>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Atlanta, Gstaad & Umag, 21-27.07.2014

Status
Zamknięty.
D 56

daymon23996

Użytkownik
A więc specjalnie dla konara i mirkoo i tie breaka i aka shakal podaje typ i analizę.
Gabashiwili- Nieminen kurs 2,40 bukmacher Bet Clic
Rosjanin, łapie formę okolicę wimbledonu to ciągłe kontuzję. Teraz jest już w pełni zdrowy, ostatnio w Umag pokonał gładko będącego w dobrej formie Layovica, następnie pokonał Souse który też ostatnio jest w dobrej formie. Przegrał dopiero, ale po walce z rewelacją lata Pablo Cuevasa i urwał mu seta. Rosjanin potrafi grać na ziemi, pokonał w tym sezonie np simona czy ferrera owszem oboje nie grają w tym sezonie cudownie ale coś tam potrafią. Nieminen jeszcze dzisiaj walczył w swoim kraju w Finlandii w finale Chelengera w którym uległ Davidowi Goffinowi. Trochę punktów zarobił, na pewno będzie chciał dobrze pograć w Austrii , ale według mnie po kursie 2,40 warto grać na Gabe. Nieminen nagrał się dużo w tym tygodniu, dodam, że to już 33 letni zawodnik i co ważne, jest to zawodnik który swoją grę opiera na doskonałej pracy na nogach. Mecz będzie we wtorek max w środ. Z Finlandii kawałek do Austrii jest. Podkreślam Fin dzisiaj o godzinie 13 00 grał mecz, zapewne lot miał już dzisiaj, jest już pewnie w Austrii. Czy znajdzie czas na regenerację? Moim zdaniem nie! Szczególnie zaimponowało mi to, że Rosjanin tak gładko pokonał Layovica który ostatnimi czasy grał naprawdę dobrze. Ja stawiam na Gabe,
Oczywiście pan konar zrówna ten typ i analizę z ziemią, Uzna, że nie mam zielonego pojęcia na temat tenisa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom