>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Cincinnati 2014

Status
Zamknięty.
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Giraldo-Seppi 2 @1.85
Dla mnie to faworytem jest Andreas Seppi. Wloch mial troche pecha w meczu z Dodigiem w Montrealu, ktory mogl rowniez smialo wygrac, wiec tutaj moze sobie to powetowac. Umiejetnosc i doswiadczenie z takich turniejow na korzysc Wlocha. Santiago Giraldo tenisista, ktorego lubie. Kolumbijczyk bardzo dobbrze gral na cegle w tym roku poczawszy od Barcelony. Na twardej potrafi zagrac, tym bardziej ze mieszka w USA i korty takie to nie abstrakcja, ale zdarza mu sie to jednak rzadziej. Wynik z Waszyngtonu to troche malo przekonujacy, mimo wszystko, biorac turniej przed seria Masters, a spotkanie z Kyrgiosem mogl Santi wygrac dwa razy, a skaleczyl strasznie konczac porazka w dwoch setach.
Garcia L.-J.Ward 1 @1.5
Nie spadl kurs. Opisalem wczoraj, zdanie podtrzymuje. Ward dobrze w challangerach, przeszedl kwalifikacje, chcociaz neguje troche trudnosc i i dyspozycje rywali w eliminacjach. Jednak, jak rowniez zaznaczylem, Garcia-Lopez potrafi zrobic roznice pomiedzy Cincinatti a Kanada, co pokazuje wczesniej osiagane wyniki z poprzednich edycji.
Matosevic-Isner 2 @1.25
Dla Amerykanina ten turniej musi byc priorytetowy. Generalnie argumenty podobne jak przy meczu Isnera z Andersonem. Isner wygral Atlante, poklaunowal w Wszyzngtonie i Toronto, teraz czas grac o wynik. Marinko bardzo dobry tenisista, ale tutaj wToronto jednak musiala byc kontuzja, poniewaz Matosevic poddal mecz ostatniej rundy kwalifkacji po wygraniu 1-eg oseta. Australijczy ksie stara, ale czegos tu brakuje i na Pisnera nie wystarczy. Kombinacja.
Stepanek-V.Pospisil 1 @2.05
Tego typu nie gram za kase, ale wytypuje tak w ramach &quot;sprawdzenia sie&quot;. Generalnie moze byc to najtrudniejszy mecz. Jednak Stepanek, podobnie jak Hiszpan powyzej, prezentowal sie zawsze w Cinci nieporownywalnie niz Kanadzie, wiec zwyciestwo Czecha mnie nie zdziwi. Pospisil moze sie nakrecic na wynik po nieudanym wystepie w Toronto, ale tez nie wydaje sie by Kanadyjczyk gral az tak dobrze jak w zeszlym sezonie w tej czesci roku.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Wciąż uważam, że typ na Gabę był logiczny... Ale cóż. Gratulacje dla Janowicza, świetny mecz.
Na dzisiaj:
Thiem vs Ginepri - 1 @ 1.51
Thiem ostatnio grał naprawdę nieźle. Zmiana nawierzchni nie do końca mu służyła ale miał czas aby trochę potrenować więc powinno być dużo lepiej. Ginepri jakoś mnie nigdy nie przekonywał. To jeden z tych zawodników na których nigdy nie gram, nie ważne z kim gra, ponieważ uważam, że może przegrać z każdym.
Tsonga vs Youzhny - DW 2:0 @ 1.81
Wszyscy wiemy jak dobrze zaczął sezon na kortwach twardych. Raptem kilka dni temu wygrał turniej w finale z Federerem. Pokonał też Dimitrova, Murray i Djoko. Nie ma szans aby rusek był jakimkolwiek problem - jak ktoś będzie argumentował zmęczeniem wyśmieję. Może DW to trochę ryzyko ale kurs świetny a naprawdę wątpię aby Tsonga grający chociażby 70% tego co w Kanadzie miał problem.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Jak możesz odrzucać aspekt zmęczenia w tenisie ? Już przy typie przeciw Janowiczowi pokazałeś jak ogarniasz ten sport ???? Chłopie, tenis to nie tylko statystyki a nawet powiem, że w małym procencie staty o czymkolwiek decydują.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tu juz nawet nie chodzi o zmeczenie itd.

Tsonga gral w finale, rozne rzeczy dzieja sie z finalistami w turniejach po. Czasami sie chce grac, czasami nie etc. Tsonga na pewno jest fenmenalnie przygotowany pod wzgledem kondycyjnym, wiec o to akurat bym sie nie martwil, ale jak pisze wyzej - rozne rzeczy sie dzieja z finalistami.

Youzhny ostatnio bardzo pod forma, ale zawsze moze wystrzelic, zwlaszcza ze to zawodnik niesamowicie utalentowany i doswiadczony. Osobiscie no-bet, ja chce najpierw zobaczyc jak ten mecz sie rozegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Wciąż uważam, że typ na Gabę był logiczny... Ale cóż. Gratulacje dla Janowicza, świetny mecz.

Na dzisiaj:

Thiem vs Ginepri - 1 @ 1.51
Thiem ostatnio grał naprawdę nieźle. Zmiana nawierzchni nie do końca mu służyła ale miał czas aby trochę potrenować więc powinno być dużo lepiej. Ginepri jakoś mnie nigdy nie przekonywał. To jeden z tych zawodników na których nigdy nie gram, nie ważne z kim gra, ponieważ uważam, że może przegrać z każdym.

Tsonga vs Youzhny - DW 2:0 @ 1.81
Wszyscy wiemy jak dobrze zaczął sezon na kortwach twardych. Raptem kilka dni temu wygrał turniej w finale z Federerem. Pokonał też Dimitrova, Murray i Djoko. Nie ma szans aby rusek był jakimkolwiek problem - jak ktoś będzie argumentował zmęczeniem wyśmieję. Może DW to trochę ryzyko ale kurs świetny a naprawdę wątpię aby Tsonga grający chociażby 70% tego co w Kanadzie miał problem.
Jasmin ma racje,zamiast grac Tsonge po takim kursie,zdecydowanie ja bym zagrał Sharapova,która bedzie chciała szybkim 2-0 wymazac porażke/wpadke z przed tygodnia z Suarez
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Uważał by z graniem na Tsongę bo nie wiadomo jak będzie z jego podejściem po wygraniu Mastersa w perspektywie szlema. Może podejść na gazie i wykorzystać formę a może napawać się wygranym tytułem i odpocząć trochę przed USO. Osobiście obstawiam na to drugie dlatego będę się tu skłaniał ku progresji przeciw Francuzowi ????
 
K 36

kamiiru

Użytkownik
Querrey S. - Robredo T. @1.66 bet365

Ja już dzisiaj podał typ na jutro, gdyż kurs, który znów buki wystawiły na RObredo to nieporozumienie, ale na naszą korzyść ????
Robredo od Umag wrócił do swojej &#39;normalnej&#39; dyspozycji co zaaowocowało finałem, potem solidny start w Toronto - śledziłem jego mecze bacznie i facet trzyma serwis bardzo pewnie, jego rywale praktycznie nie mają żadnych szans na bp. I co niby taki drewniak Querrey, który jest pod formą tak od hmm 2 lat miałbym staremu lisowi zagrozić?! - nie sądzę. Już zdecydowanie bardziej obawiałbym się SOcka czy Simona, którym Robredo nie dał żadnych szans.
Może ja o czymś nie wiem i ten Querrey to nie taki słabiaka? ktoś widział jego ostanie mecze, bo czysto teoretycznie dla mnie Robredo winien zmiażdzyć Amerykanina, jedynie szanse Sam ma w tb..Gram za gruboo
 
dawidek3555 92

dawidek3555

Użytkownik
Johnson - Paire 1 @ 2.10 ✅
Moim zdaniem buki przesadzają z kursem na Johnsona, bardzo dobre występy w Washingtonie z Karloviciem czy też Isnerem, co do Paire jest to nieobliczalny zawodnik, po którym nie wiadomo czego się spodziewać, ale myślę, że Johnson zniszczy Paire swoim serwisem.

Pospisil - Stepanek 1 @ 1.83 ✅
H2H 1:0 dla Vaska. Pospisil ostatnio prezentuje bardzo dobry poziom. Po wygranej z Berdychem, Giraldo czy też Gasquet Vasek nabrał więcej pewności siebie, będzie to wyrównane starcie ale daje 65/35 dla Vaska, który powinien ten mecz wygrać.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Jak możesz odrzucać aspekt zmęczenia w tenisie ? Już przy typie przeciw Janowiczowi pokazałeś jak ogarniasz ten sport ???? Chłopie, tenis to nie tylko statystyki a nawet powiem, że w małym procencie staty o czymkolwiek decydują.
Jesteś z pewnością idealną osobą do mówienia mi jak go ogarniam.
Ale co ja się będę kłócił - jeden typ o niczym nie mówi, rzuć okiem na moją historię i wtedy się wypowiadaj lub w ogóle siedź cicho.
Typ na Gabe był według mnie jak najbardziej logiczny. Janowicz jeszcze niecały tydzień temu grał fatalnie. Jeszcze wcześniejsze mecze - tragedia. Chłopak ma problem bardziej z psychiką niż z umiejętnościami. Jak ktoś pisał ten typ to było 50/50. Janowicz będzie grał trzeźwo - wygra, złamie się - przegra. A w związku z tym jak już stawiać przy 50/50 to lepiej na wyższy kurs.
I kto napisał, że odrzucam aspekt zmęczenia? Wręcz przeciwnie, zawsze mam go na uwadze, ale komu ja to mówię - ktoś kto wyciąga wnioski po dwóch postach... Tsonga to bardzo doświadczony zawodnik. Wiele Grand Slam na koncie, wiele finałów. 3 mecze Wielko Szlemowe potrafią być równie męczące co cały Masters - Tsonga jest na pewno przygotowany na więcej. Gdyby to był jego drugi finał pod rząd ok. Ale to był pierwszy turniej Francuza po Wimbledonie. I już ma padać ze zmęczenia? 6 meczy 13 setów. Dajcie spokój. Youzhny to nie jest totalny nikt. Absolutnie. Ponadto zaznaczyłem, że jest to pewne ryzyko. Ale uważam, że kurs jest wystarczająco atrakcyjny aby rekompensować to ryzyko.
Edit
@jaśmin - przyjmuje twój argument i uwzględniam go. Ale wciąż uważam, że ryzyko warte nagrody.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Jesteś z pewnością idealną osobą do mówienia mi jak go ogarniam.
Ale co ja się będę kłócił - jeden typ o niczym nie mówi, rzuć okiem na moją historię i wtedy się wypowiadaj lub w ogóle siedź cicho.

Typ na Gabe był według mnie jak najbardziej logiczny. Janowicz jeszcze niecały tydzień temu grał fatalnie. Jeszcze wcześniejsze mecze - tragedia. Chłopak ma problem bardziej z psychiką niż z umiejętnościami. Jak ktoś pisał ten typ to było 50/50. Janowicz będzie grał trzeźwo - wygra, złamie się - przegra. A w związku z tym jak już stawiać przy 50/50 to lepiej na wyższy kurs.

I kto napisał, że odrzucam aspekt zmęczenia? Wręcz przeciwnie, zawsze mam go na uwadze, ale komu ja to mówię - ktoś kto wyciąga wnioski po dwóch postach... Tsonga to bardzo doświadczony zawodnik. Wiele Grand Slam na koncie, wiele finałów. 3 mecze Wielko Szlemowe potrafią być równie męczące co cały Masters - Tsonga jest na pewno przygotowany na więcej. Gdyby to był jego drugi finał pod rząd ok. Ale to był pierwszy turniej Francuza po Wimbledonie. I już ma padać ze zmęczenia? 6 meczy 13 setów. Dajcie spokój. Youzhny to nie jest totalny nikt. Absolutnie. Ponadto zaznaczyłem, że jest to pewne ryzyko. Ale uważam, że kurs jest wystarczająco atrakcyjny aby rekompensować to ryzyko.

Edit
@jaśmin - przyjmuje twój argument i uwzględniam go. Ale wciąż uważam, że ryzyko warte nagrody.
Rozumiem, że jak szanse typu są 50 na 50, to mam stawiac na zawodnika który ma wyzszy kurs? Myslalem, że trzeba stawiać na zawodnika do którego mamy przekonanie że wygra ???? . Ale to tylko taka moja drobna sugestia.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Po co Anderson miał się starać w tym meczu, jeżeli nie doszedł nigdy tutaj wyżej niż II runda
Litości...Co to za brednie. I co z tego, że nigdy nie doszedł dalej ? To znaczy, że każdy kto nie przebrnął dalej niż do II rundy będzie olewać dany turniej tak ? Co to za bzdury...
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Thiem vs Ginepri - 1 @ 1.51 Thiem ostatnio grał naprawdę nieźle. Zmiana nawierzchni nie do końca mu służyła ale miał czas aby trochę potrenować więc powinno być dużo lepiej. Ginepri jakoś mnie nigdy nie przekonywał. To jeden z tych zawodników na których nigdy nie gram, nie ważne z kim gra, ponieważ uważam, że może przegrać z każdym.
Thiem grał nieźle - na ziemi. Ginepri za to zagrał nieźle ATL i WAS na twardej, w tym drugim prezentując się naprawdę dobrze. Oglądałem spotkanie bodajże z Fallą serwis działał jak należy, kończące piłki też na przyzwoitym poziomie. Przede wszystkim dostał WC na duży turniej u siebie, wypoczął (jeżeli już poruszony został temat odpoczynku etc) należycie, potrenował spokojnie. Dostaje młodziana z Austrii, która owszem utalentowany i coraz mocniej dobija się do czołówki, ale nie będzie miał łatwego zadania z Amerykaninem. Ginepri przed swoją publicznością, nie twierdzę że wygra to spotkanie chociaż jest na to szansa, jednak jestem przekonany że urwie co najmniej seta.
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dodig vs Gulbis
Dodig 2,75
Dodig ostatnio w dobrej formie. Widziałem jego mecz z Ferrerem i grał tam świetny tenis, miał chyba z 15 bp, niestety wykorzystał z tego co pamiętam tylko 2. Trochę go to sfrustrowało no i zaczął popełniać głupie błędy, jakieś df itp a Hiszpan to Hiszpan wiadomo, wykorzystał chwilową słabość rywala. Ale jedno trzeba przyznać: Na prawdę bardzo dobry, solidny tenis zaprezentował Dodig w Toronto. Gulbis wręcz przeciwnie. Wiadomo jaki to zawodnik, może nic nie grać a nagle odpali i będzie walczył jak równy z równym z najlepszymi. Ja jednak za mniejszą sumę spróbuję zagrać na Dodiga
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
anzelmo 186,7K

anzelmo

Użytkownik
12 Aug 2014, 18:30 Tennis » USA » ATP Cincinnati » Ginepri R. - Thiem D.
typ +1,5 seta Ginepri R.✅
kurs 1,675
PinnacleSportsSports

Delikatnie idziemy w stronę Roba. Pierwotnie miałem grac +4 gemy ale niestety zakład mi zdjęto....-Amerykanin u siebie po dobrym turnieju ATL i WAS gdzie ogrywał takich graczy jak :A. Falla, S. Groth S. Stakhovsky ,pomęczył zawsze groźnego na hardzie J. Isner. Jest w stanie powalczyć, ugrać seta z młodą nadzieja austriackiego tenisa.Dominic jest faworytem tego spotkania ale jedno spotkanie na hardzie rozegrane po Kitzbühel to troszkę mało...porażka w 3 setach z Simonem szczególnie rowerek w decydującym secie.Przy dobrze konsekwentnie grającym Gineprim może być problem szczególnie w 1 secie.Kluczem będzie serwis Ginepriego, - jeśli przełoży to co pokazywał ostatnio Amerykanin to powinno byc dobrze. Podtrawi zagrać mocno kończące piłki także wtedy sa na niezłym poziomie.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Rozumiem, że jak szanse typu są 50 na 50, to mam stawiac na zawodnika który ma wyzszy kurs? Myslalem, że trzeba stawiać na zawodnika do którego mamy przekonanie że wygra ???? . Ale to tylko taka moja drobna sugestia.
Widzę tutaj poważny błąd w rozumowaniu, albo oceniamy szanse na 50 do 50 albo mamy przekonanie co do wygranej jednego z zawodników i wtedy szanse nie wynoszą już 50 do 50 ale np. 60 do 40. I tak w przypadku gdy szanse są 50 do 50 trzeba stawiać na zawodnika z wyższym kursem bo ze statystyki wynika, że w dłuższym okresie wyjdziemy w ten sposób na plus.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Pospisil - Stepanek 1 @ 1,73✅
WilliamHill

Trochę kurs mi spadł na ten typ, no ale nie dziwię się. Ktoś tutaj wcześniej pisał o tym, że w tej części sezonu Stepanek gra dobrze, Pospisil średnio...ale moim liczy się tylko co tu i teraz. Komuś może pasować atmosfera turnieju, lecz gdy gra z trudnym rywalem to nic nie pomoże jeśli sam jest pod kreską.
Pospisil dobry występ w Waszyngtonie, doszedł tam do finału, ale odpłacił tym w Toronto i uległ Gasquetowi w pierwszej rundzie, ale odpoczynek mu się przyda i na pewno dziś będzie zmotywowany niepowodzeniem u siebie. Wiele już pisałem o nim, dobry serwis, przy siatce nieźle, jeśli trzeba trzyma piłkę w korcie odgrywając co zagranie to trudniej. Skończyć też potrafi i Stepanek nie będzie miał łatwo.
Czech słabiutko moim zdaniem, na przestrzeni trzech turniejów pokonał Gonzaleza i Pelle na hardzie, więc żadne osiągnięcia. Porażki z Jazirim, Karloviciem i Monfilsem, więc tenisistami, którzy nie zachwycają ostatnio, no może oprócz Ivo. Mimo wszystko jednak każdego z nich Pospisil by poskładał i tutaj będzie podobnie.
Radek pod kreską i nawet gra pod siatką mu tu nie pomoże, gdyż Vasek dobrze mija. Warto.
Tsonga - Youznhy 1 @ 1,27
ComeOn

Jak dla mnie petarda, kurs niski, ale można wchodzić mocniej. Nie bawię się w żadne 2:0 czy handicapy, gdyż to jest Jo. Francuz świetna grał w Toronto, pokonać Djoko, Murraya, Federera jednym turniej to nie lada wyczyn.
Francuz grał pewnie, dobry serwis i dobre ataki. Do tego poruszanie jakieś ciut lepsze w moich oczach w tym turnieju, co jest sporym plusem. Potrafi returnować i to wszystko powinno dziś wystarczyć. Myślę, że nie będzie odpuszczał, do US Open jeszcze czas, będzie jeszcze przerwa, więc pogra.
Mikhail pod kreską, przed Toronto grał na ziemi bez większego powodzenia, w Kanadzie gładka porażka z Fogninim i nie sądzę, by nagle wystrzelił, z resztą jeśliby nawet, to i tak będzie za mało na Francuza. Kilka gemów pewnie ugra jeśli będzie serwis siedział, a były z tym
problemy i to nie małe.
Warto wejść grubiej.

Potem może coś jeszcze napiszę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Luźne propozycje i obserwacje przed USO ciąg dalszy
Lopez Cilic
Forma Cilica nieustabilizowana, miewa spore przestoje w grze, zdecydowanie lepiej prezentuje się Felek, który pokazał się z niezłej strony w Toronto. Wg. mnie, Lopez powinien nawiązać tu równorzędną walkę i minimum jeden set jest w jego zasięgu.
Lopez +1.5 seta 1.63
Matosevic Isner
Ciekawe jak zaprezentuje się Isner, który po zgarnięciu Atlanty zaliczył dwie wpadki w pierwszych rundach. Rywal, który potrafi poważnie zagrozić na hardzie. Na chwilę obecną Isner to jedna wielka niewiadoma, więc pchanie się w niego po takim kursie to zupełny nonsens. Matosevica stać na urwanie tu co najmniej jednego seta, całej puli nie ryzykuję, bo jakby Isner wypalił na full...
Matosevic +1.5 seta 1.88
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
A ja nie rozumiem dlaczego kursy na Johnsona rosną. Było 1,90, a teraz jest już nawet 2,14 w Unibet. Jak dla mnie value, uważam, że Amerykanin u siebie będzie chciał się pokazać, a szanse na zwycięstwo ma większe niż Paire. Francuz oczywiście też może wygrać, ale po takim kursie biorę zawidnika z USA w ciemno. Oglądałem ostatnio Johnsona, jeżeli dobrze wejdzie w mecz, zadziała niezły ostatnio serwis, to może go skończyć nawet w 2 setach. Chyba, że o czymś nie wiem?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Pospisil Vasek-Stepanek Radek 2:0, Pinnacle Sports 3.00

5:7, 6:1, 7:6 ⛔⛔⛔

VS.


Bukmacherzy kolejny raz nie doceniają młodego Kanadyjczyka ponieważ kurs typu 1.85 to bardzo sporo,a co gra Czech na dniach? Stepanek ma znaczny spadek formy ponieważ ma passę trzech porażek z rzędu. Niby dotarł do ćwierćfinału w Bogocie ale nie zapominajmy, że to był turniej rangi 250 i obsada do najlepszych nie należała, więc pokonał tam Pelle oraz Gonzaleza,a poległ z finalistą czyli Karlovicem 2:1. Kolejna porażka była jeszcze bardziej niespodziewana ponieważ przegrał z Jazirim 2:6, 7:6, 6:1,a w Toronto przegrał w beznadziejnym stylu, pisząc beznadziejnym mam na myśli II set z Monfilsem. Bo jak inaczej można nazwać prowadzenie 5:1, następnie 5:2 i serwis...przy tym stanie miał 2 piłki setowe i ich nie wykorzystał, następnie przy 5:3 serwis Francuza miał kolejną setową i również nie wygrał seta...co lepsze 5:4 i swój serwis kolejnej piłki setowej nie wykorzystał i skończyło się na wyniku w II secie 5:7 dla Gaela. Jak sobie podsumować jego ostatni mecz to pokazał nam kwintesencję WTA. Ale oczywiście to było i minęło i kolejny mecz może być w bardzo dobrym wykonaniu. Radek tutaj zmierzy się z Vaskiem który w ostatnim czasie zanotował finał w Washingtonie pokonując po drodze dobrych graczy tj. Berdych czy Gasquet, odpadł w finale z Raonicem więc to wstydu mu nie przynosi. Po dwóch dniach udał się do Toronto gdzie Gasquet zrewanżował się za porażkę z przed kilku dni i w tym meczu Pospisil nie grał 50% tego czego grał w Washingtonie co bardzo mnie zaniepokoiło. Tutaj Vasek trafia na Stepanka,a mógł trafić o wiele gorzej także wrota do następnej rundy są jak najbardziej otwarte, jeśli pokona Radka następnie będzie grał z Federererm, no ale nie ma co wybiegać w przyszłość bo musi się skupić najpierw na tym meczu. Z ciekawostek to Stepanek grał w Cincinnati już 11 razy i jego najlepszym wynikiem było dojście do II rundy,a Kanadyjczyk grał tutaj zaledwie dwa razy i również osiągnął II rundę. Czech ma prawie 36 lat,a bukmacherzy traktują go ostatnio,a zarazem w tym meczu jakby miał 6 lat mniej, czasem do nich nie dociera,że przesadzają z kursami. Stepanek jest wiekowo zaawansowanym graczem to fakt ale jest ciągle groźnym przeciwnikiem dla wielu ponieważ ma dobry serwis (o ile mu siedzi), potrafi dobrze minąć, gra przy siatce mistrzostwo, gra z głębi kortu jak i na małe pola również opanowane na bardzo dobrym poziomie. Vasek to również gracz który ma szeroki wachlarz zagrań, jest młodszy od swojego przyszłego rywala o 12 lat także bagaż doświadczenia o wiele mniejszy,ale w ostatnich miesiącach wiele młodych graczy pokazuje ząb i rywalizuje z tymi starszymi jak równy z równym,a nawet wygrywają seriami mecze. Pospisil o ile nie pokaże młodości na korcie czyli nie przegra meczu jak junior popełniając bezsensowne błędy może wygrać w tym pojedynku. Tym bardziej,że forma Vaska jest znacznie lepsza niż Pepika. Zaryzykuję i zagram,że Vasek wygra w dwóch setach,a dla mniej odważnych proponuję &quot;czystą jedynkę&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom