>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo - 27.02-05.03.2017

Status
Zamknięty.
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
Panowie jak myślicie komu przerwa (Cuevas/Ramos) lepiej zrobi?
Pogranego mam Cuevasa... i odwieczne pytanie... zamykać nie zamykać...

50/50? Czy jednak bardziej w stronę Hiszpana?

ehh :? trochę jak wróżenie z fusów... ale może ktoś pomoże podjąć decyzję

dzięki
Podałeś tak mało danych dotyczacych Twojego kuponu, że trudno Ci cokolwiek doradzić. :cool: Co do samego meczu to wg mnie 60-40 dla Ramosa mimo wszystko. Rozpoczną przy stanie 3-3 40-40 i w pierwszych pilkach totalna niewiadomo jak kto wejdzie w mecz.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Lepiej rob kontre na Ramosa oni sie juz dawno dogadali kto ma wygrać i ma wygrac Hiszpan ;) to dwoch starych fixsiarzy ???? po przebiegu dotychczasowego meczu widac ze Cuevasowi zalezy zeby tego nie wygrac to jest tak oczywiste ze az oczy bolą ????
 
ehe 11

ehe

Użytkownik
Podałeś tak mało danych dotyczacych Twojego kuponu, że trudno Ci cokolwiek doradzić. :cool: Co do samego meczu to wg mnie 60-40 dla Ramosa mimo wszystko. Rozpoczną przy stanie 3-3 40-40 i w pierwszych pilkach totalna niewiadomo jak kto wejdzie w mecz.
W kazdym z kuponów Cuevas zamyka ako
1. 100zł postawione zamknięcie za 245 do wygrania 866
2. 20zł zamkniecie za 173 do wygrania 741
3. 50zl zamkniecie za 135 do wygrania 336
W sumie za postawione 170zł na już mam 553 a mozliwe 1940
chyba jakąś kontrę na Ramosa założe i poczekam...
Znajac zycie jak zamknę to Cuevas wygra... nie zamknę to przegra :kwasny4565:
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
@mrbrightside, naprawdę jesteś w stanie stwierdzić, że Cuevas to sprzedał? Ja zauważyłem, że jak próbuję dostrzec takie rzeczy to źle to wpływa na moje wyniki. Mam wrażenie, że sobie dopowiadam pewne rzeczy. Dziwi mnie, żeby chciał fixować akurat finał przy takich kursach. Trochę mnie to nie przekonuje.
Zarzucano też Sousie, że się podłożył z Ramosem. I tak sobie myślę, że Sousa tam miał piłkę meczową przy swoim serwisie. Ramos wygrał tę piłkę grając agresywny backhand po linii. Takie uderzenie spokojnie może się nie udać. Czy ryzykowaliby tak bardzo, jeżeli spotkanie było ustawione? Jakoś nie chcę mi się wierzyć.
Skończyłem z zakładami, gdzie pod uwagę biorę podejrzenie fixu bo tyle razy mnie to już przewiozło, że lepiej wychodzę na braniu pod uwagę tylko czynników sportowych.
Czysto sportowo jestem sobie w stanie wyobrazić, że Ramos wygrywa z Cuevasem, jednak wolałem tutaj zagrać Pablo. Oglądałem powtórkę jego meczu z Carreno i wyglądał dobrze, a Ramos miał dwa trzysetowe pojedynki za sobą.
 
W 0

wisats

Użytkownik
Kto to widział zeby na tylu kuponach grać wszędzie ten sam mecz. Cuevas to weźmie ale mimo to przerwa leży ramosowi bardziej. Js oglądałem tem mecz i przy dwóch piłkach setowych urus zrobił dwa niewymuszone błędy.
 
ehe 11

ehe

Użytkownik
Kto to widział zeby na tylu kuponach grać wszędzie ten sam mecz. Cuevas to weźmie ale mimo to przerwa leży ramosowi bardziej. Js oglądałem tem mecz i przy dwóch piłkach setowych urus zrobił dwa niewymuszone błędy.
Pablo po meczu z Carreno wyglądał bdb
PS
3 to dla mnie nie jest &quot;tyle kuponów&quot; ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
MarinCilic oczywiscie nigdy nie mozna byc pewnym ze mecz jest ustawiony i kto napewno wygra ale kiedy zaczniesz analizowac czynniki i fakty jesli mecz juz trwa to mozesz powiedziec ze prawdopodobienstwo nieczystego meczu rośnie. W wypadku meczu Ramosa z Cuevasem jest to fakt ze Pablo jest znacznie bardziej wypoczety od Ramosa lepiej wygladal w swoim ostatnim meczu a mimo to przegral seta w ktorym dodatkowo mial setowe to juz jest dziwne/podejrzane. Druga kwestia to fakt ze wyszedl na przelamanie w drugim secie i juz je zdazyl oddac to kolejne dziwne /podejrzane i przemawia za fixem.ale 100% pewnosci nie ma bo chlopaki moga zrobic zaraz jaja w druga strone;) ale fakt ze na ramosa kurs byl prawie 3.0 to napewno im sie oplaca.za wygranie turnieju maja jakies 80 tys euro minus podatek to jakies 50-60tys.a ustawiajac taki mecz moga wyciagnac pewnie kilkaset tysiecy jesli maja pare osob podstawionych ktore maja konta w kilkunastu bukach;)pomyslcie jestescie ich znajomymi i dostajecie cynk.ze Ramos wygra ten mecz 2:0 czy kurs pewnie kolo 5.0...i co robicie??ile byscie sami z taka informacja byli wstanie wyciagnac??
 
W 0

wisats

Użytkownik
Ja bym czekał na live co sie zdarzy jest po 40 moze byc break na dzień dobry a wtedy sie wszystko odwróci. Hiszpan strasznie chimeryczny
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
@mrbrightside, na mączce, jeszcze takim bagnie jakie jest w Sao Paulo, to chłopaki się cały czas przełamują.
Myślę, że takich przekrętów na kilkaset tysięcy to oni robią kilka w całej karierze. Tak to sobie tylko wyobrażam.
Musiałbym zobaczyć spotkanie, żeby zawyrokować czy jest ustawione ale sam przebieg spotkania nie wydaję mi się podejrzany. Fedex miał ostatnio z Donskoyem 2 piłki meczowe przy swoim podaniu, później swojego gema serwisowego na wygranie meczu, a potem miał 5-1 w tie-breaku w 3 secie i przegrał. @mrbrightside, sprzedał Roger ten mecz?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Wisats ja wlasnie przestalem fantazjowac i zaczalem nazywac rzeczy po imieniu;: ) sport to jest przede wszystkim ogromny biznes wynik osiagniecia ma drugorzedne znaczenie.
Apropo Federera z Donskoyem niesamowite spotkanie mysle ze Donskoy zagral po prostu mecz zycia ten mecz akurat ogladalem .Mysle ze Ci najwieksi typu Fedex albo Djoko nie ustawiaja ale po prostu odpuszczaja sobie niektore turnieje bo np maja ochote posiedziec z rodzina lub odpoczac.zdecydowanie im sie nie oplaca robic walkow ale w pewnym sensie moga byc ustawione pod tym wzgledem ze np Djoko chcial przgrac z Istominem a Fedex z Donskyem tylko ze oni nie ustawiaja tych meczy pod wzgledem finansowym bo na pieniadzach im nie zalezy.mozliwe ze mowia jakies waskiej grupie znajomych rodzinie zeby sobie dorobili to jest moja teoria
 
W 0

wisats

Użytkownik
Tak napewno roger sprzedał. Gość ma tyle milionów na koncie i sprzedał by mecz gdzie w jego wieku jakikolwiek sukces na korcie jest bezcenny. Pokazało to ostatnie AO. To jest moje zdanie walki sie zdarzają to pewne tylko chyba nie na takim poziomie.

Tak rodzinie.. poczekajcie bedzie 5-1 w tb i przegram. To jest sport nie mozna obliczyć takich rzeczy bez jaj
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dokladnie o tym mowie w zyciu Roger czy Djoko Murray igdi goscie ktorzy zarabiaja rocznie dziesiatki milionow z samych reklam plus miliony na korcie nie beda sprzedawac meczy. Ale zalozmy ze Roger ma podpisana umowe ze wystapi w Dubaju tylko ze akurat w tym czasie wypada mu impreza rodzinna np jakies okragla rocznica urodziny ojca czy cos podobnego i Roger woli jechac do szwajcarii niz grac w Dubaju wiec sobie przegrywa z Donskoyem . JA nie mowie ze tak bylo ale jakas teoria przegranych tych najwiekszych. Tacy sportowcy jak chca sobie wziac wolne nie mają urlopu ani.lekarz nie wypisze im zwolnienia jak.zwyklemu czlowiekowi;) wiec odpuszczaja sobie pewne mecze/turnieje
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Oglądał ktoś Donskoya z Pouille? Mi tam Rosjanin wyglądał jakby zaczął brać jakieś lepsze środki. Cały mecz skoncentrowany na 100%, bardzo mocno fizycznie wyglądał. Trochę mi jego gra nie przypominała starego Donskoya. To już nie Donskoy, to SuperDonskoy!
Leje dzisiaj w Sao Paulo, chyba Panowie dzisiaj nie zaczną o 16.
 
M 23

mambak

Użytkownik
...dopiero po 21-ej czasu miejscowego czyli 1-ej naszego ma przestać lać...ale to tylko prognoza więc trzeba trzymać kciuki bo zapewne wiele kuponów zamrożonych
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Panowie, Ci którzy ogladali wczorajszy mecz w Sao Paulo powinni przestać pisac swoje &quot;teorie spiskowe&quot; dotyczace ustawiania meczy. Zachowujecie sie jak amatorzy, którym nie wszedł jeden mecz i od razu teksty typu : &quot; bo to byl ustawiony mecz!&quot; - skoro byl ustawiony to po co graliscie ? Fuck logic . Powodzenia w typowaniu i pamiętajcie że można przewidzieć przebieg meczu,ale nie jego wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom