>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Cincinnati

Status
Zamknięty.
M 3

maverick111

Użytkownik
Youzhny M. - Murray A. - 1 kurs - 5.00⛔
Panowie - Youzhny wczoraj, a Murray 8.08 grali przeciwko Gulbisowi i nawet sama świadomość tego że ten pierwszy gładko wygrał a ten drugi gładko z nim przegrał powoduje, ze kurs 5.0 jest dla mnie wystarczająco zachęcający aby spróbować. Dobrze dysponowany Rosjanin i z łatwo irytujący się Brytyjczyk mogą (mam nadzieję) sprawić ciekawe widowisko.
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENIS, ATP CINCINNATI
Peya/Soares - Mirnyi/Tecau ✅✅✅
Typ: Peya/Soares
Kurs: 1.88
Betfair
Spotkanie drugiej pary świata z parą białorusko-filipińską. Moim zdaniem faworyt w tym meczu jest jeden, i to bardziej zdecydowany niż wskazują na to kursy. Przegrywają rzadko i generalnie lubię na nich stawiać, bo rzadko mnie zawodzą. Ostatnio wygrany turniej w Montrealu, w którym ich dzisiejsi przeciwnicy zakończyli swoją przygodę już na polskiej parze Frytka/Matka. Dla Austriaka i Brazylijczyka to pierwszy mecz w tym turnieju, natomiast Mirnyi i Tecau w 1/16 wyeliminowali bez problemów Feliciano Lopeza i Tomiego Robredo, więc bez niespodzianki.
Oczywiście można mówić, że zaraz US Open, że chłopaki dopiero co wrócili z Kanady, ale tak naprawdę debel rządzi się swoimi prawami i tutaj takie historie nie mają aż tak dużego wpływu. W latach poprzednich moi faworyci razem nie grali w Cincinnati, natomiast swoich sił próbował Soares, niestety z mizernym skutkiem. Mimo to, myślę, że dziś poprawi swoje statystyki, bo wraz ze swoim partnerem rozumieją się doskonale. Stawiam na parę Peya/Soares, bo uważam, że to value, myślę, że kurs na nich powinien wynosić około 1,60.
EDIT:
Oczywiście, że Rumun ???? Szybko zorientowałem się, że napisałem &quot;filipińska&quot; (w głowie miałem Hueya ???? ), ale chciałem edytować dopiero zakończeniu meczu licząc na to, że nikt nie zauważy ^^ o moje &quot;orientowanie się&quot; nie musisz się martwić ????:]
Po pierwsze to Bialoruska - rumunska para. Tecau to rumun , pasuje sie troche orientowac jak sie chce cos napiasac..
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Monaco +6,5 gema✅✅✅ 1,60 Fortuna
Wbrew wielu opiniom Monaco potrafi grac na hardzie, wiadomo jakie są atuty Juana czyli bardzo dobry defens, regularność (z tym ostatnio bywa różnie) i świetne poruszanie się po korcie, Djokovic wiadomo numer 1 ale moim zdaniem będzie miał duże problemy z przebijaczem Monaco,w pamięci mam ostatni mecz w Monte Carlo gdzie Juan ugrał nawet seta, h2h pojedynków dla Serba lecz prawie za każdym razem ta linia była pokryta, dzisiaj spodziewam się tego samego, jeśli Monaco nie będzie popełniał wielu błędów to jestem spokojny co do powodzenia typu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Kohlschreiber P. / Tipsarevic J. - Janowicz J. / Kubot L. (1.75) ✅ (1:6; 4:6) / good!
Jeszcze zdążyłem złapać kursiwo, na Polaków dość solidne. Janowicz, nie zachwycił w meczu z Jamesem, ale w deblu, grający obok swojego przyjaciela, z pewnością będzie chciał zatrzeć ślady ostatniej porażki. Mecz, co prawda, jest późno, a jeszcze przed deblem, Tipsa gra singiel, z Kanadyjczykiem, w którym będzie na pewno oddawał z siebie jeszcze więcej niż w deblu. Kubot, pod siatką zachowuję się bardzo solidnie, regularnie dość i nie popełnia przy tym głupich błędów. Jurek, wiadomo, asy same się nie zrobią i w tym meczu będzie to bardzo ważne. Natomiast, Niemiec, który już w tym turnieju odpadł po meczu z Rogerem, jakimś specjalnie wygórowanym deblistą nie jest.. Stawiam na polaków.
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Benjamin Becker - Rafael Nadal ⛔
Typ: Benjamin Becker +5,5 gemów; @2,10
Bet365

Becker miał fatalną pierwszą część sezonu, nawet przydarzyła się długa seria przegranych meczów. Odżył na trawie, później jeszcze wygrał tak sobie obsadzony challenger w Stambule. Następnie kilka turniejów, w których wypadał przeciętnie. Tutaj w Cincinnati trochę lepiej, choć oczywiście nazwiska dotychczasowych rywali nie powalają - w kwalifikacjach Kubot i Russell; w pierwszej rundzie Andujar. Korty w Cincinnati powinny pasować Niemcowi, który zawsze dobrze się spisywał na szybszych nawierzchniach, jak grass, indoor hard czy carpet. Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Rafael Nadal, który pokazał bardzo dobrą grę w Montrealu - wiele razy popisywał się grą w obronie. Tutaj w Cincinnati będzie o to ciężej, chociaż Hiszpan jest oczywiście teoretycznie jednym z faworytów imprezy. Inna sprawa to podejście Nadala do tego turnieju - po wygranej w Montrealu czy będzie grał na maksa w Cincinnati? Może lekko odpuścić, choć z drugiej strony na pewno ma gdzieś w głowie myśl o objęciu jeszcze w tym sezonie fotelu lidera rankingu ATP. Oczywiście, żeby wygrać z Beckerem, Hiszpan nie musi grać na 100% - dzieli ich różnica kilku klas. Jak w każdym bądź razie myślę, iż nawierzchnia pomoże Benjaminowi w pokryciu handicapu +5,5 gemów. Linia do zaakceptowania, kurs dobry, typuję zatem dodatni handicap gemowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 26

tomek10

Użytkownik
Krótko, bo zaraz mecz:
T. Robredo vs S. Wawrinka (-3) @ 1.85 - Robredo przeżywa bardzo udany rok (ćwierćfinał RG, wygrane w Casablance i Umag), ale to nie jest gracz na hard i Wawrinka powinien tę linię pokryć.
B. Becker vs R. Nadal (-1.5 Sets) @ 1.22 - Nadal formy z Montrealu w tak krótkim czasie nie zgubił.
AKO @ 2.24 Pinnacle
 
S 12

sirarcher

Użytkownik
Witam ponownie wszystkich fanatyków zakładów bukmacherskich d^^b ????

Dzisiaj dla was przygotowałem trzy specjalne typy:
@ Ferrer vs Tursunov [3,00] Bet365 - Do końca nie jesteśmy przekonani w 100% o formie Davida Ferrera. Jak wiemy Hiszpan jest waleczny, lecz zdarzają mu się wpadki, potrafi wymęczyć przeciwnika. Rusek znakomicie porusza się po korcie i znakomicie gra z głębi kortu. Według mnie mecz rozstrzygnie się w trzech setach na korzyść Ruska. Pragnę przypomnieć, że na mączce w Hiszpanii górował Tursunov.

@ Raonic vs Isner [2,25] Bet365 - Obydwaj wielkie GIGANTY. Raonic zaskakuje i myślę ze zaskoczy w tym meczu. Isner również gra swój tennis, gra u siebie, będzie miał wspaniały doping, lecz według mnie nie wytrzyma presji, będzie popełniał podwójne błędy, a Raonic to powinien wykorzystać.

@ Federer vs Haas [2,87] Bet365 - Federer swoje lata ma już za sobą, lecz bywa nadal groźnym przeciwnikiem. H2H jest korzystny dla Szwajcara, ostatnie mecze to turnieje rozgrywane na trawie. W przeciągu 4 lat nie spotkali się na twardej nawierzchni. Według mnie Haas przełamie się w końcu i wygra dzisiaj z Federerem.

@ Dimitrov vs Nadal [7,00] Bet365 - Tu będzie niespodzianka wieczoru. Dimitrov młody utalentowany bułgar. Tutaj nie będę się rozpisywał, kto będzie oglądał przekona się w nocy.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
!GL ALL!
// Jeśli pomogłem daj reputacje, to nic nie kosztuje...
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Isner - Raonic
1.67 Sportingbet
Isner zdecydowanie lepszy serwis i gra z głębi kortu. Jak Kanadyjczykowi nie będzie siedział 1 serwis, to Amerykańczyk swoim forehandem przy returnie nieźle namiesza.
Ferrer - Tursunov
Ferrer wygra 2:0 2.00 William Hill
Tutaj nie ma co porównywać. Rusek tylko na farcie jedzie, zero jakiejkolwiek gry. Ostatnio mało DF, dzisiaj pora to zmienić. Ferrer go zabiega.
Juan Martin Del Potro-Feliciano Lopez
4.50 Bet365
Hiszpan nie jest bez szans. H2H 3:3. Widać że Argentyńczykowi gra z nim nie leży. Kurs jest spory, przy odrobinie szczęścia typ powinien wejść zwłaszcza że Argentyńczyk ma jeszcze lekkie problemy z barkami.
Paes L. / Stepanek R. 1.62 William Hill kurs wygląda ciekawie. Janowicz i Kubot polegną
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Cincinnati
???? Ferrer D. - Tursunov D.
Tursunov D. +3,5 gema ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10
Tursunov już raz pokonał Ferrera i to na mączce w tym roku na turnieju w Barcelonie. W pierwszej rundzie Hiszpan męczył się niemiłosiernie z Harrisonem i pomimo, że w trzecim secie już był przełamany to jednak Ferrer wyciągnął mecz w ostatnim secie na 6:4. W meczu było dużo BP, do tego tutaj w Cincinnati Hiszpan niczego nie broni, równie dobrze może odpaść i nie forsować zbytnio swojego zdrowia przed zbliżającym się US Open gdzie broni punktów za półfinał. Tursunov wydaje się być w życiowej formie, dobrze trzyma swoje podanie. W Waszyngtonie doszedł do półfinału gdzie poległ z Isnerem, wygrał tam 4 mecze, tutaj w Stanach na Mastersie grał od kwalifikacji, zanotował już 4 zwycięstwa, a we wczorajszym meczu nie dał żadnych szans Amerykaninowi pogromcy Janowicza Jamesowi Blakowi. Rusek na pewno powalczy w tym meczu i wcale nie zdziwię się jak wygra. Przy typie zabezpieczam się jeszcze dodatnim handicapem po dość atrakcyjnym kursie.
Wynik: 2:6 4:6 ✅ Po co te handicapy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#59#
John Isner - Milos Raonic ✅
Kurs: 1.50​

Dalej ufam Isnerowi, bardzo dobry mecz przeciwko Gasqueowi i pewna wygrana. Teraz ma przed sobą gracza o identycznym stylu. Atomowy serwis, mocny forehand i agresywna gra. Kto będzie lepiej serwował wygra ten mecz. Milos pokonał Tipsarevica, który zaprezentował się w tym turnieju dobrze. Po fali porażek wreszcie zagrał tak jak potrafi, oczywiście jest jeszcze wiele do poprawy, ale Janko powoli wraca.
Raonic po świetnym występie u siebie w Montrealu (przegrany finał z Nadalem) teraz próbuje swoich sił w USA. Serwis jest na dobrym poziomie i jak na razie wszystko idzie po jego myśli. W tym meczu, jednak uważam, że skończy się jego udział w turnieju. Isner będzie miał za sobą publiczność, jest bardziej regularny, a przede wszystkim potrafi wytrzymać nerwowe końcówki. U Kanadyjczyka jest z tym różnie, psuje łatwe piłki, a w następnej wymianie niszczy rywala. Loteria w jego wykonaniu na pewno nie będzie mu pomagała, chyba, że przyjdzie &quot;dzień konia&quot; i wszystko będzie wchodzić.
Bezpośrednio na korcie spotkali się tylko raz, rok temu w Toronto. Wygrał tam John w dwóch setach bez większych problemów. Tutaj liczę na takie samo rozwiązanie głównie ze względu na &quot;maraton&quot; w wykonaniu Raonica. Oczywiście nie będzie tego widać w pierwszym, czy drugim secie, ale już ostatnia partia może być przez niego grana ostatkami sił. Nic nie da jego ekonomiczny styl gry, bo nie ukrywajmy oglądanie Milosa i Johna nie jest najlepszym widowiskiem dla przeciętnego Kowalskiego. Wymiany będą krótkie, prawdopodobnie masa błędów, ale za to ujrzymy świetne serwisy i mocne forehandy.
Podsumowując liczę przede wszystkim, że publiczność pomoże Amerykaninowi wygrać to spotkanie już przed rozpoczęciem. Milos nie wytrzyma presji i będzie grał tak jak w meczu z Nadalem, gdzie powiedzmy szczerze spisał się źle, a kibice byli wtedy za nim. Dodatkowo tak jak wspomniałem mniej rozegranych meczów na przestrzeni ostatniego tygodnia może mieć tutaj wielkie znaczenie. Nie zdziwię się, jeżeli ujrzymy 3 tie - breaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Cincinnati
???? Federer R. - Haas T.
Haas T. +3,5 gema ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H mocno niekorzystne na korzyść Tommiego Haasa, ale uważam, że aktualnie nie ma co patrzeć na wyniki z przed iluś tam lat. Federer w jakiej formie w tym sezonie jest każdy wie. W pierwszej rundzie pokonał bardzo nierównego Niemca Kohlschreibera, dziś przeciwnik o klasę lepszy i na pewno nie skreślałbym go tutaj. Federer już nie takie wpadki zaliczał w tym roku i to z dużo gorszymi rywalami. Tommy bez najmniejszych problemów pokonał Andersona i Granollersa, widać, że forma wróciła. Być może Tommy zrobi tutaj taki wynik jak w Miami. Kto wie? Na pewno są na to szanse, a Federer nie jest aż takim faworytem. Roger wygrywający rok temu Wimbledon i zaliczający finał Igrzysk Olimpijskich to całkiem inny zawodnik niż aktualny.
Wynik: 1:6 7:5 6:3 ✅
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Federer R. - Haas T. [1,44]✅
Pinnacle
Ja zdecydowanie na Federera. Argument - dziadek, odpada.
W tym roku pokonał już Haasa w Halle w ramach zemsty za porażkę z finału w 2012r.
Jak dla mnie forma obu nie jest optymalna, a że Roger jest lepszym tenisistą - to mnie przekonuje wystarczająco by postawić dzisiaj na niego.
Tommy ma już zakupiony bilet na turniej Winston-Salem Open, który zacznie się za 3 dni,, dla Rogera to raczej ostatni etap w przygotowaniach do US Open.
Roger wygrał ten turniej bodajże 5-krotnie, w tym w 2012. Lubi tutaj grać i traktuje ten turniej zawsze jako ważny element przygotować do US Open.
Tyle, więcej argumentów na siłę nie będę szukał.
&lt;---------------------&lt;&lt;
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
#59#
John Isner - Milos Raonic
Kurs: 1.50​

Dalej ufam Isnerowi, bardzo dobry mecz przeciwko Gasqueowi i pewna wygrana. Teraz ma przed sobą gracza o identycznym stylu. Atomowy serwis, mocny forehand i agresywna gra. Kto będzie lepiej serwował wygra ten mecz. Milos pokonał Tipsarevica, który zaprezentował się w tym turnieju dobrze. Po fali porażek wreszcie zagrał tak jak potrafi, oczywiście jest jeszcze wiele do poprawy, ale Janko powoli wraca.
Raonic po świetnym występie u siebie w Montrealu (przegrany finał z Nadalem) teraz próbuje swoich sił w USA. Serwis jest na dobrym poziomie i jak na razie wszystko idzie po jego myśli. W tym meczu, jednak uważam, że skończy się jego udział w turnieju. Isner będzie miał za sobą publiczność, jest bardziej regularny, a przede wszystkim potrafi wytrzymać nerwowe końcówki. U Kanadyjczyka jest z tym różnie, psuje łatwe piłki, a w następnej wymianie niszczy rywala. Loteria w jego wykonaniu na pewno nie będzie mu pomagała, chyba, że przyjdzie &quot;dzień konia&quot; i wszystko będzie wchodzić.
Bezpośrednio na korcie spotkali się tylko raz, rok temu w Toronto. Wygrał tam John w dwóch setach bez większych problemów. Tutaj liczę na takie samo rozwiązanie głównie ze względu na &quot;maraton&quot; w wykonaniu Raonica. Oczywiście nie będzie tego widać w pierwszym, czy drugim secie, ale już ostatnia partia może być przez niego grana ostatkami sił. Nic nie da jego ekonomiczny styl gry, bo nie ukrywajmy oglądanie Milosa i Johna nie jest najlepszym widowiskiem dla przeciętnego Kowalskiego. Wymiany będą krótkie, prawdopodobnie masa błędów, ale za to ujrzymy świetne serwisy i mocne forehandy.
Podsumowując liczę przede wszystkim, że publiczność pomoże Amerykaninowi wygrać to spotkanie już przed rozpoczęciem. Milos nie wytrzyma presji i będzie grał tak jak w meczu z Nadalem, gdzie powiedzmy szczerze spisał się źle, a kibice byli wtedy za nim. Dodatkowo tak jak wspomniałem mniej rozegranych meczów na przestrzeni ostatniego tygodnia może mieć tutaj wielkie znaczenie. Nie zdziwię się, jeżeli ujrzymy 3 tie - breaki.
John Isner - Milos Raonic @ 1.68 betfair ✅

Miałem napisać do tego meczu analizę. Jednak mnie uprzedziłeś, zgadzam się z tobą całkowicie. Widziałem Johna tutaj na turnieju, prezentuję się wyśmienicie, jest w formie a co za tym idzie serwis siedzi. Co prawda ja łapie na betfair większy kurs bo 1.68, więc polecam znaleźć gdzieś wiekszy niż 1.5
B Brayn/M Brayn - Chardy/Gasquet @ 1.22 betfair zwrot

Co tu dużo pisać najlepsza para deblowa na świecie. Wygrali w tym sezonie ponad 50 spotkań, a przegrali tylko 5 nie licząc P. Davisa. W Toronto odpadli w pierwszym meczu. Dziś będą na pewno zmobilizowani, aby im się to drugi raz nie przydarzyło. Widać po sezonie, że oni dwóch meczy z rzędu nie przegrywają. Jak dla mnie pewniak dzisiejszego dnia razem z Big John.
Wprawdzie narzazie tych dwóch meczy nie mogę połączyć, ale myślę że później będzie można.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy. Double @ 2,04
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marchi 9

marchi

Użytkownik
Wczoraj był naprawdę dobry dzień na kortach w Cinci. Tylko odpowiedniej postawy Wawrinki zabrakło do tego, żeby solidnie rozbić bank.
Dziś zagram taki dubel (kursy z Unibet):
Benneteau - Murray (over 19,5) 1,80 - Myślę, że Francuz ma szansę pokryć tę linię. Szkot raczej nie miewa turniejów, w których nie zdarza mu się kilka setów drzemki. Jużnego przeszedł bardzo łatwo, ale każdy kto oglądał ten mecz widział, że Rosjanin nie miał tego dnia ochoty stawiać choćby najmniejszego oporu. Francuz jest solidny, unika niewymuszonych błędów. Mam nadzieję, że co najmniej 4-6, 4-6 jest w jego zasięgu.
Berdych - Robredo 1, 1,30 - Kurs całkiem ładny. Tommy osiągnął już tutaj wiele. Wczorajszej nocy grał ciężki 3setowy pojedynek z nieszczęsnym Wawrinką. Podobnie wyczerpujące spotkanie grał w I rundzie. Czech ma w nogach tylko lekki, łatwy i przyjemny mecz z Nieminenem. Co więcej, myślę, że Czech jest najbardziej głodnym sukcesów graczem czołówki na tym etapie sezonu. Nie mniemam aby kalkulacje typu &quot;U.S. Open za pasem&quot; krążyły w jego głowie, bo potrzebuje wyniku tu i teraz. Ważny czynnik psychologiczny. Który gracz jest lepszy na hardzie to sprawa oczywista.Kusi nawet 2-0 dla Czecha, ale wolę zagrać na spokojnie.
AKO. 2.34.
Później pójdzie jeszcze rozrywkowa taśma.
Chciałem pograć dziś na Isnera, zaimponował mi wczoraj z Ryszardem, ale myślę, że okolice 1,5 na mecz z Raonicem to za niski współczynnik.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie i Panie są dziś szanse na niespodzianki? Rok temu Murray po pokonaniu Querreya odpada w drugim meczu z Chardym po kursie w granicach 8,00. W tym roku pokonał Youzhnego i teraz zagra znowu z Francuzem Benneteau. Kursy w granicach 7,00. Jest szansa na powtórkę z rozrywki?
Nadal gra z Dimitrovem który już dwa razy urwał mu set. Rafa nie może forsować aż tak zdrowia przed US Open, ciekawostką na pewno jest fakt, że Hiszpan nigdy tutaj w Cincinnati nie wygrał. Kurs na Bułgara w granicach 7,00.
Uważałbym też dzisiaj na pewno na Berdycha. Kurs 1,30 przy H2H 5:4, gorącej głowie Czecha, odpadnięciu rok temu w drugim meczu przeciwko Raonicowi i bronieniu punktów z finału Winston-Salem na pewno nie skłania się ku grze na Tomasa. Robredo już pokazał w dwóch meczach na co go stać pokonując Bellucciego i Wawrinkę.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Rok temu Murray po pokonaniu Querreya odpada w drugim meczu z Chardym po kursie w granicach 8,00. W tym roku pokonał Youzhnego i teraz zagra znowu z Francuzem Benneteau. Kursy w granicach 7,00. Jest szansa na powtórkę z rozrywki?
Z czysto sportowych aspektów to nie widzę takiej szansy. Murray już jest na innych obrotach, jego gra prezentuje się znacznie lepiej jak w Montrealu, widać większe zaangażowanie, agresywniej na returnie (debel zrobił swoje).
Nadal gra z Dimitrovem który już dwa razy urwał mu set. Rafa nie może forsować aż tak zdrowia przed US Open, ciekawostką na pewno jest fakt, że Hiszpan nigdy tutaj w Cincinnati nie wygrał. Kurs na Bułgara w granicach 7,00.
Jak Rafa zagra to samo, co Beckerem i Raoniciem, to nie będzie mowy o forsowaniu żadnego zdrowia, bo go wiele nie straci. ;)
Uważałbym też dzisiaj na pewno na Berdycha. Kurs 1,30 przy H2H 5:4, gorącej głowie Czecha, odpadnięciu rok temu w drugim meczu przeciwko Raonicowi i bronieniu punktów z finału Winston-Salem na pewno nie skłania się ku grze na Tomasa. Robredo już pokazał w dwóch meczach na co go stać pokonując Bellucciego i Wawrinkę.
Tu akurat mógłbym przyznać Ci rację, z wyjątkiem tych bredni o punktach. Tutaj awans do ćwierćfinału da więcej punktów niż finał w Winstom Salem, więc szkoda będzie nawet jechać, bronić tego i tracić siły przed szlemem.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Rafael Nadal-Grigor Dimitrov under 20,5 gems 1,90 Fortuna
Nadal w formie,myśle że pójdzie za ciosem a Dimitrov to żaden rywal dla niego,nie ma co się sugerować meczem w Monte Carlo gdzie Bułgar ugrał nawet seta, wtedy Rafa nie był w optymalnej formie i nie wygrał turnieju który wygrywał od lat,Nadal ma sposob na 1bh więc nie powinien mieć wielkich problemów aby przełamać Bułgara chociaż raz w secie,wg mnie skończy się szybko w dwóch setach na korzyść Hiszpana
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#60#
Feliciano Lopez +1,5 seta - Juan Martin del Potro ✅
Kurs: 2.10 (BAH)​

Jak zobaczyłem kurs to aż nie dowierzałem. Lopez z del Potro potrafi grać co świadczy H2H (3-3). Na hardzie zagrali 3 spotkania, z czego dwa wygrał Feliciano. Oczywiście było to już dawno temu, a ostatnią potyczkę na swoją korzyść zakończył Argentyńczyk. Mecz rozegrano 2 lata temu w Sydney, był bardzo zacięty, ale wiadomo nie można porównywać do tamtych czasów, jednak warto zaznaczyć, że z leworęcznymi zawodnikami Juan Martin radzi sobie dobrze. To przeczy zupełnie mojemu typowi, lecz oglądając statystyki z ostatnich meczów widzę szansę na pozytywne rozpatrzenie tego typu.
Lopez w Cincinnati wygrał z Nishikorim oraz z Chardym. Serwis może nie jest na najwyższym poziomie, ale gra w wymianach jest chyba najsilniejszą jego bronią. Popełniał mało błędów z dwoma wyżej wymienionymi zawodnikami i oddał zaledwie dwa swoje gemy. Del Potro natomiast rozegrał dotychczas spotkanie z Davydenką. Wygrał w dwóch setach, jednak jego gra nie przekonała mnie zbytnio. Z pierwszego serwisu miał słaby jak na siebie wynik, a 3 przełamania, które oddał mnie zaskoczyły.
Typ bardziej na przeczucie, które jak dotąd zawiodło mnie chyba tylko raz od kiedy podaję tutaj typy. Warto spróbować po takim kursie, tym bardziej, że inni bukmacherzy oferują te zdarzenie w okolicach 1,80.
Edit: Jeden z użytkowników podesłał, że na Pinnacle 2,29 na to zdarzenie, więc jeszcze bardziej się opłaca.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ferrer, D - Tursonov, D (1.33)
Patrząc na taki &#39;miarowy&#39; kurs na Hiszpana, biorę go śmiało. Każdy zna jego ambicję i wolę walki w meczach, w których nie próżnuje. Bardzo dobra praca, nóg, sprawne poruszanie się po korcie, z pewnością zagubią Rosjana, który według mnie dzisiaj na szanse powodzenia w meczu nie ma. Ferrer, to nie tylko waleczniak, ale również zawodnik, który ma przed sobą wielki wachlarz, prezentowania umiejętności na korcie, na hardzie, jak widać czuję się dobrze, choć patrząc statystycznie, to lepiej wygląda Tursonov, ale mimo to, stawiam na Hiszpana i tutaj bardziej wygra doświadczenie, niż ostatnie wyniki. Co prawda, Tursonov wygrał już z Ferrerem, na cegle, więc dzisiaj Ferrer, będzie chciał się zrewanżować, wygrywając to spotkanie. Spodziewam się mimo wszytko wyrównanego spotkania, ale z nawiązką dla Dejwida.
/ Unibet !
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Ferrer, D - Tursonov, D (1.33)
Patrząc na taki &#39;miarowy&#39; kurs na Hiszpana, biorę go śmiało. Każdy zna jego ambicję i wolę walki w meczach, w których nie próżnuje. Bardzo dobra praca, nóg, sprawne poruszanie się po korcie, z pewnością zagubią Rosjana, który według mnie dzisiaj na szanse powodzenia w meczu nie ma. Ferrer, to nie tylko waleczniak, ale również zawodnik, który ma przed sobą wielki wachlarz, prezentowania umiejętności na korcie, na hardzie, jak widać czuję się dobrze, choć patrząc statystycznie, to lepiej wygląda Tursonov, ale mimo to, stawiam na Hiszpana i tutaj bardziej wygra doświadczenie, niż ostatnie wyniki. Co prawda, Tursonov wygrał już z Ferrerem, na cegle, więc dzisiaj Ferrer, będzie chciał się zrewanżować, wygrywając to spotkanie. Spodziewam się mimo wszytko wyrównanego spotkania, ale z nawiązką dla Dejwida.
/ Unibet !
Nie wiem czy oglądałeś mecz z Harrisonem, ale to nie było jego najlepsze spotkanie. Nie wykorzystywał masy szans na przełamanie i do tego przy odrobinie szczęścia u Amerykanina sądzę, że przegrałby ten mecz. Dodajmy też, że Tursunov wygrał mecz z Hiszpanem na mączce, gdzie David jest najlepszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom