>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Cincinnati 2014

Status
Zamknięty.
P 531

paolo_

Użytkownik
musi przegrać
Czytaj ze zrozumieniem, napisałem &quot;nie zdziwię się&quot;, a że nie gram moja decyzja.
czemu milczysz na temat typów na Youzhny&#39;ego i Robredo
bo nie byłem zainteresowany tymi spotkaniami.
ważniejszy jest hejt
nie jestem hejterem
Ale to Ci nie pasuje do tezy, że najlepiej grać na typy przeciwne co do tego, co gra się tu na forum? Szkoda słów...
nikogo nie namawiam na granie na JB lub JJ, wyraziłem swoja opinię i odpuściłem ten typ.
Także masówka szła na Tsonge z Youznym i co i się s....ało.
jeżeli jesteś taki dobry zrób podsumowanie swoich typów i powiedz ile jesteś na plusie w jednostkach.
 
truskaweczka 3

truskaweczka

Użytkownik
Witam
Federer - Monfilis typ 2 kurs 3.4 bet365 stawka 80 zl.
UwazAm że Francuz w obecnej dyspozycji mocutleryże tutaj ograć Federera. Jak każdy wie Ferdek po finale gra kolejny turniej. Tsonga wiemy co zrobił i wydaje mi sie że Ferdek również tu zakończy swoja przygode ponieważ US Open zbkiża sie wielkimi krokami. Pozatym kurs wydaje mi sie o wiele przesadzony i az grzech nie sprobowac. + 1.5 seta wydaje bardzo pewne ale nie mam opcji takowej wbet 365. Oby tylko Monfilis nie pajacowal za bardzo.
Powodzenia
Sorry ale jak czytam ze az grzech nie sprobowac to niechce mi sie czytac.Mam sprobowac postawic i wtopic dzieki ale nie typ,bardziej no jakis handicup.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Youzhny M. - Ferrer D.
Youzhny M. ::: 2,65 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ferrer wczoraj zagrał dramatyczny mecz z &quot;Kolbą&quot;, który równie dobrze mógł przegrać w dwóch setach. Jednak 3 tie-breaki robią swoje. Hiszpan ostatnio nie gra swojego najlepszego tenisa, zresztą dla niego teraz głównym punktem odniesienia jest prawdopodobnie US Open. Zresztą Hiszpan od jakiegoś czasu kompletnie nie przekonuje mnie swoją grą.
Rosjanin również gra cały sezon padakę, ale na początku sezonu złapał kontuzję, a później długo wracał do formy... Która wydaje się, że przyszła właśnie w Cincinnati i w tym meczu wcale nie jest bez szans. Pewne rozbicie Tsongi i Seppiego budzi na pewno podziw. Do tego bardzo korzystne H2H 5:3 (dwa zwycięstwa Ferrera na mączce i jedno w 2003 roku). Po takim kursie wchodzę w to!
Wynik: 5:7 0:6 ⛔
???? Benneteau J. - Janowicz J.
Benneteau J. ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 0:3 dla Polaka, ale ich dwa pojedynki były na hali gdzie Janowicz czuje się zdecydowanie najlepiej. Hardy to niestety patrząc po suchych statystyka najgorsza nawierzchnia dla Polaka. Kompletnie nie przekonuje mnie gra Janowicza który pretensje co mecz ma do całego świata, tylko nie do siebie. Wygrana nad przeciętniakiem Gabashivilim mi nie imponuje, tak samo mam własne zdanie odnośnie meczu z Dimitrovem który taktycznie podszedł do sprawy przed US Open. Francuz pomimo dość zaciętego pierwszego meczu z Rolą, w kolejnym już zniszczył Warda. Już w Toronto było widać, zalążek formy. Dzisiaj najwyższy czas poprawić tą niechlubną statystykę z Polakiem.
Wynik: 7:5 6:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Fognini - Lu 1 @1.66 Bet365 2-1 ✅

Dzisiaj stawiam na Fabio Fogniniego. W pierwszym meczu po zaciętej walce pokonał Rogera-Vasselina, a w drugiej rundzie bez problemów uporał się z Hewittem pokonując go 6-1, 6-4. Lu pokonał Istomina i Berdych po 3-setowym boju. Fognini w Toronto przegrał z Andersonem, który pokonał wtedy jeszcze Wawrinkę i odpadł dopiero z Dimitrovem. Rozegrał wtedy znakomity turniej o nie dziwi mnie przegrana Włocha. Lu swój w miarę dobry bilans nabił 2 challengerami, w starciu z lepszymi rywalami nie prezentował się już nie wiadomo jak dobrze. Z Atlantą pożegnał się w 2 rundzie z Beckerem, w Waszyngtonie i Toronto również, odpowiednio po porażkach z Lacko i Berdychem. Dzisiejszy typ na Fabio wydaję się mi dobrą opcją.

Djoković - Robredo +4.5 gema 2 @2.10 Bet365 11-14 ✅
Djoković - Robredo 2 @7.00 Bet365 0-2 ✅

Kurs na handicap gemowy wydaje mi się przesadzony, wszyscy dobrze wiemy jak ostatnio gra Djoković. Z Gillesem Simonem w 2 rundzie męczył się w 3-setowym pojedynku. A Simon wybitny na hardzie akurat nie jest, Novak powinien go ograć spokojnie w 2 setach. W Toronto podobnie było z Monfilsem, wygrał 2-1 po dwóch TB. Widać po ostatnich wynikach, że nie jest w formie. Co innego Robredo, który w Cincinnati gra bardzo dobrze. Odprawił po 2 setach Socka i Querreya. W Toronto odpadł w Dimitrovem w 3 rundzie. Można tutaj zaryzykować i pograć lekko na wina Tommy&#39;ego, bo moim zdaniem jest w stanie pokonać Novaka.

A jednak miałem rację co do Novaka z Robredo :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
A Simon wybitny na hardzie akurat nie jest, Novak powinien go ograć spokojnie w 2 setach.
Gilles Simon najwiecej swoich tytulow wygral wlasnie na twardej nawierzchni. Ciekawe, czyz nie ? Nie rozumiem czemu ludzi czepiaja sie tego zawodnika, to jest kompletny gracz, wyborny technik, ktory potrafi zagrac na kazdego rodzaju nawierzchni. Moze serwisowo mu troche brakuje na drugim podaniu, ale umiejetnosci czytso tenisowe ma ogromne. Przypomne, ze Simon gral w swojej karierze na listopadowych finalach ATP World Tour Finals. Tam sie nie da zakwalifikowac bez reguralnego grania na wysokim poziomie przez wieksza czesc roku, a na jakiej nawierzchni w ciagu roku jest najwiecej turniejow to chyba nie trudno wywnioskowac.
 
M 135

mhm

Użytkownik
nie wiem czemu sie dziwisz, przeciez to jest typowa analiza z sufitu byleby cos napisac. Simon slaby zawodnik, no ludzie ???? Ten kurs 7 to on gra za 5zl pewnie.
Tacy zawodnicy jak Robredo nie sa w stanie wygrac z Novakiem... chyba, ze on sam planuje odpoczac ale w tym meczu nie sadze.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Gilles Simon najwiecej swoich tytulow wygral wlasnie na twardej nawierzchni. Ciekawe, czyz nie ? Nie rozumiem czemu ludzi czepiaja sie tego zawodnika, to jest kompletny gracz, wyborny technik, ktory potrafi zagrac na kazdego rodzaju nawierzchni. Moze serwisowo mu troche brakuje na drugim podaniu, ale umiejetnosci czytso tenisowe ma ogromne. Przypomne, ze Simon gral w swojej karierze na listopadowych finalach ATP World Tour Finals. Tam sie nie da zakwalifikowac bez reguralnego grania na wysokim poziomie przez wieksza czesc roku, a na jakiej nawierzchni w ciagu roku jest najwiecej turniejow to chyba nie trudno wywnioskowac.
Dobra, tego akurat nie sprawdziłem, przyznaję, mój błąd. Lecz w tym roku, a szczególnie w ostatnich miesiącach, musisz przyznać, nie radził sobie nadzwyczajnie. Bialns 7/8, fatalnego ostatnio Thiema pokonał po 3 setach. Z Robredo przegrał. Tomica akurat pokonał, to fakt, ale mimo wszystko ????
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Luzzz. Kazdy moze wytypowac co chce i takie jego swiete prawo. Akurat to co napisalem pod katem meczu Djokovic-Robredo ma niewiel wspolnego. Jak cos mnie jednak razi po oczach, to pisze tak jak uwazam, niezaleznie czy komus sie to podoba czy nie.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Cilic/Gonzalez - Peya/Soares
Peya/Soares @ 1,50 Bet365

6:7 6:7✅✅✅
Ostatnio mam tendencję stawiania gry podwójnej, i po małej obserwacji stwierdzam, że można sporo zarobić, nawet przy takich kursach jak ten dzisiejszy.
Faworytem zdecydowanym jest jedna z najlepszych par w całym tourze. W Cincinnati rozstawieni są z nr 2. Niespełna tydzień temu wygrali turniej w Toronto, wygrywając z parą Dodig/Melo 2:0. Przez cały turniej grając z takimi parami jak Rojer/Tecau czy Nestor/Zimonjic nawet nie stracili seta. Obaj świetnie się uzupełniają. Według mnie jednak lepszym z pary jest Soares, który dobrze porusza się po korcie, a także trzyma linie. Przy siatce ciężko jest go minąć, a także na linii podania nie próżnuje. Hard to nawierzchnia, na której Austriak z Brazylijczykiem czują się najlepiej, i osiągają najlepsze w wyniki. W tym roku właśnie na tej nawierzchni rozegrali 25 pojedynków, z czego tylko 6 przegrali.
Cilic z Gonzalezem natomiast nie są typową parą deblową. Chorwat własnie gra spotkanie z Wawrinką, co może nie zbyt dobrze wpłynąć na późniejszą dyspozycję w deblu. Swoją przygodę z grą podwójną Santiago i Marin rozpoczęli w tym roku. W Toronto dotarli do półfinału, odpadając z Dodigiem i Melo, jednak po drodze pokonali nie byle kogo, bo braci Bryanów, którzy dopiero przygotowują formę na zbliżające się wielkimi krokami US Open.
Peya z Soaresem to murowani faworyci. Obaj będą w tej komfortowej sytuacji, że zaczną spotkanie na świeżości, nie to co Cilic. Myślę, że nawet ogarną to lekko bez straty seta.
Tutaj za niższą stawkę.
Peya/Soares 2:0 @ 2,10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
B 94

bart7890

Użytkownik
Pinnacle
stawka 2 j
#87 Youzhny (+1,5 seta) - Ferrer 1,59
Grali ze sobą 8 razy, 3 razy na kortach ziemnych i 3 razy wygrywal Ferrer, 5 razy na szybkich kortach (4x hala 1x hard) i 5 razy wygrał Rosjanin. Dzis dam bezpieczniej, że zdobędzie seta, ponieważ Ferrer gra lepiej na twardej nawierzchni niż w poprzednich latach, ale nadal nie czuje się jakoś super dobrze żeby nagle pokonać 2-0 Youzhnego, który jak na razie wygrał dość łatwo po 2-0 swoje spotkania.
 
tenisfan7 42

tenisfan7

Użytkownik
Pospisil/Sock 2,20 Bet365 ✅ 62 57 10-7
Peya i Soares męczyli się wczoraj z przeciętnym Gonzalezem i niedysponowanym Ciliciem. PopSocków nie trzeba przedstawiać, zrobili to na Wimbledonie, a dodatkowo teraz będą mieć wsparcie publiki. Dobrzy singliści, jeżeli zagrają na swoim optymalnym poziomie, wygrają z każdą parą deblową, która nie nazywa się Bryan/Bryan. Spodziewałem się tu max 2,1, jest 2,2, to biorę, nawet jakbym miał na tym wtopić.
Murray 1,68 Pinnacle
Przyznam, że uwielbiam Feda i to własnie dzięki niemu zakochałem się w tenisie, ale już czas zejść ze sceny. Obecny Roger jest w stanie przegrać, a przynajmniej stracić seta, z każdym z poziomu Top 50. Return i bekhend zniknęły gdzieś w 2012 i nie wróciły do dziś. Choć mecz z Monfem był dla Feda najlepszym od Indian Wells i jakos ta gra z baseline&#39;u wyglądała, to jednak nie mam złudzeń, że jest w stanie wygrać z Muzzą. Szkot z całego Top 10 gra obecnie najlepiej. Miał wielką szansę w Toronto, ale spusiaczył z Tsongą. Czuję, że odbije to sobie z nawiązką w Cincy.
Raonić 1,29 Marathon ✅ 61 60
Chyba najpewniejszy typ piątku. Fog już i tak wiele zrobił, a przecież już mogło go nie być, gdyby nie frajerstwo Rogera-Vasselina. Drewniany Milos po Waszyngtonie spuścił z tonu, ale mecz na hard z Fogninim, który mistrzem returnu nie jest, wyłupie samym serwisem.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
A.Murray-Federer 1 @1.72
Wczoraj po zwyciestwie Murraya nad Isnerem zaczalem sie juz zastanawiac jaki bylby ewentualnie kurs na Szkota gdyby Federer wygral z Monfilsem. Jak widac jest Murray faworyzowany i wydaje mi sie, ze calkiem slusznie. Federer jest krolem Cincinnati, wygrywal w Ohio az 5-krotnie, co jest bezwzglednym rekordem. Problem jest jednak zupelnie inny. Wiekszosc tych wygranych Szwajcara poprzedzona byla srednim wystepem w kanadyjskim Montrealu/Toronto. Chyba nikt nie zaprotestuje, jezeli wysune teze, ze to nie sa juz lata 2005-2008 gdzie Federer potrafil wygrac multum spotkan w sezonie. W tym sezonie Roger troche zaryzykowal i postanowil pojsc na calosc i wygrac w Toronto i wlasnie dlatego moim zdaniem przegra ten mecz. Federowi granie dwoch duzych turniejow pod rzad z pewnoscia dobrze nie sluzy. W swoich pierwszych meczach Szwajcar oddal po secie Pospisilowi i Monfilsowi. Oczywiscie zarowno Kanadyjczyk jak i Francuz grali bardzo dobrze, ale Murray zagra przeciez jeszcze lepiej. Murray wczoraj ogral Isnera, obronil 2 pilki meczowe przy 5-6 w decydujacym secie. Szkot zagral wtedy kilka genialnych pilek, a tie-break byl majstersztykiem. Isner wczoraj tez ogralby nie lada rywali, a sam w koncu mial ogromna szanse tez wygrac i powalczyc o drugi z rzedu final w tym turnieju. Murray, w przeciwienstwie do Federera, triumfowal w Cinci 2-krotnie, ale w tym roku wydaje mi sie, ze stanie przed trzecia taka szansa w tym sezonie. Federera zbyt duzo sil kosztowal wystep w Kanadzie, a Murray jest glodny sukcesu.
Bryan/Bryan-Rojer/Tecau 1 @1.33
Wiadomo po co bracia przyjechali do Ohio. Tym bardziej po nieudanym Montrealu cel jest jeden. Do kombinacji pobiore.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Wawrinka - Benneteau 1 @1.30 Bet365 1-2 ⛔

W tym starciu stawiam zdecydowanie na Wawrinkę. W Cinci Benneteau nie miał tak naprawdę mocnego rywala. W 1 rundzie LL Blaz Rola, w 2 przeciętny James Ward a ostatnio ograł w 2 setach naszego Jerzyka, który na hardzie w tym roku gra zwyczajnie słabo(Dimitrov mecz odpuścił). Staszek w Cinci na pewno chce wygrać po niepowodzeniu w Toronto. Pokonał Beckera 2-0, a ostatnio Cilicia. Mimo przegrania 1 seta w 2 kolejnych pokonał go 6-0, 6-1. Stan jest lepszym graczem i tutaj stawiam na niego.

Raonic - Fognini 1 @1.22 Bet365 2-0 ✅ Fognini tylko 1 gema ugrał ????

Milos ostatnio na hardzie gra bardzo dobrze, to jego 3 turniej w krótkim czasie. W Waszyngtonie wygrał, w Toronto doszedł do ćwierćfinału, a w Cinci już pokonał Ginepriego i Johnsona. Fabio nie powinien sprawić większych problemów Kanadyjczykowi. W Toronto przebrnął jedną rundę, odpadając w kolejnej z Andersonem. Teraz pokonał Rogera-Vasselina, Hewitta oraz Lu, choć mogło go już tutaj nie być bo starciu w 1 rundzie. Rao jest lepszym tenisistą i stawiam na niego.

Murray - Federer 1 @1.72 Bet365 0-2 ⛔

Andy wraca do formy. W Toronto odpadł w ćwierćfinale z późniejszym triumfatorem - Tsongą. W Cinci pokonał Sousę pewnie w 2 setach i Isnera 2-1. Fedex w Toronto doszedł aż do finału, gdzie przegrał, tak samo jak Murray, z Tsongą. Roger miał problemy z Vaskiem i Monfilsem - z obydwoma stracił seta. Wydaje mi się, że z Brytyjczykiem już sobie nie poradzi i odpadnie. Dlatego stawiam na Murraya.

Myślałem na typowaniem meczu Ferrer - Robredo, ale odpuszczam. Tommy wczoraj miał jakiś problem z łydką o ile dobrze pamiętam. Może nie być w pełni sił podczas tego meczu. Jakby ktoś miał jakieś info odnośnie tego urazu to proszę o info ????
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Julien Benneteau vs. Stan Wawrinka @3.50 ✅
Taki kurs na Francuza? Jak dla mnie value, tym bardziej patrząc na wczorajszy mecz Wawrinki! Szwajcar w drugim i trzecim secie co prawda zniszczył Cilica, ale jak to uczynił? Grał praktycznie bez pierwszego serwisu, bo to co zrobił w trzecim secie to była katastrofa. Poniżej 30% celności z pierwszego podania to niecodzienne wydarzenie, tym bardziej na najwyższym poziomie rozgrywek. Jeżeli serwisu nie poprawi z Benneteau będzie miał problemy i to duże.
Francuz zagrał przeciętnie w pierwszej rundzie, później zaczął się rozkręcać. Pokonał bez problemów Warda, a następnie wygrał z naszym JJ, który zagrał przyzwoicie, jednak nie na tyle, by chociaż zdobyć seta. Widać było, że Julien jest bardzo zmotywowany na Polaka, jak i też na cały turniej. Ma ćwierćfinał Masters 1000, dużo punktów, ale także szanse na kolejną rundę! Bez wątpienia jeśli utrzyma tylko formę z poprzedniego spotkania jest w stanie wyeliminować Wawrinkę.
Stan przede wszystkim wyróżnia się jednoręcznym backhandem i solidnym serwisem (nie wczoraj!). Z głębi kortu także nie ma problemów z grą, forehand uderzany płasko, bardzo agresywna gra. Benek także potrafi grać ofensywnie, jednak na pewno w mniejszym stopniu niż jego dzisiejszy rywal. Być może przeceniam jego umiejętności, ale kurs 3.50 po takim spotkaniu Szwajcara jest grubą przesadą. Forehand i backhand u Francuza bardzo przyzwoity, solidna gra z głębi kortu. Także serwis potrafi funkcjonować, jednak to nie jest jego wielki atut.
Regularność w tym meczu będzie miała wielkie znaczenie. Poza otwierającym meczu Julien prezentuje się bardzo dobrze. Wawrinka wczoraj być może miał słabszy dzień, chociaż wynik wcale na to nie wskazuje. Ale tak jak wspomniałem, pierwszy serwis na bardzo niskim poziomie i to przede wszystkim skłoniło mnie do typu przeciwko Szwajcarowi. Umiejętności na pewno po stronie Stana, dyspozycję trudno ocenić, raczej w tym aspekcie żaden z nich nie ma przewagi. Start spotkania o 17:00!

Co do typów to warto spróbować Murray&#39;a i Robredo. Dziwi mnie fakt, że na Szkota kursy cały czas rosną. Podobnie zresztą jest z Hiszpanem, jednak w tych spotkaniach może być różnie. Tak naprawdę jest to 50/50 i zależy od formy dnia. Value na spotkanie powyżej, myślę, że lekko można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
type-man 458

type-man

Użytkownik
Robredo vs Ferrer Typ: Robredo @2,50 bet 365
Spotkanie dwóch Hiszpanów. Rozumiem, że według bukmacherów Ferrer jest Faworytem ale aż taki kurs na Robredo wystawić? Przesadzili i to mocno. Mialem okazje oglądać w całości spotkanie Rebredo z Djoko i Ferrera z Youżnym. Djoko ewidentnie pod formą ale mimo wszystko nie można zaprzeczyć, że Robredo rozegrał bardzo dobre spotkanie podobnie jak dwa wcześniejsze. W każdym elemencie prezentował się dosyć dobrze. Djoko nawet jeśli nie jest w optymalnej formie to i tak bardzo groźny gracz.
Co do drugiego spotkania to zakończyło się ono w momencie jak Youżny nie potrafił zakończyć seta i dał się powrotnie przełamać. Od momentu przełamania powrotnego wyłączył się &quot;mózg&quot;. Potem już tylko z górki, podobnie jak u Janowicza w spotkaniu z Beneteau dlatego uważam, że zawodnicy z problemami emocjonalnymi nigdy nie zwojują nic w top10 poza przebłyskach w poszczególnych turniejach. Ferrer jak to Ferrer, wygrał spotkanie przez przebijanie piłek na drugą stronę popełniając jednocześnie przy tym również błędy. Gdyby jego rywalem był wczorajszy Monfils a nie Youżny, już nie byłoby go w tym turnieju - jestem o tym całkowicie przekonany.
Robredo od turnieju w Umag prezentuje bardzo dobrą formę i myślę, że pomimo tragicznego bilansu h2h z Ferrerem dzisiaj powinno nastąpić przełamanie. Kurs w mojej ocenie zawyżony przez buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
paperwalle 82

paperwalle

Użytkownik
Wawrinka - Benneteau 1 @1.30 Bet365
Pokonał Beckera 2-0, a ostatnio Cilicia. Mimo przegrania 1 seta w 2 kolejnych pokonał go 6-0, 6-1. Stan jest lepszym graczem i tutaj stawiam na niego
Ogladales mecz z Ciliciem? Marin gral z kontuzja barku, podczas drugiego seta dwukrotnie wzywal trainera. Kiedy jeszcze nie odczuwal bolu ogrywal Stana, kolejne dwa sety co prawda byly egzekucja, ale kiedy Chorwat nie odczuwal bolu Wawrinka nie istnial na korcie, a z jednorekim Ciliciem wygraliby rowniez zawodnicy z poziomu Challenger. Co do Benneteau to gra on bardzo dobry tenis od dluzszego czasu, wiec nie wiem, dlaczego kursy za tak na niego zawyzone. Natomiast kursy na takich graczy jak Wawrinka i Ferrer sa zawsze zanizone, a w ogole nie rozumiem przyczyny, dla ktorej tak sie dzieje. Radzilbym tutaj pograc na Francuza na pewniaka, jezeli sie wahasz to poprobuj w handicapach.
Pozdrawiam.
EDIT: As I said... ???? 1-6 6-1 6-2 ✅✅✅
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Ogladales mecz z Ciliciem? Marin gral z kontuzja barku, podczas drugiego seta dwukrotnie wzywal trainera. Kiedy jeszcze nie odczuwal bolu ogrywal Stana, kolejne dwa sety co prawda byly egzekucja, ale kiedy Chorwat nie odczuwal bolu Wawrinka nie istnial na korcie, a z jednorekim Ciliciem wygraliby rowniez zawodnicy z poziomu Challenger. Co do Benneteau to gra on bardzo dobry tenis od dluzszego czasu, wiec nie wiem, dlaczego kursy za tak na niego zawyzone. Natomiast kursy na takich graczy jak Wawrinka i Ferrer sa zawsze zanizone, a w ogole nie rozumiem przyczyny, dla ktorej tak sie dzieje. Radzilbym tutaj pograc na Francuza na pewniaka, jezeli sie wahasz to poprobuj w handicapach.
Pozdrawiam.
Powiem szczerze, że nie oglądałem tego spotkania i nie wiedziałem o kontuzji. Dzięki za info. Mimo wszystko zaryzykuję i zostawię wszystko tak jak jest.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Co do stawiania na Raonica po kursie 1,20 to polecam od razu odpuścić. Milos rozegrał w czasie ostatnich 15 dni aż 10 spotkań, jest wysokim zawodnikiem, wkłada dużo siły w swoje zagrania, mogę się założyć, że zmęczenie da znać o sobie. Dzisiaj zagra z Fogninim, który poprawił swoją grę na szybkim kortach i ładnie rozrzuca rywali po korcie.
Nie mówię od razu, że Milos przegra, bo jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale wolę pograć jakieś handi na Włocha lub over gemowy.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Co do stawiania na Raonica po kursie 1,20 to polecam od razu odpuścić. Milos rozegrał w czasie ostatnich 15 dni aż 10 spotkań, jest wysokim zawodnikiem, wkłada dużo siły w swoje zagrania, mogę się założyć, że zmęczenie da znać o sobie. Dzisiaj zagra z Fogninim, który poprawił swoją grę na szybkim kortach i ładnie rozrzuca rywali po korcie.

Nie mówię od razu, że Milos przegra, bo jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale wolę pograć jakieś handi na Włocha lub over gemowy.
Fognini 2 serwis ma tragiczny, Raonic z pewnością go przełamie, a w drugą stronę niekoniecznie. Wystarczy, że Kanadyjczyk będzie trzymał swój serwis i samo się wygra. Dla mnie sure bet, nawet 2:0 Raonek.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zapowiada się ekscytujący mecz pomiędzy Davidem Ferrerem a Tommym Robredo. Obaj gracze prezentują bardzo dobrą formę i pomimo tego, iż najlepiej czują się na mączce - hard to także nawierzchnia, na której potrafią grać.
Tommy Robredo zachwyca, na drodze do ćwierćfinału pokonał dwóch świetnie serwujących graczy, tym samym dwóch gości grających u siebie - Jacka Socka i Sama Querreya. Prawdziwa bomba przyszła jednak w trzeciej rundzie, gdzie w dwóch setach nie dał żadnych wątpliwości przeciwko terminatorowi, Novakowi Djokoviciowi (skądinąd - Nole pierwszy raz od 2007 roku nie dotarł do ćwierćfinału w Cincinnati). Co ciekawe - Robredo średnio po razie łamie się na mecz, jednakże przeciwko Jasiowi Skarpecie i wielkim Samie było to absolutnie niegroźne, gdyż przeciwnikom udawało się przełamać Hiszpana w momencie, gdy ten miał przewagę podwójnego złamania serwisu przeciwnika. Wyjątkiem był mecz z Djokoviciem, gdzie Novak w pierwszym secie wyrównał stan gemowy do 4:4. Robredo w tym roku bardzo dobrze radzi sobie na nawierzchniach twardych, bilans 11:4 mówi sam za siebie. Po okresie mączki i trawy wygląda to jeszcze lepiej, gdyż 5:1, a porażka wcale nie z przypadkowym zawodnikiem, bo z Dimitrovem i w stosunku 2:1, także absolutnie nie jest to powód do wstydu.
O Ferrerze także nie można powiedzieć złego słowa w ostatnim czasie. Co prawda żadnego spotkania od powrotu na hard nie wygrał gładko (oprócz tego z Jużnym), to jednak - koniec końców - zwycięstwa odnosi. Może strata seta w Toronto ze zbliżającym się ku końcowi kariery Russellem chluby nie przynosi, to jednak nie dziwią mnie trzysetowe pojedynki z dobrze serwującymi Dodigiem i Kohlschreiberem. To także ukazuje fakt, iż Ferrer, pomimo 32 lat na karku, wciąż nie słabnie i ma siły do biegania, szczególnie udowodnił to mecz z Niemcem, podczas którego Panowie rozegrali 3 Tie-Breaki (!!!). Ferrer od powrotu na hard ma niemalże identyczny bilans, co Robredo - 4:1, porażka jedynie z Federerem, chociaż także warta odnotowania - gdyż z 10 pojedynków (nie liczę tego ostatniego w Toronto) przeciwko szwajcarskiemu Mistrzowi na hardzie tylko raz (!!!) urwał seta - skądinąd w Cincinatti. Tak więc ostatnia porażka 2:1 była równoznaczna z urwaniem Federerowi seta po raz drugi w przeciągu całej swojej kariery na hardzie. Biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo Fedex nie leży Ferrerowi - jest to z pewnością ciekawy fakt.
Obaj Panowie mierzyli się ze sobą 10 razy, jednakże dosłownie 80% tychże pojedynków rozgrywanych było na mączce, z których niewiele można wywnioskować. Na hardzie bilans 1:1, w Bilbao w 2010 roku zwyciężył Robredo, w 2007 roku w Auckland zwyciężył Ferrer.
Moim zdaniem to spotkanie jest równoznaczne z długim, wyrównanym pojedynkiem. Nie widzę większego faworyta w tym meczu, według mnie bardzo prawdopodobna jest kolejna trzysetówka w wykonaniu Ferrera. Nie można mówić o jakimkolwiek zmęczeniu Davida, gdyż ostatni mecz przeciwko Jużnemu był bliski treningowi (7:5; 6:0), tak więc - szczególnie w drugim secie - Ferrer, można powiedzieć, trochę sobie odpoczął i oszczędził minut spędzonych na korcie. Według mnie over gemowy jest bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu i sądzę, że warto zaryzykować postawienie na to zdarzenie kilku groszy.
Tommy Robredo - David Ferrer; over 22,5g @ 1,92 (Pinnacle) [5/10] ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom