>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Australian Open (16.01.2023 - 29.01.2023)

Status
Zamknięty.
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Wielkie gratulacje za Lehecke i szacunek za typ, nie spodziewałem się, że Auger tak siądzie mentalnie i przegra aż dwa taje, był gorszy w tym meczu i nie ma co do tego wątpliwości, jeszcze raz gratki za typ ja się spodziewałem czegoś innego

Jednocześnie gram tak samo jak Ty Tsitsipas (1.46) fortuna, prezentuje świetny tenis na tym turnieju, rywal już po jednej pięciosetówce może się to odbić jak będzie długi mecz, poza tym Grek zjada go pod względem potencjału i umiejętności, dobrze funkcjonuje mu tutaj bh a to ważne w jego grze, również nadzwyczaj dobrze returnuje. myśle że będzie win spokojny
Dzięki, pewnie bym się na to nie odważył gdyby nie fakt, że widziałem poprzednie dwa mecze Lehecki i Augera tutaj. Różnica była ogromna.
Jak zagra z Tsitsipasem w ćwiartce, to może powalczyć i seta mu na pewno powinien urwać
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Rublev 2,1➕

Rublev gra tutaj bardzo dobrze,Rune również,ale mam wrażenie,ze Rune mimo wszystko gorzej.Nie czaje rosnących kursów na Rubleva,owszem w h2h 10 dla Rune,i to jesienią,ale to była hala i tu dodatkowo best of five.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +229
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut Tommy Paul over 34.4 gema @1.53
Alex de Minaur Novak Djokovic over 31.5 gema @1.53
@2.34


AO, 6:00. Większość twierdzi, że skoro Hiszpan odprawił ledwo chodzącego Murray'a to z Paulem będzie miał kłopoty. Nie koniecznie wg mnie. Murray w mojej ocenie pokazał dobry tenis, szwankowała szybkość, która przy mądrej, rozrzucającej grze Aguta była właściwie gwoździem do trumny Szkota. Ze zmęczenia popełniał też błędy (około 13,5 błędu na set), czym pomógł Agutowi, jednak włączmy tu tylko czynnik zmęczenia. Paul gra troszkę "siermiężnie". Tu upatruję szansy Aguta bo to inteligentny gracz, może gburowaty i czasami mało kurtuazyjny ale poziom trzyma.On umie grać z tego typu zawodnikami, poza tym nie widzę miejsca w ćwierćfinale Wielkiego Szlema dla kolesia z 4. dziesiątki rankingu. Przeciwko sobie grali 4 razy, trzykrotnie wygrywał Hiszpan w tym ich jedyny pojedynek na nawierzchni twardej w sierpniu 2021 roku w Toronto.

AO, 9:00. Warsztat Djoko jest nieporównywalny z jego rywalem - de Minaurem. Nie ma właściwie elementu w którym Serb ustępowałby Australijczykowi. Jednak jest to ostatni Australijczyk w turnieju i trybuny będą dla niego "wydłużeniem rakiety". Dopuszczam do głowy szybkie 3:0, jednak nie ukrywam że mam nadzieję iż Kangur powalczy. Niewątpliwie jest to najtrudniejszy z dotychczasowych rywali Serba w turnieju, stąd uważam że mecz będzie pełny walki. 6:4, 6:4, 7:5 i jestem zadowolony.
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Rublev @ 2,15

Niestety w trasie i jak zdążę przed meczem to naskrobie coś.
Duńczyk nie miał tutaj rywala tego pokroju, Rublev stracił tutaj na 10 setów tylko raz własne podanie. Nie uważam, aby to Rune był w tym spotkaniu faworytem. Będzie jak zwykle mocno że storny Ruska.

AO 3/3 (100%)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +372
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Djokovic wygra AO @1.47

Nie chce dublowac typu zagranego pre, bo wisza mi az 3 kombinacje zagrane na turniejowa wygrana Serba. Nie wiem czy sie przyznawac do tej ilosci, bo ewentualan porazka Serba bedzie bolesna finansowo, ale bede zdziwiony jezeli to sie nie wydarzy, a to ostatnia szansa, by zrobic to po minimum przyzowitym kursie jeszcze. Glupio cytowac swoj post, ale tu musi byc "statement" Serba. Troche zaczalem sie obawiac tego uda Djokovica podczas turnieju, ale Djokovic lubi takie dramatyczne sceny, dzis jednak z de Minaurem hasal az milo. Kilka dni do konca turnieju, wiec czekac tez na rozstrzygniecie nie trzeba jakos dlugo.

Djokovic wygra AO @1.75

Po tych wszystkich perypetiach z zakazami to Djokovic bedzie miec cos do udowodnienia. Serb wygrala 9 turniejow w Melbourne, wiec to 10 wygrana bylaby symboliczna i sa duze sznase, ze tak sie stanie, a Djokovic wroci do wyscigu w liczbie wygranych szlemow.
Oczywisice zaklad do skombinowania przy takim kursie rowniez.
 
Ostatnia edycja:
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Djokovic wygra AO @1.47

Nie chce dublowac typu zagranego pre, bo wisza mi az 3 kombinacje zagrane na turniejowa wygrana Serba. Nie wiem czy sie przyznawac do tej ilosci, bo ewentualan porazka Serba bedzie bolesna finansowo, ale bede zdziwiony jezeli to sie nie wydarzy, a to ostatnia szansa, by zrobic to po minimum przyzowitym kursie jeszcze. Glupio cytowac swoj post, ale tu musi byc "statement" Serba. Troche zaczalem sie obawiac tego uda Djokovica podczas turnieju, ale Djokovic lubi takie dramatyczne sceny, dzis jednak z de Minaurem hasal az milo. Kilka dni do konca turnieju, wiec czekac tez na rozstrzygniecie nie trzeba jakos dlugo.



Oczywisice zaklad do skombinowania przy takim kursie rowniez.
Na Unibet masz za 1.58 teraz.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Teoretycznie nie ma z kim przegrać Medvedeva już nie ma , Zvereva też Kyrgios i Alcaraz nie wystartowali , Novak raczej poza zasięgiem Kordy i Tsitsipasa hm raz przegrał z Rublovem w Belgradzie na cleyu i raz z Khatchanovem na hardzie w Paryżu na hali choć nie pamiętam chyba grali na dywanowej nawierzchnii i tutaj widział bym jakieś małe szanse.
Jest jeszcze coś Ben Shelton i tu jest jedna wielka niewiadoma ???????
1.58 nawet na Novaka ??? na Magdę Linette jest 17:)))
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Teoretycznie nie ma z kim przegrać Medvedeva już nie ma , Zvereva też Kyrgios i Alcaraz nie wystartowali , Novak raczej poza zasięgiem Kordy i Tsitsipasa hm raz przegrał z Rublovem w Belgradzie na cleyu i raz z Khatchanovem na hardzie w Paryżu na hali choć nie pamiętam chyba grali na dywanowej nawierzchnii i tutaj widział bym jakieś małe szanse.
Jest jeszcze coś Ben Shelton i tu jest jedna wielka niewiadoma ???????
1.58 nawet na Novaka ??? na Magdę Linette jest 17:)))
Też przed turniejem miałem grać końcowy triumf Novaka, ale ciągle coś za mną chodziło, że będzie jakaś niespodzianka. Nawet nie widziałem jeszcze o tych problemach mięśniowych. Wydaje się, że w drabince nie ma już nikogo, kto mógłby zatrzymać Serba. Rublow jest za krótki, a Korda jeśli przejdzie Chaczanowa, to już półfinał może być dla niego kresem fizycznym, bo w starciu z Hurkaczem miał bardzo ciężkie momenty i nawet do piłek nie biegał.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Lehecka vs Tsitsipas @ dokładny wynik 1:3 może gdyby Czech wykorzystał te brejki w 3 secie przy stanie 3-3 to by dowiózł tą przewagę i ugrał tego seta.. niestety

Tsitsipas w sztos formie i jeśli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy to raczej powinien z tym co prezentuje zameldować się w finale z Djokovicem, więc nie będę skupiał się tutaj na nim.
Nie wydaje mi się by to spotkanie było dla Greka spacerkiem i wykonał tutaj egzekucję tak jak zrobił to Djoko z De Minaurem. Czech zaimponował bardzo odprawiając takich zawodników jak Norrie i Auger Aliassimme, wygląda tutaj bardzo dobrze, bardzo duży progres pod kilkoma względami od turnieju w Next Gen. Teraz czeka go jeszcze trudniejsze zadanie w postaci jednego z głównych kandydatów, swoje będzie też robić etap na jakim jesteśmy ale liczę na Czecha że pokaże poprostu to co pokazywał do tej pory i nawiąże równorzędną walkę, przynajmniej z jednym setem na swoim koncie.
 
Ostatnia edycja:
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Co do typu na WIN Djoko w całym AO to na logikę i stan drabinki popieram i sam bym to chętnie zagrał tylko jest jedno ale...
Mianowicie po kursie 1.47 chyba nie bardzo się opłaca, gdyż obecnie można spokojnie pograć po kursie 1.18/1.19 na wygraną w ćwierćfinale, do tego w finale zakładając że znajdzie się Tsitsipas to kurs będzie nie mniejszy niż 1.20 i z tego już się robi kurs 1.42/1.43 więc w półfinale z kimś z pary Shelton/Paul kurs by wychodził ok. 1,02/1,03 więc wychodzi na to, że lepiej grać każdy mecz z osobna i wyjdzie wtedy i tak sztucznie wyższe AKO + mamy większy wpływ.

Co do unibet to się nie wypowiadam, ale jeśli tam jest 1.58 to już lepiej, ja olałem tego buka bo każdy zakładam miałem weryfikowany przez ich analityków więc stawianie poniżej 100 zł nawet było problematyczne, ale ich support twierdził, że nie mam limitów. Jak ktoś ma w miarę "normalne konto" tam to na pewno lepszy wybór niż 1.47 które z czystej matematyki jest poniżej wartości.
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Lehecka wygra seta 1,85 superbet
Jiri wygląda tutaj znakomicie. Skoro do tej pory presja nie dała o sobie znać, to teraz powinno być podobnie. Czech gra bez żadnych kompleksów. Gdyby nie to, że na początku meczu z Augerem miał jeden słaby gem serwisowy, to pewnie odprawił by go w 3 setach.
Po drugiej stronie bardzo dobrze grający tutaj Tsitsipas. Grek wydaje się być faworytem do zagrania w finale z (Djokiem?), ale trzeba też pamiętać, że Stefanos, to nie jest ktoś kto wystrzega się błędów. Do czasu rozpoczęcia 3 seta z Sinnerem grał turniej perfekcyjny, ale kolejne dwa sety mogą być jakimś małym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem.
Dlaczego? A no dlatego, że Sinner pierwsze dwa sety grał dosyć zachowawczo i przegrał je bez walki. Jednak później zaczął grać agresywnie i Tsitsipas zaczął popełniać błędy. Gdyby 5 set Sinner zagrał na równie wysokim poziomie i wystrzegał się DF, to Greka mogłoby w turnieju już nie być.
Dlaczego ten 3 i 4 set meczu z Włochem, to dobry prognostyk dla Lehecki? Czech gra bardzo agresywnie, mocno uderza i nie jest bierny w swojej grze. Serwis też funkcjonuje doskonale. W tym turnieju z każdym przeciwnikiem bardzo mocno dominował w statystyce wymiany powyżej 5 uderzeń. Najskutencziejszy jest pomiędzy 5 a 9 odbić, bo gra mocno agresywnie i przeciwnik wchodzi w tryb głębokiej defensywy. Uważam, że jeśli utrzyma poziom, to powinien w tym meczu wygrać minimum jednego seta, a w singlu pogram też zwycięstwo Lehecki, bo uważam, że naprawdę go na to stać, jednak Stefanos na pewno musi mu w tym pomóc, a tego też nie wykluczam.
Lehecka 6,00 superbet

Do tego dorzucam Typ na Korde 1,75 superbet
Post automatycznie złączony:

Do tego chyba próbuje pograć, że Novak nie wygra turnieju. Wiem, że może to wbrew logice i on trochę wyolbrzymia ten uraz, bo z Minaurem grał świetnie, ale w meczu z Dima naprawdę słabo wyglądał fizycznie i utykal na nogę. Gdyby po drugiej stronie siatki stał ktoś inny, to Serba mogłoby już nie być w turnieju. Myślę, że po takim fajnym kursie warto spróbować, bo prócz tego, że Djokovicowi może przeszkodzić zdrowie, to jeszcze jest szansa, że ktoś przeciwko niemu zagra mecz życia i go wyeliminuje.
Djokovic nie wygra AO 2,60 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Bonzi/Rinderknech wygrają seta @1.46 STS ehh słabo zagrali... Spodziewałem się po nich czegoś więcej...

Francuzka para zagra ze świetnie grającą w zeszłym sezonie oraz w tym parą Nys/Zielinski. Francuzi radzą sobie nadzwyczaj dobrze w tym turnieju. Zazwyczaj nie grają ze sobą. Praktycznie startują razem na wielkich szlemach. Skłaniam się ku wygraniu przez nich przynajmniej jednego seta z powodu iż zagrali po prostu bajecznie w poprzedniej rundzie z parą dobrze znaną Cabal/farah. Jak zobaczyłem statystyki to aż nie mogłem uwierzyć. Ponad 70 winnerow przy tylko 9 niewymuszonych błędach. To jest jakiś kosmos. Obaj świetnie i mocno serwują. Nys i Zieliński ograli w tym turnieju 3 mocne pary. W każdym meczu grali 3 sety. Myślę, że jak Francuzi zagrają na takim samym poziomie jak w ostatniej rundzie to wygrają przynajmniej ten 1 set.

Chaczanow - Korda 1 @2.20 STS - zwrot... Pięknie leciał 2:0 3-0 i Korda skreczował....

Typuję w tym meczu na o wiele bardziej doświadczonego Rosjanina. Idzie w tym turnieju jak burza. Serwuje bardzo dużo asów. Serwis funkcjonuje jak należy. Ma bardzo dobry forhend. Bardzo dużo wygrywa jak nie serwisem to właśnie kończy forhendem. Twarda nawierzchnia jest jego ulubioną. W poprzednim sezonie dotarł do półfinału US Open. Tutaj jeżeli wygra to również osiągnie półfinał. Korda również idzie jak burza w tym turnieju. Ograł gładko Medvedeva. W turnieju poprzedzającym dotarł do finału gdzie przegrał po 3 setowej walce z Djokovicem. Już w meczu z hurkaczem było widać u niego spore przestoje w grze. Jest to już ćwierćfinał i myślę, ze nerwy i stres mogą u niego już występować i tutaj właśnie upatruję wygraną Karena i tak też próbuje.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Khatchanov - Korda
Kolejny mecz który nie ma wyraźnego faworyta i który ma szansę pójść w dystans i tajbreki dlatego za drobne
Karen Khachanov Over 16 Aces & Sebastian Korda Over 11 Aces
Kurs 5 williamhill
Linie bardzo wysokie zwłaszcza o 12 asów Kordy może być trudno , trudno ale nie nie do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Lehecka +6.5 (1.73) fortuna

Na początku miałem grać w strone Greka, ale ostatecznie po namowie innych znawców z tego tematu decyduje się na Lehecke, który gra tenis jak dla mnie fantastyczny, mega mnie zaskakuje bo spisywałem go na straty w tym turnieju ale pokazał pazur i mega gre w dwóch pierwszych meczach, które długo też nie trwały więc siły są zachowane. Tsitsipas to mega himeryczny gracz z Sinnerem już był zupełnie poza turnejem w pewnym momencie po prostu nie istniał, ale ostatecznie wygrał mecz włączając po prostu pierwsze serwisy na potężnym procencie w ostatniej partii meczu, czy dziś tak będzie? szczerze wątpie, to zawdnik który potrafi zagrać fantastycznie a potrafi zagrać kompletne dno i odpaść w pierwszej rundzie US open, także myślę że Lehecka dziś powalczy i tak jak systematycznie liczyłem na jego przeciwników tak dziś gram w jego kierunku

Djokovic -6.5 (1.87) fortuna

Djokovic udaje kontuzje, co jest u niego standardem, nie jest to gracz typowego fair play z jakiego słynął np. Federer, on po prostu lubi czasami olać jakiś mecz, albo udawać coś na korcie - taki już gracz, jednak tenisowo wybitny, pokazał w ostatnich latach potężną poprawę serwisu i fh, którym bije chyba z dwa razy mocniej niż zaczynał kariere. Gracz który uwielbia Austalian Open wygrywa go seryjnie, w tamtym roku jedynie przec Covid i szczepionki tak naprawdę tutaj nie wygrał tego turnieju bo Nadal na hardzie nie ma z nim żadnych szans już od wielu lat, także myślę że zepnie się na szybkie baty dla Rubleva który też jest wymęczony ostrą pięciosetówką z przyszłym mistrzem (tak uważam) Rune, który już miał go na widelcu ale jeszcze młoda głowa go zgubiła i psim swędem rusek znalazł się w kolejnej rundzie. Tutaj już taryfy ulgowej nie będzie i Djoko jak zagra swoje to go rozjedzie walcem, tak mi się wydaje.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Ben Shelton powyżej 75,5 % punktów przy pierwszym serwisie 1,85 superbet

Obecność obu Amerykanów na tym etapie, to niespodzianka, natomiast o ile po Paulu można było się tego spodziewać, to obecność Sheltona, to wielu szok.
Młody Jankes opiera swoją grę głównie na bardzo mocnym serwisie. Przynosi mu on sporo punktów. Bardzo ciężko go przełamać.
W każdym dotychczasowym spotkaniu nie schodził poniżej podanej wyżej lini przy pierwszym serwisie.
Fakt, że dzisiaj rywal wymagający i chyba najlepiej returnujacy z dotychczasowych przeciwników, to jednak nie jest to aż tak wysoki poziom returnu żeby Shelton mógł mieć ogromne kłopoty. Paul rozgrywa tu świetny turniej i spodziewam się jego Zwycięstwa, więc z jakimś overem win Paula jak najbardziej do grania. Ja Jednak skupiam się tutaj na pierwszym serwisie młodszego z Amerykanów. Paul miał do teraz jednego przeciwnika z mocnym serwisem, czyli Struffa, ale on bardzo słabo serowal w tamtym spotkaniu. Uważam, że ta linia jest spokojnie do zrobienia dla Sheltona, który poniżej 81% w tym turnieju nie schodził.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Koolhof/Skupski 1,3

Powinno być gładko.Hiijkata z Kublerem,przynajmniej level niżej niż ich rywale.

Rublev-Djokovic

Rublev gratu dobrze,z odrobina szczęścia ale wciąż dobrze.Nole rewelacyjnie,ale spodziewam się oporu ze strony Rosjanina mimo wszystko.

Rublev set 1,85
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ben Shelton - Tommy Paul
Ben Shelton Over 16 Aces & Tommy Paul Over 8 Aces - #YourOdds kurs 6.00 willliamhil
Linie wysokie ale jesli zagrają w podobnej jakości serwisowej co w poprzednich meczach do zrobienia
potrzebne 4-5 setów jakiś tajbreak najlepiej nie jeden

24 - 7 Paul w czwartym secie bez asa ciut pechowo.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Rublev - Djokovic
Andrey Rublev Over 14 Aces & Novak Djokovic Over 12 Aces kurs 8.00
wil;iamhill
coż tu już bardzo wysoko ale za drobne w kilka kuponów , potezebne meczycho , przy szybkim 3:0 nie ma szans , ale tak czuję że jesli Rublev doszedł do tego etapu to trochę się tu postawi , ostatni na ATP finals serwowali sobie Asy na wzajem

Rublev 6 asów ale przy siedmiu gemach serwisowych ? a Novak 14 wyluzowany:)
Serb jest pamiętliwy , pamięta to 6:0 w deciderze w Belgradzie:))))
U Pań duzo cikawiej:)
 
Ostatnia edycja:
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Nie orientujecie się, czy zwycięzca każdego wielkoszlemowego turnieju w debla ma automatyczna kwalifikację do turnieju Mistrzów na koniec sezonu, czy to tylko zwycięzca Wimbledonu?

automatically qualify. The eighth spot is reserved for a player who won a Grand Slam event in the current year and is ranked from 8th–20th.

Jeśli 4 turnieje wygrają 3 pary nie kwalifikujące się w top8, to kto zajmuje to ostatnie, ósme miejsce? Ktoś wie jak to działa?
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie orientujecie się, czy zwycięzca każdego wielkoszlemowego turnieju w debla ma automatyczna kwalifikację do turnieju Mistrzów na koniec sezonu, czy to tylko zwycięzca Wimbledonu?

automatically qualify. The eighth spot is reserved for a player who won a Grand Slam event in the current year and is ranked from 8th–20th.

Jeśli 4 turnieje wygrają 3 pary nie kwalifikujące się w top8, to kto zajmuje to ostatnie, ósme miejsce? Ktoś wie jak to działa?
Dlaczego tylko Wimbledonu? W turnieju Finals startuje 8 debli z najwyższym rankingiem Race. Jeżeli jakaś para która wygrała szlema nie jest w top 8 a zajmuje miejsce w top 20 wchodzi do turnieju, kosztem 8 ekipy.
W zeszłym roku dali przepustkę dla triumfatorów Wimbledonu bo nie było za niego pkt. Dlatego też Djokovic który dlugo był w rankingu race na 11 miejscu miał pewny awans.

Ale z reguły deble które wygrywają szlema łapią się w top 8 na koniec roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom