>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Cincinnati

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie wiem czy oglądałeś mecz z Harrisonem, ale to nie było jego najlepsze spotkanie. Nie wykorzystywał masy szans na przełamanie i do tego przy odrobinie szczęścia u Amerykanina sądzę, że przegrałby ten mecz. Dodajmy też, że Tursunov wygrał mecz z Hiszpanem na mączce, gdzie David jest najlepszy.
Zgadza się, widziałem ten mecz i również wspomniałem o porażce Dawida, na cegle. Ale to typowa bestia, na kortach, nie podda się dopóki nie wygra.

Fakt, z Harrisonem, mógł mecz skończyć szybciej, w trzecim secie, ale się nie udało chyba pośpiech był głównym dowódcą ale nie stracił panowania i przełamał końcowe podanie Amerykanina, dzisiaj już jest w miarę wypoczętym zawodnikiem i w pełni przygotowanym, na ten mecz z Rosjaninem. Wracając również do meczu z Harrisonem, zaimponował mi bardzo, tymi biegami pod siatkę, (mówię o Harrisonie) sport bywa czasem niesprawiedliwy bo po tym jak zagrał właśnie Amerykaniec jego chciałem w kolejnej rundzie, ale doświadczenie wychodzi górą...

// Wie, kto jakie są dzisiaj mecze transmitowane w Polsacie Sport ?
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENIS, ATP CINCINNATI
Qureshi/Rojer-Fyrstenberg/Matkowski ✅✅✅
Typ: Frytka/Matka
Kurs: 1.82
Betfair

Zaskakująco dobra forma polskiego debla sprawia, że jestem w stanie im zaufać w tym spotkaniu. Pomimo, że Pakistańczyk i Holender zdecydowanie ogórkami nie są, moim zdaniem Frytka i Matka ten mecz wygrają. Wystarczy spojrzeć na obecną formę – Polacy w ciągu ostatnich 10 spotkań przegrali zaledwie dwa, i to z nie byle kim, bo z parą Peya/Soares w Montrealu, i z parą Stepanek/Fish (tu akurat wrażenie robi Stepanek, bo Fish według mnie wielkim deblistą nie jest). Na rozkładzie takie pary jak Mahut/Llodra, dwukrotnie Granollers/Lopez, czy też Peya/Soares w Hamburgu na clayu.
A ich przeciwnicy ostatnio zdecydowanie cieniują, w zeszłym sezonie ta para wydawała mi się zdecydowanie mocniejszą. Teraz, po przejściu na hard, tylko jeden mecz na plus z powodu wycofania się pary Nadal/Andujar, a porażka z Flemingiem/A. Murrayem i Querreyem/Johnsonem.
Obie pary rok temu zatrzymały się tu na 1/4. Polacy ulegli Hindusom Bhupathi/Bopanna, a ich rywale amerykańskim bliźniakom.
Minus? W marcu Qureshi i Rojer pokonali Frytkę i Matkę 2-0. Ale wtedy polski debel zdecydowanie cieniował, teraz wygląda to inaczej. Idę pewnie w kierunku polskiej pary.

Polecam też granie Isnera, Raonic w końcu przewali, i tak za dużo już przyfarcił. Kurs 1.69 w Betfair ✅✅✅

Do tego z WTA Hsieh/Peng 2,15 William Hill, jedna z lepszych par, nie rozumiem kursu, powinny być faworytkami. ✅✅✅

Odradzam granie Ferrera po tym kursie, myślę, że lepiej zagrać coś z powyższych typów po lepszych kursach. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Z 46

zur555

Użytkownik
No tez polecam na Isnera postawić. Raonic już jest zmęczony i to widać było w poprzednich meczach. A Isner to tenisista na takim samym poziomie.
Czasami kursy są dziwne na tych bukach... Dobrze poszukać i można znalesc pewniaki w granicach 1,40.
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
Spotkanie: Lopez F. - Del Potro J.M.
Typ: Lopez F.
Kurs: 4.84⛔


Ranking Del Potro(7) 3 pkt , Lopez(27) 1.5 pkt. H2H po 1 (ze sobą grali dawno , wygrali po 3 razy).Forma Del Potro 3 pkt , Lopez 0,5 pkt. W formie daję 86% szans Del Potro. Wygrał 8 na 10 meczy z czołówką ATP. Lopez spisuje się słabo , ale nie tragicznie.

Del Potro J.M. 7/10=70%
Lopez F. 3/10=30%

Del Potro J.M. 70*1.24=88.8
Lopez F. 30*4.84=145

 
D 0

deucer

Użytkownik
Na początek mojej przygody z forum coś na czym znam się najlepiej, czyli tenis:

Turniej ATP w Cincinnati
Spotkanie: Federer R.- Haas T.
Typ: 2:0 Federer
Kurs: 1,95

Analiźa:

Zarówno Federer, jak i Haas najlepsze lata już mają za sobą i tajemnicą to nie jest. Forma tych tenisistów nie jest optymalna i spodziewałbym się spotkania błędów. Zdecydowanie bardziej przekonuje mnie jednak młodszy Federer, który na pewno ma coś do udowodnienia. Po słabszym okresie chce udowodnić, że nadal jest mocny, a lepszej okazji mieć nie będzie, szczególnie,że w w kolejnej rundzie na kursie ma Rafę i w broni tu masy punktów za zeszłoroczne zwycięstwo. Moim zdaniem 2:0 dla Rogera jest tu bardzo możliwe.

Spotkanie: Raonić M. - Isner J.
Typ: Raonić M.
Kurs: 2,06

Spotkanie dwóch mistrzów serwisu, więc atutów serwisowych nie dopatrujmy się po żadnej ze stron. Spodziewam się wyrównanego spotkania i mało wymian. Zdecydowanie solidniejszym technicznie zawodnikiem jest jednak Raonić i powinien sobie poradzić z Isnerem. Atutem jest to, że w ostatnim turnieju barierą dla niego okazał się dopiero Djoko i na pewno jest dobrze dysponowany psychicznie.

Spotkanie: Janowicź/Kubot - Stepanek/Paes
Typ: 2:0 Stepanek/Paes
Kurs: 2,45

Janowicz/Kubot to debel eksperymentalny. Nie oszukujmy się, że nie byłoby go gdyby nie słabe występy Polaków w singlu. Tymczasem Paes i Stepanek to półfinaliści ostatniego Wimbledonu, gdzie niewiele zabrakło im do finału. Debel solidny i zgrany. Wydaję mi się, że Polacy nie będą mieli wiele do powiedzenia. Typuję tu pewne zwycięstwo 4 debla świata.

Gram taki kupon i mam nadzieję, że się nie przeliczę ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinnati, 18:00
Spotkanie: Ferrer - Tursunov
Typ: over 21g
Kurs: 1,64
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś o godzinie o 18 zmierza się David Ferrer i Dmitri Tursunov. Faworytem niby Hiszpan, ale wcale nie musi być to dla niego łatwy mecz, gdyż wirtuozem na nawierzchniach twardych nigdy nie był, a na dodatek jego rywal złapał najwyraźniej formę. W Waszyngtonie doszedł do półfinału, pokonał tam Stepanka, Simona, przegrał dopiero z Isnerem, ale i tak nie oddał tego meczu bez walki. W Cincinnati przebijał się przez kwalifikację, a w turnieju głównym pokonał już Klizania i Blake&#39;a. Może nie są to rywali tacy jak Ferrer, jednak Hiszpan nie prezentuje się z najlepszej strony. W Montrealu przegrana 2-0 z Bogomolovem, a w drugiej rundzie CinCi pokonał Harrisona, w 3 setach, nie był to łatwy mecz, a i ten z Rosjaninem nie zapowiada się na gorszy. Moim zdaniem stać Rosjanina by powalczył, sądzę, że urwie nawet seta, a nie zdziwię się jeśli wygra to spotkanie. Over wskazany, niska linia, a kurs przyjemny. Warto!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina:TENIS, ATP CINCINNATI 19:30
Mecz: Raonic - Isner
Typ: Isner -1.5 gem ✅ Danie główne siedzi, dokładnie taki wynik o jakim myślałem i pisałem ✅
Kurs: 1.93
pinnacle
Spotkanie 1/8 finału turnieju na twardej nawierzchni w amerykańskim Cincinnati. W tym spotkaniu zobaczymy pojedynek w wykonaniu dwóch bardzo wysokich zawodników o podobnej charakterystyce. Big John po kontuzji jaka przeszkadzała mu na Wimbledonie wrócił do gry w świetnej dyspozycji. Wygrany turniej w Atlancie + półfinał w Newport oraz przegrany finał w Newport. Widać, że już wypoczął po tych turniejach i w tym obecnym znowu prezentuje się świetnie. Pewne zwycięstwa z Mayerem oraz Gasquetem to potwierdzają. Milos ostatnio także prezentuje się bardzo dobrze. Po okresie słabszej gry teraz znowu pokazuje swój potencjał. Maksymalnie spinał się u siebie w Montrealu, gdzie nie dał rady w finałowym pojedynku z Nadalem. Po tych ciężkich spotkaniach widać mała zadyszkę w tym turnieju. Stoczył ciężki bój z przeciętnym Sockiem oraz trudne spotkanie z Tipsareviciem. Z Serbem w drugim secie miał mnóstwo szczęścia gdy piłka na przełamanie 3-5 w beznadziejnej dla Kanadyjczyka sytuacji weszła po siatce. Wtedy to spotkanie mogłoby potoczyć się inaczej. Według mnie to spotkanie może mieć podobny scenariusz jak to sprzed roku w Toronto. Raonić jako faworyt przegrał 6-7 4-6. Myślę, że jeżeli tutaj przegra pierwszego seta to Isner wygra to spotkanie w dwóch setach. Stawiam to spotkanie także na kilka opcji:

Isner 1.67 ✅
Isner 2-0 2.60 ✅

Ferrer - Torsunov
⛔ Podkusiło mnie do taśmy...Skaza na dzisiejszym niezłym dniu.
Ferrer 1.38 pinnacle
Nie przewiduję w tym spotkaniu niespodzianki. Rosjanin już się ostatnio swoje wystrzelał powinno się to rozegrać w dwóch setach.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Big John ma się dobrze i konsekwentnie deklasuje rywali swoim serwisem. Wczoraj nie pozostawił złudzeń Gasquetowi i jak Francuz trzymał jeszcze fason w I secie, tak w drugim Isner przyspieszył i zwycięstwo było już tylko formalnością.

Być może to głupie, że gram po raz kolejny przeciwko Milosowi, ale uważam że jego poprzedni przeciwnicy razem wzięci; Sock jak i Tipsarevic razem nie stworzyli takiego zagrożenia, jakie zdziała dzisiaj Johnny.

Milos Raonic - John Isner [1,67] PinnacleSports ✅

Roger włąsciwie to dopiero wchodzi na optymalną dyspozycje i być może będzie potrzebował jeszcze kilku spotkań by wszystko wróciło do normy. Nie mniej jednak, pokonał w I rundzie Kohlschreibera - nie było to spektakularne zwyciestwo, ale; &quot;win is a win&quot;.

Tommy to solidna marka, od wielu lat przyjaciel Federera, ale na korcie, w bezpośrednich pojedynkach to zawsze Szwajcar był no. 1.

Istotnym faktem będzie tutaj powrót Federera do starej rakiety, bo jak widać nowy sprzęt nie zdał większego egzaminu...

Roger Federer - Tommy Haas [1,50] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Djoković N. v Goffin D. (+5,5g) ⛔ No to Novak pokazał ????
2,84 Pinnacle
Dziwią mnie tak wysokie kursy, Djoković z Goffinem spotkali się już raz w tym roku na Roland Garros i wcale łatwo Serbowi się nie grało, wynik 3:0, jednak sety wygrane odpowiednio do sześciu, czterech i pięciu wstydu Belgowi nie przynoszą. Wczoraj David sprowadził na ziemię Kanadyjczyka Pospisila. Goffina szczegółowo opisywałem przed starciem właśnie z Vaskiem. Djoković jak Djoković, wczoraj sobie trochę napsuł krwi w pierwszym secie spotkania z Monaco, jednak ostatecznie wygrał seta 7:5. Goffin poprawił swoje pierwsze podanie i od razu wyniki są coraz lepsze. Djoković w najwyższej formie nie jest co pokazało wczorajsze spotkanie z Argentyńczykiem Juanem Monaco, więc tak wysoki kurs na taki handicap jest co najmniej dziwny. Przy dobrej dyspozycji dnia u Belga jest on zdecydowanie do pokrycia. Polecam grać po takim kursie.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Del Potro - Dmitry Tursunov
4.33 William Hill
Aegentyńczyk zmęczony potwornie po spotkaniu z Lopezem, w którym zadecydowały detale. Widać, że Juan ma jeszcze lekkie problemy z barkiem. Jeżeli Rosjanin utrzyma dyspozycje, taką jaką prezentował w spotkaniu z Hiszpanem. To o jego wygraną jestem spokojny. Mimo, że za tym graczem nie przepadam bo jest głupkowaty. Ale to odstawiam na boczny tor. Dawno nie widziałem tak bezradnego Ferrera na korcie.
Fyrstenberg M. / Matkowski M. - Marcel Granollers/Marc Lopez
1.83 William Hill
Dobra forma serwisowa naszych rodaków. H2H 3:0, tydzień temu 3 setowe zwycięstwo nad Hiszpanami.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Skad info ze ma problemy MDP z barkkiem? Tursunov to pionek, Potro powinien to wygrac.... ale jak zapatrujecie sie na mecz Murrya z Berdychem?
To takie fakty z &quot;Faktu&quot;. Sensacje na potrzeby analizy. Drugi raz czytam o fikcyjnych barkach w ciagu 3 dni bodajze. No chyba, ze ktos jest fizjologiem del Potro z tutejszych piszacych to moze wtedy ma racje, albo taka informacja pojawila sie na stronie delPo, ale takowej nie widze. Moze zaczac nawiazywac do innych czesci ciala, zeby urozmaicic opisy (szyja, odbyt, maly palec u nogi). Bol to staly element zycia kazdego tenisisty, stad te wszystkie przerwy medyczne podczas meczow, w koncu jakas o zdrowie tez trzeba zadbac o czasu do czasu. Musisz koledze wybaczyc.
Federer-Nadal 2 @1.25 expekt/bet365
Jak do kombinacji to i tak kurs niezly. Federer nie jest w stanue rywalizowac juz z trojka Djokovic, Nadal, Murray w wielkich turniejach, a wygrac moze co najwyzej okazyjnie, ale poza szlemem. Nadal nie odmowi sobie kolejnej wygranej nad Szwajcarem, wiec chyba pora zaczac szukac typu do kombinacji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Cincinnati
To takie fakty z &quot;Faktu&quot;. Sensacje na potrzeby analizy. Drugi raz czytam o fikcyjnych barkach w ciagu 3 dni bodazje.
Może pomyliło mu się z Raonicem który był masowany w meczu z Isnerem.
Druga sprawa dx2 podawaj bukmacherów, bo w zależności od kreczu różnie są rozliczane typy. Raz wygrana, raz porażka, raz zwrot. To ważne przy analizach!
???? Tursunov D. - Del Potro J.M.
Del Potro J.M. -2,5 gemy ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10

Del Potro broni punktów za półfinał z roku 2012. Może nie jest w najwyższej formie, ale gra dość solidnie. Z Lopezem stoczył dosyć ciężki meczy, ale z Hiszpanem zawsze grało mu się niewygodnie bo Argentyńczyk nie może strzelać ze swojego forehandu, a wszystko przez slajsy grane przez Feliciano. Tursunov chyba ma sezon życia, gra dość dobrze, ale patrząc na jego rywali to nie powalają na kolana. Dziś Rosjanin powinien zakończyć swoją przygodę z Mastersem i to w dwóch setach. A jak będzie, przekonamy się po 17:00.
Wynik: 4:6 6:3 1:6 ✅
???? Federer R. - Nadal R.
Nadal R. -1,5 seta ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 3/10
W jakiej formie jest Rafa każdy wie i widzi. Wygrany turniej na hardzie Indian Wells i Montrealu. Teraz ma duże szanse na półfinał kolejnego Mastersa. O ich meczach nie ma co pisać, bilans o ponad połowę wygranych lepszy ma Hiszpan. Z Rogerem zagrał już na Indian Wells i skończyło się to gładko 4:6 2:6. Szwajcar popełnia dużo błędów, już z Tommym Haasem równie dobrze mógł odpaść. Każdy wie jak gra Federer gdy stoi na przeciwko niego Nadal... -50% psychiki, +50% więcej błędów itd. Federer wydaje mi się w jeszcze gorszej dyspozycji niż w marcu gdy spotkali się w Stanach. Powinno zakończyć się to w dwóch gładkich setach dla Nadala.
Wynik: 7:5 4:6 3:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 95

typychecmana

Użytkownik
Skad info ze ma problemy MDP z barkkiem? Tursunov to pionek, Potro powinien to wygrac.... ale jak zapatrujecie sie na mecz Murrya z Berdychem?
Skarżył się na bóle, a uraz barku tak szybko nie przechodzi. Wczoraj z Lopezem nie wszystko funkcjonowało jak należy dlatego taki wynik. Co prawda jest teraz tyle lekarstw przeciwbólowych, masaże itp itd to sądzę że DelPo nie będzie się forsował. Osiągnął raczej to co chciał ćwierćfinał sporo punktów. 4.33 to kurs dobry zwłaszcza że Tursunov w formie życiowej gonił wczoraj Ferrera jak dzieciaka
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
To takie fakty z &quot;Faktu&quot;. Sensacje na potrzeby analizy. Drugi raz czytam o fikcyjnych barkach w ciagu 3 dni bodazje. No chyba, ze ktos jest fizjologiem de Potro z tutejszych piszacych to moze wtedy ma racje albo taka informacja pojawila sie na stronie delPo. Bol to staly elemnet zycia kazdego tenisisty, stad te wszystkie przerwy medyczne podczas meczow, w koncu jakas o zdrowie tez trzeba zadbac o czasu do czasu. Musisz koledze wybaczyc.
Potro ma problemy z barkiem i nie jest to żadna fikcja, w meczu z Raonicem podczas turnieju w Montrealu także brał medicala, więc nie świruj i pisz, że sensacja na potrzeby analizy. Argentyńczyk uskarża się od dłuższego czasu, więc na pewno to prawda co pisał kolega wyżej. Nie wiem dlaczego to sobie wymyśliłeś, ale widać jaki z Ciebie użytkownik. Piszę, żeby się odgryźć, a informacji nie sprawdzi.
Bez watpienia post roku. Dam Ci plus dla reputacji za to, ale moze pora dorosnac troche.
Nagradzasz za głupotę, brawo, nie dziwmy się, że tutaj nikt z poprzednich typerów nie pisze.
Druga sprawa dx2 podawaj bukmacherów, bo w zależności od kreczu różnie są rozliczane typy. Raz wygrana, raz porażka, raz zwrot. To ważne przy analizach!
Po co to komu, jak każdy sobie i tak rozlicza na własną rękę. Napiszesz, że może być kontuzja to chyba zagra bezpieczniej tam gdzie zwrot. Nie rozumiem dlaczego tego się czepiasz od kilku dni, też nie podaję i jakoś z tym żyję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 94

bart7890

Użytkownik
up. do tego aka shakal napisałeś, ze Tursunov nie pokonał nikogo kto powala na kolana, a wczoraj pokonał trzecią rakietę świata, Blake, który jest groźny u siebie i poradził sobie łatwo z Jerzym to też nic, półfinał w Waszyngtonie i 3setówka z Isnerem to jak wiadomo żaden wynik. pominę grę na kortach ziemnych, na których Rosjanin nie gra i sobie nie radzi to na początku roku w Marsylii i Dubaju musiał trafić na Berdycha żeby odpaść i zaliczył tam półfinał i ćwierćfinał, ale jak wiadomo takie wyniki robią się same, prawda?
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
NADAL!!!
Parera jeszcze niepokonany na nawierzchni twardej w tym roku, 12 zwycięstw. Moim zdaniem zmierza po ten turniej, ten mecz wygra na pewno, potem trochę trudniejsza przeprawka z Paniczem i na koniec Djoker, czyli finał jak w Montrealu. Wciąż można złapać kurs 5 na taki typ. W przeciwieństwie do Federera (emeryturka), jego gra z biegiem czasu wygląda coraz lepiej. Chyba nie ma osoby, która zna się na tym sporcie, śledzi go od lat i jest ogarnięta, a nie zagra dzisiaj na Rafę. Roger jest bez szans! Nie licząc turnieju w Rzymie (mączka - formalność), ostatnim razem spotkali się w Indian Wells, kiedy to małym faworytem okrzyknięto Szwajcara, gdyż Hiszpan był po dłuższej przerwie od tenisa, a i tak wygrał w dwóch setach, w drugim miażdżąc starszego kolegę po fachu. Teraz się to skończy podobnie, nie wyobrażam sobie innej wersji. Roger &quot;Rama&quot; Federer gra tragicznie. Wczoraj o mały włos nie przegrał z Haasem. Samą regularnością zostanie wykończony. Nie wiem co by musiał zrobić, żeby się w tym ćwierćfinale nie ośmieszyć, ale it&#39;s not gonna happen. Zwłaszcza, że jego główka gorzej pracuje w starciach z hiszpańskim eseistą i tych UE jest jeszcze więcej. Polecam z całego serduszka.

Mniam, mniam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#62#
Novak Djokovic - John Isner +1,5 seta ✅
Kurs: 2.60 (Bah)​

Kurs warty ryzyka, jeżeli dojdzie do tie - breaka, Isner ma szansę go wygrać. W turnieju dał zaledwie dwie szanse na przełamanie, z czego tylko raz stracił podanie. Novak w spotkaniu z Monaco przegrał dwa swoje gemy i także w chwili słabości trzeba szukać nadziei. Djoko w poprzedniej rundzie gładko wygrał z Goffinem prezentując świetny tenis, natomiast John pokonał dość pewnie Raonica.
W dotychczasowych spotkaniach między tenisistami doszło do 13 setów, z których to Amerykanin wygrał zaledwie trzy partie. Mimo to, do zaskoczenia doszło rok temu w Indian Wells, gdzie to Isner wygrał spotkanie właśnie dzięki zwycięstwom w tie - breakach (7:6 (7) 3:6 7:6 (5)). Teraz także gra u siebie, więc liczę na pełne skupienie i zaciętą walkę.
Typ jest ryzykowny, bo Djokovic może się przejechać również po Johnie, chociaż jak na razie takiej opcji do siebie nie dopuszczam. 28 - latek powinien utrzymywać swoje podanie dzięki atomowemu serwisowi, który w tym turnieju nie zawodzi. Oczywiście w większości wymian nie będzie miał szans, ale tak jak wspomniałem na początku warto spróbować po takim kursie. Mecz zaczynie się około 18:30 czasu polskiego.

@UP
Przestańcie spamować, bo zachowujecie się jak dzieci. Nawet się nie dziwię, że mod usunął te posty, uznał je za spam i prawidłowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
!!!
Tworzycie tutaj koszmarny SYF. Zamiast lamentowac ktos sprzedal mecz i wiecznie plakac to zapraszam do zapoznania sie z regulaminem tego działu.
np.

5) Wszelkie pytania typu &#39;co gracie jutro?&#39; - surowo zabronione!
6) Podawanie suchych typów, zgodnie z regulaminem ogólnym forum - surowo zabronione!
9) Wszystkie posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane, a autorzy przy nagminnym łamaniu regulaminu, nagradzani ostrzeżeniami.

Stad wlasnie 3/4 wpisow jest kasowana, bo robicie smietnik.


!!!
 
B 12

boryss6

Użytkownik
Novak Djokovic -John Isner
Under 22.5 gema
Bet365 - 2.00
Dlaczego jest tak wysoki próg over / under na ten mecz i dlaczego tak drogo tego nie wiem. Nie ma co się rozpisywać. Moim zdaniem będzie to gładkie zwycięstwo Djoko.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
T, Berdych - A, Murray / over 22.5 games (1.77)
Dziś pójdę w nieco innym kierunku, choć buki faworyzują tu Andiego, to mimo wszystko nie skreślałbym tak szybko Czecha. H2h, między sobą imponujące, w czterech meczach padły trzy setówki. Berdych, po wczorajszym meczu z Robredo nie spodziewałbym się, że tak łatwo wygra, drugiego seta.. widać do czego zmierza w tym turnieju, ale po drugiej stronie siatki dzisiaj będzie utalentowany Andy, który również chce zajść jak najwyżej. Z racji, tego, że nie widzę tu faworyta, widzę opcje gemowe. I trzy setówka, to będzie najlepsze ku temu rozwiązanie. Berdych, na twardych kortach czuje się nieźle, solidnie grywa po bokach, a Andy, również niczego sobie zawodnik, który wczoraj szybko odprawił Francuza, ale dzisiaj już półka wyższa, i dla jednego jak i drugiego nie będzie to łatwa przeprawa.
/ Unibet !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom