>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Bastad, Stuttgart & Newport, 8-14.07.2013

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Monaco - Laaksonen @ 9.00 ⛔ , Laaksonen +1.5s @ 3.50 ⛔ , Laaksonen +5.5g @ 2.10 ⛔
Aktualny sezon dla Monaco to pasmo porażek.
1R na AO
1R na RG
3R na Wimby.
Tytuł w Dusseldorfie i ćwierćfinał w Barcelonie jeszcze do odznaczenia, a tak to nic poza tym.
Kolejny fakt do odznaczenia to za tydzień trzeba lub jak kto woli można spróbować obronić tytuł w Hamburgu i nie wiem co tutaj może siedzieć w głowie u Juana, ale podczas spotkania może bić się z myślami co konkretnie robić.
Mączka w Bastad jest oczywiście szyba niż zwyczajny clay tutaj zawsze gracze którzy mogą do swojej gry na mączce dodać trochę siły lubią grać, a najbardziej miejscowi.
Laaksonen oczywiście jest Finem lecz grający dla Szwajcarii bo ma pochodzenie rodem ze Szwicu jak i tam jednak szybciej można się wybić niż u Fińskiego Związku Tenisowego który oprócz dziekiej karty na słabe challe u siebie kraju, nie może zdziałać nic.
Henri dosyć dobrze się porusza z reguły gra pod górę, ale i z góry na dół potrafi coś pograć. Najczęściej będzie na pewno atakował bh przeciwnika jak i najlepiej mu wychodzą krosy z fh.
W meczach z TOP10 bilans 0-1 ale po jakiejś walce ze schematycznym Berdychem, a według mnie Monaco oczywiście nie gra tym samym stylem lecz jednak wraz z Berdychem grają schematycznie, co może pomóc w pomyślę na Argentyńczyka.
Mecz z Berdychem Henri przegrał 36 26 76 16 podczas DC.
Sezon aktualnie przez 2-3 tygodnie będzie odbywać się sennie, jedynie gracze na mączce będą mieć za tydzień Hamburg, a tak to jeszcze będzie trzeba poczekać na początek USO Series aż do Waszyngtonu.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Przysiężny – Ram
Typ: over 22,5 ✅
Kurs: 1,79 | Pinnacle

Wimbledon już za nami, jednak dla tenisistów lubiących trawę pozostał jeszcze 1 turniej rozgrywany właśnie na tej nawierzchni. Mowa oczywiście o turnieju Hall of Fame Tennis Championships w amerykańskim Newport.
W 2 rundzie mamy naszego Michała Przysiężnego, który o ćwierćfinał zagra z zawodnikiem gospodarzy Rajeevem Ramem. Polak nie jest faworytem tego spotkania, chociaż po dość udanym Wimbledonie możemy z optymizmem czekać na ten mecz. Ram na szybkich nawierzchniach to bardzo groźny zawodnik. W końcu wygrał ten turniej w 2009 roku, a w ubiegłym sezonie był w półfinale. Jego główne atuty to serwis i gra przy siatce. Jeżeli ma dobry dzień to ciężko przełamać jego serwis. Przysiężny także potrafi długimi seriami utrzymywać swoje podanie. Obaj często grają TB i liczę, że dziś także zobaczymy „13” gema.
Linia gemowa ustawiona dość nisko jak na tych zawodników. Spodziewam się zaciętego meczu i przynajmniej 1 TB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Mahut - Smyczek 1 1.33 Pinnacle ✅



Kolejna runda związana z amerykańskim turniejem w Newport. Rywalami w tej części gry będzie reprezentant gospodarzy - 25 letni Tim Smyczek, a jego przeciwnikiem będzie starszy 31 letni Nicolas Mahut. Zgodnie z przewidywaniami dotyczącymi poprzedniej rundy Mahut rozprawił się z innym reprezentantem gospodarzy Rhynem Williamsem. Z drugiej strony Smyczek sprawił pewnego rodzaju sensacje pokonując wyżej notowanego rodaka Querreya. Mimo wszystko ciągle podtrzymuje zdanie o Mahucie i stawiam jego umiejętności zdecydowanie wyżej od Smyczka, który w tym roku na trawie nie zachwyca. Jak większość Amerykanów preferuje grę na korcie twardym co przekłada się na bardzo małą liczbę rozegranych meczów na kortach trawiastych. Z drugiej strony będziemy mieć Mahuta, który dysponuje ogromnym bagażem doświadczeń na tej nawierzchni i trzeba upatrywać go tutaj w roli zdecydowanego faworyta. Mahut jest to gracz, którego ulubioną nawierzchnią jest właśnie grass i osiąga tutaj zdecydowanie najlepsze wyniki. Nie chciałbym się powtarzać - na stronie pierwszej tego tematu pisałem już czemu Mahut jest w mojej ocenie graczem lepszym od Rhyne Williamsa i zdanie to podtrzymuje również teraz gdy na przeciwko Francuza stanie Smyczek. Warto dodać, że Smyczek w kwalifikacjach do Wimbledonu nie przebrnął nawet fazy kwalifikacyjnej gdzie odpadł w 3 spotkaniu rundy kwalifikacyjnej z Reidem w 4 setach oddając mu po prowadzeniu 3 sety pod rząd. Biorąc jeszcze pod uwagę mecz Smyczka z Querreyem - trzeba powiedzieć jasno, że Sam nie znajduje się w najwyższej dyspozycji co pokazują ostatnie 4 przegrane w 3 meczach na kortach trawiastych. Przegrał z Hewittem, Tomiciem oraz Smyczkiem, a pokonał tylko Bedena. Reasumując uważam, że Smyczek posiada zbyt mały wachlarz tenisowego arsenału, żeby wygrać mecz z faworyzowanym Mahutem, który na trawie czuje się jak ryba w wodzie.​
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Ram-Przysięż[email protected] b365
Głupio trochę przeciwko rodakowi grać,ale po tym co pokazał przedwczoraj z juniorem Kozlovem nie ma innego wyjścia.Mało brakowało,a Ołówek pożegnał by się z turniejem w 1 rundzie odpadając z 15 latkiem.
Najbardziej w tym meczu raziły jego wypady pod siatkę,które w większości kończyły się stratą punktów.Może myślał,że przejdzie obok meczu,a i tak gładko go wygra.
Amerykanin wczoraj bardzo szybko uporał się ze Szwajcarem Bosselem 6-2,6-2.
Gra u siebie,więc na pewno będzie się chciał pokazać z dobrej strony.W zeszłym roku awansował tutaj do 4 rundy.
Gram ten typ głównie z powodu słabej postawy Michała w ostatnim meczu.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Mecz: Mannarino - Isner
Data: 10.07.2013 21:45
Typ: Isner -3 gem ✅ 0-6 6-7✅ Isner w formie. Pierwszy set 15 minut ????
Kurs:1.85
Expekt
Druga runda turnieju na trawiastych kortach w Newport. W tym pojedynku zmierzy się faworyt gospodarzy z Francuzem Mannarino. 25-latek z nad Sekwany w pierwszej rundzie po trzysetowym pojedynku zdołał pokonać weterana z USA Jamesa Blake&#39;a. Tym razem poprzeczka powędruje wyżej bo do pojedynku z nim szykuje się rozstawiony z numerem 2 w tym turnieju John Isner. 19 w obecnym rankingu Amerykanin pokonał w pierwszej rundzie Harrisona 7-6 6-2. W pierwszym secie było sporo walki lecz w tie breaku Big John pokazał swój najlepszy tenis i wygrał do zera. Po kontuzji z powodu, której musiał odpuścić drugą rundę Wimbledonu (także z Mannarino) nie ma śladu. Jest ponownie dobry serwis co pokazują statystyki. Na 32 piłki z pierwszego podania w meczu z Harrisonem wygrał 30. Dlatego też Francuzowi będzie bardzo ciężko go przełamać. Blake miał 6 szans na brejka więc myślę, że Isner przy odpowiednim skupieniu może przełamać serwis rywala. Big John w tamtym sezonie wygrał ten turniej, pokonując w finale Hewitta. Punkty trzeba bronić dlatego myślę, że Isner to spotkanie potraktuję bardzo poważnie i będzie chciał wygrać w jak najkrótszym czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Ram-Przysięż[email protected] b365
Głupio trochę przeciwko rodakowi grać,ale po tym co pokazał przedwczoraj z juniorem Kozlovem nie ma innego wyjścia.Mało brakowało,a Ołówek pożegnał by się z turniejem w 1 rundzie odpadając z 15 latkiem.
Najbardziej w tym meczu raziły jego wypady pod siatkę,które w większości kończyły się stratą punktów.Może myślał,że przejdzie obok meczu,a i tak gładko go wygra.
Amerykanin wczoraj bardzo szybko uporał się ze Szwajcarem Bosselem 6-2,6-2.
Gra u siebie,więc na pewno będzie się chciał pokazać z dobrej strony.W zeszłym roku awansował tutaj do 4 rundy.
Gram ten typ głównie z powodu słabej postawy Michała w ostatnim meczu.
również zagrałem na Rama i już żałuję, tylko on mi został, ale Ram odwala kabaret, zero pierwszego serwisu, podwójne błędy co to ma być??... masakra z tym tenisem ostatnio naprawdę... mam nadzieję że ogarnie bo to mój ostatni mec, i ładnie... 33% pierwszego serwisu ;D 14 podwójnych błędów, z czego bodajże 10 w drugim i trzecim secie, masakra!
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
również zagrałem na Rama i już żałuję, tylko on mi został, ale Ram odwala kabaret, zero pierwszego serwisu, podwójne błędy co to ma być??... masakra z tym tenisem ostatnio naprawdę... mam nadzieję że ogarnie bo to mój ostatni mec, i ładnie... 33% pierwszego serwisu ;D 14 podwójnych błędów, z czego bodajże 10 w drugim i trzecim secie, masakra!
14 podwójnych błędów??Nie żartuj.Fajnie,wychodzi prawie 4 gemy oddane bez ingerencji przeciwnika.
Troicki-De Bakker 2-0@1.61 b365 ,poniżej 20.5@1.80
Ten typ powinien wejść gładko i przyjemnie.Ci co oglądali ostatni mecz De Bakkera przyznają mi rację i to pograją.De Bakker jak i jego przeciwnik z Argentyny psuli wszystko na potęgę.Co do De B. to akurat mnie to nie dziwiło bo nie tak dawno widziałem 3 mecze z jego udziałem i odwalał w nich podobne jaja.
Viktor to może nie jest w jakiejś wielkiej formie,ale tak słabego Holendra to on pojedzie jutro bez problemu.
Jakoś nie przypuszczam,że nagle De Bakkerowi wróci forma i będzie w stanie nawiązać walkę z Serbem.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Haas vs Gulbis
Od razu zastrzegam, że to będzie kontrowersyjny typ. Odnoszę wrażenie - może mylne -, że Tommy wpadł do Stuttgartu na przetarcie po przygodzie z trawką. Rok temu poleciał tu w drugiej rundzie ulegając sensacyjnie Cervenakowi, by następnie dojść do finału w Hamburgu. Uważam, że będzie bardziej zmotywowany na 500 w Hamburgu niż na 250 w Stuttgarcie. Ponadto Gulbis to rywal z wyższej pułki, aniżeli wspomniany Cervenak. Kontrowersyjny tok myślenia, ale przy tych kursach spróbuję w stronę Łotysza
Gulbis 2.52 Fortuna

drugi typ, który chodzi mi po głowie to
Bellucci Hanescu
Bellucci powraca po przerwie, ostatni turniej to Barcelona i pasuje nadrobić punkty, tym bardziej, że przed rokiem dotarł tu do półfinału.
Belluci 1.68
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Odnoszę wrażenie - może mylne -, że Tommy wpadł do Stuttgartu na przetarcie po przygodzie z trawką.
Dokladnie tak samo uwazam. Dla Haasa wazny jest przede wszystkim Hamburg, bo to wiekszy turniej oraz miasto z ktorego sie wywodzi Haas (nie pisze, ze rodzinne bo Haas od wielu lat zwiazany jest glownie z USA, ale jakis sentyment jest). Wcale sie nie zdziwie jak Haas wyleci jutro albo w nastepnej rundzie. Moze skusi sie na wygrana 1 meczu, bo ze mial wolny los to odpadajcac w 2 rundzie dostaje mniej punktow niz ci zawodnicy, ktorzy mecze 1 rundy wygrali na korcie. Nie wroze tutaj jednak jakis sukcesow Haasowi i spodziewam sie dobrej gry, ale dopiero w Hamburgu.
Bellucci-Hanescu 1 @1.65
Troche kursy zostaly przewartosciowane przez 2 dni na korzysc Brazylijczyka i cos w tym jest. Bellucci rok temu w tym okresie zaczal grac bardzo dobrze. Zaczal do wygranego challengera w Brunszwiku, gdzie zdeklasowal rywali, pozniej dotarl do polfinalu tu w Stuttgarcie, pzegrywajac bardzo ciezki boj w 3 setach zpozniejszym zwyciezca Tipsarevicem, a pozniej przyszlo turniejowe zwyciestwo w Gstaad. Jest sporo punktow do bronienia przez nastepny miesiac dla Brazylijczyka. Bellucci dobrze zaczal, ogrywajac Rosola i to chyba nie koniec. Hanescu tez byl tutaj kiedys finalista, ale Rumunowi coaz trudniej o rehularne dobre wyniki, a wiek sprzyja zdecydowanie Bellucciemu. Mogl zostac ograny Hanescu przez Tursunova w 1 rundzie. Nie udalo sie Rosjaninowi, a Belluccim tak latwoi nie bedzie. Poza tym cos tam widzialem z konca meczu Bellucciego z Rosolem i przyjechal Brazylijczyk na pewno z dwojka ostro go wspierajaca, ktorych kilkakrotnie pokazywal realizator transmisji (prawdopodobnie dziewczyna Bellucciego i ktos ze sztabu szkoleniowego). Takze mysle, ze Bellucci jeszcze pogra i nie planuje szybkiego wyjazdu, bo gra jeszcze debla.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Troicki - De Bakker 1 1.263 Pinnacle ⛔

Kolejna runda turnieju w Bastad i znów wydaje mi się, że zwycięstwo powinno powędrować w stronę faworyzowanego Serba. Troicki jest tenisistą pewnej klasy i mimo wszystko pomimo pewnej średniej nigdy nie schodzi. Na drugim biegunie mamy reprezentanta Holandii, który ostatnio znajduje się w naprawdę tragicznej formie. Nie ma sensu przywoływać tutaj spotkań z trawy, ponieważ przenieśliśmy się na clay na którym Bakker osiąga dość dobre wyniki. Jednakże warto podkreślić, że są to dobre wyniki na poziomie Challangerów, a nie turniejów rangi ATP z zawodnikami o wiele wyższej klasy. Owszem - każdemu zawodnikowi zdarzają się większe lub mniejsze wpadki, tak samo jest z Troickim, który mimo wszystko wygrywa spotkania z niżej notowanymi rywalami. Na French Open poradził sobie całkiem nieźle odpadając dopiero podczas spotkania 4 rundy z reprezentantem gospodarzy Tsongą - pokonując wcześniej Blake, Gimeno-Travera oraz Cilicia. Patrząc na drugiego z graczy odpadł on już w pierwszej rundzie z Wawrinka - wygrywając z nim seta, dlatego mimo wszystko nie można powiedzieć o złym występie tego zawodnika, który musiał zmierzyć się z tak mocnym rywalem. Osobiście uważam, że na znajdującego się w dołku formy De Bakkera nie będzie stać na wygraną z tak solidnym zawodnikiem jak Troicki. Przemawia również za tym ich H2H, które na te chwile prezentuje 2:0 dla Troickiego (w tym jeden mecz grany na clayu).

Paire - Davydenko 2 2.03 Pinnacle ⛔


Tym razem turniej w Stuttgarcie w którym zmierzą się reprezentanci Francji oraz Rosji. Oczywiście mogę zgodzić się z każdym kto napiszę teraz, że jest to jednak typ na wyrost, ponieważ mimo wszystko w ostatnim czasie to Paire wygląda zdecydowanie lepiej od Denki. Jednakże każdy z osób, które interesują się zakładami bukmacherskimi wiedzą jakim zawodnikiem jest popularny Rosjanin. Należy dodać, że mimo wszystko legitymuje się naprawdę dobrym ratio na clayu - jednakże warto mieć na uwadze, że czasy świetności ma już na pewno dawno za sobą. Paire jest zawodnikiem niezwykle chimerycznym, któremu często zdarza się przegrywać mecze już w swojej głowie - w tym można na pewno zawsze upatrywać przegranej faworyzowanego w tym meczu Francuza. Pamiętam również wywiad udzielany przez Paire po meczu z Kubotem (przegrany mecz na Wimbledonie) w którym powiedział, że w tym roku rozgrywa on zdecydowanie za dużo spotkań i potrzebuje odpoczynku. Biorąc pod uwagę charakter Paire oraz to, że turniej ten nie jest grany o niezwykle wielkie pieniądze, a za pasem szykują się większe turnieje na które warto oszczędzać swoje siły (których rzekomo tak bardzo Paire brakuje), myślę, że pogranie Denki w tym spotkaniu nie wydaje się najgorszą opcją.​
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Haas vs Gulbis
Od razu zastrzegam, że to będzie kontrowersyjny typ. Odnoszę wrażenie - może mylne -, że Tommy wpadł do Stuttgartu na przetarcie po przygodzie z trawką. Rok temu poleciał tu w drugiej rundzie ulegając sensacyjnie Cervenakowi, by następnie dojść do finału w Hamburgu. Uważam, że będzie bardziej zmotywowany na 500 w Hamburgu niż na 250 w Stuttgarcie. Ponadto Gulbis to rywal z wyższej pułki, aniżeli wspomniany Cervenak. Kontrowersyjny tok myślenia, ale przy tych kursach spróbuję w stronę Łotysza
Gulbis 2.52 Fortuna

popieram kolegę, Jak można zauważyć mecze tych panów zawsze są zacięte, nawet w tym roku, dwa razy wygrał Haas, ale to były zacięte, dobre mecze, które mogły się podobać. Hass to wiekowy zawodnik, ostatnio odpoczywał, ale do trzech razy sztuka, dziś Gulbis może wygrać, nie wiem czemu, ale mam takie przeczucie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ciekawostka - Spadki kursów
Wiele się mówi o spadkach czy wzrostach kursów. Czasami na forum pojawia się wiele pytań odnośnie przyczyn spadków. A co nam spadki bądź wzrosty mówią? Praktycznie nic, bo to tylko obraz transferów pieniędzy w obrocie u bukmacherów.
Założę się, że jakby grał dzisiaj Janowicz zamiast Paire to wiele osób stawiałoby na Polaka. Francuz jest aktualnie na podobnym poziomie co i Polak, ale jakoś nie widać było opinii odnośnie tego meczu. To tylko dowodzi jak bardzo niektórzy kierują się tutaj &quot;narodowością&quot; danego gracza.
Dawidienko - Paire
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Mahut - Przysiężny 1 1.212 ✅



Tym razem w kolejnej rundzie turnieju w Newport znaleźli się Nicolas Mahut i Michał Przysiężny. Jak widać Mahut nie odpuszcza tego turnieju i stara się wywieźć stąd jak najlepszy możliwy rezultat. Swoimi dotychczasowymi wynikami pokazuje, że posiada olbrzymie doświadczenie w grze na trawce - co świetnie udowodnił jego dotychczasowym przeciwnikom, czyli Williamsowi i Smyczkowi, którym nie oddał ani jednego seta. Zauważają to również bukmacherzy, którzy obniżają kursy na mojego faworyta. Tym razem zmierzy się z reprezentantem Polski, który w tym turnieju pokazuje naprawdę fatalną dyspozycje. Nie rozumiem jak można zaprezentować się tak słabo na tle 15 letniego tenisisty. Przysiężny w takim wieku powinien odprawić młodego gracza w przynajmniej 2 setach oddając mu możliwie jak najmniej gemów. Po drodze przez męki reprezentant Polski wygrał mecz z Kozlovem i następnie pokonał faworyzowanego Rama, który oddał Polakowi aż 14 DF-ów - co znakomicie odzwierciedla jego stosunek, czy też formę w tym turnieju. Jeśli Polak nie potrafi szybko odprawiać takich graczy jak Kozlov czy Ram - to nie ma na co liczyć w starciu z trawiastym weteranem - Nicolasem Mahutem. W mojej ocenie Polak powinien przegrać to spotkanie, ponieważ aktualnie nie posiada żadnego argumentu przeciwko Mahutowi. Jedynym czynnikiem, który może mu pomóc jest oddanie meczu przez Mahuta - na co według mnie, nie ma co liczyć.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Tenis ATP
Fognini - L. Mayer
typ 2
kurs 3.0
William Hill
Mecz turnieju na kortach ziemnych w Stuttgarcie spotykają się zajmujący obecnie 31 miejsce w rankingu utalentowany Fognini specjalista od kortów ziemnych , który w tym roku notował naprawdę udane występy półfinał w prestiżowym Monte Carlo wcześniej półfinał w Acapulco. Na Roland Garros trafił w trzecim meczu na Nadala. Natomiast Argentyńczyk Leonardo Mayer to gracz zajmujący obecnie 81 miejsce w rankingu jednak grać potrafi zwłaszcza na kortach ziemnych . Ten sezon niezbyt udany jednak prześladują go kontuzje od Miami kontuzjowany wrócił na Roland Garros jednak przegrał w I rundzie z Seppim. Na Wimbledonie II runda i porażka z Nishikorim. Jednak powoli forma Mayera powinna rosnąć . W Stuttgarcie ograł w trzech setach mocnego na ziemi Andujara. Moim zdaniem z Fogninim jest w stanie powalczyć ponieważ Włoch często gra nierówno oprócz świetnych meczów fatalne. Zawodnicy nie grali ze sobą dziś liczę na małą niespodziankę i wygraną Mayera.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Haas vs Gulbis
Od razu zastrzegam, że to będzie kontrowersyjny typ. Odnoszę wrażenie - może mylne -, że Tommy wpadł do Stuttgartu na przetarcie po przygodzie z trawką. Rok temu poleciał tu w drugiej rundzie ulegając sensacyjnie Cervenakowi, by następnie dojść do finału w Hamburgu. Uważam, że będzie bardziej zmotywowany na 500 w Hamburgu niż na 250 w Stuttgarcie. Ponadto Gulbis to rywal z wyższej pułki, aniżeli wspomniany Cervenak. Kontrowersyjny tok myślenia, ale przy tych kursach spróbuję w stronę Łotysza
Gulbis 2.52 Fortuna ⛔

Podtrzymuję co pisałem, trochę się bałem, że to przetarcie może trwać więcej niż jedną rundę, dlatego napisałem w swoim temacie o 2 stopniowej progresji przeciwko Haasowi, bo jak nie teraz, to już dalej nie ma sensu polować.
Fognini 3.20 Unibet orientacyjnie

Monfilis Kohlschreiber P.
Koliber w tym roku bardzo dobre wyniki na mączce, 4 runda French Open, ale trafił na Djoko, więc wiadomo marne szanse na awans dalej, finał w Monachium, półfinał w Barcelonie, trzecia runda Monte Carlo, ale tam z kolei natknął się na Nadala... h2h 8-1 dla Monfilisa, ale większość meczy na różnego typu hardzie, na mączce dwa spotkania, dwa dla Francuza, ale bardzo wyrównane. Myślę, że Koliber przy takiej dyspozycji na mączce jaką prezentuje w tym roku ma szanse powalczyć, a że gra na własnej ziemi to tym bardziej
Kohlschreiber 3.00 bet 365 orientacyjnie

Monaco Dimitrov
Dimitrov z jednej strony potrafi męczyć się z 17letnim żółtodziobem ze Szwecji, a z drugiej potrafił w tym roku ograć Djoko na mączce, powalczyć z Nadalem czy Wawrinką. Monaco mocno nieobliczalny w tym sezonie, więc po takim kursie bałbym się mu zaufać.
Dimitrov przynajmniej jeden set ( czekam na kursy z F)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Monaco 1,42 DOXXbet
Kto widział Bułgara w tym turnieju to wie, że jest w słabej formie. Absolutnie nie przypomina zwodnika, który pokonywał Djokovica i innych uznanych zawodników. Z Volandrim traginczy pierwszy set. Masa błedow nic mu nie wychodziło, pozniej trochę ograniczył UE i to wystraczyło na Włocha, ale na Argentyńczyka będzie trzeba coś wiecej niż przebić kilka piłek. Argentyńczyk będzie na pewno robił swoje, przebijał ile sie da, kombinował a Bułgar w takiej formie sam odda punkty, jestem pewny. Buki głupie nie są, przeciez kursy powinny być wyrównane, ale wiadomo w jakiej dyspozycj jest młody lowelas, z młodym Szwedem i Volandrim nie mógł przegrać, ale z Monaco nie widze szans na wyrównane spotkanie. No wiadomo, może zobaczymy Bułgara w nornalnej dyspozycji, wtedy czeka nas świetne widowisko, ale po tym co widziałem w tym tygodniu gram zdecydowanie na Argentyńczyka.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Newport (USA), trawiasta
Spotkanie: Mahut N. (Fra) vs Przysiezny M. (Pol)
Typ: Mahut -4 gem ⛔
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Pierwszy mecz o półfinał turnieju w Newport. Mahut z Francji, zmierzy się z reprezentantem Polski. Mahut w tym turnieju gra bardzo dobrze, nie stracił jeszcze seta. Oba spotkania rozegrał z gospodarzami turnieju i oba wygrał 6-2 6-4. Natomiast Przysiężny stoczył dwa długie, 3 setowe pojedynki (także z gospodarzami turnieju).
Polak w obu pojedynkach wypadał bardzo słabo. Pierwszy mecz to męki z 15 letnim zawodnikiem. Potem długi mecz z Ram&#39;em. Ram miał 14 DF, czyli praktycznie sam się łamał, jak Polak nie wykorzystywał takich prezentów gracza z USA? Ciężko powiedzieć, wszystko wskazuje po prostu na to, że jest słabo dysponowany. Obaj zawodnicy nie za bardzo trafiają pierwszym serwisem, zaledwie na poziomie 50%, więc o grze powinna decydować wymiana i podejmowane decyzje. Tutaj góruje reprezentant Francji.
W pojedynkach h2h raz wygrał Mahut (2-1), lecz było to 7 lat temu na nawierzchni twardej.
Mahut gra solidnie i mecz powinien zakończyć szybko. Jeżeli będzie spotkanie się przeciągało, to uważam iż będą rosły szanse Michała, który w ostatnich meczach grał lepiej w dalszych fazach meczu, natomiast Mahut odwrotnie.
Typ podpieram tym, że Michał może być już trochę zmęczony oraz fakt, że nie gra mu się tutaj najlepiej. Co dodatkowo przemawia za Nicolasem.
edit:
Była spokojna szansa na pokrycie tego handicap&#39;u, no ale cóż, pozostały tylko niewykorzystane BP.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ciężko powiedzieć, wszystko wskazuje po prostu na to, że jest słabo dysponowany. Obaj zawodnicy nie za bardzo trafiają pierwszym serwisem, zaledwie na poziomie 50%, więc o grze powinna decydować wymiana i podejmowane decyzje.
Oglądałeś mecz Ołówka, że tak piszesz?
Słabo trafiają, zależy to u nich od dnia.. a co do podejmowania decyzji to Michał może nie podejmuje najlepszych, jednak on jest bardziej spontaniczny... ma naprawdę spore szanse na wygranie w tym meczu i poprawienie swojej sytuacji w rankingu, a jak wspominał o to mu chodzi...
Ja stawiam na Przysiężnego, gdyż po ciężkich bataliach i słabszych dniach u Michałą przychodzi lepszy dzień, na dodatek lubi grać na trawie...Mahut może pokonał Smyczka czy Williamsa, lecz Tim i Rhyne nie prezentują się najlepiej i poepłniają sporo niewymuszonych błędów... Polak ma szanse całkiem przyzwoite i warto postawić na niego !
Przysiężny @ 5,50 Bet365 ⛔
 
T 125

thespec

Użytkownik
Oglądałeś mecz Ołówka, że tak piszesz?
Słabo trafiają, zależy to u nich od dnia.. a co do podejmowania decyzji to Michał może nie podejmuje najlepszych, jednak on jest bardziej spontaniczny... ma naprawdę spore szanse na wygranie w tym meczu i poprawienie swojej sytuacji w rankingu, a jak wspominał o to mu chodzi...
Niestety nie miałem możliwości oglądać jego meczów (nie znalazłem nigdzie transmisji). Dlaczego tak piszę? Widziałem oba mecze Mahuta, grał bardzo spokojnie i podejmował dobre decyzje.
Bardziej spontaniczny? Co z tego? Popełnia masę błędów, albo inaczej, nie wykorzystuje w ogóle błędów przeciwnika. Takim graniem ma pokonać Mahuta? Coś mi się nie wydaje, aczkolwiek jest to sport i Twój typ może mieć powodzenie.
Zobaczymy jak mecz się potoczy. Fakt, faktem grę Michała oceniam tylko po jego słabych statystykach, dlatego mogę się mylić.
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Berrer-Bautista A. 2 @1.4 expekt
Wczoraj jeszcze po 1.5. Generalnie jakbym nie zobaczyl meczu Bautisty z Klizanem to na pewno bym mnie te kursy zdziwily. Berrer generalnie, czlowiek Stuttgartu, ogral tutaj Chardy&#39;ego i Gimeno, wiec to sa plusy dla leciwego Niemca. Hiszpan jednak - jak wspomnialem - zagral z Klizanem bardzo dobry mecz i bardzo poszla moja opinia w gore o Bautiscie na kortach ceglanych po tym meczu. Przede wszystkim Bautista gra bardzo czysto i madrze. Nie zniechecil go przegrany 1-szy set z Klizanem i wygral Hiszpan dwa nastepne. Mogl Bautista wygrac nawet w dwoch setach, ale w 1 secie, prowadzac 5-4, Klizan wybronil 3 pilki setowe przy swoim podaniu od stanu 0-40. Naprawde duze zaangazowanie wlozyli Bautista z Klizanem w ten meczi oboje bardzo chceili wygrac. Meczu Berrer z Chardym nie widzialem, tylko 3-4 ostatnie gemy i tam obaj zawodnicy w ostatnim secie zostali upomniani przez arbitra, ze przekraczaja limit czasowy przy swoim podaniu. Weteranowi Berrerowi beda pomagac sciany, Niemiec bedzie liczyc na serwis jak zwykle, bo korty w Stuttgarcie zawsze byly ta szybsza cegla, ale na moj gust bedzie to zbyt malo i mecz zakonczy sie jednak koncowym tiumfem Bautisty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom