>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Cincinnati 2014

Status
Zamknięty.
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Janowicz - Gabashvili 2 @2.00 Bet365 ⛔
Nie rozumiem dlaczego faworytem jest Janowicz. W tym roku na tej nawierzchni ma bilans 2/5. Ostatni mecz na twardej nawierzchni wygrał w styczniu z Pablo Andujarem. Od tamtej pory przegrał wszystkie pojedynki, a było ich 4. Gabashvili wirtuozem nie jest, w kwalach pokonał Wanga i Gonzaleza, na hardzie w tym roku 9/8. Stawiam na Teimuraza, dla odważniejszych 2-0 dla Gaby.
Becker - Karlović 2 @1.40 Bet365⛔
Becker - Karlović DW: 0-2 @2.10 Bet365⛔
H2H 6-0 dla Ivo Karlovicia. Beckerowi ciężko będzie przełamać doktora Ivo, który z pewnością będzie go zasypywał bombami serwisowymi. Co prawda w tym roku obaj mają przeciętny bilans na hardzie: Becker 13/13, Karlović 11/9, ale Ivo wydaje mi się być w lepszej formie, dlatego stawiam na niego.
Delbonis - Monfils 2 @1.16 Bet365✅
Delbonis - Monfils DW: 0-2 @1.50 Bet365⛔
Typ oczywiście do AKO na podbicie kursu, ale wydaje się pewny. Delbonis w tym roku bilans tragiczny 1/6, Monfils 8/5. Ostatnio odpadł z Novakiem Djokoviciem po 3-setowym pojedynku i dwóch TB. Co prawda Novak bez formy, ale to jednak tenisista numer 1 w rankingu ATP. Stawiam na pewną wygraną Monfilsa.
Matosević - Mahut 1 @1.26 Bet365 ✅
Mahut na hardzie bilans 2/6, pokonał jedynie Sijslinga i Harrisona. Inaczej ma się sprawa z Matoseviciem, bilans 14/10, niedawno osiągnął ćwierćfinał w Atlancie, w Toronto skreczował w kwalifikacjach. W Cincinnati rozegrał już 2 mecze, oba wygrał. Dzisiaj nie mam wątpliwości, że wygra tutaj po raz 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mradam 388

mradam

Użytkownik
Chardy vs Kohlschreiber typ 1 2.25 Ja pograłem wczoraj po 2.25 teraz kurs spadł do 2. Chardy gra bardzo dobrze na amerykańskim hardzie praktycznie co roku. W Toronto po bardzo dobrym meczu odpadł z późniejszym zwycięzcą Tsongą. Mocny, serwis i niesamowite przyspieszenie z forehandu to główne atuty Francuza. H2H z Filipem 2:0. Kohlschreiber od porażki w Hamburgu gra piach, jest w słabej formie. Dla mnie ten typ jest niemal pewny. Powodzenia.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Rojer/Tecau - Mirnyi/Youzhny
Rojer/Tecau @ 1,57 Unibet

7:6 7:6✅✅✅
1R kolejnego Mastersa w Cincinnati. Para holendersko-rumuńska swoją styczność w grze podwójnej rozpoczęła w tym sezonie. Nie przeszkodziło im małe doświadczenie, znikome obycie w światowym kręgu deblistów w osiągnięciu już w tym roku kilku sukcesów. Wygrali między innymi turnieje w Zagrzebiu, w Casablance, w Bukareszcie, w Hertogenbosh czy też ostatnio w Waszyngtonie. Sam sezon zaczęli bez jakiegoś polotu i lepszego zrozumienia, Brisbane i Sydney to tylko 1R w ich wykonaniu, później już tylko coraz lepiej, chociażby 2R w AO. Sama para preferuje grę na mączce, jednak w Waszyngtonie pokazali, że na hardzie też są w stanie wygrywać. Pokonali tam chociażby Peye z Soaresem, późniejszych ich pogromców w Toronto, gdzie jak wiemy Austriak z Brazylijczykiem wygrali cały turniej. Toronto dla Rojera i Tecau to ćwierćfinał. W samym już Cincinnati w 1R nie mają zbyt wymagające pary. Bieżący sezon na nawierzchniach twardych wygląda dość średnio w wykonaniu Holendra i Rumuna, jednak już przed samym US Open ich forma zwyżkuje. Łącznie na nawierzchniach twardych rozegrali 14 meczy, z czego 7 przegrali.
Rywalem ich będzie nieprzeciętny singlista, czyli Mikhail Youzhny w parze ze świetnym, bardzo doświadczonym deblistą, Białorusinem Maxem Mirnyią. Jako partnerzy nie rozegrali zbyt wiele meczy, bo tylko 21 na przekroju 10 lat. W tym sezonie natomiast tych pojedynków rozegrali najwięcej bo 14, a wyniki też przyszły, między innymi ćwierćfinał AO, gdzie odpali po trzysetowym pojedynku z Kubotami czy też półfinał w Monte Carlo. W tym sezonie na hardzie tylko 5 meczy, 2 przegrane.
W swoich karierach obie pary się jeszcze nie spotkały. Doświadczenie po stronie Rosjanina i Białorusina, jednak zgranie i wachlarz zagrań przy siatce po stronie Rojera i Tecau. Według mnie warto zaryzykować za grubszą stawkę, ponieważ forma Holendra i Rumuna nie pozwoli im odpaść w 1R.

Chase Buchanan - Joao Sousa
Buchanan +1,5s @ 1,85 Unibet

7:5 6:7 6:7✅✅✅
Młody Amerykanin do głównego turnieju musiał przebrnąć przez kwalifikacje. Pokonał tam nie byle kogo, bo doświadczonego Francuza Llodre, czy w decydującej rundzie kwali Tima Smyczka, który w ostatnim czasie był w dobrej formie. W tym sezonie Chase osiąga najlepsze wyniki, a także wskoczył na 172 miejsce w rankingu, najwyższe w jego już nie krótkiej karierze. Sporym atutem Amerykanina będzie gra u siebie. Po kwalifikacjach wygląda jak ryba w wodzie przed własną publiką. Buchanan więcej swoich meczów rozgrywa w Challengerach, w których w tym sezonie osiągnął niezłe wyniki. Finał w Karshi, półfinał w Ardzie i w Mancie to jedne z jego lepszych osiągnięć. Na hardzie w tym sezonie rozegrał już sporo spotkań, bo już 29, z czego tylko 12 przegrał.
Przeciwnikiem Chase&#39;a będzie będący bez formy w ostatnim czasie Sousa. Od finału w Badstad kompletnie zgasł. W Hamburgu, w Umag i ostatnio w Toronto odpadał w 1R. Nawierzchnie twarde to nie jest specjalność Portugalczyka. W tym sezonie najdalej na hardzie zaszedł do 3R w Miami. Rozegrał 11 meczy w tym roku, z czego aż 7 przegrał.
W rankingu dzieli ich przepaść, jednak forma w ostatnim czasie przemawia na korzyść Buchanana. W kwestii technicznej Amerykanin jest na poziomie Smyczka, mocny serwis i bomby z linii końcowej. Myślę, że Chase jest w stanie ugrać seta na własnej ziemi z słabo dysponowanym Sousą.
Polecam także pogranie Buchanana na czysto, jednak zdecydowanie za mniejszą stawkę.
Buchanan @ 3,10 Unibet⛔ była ogromna szansa, szkoda..
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Początek kolejnego turnieju i znów połowa ludzi szuka na siłę niespodzianek. Nie wiem czym się sugerujecie stawiając na Gabashviliego. Owszem Janowicz bez formy, ale trzeba jeszcze to wykorzystać. Dla mnie Rusek to totalny patałach, który pcha się na siłę do ATP, a jest to co najwyżej gracz na poziomie challengerowym. Co z tego, że raz do roku pokona kogoś z czołówki, jak np. Ferrer, później regularnie przez pół sezonu dostaje baty od średniaków. Dla mnie Polak nawet bez formy to wyższy poziom i nigdy w życiu nie postawiłbym złamanego grosza na Ruska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 8

tennis-types

Użytkownik
G.Simon vs B.Tomic Typ:1 Kurs:2.50 Bukmacher:pinnacle sports
Dziś polecam grać na Gila Simona z Bernardem Tomiciem. Kurs na Gila rośnie w górę i na Pinnacle Sports można już zagrać po 2.50 francuza. Moim zdaniem jest to bardzo dobry kurs do gry. Dla mnie z kursy powinny wyglądać zdecydowanie odwrotnie czyli za Simona kurs w okolicach 1.50 a za Tomica 2.50 .Obydwu graczy myślę że nie ma co specjalnie przedstawiać. Zarówno Bernard jak i Gilu bardzo często grają w turniejach rangi Atp 1000.Mecz będzie rozgrywany na nawierzchni typu hard na której zarówno Simon jak i Tomic czują się bardzo dobrze. Tomic żeby grać w turnieju głównym musiał przejść kwalifikację gdzie pokonał najpierw w 2 setach F.Dustova oraz swego rodaka M.Ebdena. Wyniki tych meczy nie powalają bo Bernard zarówno w 1 meczy jak w 2 mógł przegrać seta .W meczu z Dustovem przegrywał już w 1 secie 4:1 z podwójną stratą serwisu ,natomiast w meczu z Ebdenem w 2 secie widniał już wynik 4:2 dla rywala Tomica. Moim zdaniem jest to zdecydowany sygnał że Tomic jest we formie bardzo średniej .Bo zarówno Dustov jak i Ebden to nie są w tej chwili zawodnicy którzy powinni graczowi takiego pokroju stwarzać problemy. Odnoszę wrażenie że bukmacherzy wystawiając kursy na ten mecz bardzo się sugerują turniejem rozgrywanym niedawno w Kolumbii w Bogocie gdzie Tomic wygrał cały turniej. Absolutnie nie umniejszając sukcesu Bernarda w Bogocie to dla mnie ten wynik nie robi wrażenie gdyż ten turniej jest obsadzony zawsze bardzo słabo. Po turnieju w Bogocie Tomic nie znalazł sposobu na wygranie z D.Istominem oraz I.Karloviciem. Dlatego stawiam na G.Simona. Który tydzień temu pokazał się z niezłej strony pokonując T.Thiema 2:1 w setach a następnie przegrał po dobry meczu z T.Robredo. Dla mnie Simon to zawodnik który zdecydowanie jest bardziej regularny no i bez dwóch zdań lepiej przygotowany kondycyjnie do zawodów. Oczywiście jest to pojedynek w którym się gra do wygrania dwóch setów więc kondycja nie powinna odgrywać kluczowej roli tak jak w meczu w którym się gra do wygrania 3 setów ale dodając fakt 2 meczy Tomica w kwalifikacjach i dziś np. meczu w którym 3 set będzie decydował o wygraniu meczu to ja nie widzę by Tomic podołał temu wyzwaniu. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8

tennis-types

Użytkownik
J.Isner vs K.Anderson typ:+2,5 gema K.Anderson Kurs:1.50 Bukmacher:pinnacle Sports
Drugim dzisiejszym meczem który polecam zagrać to zakład na handicap gemowy dla Kevina Andersona. Zarówno J.Isner jak i Kevin Anderson są to tkz. dwie wierze .John Isner mierzy 208cm natomiast Kevin Anderson 203cm.Co za tym idzie obydwaj dysponują potężnym serwisem i płaskim forhendem .Mecz będzie rozgrywany na moim zdaniem bardzo szybkim hardzie w Cincinnati ,dlatego o przełamanie będzie bardzo trudno. Bardzo prawdopodobne że ten mecz zakończy się przynajmniej 1 tie-breakiem a moim zdaniem może być ich nawet więcej. John Isner bardzo średnio rozegrał dwa ostatnie turnieje na hardzie w Toronto i w Washington.W obydwu meczach odpadał już w 1 rundzie. W Washingtonie przegrał 2:1 Z S.Johnsonem natomiast w Toronto z I.Dodigiem również 2:1.Szczególnie w meczu w Kanadzie Isner zawiódł gdzie miał gracza powracającego po kontuzji. Natomiast K.Anderson rozegrał bardzo dobry ostatni turniej Atp jaki był rozgrywany w Toronto gdzie doszedł do ćwierćfinału przegrywając minimalnie z G.Dimitrovem.Kto oglądał ten mecz doskonale wie że K.Anderson powinien ten mecz wygrać .Miał między innymi 2 piłki w górze przy swoim serwisie gdzie wystarczyło dostawić rakietę. Pomijając te pechowe momenty Kevin w meczu z Dimitrovem pokazał się z bardzo dobrej strony. Szczerze ja nie widziałem tego zawodnika lepiej grającego jak w tym meczu. Trzeba też dodać że w poprzedniej rundzie Kevin sprawił niespodziankę pokonując Staszka Wawrinkę w 2 setach. Zbierając to wszystko razem to bez dwóch zdań Kevin może cały mecz wygrać z Johnem Isnerem .Ja wole nie ryzykować i zagrać na Andersona z handicapem gemowym +2,5 gema. Powodzenia
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
John Isner - Kevin Anderson over 10,5 1 set 2,3@
Z jakiego buka są te kursy? Bo na Unibet na over 12,5 gema w 1 secie jest kurs 1,65 więc jakim cudem u innego na over 10,5 jest 2,3?!
Żeby nie było, że spamuję to podam typ na naszego Jerzyka. Kursy na JJ poszły w górę i obecnie możemy wyłapać 1,75 na naszego rodaka. Ja spróbuję pograć coś w jego kierunku, bo ile można przegrywać? Mecz w Toronto był jego pierwszym na twardej więc uznaje go jako przetarcie, nie do końca udane. Tutaj wierzę, że Jurek się przełamie i wygra.
Janowicz @ 1,75 ✅ 6:4 6:4
Unibet

PS. Z ciekawości spytam. Co się dzieje z Del Potro? Nie widziałem go już w tourze od pół roku. Jakaś poważniejsza kontuzja?
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
w naziemnym buku Milenium ja to grałem po kursie 2,3 a na obecną chwilę i tak myślę,że jest to opłacalne za 2,1 i to masz over 10,5 czyli starcza 7-5 lub 7-6 więc masz dwie opcje. Dla mnie to jest bezpieczniejsza opcja ????
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Delpo kontuzja i operacja tak jak wyżej kolega napisał. Ma wrócić do ATP Tour we wrześniu. Szkoda, bo US Open wiele straci bez niego.
Też coś czuję, że Janowicz się dzisiaj przełamie, bo Rusek nie jest żadnym rywalem. Jeżeli serwis będzie na przyzwoitym poziomie to wygra z Gabashvilim.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Ja nie wiem skąd wy to bierzecie. &quot;Chyba się przełamie&quot;. Przecież on nie gra nic od dłuższego czasu. Totalnie NIC! Ja rozumiem, że ma potenciał, że to Polak itp ale problem jest z psychiką. A Gaba to nie taki od razu nikt. Widziałem dobre mecze w jego wykonaniu. Janowicz może mieć i serwis ale od długiego czasu jego wymiany to istna tragedia, żenada!
Nie mówię, że to nie możliwe aby się przełamał i na dobrą sprawę nie da się tego przewidzieć.
Ale szanse na to widzę słabe i IMO kurs na ruska to prezent.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A Gaba to nie taki od razu nikt. Widziałem dobre mecze w jego wykonaniu. Janowicz może mieć i serwis ale od długiego czasu jego wymiany to istna tragedia, żenada!
A ja widziałem dobre mecze w wykonaniu Jurka ???? Tak to się można przebijać argumentami. Ruska już widziałem odpadającego w kwalifikacjach, ale tam mu się udało wygrać i wejść do turnieju głównego, ale dziś Janowicz wygrywa z nim w spokojnym stylu, jakieś 7:6 6:4.

Janowicz - Gabashvili 1 @1,79 ComeOn
✅
Wynik: 6:4 6:4 ✅ Byłem blisko dokładnego wyniku, jednak obyło się bez TB ;)
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
dziś Janowicz wygrywa z nim w spokojnym stylu, jakieś 7:6 6:4.
Tak samo jak miał wygrać z Polanskym. Jak dla mnie dawałbym obu szanse 50:50, a po takich kursach lepiej chyba grać na Gabashvilego
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
jako że jestem największym znawcą tenisa na świecie, wiem wszystko najlepiej i jestem najlepszym człowiekiem tej ziemi, dam wam typek fajny. nie pisałem od dawna bo w tym dziale panuje wielka *****burza i totalny burdel, no ale macie, bawcie się.

John Isner - Kevin Anderson tiebreak w meczu @1.30 bet365 ⛔

dwie serwisowe wieże, będzie mnóstwo asów i mało wymian. Anderson ostatnio dobra forma (nie wliczając ostatnich gemów meczu z Dimitrovem bo to był Monthy Python), umie sieknąć asa w ważnym momencie, a i w wymianach wygląda bardzo pewnie. Isner po wygranym turnieju w Atlancie dwa razy przypajacował i przegrał dość łatwo swoje mecze, no ale teraz jest czas żeby się w końcu skupić i zrobić dobry wynik przed USO. Wiadomo, Isner to maszynka do asów i wygrywających podań ustawiających mu wymianę, za to niezbyt dobrze radzi sobie na returnie, zwłaszcza gdy gra z dobrze serwującymi zawodnikami, a nie z jakimiś Selami. Do tego historia ich meczów: w ostatnich siedmiu pojedynkach był przynajmniej jeden tiebreak, a parę razy były to nawet 3 tiebreaki w 3 setach ;) PEWA
///
niestety na chorobę psychiczną nie ma rady, to co za żenadę odj*bał Anderson to woła o pomstę do nieba
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Simon - Tomić 1 @ 2,25✅
Bet365

Tutaj dość prosta analiza. Tomić młody gniewny utalentowany, ale jednak nie poukładany i to mu przeszkadza w wygrywaniu. Po Bogocie, gdzie hard był piekielnie szybki nie zachwyca. II runda w Waszyngtonie, III w Toronto, porażki z Istominem i Karloviciem, po drodze stracony set z Jazirim.
Tutaj hard aż taki szybki nie jest, co jest dodatni handicapem dla Francuza, Simon wraca po kontuzji, lecz jego cierpliwość, dobre trzymanie piłki w korcie i dobre kontry sprawią sporo problemów Bernardowi i szybko się może zagotować. W ten sposób w Toronto, Gilles pokonał Thiema.
Po kontuzji chyba ani śladu, nawet jeśli to w pierwszym meczu po lekkim odpoczynku nic się nie powinno odnowić. Moim zdaniem value i warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tenisfan7 42

tenisfan7

Użytkownik
Simon - Tomić 1 @ 2,25
Bet365

Tutaj dość prosta analiza. Tomić młody gniewny utalentowany, ale jednak nie poukładany i to mu przeszkadza w wygrywaniu. Po Bogocie, gdzie hard był piekielnie szybki nie zachwyca. II runda w Waszyngtonie, III w Toronto, porażki z Istominem i Karloviciem, po drodze stracony set z Jazirim.
Tutaj hard aż taki szybki nie jest, co jest dodatni handicapem dla Francuza, Simon wraca po kontuzji, lecz jego cierpliwość, dobre trzymanie piłki w korcie i dobre kontry sprawią sporo problemów Bernardowi i szybko się może zagotować. W ten sposób w Toronto, Gilles pokonał Thiema.
Po kontuzji chyba ani śladu, nawet jeśli to w pierwszym meczu po lekkim odpoczynku nic się nie powinno odnowić. Moim zdaniem value i warto zagrać.
Po kontuzji jest ślad, i to duży. Mówił Gillou dla L&#39;Equipe, że owszem, może piłkę odbijać, ale nadgarstek wciąż go boli i w Cinci gra trochę na siłę. Nie twierdzę oczywiście, że nie wygra z Tomiciem, ale ze stawianiem bym się wstrzymał.
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Pierwszy raz obejrzalem wlasnie mecz wielokrotnie tu rownanego z blotem Fogniniego i to co zobaczylem juz mi rozjasnilo sytuacje.
Gosc przy 5-5 w trzecim secie i swoim serwisie oddaje dwa punkty w siatke, po czym popelnia dwa podwojne bledy.
W nastepnym gemie broni dwie pilki meczowe niesamowitymi zagraniami na wielkim ryzyku by ostatecznie wygrac w tie breaku.
Co bylo jeszcze lepsze to na poczatku 3 seta bierze medical bo go boli prawa reka.
W kolejnym gemie po bledzie rzuca rakieta w ziemie tak mocno ze widac na jego twarzy wielki grymas bolu.
Dla mnie to juz jest czlowiek no bet.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Pierwszy raz obejrzalem wlasnie mecz wielokrotnie tu rownanego z blotem Fogniniego i to co zobaczylem juz mi rozjasnilo sytuacje.
Gosc przy 5-5 w trzecim secie i swoim serwisie oddaje dwa punkty w siatke, po czym popelnia dwa podwojne bledy.
W nastepnym gemie broni dwie pilki meczowe niesamowitymi zagraniami na wielkim ryzyku by ostatecznie wygrac w tie breaku.
Co bylo jeszcze lepsze to na poczatku 3 seta bierze medical bo go boli prawa reka.
W kolejnym gemie po bledzie rzuca rakieta w ziemie tak mocno ze widac na jego twarzy wielki grymas bolu.
Dla mnie to juz jest czlowiek no bet.
I to jest cały Fabio, człowiek zagadka, i to jest w nim najpiękniejsze. Umiejętności nietuzinkowe, tylko z głową czasami coś nie tak. Dlatego często można grać u niego over 2.5 seta, to tak na przyszłość ????
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
niestety na chorobę psychiczną nie ma rady, to co za żenadę odj*bał Anderson to woła o pomstę do nieba
Nigdy nikt z was nie ma argumentów po nieudanym typie, i jakieś głupie teksty typu &quot;choroba psychiczna&quot;. Żenadą są właśnie tego typu komentarze. Po co Anderson miał się starać w tym meczu, jeżeli nie doszedł nigdy tutaj wyżej niż II runda, a Isner grał tutaj z podwójną motywacją (kibice + finał zeszłego roku)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom