistnieje mocniej jako, ze najwieksze nazwiska sa w gornej czesci drabinki.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Jarry - Ruud
Typ: Ruud
Kurs: 1.53
Fortuna

Typ opieram na tym że Jarry pomimo lepszego okresu gry na mączce w ostatnim czasie miewa przestoje i traci głupie piłki jak przystało na zawodnika spoza 30 atp, Ruud jest za regularny, pomimo że przegrał z nim spotkanie w Genewie dosc pechowo po wygraniu 1 seta, 2 nastepne po tiebreakach, mysle ze tu bedzie inaczej, Jarry nie ma ogrania na szlemach jak Casper, i kondycja da o sobie znac, nerwy rowniez, mysle ze Norweg bedzie sie chcial zrewanzowac za Genewe a tu bedzie mial latwiej (wieksza motywacja), i dzieki temu mamy taki kurs a nie np.1.4lub 1.45, a zaznacze ze w finale Rolanda juz byl i to napewno lepiej na niego wplynie, bedzie rozganial Jarrego na prawo i lewo, dorzuce jeszcze ze graja na Philippe Chatrier dzieki czemu bedzie mial wiekszy dobieg do pilek i w nieskonczonosc odbijal ataki Chilijczyka, Jarremu by bardziej odpowiadal mniejszy kort dzieki czemu przeciwnik mialby wiekszy problem , mniej miejsca do returnu dość mocnego serwisu, polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Nie widziałem że ktoś to wrzucił, jak już napisałem kilka zdań to wrzucam.

Dyscyplina: tenis French Open
Godzina: 16:00
Spotkanie: Etcheverry - Nishioka
Typ: powyżej 31.5 gema
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Analiza: Myślę że wbrew ogromnemu faworyzowaniu Argentynczyka, może to być bardzo ciekawy mecz. Wstrzelil się Etcheverry z forma na RG i widać że chce osiągnąć coś więcej niż 4 runda. W pierwszej Draper zmuszony był skreczowac ale potem piękne mecze w wykonaniu Argentynczyka i eliminacja z turnieju De Minaura i Coricia. Po drugiej stronie często niedoceniany Nishioka, który lubi takie ważne spotkania gdzie gra jako underdog. Na tegorocznym French Open wygrywał kolejno z Wolfem, Purcellem i Seyboth Wild. Może te nazwiska nie robią wrażenia dla tych co interesują się tenisem, ale ostatnia runda to zwycięstwo z wielką niespodzianka, czyli eliminatorem Medvedeva. Japończyk gra solidny tenis, posiada trochę większe doświadczenie od dzisiejszego rywala i co najważniejsze nie ma nic do stracenia bo i tak malo kto daje mu jakieś szanse na zwycięstwo. Nie uważam żeby to był szybki mecz w którym Nishioka nie będzie miał swoich dobrych momentów, a może akurat zdziała coś więcej. Wybrałem linię dość bezpieczną, do której pokrycia nie jest wymagane rozegranie czwartego seta.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 858,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Alcaraz vs. Tsitsipas
Arcyciekawe spotkanie o półfinał French Open. Grek grał już w finale, ale Hiszpan gra o swój najlepszy wynik w karierze w Paryżu i niespodzianką będzie, jeśli tego nie dokona. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Hiszpana i się nie dziwię, bo znów gra znakomicie, choć mecz z Taro czy Shapovalovem pokazał, że miewa chwile kryzysu. Jednak co warto podkreślić to właśnie z teoretycznie słabszymi rywalami miewał problemy, a z tymi lepszymi, bądź będącymi w wysokiej formie wygrywał wyraźnie (Musetti). W tym przypadku spodziewam się dyspozycji z ostatniego meczu czyli 100% koncentracji. Z Grekiem grał już kilka razy i wszystkie spotkania wygrał, więc ewidentnie mu leży. Myślę, że największa przewaga zostanie zarysowana po stronie bekhendowej, gdzie Hiszpan gra bardzo szybko i płasko, a Grek ma największe problemy i jeśli będzie trafiać czysto to zazwyczaj będą to piłki dość wysokie z nadanym sporym topspinem. Myślę, że kluczem będą niewymuszone błędy, których więcej wygeneruje Stefanos. Jeśli ten będzie chciał nawiązać walkę to obowiązkowo musi korzystać z przewagi serwisu i jak najbardziej skracać akcje lub zwyczajnie musi liczyć na gorsze momenty jak to było ze wspomnianymi Danielem oraz Shapovalovem, choć trwało to tylko moment. Obu graczy trzeba pochwalić za bardzo mocną sferę mentalną i nie widzę, by któraś ze stron stworzyła sobie przewagę w tym elemencie. Stricte tenisowo znacznie wyżej stawiam Alcaraza i moje pytanie brzmi jak wysoko wygra ten mecz i czy Grek zdoła go przełamać, bo to będzie ważne w kontekście przełamań Carlitosa. Jeśli przełamywać będzie tylko Hiszpan to może nie starczyć czasu, by zrobić over, więc ja zwyczajnie liczę na dobry mecz z dużą jakością na returnie. Korty nie są najszybsze, a piłki szybko tracą swoje właściwości, co będzie handicapem dla zawodników bardziej defensywnych.

👉 Alcaraz powyżej 4,5 przełamań @1,6 (etoto) ✅

Typ bez analizy:
➡ Djokovic vs. Khachanov powyżej 6,5 przełamań @1,72 forBET ❌ (6!)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Djokovic - Khachanov
Each Player Over 7 Aces kurs9 williamhill
Linia 8 moim zdaniem jak najbardziej do zrobienia przez obu graczy , Jesli będzie szybkie 3:0 to raczej się nie uda ale gdyby były 4 sety jakiś tajbrek to kto wie:)
stawka spokojna 10e
oj bliziutko wynik w asach 11-7 szkoda że Khachanov drugi set bez asa ;-(
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom