>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Bastad, Stuttgart & Newport, 8-14.07.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Stuttgart
???? Hanescu V. - Paire B.
Hanescu V. +4 gemy ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 3:0 dla Rumuna na pewno nie jest bez znacznia. Hanescu to stary doświadczony wyga który potrafi grać na mączce i już nie jednemu solidnemu graczowi napsuł krwi. Co lepsze pokonał Paire w tym sezonie na turnieju w Portugalii. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał solidnego Tursunova, a w drugim meczu nie dał najmniejszych szans faworytowi spotkania Belluciemu. Z Paire powinien powalczyć o półfinał, handicap dość wysoki i ja się nim zabezpieczam.
Wynik: 7:5 6:2 ✅
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Bautista-Agut + Monaco + Isner + Haas +Monfils ako 5,13 Pinnacle

Dx2 opisał spotkanie Bautisty dosyć dobrze, ja przychylam się do jego opinii, moge dodać że Hiszpan jest bardziej regularnym zawodnikiem niż Berrer i to mu pomoże wygrać to spotkanie.

Monaco specjalista od gry na clayu kontra Dimitrov który męczył się z Ymerem i Volandrim. Moim zdaniem Dimitrov dostanie ostre baty w tym spotkaniu od Monaco który ma z nim h2h 3-0 na swoją korzyść
Isner powinien sobie poradzić z Karlovicem który nadspodziewanie dobrze tutaj sobie poczyna, niestety nie oglądałem streamow z jego gry ale dziwie się jakim cudem przełamuje swoich rywali (pamiętając mecze z nim w roli głównej) ,Amerykanin broni tu punktów z poprzedniego roku i myślę ze jeśli potraktuje to spotkanie poważnie nie powinien mieć problemów z chorwackim drewnem

Zdecydowanie stawiam na Haasa, odprawił zawsze groznego Gulbisa bodajże 3 raz w tym sezonie,oglądałem ten mecz Niemiec grał bardzo dobrze (poza końcówką drugiego seta) teraz jego przeciwnikiem niezwykle chimeryczny Włoch.No cóż bardziej cenie umiejętnośći Tommyego bo gra u siebie i jego obecna forma wskazuje na to że jest w stanie wygrać cały turniej.
Monfils od RG nic nie grał to jego pierwszy turniej od tego czasu,widać że jest głodny kolejnych zwycięstw, w 1 rundzie zwycięstwo z Mathieu w drugiej odprawił Mayera, bardzo dobry serwis , poruszanie się po korcie, dużo winnerów,znakomity 2bh, po drugiej stronie Niemiec któremu idzie w kratke w tym sezonie w poprzedniej rundzie troche pomęczył się z Langerem , ale forma ostatnimi tygodniami słaba, na trawie niemal same porażki, krecz w starciu z Dodigiem, a przed szlemem też nie było za wesoło,h2h na korzysc Monfilsa aż 8-1 więc ma patent jak ogrywać Niemca i myślę że tak będzie i tym razem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Victor Hanescu v Benoit Paire
Paire 1.53
Bet365

Ja w przeciwieństwie do powyższych analiz te 2 pierwsze mecze pomiędzy Hanescu i Paire nie brał pod uwagę, bo były to po prostu inne okoliczności. Paire był pomiędzy 100-125 miejsce, a Rumun w okolicach 50-60. Victor na mączce potrafi coś zagrać, ale to już nie jest ten groźny Hanescu co kiedyś. Paire po Wimbledonie mówił o braku chęci i motywacji do gry, ale myślę, że się to zmieniło. Odpoczął fizycznie i psychicznie, bo po porażce z Kubotem w 4 rundzie Wimbledonu pojechał z dziewczyną na wakacje. Umiejętności na pewno po stronie Francuza, jednak należy pamiętać o jego dziwnych pomysłach w trakcie gry. Ja mu jednak zaufam, odpoczął, motywacja do gry powinna być większa co pokazuje gładka wygrana z Davydenką.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? F. Verdasco (+1.5 Sets) vs N. Almagro (-1.5 Sets) dla Mecz (1.498) WYNIK 64 46 75 ✅✅✅
???? V. Hanescu (+1.5 Sets) vs B. Paire (-1.5 Sets) dla Mecz (1.595) WYNIK 75 62 ✅✅✅
KURS: 2.389
Stawka: 80 | Do wygrania: 111.11 PLN
PinnacleSports

A ja dziś przeciwko dwóm, nie do końca &quot;zdrowych psychicznie&quot; graczy ????
Verdasco się w końcu odrodził, gra skuteczny tenis i na Wimbledonie potrafił najbardziej postawić się Andemu urywając mu dwa sety... Z trawy przenosimy się na CLAY, czyli jeszcze bardziej odpowiadającą nawierzchnie dla Fernando. Tutaj już rozegrał dwa spotkania, dwa wygrał bez straty seta. Fakt, że rywali nie miał wymagających, ale staty mówią wiele (
1st Serve Points Won na poziomie ponad 80%!!). Teraz trafi na Almagro, znają się bardzo dobrze, H2H 5:3 dla Verdasco. Almagro ostatnio paradoksalnie też gra nieźle tylko pechowo trafia na &quot;chłopa w gazie&quot; - ostatnio Janowicz, wcześniej Robredo. Mecz wg mnie będzie zacięty i wyrównany, pewnie 3setówka, ciężko wskazać lepszego w tym meczu, ale seta Verdasco powinien ugrać wykorzystując jak profesor przestoje Almagro, które mu się często zdarzają.
W drugim meczu analogiczna sytuacja - doświadczony Victor podejmuje &quot;młokosa&quot; Paire, który często gra chimerycznie i w zasadzie nie wiadomo co mu strzli do głowy. Pamiętam ich mecz z Portugalii z tego roku, gdzie Hanescu wygrał 2:0 obnażając wiele minusów Paire. W ogóle grali ze sobą 3 razy i trzykrotnie wygrywał Hanescu... Coś w tym jest, czasem trafiają się takie pary w tourze w których jeden zawodnik zwykle wygrywa mimo iż niekoniecznie jest wyżej w rankignu ATP... Myślę, że Paire &quot;leży&quot; Hanescu i też, podobnie jak Verdasco, seta powinien ugrać z wyżej notowanym rywalem. Nie twierdzę, że skoro hanescu wygrał 3 mecze to wygra i czwarty (stąd typ na seta a nie na mecz) bo Francuz potencjał posiada spory i wcale się nie zdziwię jak np. Paire osiągnie tutaj finał... Nie mniej jednak, wg mnie Hanescu seta dziś Francuzowi urwie, wykorzystując jak w poprzednim przypadku chwilowy przestój przeciwnika.

EDIT w trakcie:
rozliczone pod warunkiem, że nie będzie kreczy ...

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Hewitt vs Hernych DW 2:0
Kurs: 1.36
Dwa pierwsze mecze to spacerek Lleytona, najpierw z rodakiem Ebdenem, a potem z mniej znanym tenisistą Amratajem. Oglądałem oba te spotkania i Hewitt prezentował się naprawdę dobrze. Może nie gra on często (chociaż i tak dużo częściej, niż w ostatnich latach), ale jak już gra to stara się na maksa i nigdy nie odpuszcza. Ambicji ma nadal bardzo dużo. Jest to jedna z ostatnich szans w tym sezonie na grę na trawie, co dla Hewitta jest kolejnym atutem, szczególnie, że turniej nie jest jakoś mocno obsadzony i na dobrą sprawę tylko Isner może mu poważnie zagrozić (z którym z resztą wygrał już w tym roku). Lleyton odprawił już na trawie w tym roku takich graczy jak Wawrinka, Del Potro, Querrey czy Dimitrov, więc pokazał tym, że nadal w tenisa grać potrafi.
Co do Hernycha to dokonania na trawię w tym sezonie, również imponujące. Tutaj przedarł się przez eliminacje, więc już trochę tych meczy w nogach ma,a również nie jest młodzieniaszkiem (34 lata!) Niezła gra w Halle i Hertodenbosh i pokonanie np. Goffina czy Brandsa o czymś świadczą, ale sądzę, że to jednak nie ten poziom i Lleyton, który zdecydowanie jest w formie pokona czecha w dwóch w miarę szybkich setach ;)
 
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Monfilis Kohlschreiber P.
Koliber w tym roku bardzo dobre wyniki na mączce, 4 runda French Open, ale trafił na Djoko, więc wiadomo marne szanse na awans dalej, finał w Monachium, półfinał w Barcelonie, trzecia runda Monte Carlo, ale tam z kolei natknął się na Nadala... h2h 8-1 dla Monfilisa, ale większość meczy na różnego typu hardzie, na mączce dwa spotkania, dwa dla Francuza, ale bardzo wyrównane. Myślę, że Koliber przy takiej dyspozycji na mączce jaką prezentuje w tym roku ma szanse powalczyć, a że gra na własnej ziemi to tym bardziej
Kohlschreiber 3.00 bet 365 orientacyjnie
Analiza napisana pod typ z rodzaju szukanie value na siłe. Odnosząc sie do French Open to Monfils miał nieporównywalnie mocniejszych rywali, tutaj dwa pewne zwycięstwa, widać zatem że traktuje ten turniej poważnie. Warunkami fizycznymi i poruszaniem się bije Kolbe na głowe, w której Niemiec gdy mu nie idzie często sie gotuje. Monfils ma pewniejszy i szybszy serwis, jest lepszy w dłuższych wymianach, w ostatnim czasie ogarnął pajacowanie, co było widać na RG. Jak dla mnie Monfils jest niedoceniany, coś a&#39;la Ferrer pod względem waleczności, tymbardziej przypomina go teraz, po tegorocznej kontuzji jest głodny zwycięstw (pominąć należy oczywiście mecz na grassie z Haasem w Halle, gdzie bawił się grą ujawniając znowu kabaretowy talent). Praktycznie wszystko przemawia za Monfilsem, h2h i powyższe przesłanki. Jeśli Monfils nie będzie pajacować, za Kohlim przemawia tylko własne podwórko.
Gael Monfils @ 1.45 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
frank-caruso 6

frank-caruso

Użytkownik
Bastad
#Berdych-de Bakker#

poniżej 19.5 gemów
1.83 b365⛔ /Berdych????

Holender w tej fazie turnieju jest tylko i wyłącznie dlatego,że jego przeciwnicy grali piach.On sam na pewno w formie nie jest i to od dłuższego czasu.
O Berdychu i ogólnie tym meczu to nie tutaj nie ma co się zbytnio co rozpisywać.
Wystarczy jedno zdanie:6 gracz światowego rankingu kontra będący w tragicznej formie Holender.
De Bakker to tu nie ugra więcej niż 6,7 gemów,także śmiało wchodźcie w ten typ.
Mecz za kilkanaście minut.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Tenis - Newport ATP grass-single
Isner John - Karlovic Ivo poniżej 25,5 gema @ 1,80 Milenium - chyba lekko przegięli z tą linią, rozumiem oboje znakomity serwis, możliwe 3 sety, ale przy dwóch potrzebne tie-breaki w obu, wystarczy jedno przełamanie i typ wchodzi. Ponadto dla mnie zdecydowanym faworytem jest Amerykanin, powinien to ogarnąć 2:0, mam nadzieję, że nie 7:6, 7:6 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ciekawostka - Spadki kursów
Wiele się mówi o spadkach czy wzrostach kursów. Czasami na forum pojawia się wiele pytań odnośnie przyczyn spadków. A co nam spadki bądź wzrosty mówią? Praktycznie nic, bo to tylko obraz transferów pieniędzy w obrocie u bukmacherów.
Założę się, że jakby grał dzisiaj Janowicz zamiast Paire to wiele osób stawiałoby na Polaka. Francuz jest aktualnie na podobnym poziomie co i Polak, ale jakoś nie widać było opinii odnośnie tego meczu. To tylko dowodzi jak bardzo niektórzy kierują się tutaj &quot;narodowością&quot; danego gracza.
Dawidienko - Paire
Dzisiaj mamy kolejny powód by spadkami kursów się nie przejmować, a jak już lecą u wszystkich bukmacherów to lepiej zagrać tam gdzie rosną kursy. Wygrał oczywiście Berlocqu.

Ogólnie fajny dzień, tylko jedno zwycięstwo faworyta po kreczu Bautisty-Aguta, reszta same &quot;niespdzianki&quot;, dogi. ???? Choć wszystkie wyniki można wytłumaczyć w logiczny sposób, Verdasco teraz już H2H 6:3 z Almagro, Hanescu teraz już H2H 4:0 z Paire, Berlocqu teraz H2H już 4:1 z Ramosem, Haas rok temu poleciał w Stuttgarcie już w drugim meczu tak jak i w tym roku, Dimitrov jednak na Bastad daje z siebie 200%, &quot;Kolba&quot; tak jak ktoś wyżej wspomniał w tym roku jest w dobrej formie, do tego grał dzisiaj przecież u siebie, Monfils bez gry bo &quot;odpuścił&quot; Wimbledon.
@Edit:
DawidBarca głównie chodzi mi oto, aby nie sugerować się spadkami bądź wzrostami kursów przy typie. To nie ma nic wspólnego z tym czy typ okaże się trafiony. Wiele razy widziałem na forum gdy ktoś grał &quot;bo kurs leci&quot;. Przy podanych przeze mnie przykładach faworyt meczu został odwrócony na korzyść rywala.
Pozdrawiam
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dzisiaj mamy kolejny powód by spadkami kursów się nie przejmować, a jak już lecą u wszystkich bukmacherów to lepiej zagrać tam gdzie rosną kursy. Wygrał oczywiście Berlocqu.
Co za brednie. Wybrałeś sobie dwa mecze i wyciągasz od razu takie wnioski? ????
No to masz: http://www.livesports.pl/mecz/Iu916fcc/#zestawienie-kursow;home-away;koniec-meczu
i nie wybieraj tylko tych meczów, które udowadniają tą twoją śmieszną tezę. Spadki kursów zawsze coś oznaczają, głównie to, że ludzie rzucili się na jakiś typ a to oznacza, że jest On godny uwagi z jakiś tam przyczyn (co nie znaczy, że na pewno wejdzie, pomyśl). Czy to z uwagi na kontuzje jakiegoś gracza, czy to z uwagi na za wysoki kurs startowy itp. itd. i nie chodzi tu tylko o tenis
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Karlovic - Isner: Isner -2,5 g ⛔ bez przelaman
Kurs: 1,94 Betfair

Dziś w Newport spotkanie dwóch serwismanów, z których jednak jeden zbliża się wielkimi krokami do sportowej emerytury. Karlović długi czas nie grał, ale wrócił i przeszedł już nawet dwie rundy turnieju. Dziś jednak zatrzyma się na Big Johnie. Niska linia handi związana jest z tym, że buki uważają, że w meczu będzie mało przełamań, ja sądzę inaczej. Karlovic już wczoraj z Pospisilem wyglądał nieszczególnie, jego serwis nie był nietykalny, kilka razy tracił podanie, miał deuce&#39;y. Isner jeszcze nie został przełamany, gra bezproblemowo, wczoraj bez kłopotów odprawił Mannarino. Uważam, że lepiej dać tu -2,5 gema po 1,94 niż Isner 2-0 po 1,88 - mamy lepszy kurs, a jest też większa szansa na powodzenie w przypadku 3 setów, w końcu Karlović może coś wygrać po TB. Przy dwóch setach wystarcza mi wygrany TB i jedno przełamanie.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Mecz: Smyczek/Williams - Karlovic/Sharan ✅ 2-1 ✅
Data: 12.07.2013 22:00
Typ: 1
kurs:1.70
unibet
Analiza:
Półfinałowe spotkanie deblowe turnieju na kortach trawiastych w New Port. Amerykańska para Smyczek&amp;Williams podejmować będzie parę chorwacko-hinduską. Nie są to oczywiście topowe pary, lecz stworzone na potrzeby turnieju. Para gospodarzy pokonała w tym turnieju już dwie pary którym dawano większe szanse na awans. Wygrane były bardzo przekonujące w stusunku 6-2 6-3. Ćwierćfinałowe spotkanie to 78% wygranych piłek po swoim serwisie. Smyczek jak i Williams potrafili w tym roku już odnosić sukcesy deblowe w swoim kraju. Nie grali oczywiście razem, ale finał Smyczka w Savannah czy Williamsa w Dallas pokazują, że w debla potrafią się bawić. Druga para w tym turnieju prześlizgnęła się po mistrzowskich tie brekach. Trzecie sety wygrane do 8 i 17. Podobnie jak moi faworyci, nie jest to para która grywa ze sobą. Sharan to jednak przeciętny deblista, a Karlovic poza serwisem ( który jakoś w tym turnieju jeżeli chodzi o debel to spustoszenia nie sieje) to jest jednak drewienko. Chorwat po za tym może być nieco rozkojarzony po pojedynku w singlu z Isnerem, który rozstrzygnie się chyba po tie breakach.
 
P 72

picenty

Użytkownik
Nicolas Mahut - Michael Russell
Buk: Fortuna
Kurs: 1.25

Jutro o godzinie 19:05 odbędzie się pierwszy półfinał turnieju w Newport. Zagrają w nim plasujący się 127. miejscu w rankingu ATP Nicolas Mahut oraz będący w tym zestawieniu na 95. pozycji Michael Russell. Mimo to zdecydowanym faworytem zarówno moim, jak i bukmacherów jest Francuz. Mahut to wybitny specjalista od gry na trawie. Russell natomiast najlepiej czuje się na twardszej nawierzchni. Francuz nie stracił jeszcze w tym turnieju seta. Pokonał on między innymi w ćwierćfinale naszego Michała Przysiężnego. Russell natomiast w poprzedniej rundzie sprawił sporą niespodziankę i pokonał rozstawionego z numerem 3, Igora Sijslinga. Rozegrał, jednak długie trzy setowe spotkanie co dodatkowo może przemawiać na korzyść Mahuta. Francuz na trawie spisuje się od Amerykanina zdecydowanie lepiej i gładko powinien sobie z nim poradzić. Kurs 1,25 nie powala na kolana, ale jako dodatek do kuponów AKO, może być.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Grigor Dimitrov – Fernando Verdasco
Typ: Verdasco ✅
Kurs: 1,70 | Unibet

Już jutro przed nami półfinały turnieju w Bastad i traiamy na bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Dimitrovem a Verdasco, gdzie moim zdaniem minimalnym faworytem jest Hiszpan. Lewa ręka zawsze zrobi swoje, na dodatek bardzo pewnie gra mu się w tym turnieju. W ogóle Hiszpan ostatnio w formie, w ćwierćfinale Wimbledonu był bliski wyeliminowania Murraya, wczoraj wygrana nad Almagro, co stawiam go w dobrej sytuacji psychicznej. Natomiast Bułgar nie błyszczy, w Wimbledonie już przegrana w II rundzie z Zemlją, tutaj w Bastad przegrane sety z Ymerem czy Volandrim. Popełnia sporo niewymuszonych błędów, Dasco potrafi to wykorzystywać, nawierzchnia także tworzy przewagę dla Hiszpana. Myślę, że po ciekawym boju jednak to Hiszpan znajdzie się w półfinale.
 
qrde 11

qrde

Użytkownik
Popieram typ na Verdasco. Hiszpan ograł wczoraj swojego rodaka Almagro, po dosyć zaciętym spotkaniu. Dimitrov natomiast odprawił z kwitkiem Monaco, jednak kto widział ten jak i poprzedni mecz Monaco z Laksonenem nie powinien być zaskoczony takim rezultatem, bowiem Juan nie grał totalnie nic, popełniał masę UE i tak naprawdę to on sam przegrał ten mecz.
Verdasco solidnie, forma jest, przyszła już na Wimbledon, a teraz pora przenieść ją na nawierzchnię, która mu bardziej leży.
Tak więc:
Grigor Dimitrov – Fernando Verdasco
Typ: Verdasco
Kurs: 1,62 Bwin

Do tego zaproponuje dorzucić Berlocqa, który dosyć mocno idzie przez ten turniej. Wczoraj ograł Ramosa, który w poprzedniej rundzie odprawił Robredo
Tak więc:
Thiemo De Bakker - Carlos Berlocq
Typ: Berlocq
Kurs: 1,50

Ako: 2,43
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Dimitrov natomiast odprawił z kwitkiem Monaco, jednak kto widział ten jak i poprzedni mecz Monaco z Laksonenem nie powinien być zaskoczony takim rezultatem, bowiem Juan nie grał totalnie nic, popełniał masę UE i tak naprawdę to on sam przegrał ten mecz.
tak po meczu to kazdy moze napisac a zobacz co zostalo napisane przed meczem o grze Dimitrova , najlepsze juz po fakcie sa komentarze w stylu &quot;to nie on wygral to tamten przegral&quot; smiesze to jest


typ popieram zarowno na Verdasco jak i Brelocqa
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Verdasco 1,60 DOXXbet
Wczoraj buki wyraznie faworyzowały Monaco, a tutaj taki fajny kurs na Hiszpana, który w ostatnich tygodnaich jest w świetniej formie? Jestem pozytywnie zaskoczony. Ten mecz to dla mnie jeden z najwiekszych pewniaków z ATP w ostatnim czasie. Bułgar masa szczescia w tym turnieju trafił na 3 słabych rywali. Wczoraj Monaco zawiodł na całej lini, wogle mecz na tragicznym poziomie, były może dwie trzy naprawde fajne wymiany, jedna pod siatka, palce lizac ale ogolnie masa prostych,banalnych błedów. Dimitrov grał bespiecznie jak sie tylko da z BH wszystko leciało poza kort wiec grał pozniej tylko slajsy i to wystarczyło Monaco sam psuł ???? Dzisiaj Verdasco w kazdym elemencie będzie lepszy, nie będzie popełniał masy UE, jestem pewny, Hiszpan czuje sie pewnie w tej chwili, powinnien tutaj skasować tytuł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 241,1K

dx2

Użytkownik
de Bakker-Berlocq 2 @1.45
Ogolnie mozna powiedziec, ze obecnosc Holendra jest zaskoczeniem. Chociaz de Bakker ma w CV kilka niezlych wynikow (jak polfinal w Barcelonie). Problem w tym, ze Holender sie przez ostatnie poltora-dwa sezony gdzies zagubil. Mimo, ze wysoki Holender wydaje sie troche drewniany i polegajacy glownie na serwisie to cegla mu z pewnoscia nie przeszkadza. W ubieglym sezonie de Bakker pojechal na koniec grac do Ameryki Poludniowej i byl tam najlepszym zawodnikiem turniejowym w okresie jakichs 3-4 tygodni. Cos u Holendra drgenalo. Wygral de Bakker z Troickim w 3 setach i z Berdychem, chociaz watpie, zeby Berdych po Wimbledonie rzucil na szale chociaz 50-60% swoich umiejetnosci i determinacji z pewnoscia Czechowi zabraklo. Na pewno jednak progres jest. Berlocq gracz potrafiacy nawiazac walke na cegle praktycznie z kazdym. Nie widzialem meczow Berlocqa, ale widzialem wiekszosc meczow Ramosa z Reisterem i Robredo i mysle, ze to mi wystarcza, bo Hiszpan gral bardzo dobrze i forma u niego jest, wiec jezlei Berlocq mimo wszystko wygrywa w 3 setach to powinno byc dobrze. Wspominalem jeszcze o swietnym 3-setowym meczu Berlocqa z Monaco tutaj 2 lata wstecz, takze na pewno Argentynczyk potrafi tutaj zagrac swietny tenis.
Troszke dziwne ten turniej jakby, bo ogladalem wczoraj mecz Almagro z Verdasco. Slabiutki. Krociutkie wymiany, sporo niewymuszonych bledow. Almagro to pierwsze dwa sety zagral wrecz na stojaco, bazujac glownie na serwisie i probach ostrych atakow. Po meczu Verdasco powiedzial, ze jest tutaj mocny wiatr, a pileczki lekkie. I rzeczywiscie double-faultow tez bylo mnostwo. Szkoda tylko, ze nie zobaczylem meczu Dimitrova, bo w miedzy czasie gral Bautista Agut, wiec moze cos tutaj w strone Griszy szloby dac. Jezeli ktos widzial Bugrara z Monaco to z pewnoscia bedzie madrzejszy. W kazdym razie Berlocqowi chyba wszystko pasuje i licze, ze bedzie final w wykonananiu Argentynczyka.
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
Grigor Dimitrov – Fernando Verdasco 1-2 ++++++++++++++
Typ: Verdasco
Kurs: 1.7 Unibet
Praktycznie wszystko zostało napisane już o spotkaniu obu panów. Od siebie dodam, że poczynania Bułgara śledzę od pierwszego meczu. Dimitrov popełnia masę niewymuszonych błędów, w meczu z Volnadrim zupełnie nie radził sobie z zagrywką do beckhandu. Wyglądało to fatalnie, ponieważ Włoch zagrywał bardzo lekko niczym z meczy WTA. Dimitrov nadal solidnie serwuje, lecz to będzie za mało na Hiszpana. Dobry mecz Verdasco w poprzedniej rundzie, przez cały turniej gra równo i solidnie. Po zagłębieniu się w statystyki zauważyłem że Bułgar ma problemy z wejściem w mecz w pierwszych dwóch rundach tracił pierwszego seta z o wiele niżej notowanymi zawodnikami. Dlatego polecam również
Verdasco set pierwszy: 1.73 Unibet (7-6) ++++
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
koneser 339

koneser

Użytkownik
Verdasco 1,60 DOXXbet
... Ten mecz to dla mnie jeden z najwiekszych pewniaków z ATP w ostatnim czasie. ...
mocno powiedziane, wiadomo że forma Pusiaka Dasco ostatnio w górę poszła, ale wiesz jak to sie pewniaki kończą zazwyczaj, jak dla mnie mecz 50/50 a już pisanie o wielkim pewniaku Dasco w meczu z Dimitrovem ? Jak mozna to sie nie zgodzę, oczywiście jest w stanie Hiszpan to wygrac ale równie realny win Bułgara a kurs 2 razy wyższy... pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom