>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Bastad, Stuttgart & Newport, 8-14.07.2013

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Tylko, że ten &quot;pusiak&quot; Verdasco ostatnio się ogarnął i jest jak na siebie całkiem regularny. Pusiakiem w ostatnim czasie mozna nazwać gwiazdeczkę Dimitrova, który został okrzyknięty nowym Federerem, a dla mnie jest to zawodnik mocno przereklamowany, owszem talent jest, ale ile już takich talentów mieliśmy w ostatnich latach. Ostatnio jego forma to dno i wg mnie Hiszpan go dziś pozamiata w 2 setach...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dimitrov w drugiej połowie sezonu zbytnio nic nie osiągnął na trawnikach widać że jednak nie potrafi się odnaleźć z kimś bardziej doświadczonym jak np. Hewitt czy Zemlja.

Na mączce to też ciągle nie jest jego gra i ostatnią deską ratunku by coś osiągnąć jest gra &quot;u siebie&quot; w Szwecji, a tli się szansa na pierwszy tytuł.

Bułgar po rezygnacji z usług Lundgrena przeszedł do Akademii Tenisa Patrick Mouratoglou przez co długi okres trenował w Paryżu u Francuza, aktualnie Dimitrov dostał wolną rękę od partnera Sereny Williams i przeszedł do innej Akademii którą ma na miejscu u siebie w Szwecji, a trenują go założyciele czyli Magnus Norman, Nicklas Kulti i Mikael Tillström.

Dodam tylko że Elias Ymer też jest wychowankiem &quot;Good to Great&quot;, a przecież rywalizował z Dimitrovem i mecz był na styku bo Elias przegrał 57 26 46 nie wiem czy mecz był czysty ale to już nie moja sprawa.

Dimitrov dał pokazać się Ymerowi, w debla przegrał z inną parą deblistów w której gra Szwed, oglądając jego wszystkie mecze w Bastad jest zmobilizowany jak i wiedział od początku że to jest taki idealny turniej jeszcze przed wylotem do USA by zdobyć swój pierwszy tytuł.

Mączka w Bastad jest szybsza niż te zwykłe claye i zagrania Dimitrova tutaj idealnie się plasują, a że gra na mączce ma czas na skorygowanie swojego ustawienia którego nie miał lub nie potrafił tak szybko to zrobić na trawie czy na poprzednich turniejach na mączce ceglanej.

Presja ze strony Akademii jest jak i Szwedzi mają tutaj swojego faworyta właśnie w osobie Dimitrova, też lubię Bułgara osobiście liczę że dzisiaj zanotuję zwycięstwo nad Verdasco który ma zwyżkę formy, ale z nim to nigdy nic nie wiadomo.



Zagrałem to po spotkaniu z Pippo Volandrim, liczę dzisiaj że jeśli Dimitrov polegnie to urwie seta lub będzie prowadził z breakiem to będzie możliwość skontrowania udział w finale Bułgara.
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Dimitrov - Verdasco 1.68 Come On ✅✅
To co gra ostatnio Dimotrov w porównaniu z Verdasco to jest porażka. Forma Hiszpana zdecydowanie idzie w gore. Rozegrał ostatnio na trawie mecze swojego życia na tej nawierzchni. Bułgar chyba nie wytrzymuje presji medialnej. Juz w pierwszej rudnie bardzo sie meczył. Ogolenie to nie jest ten sam zawodnik, który pokonał kilka tygodni temu Djokovicia. Gram zdecydowanie w strone Fernando.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dimitrov - Verdasco 1.68 Come On
To co gra ostatnio Dimotrov w porównaniu z Verdasco to jest porażka. Forma Hiszpana zdecydowanie idzie w gore. Rozegrał ostatnio na trawie mecze swojego życia na tej nawierzchni. Bułgar chyba nie wytrzymuje presji medialnej. Juz w pierwszej rudnie bardzo sie meczył. Ogolenie to nie jest ten sam zawodnik, który pokonał kilka tygodni temu Djokovicia. Gram zdecydowanie w strone Fernando.
???? G. Dimitrov vs F. Verdasco dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.290
Stawka: 80 | Do wygrania: 103.20 PLN
PinnacleSports
Masówka na Dimitrova i Berlocqa - pewnie będzie masowa porażka ... Ja w przeciwną zatem stronę - pod prąd!!
Śmieszą mnie takie analizy jak powyższa ???? Taaaa, Dimitrov gra &quot;porażkę&quot;, nie wytrzymuje presjii medialnej ???? Litości!! JA bym nie robił też sensacji z postawy Dimitrova w meczu z młodym Ymerem - młokos grał u Siebie więc często tak bywa, że w takich przypadkach młodziaki walczą (patrz Edmund, Kozlov itd). Volnadrii to też nie jest chłopiec do bicia na CLAY więc też mnie nie dziwi strata seta przez Dimitrova.
Ktoś już wcześniej wspominał, że Dimitrov tutaj w Szwecji w zasadzie czuje się jak w domu i wiele w tym racji, a teraz w końcowej fazie turnieju nie będzie już przelewek i Bułgar będzie grał w pełni skoncentrowany. Pokazał to już w meczu z Monaco, gdzie też nie był faworytem a wygrał dosyć przekonywująco... Owszem, może i Monaco popełniał wiele błędów ale czy tenis nie jet grą błędów??? Ja bym dziś absolutnie nie skreślał Dimitrova, ba, wg mnie poradzi sobie zaskakująco łatwo z Verdasco.
Owszem Verdasco ostatnio super forma, QF na Wimledonie itd itd. Od kilku tygodni Verdasco wygląda fajnie, walczy o każdą piłkę, doświadczenie procentuje. Nasuwa mi się jednak pytanie czy i ile Verdasco na takim poziomie może grać??? 30stka na karku i u takich zawodników utrzymanie równej dobrej formy przez dłuższy okres może być problemem... Wcale nie twierdzę i nie opieram typu na spadku formy akurat meczu z Dimitrovem, ale kryzys czy chwilowe załamanie formy musi prędzej czy później przyjść... Jak się mocno postawi Dimitrov to apekt przygotowania fizycznego też może mieć znaczenie.
W tym meczu widzę 50/50 - Bułgar jest chimeryczny, potrafi ograć w zasadzie każdego, więc w zasadzie w tym meczu będzie się liczyła dyspozycja dnia. Ja gram w stronę Dimitrova licząc, że wygra ten turniej ????


???? T. De Bakker/C. Berlocq (O 22.5) dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.060
Stawka: 70 | Do wygrania: 74.20 PLN
PinnacleSports
Bez szerszej analizy dokładam OVER w meczu De Bakkera z Berlocqiem. Skoro Berdych miał problem z łamaniem De Bakkera to i Berlocq łatwo mieć nie będzie. Z drugiej strony Carlos to walczak, więc wątpię żeby się tutaj skończyło w dwóch setach jak stawką jest finał turnieju !!
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Owszem, może i Monaco popełniał wiele błędów ale czy tenis nie jet grą błędów???
Nie wiem w ogóle co to jest za argument? Każda gra jest grą błędów. Popełniasz błędy to przegrywasz. Tylko, że w tenisie w przeciwieństwie do gier zespołowych, nie ma kto tego błędu za Ciebie naprawić. Monaco grał źle i Bułgar to wykorzystał. Dziś wydaje mi się, że Hiszpan, w przeciwieństwie do Argentyńczyka nie będzie &quot;wymiatał&quot; przy swoim serwisie jak nie przymierzając nasza Isia (bo wczoraj Monaco przeżywał katusze przy każdym swoim gemie serwisowym) i moim zdaniem to wystarczy do sukcesu. Jak będzie zobaczymy ;)
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
De Bakker ( +1,5 ) vs Berlocq 1
1,65 Unibet
Obaj gracze prezentują przyzwoity poziom w turnieju, mimo wszystko bardziej mnie przekonuje gra Holendra tym bardziej że pokonał lepszych graczy od siebie. Widziałem mecz z Berdychem, jeśli zagra tak dobrze nie będzie miał problemu z wywalczeniem seta z Argentyńczkiem, który często się dekoncentruje. Stawka ogromna, bo finał i nie wierzę aby tym bardziej Berlocq wygrał do zera.
⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Stuttgart
???? Fognini F. - Bautista-Agut R.
Bautista-Agut R. +1,5 sets ::: 1,92 ::: Pinnacle ::: 3/10
Napiszę już trzeci raz, że Hiszpan Bautista-Agut to fajny waleczny młody chłopak. Na pewno w tym meczu powalczy, trafił z formą na turniej i w meczu z Fogninim wcale nie jest bez szans. Pokonał go już w 5 setówce na Australian Open, a korty tutaj w Niemczech to nie jest 100% prawdziwa mączka, co bardziej moim zdaniem faworyzuje właśnie Hiszpana. Włoch ma słabą psychikę, często traci sety i do tego nie wierzę w ten jego mecz z Haase, bo rok temu również Tommy Haas odpadł w II rundzie w Stuttgarcie by później wygrać turniej w Hamburgu. Vamos Bautista-Agut!
Wynik: 6:1 6:3 ⛔
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Fognini F. - Bautista-Agut R.
Bautista-Agut R. +1,5 sets ::: 1,92 ::: Pinnacle ::: 3/10
Napiszę już trzeci raz, że Hiszpan Bautista-Agut to fajny waleczny młody chłopak. Na pewno w tym meczu powalczy, trafił z formą na turniej i w meczu z Fogninim wcale nie jest bez szans. Pokonał go już w 5 setówce na Australian Open, a korty tutaj w Niemczech to nie jest 100% prawdziwa mączka, co bardziej moim zdaniem faworyzuje właśnie Hiszpana. Włoch ma słabą psychikę, często traci sety i do tego nie wierzę w ten jego mecz z Haase, bo rok temu również Tommy Haas odpadł w II rundzie w Stuttgarcie by później wygrać turniej w Hamburgu. Vamos Bautista-Agut!
Wynik:
???? F. Fognini vs R. Bautista Agut dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 3.390
PinnacleSports

???? Fabio Fognini - Roberto Bautista-Agut(+1,5 seta) dla Mecz WYNIK ?
KURS: 1.95
Expekt

Jedyne z czym się nie zgadzam to &quot;Hiszpan Bautista-Agut to fajny waleczny młody chłopak&quot; - młody to on już nie jest, bo 25 lat jak na tenis to już garcz doświadczony...
Po za tym to również wg mnie wygra Hiszpan. Fog mnie nigdy nie przekonywał, nigdy za nim nie przepadałem, jest zawodnikiem chimerycznym i w zasadzie tylko on wie czy chce mu się grać czy nie...Taka &quot;panienka&quot; na korcie... Tutaj narazie bez straty seta, ale już w pierwszym meczu z Wardem widziałem w jego grze przestoje i słabe chwile, które owocowały przełamaniami w stronę Warda... Fakt, że Ward później nie potrafił dowieść przełamań i dał się łatwo odłamywać, ale to już pokazało, że Fog nie ma ustabilizowanej gry. Tutaj pojawia się szansa dla Roberto. Hiszpan aktualnie w tym sezonie bardzo solidnie gra, potrafił powalczyć nawet z swoim idolem Ferrerem na WImbledonie urywając mu seta. Teraz pojawia się szansa na wygranie tego turnieju i jestem przekonany, że to Hiszpan będzie stroną agresywniejszą w tym meczu. Kurs moim zdaniem nieco za wysoki więc standardowo w takie coś z przyjemnością wchodzę i próbuję.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
De Bakker ( +1,5 ) vs Berlocq 1
1,65 Unibet
Obaj gracze prezentują przyzwoity poziom w turnieju, mimo wszystko bardziej mnie przekonuje gra Holendra tym bardziej że pokonał lepszych graczy od siebie. Widziałem mecz z Berdychem, jeśli zagra tak dobrze nie będzie miał problemu z wywalczeniem seta z Argentyńczkiem, który często się dekoncentruje. Stawka ogromna, bo finał i nie wierzę aby tym bardziej Berlocq wygrał do zera.
Dobrze??Gdyby nie to,że Berdych grał na pół gwizdka i walił błąd za błędem,w tym kilka DF to Holender już by był dawno spakowany.
De Bakker to na wymianach niczego nie pokazuje,owszem czasem coś mu wyjdzie,ale dużo piłek nawet tych najprostszych wali w auty.Powiedz mi jak można spod siatki mając pusty kort walić półmetrowe auty?Zauważyłem kilka takich zagrań z Berdychem i Schwartzmanem,który również się nie popisał odwalając cyrki.
Wystarczy,że dziś Argentyńczykowi będzie dobrze siedział serwis i o 2-0 dla niego jestem spokojny,bo na wymianach to Holender nie ma czego szukać.
W końcu fart Piekarza się skończy ????
Berlocq 2-0@2.00 b365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
acetate 474

acetate

Użytkownik
N. Mahut/M. Russell - over 22 @ 1.917 (Pinnacle)

Sporo osob dzis skazuje wrecz na pozarcie gospodarza Russell&#39;a przez Francuza. Russell zaskoczyl mnie swoja gra, pokonanie rewelacyjnie grajacego ostatnimi czasy na trawie Sijsling&#39;a robi wrazenie. Trzymal pewnie serwis, a jesli go tracil, odlamywal rywala, doprowadzajc do 3 TB. Mahut pewnie pokonal swoich rywali, jednak nie byli oni strasznie wymagajacy (nasz Michal czy Smyczek). Tak naprawde wystarczy, zeby w dwoch setach ugral po 5 gemow, wynik w stylu 5:7, 5:7 pokryje linie. Zaufam dzis Jankesowi i jego serwisowi.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Bardzo się dziwie, że nikt nie gra w stronę Hewitta. Rok temu obaj Panowie spotkali się w finale. Lepszy był Isner, który w sumie bardzo często tu wygrywa. Ale teraz John po kontuzji nie gra szału pomimo że nie stracił tu jeszcze seta ale wygrać po 2 tie z dziadkiem Ivo dobrej gry nie pokazuje. Natomiast Hewitt w ostatnim meczu stracił seta ale grał z będącym w formie Hernychem. Ja stawiam na Hewitta po dobrym kursie oraz +1,5 seta.
Hewitt L. Aus) - Isner J. (Usa) +1,5 seta 1 kurs 1,47 Pinnacle
oraz Hewitt win 2,35 ten sam buk. +++
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
John Isner - Hewitt, L / Tie Break w meczu TAK (1.68)
Oczywiście, każdy kto zna obu zawodników i ich potencjał z pewnością wie, że kiedy się ze sobą spotykają, mecze są równie zacięte jak i bardzo ciekawe.
Isner, bije asy, za asami, i czasem swoje podanie wygrywa właśnie w ten sposób, natomiast po drugiej stronie siatki, Australijczyk, który mimo swojego doświadczenia, dalej głodny jest zwycięstw. Return, też swoje zrobi w tym meczu Leytona, z pewnością nie będzie miał głowy spuszczonej w dół, i będzie walczył do końca. A John, wiadomo w swoim kraju będzie chciał zrobić wszystko żeby nie zawieźć kibiców, dlatego idę w lekko bezpieczną stronę w stronę TIEbreaka.
http://betcityru.com/
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Carlos Berlocq [ARG] vs. Fernando Verdasco [ESP]
Typ: Verdasco -3.5 gema 1.83 Come On
Jad dla mnie Verdasco powinien sobie łatwo poradzic a Carlosem, dzieli ich róznica do najmniej klasy. Hiszpan osiągnął bardzo wysoka forme i utrzymuje ja juz od jakiegos czasu. Argentyńczyk gra solidnie ale jego sezon jest w kratke, rzadko wygrywa z zawodnikami z ,,czołówki&quot;. Lewo reczny hiszpan napewno postawi trudne warunki. A jesli serwis bedzie wchodził i nie bedzie dużo DF to zwyciestwo z pokryciem handicapu jak najbardziej mozliwe ????
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Carlos Berlocq [ARG] vs. Fernando Verdasco [ESP]
Typ: Verdasco -3.5 gema 1.83 Come On
Jad dla mnie Verdasco powinien sobie łatwo poradzic a Carlosem, dzieli ich róznica do najmniej klasy. Hiszpan osiągnął bardzo wysoka forme i utrzymuje ja juz od jakiegos czasu. Argentyńczyk gra solidnie ale jego sezon jest w kratke, rzadko wygrywa z zawodnikami z ,,czołówki&quot;. Lewo reczny hiszpan napewno postawi trudne warunki. A jesli serwis bedzie wchodził i nie bedzie dużo DF to zwyciestwo z pokryciem handicapu jak najbardziej mozliwe ????
???? Carlos Berlocq v Fernando Verdasco (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz WYNIK 75 61 ⛔⛔⛔
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2.50
Stawka: 80 | Do wygrania: 120 PLN
Bet365
Ja bym tutaj był mocno ostrożny przed skreślaniem Berlocqa w dzisiejszym finale... Wiadomo, finały rządzą się swoimi prawami i nie zawsze wygrywa faworyt, ba, często zdarzają się niespodzianki ???? Oczywiście nie twierdzę, że i tak może być i tym razem, ale kurs na WIN Verdasco zupełnie nie adekwatny do ryzyka trafienia... Wg mnie Carlos się dziś mocno postawi, na CLAY grać potrafi, jest bardzo waleczny co pokazał wczoraj przykładowo w meczu z DeBakkerem, gdzie jak go Holender łamał to od razu odpowiadał odłamaniem. Tutaj Carlos pokonał już solidnych calyowych graczy takich jak Ramos czy Zeballos. Przeciwko Verdasco grał raz, rok temu i Fernando wygrał 75 76 w tamtym spotkaniu. Dziś wg mnie będzie podobnie i moim zdaniem seta Berlocq urwie Hiszpanowi, ale z drugiej strony Verdasco też nie pozwoli sobie na gładką porażkę i też seta powinien ugrać... Pokazał dobrą grę przeciwko Dimitrovowi ale miał w tamtym spotkaniu też i momenty słabszej gry w których popełniał pod rząd kilka UE. Jak dziś to się ponownie przytrafi to otwiera się szansa na seta dla Berlocqa.
Stawiam zatem na 3setówkę po całkiem fajnym kursiwie ????

EDIT po meczu:
eeeh, wiedziałem że się Carlos postawi, ale że aż tak zleje Verdasco to się chyba nikt nie spodziewał...
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Hewitt- Isner ✅
Typ: Hewitt
Kurs: 2,30

Dziś zobaczymy mecz finalistów z zeszłego roku. W 2012 wygrał Big John, dziś natomiast wydaje mi się z Leyton zrewanżuje się rywalowi. Jeśli Leyton zagra na swoim przyzwoitym wysokim poziomie to nie widze Isnera w tym meczu. Panowie spotykali się ze soba 5-krotnie, 4 razy zwyciesko wychodził australijczyk. Coś mi sie wydaje, ze po Wimbledonowej klesce Hewitt bedzie chciał się tym turniejem zrehabilitować i go wygrać. Motywacji na pewno nie zabranie przeciwnikowi, który gra przed własną publicznością, natomiast jeśli chodzi o argumenty czysto tenisowe więcej ich dostrzegam po stronie Hewitta - poruszanie sie po korcie, asortyment zagrań, natomiast Isner może postraszyć serwisem i publicznością która będzie go intensywnie wspierać.

PS I nie dam rady czytać wypocin moderatora -Kubamajcher, ktory ma tyle pojecia o tenisie co ja o golfie. Gdyby ktos gral Twoje typy to byłby na grubym minusie. Bautista,Bautista+1,5 seta, dmitrov, berloq-fognini over wszystko ⛔ ⛔ i nie tylko. Cieszy mnie tylko to, ze nigdy nie korzystałem z Twoich typów. Dziś widze, ze proponujesz over 2,5 seta verdasco, berloq, moim zdaniem natomiast bedzie 2:0 dla Verdasco po kursie 2,00 ⛔ . Jak wynik bedzie pokaże czas. Pozdro
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Monroe-Stadler 1.61 bet365
Dlaczego tak? panowie nie stracili tutaj seta, pokonali Nestora i Linsdtedta, czyli parę numer jeden. bardzo dobra gra Monroe i Stadlera sprawiła że są od krok od zwycięstwa w turnieju. Oglądałem ich dwa razy i dwa razy zrobili na mnie duże wrażenie, tutaj w tym turnieju nawet nie byli zagrożenie stratą seta. A ich rywale? Berlocq i Ramos? Berlocq gra właśnie mecz z Verdasco, czyli jakieś zmęczenie już może być, do tego panowie z trzech rozegranych meczy aż dwa razy musieli grać super tibreaki. Wiadomo to jest tenis wszystko może się zdarzyć, ale zdaję mi się iż powinna wygrać para Monroe-Stadler.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dobrze wam radzę nie grajcie Lleytona, to bardzo lubiany przez Isnera turniej, dobrze sobie tu radzi, wątpie żeby tu przy serwisie Amerykanina, Hewitt miał jakąkolwiek szansę na przełamanie, u Lleyton jeden słabszy gem serwisowy i będzie po seice, w TB też większe szanse ma gracz z potężnym serwisem, Jak dla mnie to Isner będzie dzisiaj górą.
Verdasco złapał dobrą formę, Berloq grał wczoraj z amatorem Bakkerem tak że się płakać chciało, cienki bolek z niego, jeśli miał problemy z tym naprawdę beznadziejnym Holenderskim grajkiem to ja nie widże go z Nando dzisiaj.
2-0 Verdasco
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Stuttgart
Mecz: Fognini F. - Kohlschreiber P.
Data: 14.07.2013 16:00
Typ: 0:2
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dzisiaj o 16:00 finał turnieju w Stuttgarcie na nawierzchnii ziemnej. Faworytem jest reprezentant gospodarzy Kohlschreiber i wedug mnie nie powinnien dzisiaj zawieść. 25 w światowym rankingu Niemiec na drodze do finału pokonał Niemca Langera 7;5, 6:2, Gaela Monfilsa 6:4, 6:4 oraz Rumuna Hanescu 6:3, 6:3, natomiast Fognini odprawił z kwitkiem dobrze dysponowanego Warda 6:3, 7:6, następnie Leonardo Mayera 6:1, 6:3, Tommiego Haasa 6:2, 6:4 oraz Bautiste Roberta 6:1, 6:3. Kursy na Włocha drastycznie spadają i nie wiem czego tak jest, być może dużo osób stawia na niego patrząc na to kogo pokonał w poprzednich rundach. Rzeczywiście wygrana z Haasem na niemieckiej ziemii może budzić podziw, jednak pamiętajmy, że dzisiaj w takim meczu Kohlschreiber napewno da z siebie 100% możliwości, a grać też potrafi, skoro na tym turnieju pokonał zawsze groźnego Monfilsa czy dobrze grającego na ziemi Viktora Hanescu. Włoch to 31 zawodnik w światowym rankingu, co prawda preferuje zdecydowanie bardziej ziemie niż trawe, jednak nie wydaje mi się, ażeby mógł dzisiaj pokonać Kohlschreibera. Co prawda w tym sezonie Fognini potrafił wygrywać na ziemi z Berdychem czy Gasquetem po 2:0 w Monaco czy dwukrotnie z Seppim, jednak Kohlschreiber to bardziej doświadczony gracz, który bardziej do mnei przemawia. Potrafił na Rolandzie Garosie prowadzić wyrównany bój z Djokoviciem, przegrywając ostatecznie 1:3, więc dzisiaj z Fogninim stawiam na 2:0 dla Niemca.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
ATP Newport USA, grass
Nicolas Mahut - Leyton Hewitt
Moim zdaniem w finale górą będzie Francuz, który w półfinale odprawił szybciutko Russela, a Australijczyk jednak musiał męczyć się 3 sety z Isnerem. Na dodatek moim zdaniem lepszy tenis na trawie prezentuje Francuz - jest on bardziej ofensywny. Hewitt częściej gra na przerzut, wyrzucający serwis do linii i ganianie przeciwnika. W meczu z Isnerem na dodatek popełnił sporo podwójnych błędów serwisowych, co może być wodą na młyn dla Mahuta, który zaś swoje podanie trzyma perfekcyjnie (o ile dobrze pamiętam, ani razu nie dał się przełamać w tym turnieju). Podsumowując, styl gry i kapkę więcej odpoczynku przemawia za Francuzem.
Typ:
Mahut @1,92 Unibet ????????????✅✅✅ Co to było, to ja nie wiem. ????
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Smyczek T./Williams R. - Mahut N./Roger-Vasselin E. 1.66 Bet365
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest para francuska. Amerykanie graja ze soba zaledwie od tego turnieju, zebrali sie specjalnie tylko na turniej w Newport. Francuzi natomiast graja juz ze soba od 3 lat i przegrali tylko 6 pojedynków wygrywajac 22. Mahut zdecydownaie bedzie chciał siegnac takze po zwyciestowo w deblu i zdobyc podwojna korone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom