>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Atlanta, Gstaad & Umag, 21-27.07.2014

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie mam ochoty drazyc, tylko irytuja mnie pseudo znawcy, ktorzy najchetniej wytypowali kazdy mecz. Fajnie byloby gdyby były podawane wyselekcjonowane typy, a nie robimy sobie zabawe z typowania prawie całej drabinki turniejowej...i jeszcze jedno, byłoby dobrze gdyby ludzie wchodzacy na forum mogli skorzystac z sugerowanych typow osoby uznanych o wysokiej reputacji, a nie czytali jakis bełkot o atutach jedno i drugiego i tak na koncu zaliczali wtope...
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Berlocq C. - Carreno-Busta P.[/b]
Tenis - Umag ATP clay-single | 2 | 2.20 | :zwrot:
walkower
Bet 365

Spotkanie dwóch zawodników o dosyć podobnym stylu gry. Obaj panowie lubią sobie na korcie solidnie pobiegać. Różni ich natomiast to, że przed Pablo jeszcze długa kariera tenisowa, a Berlocq to już 31-letni grajek.
Hiszpan zaimponował mi ostatnio meczem z Lorenzim, w którym najpierw obronił 2 Match Pointy, a w następnie przełamał Włocha i wygrał 3 seta 7-5. Berlocq pierwsza rundę przeszedł szybciej jednak miał rywala z pogranicza drugiej-trzeciej setki rankingu.
Warto wspomnieć, że w poprzednim sezonie Carreno-Busta w okresie lipca i sierpnia grało mu się wyśmienicie (bardzo dobre występy w challengerach w tym 3 wygrane), więc ma co &quot;bronic&quot; teraz. Natomiast turniej w Chorwackim Umagu delikatnie mówiąc nie jest ulubionym turniejem Argentyńczyka, startował tam już 6-krotnie i ani razu nie zdołał tan wygrać więcej niż 2 meczy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Typ na Lukas Lacko mnie jeszcze drażni, bo może być podobnie jak w meczu Bellucciego z Delbonisem. Niby wszystko przemawiało za Delbonisem, a jednak wygrał Brazylijczyk. Tutaj w tym meczu jest podobnie, H2H 1:5 dla Istomina.

@Edit: EHH I LACKO WYGRAŁ
???? . WCZORAJ GRAŁEM W ATLANCIE NA KURSY 3,05-1,30 I NIC NIE WESZŁO, DZIŚ BY 2 WESZŁY (+SELA Z QUERREYEM) I NIE BYŁOBY GADANIA, ŻE COŚ TAM 7 NIE WESZŁO.
???? Lu Y.H. - Kuznetsov Al.
Lu Y.H. ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 3/10
Taki kurs na Lu który dopiero co wygrał turniej challenger u siebie w kraju? Rok temu druga runda na tym turnieju. Na Wimbledonie dość dobry wynik i walka z Wawrinką. Przede wszystkim Lu to ma styczność z ATP w porównaniu z jego przeciwnikiem który przegrał w kwalifikacjach i gra tutaj z tego co wiem jako Lucky Loser.
Wynik: 6:4 6:4 ✅
???? Marchenko I. - Pospisil V.
Pospisil V. ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 3/10
Pospisil? O nim już ostatnio pisałem, powinien budować powoli formę pod turniej w Toronto gdzie rok temu w Montrealu doszedł do półfinału. Jego forma powoli powinna rosnąć w górę. Zresztą ostatnio miał trudnych przeciwników, Robin Haase na Wimbledonie i Bernard Tomic w Bogocie który wygrał turniej. Marchenko to klasa niżej, jak nie dwa. Zawodnik grający na poziomie challenger. Pospisil doszedł rok temu do półfinału w Bogocie, może w Atlancie będzie chciał sobie odrobić punkty?
Wynik: 5:7 3:6 ✅
???? Venus M. - Sock J.
Venus M. ::: 7,38 ::: Pinnacle ::: 1/10
Venus M. +1,5 seta ::: 3,05 ::: Pinnacle ::: 1/10
Po takim kursie warto zaryzykować bo są ku temu solidne podstawy, a Jack Sock to nie Djokovic by na niego dawać takie kursy. Po pierwsze H2H 2:0, dwa razy grali w 2011 roku, dwa razy bez straty seta górą był Venus, dwa razy w Stanach na hardzie. Za pierwszym razem kurs na Venusa był 2,50.
Venus gra tutaj od kwalifikacji, 1 mecz wygrał z Tiafoe, drugi jako nie faworyt z Rajev Ramem, kurs na Nowozelandczyka był w granicach 4,41. Myślę, że w tym meczu set jest w stanie spokojnie wygrać.
W 2013 roku wygrał w 1 rundzie jakiś 1994 Christian Harrison z rankingu 800 przeciwko Falli.
W 2012 roku po 5,15 jakiś Igor Kunitsyn który chyba zakończył już karierę tenisową.
Wynik: 4:6 2:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Alex potrafi dobrze zaserwować
Powiedzcie mi, czy przy kazdym zawodniu pod ktorego jest typ, musi byc napisane ze jakos swietnie serwuje. Przeciez to nie ma zadnego pokrycia w rzeczywistosci. Kuznetsova to teoretycznie mozna przelamac w kazdym gemie. Nie wiem czy pisanie takich charakterystyk ma w ogole jakis sens. Wiekszosc profili graczy i ich gra na korcie to jest jak widac zagadka dla piszacych. Nie zebym sie znowu uwzial i rozpetywal jakies &quot;wojenki forumowe&quot;, ale noz sie w kieszeni otwiera czytajac cos takiego, poniewaz to jest zwykla fikcja i nie chodzi tutaj o trafnosc czy nietrafnosc typow. Dorzucmy jeszcze wspanial serwujacych w postaci braci Rochus, Federico Gila, Vincenta Millota, Flavio Cipolle, Dudi Sele czy Marchenke i bedzie komplet. Co za roznica.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Dorzucmy jeszcze wspanial serwujacych Flavio Cipolle
Cipolla to mega-serwisant. I Sara Errani,tez dobrze serwuje,na wysokim procencie...


Ja strzele dzisiaj Querrrey&#39;a w meczu z Dudim Sela.

DW 2-0 kurs 1.8 bet365 ⛔
Atlanta to musi byc kiepskie miejsce do lapania formy :grin:
Komedia na korcie... Ale brawa dla Shakala,wylapal sprzedawczyka Istomina (kolejna parodia,w tej formie z Lacko wygralaby moja dziewczyna),i dzieki kontrze na Sele nocka jest b. udana :cool:

Ogladalem wczoraj pojedynek ze Steve&#39;m Johnsonem,i musze przyznac,ze Sam go wygral b. spokojnie,moze pierwszy set grali rowno,ale tiebreak to popis Dlugiego,pelna kontrola o poczatku do konca.Zakladam,ze Sam rozegra tu jeszcze ze dwa mecze,to z Sela nie powinien miec problemow.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Pablo Cuevas – Andreas Seppi
Typ: Seppi
Kurs: 2,10 | Bet365


Czekając na potyczki polskich drużyn w europejskich pucharach będziemy świadkami ciekawego pojedynku w Umag, gdzie jako faworyta widzimy Włocha, a nie jak oddsmakerzy Urugwajczyka. Patrząc na grę na przestrzeni lat to Seppi prezentuje się znacznie lepiej, do tego Umag bardzo mu pasuje. Dochodził tutaj aż 3 razy do półfinału i też w tym roku będzie to jego zadanie minimum, gdyż zobowiązany jest do obrony punktów.

W pierwszej rundzie zaprezentował się Włoch bardzo dobrze, nie stracił swojego podania i mimo, że przegrał seta to kontrolował ten mecz i wygrał go bez problemów. W tym roku na mączce nie uległ nikomu anonimowemu, więc prezentuje się dobrze na tej nawierzchni. Jego rywal natomiast sporo wygrywa na mączce, ale na rozkładzie ma niewiele dobrych nazwisk, gra w Umag od kwalifikacji, ale dość przeciętnie, co dobitnie pokazało spotkanie z Deliciem. Gdyby Chorwat zachował chłodną głowę to mecz zakończyłby się jego zwycięstwem.

W naszym odczuciu tutaj więcej argumentów ma Seppi i według nas jest faworytem, co daje nam value. Bukmacherzy przeceniają umiejętności i formę Cuevasa przez wygraną w Bastad, naszym zdaniem warto!

by ArQuisek &amp; noname007x
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Po prostu nie wierzę... Kończąc post odświeżyłem stronę i po analizach. Teraz będzie na szybko.
Viktor Troicki - Andrey Golubev Troicki @ 1,63 Pinnacle Sports
6:3 6:4 ✅✅✅
Serb wraca po dyskwalifikacji. W pierwszym w Gstaad odprawił Dominica Thiema 2:0. Przed tym meczem kurs ponad 3 na Viktora był sporą lokatą. Teraz bukmacherzy nie dadzą zarobić. Przypomnieli sobie kim tak naprawdę jest Viktor Troicki, i mamy tylko 1,63.
W meczu z Austriakiem Serb popełniał mało błędów, miał poukładany serwis, a także było widać, że jest głodny gry. Wygląda na to, że wypoczynek pogodził z treningami.
Jego przeciwnikiem będzie tenisista z troszkę wyższej półki. Nie jest to jakichś wybitny zawodnik, jednak potrafi napsuć krwi. Golubev w tym sezonie średnio na clayu i bez żadnych sukcesów, zaliczył 13 zwycięstw i odniósł 8 porażek. W 1 rundzie wymęczył zwycięstwo z Cervantesem. Hiszpan jednak powinien ogarnąć to spotkanie na własną korzyść, jednak nie wykorzystał w 3 secie 3 piłek setowych i ostatecznie poległ po TB.
Dla mnie faworytem będzie Troicki, który chyba chcę znowu zacząć grać w tenisa na wysokim poziomie. Tak chociaż można wnioskować po 1 jego spotkaniu. Na pewno też będzie chciał zmazać jak najszybciej plamę dyskwalifikacji.

Pablo Cuevas - Andreas Seppi
Cuevas @ 1,87 Pinnacle Sports

6:3 6:1 ✅✅✅
Urugwajczyk w ostatnim czasie w świetnej formie. Pokazują to na pewno ostatnie wyniki. 9 ostatnich meczów, 9 wygranych, 9 na szczeblu ATP, wygrany turniej w Badstad. Jak na tenisistę grającego częściej w Challengerach, to wyborny wynik. W tych meczach pokonywał takich zawodnikó jak Verdasco, Chardy czy Sousa.
Seppi z formą natomiast faluje. Potrafi rozegrać super mecz, by następny gładko, albo wręcz banalnie wtopić. Od French Open wygrał tylko 3 mecze. A w sezonie na mączce można powiedzieć, że jest na zero, 10 wygranych i 10 porażek.
Cuevas dla mnie to typowy ziemniak i powinien sobie poradzić z Włochem. Spotkanie jednak może mieć swoją dramaturgię.

Horacio Zeballos - Borna Coric
Coric @ 2,59 Pinnacle Sports

6:7 3:6 ✅✅✅
Młodziak kontra sprzedawczyk, przynajmniej dla mnie. Niespełna osiemnasto letni tenisista chorwacki z dziką kartą może u siebie zaistnieć i zabłysnąć podobnie jak Alex Zverev w Hamburgu. W 1 rundzie odprawił już jednego, a mianowicie Roger-Vasselina. Jak na młody wiek, sporo zaczął grywać w Challengerach i już pojawiły się małe sukcesy. Na mączce w tym roku 7/5.
Przeciwnikiem zawodnika gospodarzy będzie ponad 10 lat starszy Argentyńczyk. Ten sezon dla Horacio to ciągła walka na frontach Czelendżerowskich, i tam też bez większych sukcesów, pomijając triumf Marburg. W tym sezonie na cegle 20/13.
Dla mnie Coric w tym meczu będzie dogiem. Ma umiejętności i jest w stanie pokonać Zeballosa. W tamtym roku udało mu się już Horacio urwać seta. Może teraz pokusi się o wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Fognini - Montanes 2 @ 3,25 [Bet365]
Od razu na wstępie piszę, że gram za symboliczną stawkę i ten typ nie ma żadnego podłoża statystycznego, czy informacyjnego.
H2h 4-2 dla Montanesa (wszystkie mecze na clay&#39;u). Mnie interesuje tylko ostatnie spotkanie z przed ponad 3 lat na Roland Garros. Nonszalancki, średnio lubiany Fognini porwał serca wielu fanów tenisa, wygrywając mecz 3-2 (11-9 w 5 secie). Finałowego seta powinno się pokazywać młodym adeptom tenisa, aby pokazać im jak się walczy na korcie (naśladując Włocha) i jak nigdy nie grać (patrząc na Hiszpana). Do rzeczy...
W 5 secie Fabio po tym, jak przełamał na 4:5 podającego na wygranie meczu Montanesa, odniósł kontuzję mięśniową przy próbie serwisu. Ludzie masowo za wielkie stawki grali na zwycięstwo Montanesa, mimo że kurs był naprawdę niski. Serwis Włocha z grymasem bólu wyglądał jak drugie podanie Sary Errani. Jego gra oparta była na wielkim farcie, tańczące piłki na siatce, czyszczenie linii itp. Chyba tylko on wierzył, że ten mecz można wygrać. Dla Hiszpana cała sytuacja była szokująca. Czekał, aż Włoch podda mecz lub sam przegra. Ostatecznie do dziś nie wiadomo, dlaczego Albert tego meczu nie wygrał, mając 5 meczboli. Swoją dziecinną postawą stracił szacunek wielu interesujących się tenisem.
Po ponad 3 latach, nadarza się okazja do zamazania plamy. Myślę, że dla Hiszpana to będzie mecz o honor. Będę mu kibicował, bo po Roland Garros 2011 ten zawodnik stracił coś, co kiedys pozwalała mu na mączce skutecznie rywalizować z najlepszymi, był przykładem gry na clay&#39;u. Jeśli dziś wygra uzyska coś więcej jak awans do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A Fognini nie miewa dziecinnych postaw na korcie ? Przeciez to co wyrabia ten człowiek od pewnego czasu to powinna isc kara za kara. Typu nie neguje, ale wspominanie o Montanesie jako o oddajacym mecz jak dziecki i postawienie w roli walczaka Fogniniego jest bezsensu biorac pod uwage co ostatnio wyrabia Klaunini. Ok - podany przez Ciebie przyklad mial miejsce nie mowie, ze nie ale to bylo dawno temu i tak walczacego Fogniniego jak wtedy dawno juz nie mozna bylo zobaczyc.
 
M 53

magicpl

Użytkownik
Laaksonen - Haase dokładny wynik 1:2 @ 3.75 (bet365) ✅

Dziś spotkanie gracza ze średniej półki - Robina Haase (51 ATP) z młodym Szwajcarem (319 ATP). Na wstępie przyznam, że jest to trochę typ &quot;na siłę&quot; za małą stawkę.
Jakby nie patrzeć Holender nie jest w formie. Na 4 ostatnie mecze 2 zwycięstwa 2 porażki. W Hamburgu dostał baty (6:0 6:2) od Zvereva, który jakby nie patrzeć grał turniej życia, ale wynik mówi sam za siebie. W ostatnim meczu, już tu w Gstaad męczył się z Nedovyesovem (2:1). Z którym to miał marne 55% pierwszego podania. I aż 5 podwójnych błędów.
Laaksonen z kwalifikantem Miną popełnił aż 10 podwójnych błędów z 68% pierwszym serwisem. Mimo to wygrał w dwóch tie breakach. Jednak to Szwajcar i na pewno publiczność będzie za nim, co pomaga.
Panowie spoktali się raz, w zeszłym roku. I górą był Holender 6:3 6:2.
Laaksonen pokazał, że potrafi walczyć i sądzę, że urwie seta, jednak górą będzie bardziej doświadczony Robin Haase. Kurs fajny, więc myślę że warto zaryzykować za niewielką stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
A 93

ateo87

Użytkownik
Lu - Becker 2 @2.4 ✅✅✅
Lu po wygraniu czelka u siebie ogral Alexa dosc pewnie ale trza zwrocic uwage na to ze wlasnie w tym czelku u siebie mial kiepskie mecze ( wnioskuje po statystykach ) tracil sety z Vanii ( kto to jest - nie wie zapewne nikt ) oraz z Chudym ktory juz dawno na emeryturze i dogrywa sobie w tych slabych ITF-ac.

Beny w 1r gladko ogral Ebdena w 2 setach USA traktuje jak swoj 2 dom kibice go tam lubia swoje lata juz ma ale na tej nawierzchni zawsze mocno sie prezentuje kursy na moje oko troche zawyzone.

Warto zagrac tam gdzie krecz daje win - Lu dosc czesto jak mecz mu nie idzie po jego mysli to kreczuje ....

Coric - Zeballos 1 @2.5 ✅✅✅
młody zagral wysmienicie w 1 meczu dosc pewny na serwisie na returnie tez. Zaba ma juz za soba 4 mecze w tym 2 z miejscowymi widzialem tylko mecz z Paviciem gdzie poza regularnoscia niczym nie zachwycil niezle rozrzucal rywala ktory ladowal mase pilek w siatke i po autach Coric lepiej sie porusza ( sciany moga wkoncu pomoc )

bez analizy Troicki @1.55 kursy spadly juz ale w 1r zaprezentowal sie solidnie ma co nadrabiac tyle bo wiecej juz bylo pisane ✅✅

kolejna latwa kasa :cool:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Youzhny M. - De Schepper K.
De Schepper K. ::: 4,97 ::: Pinnacle ::: 1/10
De Schepper K. +1,5 seta ::: 2,31 ::: Pinnacle ::: 1/10
Dzisiaj na dzień dobry w pierwszym meczu doszukuję się niespodzianki w tym maratonie tenisowym (Gstaad, Umag, Atlanta). Youzhny w tym sezonie jest cieniem zawodnika z przed roku. Rosjanin rok temu zaliczył 4 rundę French Open, finał w Halle, 4 rundę Wimbledonu oraz później wygrał ATP Gstaad. W tym roku już 15 porażek, z czego 8 na clayu. Ostatnio odpadł dość szybko z turnieju w Hamburgu ze Zverevem. Mikhail do tego bardzo często odpada po wysokich kursach.
De Schepper co prawda unika gry na mączce, ale kto tam wie kto wygra w tym meczu. Francuz parę zwycięstw już osiągnął w swojej karierze. Do tego Mikhail nie lubi grać z graczami lubiącymi szybkie nawierzchnie jak właśnie De Schepper czy Stepanek Rade (H2H 4:4). Tutaj może być podobna sytuacja jak w meczu Bellucciego i Lukasa Lacko gdzie mało kto się spodziewa zwycięstwa przeciwnika.
W następnej rundzie teoretycznie czeka Robin Haase ubiegłoroczny finalista tego turnieju. Jak Rosjanin ma odpaść to raczej tylko dzisiaj.
Wynik: 6:3 6:4 ⛔
???? Laaksonen H. - Haase R.
Laaksonen H. ::: 4,24 ::: Pinnacle ::: 1/10
Laaksonen H. +1,5 seta ::: 2,13 Pinnacle ::: 1/10
Jeżeli Youzhny wygra gramy ten typ.
Wynik: 4:6 6:1 5:7 ✅
???? Troicki V. - Golubev A.
Troicki V. ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 3/10

Troicki wraca powoli do ATP po około rocznym banie na tenis. W pierwszej rundzie zaprezentował się całkiem nieźle wygrywając w 2 setach. Teraz poprzeczka dość podobna. Golubev to tenisowy przeciętniak któremu wyjdzie w ciągu roku kilka meczy. W pierwszej rundzie obronił 3 match-pointy, równie dobrze mogło by go tutaj już nie być. Troicki podkreśla w swoich wywiadach, że chce wrócić do dawnego poziomu. Jak będzie? To się okaże, na razie wszystko jest na dobrej drodze.
Wynik: 6:3 6:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Lu Yen-hsun-Becker Benjamin 1, Unibet 1.63

4:6, 3:6 ⛔⛔⛔

VS.


Postanowiłem postawić na gracza który jest w formie. Tajwańczyk w ostatnim czasie prezentuje dobry poziom, wygrał challenger na nawierzchni twardej. Obsada nie była z najwyższej półki ale liczy się tytuł oraz pewność siebie w grze,a na pewno po tym zwycięstwie Lu taką posiada. Tutaj w Atlancie pokonał Kuznetsova w dwóch setach 6:4, 6:4. W I secie obronił trzy break pionty,a przełamał przeciwnika raz. W drugim secie natomiast miał jeden moment zastoju ponieważ zaczął zaczął serwis od 0:40 doszedł do równowagi lecz i tak go przegrał, lecz później udało mu się dwa razy przełamać przeciwnika. Benjamin moim zdaniem w ostatnim czasie sam nie wie czego chce ponieważ skacze po tych turniejach zamiast zdecydować się na rozgrywanie na jednej nawierzchni meczów. Niemiec pokonał tutaj Ebdena 6:4, 6:2, lecz Australijczyk sezon ma fatalny 5/21 a na hardzie 4/11 także można było się spodziewać takiego wyniku. Mimo słabego rywala on sam również miał kilka przestojów w grze. Lu w swojej karierze zagrał bardzo dużo na twardej nawierzchni i wyspecjalizował się w grze kątowej, naprawdę bardzo dobrze sobie z tym radzi. Becker radzi sobie najlepiej na hardzie albo na halach,w każdym bądź razie te szybsze podłoża. Panowie grali między sobą zaledwie raz w finale challnegera w 2009 roku gdzie 6:3, 3:1 wygrał Yen-hsun. Stawiam,że Lu wygra ponieważ jest w lepszej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 0

klp9

Użytkownik
Magic brawa za typ 2-1 dla Haase. Ten mecz był jednym wielkim żartem. Nie wiem co oni w tej rundzie jeszcze robili. Jutro 2-0 dla Youzhnego spokojnie można dać
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Cuevas P. - Seppi A.
Cuevas P. ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10
Cuevas ostatnio jest w świetnej formie. Kiedyś grał dość solidnie na podwórku ATP, ale teraz powoli wraca do tego poziomu o czym choćby świadczy wygrany turniej w Bastad. Tutaj jak na razie 4 zwycięstwa łącznie z kwalifikacjami. Widać, że zależy mu na tym turnieju, a Seppi? Gra wtedy jak mu się chce. Potrafi zagrać genialny mecz i tenisową żenadę. Ogólnie to Włoch w tym roku gra kiepsko w porównaniu do 2013.
Wynik: 6:3 6:1 ✅ @Edit: Andreas Szepiii...

???? Sousa J. - Gabashvili T.
Sousa J. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10

Portugalczyk to okropnie nieobliczany zawodnik, jeżeli zależy mu na jakimś turniej tam gra świetnie. W Szwecji doszedł do samego finału, w Hamburgu przegrał już w 1 rundzie z Rosolem, ale Czech jest w świetnej formie. Gabashvili podobnie jak i Sousa, miał swoje dobre momenty w 1 części sezonu. On na drugi dzień potrafi zagrać tragiczny mecz. Zwycięstwo nad Lajovicem wcale mnie nie przekonuje.
Wynik: 6:3 4:6 2:6 ⛔

???? Zeballos H. - Coric B.
Zeballos H. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10
Borna Corcic rocznik 1996, mało ma wspólnego z ATP, do tego gra u siebie. W pierwszym meczu pokonał kompletnie bez formy Francuza Rogera Vasselina. Teraz poprzeczka delikatnie wyżej, bo gra przeciwko doświadczonemu Zeballosowi który swego czasu pokonał w Chile Rafaela Nadala. Warto dodać, że Zeballos zaliczył już tutaj 3 udane zwycięstwa w kwalifikacjach i jedno w głównym turnieju przeciwko dobrze serwującemu Ante Pavic (18 asów w meczu). To moim zdaniem czyni go faworytem w tym meczu.
Wynik: (4)6:7 3:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 53

magicpl

Użytkownik
Magic brawa za typ 2-1 dla Haase. Ten mecz był jednym wielkim żartem. Nie wiem co oni w tej rundzie jeszcze robili. Jutro 2-0 dla Youzhnego spokojnie można dać
Dzięki. ;) ten mecz równie dobrze mógł wygrać Laaksonen. Zabrakło zimnej głowy przy ważnych punktach. Ale to mnie akurat nie smuci :grin:

Struff - Verdasco - 2 (bet365) @ 1.33 ✅

Ostatnie 4 mecze Struffa to 3 porażki i 1 zwycięztwo po kreczu z niezbyt wymagającym Heider-Mauer. A porażki z Kohlschreiberem (6:4 6:3) z Krajinovicem (1:6 7:5 6:2), a Kubota na trawie można pominąć.
Z Heider-Mauer też nie zagrał dobrego spotkania. 66% pierwszego podania. Choć jest dość wysoki (196cm) to asami też się nie popisał. Zaserwował ich dokładnie zero :] . Praworęczny zawodnik. Naprawdę ciężko jest mi wskazać jakąś dobrą cechę, która przydałaby mu się w pojedynku z Verdasco.
Verdasco, wiadomo Hiszpan, urodzony na korcie ziemnym :razz: . Przegrał z Dustinem Brownem(1:2), który raz na jakiś czas pokazuje, że umie grać oraz z Cuevasem, który jest w wyśmienitej formie. Verdasco naprawdę potrafi grać i potrafi wygrywać. Jak dla mnie, ten typ to pewniak.
 
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Youzhny-Haase 1 @1.5
Buk pospieszyl z kursami na ten mecz i tak gram. Youzhny moze i nie gra sezonu zycia, chociaz on jeszcze cos pokaze w tym roku moim zdaniem. Coraz lepiej jednak radzi sobie, a w Hamburgu na pewno sie nie nagral. Jest tutaj cos jeszcze w Gstaad pozytywnego dla Rosjanina i trzeba naprwde zagrac dobrze, zeby tutaj pokonac &quot;Pulkownika&quot;. Nie chodzi o sam fakt wygrania w ubieglym roku Rosjanina, chcoiaz tez to jest motywacja. Rosjanin gra tutaj dobrze od 3 lat i w tym trzecim roku udokumentowal to triumfem. We wczesniejszych sezonach Youzhny przegrywal w 3 setach z Granollersem (2012), oraz Belluccim (2011). Tak sie dziwnym trafem zlozylo, ze nastepnie ten Granollers (2012) i ten Bellucci (2011) wygrywali pozniej caly turniej. Robin Haase to osobny rozdzial. Holender tez gral swietnie w tym czasie w ubieglym sezonie. Najpierw final w Gstaad przegrany wlasnie z Youzhnym, pozniej swietny wystep w Kitzbuhel. Problem Haase jest tylko jeden. Brak formy i tego sie samymi checiami nie oszuka. Oczywiscie cos probuje Haase ugrac, ale ogladajac dzis jego mecz z Laaksonenem to po prostu dramat. Obejrzalem 1-ego seta i dalem spokoj, poniewaz nie zlo tego ogladac. Widzialem jeszcze po wyniku, ze Haase serwowal po mecz przy stanie bodajze 5-3 w ostatnim secie, a skonczylo sie 7-5. Youzhny turnieju wygrac nie musi, forma moze i srednia, ale na pewno zagra na tyle ile umie obecnie, a ogladajc poczynania Robina Haase to nie spodziewam sie innego rozwiazania niz wygrana &quot;Pulkownika&quot;.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Lu Y.H. - Becker B.
Lu Y.H. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10
Lu już raz wygrał z Beckerem w 2009 roku, ale mniejsza oto. Ebden przegrał z Beckerem, ale jak ktoś popełnia 13 podwójnych błędów w meczu to o inny wynik nie trudno. Poza tym to Becker jest stary i bliżej mu do zakończenia kariery niż większych sukcesów. Lu ma w tym roku formę wzrostową, do tego ostatnio wygrał finał w challengerze, teraz w Atlancie pokonał Kuznetsova i kto wie gdzie on zajdzie w Atlancie, bo drabinka jak na razie wymarzona.
Wynik: 4:6 3:6 ⛔
???? Isner J. - Ginepri R.
Ginepri R. ::: 6,27 ::: Pinnacle ::: 1/10
Ginepri R. +1,5 seta ::: 2,58 ::: Pinnacle ::: 1/10

...
Wynik: 4:6 7:6(5) 7:5 ✅
???? Smyczek T. - Matosevic M.
Smyczek T. ::: 3,39 ::: Pinnacle ::: 1/10
Smyczek T. +1,5 seta ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 1/10

Czemu nie? To jest mecz dnia, gra Amerykanin przed własną publicznością. Choć nie wiadomo kiedy ten mecz się rozpocznie bo przez opady deszczu są różne opóźnienia.
Smyczek pokonał wczoraj Harrisona 6:0 6:2, a podobnego czynu dokonał Matosevic z Estrellą 6:0 6:2. H2H 1:1 z odległych lat. Matosevic na trawie był ostatnio w dobrej formie, jak będzie teraz? Nie wiadomo. Nadal do końca mu teraz nie ufam. Po 1,30 bym na niego nie zagrał w takim meczu. Wydaje mi się, że na US Open Series właśnie Tim zaprezentuje się dobrze. Wracają hardy czyli jego ulubiona nawierzchnia. Powinien w tym meczu powalczyć. Już na US Open rok temu pokazał się ze świetnej strony.
Wynik: 4:6 5:7 ⛔
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Wie ktoś może o co chodzi z Bakkerem? W kwalach skreczował z Diezem a następnego dnia grał znowu z Diezem w 1rundzie i go rozwalił w pył, dlaczego kreczował w kwalach, ktoś ma jakieś info?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wie ktoś może o co chodzi z Bakkerem? W kwalach skreczował z Diezem a następnego dnia grał znowu z Diezem w 1rundzie i go rozwalił w pył, dlaczego kreczował w kwalach, ktoś ma jakieś info?
Dokładnie Ci nie napiszę ale chodziło tam,że jeśli jakiś inny zawodnik z kwalifikacji przegra albo wygra to on od razu ma miejsce w turnieju głównym,coś w tym stylu. Także tradycyjny wałek ;) Stracił podanie w II secie i najwidoczniej nie chciało mu się dalej fatygować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom