Hurkacz vs. Korda
Korda
1.70

STS

Nie mogę zgodzić się z przedmówcą. Na ten moment nic nie przemawia za Hubertem. Każdy kto oglądał dwa dzisiejsze mecze obu zainteresowanych wie, że spotkanie Rosjanina z Amerykaninem stało na wyższym poziomie. To samo tyczy sie poprzedniej rundy. Gdyby Hurkacza nie było już w turnieju patrząc na to co prezentuje nikt nie mógłby być zdziwimy. Chcą zachować powagę nie możemy porównywać formy obu zawodników bo byłoby to po prostu nie smaczne. Korda aktualnie gra swój najlepszy tenis w życiu i pisanie, że Danił zagrał dziś słabo nie przemawia do mnie. Dlaczego? Dlatego, że najzwyczajniej w świecie Korda na więcej nie pozwolił.

Amerykanin w tym roku rozegrał dziewięć meczów z których wygrał… osiem tracąc przy tym jednego seta, a wygrywając… szesnaście! Jedyna porażka nastąpiła w finale Adelajdy z Novakiem Djokoviciem. Porażka po bardzo, ale to bardzo wyrównanym meczu. Dwóch godnych siebie rywali i ten właśnie mecz był odzwierciedleniem aktualnej dyspozycji Kordy.

STS dodał mecz w ofercie KURS DNIA wiec warto skorzystać. Wszędzie indziej poszły już wyraźne spadki.
Pozostaje przeprosić i usuwam się w cień. Myślałem, że dodałem trochę świeżości temu forum.

Ostatnia edycja:
T 271

typnet1

Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
" Co ma na celu cytowanie swoich trafionych typów skoro mamy opcje edycji posta i tam rozliczamy swoje typy. To dział tematyczny, a nie czat poświęcony niewartościowanym nastolatkom szukającym atencji, poklasku i uznania. Nabijanie sztucznie postów i zaśmiecanie tematu niczemu nie służy."

Gość ma swoje "forum" na FB i swoją stronę płatną, więc trzeba podkreślać przede wszystkim wygrane. To i tak, że Dawid nie wkleił nam tu meeega wygranych z Azarenką m.in 🧐🥸

Btw.
Jak dla mnie jutro do gry tylko dubel

Biorę Dżoka -1.5 seta
Uważam, że noga wytrzyma, a jeśli wytrzyma, to Serb wygra z max stratą seta. Dima kolega od imprezy z Belgradu.. nie będzie miał podskoku do Mistrza.
Bautista mecz
Nie no, Sir Andy Murray mega szacun za dwie poprzednie rundy, troszkę szcześliwie..przede wszystkim mam na myśli niewykorzytany rzut karny przez Włocha przy meczowej...no i Kokinnek też taki mini albo jak kto woli mini paręę meczowych.. Pewnie sam nie wie do teraz jak to przegrał.
Agut solidny wojownik, przebijacz, zamęczy w końch Rudego :)
Post automatycznie złączony:

Ból czego? :)
Całe życie? 🙃
To ile Ty masz lat? 75?
Działaj dalej, luzik. Masz forum, ale nie powiesz, że te pokazywanie zielonego to branie kolejnych userów żeby weszli tam gdzie mają wejść. W turnieje nie wnikam, brawo i działaj.
Sam może kiedyś wpadnę, poki co brak czasu :)

Otrzymane punkty reputacji: +122

Btw.

Ja mam wywalone czy gdzieś ludzie wejdą czy nie, a tak na marginesie was to nie powinno interesować, róbcie swoje. :)

Przepraszam, że zrobiłem osobny post z rozliczeniem, mój błąd i już usuwam się w cień. Zrobiłem swój wątek w dziale KUPONY, więc chętni mnie odnajdą, a tu pewnie też wpadnę poczytać. Pozdrawiam i miłego wieczoru :)

Ps. 75 lat jeszcze nie, ale myślę, że zjadłem parę zębów. Sorki za spam.

D 2,8K

DamoloskY

Mimo, ze postawiłem na Aguta, podczas meczu człowiek był sercem za Murrayem. Walczył jak lew !
Większość publiki też wspierała Murraya, z resztą ja tak samo. Można go lubić lub nie, ale każdy przyzna, że serducho to on ma. Metalowe biodro, słania się na nogach, ale walczy do końca. Niestety samym sercem meczu się nie wygra, a Hiszpan grał bardzo mądrze na wykończenie fizyczne Andy'ego.

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Korda (1.60) FORTUNA

No nie przesadzajmy z tym kursem, to co zagrał Korda z Medvedevem to jest kosmos po prostu, Hurkacz jest po dwóch 5setówkach i po prostu nie wytrzyma tego meczu z tak dobrym rywalem który tak silnie bije fh i tak mocno serwuje, nie ma tu większych szans dla Polaka, niestety

Auger -4.5 (1.58) fortuna

Nie no Lehecka to już nie jest ten poziom na tą runde, gracz tuający się po najniższych szczeblach turniejów ATP i challengerach miałby zagrozić Augerowi który jest pretendentem do zdobywania szlemów w przyszłości moim zdaniem, nie ma na to szans, nie widze lehecki zupełnie w tym meczu

Rune (1.90) fortuna

Gram to z pełnym przekonaniem, Rune to przyszły mistrz, który już teraz gra kosmiczny tenis, ograł djoka w paryżu na jego ulubionej nawierzchni, nie wierze że Rublev mu zagrozi mimo całego szacunku do jego gry

Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 2,8K

DamoloskY

Tsitsipas - Sinner 1 @1.49 fortuna [3-2]
W tym spotkaniu idę w stronę Greka. W zasadzie od połowy grudnia ubiegłego roku gra naprawdę świetnie. W trudnych momentach świetnie operuje serwisem, do tego myślę, że trochę dojrzał psychicznie do ciężkich pojedynków. W H2H 4-1 dla Tsitsipasa więc widać, że Sinner jest dla niego niezłym przeciwnikiem. Spotkali się w ubiegłorocznym ćwierćfinale AO, gdzie w trzech setach górą był Grek. Włoch co prawda to także jest wielki talent i jest w dobrej formie, jednak w meczu z Martonem pokazał, że miewa przestoje, co z pewnością Tsitsipas będzie w stanie wykorzystać.

Cabron 65,8K

Cabron

Może obejrzyj sobie mecze Augera i Lehecki w tym turnieju, a potem pisz takie bzdury. Auger pretendentem? Gość nie potrafi wygrywać meczów w których prowadzi 2:0 w setach, bo mu psycha siada. W zeszłym roku w Australii i w Paryżu zrobił to samo.

D 0

Gość
No to takie gadanie nie potrafi wygrywać z 2:0, każdy kiedyś zaliczył wtope z 2:0 i tyle, psychy nie ma ale warunki kapitalne, ja tylko wyraziłem swoje zdanie jak będzie to się okaże na razie w dziale odkąd podaje typy w tym temacie to wchodzą praktycznie wszystkie więc jako tako wiem co mówie, a że czasem coś nie wejdżie nikt jasnowidzem nie jest. Ja wyraziłem swoje zdanie, dla mnie Auger bierze ten mecz spokojnie

kriksus 6,2K

kriksus

Pytanie dla znawców tematu: czemu obstawiacie na Korde ? Oglądałem skrót Hurkacz vs Shapovalov i wydaje mi się, że Hubert gra coraz lepiej i może to wygrać.

D 0

Gość
Hurkacz po dwóch 5setówkach i Korda zmiażdżył Medvedeva dlatego pewnie ludzie grają w strone Kordy, Hurkacz nie gra tu wielkiego tenisa a Shapovalov jak to on, skasował się sam zobacz ile niewymuszonych błedów popełnił i ile oddał punków Hurkaczowi za darmo a i tak potrafił go jechać w secie 6:1, także no nie dziwie się grze na Korde, ale no wiadomo to jest sport zdarzyć się może wszystko

W 45,2K

Wieczorek85

Hurkacz under 17,5 asa @1.75

Ten typ cały czas mi chodzil po głowie. Kto wygra nie wiem, może i Korda zagrał świetny mecz a Hurki po dwóch pieciosetowkach ale umówmy się że zwłaszcza ten ostatni mecz nie był jakiś wybitnie długi. Co do typu - Hubert coś zmienił swój serwis. Serwuje nieco lżej, ważne by wprowadzić pierwsze podanie do gry. Z Sonego i Shapovalovem do tej linii nie dojechał mimo pięciu setów, Korda umie sięgać serwisy. No ciężko może być o taką linie. Grali raz w karierze ze sobą i w dwóch setach wygrał Hurkacz. W asach też wygrał ale raptem 4-1

Otrzymane punkty reputacji: +261
A 33,5K

ar0nek

na highlightsach każdy gra dobrze, bo to najlepsze akcje spotkania ujete w kilkunastu minutach. ja pobrałem Korde, zaimponował mi w spotkaniu z Djoko i wczoraj z Danilem.

D 25,5K

dzidzok

Przecież Medvedev to nie był ten Medvedev.Dwa Korda zagrał mega mecz,ale inaczej podejdzie do Djokovica czy Medvedeva a inaczej do Hurkacza.Łatwe zwycięstwo mnie mocno zdziwi.Hurkacz tu powalczy u śmiem twierdzić,ze serwis ma lepszy niż Danil.Hurkacz w końcu ma szanse na dobry wynik w Szlemie(pomijając Wimbledon).Owszem grał pięciosetowki,ale to zawodowcy,już nie róbmy jaj.

Cabron

Korda pod okiem Stepanka ogromnie dojrzał. Nie wierzyłem w niego, ale naprawdę mi zaimponował, a do tej pory byłem jego hejterem raczej i nie wierzyłem, że osiągnie kiedyś poziom ojca chociażby. Mecz z Medvedevem to był dla niego bardzo ważny sprawdzian i zdal go na 6. Danil gral swoje, czyli starał się trzymać piłkę w grze jak najdłużej, a na Kordzie to nie robiło żadnego wrażenia i konsekwentnie go punktował.
Jesli chodzi o Huberta, to gdyby Shapo nie był tak mało inteligentny, to wygrał by ten mecz bez problemów. Z całym szacunkiem dla Polska, ale jeśli Korda na poziomie meczu z Danilem, to wygra z Hubertem 3:0. Jedyna nadzieję dla Hurkacza upatruje w wyserwowaniu sobie jakiegoś seta, ale naprawdę serwis musiał by funkcjonować na najwyższym poziomie.

Otrzymane punkty reputacji: +120
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Purkacz - Kordła :)
Total Tie Breaks over 1.5 kurs 4.5 Betfair
Total Tie Breaks over 2.5 kurs 10 Bet365

Hm miałem ochotę tutaj uderzyć w asy obu zawodników ale szczerze mówiąc wystawili dosyc wysokie linie i trochę się boje o asy ze strony Kordy bo on raczej postawi na Mocny wygrywający serwis i wysoki procent pierwszego podania.Myślę że wynik meczu jest sprawą otwartą blisko 50/50 choć lekko faworyzował bym tutaj Huberta pod warunkiem że zagra dobrze i uniesie mecz w swerze mętalnej .
Korda zagrał z Medvedevem Bardzo Bardzo Dobrze choć kosmos to chyba lekka przesada ale w okolicach stratoswery , drugiego tak dobrego meczu może nie zagrać ale należy się spodziewać że poniżej pułapu 10 000 metrów na pewno nie zejdzie inna rzecz że to Medvedev zagrał i nie Trochę Słabiej ale Duzo słabiej jeśli jesteśmy już przy lotniczych porównaniach to Medvedev zagrał na poziomie 8000 tysięcy metrów a Tajbreki z Kordą to juz ledwie na poziomie 7000.Zgoda KORDA ZAGRAŁ MOCNO POWYZEJ ale Rosjanin DUZO POMÓGŁ.
Mecz Hurkacza oglądałem mniej bo przelonczałem okna jak siedzieli w tym drugim meczu i zgoda Shapo duzo Hubertowi Pomógł ale też Sporo napsuł Krwi 20 asów ale i 16 podwójnych błedów , 63 nie wymuszone bledy zgoda dużo ale i 72 winnery więc powiedział bym że Shapo Bardziej Przeszkodził niż Pomógł.
Purkacz ma za sobą dwie pięciosetówki ale za to dwa decydujące sety wygrane a w tenisie też gra się tak jak przeciwnik pozwala !
Hurkacz w każdym z trzech dotychczasowych meczów grał taja wszystkie wygrał z Martinezem do 1 , z Sonnego i z Schapo do 3 i to tez nalezy uznać za dobrą monetę .
Korda grał Tajbreki tylko w ostatnim meczu z Medvedevem ale za to 2 i oba wtgrał(9:7 i 7:4) co też się statystycznie rzadiej zdarza.
Trochę martwi że w ostatnim meczu przed AO Hurkacz grał dwa Tajbreki z Fritzem i oba przegrał choć w drugim prowadził 6:5 i miał serwis:)
Reasumując duże szanse na over 3,5 seta w meczu a może over 4,5 3:0 w któąś stronę mnie tu zdziwi !!! w jakiś overy gemove też chyba rozsądnie uderzyć.
Over 1.5 Tie Breaks kurs 4,5 Betfair wydaje się bardzo dobra propozycja w bet365 jest tylko 3,4
Over 2.5 Tie Breeks Kurs 10 i tu już za drobne ale tutaj szanse na 2:2 w setach i 6:6 też są hm choć adekwatne do kursu
Po tym co zaprezentowali w poprzednich rundach spodziewał bym się tutaj że bendą trzymać serwis a zdziwi mnie jeśli łamali by się jak panienki .
Po tych kursach próbuję tutaj pójść w Taje.

N 2,9K

najtmar

Jakby ktoś był zainteresowany, to w STSie są kursy na over tie-breaków:
Over 1,5 po kursie 4.75
Over 2,5 po kursie 15
(nawet po odliczeniu podatku wychodzi lepiej niż na zagranicznych)
Over 0,5 po kursie 1.55 (to jest najrozsądniejsza propozycja imo, kursik do dubla jak znalazł. U konkurencji oscyluje w granicach 1.30-1.35)

Otrzymane punkty reputacji: +214

Cabron

Lehecka 4,20 superbet
Oglądam Czecha od początku turnieju i naprawdę mi imponuje. Z Norriem mogło skończyć się 3:0 lub 3:1, ale nie potrzebnie w tie breaku pierwszego seta przy piłkach setowych grał skróty. Lehecka wszedl mocno w ten sezon i w mojej opinii ten kurs to mega value. Auger nie jest w swojej optymalnej formie i w grze trzyma go tylko serwis, chociaż tak prawdę mówiąc już powinien odpaść z Molcanem, ale temu siadła psycha przy 2:0. Lehecka raczej takiego problemu mieć nie powinien. Ma tutaj na rozkładzie Corica 3:0, Eubanksa 3:1 i Norrie 3:2.
Auger 3:1 Pospisil, 3:2 Molcan i 3:1 Cerundolo. Jak widać Czech miał trudniejszych przeciwników. W każdym z meczów był zdecydowanie lepszy, czego nie można powiedzieć o Kanadyjczyku, którego tak jak napisałem wyzej w grze dalej trzyma serwis, bo w dłuższych wymianach wypada blado i wyrzuca sporo piłek.
Myślę, że set dla Czecha to minimum, ale ja idę w wygrana, bo kurs jest wyśmienity, a i szanse uważam, że są spore.
Wczoraj trochę zawiódł mnie Brooksby, więc liczę, że dzisiaj Czech odrobi z nawiązką.

Gość
Wielkie gratulacje za Lehecke i szacunek za typ, nie spodziewałem się, że Auger tak siądzie mentalnie i przegra aż dwa taje, był gorszy w tym meczu i nie ma co do tego wątpliwości, jeszcze raz gratki za typ ja się spodziewałem czegoś innego

Jednocześnie gram tak samo jak Ty Tsitsipas (1.46) fortuna , prezentuje świetny tenis na tym turnieju, rywal już po jednej pięciosetówce może się to odbić jak będzie długi mecz, poza tym Grek zjada go pod względem potencjału i umiejętności, dobrze funkcjonuje mu tutaj bh a to ważne w jego grze, również nadzwyczaj dobrze returnuje. myśle że będzie win spokojny