>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Cincinnati

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Po za serwisem, jak ja to wiele razy słyszę. Przecież to jest jego główny atut, tak samo jak Isnera, Karlovica czy Janowicza. Uświadomcie sobie, że to jest jeden z ważniejszych elementów w tej grze!
Misiaczku ok, ale widać było to wczoraj na przykładzie Socka, który także bazował na świetnym serwisie. Przestał siedzieć i od razu dwa przełamania. Break na Rao także zaistniał, bo przestał siedzieć serwis. Wystarczy, że będzie gorsza dyspozycja serwisowa i Kanadyjczyk mięknie. Być uzależnionym od tego jednego czynnika w tak dużym stopniu to dla mnie trochę zbyt duże ryzyko. Do tego słaby bh, więc mądrze grający rywal będzie zmuszał go do obiegania i rozrzucania po korcie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Raonic - Tipsa to typowy no bet przed spotkaniem.
Raonic nie wiadomo jak się tak naprawdę czuje tu na tych kortach, spotkanie z Sockiem oczywiście nie jest żadnym wyznacznikiem.
Tipsa zaś w końcu pokazał dobry tenis, wyciągnął mecz z 0:1 z niezłym Querrey&#39;em
wydaje mi się że Serb może być górą w tym meczu nawet, ale nie gram przed rozpoczęciem.
na dziś taki dubelek ode mnie:
Del Potro &amp; Granollers/Lopez 1.94 unibet
Del Potro jest w dobrej dyspozycji, to na wałkarza spokojnie wystarczy.
Jeśli zaś chodzi o debel, to Hiszpanie są bardzo mocni i z takim deblem jak Fish, który nadal nie doszedł do pełnej formy, serwis jeszcze nie działa jak powinien, sporo razy łamany przez Kolbę i do tego beznadziejny Melzer, który nie potrafił podjąć walki z Monaco, nagle w deblu nie będzie metamorfozy, kurs naprawdę niezły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seboes 507

seboes

Użytkownik
Pospisil - Goffin
Goffin +3.5 gem 1.50 fortuna

✅
Kanadyjczyk powinien sobie poradzić lecz dla mnie trzysetówka bądź dwa ciężkie sety. Goffin także jest w dobrej formie. Łatwe kwali + wcześniejsze turnieje na dobrym poziomie. Pospisil jest często leniwy przy serwisie rywala i nie doszukiwałbym się wielu BP w tym meczu.
Isner - Gasquet
Isner 1.88 fortuna ✅
Isner chyba już wypoczął i otrząsnął się po tych dwóch ostatnich porażkach. Gasquet oczywiście jest teoretycznie lepszym tenisistą, lecz ostatnio strasznie kaleczył. Przyśnie na chwile przy swoim podaniu i będzie miał seta w plecy. Big John da dzisaij radę.
Raonic - Tipsarevic ⛔ Miał swoją szanse. Drugi set byłby jego gdyby nie mega pechowa piłka po siatce na 5-3.
Tipsa 2.33 fortuna
Dwa miesiące temu każdy pastwił się nad Kanadyjczykiem jaki to jest drewniany, teraz po dobrym okresie gry już większość strasznie optymistycznie go typuje. Z tego co piszecie już Sock miał spore szanse wygrać z nim w 1 rundzie, a teraz zadanie będzie jeszcze trudniejsze. Widziałem dłuższe fragmenty Tipsy w meczu z Querreyem i Serb widać łapie lepszą formę. Trzyma piłkę w wymianach a do tego dobrze serwuje. Widać było jak bardzo mu w tym meczu zależało na zwycięstwie. Mobilizował się, pokrzykiwał do siebie bardzo często. Po takim kursie dzisiaj Tipsarevicia typuję bardzo chętnie
Leciutko jeszcze pogram Blake&#39;a. Lubi on ten turniej, z Janowiczem grał świetnie. Torsunov w niezłej formie, nie widziałem meczu z Klizanem dlatego szalał nie będę.
Do tego Jużny +4,5 z Murrayem. Nie spodziewam by Szkot nagle tutaj deklasował świetnie grającego ostatnio Rosjanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Skonczcie mi juz o tych punktach i ich bronieniu. Niektorzy to zachowuja sie jakby siegali pamiecia tylko tydzien wstecz, bo co jest w przyszlym tygodniu to poderzewam, ze gdzies 6 na 10 nie wie i nawet na takie rzeczy nie patrzy.
Zreszta dla wiekszosci te &quot;bronienie&quot; to pewna fikcja. Co najwyzej to ktorys napisze, ze rok temu wygral, byl w polfinale czy cwiercfinale, ale ile tych punktow po kazdej kolejnej rundzie jest do obronienia to juz malo ktory wie i to jest zabawne. Teraz trzeba uruchomic mozg... Proste pytanie, czy Raonic zdobyl wiecej punktow w duecie Toronto-Cincinnati w ubieglym sezonie, gdzie byl w obydwu turniajach w cwiercfinale, czy w tym roku w duecie Montreal-Cincinnati, gdzie byl w finale i na ta chwile jest w 2 rundzie w Cincinnati. Jezeli nie potrafisz odpowiedziec na to pytanie, to nie pisz o punktach.
P.S. Wieksza ilosc zdobyl Raonic juz w tym roku(tak dla scislosci), wiec zysk ma dosc niezly tak czy owak.
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
David Goffin - Vasek Pospisil - 1 @ 2.25 - Bet365
David Goffin - Vasek Pospisil - DW 2:0 @ 3.75 - Bet365

Polecam brać póki ciepłe. Pospisil miał turniej życia i niech tak już pozostanie. Wiadomo, jak kończą się następne turnieje dla takiego zawodnika. Goffin gra bardzo solidnie tutaj i wkońcu ma szansę się przełamać po ostatnich niepowodzeniach. Imponował mi Goffin w kwalifikacjach oraz w 1 rundzie w meczu z McDonaldem. Bardzo precyzyjny, agresywny i regularny. Taki styl gry idealnie pasuje na Pospisila. Vasek wygrał w 1 rundzie z Simonem poprzez krecz w 2 secie przy stanie 6:3 1:1. Simon wzmaga się z kontuzją żeber więc nie ma mowy o jakimkolwiek wyczynie Pospisila w 1 rundzie. Doświadczenie w tym meczu, mimo wszystko po stronie młodego Belga. Styl gry, również odpowiadający. Forma z poprzednich spotkań, także. Pospisil ma prawo być zmęczony bo jego organizm nie jest przyzwyczajony i gotowy do takich maratonów, ten chłopak dopiero wkracza do zawodowego tenisa. Polecam Goffina z całego serca.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
#58#
John Isner - Richard Gasquet
Kurs: 1.80​
Jeżeli bralibyśmy rywalizację czysto sportową to typ jak najbardziej uzasadniony, jednak jest kilka &quot;ale&quot; które mogą mieć znaczenie.
Po pierwsze za tydzień Winston, turniej w którym Big John triumfował w dwóch ostatnich latach i raczej nie myśli o jego odpuszczeniu. Dla porównania Rysia tam nie będzie.
Druga sprawa to fakt iż Isner w Cincinnati nie wychylił się poza drugą rundę (5 startów), co może mieć związek z tym iż grając trzy turnieje pod rząd (Cincity, Winston i USO) w tym ostatnim a zarazem najważniejszym wyglądałby blado.
Trzeci fakt jest taki że Rysiek może grać tutaj jak najdłużej, wspomniałem już że w Winston nie startuje więc będzie miał czas na odpoczynek.
Jeszcze raz podkreślę, typ czysto sportowo byłby pewnie na Jasia lecz ze względów na wyżej opisane fakty dla mnie nobet lub coś w stronę Rysia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jeżeli bralibyśmy rywalizację czysto sportową to typ jak najbardziej uzasadniony, jednak jest kilka &quot;ale&quot; które mogą mieć znaczenie.

Po pierwsze za tydzień Winston, turniej w którym Big John triumfował w dwóch ostatnich latach i raczej nie myśli o jego odpuszczeniu. Dla porównania Rysia tam nie będzie.

Druga sprawa to fakt iż Isner w Cincinnati nie wychylił się poza drugą rundę (5 startów), co może mieć związek z tym iż grając trzy turnieje pod rząd (Cincity, Winston i USO) w tym ostatnim a zarazem najważniejszym wyglądałby blado.

Trzeci fakt jest taki że Rysiek może grać tutaj jak najdłużej, wspomniałem już że w Winston nie startuje więc będzie miał czas na odpoczynek.

Jeszcze raz podkreślę, typ czysto sportowo byłby pewnie na Jasia lecz ze względów na wyżej opisane fakty dla mnie nobet lub coś w stronę Rysia.
I własnie tak powinno się analizować mecze, a nie po kursach, punktach , miejscu w rankingu czy po jakiś H2H...
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Spotkanie: Dmitry Tursunov - James Blake
Typ: James Blake wygra 2:0
Kurs: 3.30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Rosjanin ostatnio w kapitalnej formie tenisowej. Przedczoraj mógł przegrać z Klizanem, ale jakiś cudem odwrócił losy spotkania i przechylił szale zwycięstwa na swoją stronę. Blake natomiast to stary wyjadacz zniszczony przez kontuzje, nie ma wątpliwości że gdyby nie one miałby karierę bogatszą od Rodicka. Ale nie ma co gdybać. Umiejętności jeszcze ma i pokazał swój talent w meczu z Janowiczem. Nasz JJ nie wiedział co się dzieje. Kapitalne returny, w wymianach dominował mało się mylił. Dlaczego Blake dzisiaj ma wygrać 2:0 ? Bo jest lepszy w każdym aspekcie od głupkowatego Rosjanina. Tursunov napewno dzisiaj odda 8 DF. Wymiany, czy Dmitry próbuje coś ugrać w wymianach ? Gra na pałę, a jak nie idzie to susy pod siatkę i jak sie uda to uda. 3.30 to dobry kurs i można sporo zarobić.
Goffin - Pospisil
1.63 Unibet
Goffin stylem gry przypomina Simona. Francuz od Belga jest zdecydowanie lepszy nawet gdy ma gorszy dzień. Pospisil ma swoje 5 minut i z pewnością chce je wykorzystać jak najlepiej.
Raonic - Tipsarevic
2.25 bet365
Ja konsekwentnie w tym turnieju gram na Tipse. Raonic zmęczony, ostatnio więcej szczęścia niż rozumu. Tipsa to jeden z najlepszych returnujących zawodników na świecie. Warto dodać że ograł Querreya, który stylem gry przypomina Raonicia i z nim samym Amerykanin wygrał 2 razy na 3 spotkania. Spore value 2.25 warto pograć.
Lopez - Chardy
1.61 Bet365
Kusi Lopez oj kusi. Z Japończykiem wszystko funkcjonowało jak należy. Dzisiaj w wymianach również Hiszpan będzie dominował, Francuz lubi sam się wykańczać, dlatego też wole zagrać na Lopeza.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Tursunov D. -Blake J. 2 1,72 3/10 bet365
Tursunov do turnieju głównego dostał się z kwal. W turnieju głównym mnie nie zachwyca, w pierwszej rundzie z Słowakiem Kliznanem był kilka razy w wielkich tarapatach, ale udało mu się wygrać ten mecz. Blake z drugiej strony jak dla mnie gra bardzo solidnie w tym turnieju, pokonał Janowicza, gdzie był wyraźnie lepszy, gdzie cały czas kontrolował grę. H2H 3-1 Dla Blake’a.

Raonic M. -Tipsarevic J. 2 2,25 3/10 bet365
Raonic ostatnio całkiem dobry turniej w Montrealu gdzie musiał uznać wyższość Nadala. W pierwszej rundzie tego turnieju miał dość duże problemy z Sockiem. Janko w pierwszej rundzie pokonał wyżej notowanego Querreygo i w tym meczu pokazał bardzo fajną grę, pomimo porażki w pierwszym secie odrodził się i w dwóch kolejnych zagrał koncertowo. H2H niestety nie jest korzystne ponieważ 2-0 jest dla Raonica ale oba meczy były zawsze zacięte i Kanadyjczyk dzisiaj także nie będzie miał łatwo. Wydaje mi się ze istotny będzie dzisiaj serwis Tripsy jak będzie funkcjonował to Kanadyjczyk będzie miał dużo problemów.​
 
dawidek3555 92

dawidek3555

Użytkownik
Raonic M. -Tipsarevic J. 1 1.55
Moim zdaniem Raonic spokojnie wygra ten mecz niby nic dobrego z Sockiem nie pokazał, ale wygrał ten mecz i gra dalej. H2H 2:0 dla Raonicia ostatnio grali w październiku 2012 roku wtedy Tipsarevic był w formie, a mimo to młody Raonic sobie z nim poradził. Tipsa bardzo dobrze zaprezentował się z Querreyem, ale czy to wystarczy na rozpędzonego Raonicia szczerze wątpie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Chłopie, zobacz chociażby mecz Goffina z Djokovicem 2,5 miesiąca temu na Rolandzie. Akurat znam tego chłopaka bardzo dobrze. Ma słabe warunki fizyczne, nie ma bomby w łapie ale mimo to gra agresywnie. Wchodzi na piłki a nie czeka. Uderzenia może nie mają niewiarygodnych prędkości ale to jest styl Goffina i on w przeciwieństwie do Simona stara się atakować i rorzuca rywali. Simon to jest przebijacz, przebijacz, przebijacz, pchacz piłki na środek kortu. Pospisil dominował wszystkich? Momencik. Isner dominował Pospisila, Vasek miał farta w tiebreakach. Ograł emeryta Stepanka. Potem zagrał mecz życia z Berdychem, dostał krecza od dziadka Davydenki i poszarpał, ale przegrał mecz z Raonicem. Nie ma się co kłócić ale daje sobie kut@sa uciąć, że Goffin dzisiaj wygra.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Chłopie, zobacz chociażby mecz Goffina z Djokovicem 2,5 miesiąca temu na Rolandzie. Akurat znam tego chłopaka bardzo dobrze. Ma słabe warunki fizyczne, nie ma bomby w łapie ale mimo to gra agresywnie. Wchodzi na piłki a nie czeka. Uderzenia może nie mają niewiarygodnych prędkości ale to jest styl Goffina i on w przeciwieństwie do Simona stara się atakować i rorzuca rywali. Simon to jest przebijacz, przebijacz, przebijacz, pchacz piłki na środek kortu. Pospisil dominował wszystkich? Momencik. Isner dominował Pospisila, Vasek miał farta w tiebreakach. Ograł emeryta Stepanka. Potem zagrał mecz życia z Berdychem, dostał krecza od dziadka Davydenki i poszarpał, ale przegrał mecz z Raonicem. Nie ma się co kłócić ale daje sobie kut@sa uciąć, że Goffin dzisiaj wygra.
To jest najlepszy przykład, mecz na RG, gdzie jak każdy wie gra się na mączce. Hard to zupełnie inna nawierzchnia, o wiele szybsza. Goffin ma styl Simona i tego nie zmienisz, zwykły przebijak, a o ataku myśli tylko gdy już mu nie idzie. Dokładnie tak samo gra jak Simon, który sporadycznie atakuje. Co do zawodników jakich pokonał Pospisil, to nawet w ostatnich miesiącach nie znajdziesz u Goffina. Jedyne co trzeba przyznać to wygrana z Haasem i Kolbą (było to w Miami). Później ogrywał same pachołki w ATP Tourze bądź na grał na poziomie challengerów. Emeryt Stepanek jest o wiele lepszy od Davida w tej formie. A o ostatnie zdanie naprawdę będę się modlił, żebyś tego nie robił, bo wątpię w to by Belg wygrał ten mecz. Ale trzymamy za słowo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 95

typychecmana

Użytkownik
To jest najlepszy przykład, mecz na RG, gdzie jak każdy wie gra się na mączce. Hard to zupełnie inna nawierzchnia, o wiele szybsza. Goffin ma styl Simona i tego nie zmienisz, zwykły przebijak, a o ataku myśli tylko gdy już mu nie idzie. Dokładnie tak samo gra jak Simon, który sporadycznie atakuje. Co do zawodników jakich pokonał Pospisil, to nawet w ostatnich miesiącach nie znajdziesz u Goffina. Jedyne co trzeba przyznać to wygrana z Haasem i Kolbą (było to w Miami). Później ogrywał same pachołki w ATP Tourze bądź na grał na poziomie challengerów. Emeryt Stepanek jest o wiele lepszy od Davida w tej formie. A o ostatnie zdanie naprawdę będę się modlił, żebyś tego nie robił, bo wątpię w to by Belg wygrał ten mecz. Ale trzymamy za słowo!

Warto dodać, że ten &quot;ofensywny&quot; Goffin przegrał z takimi tuzami na nawierzchniach szybkich jak : Adrian Menendez-Maceiras czy Jan Hernych, ten ostatni jeszcze ujdzie ale ten pierwszy to już kpina.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Panowie ja jako bezstronna osoba powiem tak:
Goffin to nie tylko przebijacz, jak Simon, oglądałem go parę razy na kortach twardy w chalkach i potrafi atakować, ma jednak coś do zaoferowania, serwis nie jest najlepszy, ale w top100 jest sporo zawodników o gorszym serwisie. Belg bardzo dobrze rozrzuca rywali i odpowiednim momencie kończy, ale często popełnia błędy. W obronie nie jest on taki dobry jak Simon, a gra pod siatką również nie najlepsza.
Stwierdzenie że Goffin jest tylko przebijaczem na drugą stronę jest nie na miejscu, więc taki argument można sobie schować tam gdzieś:p, oczywiście nie jest to super killer, który ma po 20-30 winnerów w meczu, ale potrafi zaskoczyć. Belg to uniwersalny zawodnik nadający się na każdą nawierzchnię (moim zdaniem)
Osobiście oceniam szanse 55-45 dla Kanadyjczyka. Pospisil jest w mega formie, to on jest faworytem i słusznie. Dobry serwis agresywna gra. Dla mnie kursy dobrze wystawione są w Pinnacle, bo Belg nie jest bez szans w tym meczu, jednak jeżeli Vasek pokaże to co pokazywał w Kanadzie to ciężko go będzie pokonać.
Do tego dodajmy że forma Goffina nie najlepsza
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Stwierdzenie że Goffin jest tylko przebijaczem na drugą stronę jest nie na miejscu, więc taki argument można sobie schować tam gdzieś:p, oczywiście nie jest to super killer, który ma po 20-30 winnerów w meczu, ale potrafi zaskoczyć. Belg to uniwersalny zawodnik nadający się na każdą nawierzchnię (moim zdaniem)
Dołożę do tego tylko jedno, Ci którzy uważają że Goffin jest TYLKO PRZEBIJACZEM niech obejrzą mecz z Dasco na AO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Tutaj klasowa jadka rodem: &quot;big serv + forhend vs tricky backhand&quot;. Richie wie jak przytumić Isnera i udowodnił to dwukrotnie z rzędu na twardych i choć Isner posiada wielki atut pod tą nawierzchnię, tak pod żadnym pozorem nie skreślę tutaj Francuza, który jest po prostu lepszym tenisistą i poza serwisem dominuje w tym meczu pod niemal każdym względem, począwszy od poruszania się po korcie.

Dla mnie Gasquet w tym meczu, podobnie jak przed rokiem w Toronto po dość łatwych dwóch setach.

John Isner - Richard Gasquet [2,06] PinnacleSports ⛔

Tursunov ma za sobą solidny run, to mu trzeba przyznać, jednak dziś stanie naprzeciw Blake&#39;a który już w tym I meczu z Janowiczem pokazał dokładnie, jak się gra w tenisa na szybkiej nawierzchni i przypomniał sobie swój &quot;old-school&quot; style sprzed lat.

Dimitry gra dość mocno z głębi kortu i płasko, gdzie tutaj w Cincinnati na pewno zda to egzamin, ale mimo to nie posiada wielkiej broni dłuższą metę i przyznam otwarcie, że dla James&#39;a przy własnej publiczności jest zdecydowanie graczem do pożarcia na tym etapie.

Wiele będzie zależeć od samego podejścia Jamesa, ale mam nadzieję ,że na swoim terenie da z siebie wszystko.

James Blake - Dimitry Tursunov [1,99] PinnacleSports ⛔

W normalnych okolocznościach nie odważyłbym się testować tutaj Serba z kimkolwiem w tych kategoriach, ale ten ostatni mecz z Querreyem udowodnił mi i przedewszystkim samemu Janko, że coś drgnęło i w końcu przyszedł skill i pewność siebie, która pozwoli mu miejmy nadzieje powalczyć w tym mastersie.

Tipsy lubi takie korty, jest świetnym shotmakerem, wspomaga się dobrym serwisem i regularnością. Wszystko to było w spotkaniu z Samem.

Raonic? Zdecydowanie podtrzymam swoją opinię, że w jego przypadku nie widać jakichkolwiek postępów, a Jackowi brało wczoraj po prostu jaj w kluczowych momentach, ponieważ kto daje się łamać Milosowi mając przewagę 40-0....

&quot;Tipsy has too much game&quot;

Milos Raonic - Janko Tipsarevic [2,24] PinnacleSports ⛔
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Dołożę do tego tylko jedno, Ci którzy uważają że Goffin jest TYLKO PRZEBIJACZEM niech obejrzą mecz z Dasco na AO.
Goffin to przebijacz, a to że czasami zaatakuje to nic nie znaczy bo każdy atakuje no chyba po to trenują, ale te ataki w przypadku Belga wielkich szkód nie robią. Zdarzają się perełki, ale u każdego one się zdarzają. Goffin potrafi w chellangerach błyszczeć tylko i wylącznie dlatego że przebija i gra inteligentnie. Ale z najlepszymi nie ma na co liczyć. Fakt z Verdasco była 5 setówka bo Hiszpan popełnił masę błędów.

Ale to się nie jest teraz ważne. Skupmy się na spotkaniu Pospisil - Goffin.
Dlaczego Kanadyjczyk ? Przemawia za nim forma. Spotkanie z Berdychem było kapitalne i nie wygrał z nim dzięki błędom przeciwnika tak jak to robi Goffin. Pospisil nie wali na pałę też przebija ale potrafi znaleźć złoty środek. Dlatego może wygrywać z najlepszymi. To nie jest cud że teraz Vasek zaczął dobrze grać. On już rok temu na hali sprawiał problemy najlepszym. Nawet na Wimbledonie o malo co nie wywalił za burtę Youzhnego. Nie wiem jakie szansę ma Belg dzisiaj. Wszystko przemawia za jego rywalem. WSZYSTKO.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Goffin to przebijacz
Ci którzy uważają że Goffin jest TYLKO PRZEBIJACZEM niech obejrzą mecz z Dasco
Klocicie sie a zadne nie ma racji. W dzisiejszym tenisie &quot;przebijacz&quot; to raczej cos pozytywnego. To jest ktos kto potrafi trzymac dlugo pilke w korcie i nie robi 50 UE w meczu - pozytywna sprawa, tacy akurat wymieraja, tak samo jak wymieraja atakujacy.

Teraz mamy jeden styl gry, bum bum &amp; UE. I wlasnie taki styl gry prezentuje Goffin. Czyli nie prezentuje nic. To jest maszynka do bledow, granie na sile do linii i 3/4 pilek poza kort. Przede wszystkim Goffin to gracz bardzo slaby. Mocno ograniczony talent, niewiele pracy treningowej, nie widac zadnych pozytywnych efektow od dawna. Mecz dzis typowy no bet, moze nawet ze wskazaniem na Belga bo akurat Vasek to cienias jakich malo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 54

domeltomek

Użytkownik
Goffin to przebijacz, a to że czasami zaatakuje to nic nie znaczy bo każdy atakuje no chyba po to trenują, ale te ataki w przypadku Belga wielkich szkód nie robią. Zdarzają się perełki, ale u każdego one się zdarzają. Goffin potrafi w chellangerach błyszczeć tylko i wylącznie dlatego że przebija i gra inteligentnie. Ale z najlepszymi nie ma na co liczyć. Fakt z Verdasco była 5 setówka bo Hiszpan popełnił masę błędów.
Typu nie neguję, chodziło mi tylko o kwestię Goffina. W meczu Dasco-Goffin tych perełek było tak wiele że po prostu nie da się tego nazwać przebijaniem.
Przebija to Simą czy Monaco którzy bazują na błędach rywala.
Oczywiście Goffin jest dobry w defensywie i odbija dużo piłek jednak gdy tylko dostanie szansę szuka uderzenia kończącego w przeciwieństwie do wyżej wymienionej dwójki. Djoko robi to samo, przebija, przebija ale gdy tylko ma okazję od razu ustawia sobie wymianę.
Trzeba brać również poprawkę na jedną ważną rzecz. Jak zawodnik wygląda będąc w formie (bo tutaj powinniśmy szukać jego stylu) a jak wygląda pod formą. Goffin w formie bazuje na defensywie, szuka winnerów, gra inteligentnie. Gdy jest pod nią to są problemy z regularnością, serwis kuleje bardziej niż zwykle, kończące nie wchodzą.
P.S
Vasek w gazie, z tym trzeba się zgodzić. Serwis mu pomoże, uderzenia również. Co jednak stanie się gdy większość będzie wracała i to nie na środek? Trzeba będzie troszkę pobiegać po korcie a wiemy jak tacy zawodnicy wyglądają w defensywie. Dla mnie NOBET.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Goffin D. v Pospisil V.
Over 22,5 ✅
1,88 Pinnacle Sports
Jak na razie każdy się wykłóca kto lepszy w tym meczu, ja wybieram inne rozwiązanie, według mnie lepsze. Goffin to zawodnik, średniej klasy, jednak potrafiący wystrzelić w najmniej spodziewanym momencie. W ostatnich tygodniach prezentuje dobrą grę, na ostatnie dziesięć spotkań, przegrał tylko dwa - z Tomiciem i Haasem. Z drugiej strony kortu mamy Kanadyjczyka, który osiągnął w ostatnim tygodniu życiowy sukces, pojawiając się w półfinale turnieju z rangi Masters w Montrealu. Nikt nie wie co się dzieję teraz w głowie Kanadyjczyka, czy zmęczenie nie daje o sobie znać? Dla mnie to spotkanie to czysty no bet, nie widzę tutaj zdecydowanego faworyta, obaj zawodnicy mają predyspozycję żeby wygrać ten mecz ale równocześnie mogą spartaczyć sprawę w najłatwiejszy sposób. Vasek po życiowym sukcesie może zrobić &quot;trzy metry nad ziemię&quot; a wiemy jak w takich sytuacjach się to kończy. Po wielkich sukcesach trzeba udowodnić, że nie był to jednorazowy występek a Goffin łatwym rywalem nie będzie. Obaj grają bardzo dużo meczów trzysetowych, a więc over gemowy jak najbardziej prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom