>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Brisbane, Chennai & Doha, 01-08.01.2012

Status
Zamknięty.
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
ATP Brisbane
Cedric-Marcel Stebe - Kei Nishikori Stebe +4,5 g 1,75 Bwin ✅ 6/3 1/6 4/6

Mecz dwóch &quot;młodych wilków&quot;. Nishikori to już uznana postać w świecie ATP. Jest to tenisista bardzo utalentowany, który swój pierwszy turniej ATP wygrał już 4 lata temu w Delray Beach. Niestety jego rozwój przyhamowały kontuzję i dopiero od poprzedniego sezonu Japończyk znów pokazuję swój olbrzymi potencjał.
Stebe to człowiek, którego talent objawił się w zeszłym sezonie. W ubiegłym sezonie Niemiec wygrał 2 challe i Challenger Tour Finals, czyli turniej kończący sezon challengerowy. Cedric ma na już na rozkładzie pare uznanych nazwisk tj.: Harrison, Davydenko, Fognini, Ferrero czy Sela.
Warto zwrócić uwagę na tego zawodnika, bo przy odrobinie szczęścia może być gwiazdką tego sezonu.
Stebe raczej dziś z Keiem nie wygra, ale powinien handi pokryć, bo Nishikori nie należy do tenisistów lubiących gnębić swych rywali do ostatniej piłki, wręcz przeciwnie Japończyk wyznaję maksymę swego trenera Brada Gilberta - &quot;wygrać brzydko&quot;.


------------------------------------------------------------------------------


ATP Brisbane
Adrian Mannarino - Igor Andreev 1,80 Bwin

Andreev to cień tenisisty sprzed lat gdy był notowany w czołowej &quot;20&quot; rankingu. Obecnie spadl do drugiej setki i do turnieju głównego w Brisbane musiał przebijać się przez kwalifikacje w których to stoczył 3 dramatyczne trzysetówki.
Mannarino to tenisista leworęczny grający bardzo agresywnie, posiada niezwykle kąśliwy serwis i wspaniały forhend.
Wszystko tu przemawia za Francuzem jest lepszym zawodnikiem, jest w lepszej formie, a przede wszystkim nie ma za sobą trzech ciężkich meczów eliminacyjnych.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
ATP Brisbane
Cedric-Marcel Stebe - Kei Nishikori Stebe +4,5 g 1,75 Bwin
Mecz dwóch &quot;młodych wilków&quot;. Nishikori to już uznana postać w świecie ATP. Jest to tenisista bardzo utalentowany, który swój pierwszy turniej ATP wygrał już 4 lata temu w Delray Beach. Niestety jego rozwój przyhamowały kontuzję i dopiero od poprzedniego sezonu Japończyk znów pokazuję swój olbrzymi potencjał.
Stebe to człowiek, którego talent objawił się w zeszłym sezonie. W ubiegłym sezonie Niemiec wygrał 2 challe i Challenger Tour Finals, czyli turniej kończący sezon challengerowy. Cedric ma na już na rozkładzie pare uznanych nazwisk tj.: Harrison, Davydenko, Fognini, Ferrero czy Sela.
Warto zwrócić uwagę na tego zawodnika, bo przy odrobinie szczęścia może być gwiazdką tego sezonu.
Stebe raczej dziś z Keiem nie wygra, ale powinien handi pokryć, bo Nishikori nie należy do tenisistów lubiących gnębić swych rywali do ostatniej piłki, wręcz przeciwnie Japończyk wyznaję maksymę swego trenera Brada Gilberta - &quot;wygrać brzydko&quot;.

------------------------------------------------------------------------------

ATP Brisbane
Adrian Mannarino - Igor Andreev 1,80 Bwin
Andreev to cień tenisisty sprzed lat gdy był notowany w czołowej &quot;20&quot; rankingu. Obecnie spadl do drugiej setki i do turnieju głównego w Brisbane musiał przebijać się przez kwalifikacje w których to stoczył 3 dramatyczne trzysetówki.
Mannarino to tenisista leworęczny grający bardzo agresywnie, posiada niezwykle kąśliwy serwis i wspaniały forhend.
Wszystko tu przemawia za Francuzem jest lepszym zawodnikiem, jest w lepszej formie, a przede wszystkim nie ma za sobą trzech ciężkich meczów eliminacyjnych.
na jakiej podstawie mowisz ze Francuz jest lepszym zawodnikiem? co on takiego osiagnal?? To, ze jest w lepszej formie to chyba stwierdzasz po pieciu wygranych przez niego turniejach z rzedu, ha tez mysle ze wygra i szosty..
 
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
na jakiej podstawie mowisz ze Francuz jest lepszym zawodnikiem? co on takiego osiagnal?? To, ze jest w lepszej formie to chyba stwierdzasz po pieciu wygranych przez niego turniejach z rzedu, ha tez mysle ze wygra i szosty..
Dla mnie Mannarino jest lepszym tenisistą od Andreeva, a Ty nie musisz się z tym zgadzać, masz do tego pełne prawo.;)
Francuz ma bogatszą technikę, większy repertuar uderzeń, gra ciekawszy, ofensywniejszy tenis. Wystarczy? Andreev to dla mnie typowy ziemny przebijacz, w dodatku nie majacy bh, który ciągle obiega i przez to często nie wytrzymuję kondycyjnie długich meczów.
Kwestia formy: Spójrz na calokształt wyników Rosjanina z ubiegłego sezonu. Nie miał żadnego godnego odnotowanie wyniku, ani jednego QF&#39;a nawet marnej &quot;250&quot; cały czas równia pochyła.
Oczywiście Adrian również nie miał jakiś oszałamiających wyników, lecz QF&#39;y Queen&#39;s i Auckland oraz SF Johannesburga zasługują na odnotowanie.
A poza tym panowie zagrają ze sobą na hardzie, a jest to najlepsza nawierzchnia dla Francuza w przeciwieństwie do Rosjanina, który woli mączkę.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Garcia-Lopez G. - Andujar P. 2.50
Kurs chyba jakiś z kosmosu? Pablo na pewno najlepiej czuje się na cegle, w zeszłym sezonie tam zaliczył kilka naprawdę świetnych występów. No ale no naprawdę bardzo solidny grajek, GL jest na pewno do pokonania. Jak dla mnie to mecz 50 na 50 a po takim kursie trzeba zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
ATP Brisbane
Adrian Mannarino - Igor Andreev 1,80 Bwin
Andreev to cień tenisisty sprzed lat gdy był notowany w czołowej &quot;20&quot; rankingu. Obecnie spadl do drugiej setki i do turnieju głównego w Brisbane musiał przebijać się przez kwalifikacje w których to stoczył 3 dramatyczne trzysetówki.
Wszystko to co napisałeś! Trzy ciężkie mecze grał w ciągu 3 dni. W ciepłej Australii służyć mu to nie będzie.
Ja tylko liczyłem na to,że wejdzie do turnieju i od razu zagram przeciwko niemu!
Mannarino @ 1,95 Pinnacle
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅Ferdek,Rafa 1.26

Gra przy swiecach zobowiązuje...wczesniej było granie prawie w chmurach, na latającym dywanie, na wodzie, a teraz troche romantyzmu się wkradło. Ciekawe co bedzie za rok?

Kolba i Denko to zgrane karty. Niemiec gra piach, a Denko stracił swoje wszelkie walory...

Fed i Rafa idą na drugą runde bezapelacyjnie! Wszelka argumentacja wydaje się być bezprzedmiotowa.


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bubka - Zemlja @ 2.75 ⛔ 64 16 16, Bubka +1.5s @ 1.77 ✅, Bubka +4.5g @ 1.50 ⛔
Ukraińska dzika karta trafiła dzisiaj świetnie na kwalifikanta Zemlje, spodziewałem się że faworytem będzie gracz z Ukrainy, lecz zaskoczenie jest i tym lepsze ze jest to pozytywne zaskoczenie.
Bubka w tamtym sezonie podniósł loty w Doha gra siedzi dosyc dobrze, jak na chłopa ktory ładuje ile wlezie serwisem, nie ma tej mocy podczas wymian lecz to może zaskakiwac przeciwnikow jego lekki top spin z fh, 2bh bardziej płaski.
Zemlja kwalifikacje jak burza, lecz główny turniej to już inna bajka, gracz dosyć kompletny na cykl chall, lecz na wyższe turnieje może zrobić jakąś niespodzianke na szybkich nawierzchniach, a Doha taka nie juz nie jest.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bilans spotkań obu panów wynosi 8:0 dla Nadala, jednak w każdym z ich spotkań na hardzie Niemiec ugrywał przynajmniej 1 seta. Nie jest może największym talentem we wszechświecie, ale jeśli ma dzień to stwarza wrażenie groźnego tenisisty. Potrafi zaserwować i uderzyć z backhandu. Poza tym nie wydaje mi się , by Nadal był dyspozycyjny w 100% biorąc pod uwagę jego końcówkę sezonu. Stawiam tutaj over 20~.


Rafael Nadal - Phillip Kohlschreiber over 20 games @1,94 / PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zaparzczaju 2

zaparzczaju

Użytkownik
Davydenko N. (Rus) - Federer R. (Sui)

Ciekawe spotkanie, nie mam pojęcia dlaczego Federer jest tu tak faworyzowany, przeciez to Davydenko co prawda mistrz przekrętów i różnego rodzaju wałów... ale akurat w Doha radzi sobie najlepiej niż gdziekolwiek. Co mnie skłoniło do postawienia na Rosjanina? głównie to że Federer nie błyszczy formą co pokazał w meczu z Djoko chociażby... zero woli walki. pozdro i przepraszam za błędy w pisowni.
Davydenko 2-0 DW 9.00 i lżej Davydenko win za 5,40 ja łykam
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Roger Federer - Nikolay Davydenko 1 set 2 @ 4.5 Bet365
Roger lubi zrobić prezent rywalowi w 1 rundzie turnieju i zagrać totalną padakę, by później zniszczyć go w dwóch kolejnych partiach. Nie koniecznie na tym opieram swój typ, po prostu uważam, że Denko nie jest z Rogerem bez szans, ogrywał go przecież w karierze 2 razy (przy 15 porażkach), w tym jeden raz właśnie w Doha. Czy dzisiaj ma szanse na zwycięstwo? Raczej wątpię, ale pamiętam, że gdy forma mu dopisywała to kort w Doha (nie najszybszy) idealnie mu pasował. Tak więc czemu nie miałby urwać seta Szwajcarowi? Moim zdaniem kurs o wiele za wysoki, a Roger w pokazówce przed sezonem pokazał, że myślami jeszcze jest (a może był) na wakacjach. O kolejnym typie w tym meczu pomyślę po obejrzeniu pierwszego seta. Zainteresowanych zapraszam do śledzenia mojego tematu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Andreev, I - Dolgopolov, Alexandr 1,46✅

Ten kurs to absolutny prezent od buków! Rosjanin zrobił tutaj i tak świetny wynik, przeszedł kwalifikacje, w 1r ograł po dobrym meczu Monnarino. Może ten turniej zaliczyć do udanych, porażka w 2r jest dla mnie oczywista. Igor wiadomo ogromny potęcjał, świetny FH, pamietam jego wyrównane mecze z Federerem. Zdarzają mu się pojedyńcze spotkani na naprawdę wysokim poziomie. Jak dzisiaj w nocy zagra na 100% no Ukrainiec na pewno będzie mieć problemy. Moim jednak zdanie karty będzie rozdawał właśnie Dolgopolov. Spotkali się w tym turnieju dokładnie rok temu, wygrał mój faworyt do 4 i 2 gemów. Starta seta przez Dolgopolova będzie dla mnie dużym zaskoczeniem!
ABSOLUTNY BET DNIA
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
We wczorajszym meczu Dodig obronił aż 6 piłek meczowych z Vishnu Vardhanem, który raczej góruje na poziomie &quot;futuresów&quot; niż na wyższym pułapie. Mimo wszystko zagrał dość ładny tenis, szczególnie w pierwszych dwóch setach, gdzie na uwagę zasłużył przedewszystkim ładnie wyglądający serwis. Dodig na papierze był murowanym faworytem i gdyby nie uciekający gaz Indyjczyka oraz widoczny uraz w 3 secie, to mógłby sprawić niemałą niespodziankę. Chorwat słynie z wielkiej waleczności i nie raz byłem świadkiem jego spektakularnych meczów, jak chociażby w zeszłym roku gdzie pokonał Rafe Nadala w Montrealu wyciągając mecz po przegranym pierwszym secie. Jednak od tamtej pory Ivan nieco podupadł, zaczął przegrywać sporo meczów, czasami nawet bardzo jednostronnie i na pewno może mówić o wielkim szczęsciu, że wyszedł z opresji już po pierwszej rundzie tego eventu. Japończyk Soeda to aktualnie 120 rakieta świata, w zeszłym sezonie widoczny był głównie na turniejach azjatyckich, zaliczył nawet bardzo dobry występ w Bangkoku dochodząc do ćwierćfinału oraz występ w pierwszej rundzie US Open, gdzie przeszedł wcześniej kwalifikacje. Przeważnie grywa na hardzie i na pewno najlepiej czuje się na tej nawierzchni. W normalnych warunkach i formie Dodig mecz z japońcem ma jak na tacy, jednak obserwuję go od kilku miesięcy i wciąż nie widzę tego typowego Chorwata &quot;z jajami&quot;, który potrafił przysporzyć kłopotów wielu graczom. Uważam więc, że w tym przypadku spora szansa przed Soedą, który w pierwszej rundzie odprawił już z kwitkiem Fredricio Gila i jeśli wykorzysta lekką niedyspozycje Dodiga, to ma spore szansę wygrać. Stawiam na Japończyka po dość ładnym kursie.

Go Soeda - Ivan Dodig @4,32 / PinnacleSports ✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Murray, Andy - Muller, Gilles over 20,5 1,87✅
Andy ma nie małe problemy z kolanem. Przed turniejem dwa razy przerywał treningi z tego powody, i podczas 3 setowego spotkania z Kukushkinem dwa razy wzywał lekarza... Muller jak wiemy świetne podanie, agresywna gra dobry FH- bardzo ciężko jest go przełamać. Murray zapewne ma najlepszy return w turze, ale na pewno będzie mu bardzo ciężko o zdecydowane zwycięstwo w tym meczu. Zdrowie najważniejsze, nie wieże żeby walczył o każdego gema, o każdą piłkę, a Muller swoje gemy będzie wygrywał. Liczę na co najmniej jednego TB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
ATP Brisbane
Igor Andreev - Alexandr Dolgopolov Dolgopolov win 2-0 1,95 Bwin
Tak jak Widzu, nie widzę innej opcji na ten mecz jak pewne zwycięstwo Dolgopolova dlatego tez gram dw na 2-0 dla Ukraińca.

-----------------------------------------------------------------------------------

ATP Brisbane
Radek Stepanek - Jarkko Nieminen over 22,5g 1,85 Bwin ⛔ 7/6(3) 6/2
Spotkanie dwóch weteranów grających ciekawy, ofensywny tenis. To będzie ich szósty pojedynek 4 razy wygrał Stepanek i z tych sześciu pojedynków, aż 4 razy padał over 22,5g. Na hardzie grali raz w ubiegłym roku w DC i w trzech setach wygral Stepanek.
To powinien być ciekawy mecz obaj grają odchodzący już niestety do lamusa ofensywny tenis. Czech to jeden z &quot;ostatnich Mohikaninów&quot; grających s&amp;v, natomiast Fin stawia na mocną grę z linii końcowej, ale do siatki rownież chadza często i potrafi sobie przy niej poradzić.
Radkowi zawsze dobrze grało się w Brisbane wygrał tu 3 lata temu, 2 lata temu był w finale, a w roku ubiegłym w SF. Panowie dobrze znają swoje mocne i słabe strony i będzie starali się ta wiedzę wykorzystać, dlatego myślę, że over w tym meczu to bardzo pewna lokata.

-----------------------------------------------------------------------------------

ATP Brisbane
Denis Istomin - Tommy Haas over 22,5g 1,80 Bwin ZWROT Haas w/o
Nastawiam się tu podobnie jak w meczu Stepanek - Nieminen na długie i wyrównane widowisko.
Istomin to tenisista o dużym potencjale, jednak ubiegły rok był dla niezbyt udany, a w tenisa umie grac bardzo dobrze, co już nie raz pokazywał.
Haas to weteran światowych kortach, były nr.2 rankingu. Jeden z piękniej grających tenisistów cyklu. Lubię tenis Niemca, chwała mu za to, że mu sie jeszcze chcę grac, ale uważam, że over w tym meczu jest pewny.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Marcos czuje się jak w domu grając w Australii, gdzie zawsze uzyskuje wielki doping kibiców. Na pewno to pomaga w lepszej grze. W pierwszym meczu turnieju w Brisbane pokonał Harrisona, z koleji Nishikori w swoim pierwszym spotkaniu nie wyglądał już tak rewelacyjnie przeciwko niemcowi Stebe, gdzie stracił nawet seta. Uważam więc, że faworytem jest tutaj na pewno Baghdatis. Jego serwis ma się coraz lepiej, szczególnie w kluczowych momentach. Ponadto nieźle radzi sobie w grze z głębi kortu. Stawiam tutaj na Cypryjczyka, który wszystko co musi zrobić w tym meczu z Japońcem pokazał już we wcześniejszych dwóch spotkaniach, które razem rozgrywali.

Marcos Baghdatis -2 @ Kei Nishikori @1,81 / PinnacleSports ✅

--------------------------------------------------------------------------

Ito trzymał się nieźle swojego serwisu w tym tygodniu, czego nie można przyznać Tomicowi. BYł dość irytujący podczas meczu z Benneteau i nie uważam, by było o wiele lepiej z Tatsuma Ito. Grali ze sobą do tej pory trzy razy i w każdym z tych spotkań padł over. Spodziewam się więc podobnego obrazu meczu.

Tatsuma Ito @ Bernard Tomic over 20,5 @1,80 / Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mozi 552

mozi

Użytkownik
Zgadzam się raczej z przedmówcami. Widziałem Nishikoriego ze Stebe, Niemiec był już o krok od awansu do 2 rundy, jednak w końcówce Japończyk podkręcił nieco tempo i mniej doświadczony Stebe okazał się bezradny. Baghdatisa typowałem przed turniejem jako jednego z faworytów zawodów i dalej tak uważam. Myślę, że powinien spokojnie poradzić sobie z Japończykiem.

Co do Tomica to już nie byłbym taki pewny overa. O ile Benneteau to doświadczony gracz, który naprawdę dużo potrafi to dziś Kangura czeka o wiele łatwiejszy mecz. Dodatkowo nie ma co oceniać go od razu po pierwszym spotkaniu, które zawsze jest dla tenisisty bardzo trudne. Myślę, że powinien rozprawić się z Ito w dwóch setach, dlatego over nie koniecznie musi być dobrym rozwiązaniem.

Sam zagrałem też Nieminena i Haasa. Tommy powoli wchodzi na normalne tory, Istomin ze swoim stylem nie pasuje mi do miejscowych kortów, jest w 2 rundzie przez kontuzje rywala w 1 rundzie. Jarrko już gra i dzielnie walczy, zdecydowałem się na Fina ponieważ pamiętam ostatnie występy Nieminena na początku sezonu i nawet jeśli przegrywał to zawsze pokazywał się (w spotkaniach które oglądałem w ostatnich latach) z bardzo dobrej strony. Radek już wczoraj miał ogromne problemy z Ebdenem, forma przeciętna i myślę, że pożegna się dziś z turniejem.

----

Oglądałem dzisiaj trzy mecze z Doha. Już teraz stwierdzam, że Davydenko będzie najbardziej schyłkową postacią czołówki Tour. Co prawda grał z Federerem, ale kto widział mecz wie jak on wyglądał...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gju 134

gju

Użytkownik
Beck - Goffin 2 (2.5)
Goffin ograł w poprzedniej rundzie X.Malisse. Sam ten fakt mówi sporo. Jeszcze więcej mówi jego gra. Malisse walił czasami już jak opętany, a Goffin i tak zazwyczaj sobie radził z tymi wszystkimi zagraniami. Młody Belg zrobił na mnie znowu duże wrażenie.
Zdaje sobie sprawę, że Beck to nie jest pionek, ale szanse ocenione zostały nieadekwatnie i Goffin wcale nie jest na straconej pozycji, a nawet jest cichym faworytem tego spotkania.
+ Lu 1.4
H2H 2-0, bardzo pewna poprzednia runda z silnym grajkiem.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Troicki - Bachinger @ 1.30 ✅ 76(6) 61
Firmowa Serbskie klepanie (serwis, dobra koordynacja, mocny fh) vs. zawodnik który nie jest all-around, nie miesza stylów, nie jest z topu na takich rywali Troicki jest prawdziwą skałą nie do przejścia.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Tutaj pozwolę sobie dać szansę Rosjaninowi. Mikhail słynie z bogatego urozmaicenia w swojej grze, począwszy od dość dobrego serwisku kończąc na miłym dla oka bh, dodatkowo nieźle porusza się po korcie czego nie można przypisać Chorwatowi. Karlovic jak wiadomo, serwisem powala na nogi, czasem ma przebłyski w grze z głębi kortu, ale przy dobrych wiatrach wątpie by dziś Colonel mógłby mu się podłożyć. Obaj grali wczoraj 3-setówki, Karlo odprawił z kwitkiem Stakhovskyego, Youzhny Gulbisa. Stawiam na Mikhaila.

Ivo Karlovic - Mikhail Youzhny @1,75 / PinnacleSports ✅
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Wawrinka S. (Sui) - Roger-Vasselin E. (Fra)
+1.5 seta Roger Vasselin @2.50 ✅ ✅ ✅
Roger Vasselin jest tutaj kwalifikantem, rozegrał już w Chennai 4 spotkania, 3 w kwalifikacjach w prawdzie przegrał w nich z Soedą, ale otrzymał LL. W turnieju pokonał już Prodona, a kolejnym rywalem Francuza będzie dobrze wszystkim znany Staś Wawrinka. Czytając komentarze zawodników można wyczytać o wspaniałej amtosferze i otoczce turnieju. Typ mój wynika z ogrania Rogera już na koratch w Chennai, a przede wszystkim okresem przed Australian Open, gdzie zawodnicy szlifują i docierają formę na turniej, stąd początek spotkanie może nie przebiegać po myśli Szwajcara.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom