>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Atlanta, Gstaad & Umag, 21-27.07.2014

Status
Zamknięty.
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Jack Sock wygra @2,62 Bet365
Moim zdaniem warto spróbować. Sock grał tutaj jeden mecz więcej, ma lepsze czucie nawierzchni i ostatnio ma patent na Isnera, wygrał z nim dwa ostatnie mecze na trawie, teraz czas na pierwsze zwycięstwo na hardzie. Isner nie jest w najlepszej formie, bo można tak powiedzieć jeśli traci swoje podanie w dwóch spotkaniach z rzędu, moim zdaniem mecz 50 - 50, prawdopodobnie będzie się rozstrzygać w tie-breakach bo Sock też podanie trzymać potrafi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Umag:
???? Cilic M. - Robredo T.
Robredo T. +1,5 seta ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 3/10
Robredo to waleczny, sprytny i cierpliwy zawodnik, jego renoma to przede wszystkim 5 setówki. Tutaj gramy do 2 wygranych setów, ale Robredo świetnie gra na tym turnieju, podobnie jak i Cilic. H2H 3:2, ale ich dwa mecze z tego roku były dość zacięte, a Robredo nie miał takiej formy jak ma teraz. Widać, że zależy mu na tym turnieju, rok temu go wygrał, za to Cilic wygrał go 2 lata temu. Teraz gra przed własną publicznością z ciężkim przeciwnikiem, nie takim jak Sijsling czy wypalony Lukas Rosol. Kursy okropnie pospadały na Chorwata i zrobił się mały mass-pick na niego, a jak znamy życie dobrze wiemy jak takie sytuacje się zazwyczaj kończą.
Wynik: (10)6:7 3:6 ✅

???? Fognini F. - Cuevas P.
Fognini F. ::: 1,66 ::: Bet365 ::: 3/10
Czemu bet365? Bo Włoch w meczu z Coricem brał medical timeout w 3 secie, ale to być może była tylko zagrywka taktyczna, żeby wyprowadzić z równowagi młodego Chorwata.
Cuevas co prawda jest w życiowej formie, wygrał turniej w Bastad, teraz łącznie z kwalifikacjami w Umag wygrał 6 meczów. Może starczy już tego dobrego? Jednak nie da się ukryć faktu, że Fognini to bardzo mocny przeciwnik na nawierzchni ziemnej. H2H 2:0, jeden wynik z 2014 roku, ale nie przywiązuje do tego większej uwagi.
Wynik: 3:6 4:6 ⛔ @Edit: Bardzo słaby typ, nie wiem czemu go grałem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Atlanta:
???? Isner J. - Sock J.
Isner J. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 3/10


H2H 3:1, Amerykanin lubi ten turniej z wiadomych powodów. Do tego rok temu wygrał ten turniej, co prawda ostatnio przegrał w Newport właśnie z Jackiem Sockiem, ale mam odnośnie ich meczy własną wyrobioną opinię. Moim zdaniem dziś wygra Isner, oni są dobrymi kolegami, żartują sobie itd. Sock tak naprawdę nie miał tutaj poważnego zawodnika, a Isner zagrał z Matosevicem tak jak na niego przystało. Wiadomo, że cały mecz będzie bazował na serwisie Big Johna.

Wynik: 7:5 6:4 ✅
???? Sela D. - Becker B.
Becker B. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 0:4 na pewno boli Izraelczyka. Sela na tym turnieju gra świetnie, ale jednak nadal mnie nie przekonują do końca jego zwycięstwa. Wczoraj w 3 secie pokpił sprawę trochę Vasek Pospisil który dał się odłamać ze stanu 0:2, pomijając to trzeba stwierdzić, że Becker gra tutaj solidny dobry tenis. Wszystkie mecze wygrane pewnie po 2:0. Pewnie zobaczymy dużo walki na korcie, obaj są podobnego wzrostu.
Wynik: 6:3 3:6 6:3 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Monaco-Andujar 1 @1.6
Czy tylko ja ma wrazenie, ze Pico wygra ten mecz ? Monaco naprawde gra coraz lepiej. Dzis o dziwo zobaczylem jego mecz od stanu 6-3 6-5 z powodu opoznienia deszczowego, ale widzialem Argentynczyka z Hanescu i Belluccim i jest na co patrzec. Rok temu Monaco pewnie by wygral tutaj w Gstaad, ale przegral w dramatycznych okolicznosciach polfinal z Youznhym. Mam nadzieje, ze co sie odwlecze... Andujar wszystko dobrze, na poziomie, ale to nie jest jego optimum. Tez widzialem jego mecze tutaj z Rola i dzis duza czesc z Verdasco. Pablo przegral 2-ego seta od stanu 5-4 majac serwis, to warto odnotowac. Poza tym Verdasco bardzo przecietnie. Fiasco chyba sie starzeje, dzis jego miny na korcie masakra, a odnosze nieodparte wrazenie, ze Fiasco gra coraz bardziej silowo i na dobre to nie wychodzi. Jakby to powiedziec, ilosc bledow spowodowanych bombardowaniem rywala musi byc wprost proporcjonalna do bledow i to jest przyklad Verdasco. Poza tym uwazam, ze styl Andujara powinien Monaco bardzo odpowiadac, a Pico gra tutaj najlepszy tenis moim zdaniem i jutro wygra, pokonuajac tutaj swojego deblowego partnera.

Ben.Becker-Sela 2 @2.1

Nie stawiam tego meczu za zaden pieniadz, ale tutaj dalbym na Dudiusza. Sela zaczal grac dobrze, ktos pamieta, ze te zawodnik byl w 4 rundzie Wimbledonu, albo ze pokonywal Roddicka. Ogolnie Becker bedzie opierac sie o serwis, ale Sela ostatnio z Karlovicem na 4 sety zagral chyba 4 tie-breaki, wiec da sobie Sela rade. Sela naprawde fajny grajek, od czasu do czasu demonstruje swoja bajeczna technike i backhand. Poza tym sporo punktow Sela wygral w tym czasie w ubieglym seoznie. Mniej wiecej w tym czasie byl triumf w Astanie, a jakis miesiac wczesniej w koreanskim Busan. Zreszta Sela wygral ogolnie 16 challangerow, zatrwazajaca wiekszosc oczywiscie na twardej nawierzchni. Becker gra bardzo dobrze, ale on w USA bardzo lubi grac, gdyz tam sie wychowal tenisowo. Niemniej jednak cos mi mowi, ze Dudiusz moze tutaj wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
A 93

ateo87

Użytkownik
Verdasco - Andujar 2 @2.5✅✅✅
Pablo w mega gazie gra pewnie przy swoim podaniu wie kiedy przyspieszyc zaatakowac bardzo dobrze gral kontowo wczoraj z Grano ... Verdasco jakos mnie nie zachwycil z Troickim ktoremu widac bylo wczoraj ze brakuje ogrania i czucia w pelni pilki do tego Desco na serwisie kiepsko wyglada 2 serwis mizeria latwy do ustawienia sobie wymiany kurs zadowalajacy by grac ????
kolejny darmowy prezent od bukow

Sela - Becker 2 @1.7
Benny gra tu naprawde dobrze malo psuje niezle trzyma serwis kibice sa za nim ( wkoncu USA jego 2 dom ) Dudi wczoraj sie wybronil jakos w 3 secie ale dzis juz tak kolorowo byc nie musi do tego h2h bardzo korzystne dla Bennego 4-0 dzis powinien kolejny raz odprawic zydka ...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Gstaad 2014 vs. AKA SHAKAL:

Delbonis F. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +1,35
Troicki V. +1,5 seta ::: 2,25 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +3,75 (+5,10)
Golubev A. ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +1,89 (+6,99)
Monaco J. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +1,95 (+8,94)
Volandri F. ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔ -3 (+5,94)
Bellucci T. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +1,68 (+7,62)
Haase R. ::: 1,44 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +1,32 +(8,94)
De Paula F. +1,5 seta ::: 2,53 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔ -2 (+6,94)
Struff J-L. ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +2,55 (+9,49)
Laaksonen H. ::: 2,02 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +3,06 (+12,55)
Andujar-Alba P. ::: 2,67 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +5,01 (+17,56)

Garcia-Lopez G. ::: 2,01 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔ -3 (+14,56)
Bellucci T. ::: 2,60 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +4,80 (+19,36)
Rola B. ::: 3,03 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔ -3 (+16,36)
De Schepper K. ::: 4,97 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔ -1 (+15,36)
De Schepper K. +1,5 seta ::: 2,31 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔ -1 (+14,36)
Laaksonen H. ::: 4,24 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔ -1 (+13,36)

Laaksonen H. +1,5 seta ::: 2,13 Pinnacle ::: 1/10 ✅ +1,13 (+14,49)
Troicki V. ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅+1,92 (+16,41)
Monaco J. ::: 1,79 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +2,37 (+18,78)
Youzhny M. ::: 1,43 ::: Pinnacle ::: 4/10 ⛔ -4 (+14,78)
Andujar-Alba P. ::: 2,01 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅+3,03 (+17,81)
Troicki V. ::: 2,56 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔ -1 (+16,81)
Monaco J. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +1,50 (+18,31)
Andujar-Alba P. ::: 2,54 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +4,62 (+22,93)

Bilans:
+22,93
Yield: (+22,93:65)*100%= +35,27%

Trafione: 16 ✅
Przegrane: 9 ⛔
???? Monaco J. - Andujar-Alba P.
Monaco J. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10
Monaco miał znacznie trudniejszą drabinkę w tym turnieju, ale i tak wygrał wszystkie mecze. 2:0 z Haasem po świetnym meczu z kapitalnymi wymianami, 2:0 z Belluccim, 2:1 z Garcia-Lopez i 2:0 z Hanescu. Wszyscy byli w dobrej formie na tym turnieju do tego to byli typowi &quot;ziemniacy&quot;. Powiem w skrócie o Juanie Monaco, gra tutaj naprawdę dobry tenis. Jedynie co mnie martwi to fakt, że rok temu doszedł do finału w Kitzbuhel i tam w finale po wygraniu 1 seta 0:6, później w tie-breaku przegrał i na końcu w trzecim secie poległ z Granollersem.
Pablo Andujar nie powinien tego meczu wygrać bo po prostu mnie nie przekonuje i widzę jak potrafi się spalić w meczu. Co było w Hamburgu? Doszedł do ćwierćfinału i Ferrer go zlał jak dziecko, oddał mu 2 gemy. Tutaj w Szwajcarii pomimo, że gra dość dobrze to jednak Gilles Simon bez formy do tego skreczował, Rola to poziom challenger, Granollers kolejny zawodnik bez formy, a Verdasco miał dzisiaj masaże po 1 secie, do tego w 2 secie przy stanie 4:5 gdzie Pablo już serwował na mecz, ten zdążył popełnić 2 DF i się przełamać. Później przegrał set.
Haas dziś atakował z forehandu, Bellucci tak samo i kto wygrał? Monaco. Podobnie grał Pablo.
Wynik: 3:6 5:7 ⛔ @Edit: Miał szanse Monaco na 2 set, ale psychika...
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Cilic vs Robredo Typ: Robredo @2,75 bet365 ✅✅6:7,3:6

Kurs 2,75 na Robredo na nawierzchni ziemnej to chyba lekka przesada ze strony buków. Wpływ na to chyba miało ostatnie spotkanie tych zawodników w którym po baaardzo zaciętym boju uległ Robredo i to można powiedzieć że na swoim podwórku.
Oglądałem w całości jego spotkanie z Ramosem i zagrał poprostu kapitalnie. Ponad 90% pkt po pierwszym serwisie. Do tego gra kątowa oraz zagrania skrajnie ryzykowne - wchodziło poprostu wszystko. Spotkania z Careno Bustą niestety nie mogłem obejrzeć ale również pewne 2:0 pomimo tego, że w drugim secie nie obyło się bez walki.
Wczoraj Cilić rozniósł Rosola, który w moim odczuciu był już zmęczony ilością rozegranych w ostatnim czasie spotkań. Zagrał słabo dlatego ciężko mi odnieść się w konkretny sposób do formy Cilica bo gra się tak, na ile przeciwnik pozwala. Nie wiadomo jak wyglądała by gra Cilica gdyby to co Czech trafiał w siatke lub po autach jednak wchodziło w kort a przypuszczam że w przypadku Robredo tak będzie.
Pomimo tego, że jak pokazuje historia Marinowi bardzo dobrze gra się w Umag, ja idę w stronę hiszpana. Dlaczego?? Bo w moim odczuciu kurs jest zawyżony i to znacznie w stronę Robredo.

PS.Spotkania Monaco vs Andajur bym nie tykał. Wygrać może zarówno jeden jak i drugi i jakiekolwiek analizy nie mają większego sensu. Wczoraj Verdasco zagrał słabe spotkanie, Andajur może jakoś nie błyszczał i mecz Monaco z Haasem stał na dużo lepszym poziomie, to w moim odczuciu szanse na triumf są bardzo podobne.

Ktoś zaraz może napisze, że również można tak powiedzieć o przedstawianym przeze mnie typie, jednak uważam, że po kursie 2,75 na hiszpana gra jest warta ryzyka widząc grę Robredo. Granie na Monaco po 1,60-1,70 jest zbyt ryzykowne.

Pozdrawiam
 
czarny-murzyn 20

czarny-murzyn

Użytkownik
Oglądałem w całości jego spotkanie z Ramosem i zagrał poprostu kapitalnie. Ponad 90% pkt po pierwszym serwisie.
Dla porównania: Robredo punkty zdobyte po pierwszym serwisie w spotkaniu z Ramosem-90%
Cilic punkty zdobyte po pierwszym serwisie w spotkaniu z Sijslingiem -93%
Ja osobiście gram w kierunku Cilica.Zagrali jeden mecz pomiędzy sobą na cegle(3 miesiące temu i to w Barcelonie) i wygrał Chorwat.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Dla porównania: Robredo punkty zdobyte po pierwszym serwisie w spotkaniu z Ramosem-90%
Cilic punkty zdobyte po pierwszym serwisie w spotkaniu z Sijslingiem -93%
Ja osobiście gram w kierunku Cilica.Zagrali jeden mecz pomiędzy sobą na cegle(3 miesiące temu i to w Barcelonie) i wygrał Chorwat.
Zgadza się, nie rozpisywałem się nie wiadomo jak bo niedziela i nie chcę nie wiadomo jak dużo czasu tracić przed komputerem.
Masz rację, Cilić miał podobne statystyki z jedną różnicą, miał zupełnie innego przeciwnika. Sijsling i jego return praktycznie nie istniały. Lekko dłuższa wymiana kończyła się prawie zawsze wywaleniem piłki w aut lub siatke. Wszystko co przebijał lądowało 2 m od końcowej linii na środku kortu. W spotkaniu Robredo vs Ramos było zupełnie inaczej. Wymiany były długie, Ramos zagrywał bardzo trudne piłki i próbował stawiać bardzo twardy opór. Proponuje obejrzeć sobie powtórke tego spotkania.
Nie mam w zwyczaju w swoich analizach odnosić się do statystyk i zazwyczaj tego nie robię. Bazuje głównie na obejrzanych spotkaniach. Należało tam napisać dopisać to co napisałem powyżej ale tak jak już wspomniałem mamy niedziele i trzeba ten czas spędzić z rodziną a nie przed laptopem (chociaż o ironi właśnie teraz tak robie:;/ ???? ...
Nie twierdzę, że Chorwat tego nie wygra. Zaznaczam tylko, że w moim odczuciu mamy value w stronę Robredo.
Do spotkania w Barcelonie również się odniosłem. Wygrał Chorwat ale w tie-breaku decydującego 3 seta Robredo prowadził już 5:3 i tylko pewno on sam wie, dlaczego tamto spotkanie przegrał.
Dodatkowo, choć to kiepski argument, po dwóch zwycięstwach Cilica liczę wkońcu na zwycięstwo hiszpana na zasadzie rachunku prawdopodobieństwa... Przy podobnym poziomie gry nie jest tak, że jeden zawodnik będzie wygrywał cały czas;) Ale wracając do sedna sprawy, ja próbuje to spotkanie bo uważam, że 2,75 to value wystawione przez traderów. Masówka idzie na Cilica ale 1,40 - 1,50 to śmiech na sali.
Jeżeli wewnętrznie czuję, że dany zawodnik ma szanse na zwycięstwo to go gram. Jeżeli przegra jest łatwiej znieść gorycz porażki niż typując zawodnika po niższym kursie i po przełamaniu gdy zaczyna się robić gorąco i wizja porażki powoli zagląda nam w oczy, zaczynamy obgryzać paznokcie.
Nie chcę żeby ktoś zrozumiał mnie źle. Są bowiem typy gdzie kurs 1,50 wydaje się naprawdę bardzo prawdopodobny i warto go zagrać. Ale spotkanie opisane powyżej w moim odczuciu na pewno do nich nie należy...
W bukmacherce choci przecież o to, by spełnić tylko jeden warunek:
kwota postawiona&lt;(kwota wygrana-kwota postawiona)
Jest już w moim nawyku chyba codzienne wchodzenie na forum z nadzieją na uzyskanie jakiegoś ciekawego newsa o którym nie wiem. Większość analiz to są śmiecie, strzępki statystyk i przytaczanie h2h bądz innych argumentów. Później pojawiają się pretensje innych osób o nietrafione typy itd. Ale zdarza się również tak, że pojawia się analiza w której ktoś opisuje przebieg spotkania, brane medical time bo np. wpadło komuś coś do oka (tak jak wczoraj w przypadku Monaco) albo zrobił się odcisk na nodze. Informacje o karierze juniorskiej i poczynaniach jako junior na przykładzie Zvereva itd. itp. Kiedyś kolega z forum miał brata na turnieju który oglądał sparingi zawodników, ich formę jeszcze przed rozpoczęciem turnieju i takie newsy nam przekazywał. Mnóstwo ludzi dzieki niemu mogło zarobić troche grosza. To są analizy, newsy na które liczę wchodząc na forum i takowe rzadko bo rzadko ale się pojawiają. Wtedy widać, że ktoś odrobił lekcje.
W kobiecym tenisie króluje Tarki16 i wchodząc na forum szukam jego typów. Dlaczego? Bo swoje analizy opiera na obserwacjach, na obejrzanych spotkaniach bądź innych &quot;newsach&quot; jak ja to nazywam. Ludzie którzy wrzucają po 4-5 typów dziennie tak naprawdę tych wspomnianych &quot;lekcji&quot; w moim odczuciu nie odrobili. Nie chce mi się wierzyć, że obejrzeli spotkania wszystkich zawodników, że mają pojęcie o poziomie prezentowanym przez nich wszystkich. Wychodzą z założenia, że jeśli ktoś wygrał 2:0 to jest pewniejszy bo drugi wygrał tylko 2:1 i to w tie-breaku. Nie ważne, że pierwsze spotkanie to było dno pod względem poziomu a drugie stało na kosmicznym poziomie prezentowanym przez obu zawodników. Jak często ktoś pisze, że np. zawodnik zagrał bardzo dobre spotkanie gdzie np.jego słabszym elementem była gra przy siatce a mocniejszym gra z głebi kortu co w przypadku nadchodzącego spotkania będzie miało zaczenie bo gra z gościem którym oprócz gry w singlu zęby zjadł również w deblu. Takich analiz praktycznie tutaj nie ma.
Nikt nie jest alfą i omegą, bukmacherke można traktować jako zabawę albo jako szansę na zarobienie trochę pieniedzy. Ale aby to osiągnąc trzeba poświecic trochę czasu a nie stawiać ciężko zarobionych pieniędzy na podstawie 5 minutowej analizy opierającej się na porównaniu wyników ostatnich spotkań, h2h i kilku innych statystyk.
Troche odbiegłem od tematu i pewno moderator usunie te moje wypociny ale przy niedzieli jakoś wzięło mnie tak na refleksję. Z założenia, że w niedziele nie siedze przed laptopem już i tak nici - przynajmniej dzisiaj.
Forum jest po to by sobie pomagać, nie obrzucać się miesem ani atakować kogoś po spotkaniu. Nie raz po meczu ktoś się odzywa a przed milczał. Tak każdy potrafi. Czytać można wszystko a typ który wybieramy bądź analize ktorą się kierujemy zależy tylko i wyłącznie od nas...
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych. Wyłączam kompa i do wieczora go nie tykam:cool:;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Type-man
Człowieku Ty to masz gadane do tego z sensem a miałeś sie nie rozpisywać ???? Nic wiecej na temat tego meczu nie mozna stwierdzić Robredo +1.5 seta Pinnacle za gruuuubo 1.739 ✅
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Typ trafiony, ale argumenty już nie. Paralityk Cilic przegrał 1 seta tylko i wyłącznie sam ze sobą, spartaczył 7 SP, w tym 5 przy swoim serwisie w żenującym stylu. Dla mnie to jest WTA i ta sytuacja dyskwalifikuje go jako czołowego tenisistę ATP
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Typ trafiony, ale argumenty już nie. Paralityk Cilic przegrał 1 seta tylko i wyłącznie sam ze sobą, spartaczył 7 SP, w tym 5 przy swoim serwisie w żenującym stylu. Dla mnie to jest WTA i ta sytuacja dyskwalifikuje go jako czołowego tenisistę ATP
Mi sie wydaje ze podobnie sie zachował Robredo wiec...tylko ze Hiszpan zachował wiecej krwi w końcówce.Kolejny raz sie okazało ze kurs 1.4 ilestam to pułapka:p Nigdy juz na faworytów zawsze na dogów! ????
Juz Marin złamany oddaje mecz :p
Tam Monaco tez wypina pupe w tenisie nie warto grać typów poniżej 2 to co type-men napisał to święta prawda.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Mi sie wydaje ze podobnie sie zachował Robredo wiec...tylko ze Hiszpan zachował wiecej krwi w końcówce.Kolejny raz sie okazało ze kurs 1.4 ilestam to pułapka:p Nigdy juz na faworytów zawsze na dogów! ????
Juz Marin złamany oddaje mecz :p
Tam Monaco tez wypina pupe w tenisie nie warto grać typów poniżej 2 to co type-men napisał to święta prawda.
Mówię tu o 40-15 przy swoim serwisie i 6-3 w TB. Przy przewagach to już inna bajka. Teraz już po zawodach, rozpłakał się na korcie i zostaje tylko dograć do końca
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Umag 2014 vs. AKA SHAKAL:

Delic M. ::: 4,36 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔ -2
Rosol L. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +1,50 (-0,5)
Lajovic D. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔ -3 (-3,5)
Ramos A. ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +2,01 (-1,49)
Monatanes A. ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +2,28 (+0,79)
Rosol L. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +1,35 (+2,14)
Robredo T. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +1,59 (+3,73)
Cuevas P. ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +2,55 (+6,28)

Sousa J. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔ -3 (+3,28)
Zeballos H. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔ -3 (+0,28)
Robredo T. &amp; Cilic M. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +2,52 (+2,08)
Robredo T. +1,5 seta ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅ +2,19 (+4,27)
Fognini F. ::: 1,66 ::: Bet365 ::: 3/10 ⛔ -3 (+1,27)
Bilans: +1,27
Yield: (+1,27:38)*100%= +3,34%

Trafione: 8 ✅
Przegrane: 5 ⛔
???? Cuevas P. - Robredo T.
Robredo T. ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 3/10
Robredo gra tutaj świetny turniej o czym pisałem już nie raz. Myślę, że obroni tutaj tytuł z przed roku. Widziałem jego kilka meczów na tym turnieju i gra naprawdę solidnie. Cuevas co prawda również jest w życiowej formie, to będzie dla niego drugi finał z rzędu. Moim zdaniem Hiszpan miał trudniejszych przeciwników, Cuevas ma czasami przestoje w swojej grze, gdyby Fognini miał trochę więcej jaj to mógłby wygrać 2 set. Zresztą obaj zawodnicy grają często jednoręcznym backhandem, a moim zdaniem Robredo ma go opanowany do perfekcji.
Wynik: 6:3 6:4 ⛔
 
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Cuevas-Robredo 2 @1.5
Zawiodl mnie Monaco dzis bardzo. Mam nadzieje, ze bedzie wiecej szczescia, chociaz meczow widzialem zdecydowanie mniej niz w Gstaad z tego turnieje. Licze przede wszystkim, ze Robredo obroni ten tytul, a dobrze mu sie tu gra. Cuevas wraca do dawej formy sprzed jakis 3 lat, co potwierdzil wygrany turniej w szwedzkim Bastad. Cuevas ogral Fogniniego, ale Wloch ma teraz slabszy okres i chyba zwiazek z Flavia Pennetta nie dziala na Foga dobrze. Robredo na pewno musial duzo walki wlozyc w dzisiejszy mecz. Poza tym Cuevas mial duze problemy z Gabashvilim, a Hiszpan to lepszy zawodnik. Tym razem na renome Robredo jednak.

Isner-Sela 1 @1.22

Pisnera to biore w kombinacji. Wiadomo Atlanta, Georgia i te sprawy. Ogolnie to naco zwracale muwage wczpraj przy meczu Isnera z Sockiem. Turniej maly, ale Amerykanin zagra na tyle ile trzeba. Jak trzeba bedzie to odpali pewnie nawet i 30 asow malemu Seli, ktory wiadomo ze przy swoich warunkach bedzie miec juz duzo ciezej przy odbiorze. Dudi na pewno jest w formie, backhand musi dzialac wybornie. Isner robi generalnie tyle ile potrzeba, zeby wygrac. Jak potrzeba bedzie wiecej, to tez powinien wyciagnac to wiecej. Sela zagra pozytywnie, ale nie widze jednak jego wygranej.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Cuevas - Robredo
Typ: Robredo @1,57 bet365,⛔ 3:6,4:6 Bardzo słabe spotkanie hiszpana. Dwa różne obrazy zawodnika
Robredo DW 2:0 @2,37 bet365⛔ Dobrze że za symboliczną stawke

Kursy na Hiszpana poszybowały w górę, na Cuevasa natomiast lecą na łeb na szyję. Dlaczego?? Sam nie wiem, nie było streemu spotkania Fogniniego z Cuevasem ale jak ktoś oglądał Cilica z Robredo chyba nie ma złudzeń kto wygra dzisiejszy finał. Spotkanie stało na kapitalnym poziomie, szczególnie pierwszy set. Cuevas w świetnej formie ale na regularnego Robredo myślę że na dzisiaj to nie wystarczy. Umiejętności na pewno moim zdaniem po stronie Hiszpana. Za mniejszą stawkę próbuję na 2:0 na Robredo. Przypuszczam że mocniej już kursy nie poszybują do góry i liczę, że Robredo po raz drugi pozwoli mi dzisiaj zrobić niedzielę jeszcze piękniejszym dniem...
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Polecam grać na live na Pablo Cuevasa. Robredo nie ma według mnie szans by coś zdziałać w tym meczu, ten Cuevas to jakiś robot w ogóle nie widać po nim zmęczenia. Dodatkowo Robredo jakiś dziwny dzisiaj, mnóstwo prostych błędów. Gra defensywna urugwajczyka jest na bardzo ale to bardzo wysokim poziomie, po raz kolejny się potwierdza, że warto nie warto grać po kursach 1,4 1,6 w tenisie i warto stawiać na teoretycznego doga, tak jak w finale w Gstaad złomowisko z Argentyny się skomprmitowało, tak samo tutaj robredo nie zdziała nic.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Zgadzam się, Robredo popełnia takie błędy, których wstydziłby się średni amator. A Cuevas wszystko trafia i rozrzuca Robredo jak gnój po polu.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Super znawcą tenisa nie jestem, ale coś mi się wydaje, że Dudi Sela także dziś pyknie Isnera .... i tak też chyba pogram, ale delikatniej ze względu na to, że znawcy tenisa z tego forum (bez aluzji oczywiście - szacun za wiedzę itd.) jednak nie widzą szans dla Dudiego.
 
patryko 8

patryko

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Austria, ATP Kitzbuhel
Godzina:
12:30
Spotkanie: Maximo Gonzalez - Pablo Carreno-Busta
Typ: Pablo Carreno-Busta
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do Austrii, gdzie odbędzie się spotkanie pomiędzy młodym Hiszpanem, a doświadczonym Argentyńczykiem. Owe spotkanie zapowiada się niezmiernie ciekawie, ponieważ Pablo na cegle spisuje się fenomenalnie. Na prawdę podoba mi się jego tenis. Doszedł w Umag do ćwierćfinału, gdzie został pokonany przez Tommiego Robredo, (1:6, 4:6).
W tym roku, jego bilans na tej nawierzchni wynosi 23/16. Przejdźmy do Gonzaleza. Maximo przeszedł przez kwalifikacje wygrywając trzy mecze, tracąc zaledwie jednego seta z Andre Ghem (6:4, 3:6, 6:3). W bieżącym roku, jego bilans na cegle wynosi 36/12. Podsumowując, myślę że Pablo gładko pokona Gonzaleza i przejdzie do następnej rundy. Życzę powodzenia ! :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom