>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Bastad, Stuttgart & Newport, 8-14.07.2013

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Marius Copil - Blaz Kavcic
typ: 2
2.16
Pinnacle

Spotkanie sąsiadów w rankingu, 132 z 133 zawodnikiem rankingu atp. Mało znani w tourze gracze, Copil to lucky loser z kwali, więc szczęście się do niego uśmiechneło. Obaj rewelacyjnie w tym sezonie nie grają, ranking tylko to potwierdza. Jednak pięciosetówka z Seppim w r2 we French open Słoweńca może robić wrażenie, potem bez fajerwerków choć urwał seta Stebe w Challengerze w Furth. Przewaga doświadczenia po stronie Kavcicia choć ma 26 lat, to jednak 3 lata starszy od rywala.
 
D 53

dynia24

Użytkownik
???? Daniel Munoz-de la Nava - Nikolay Davydenko 1 (3,00) Unibet ⛔⛔⛔ (7:6, 3:6, 4:6) a w ostatnim secie Hiszpan prowadził 4:2
Na dziś proponuję ciekawy mecz na Clayu w Stuttgarcie, w którym zmierzą się Rosjanin Davydenko z Hiszpanem de la Navą. Obu Panów dzieli ponad 100 miejsc w rankingu na korzyść Nikolaya, który ostatni raz grał na szlemie w Paryżu. Forma Rosjanina w tym sezonie jest dość kiepska o czym świadczą jego ostatnie wyniki - ledwo może ugrać jedną rundę turniejów ATP, jak ma szczęście i z niej nie odpada tak jak to miało miejsce w Duuseldorfie, Rzymie, Madrycie czy Monachium. Hiszpan z koleji za każdym razem musi uczestniczyć w kwalifikacjach, gdyż zajmuje odległe miejsce w rankingu, jednak zazwyczaj dociera do turnieju głównego. Tam niestety trafia na rywali z dość wysokich miejsc w ranku i kończy się przygoda z turniejem. Patrząc na obecną formę Davydenki to kurs jest bardzo zachęcający. Dla pewności proponuje pograć typ na przynajmniej jednego seta ugranego przez Hiszpana:✅✅✅ 1,75 (bwin)
 
D 6

davvido

Użytkownik
Monfils G.(-3.5g) - Mathieu P.H. / 1.65 / fortuna / 7:6(0) 6:4 / ⛔

Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Geal. Nie tylko, że poprostu jest zdecydowanie lepszym tenisista, ale od powrotu na kort prezentuje się dobrze. Porażki poniesione z zawodnikami z dobrej formie. W Wimbledonie nie grał (z powodow osobistych ?). Co prawda bilans z Mathieu ma niekorzystny 1-2, ale dla mnie to w tym przypadku tylko statystyka.
Mathieu w tym sezonie w formie tragicznej. Bilans 3-13 mówi sam za siebie. Porażki z średniakami (czasem po walce).
Reasumując, Geal powinien bez problemów pokonać swojego przeciwnika i awansować do następnej rundy.


Troicki V. - Souza J. / 1.29 / fortuna / 6:4 6:2 / ✅

Nie ma co za dużo wypisywać, gdyż tutaj także faworytem i to zdecydowanym jest Viktor. Sezon dla Troickiego całkiem udany, na clayu dobre wyniki (4R na RG, pare Q). Spokojnie powinien ograć Souze.


double ako: 2.13 ⛔
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Schwartzman-De Bakker 1.72 b365⛔ Ci co oglądali,w następnej rundzie pograją przeciwko de Bakkerowi niezależnie z kim się spotka.
Tutaj pogram w stronę Argentyńczyka,który ostatnimi czasy notuje niezłe wyniki.Nie tak dawno dotarł do finału w Marburgu,wcześniej finał w Tunezji.Solidny gracz i typowy clayowiec.
Bakker jakoś bez formy ostatnio_Od finału w marcu w Chile niczego nie pokazał.Widziałem jego 3,4 mecze i naprawdę ręce opadały w niektórych momentach.Podpala się,błędów natrzaska nie potrzebnych,widać,że z jego psychą nie jest najlepiej.
Schwartzman przeszedł szybciutko przez kwale.Poza francuzem grał z ogórami,ale przynajmniej trochę się zaznajomił z tutejszymi kortami.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Copil/ Tecau - Hajek/ Polasek 1 1,72 100=172 bet365
Coptil znacznie bardziej mobilniejszy w przeciwieństwie do niezręcznej Hajek. Copil i Tekau wielokrotnie reprezentowali Rumunie w Fed Cup, czyli trochę się już znają. Dla Czecha i Słowaka będzie to pierwszy mecz deblowy i prawdopodobnie ostatni.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Davydenko N. / Tursunov D. - Dlouhy L. / Klizan M. 3:6 , 7:6 , 7:10. ✅ juz dawno tyle nerwów nie było ????

Typ : 2

Kurs : 1.85

Bukmacher : Fortuna .

09.07 15:00 .


A więc tak..nie moge nie powiedzieć ,ze w duzej mierze dzisiejsze 3-setowe pojedynki dwójki Rosjanin zachecily mnie do zagrania tego typu. Ale widze tez duzy plus w tym ,ze pełnoetatowym deblistą w tej czwórce jest tylko Dlouhy, wiec doswiadczenie rowniez na pewno bedzie po stronie pary Czesko - Słowackiej . Nie spodziewam sie łatwego meczu ,aczkolwiek zmeczenie dwojki Rosjan nie bedzie im pomagalo. Przypominam ,ze obie pary graja po raz pierwszy w takim zestawieniu dlatego stawka 3/10 ostroznie ;)
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Roger-Vasselin - Karlovic
Karlovic znany jest ze swego mocnego serwisu. Jest to atut bardzo duży a zwłaszcza na nawierzchni trawiastej. Jednak oprócz tego serwisu wypadało by też wygrać troche wymian co już u Ivo może być problemem. Ten zawodnik to totalne drewno. Nie grał w tym roku wogóle na trawię. Francuz grał 4 razy i trafiał na dość dobrych przeciwników. Wygrał z chciażby z Rufinem oraz urwał seta Tsondze w pojedynku do 2 setów. Ci zawodnicy spotkali się ostatni raz w lutym gdzie wygrał Roger-Vaselin w 2 setach. Ten zawodnik ma do zaoferowania więcej niż tylko serwis. Myślę że poradzi sobie tutaj. Jedno przełamanie w secie powinno wystarczyć.
Roger-Vasselin -1.5 1.98 Unibet
 
D 6

davvido

Użytkownik
Querrey S.- Smyczek T. / 1.16 / fortuna / 4:6 (8)6:7 / ⛔
Krótko, bo moim zdaniem nie ma tutaj wielkie filozofii. Sam powinien odprawić Tima bez większych problemów. Pewnie Smyczek ugra pare gemów, ale na zwycięstwo z Q. nie ma po prostu argumentów. Forma, delikatnie mówiąc - słaba, porażki z niżej notowanymi zawodnikami, a wygrane spotkania (aż 3, nie licząc Q) zawsze z problemami.
Sam w formie dobrej, nawet porażka na Wimbledonie z Tomicem tego nie zmienia (mecz bardzo wyrównany). Serwis pewnie utrzyma przez całe spotkanie, a na przełamanie T. pewnie będzie miał okazje.
Osobiście dorzuciłem ten typ do triple.


Roger Vasselin E.- Karlovic I. / 1.40 / fortuna / (5)6:7 4:6 / ⛔

Kolega omlygoryl88 już co nie co pisał o tym spotkaniu. Ze swojej strony dodam, że Ivo raczej będzie kończył już z graniem w &quot;poważnego&quot; tenisa. Na grassie w tym sezonie nie grał i pewnie więcej nie zagra. Wiadomo, ze dysponuje tylko serwisem. Właśnie z racji tego podania gram tylko win R.V. Może tak być, że przypadkowo przełamie R.V. i wygra seta, ale na zwycięstwo w całym spotkaniu ma po prostu za mało argumentów. Fakt, R.V. nie jest wymiataczem na grassie, ale obserwując jego spotkania w tym sezonie o wynik tego meczu jestem spokojny.

// z dzisiejszych &quot;typów&quot; wynika, że nadal mam małe pojęcie o tenisie...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Bastad
???? Dimitrov G. - Volandri F.
Dimitrov G. ::: 1,40 ::: Pinnacle ::: 3/10
Taka jest prawda, że dość młodego Bułgara pod względem tenisowym wychowała właśnie Szwecja i nie bez powodu Dimitrov bierze udział w tym turnieju. Rok temu doszedł tutaj do półfinału gdzie uległ dopiero Ferrerowi. Trener Bułgara to Szwed Mikael Tillstrom, oraz jego pomocnicy Magnus Norman i Niclas Kulti. Grigor pół życia trenował w Szwecji i wszyscy tutaj na niego liczą, do tego dodajmy fakt, że &quot;młokos&quot; tutaj mieszka w Sztokholmie. Włoch co prawda jest doświadczony, ale to nie jest poziom ATP.
Wynik: 2:6 6:1 6:4 ✅
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Roger-Vasselin - Karlovic
Karlovic znany jest ze swego mocnego serwisu. Jest to atut bardzo duży a zwłaszcza na nawierzchni trawiastej. Jednak oprócz tego serwisu wypadało by też wygrać troche wymian co już u Ivo może być problemem. Ten zawodnik to totalne drewno. Nie grał w tym roku wogóle na trawię. Francuz grał 4 razy i trafiał na dość dobrych przeciwników. Wygrał z chciażby z Rufinem oraz urwał seta Tsondze w pojedynku do 2 setów. Ci zawodnicy spotkali się ostatni raz w lutym gdzie wygrał Roger-Vaselin w 2 setach. Ten zawodnik ma do zaoferowania więcej niż tylko serwis. Myślę że poradzi sobie tutaj. Jedno przełamanie w secie powinno wystarczyć.
Roger-Vasselin -1.5 1.98 Unibet
Przewidziałeś, że jedno przełamanie wystarczy, tylko trochę w drugą stronę;) A tak na poważnie to w tym turnieju 90% to ogórki, na których wystarczy utrzymać niezłe podanie i pozamiatane, taki raj dla drewniaków pokroju Isnera i Karlovica. Idąc tym tropem pogram jeszcze De Sheppera. Francuz ostatnio pogrywał całkiem dobrze jak na swoje mozliwości, 1/16 Wimbledonu osiągnieta szczęśliwie, ale zawsze. Amerykanin jednak to w tym momencie półka niżej, i Francuz przy niezłym serwisie nie powinien miec większych prolemów. Mam nadzieję, że nie okaże się taką parówą jak Vasselin.
De Shepper - Kuznetsov 1 1.4 Expekt
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Newport (USA), trawiasta
Spotkanie: Mahut N. (Fra) vs Williams R. (Usa)
Typ: Mahut -4,5 gema ✅
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Ciekawy meczyk, z wyraźnym faworytem. Mahut po raz 4 występuje w Newport. Do tej pory 3 razy odpadał w drugiej rundzie. W pierwszej przeważnie niszczył swoich przeciwników (wyjątek kiedy pierwszy raz startował tutaj w 2010 roku, pokrył tylko handi 0,5 gema przeciwko nieobliczalnemu A. Falla). Natomiast jego dzisiejszy przeciwnik, to 22 letni reprezentant gospodarzy, który na trawie rozegrał tylko 5 spotkań.
W tym roku obaj panowie spotkali się już ze sobą. Spotkanie spokojnie wygrał Mahut 6-3 6-2. Czy coś zmieniło się od tego czasu?, nie sądzę. Dodatkowym atutem tym razem dla Amerykanina będzie to, że gra u siebie. Mahut w godzinę powinien zrobić sobie awans do następnej rundy. Przy szczęśliwym losowaniu powinno starczyć po jednym break&#39;u w każdym secie, a sam Mahut nie powinien dać nawet szans na break&#39;a i handi spokojnie będzie pokryte.
edit:
Łatwy meczyk ✅
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Co sądzicie o typie na Mannarinie jutro ? Big John po kontuzji kolana z Wimba, gdzie właśnie z francuzem poddał w 3 rundzie... Wiadomo Amerykanin serwis, serwis i jeszcze raz serwis jak trafi pozamiata ale co w momencie gdy przestanie siedzieć ? Adrian jest w stanie nawiązać jakąś walkę ? Dobre mecze w Anglii gdzie w zasadzie odpadł z dobrze dysponowanym Kubotem. Tutaj w USA wyeliminował już jednego z emerytów... wystarczy na Isnera ? kursy dość duże ...
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Dimitrov G. - Volandri F.
Dimitrov G. ::: 1,40 ::: Pinnacle ::: 3/10
Taka jest prawda, że dość młodego Bułgara pod względem tenisowym wychowała właśnie Szwecja i nie bez powodu Dimitrov bierze udział w tym turnieju. Rok temu doszedł tutaj do półfinału gdzie uległ dopiero Ferrerowi. Trener Bułgara to Szwed Mikael Tillstrom, oraz jego pomocnicy Magnus Norman i Niclas Kulti. Grigor pół życia trenował w Szwecji i wszyscy tutaj na niego liczą, do tego dodajmy fakt, że &quot;młokos&quot; tutaj mieszka w Sztokholmie. Włoch co prawda jest doświadczony, ale to nie jest poziom ATP.
Wynik:
Mnie Dimitrov w tym sezonie totalnie rozczarowuje. Przypięto mu łatkę drugiego Federera i w mojej opinii sobie chłopak nie radzi z tym. Umiejętności i talent ma i podobnie jest z nim jak z Gulbisem, tylko Łotysza cenię sobie wyżej. Bługar potrafi grać z tymi najlepszymi i nieraz to udowadniał, fakt bilans 3 wygrane do 21 porażek tego nie pokazuje (z TOP10), ale zazwyczaj z tymi topowymi się sprężał. Głowę Dimitrov ma wysoko, a teraz gdy jeszcze wozi się z Maszą to jeszcze bardziej to widać. W pierwszej rundzie męki z zawodnikiem z rocznika 96r. Wg mnie żadne tłumaczenie tutaj nie wchodzi w grę powinno być w dwóch setach i max kilka gemów dla młokosa ze Szwecji. Można pisać, że trener ze Szwecji i takie tam, jednak ja na to &quot;i cóż, że ze Szwecji&quot;. Volandri to stara wyga, fakt nigdy w ATP nie zwojował niczego, jednak poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Porządny challengerowiec z pewnością nie jest bez szans. Dimitrov to dla mnie teraz nieobliczalny zawodnik, podobnie jak kiedyś Gulbis. W mojej opinii Włoch tutaj powinien postawić trudne warunki i jestem pewien, że seta powinien ugrać.

Dimitrov G. - Volandri F.
typ: Volandri F.(+1.5 seta) # 2.01 Pinnacle ✅ 2:6 6:1 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Dimitrov - Volandri 1 1.351 Pinnacle ✅

Przenosimy się do Skandynawii gdzie w Szwecji odbywa się turniej w Bastad. Na tapetę bierzemy mecz młodej gwiazdy tenisa - Dimitrova, którego przeciwnikiem będzie starszy zawodnik Filippo Volandri. Włoch wielkim wirtuozem tenisa nie jest, nie należy do najwyższej półki światowego topu - jednakże jest to bardzo solidny ziemniak, który większość swoich spotkań rozgrywa właśnie na kortach ziemnych. Na pewno w tym spotkaniu nie będzie zdecydowanie na przegranej pozycji i jest w stanie powalczyć z młodszym reprezentantem Bułgarii. Dimitrov jest zawodnikiem, który z reguły nie przegrywa z graczami z niższej półki. Jeśli zatrzymuje się na kimś w turnieju - jest to zazwyczaj gracz wysokiego kalibru, który posiada dobry warsztat tenisowy.
Weźmy na tapetę ostatnie mecze Dimitrova na clayu :
Masters Series Monte Carlo : Malisse, Tipsarevic, Mayer -&gt; przegrana z Nadalem.
Barcelona Open : przegrana z Robredo.
Masters Series Madrid : Marti, Djoković -&gt; przegrana z Wawrinka.
Masters Series Rome : Baghdatis -&gt; przegrana z Gasquetem.
French Open Men : Falla, Pouille -&gt; przegrana z Djokoviciem.
Jak widać mecze rozgrywane przez Dimitrova w ostatnim czasie na clayu robią bardzo dobre wrażenie. Przegrane występowały tylko z niesamowicie mocnymi zawodnikami. Nad teorytycznie słabszymi zawodnikami odnosił on zwycięstwa - a zdarzało mu się pokonywać nawet zawodników wielkiej marki takich jak Novak Djoković. W mojej ocenie jutrzejszy mecz powinien przebiegać pod dyktando Bułgara, który powinien wygrać jutrzejszy mecz.

Monfils - Mayer 1 1.543 Pinnacle ✅



Tym razem przechodzimy do spotkania, które rozgrywane będzie w Stuttgarcie w Niemczech. Naprzeciwko siebie stanie Geal Monfils i Florian Mayer. Osobiście sam żywię dość dużą sympatie do reprezentanta Francji z racji tego, że jest takim swojego rodzaju szalonym graczem. Oczywiście zdarzają mu się różne zachwiania formy i dziwne wpadki, ale mimo wszystko jest bardzo solidnym graczem, który posiada spore umiejętności do gry w tenisa. Monfils legitymuje się dość dobrym ratio w meczach na clayu - trochę gorzej wygląda to w przypadku Mayera, ale nie jest to wynik zły. Osobiście Geala uważam po prostu za lepszego gracza w stosunku do Mayera i mam nadzieje, że znajdzie to jutro przełożenie w końcowym wyniku. Myślę, że nie trzeba tego specjalnie popierać wielkimi słowami - wystarczy spojrzeć na najbardziej prestiżową imprezę na kortach ziemnych w ciągu całego touru. Jest to Roland Garros gdzie Monfils pokonał zawsze dobrze przygotowanego Berdycha, następnie Gulbisa, aż w 3 rundzie tegorocznego turnieju odpada po 5 setowej walce z Robredo. Warto dodać, że Monfils w 2008r doszedł do półfinału tej niezwykle prestiżowej imprezy. Jeśli chodzi o Mayera - to biorąc pod uwagę Roland Garros nigdy nie przeszedł pierwszej rundy tych rozgrywek, co jest swojego rodzaju wyznacznikiem umiejętności. Oczywiście nie chce powiedzieć przez to, że jest to zawodnik słaby, jednakże na pewno gorszy od Monfilsa. Co prawda Mayer ostatnio wygrał turniej rangi ITF w Braunschweig, lecz mimo wszystko - jest to niższy poziom od wymogów jutrzejszego spotkania. Mayer z reguły przegrywa z graczami lepszymi od siebie, a Monfils potrafi wygrywać z najlepszymi jeśli jego głowa pracuje w należyty sposób. Jeśli będzie grał swój nominalny tenis powinien wygrać jutrzejszy mecz z reprezentantem gospodarzy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Sijsling-Sugita 1 @1.25
Sijsling sezon zycia jak dotad. Bardzo Holender poprawil wyniki w glownym tourze. Tutaj w newport wygral juz runde, wiec prawdopodobnie pogra i dalej. To o co zobaczyelm w meczu Levine-Sugita wolalo z kolie o pomste do nieba. Sugita gral zle, ale z taka postawa jaka zaprezentowal Kanadyjczyk to nie wiem czy wygralby z kimkolwiek. W pierwszym secie Levine - na oko- popelnil bodajze okolo 6-7 podwojnych bledow (chyba nie przesadzielm z iloscia szacujac to ogladajc mecz bez statystyk), w tym dwa podczas podania majac 5-4 i serwis na seta. W sumie Levine przegral nastepnie 3 gemy pod rzad is eta 5-7. W drugim secie bylo 3-1 dla Levine, ale gra niewiele lepsza. Pozniej poszeldem spac, poniewaz nie dlao sie tego ogladac. Jak dla mnie, jezlei Sijsling wykaze wystarczajaca ilosc determinacji i checi to nie powinno byc problemu z pokonaniem Japonczyka.
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Dimitrov-Volandri powyżej 21.5 --&gt; 1.83 B365✅
Myślę,że zagranie overa gemowego będzie najlepszą opcją.Dimitrov w 1 rundzie męczył się z młodziutkim Szwedem sklasyfikowanym gdzieś około 1000 miejsca.Bułgar w tym sezonie nie zachwyca.Ktoś przywołał tutaj jego zwycięstwo z Djoko w Madrycie,no tak ale później ten sam Djokovic nie dał mu najmniejszych szans na RG.
Volandri to zawodnik głównie występujący w challengerach-typowy clayowiec i bardzo doświadczony gracz.Wygrał ostatni turniej w Mediolanie.Wczoraj bardzo szybko rozprawił się z Zoppem 6-1,6-2.
Wiadomo,że za bardzo nie ma co porównywać zawodnika grającego na turniejach rangi ATP do tego co gra cały czas w challengerach,ale jeśli wczoraj Grigorowi seta urwał junior ze Szwecji,to dziś doświadczony Volandri jak najbardziej jest w stanie ugrać tych 10 gemów.
 
A 72

antua

Użytkownik
Dimitrov - Volandri 2(+4.5) 1,72 BET365 ✅

Rzadko udzielam sie na forum, ale tenisa obstawiam juz od kilku lat, wiec troche sie z ta dyscyplina zapoznałem i szlag mnie trafia jak niektorzy wielbia Dimitrova ponad stan okreslajac go mianem gwiazdy. Okreslenie młodej gwiazdy i porownanie go do Federera pasuje tak jak zachwycanie sie nie tak dawno mediów Arkadiuszem Milikiem i porownywaniem go do drugiego Lubanskiego. Rownie dobrze mozna Janowicza okreslic mianem gwiazdy bo jest wyzej w rankingu, i tylko pol roku starszy od Dimitrova.
Co do spotkania nie neguje ze Dimitrov przegra te spotkanie, ale ogladajac jego pojedynek z 1 rundy ... z Ymerem ?? (goscia pierwszy raz na zywo widzialem), postawa Bułgara była zenujaca. W cholere niewymuszonych bledow, wywalanych pilek w auty, po prostu katastrofa.
Wygrac wygrał ale na Volandriego, dla ktorego clay jest najlepsza nawierzchnia taka postawa nie wystarczy. Troche (a raczej znacznie) wiecej wysilku Bulgar musi wlozyc w spotkanie z Włochem zeby przejsc do nastepnej rundy. Stad tez podany przeze mnie typ, mysle ze handi zostanie pokryte, a Bułgar raczej nie zagra takiego spotkania jak w tym roku (bodajze w Madrycie) z Djokoviciem. Dimitrov niech tam lepiej popracuje nad Sharapova (albo pod ???? kto jak tam lubi) ... tyle w temacie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Klizan M. - Bautista Agut R.

Over 22.5 gema. 1.80 (Fortuna)

10.07 11:05.

Klizan w dobrej formie ,na pewno jest faworytem w tym spotkaniu . Bautista wczoraj dosyc latwo ogral gospodarza i widac ze po kontuzjii wraca rowniez w dobrej dyspozycjii, licze na wyrownany mecz i moze jakis TB . ;)



juz po pierwszym secie bylem spokojny o over, easy bylo ;) ale musze powiedziec ze Bautista w formie na cegle daleko moze zajsc w tym turnieju✅✅
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Mayer-Monfils
Mayer nie przekonuje mnie swoją grą. Oglądałem jego ostatni mecz z Beckiem. Sukces w tym meczu był raczej zasługą słabej gry rywala a nie dobrej Mayera. Było to zwykłe przebijanie. Myśle że na takiego gracza jak Monfils to nie wystarczy. Czasem ma swoje jazdy ale w gruncie rzeczy to solidny zawodnik. Oczywiście często trapią go kontuzje ale co zrobić. Obaj tenisiści grali ze sobą 3 razy i za każdym razem wygrywał Monfils. Ostatni mecz wygrany dość pewnie 2-0. Styl Mayera znakomicie sprawdza się ze słabymi rywalami. Jednak z dobrymi ofensywnymi zawodnikami to nie zadziała.
Monfils -1.5 2.38 William Hill✅
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dimitrov - Volandri
typ: 2
3.42
Betfair

Dziwie się że nikt nie gra czystej dwójki. Bułgar co prawda to wielki talent ale urata seta z nastolatkiem chluby mu nie przynosi. Na Wimbledonie odpadł z Zemlją, w sumie to ostatnio nie wygląda jak by był w formie. Volandri ostatnio wygrany challenger w Mediolanie, 42 pojedynki na clalu w tym roku z czego 27 wygranych. Wiadomo że nie ogrywał nikogo wielkiego ale bilans robi wrażenie jak na challengerowca. Dimitrov to wielki talent ale póki co musi się ograć w turniejach zanim coś osiągnie, przecież od razu nie będzie wygrywać turniejów. Dzisiaj trafił na doświadczonego Włocha który awansował do drugiej rundy po szybkim dwu setowym zwycięstwie tak że jest godnym rywalem dla Grigora. Doświadczenie kilkunastoletniej gry w tenisa i wysoka liczba meczów rozegranych na clayu w tym roku stawiają w moich oczach wyżej Włocha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom