>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Atlanta, Gstaad & Umag, 21-27.07.2014

Status
Zamknięty.
tony-halik 5

tony-halik

Użytkownik

A.Zverev - Montanes

Malolat z Niemiec w zeszlym tygodniu wypracowal sobie extra marke. W Niemczech juz okrzykniety przyszloscia dyscypliny. Natomiast mnie nie przekonuje bardziej niz jego brat za najlepszych czasow. W meczu przebijacza z agresorem na cegle zawsze handicap po stronie pierwszego. Doświadczenie, umiejetnosci, ranking, miejsce rozgrywania turnieju przemawiaja za Hiszpanem.

Montanes @ 1.763
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Smyczek T. - Harrison R.
Smyczek T. ::: 2,55 ::: Pinnacle ::: 3/10
Harisson Ryan to zawodnik z rocznika 1992. Rok temu znalazł się w półfinale tego turnieju i stąd też na niego taki kurs, a nie inny. To jest mecz 50% na 50% szans, ze wskazaniem na Smyczka który lubi grać na hardach. Rok temu zatrzymał go tutaj James Blake który zakończył już tenisową karierę.
Wynik: 6:0 6:2 ✅
???? Estrella V. - Matosevic M.
Estrella V. ::: 3,40 ::: Pinnacle ::: 3/10
Estrella ostatnio w świetnej formie, przynajmniej tak było podczas turnieju w Bogocie gdzie prawie wyeliminował z turnieju zwycięzcę Bernarda Tomica. Po takim kursie warto spróbować. Matosevic nic nie grał od Wimbledonu. Nie jest w rytmie, a po dobrych wynikach na trawie może jego forma drastycznie spaść. Zresztą rok temu przegrał tutaj już w 1 rundzie.
Wynik: 0:6 2:6 ⛔
???? Diez S. - De Bakker T.
Diez S. ::: 3,01 ::: Pinnacle ::: 3/10

Grali przecież w kwalifikacjach Atlanty.
Wynik: 1:6 2:6 ⛔
???? Ebden M. - Becker B.
Ebden M. ::: 3,30 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ebden w końcu wkracza na hardy w US Open Series. W Bogocie co prawda skreczował, ale ten kurs to jest jedno wielkie value. Polecam to zagrać, lub na +1,5 seta. Becker lata świetności ma za sobą, wyniki również nie napawają optymizmem. Pograł Niemiec trochę na trawie czyli jego ulubionej nawierzchni. Teraz powinna być u niego forma zniżkowa. Po takim kursie wchodzę w Australijczyka.
Wynik: 4:6 2:6 ⛔
???? Smith J. P. - Marchenko I.
Smith J. P. ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 3/10
Spotkali się ostatnio podczas turnieju o randze challenger w Winnietce. Wygrał Australijczyk, teraz myślę, że będzie podobnie, bo Marchenko miał trochę szczęścia w kwalifikacjach. Mecz ze wskazaniem na Smitha.
Wynik: 4:6 4:6 ⛔
???? Ginepri R. - Stakhovsky S.
Stakhovsky S. ::: 1,43 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ginepri jest z rankingu 283, ten mięśniak z Florydy jest tam gdzie są jego umiejętności. Słabo gra, jest to zwykły przeciętniak. Ukrainiec za to na hardzie bardzo mocny, przed tym turniejem wygrał turniej challenger. Forma musi dopisywać najwyraźniej, a to na takiego zawodnika jak Ginepri powinno wystarczyć.
Wynik: 7:6(3) 3:6 6:0 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 138

misi3kk

Użytkownik
Czyli rozumiem, że nikt nic nie wie czy coś się złego dzieje z Garcią- Lopezem. W takim razie wydaje się to dobra opcja na jutrzejszy dzień. Na Unibecie nawet 1.88 . Do tego jak mówicie Troicki, tylko że przełożony ale na Williamie da się złapać chyba jeszcze 1.62. No i Lu z Kuznetsovem najwyżej 1.45. Ako z tych trzech meczy najlepiej skleić chyba na Unibecie , kurs 4.33. Dodatkowo dodam (choć nie ma to raczej żadnego znaczenia) ,że każdy z tych meczy był wycofywany z oferty na bet365, w chwili obecnej nie ma tylko Lu.

Ps. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to piszcie, szczególnie jeśli chodzi o Lu, bo jego nie jestem pewien.
A i jeszcze coś. Oglądał ktoś z was mecze Delbonisa wczoraj i Bellucciego dziś? Jak ktoś może to niech porówna tych dwóch panów.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Czyli rozumiem, że nikt nic nie wie czy coś się złego dzieje z Garcią- Lopezem. W takim razie wydaje się to dobra opcja na jutrzejszy dzień. Na Unibecie nawet 1.88 . Do tego jak mówicie Troicki, tylko że przełożony ale na Williamie da się złapać chyba jeszcze 1.62. No i Lu z Kuznetsovem najwyżej 1.45. Ako z tych trzech meczy najlepiej skleić chyba na Unibecie , kurs 4.33. Dodatkowo dodam (choć nie ma to raczej żadnego znaczenia) ,że każdy z tych meczy był wycofywany z oferty na bet365, w chwili obecnej nie ma tylko Lu.

Ps. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to piszcie, szczególnie jeśli chodzi o Lu, bo jego nie jestem pewien.
A i jeszcze coś. Oglądał ktoś z was mecze Delbonisa wczoraj i Bellucciego dziś? Jak ktoś może to niech porówna tych dwóch panów.
Monaco wygrał wszystkie 3 mecze z Garcią Lopezem na mączce, w tym właśnie w Gstaad rok temu 6-1 6-2. To fakt, że Argentyńczyk ostatnio nie gra dobrze, ale ta seria musi w końcu się kiedyś skończyć, więc ja tutaj typuję zwycięstwo Monaco, po kursie 2,0 w Betclic.
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Forma Monaco z przed roku a teraz to dwie różne rzeczy więc nie wiem czy jest sens to porównywać. Mnie osobiście nie przekonywał swoja grą w meczu z Hanescu i to główny powód takiego typu ;)
 
E 89

encys

Użytkownik
Berlocq C. - Carreno-Busta P.
Ósemka turnieju, Carlos Berlocq zagra z Pablo Carreno-Bustą. Niezły kurs na Hiszpana i warto coś pograć w jego kierunku. Bardzo dobre spotkanie z Paolo Lorenzim, którego pokonał w trzech setach. Włoch miał już piłkę meczową przy stanie 40-15, na własnym podaniu mimo to przegrał gema, jak i później całe spotkanie. Bardzo dobry mecz w wykonaniu zarówno Carreno, jak i Lorenziego. Wyrównane widowisko, na całkiem wysokim poziomie. Obaj trzymali piłkę w korcie, wiele wymian zza linii. Dodatkowo w trzecim secie Paolo zaczął bombardować Pablo mocnymi uderzeniami, mimo to ten dochodził praktycznie do każdej piłki. Waleczny chłopak, szybki i zdeterminowany. Widać, że mu zależy i chce tu osiągnąć jak najlepszy wynik. Pierwsze podanie co prawda słabo funkcjonowało, aczkolwiek nadrabiał to w grze. Berlocq też jakoś serwisem nie zachwyca, w ostatnim spotkaniu z Andrejem Martinem punkty z pierwszego podania w okolicach 66%. Całe spotkanie Argentyńczyk wygrał po dwusetowym pojedynku. W rankingu Carlos dwa oczka wyżej od Hiszpana. Carreno 22 wygrane spotkania na nawierzchni ceglanej, jego dzisiejszy rywal 16. Patrząc na formę myślę, że nadto któryś się nie wyróżnia. Fakt, że ostatnio Berlocq pokonał Ferrera, aczkolwiek został sprowadzony na ziemię przez Sousę, później w Hamburgu zakończył wojaże na pierwszej rundzie przegrywając z Lajovicem. Pablo oczywiście też nie zachwycił w Niemczech. Przy takim kursie warto pograć w kierunku Hiszpana, szczególnie, że już zaczynają spadać.
Carreno-Busta P. @ 2.38 Pinnacle
Carreno-Busta P. +1.5 seta @ 1.51 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Thomaz Belucci - Federico Delbonis
Delbonis @ 1,63 Pinnacle Sports


Faworytem bukmacherów jest Argentyńczyk, tak samo i dla mnie. Obaj tenisiści leworęczni. Belucci notowany na 93 miejscu w rankingu, natomiast Federico na 56. W h2h prowadzi 3:1 Delbo. Dwa ostatnie ich pojedynki rozegrali w tym roku. W Sao Paulo okazał się lepszy Argentyńczyk, natomiast w Monachium górą był Brazylijczyk.
Delbonis w tym sezonie 21/17 na clayu. Do sukcesów może zaliczać finał w Nicei czy też triumf właśnie w San Paulo. Bellucci na mączce 19/14, bez żadnych większych wyników.
Oboje grają strasznie w kratkę. Na tle Brazylijczyka to Federico jednak zdecydowanie lepiej wygląda. Kursy spadają, dlatego warto łapać póki ciepłe.


Pablo Andujar-Alba - Blaz Rola Rola +1,5s @ 1,72 Pinnacle Sports

Z racji później pory będzie na szybko. Słoweniec w tym meczu to mój cichy faworyt, jednak boję się zaryzykować. Ostatnio finał w Poznaniu. Z Andujarem grał na Wimbledonie, gdzie zlał go gładko 3:0.
Hiszpan na clayu 13/10, Rola natomiast 22/10.
Można także ryzykować Słoweńca na czysto. Mi tam jednak 1,72 pasuje na handi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Garcia-Lopez G. - Monaco J.
Garcia-Lopez G. ::: 2,01 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:5, ale w tym roku Garcia-Lopez jest w swojej życiowej formie. Co prawda ostatnio nie zaszedł gdzieś daleko w turnieju, ale to tylko z powodu trudnej drabinki. W Hamburgu odpadł ze zwycięzcą turnieju Mayerem Leonardo po dwóch tie-brekach, w Stuttgarcie wygrał dwa mecze, ale odpadł z kolejnym zwycięzcą turnieju Bautistą-Agutem po 3 setówce.
Monaco co prawda pokonał go rok temu na tym turnieju, gra przede wszystkim na mączce, ale w tym roku nie zachwyca wynikami. Oglądałem jego mecz z Hanescu i Monaco nie zrobił na mnie dużego wrażenia. W 2 secie dał się przełamać serwując na mecz.
Wynik: 2:6 6:2 4:6 ⛔

???? Bellucci T. - Delbonis F.
Bellucci T. ::: 2,60 ::: Pinnacle ::: 3/10

Wielki mass pick na Delbonisa i wcale się temu nie dziwię. Jest młody, z sukcesami w tym roku na mączce, do tego świetnie zaprezentował się w 1 rundzie, rok temu w Hamburgu doszedł do finału. H2H 1:3, ale w tym roku w Monachium już raz wygrał Bellucci. To okropnie nieobliczalny zawodnik, w 1 rundzie bez większych problemów z kiepskim Melzerem G. Liczę na niespodziankę w tym meczu.

Wynik: 6:4 6:4 ✅

???? Andujar-Alba P. - Rola B.
Rola B. ::: 3,03 ::: Pinnacle ::: 3/10
Po takim kursie? Rola nie dał najmniejszych szans podczas turnieju Wimbledon z przed kilku tygodni. Oddał zaledwie 8 gemów 3 setach. Ziemia to jego ulubiona nawierzchnia, ostatnio zaliczył finał w Poznaniu o randze challenger. Forma delikatna jest, w tym meczu nie jest bez szans. Andujar-Alba nic dobrego nie reprezentuje by aż tak go faworyzować w tym meczu.
Wynik: 6:3 6:3 ⛔
 
K 14

kuba83bb

Użytkownik
???? Guillermo Garcia-Lopez - Juan Monaco
Juan Monaco ::: 1,82 ::: Betsafe ::: 3/10
Wynik: 2:6 6:2 4:6 ✅

???? Thomaz Bellucci - Federico Delbonis
Federico Delbonis ::: 1,6 ::: Betsafe ::: 4/10
Wynik: ⛔

???? Pablo Andujar - Blaz Rola
Blaz Rola ::: 2,75 ::: Betsafe ::: 3/10
Wynik:
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Andujar-Rola 1 @1.48
Hiszpan potrafi byc wyborny w utrzymywaniu pileczki w korcie, nawet jezlei teraz nie jest to optymalan forma. Rola wciaz malo meczow w tourze. Andujar pogral przywoicie w Hamburgu. W tym przypadku nie powinno byc syndromu 3-ego turnieju pod rzad co wczoraj prawodpodobnie zrobili Lajovic czy Rosol, a co umknelo uwadze. Poza tym Pablo obeznany juz z turniejem, w ubieglym seoznie zagral 3 sety z triumfujacym Youzhnym, Rola oczywiscie debiut. Stawiam na lepzego gracza, czyli Andujara.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Andujar - Rola o21,5g @ 1,80
Bet365

Bukmacherzy mocno faworyzują Hiszpana, nawierzchnia oczywiście bardziej pod niego, ale Słoweniec pokazał w Poznaniu, że grać na tej nawierzchni też potrafi. Może nie byli to tacy rywale jak Andujar, ale myślę, że solidnie powalczy mając też w głowie wygraną z Wimbledonu 3:0. Andujar po dobrym turnieju w Hamburgu, w pierwszej rundzie pokonał Simona, który ostatecznie skreczował. Moim zdaniem zanosi się na wyrównany mecz.
Venus - Sock o19,5g @ 1,80
Bet365

Kurs 1,10 na Socka to moim zdaniem zbyt mało, Venus w kwalach pokazał, że wcale nie jest w złej formie. Serwis na poziomie, do tego lepsza gra przy siatce od Socka moim zdanie, co nie stawia go w przegranej pozycji. Po przejściu kwali wolny los w pierwszej rundzie. Sock natomiast 6-2,6-4 z Gonzalezem, gdzie moim zdaniem Kolumbijczyk ustępuje umiejętnościami Nowozelandczykowi. Zrobił na mnie Venus wrażenie i jeśli zagra tak jak z Ramem to powinien spokojnie ugrać minimum po 4 gemy w dwóch setach, a nawet powalczyć o coś więcej. Po takim kursie warto.
Lu - Kuznetsov(+1,5s) 2 @ 1,65
Unibet

Ostatni mecz na dziś analizowany przeze mnie tutaj liczę na Amerykanina, który przed własną publicznością będzie chciał zagrać na 100% i zameldować się w kolejnej rundzie. Nie rozumiem troszkę tych kursów...Lu co prawda wygrał Challenger, ale z kim on grał. Alex potrafi dobrze zaserwować i z końcowej linii jest groźny, jednak gra falami, co dobrze pokazał mecz z Marchenką, choć tam też trochę odpuścił. Widać było jednak, że jak przyśpieszy i wrzuci się na obroty to nie ma co zbierać. Moim zdaniem seta ugra, a nawet zrobi niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Pablo Andujar - Blaz Rola✅ (6:3,6:3)
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betclick

Mecz na dzisiaj to starcie Pablo Andujara z Blazem Rolą. Oboje są blisko siebie w rankingu odpowiednio 71 i 80 miejsce. Słoweniec to finalista turnieju z Poznania gdzie uległ w finale 4-6, 2-6 z Davidem Goffinem, turniej w Poznaniu miał rangę Challengera. Natomiast turniej w Umag to już ATP, i nie sądzę aby Słoweniec dał radę ograć tak doświadczonego zawodnika jakim jest Pablo Andujar, który w ostatnim turnieju w Hamburgu przegrał w czwartej rundzie dość gładko(0-6, 2-6) z Davidem Ferrerem. Warto też wspomnieć że ci dwa panowie grali już ze sobą na Wimbledonie i to Blaz był górą(6-3, 6-1, 6-4). Słoweniec gra niepewnie szczególnie w turniejach większej rangi np. w Stuttgardzie przegrał od razu w pierwszej rundzie z Philipp Davydenko który jest notowany na 658 miejscu... Moim zdaniem podwórko Blaza to Challengery i tam jest jego miejsce na bardziej prestiżowych imprezach nie daje sobie rady i taki stary Lis jak Pablo Andujar to wykorzysta i gładko ogra młodego Słoweńca, aby zrewanżować się za Wimbledon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Sijsling Igor -Cilic Marin, under 19.5 gemów , Bet365 1.80

5:7, 3:6 ⛔⛔⛔

To teraz krócej ponieważ płaczą mi ludzie :] (a jak kursy po 5 wchodzą z równie długimi analizami to zadowoleni, ot fenomen,ci sami oczywiście) .

Raz analiza wejdzie,a raz nie. Widać,że poniektórzy tacy jak daymon23996 to mentalność dziecka, dziecka który o bukmacherstwie nie ma zielonego pojęcia. Powtórzę raz jeszcze :

- Obstawiając moje typy grasz na własną odpowiedzialność!!
Chorwat wygrał ten turniej w 2012 roku,a w 2011 zaliczył finał, lubi tutaj grać. Ostatni jego mecz to porażka 3:2 w ćwierćfinale Wimbledonu z Djokivicem. Po trawie nie grał nigdzie także to może być minusem. Holender pokonał tutaj Reistera przerywając passę 10 meczy bez zwycięstwa, lecz ogólnie sezon ma słaby. Panowie grali ze sobą 3 razy i 3 razy wygrywał Cilic. Mecze były zacięte lecz na hali, teraz grają na mączce i myślę,że Marin upora się z Igorem w 19 gemach.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Brawo Shakal, miałeś nosa, bo wszystko wskazywało dziś na Argentyńczyka po niezłym kursie a tu klapa. Swoją drogą tylko utwierdzam się w fakcie, że Delbonis to przeciętniak, potrafiący tylko osiągać niezłe wyniki za Oceanem. Tak naprawdę to w tym roku nie pokonał nikogo znaczącego, nie licząc Almagro, bo każdy zna sytuację Hiszpana. Wygrywa ze słabiakami, dostaje baty od faworytów i regularnie zawodzi w moich kuponach ;)
Od siebie wrzucam coś przeciwko Rosołowi. Świetne wyniki w ostatnim czasie spowodowały u niego chyba lekką zadyszkę. Mam wrażenie, że Lukas jedzie już na oparach, czego dowodem był wczorajszy mecz ze Shwartzmanem, gdzie Czech męczył się niesamowicie i bliski był porażki. Dziś naprzeciw gracz podobnej klasy i myślę, że znów nie będzie miał łatwo z takim przebijakiem jak Riba. Swoją drogą Hiszpan wczoraj gładko odprawił Veselego, który moim zdaniem mam dużo większy potencjał od Rosoła.
Riba (+3,5g.) - Rosol 1 1.96 Betsson
Riba +1,5 s. 1.95
⛔⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Brawo Shakal, miałeś nosa, bo wszystko wskazywało dziś na Argentyńczyka po niezłym kursie a tu klapa.
Delbonis to załatwił dzisiaj nie jednego typera, tylko nie Shakala ???? . Bo jak wszystko wskazuje na kogoś to często bywa tak, że wygra ten drugi. Niektórzy to nazywają &quot;sport&quot;, ja tam nie wiem. Ciekawe jak teraz Rola, bo Andujar też wielkim faworytem meczu. Wczoraj kompletny niewypał z typami w Atlancie, przynajmniej 1-2 typy były do wywalenia, a w szczególności Ebden. Przepraszam jak ktoś stracił, ale jak to mówią raz nad wozem raz pod wozem. Ostatnio i tak więcej zielonego niż czerwonego koloru. Do tego po dobrych kursach.
???? Rosol L. - Riba-Madrid P.
Rosol L. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 3/10


Gdyby Rosol chciał odpaść to już zrobiłby to w pierwszym meczu turnieju. Mecz o niezwykle dziwnym przebiegu, ale skoro Czech gra dalej to musi to wykorzystać. Ostatnio jest w dobrej formie, pewnie zmęczenie łapie, ale przeciwnik jakieś aktualnie 2 półki niżej. H2H 1:0 z przed roku na French Open i gładkie zwycięstwo Rosola.
Wynik: 7:6(4) 6:1 ✅
???? Berlocq C. - Carreno-Busta P.
Berlocq C. ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 3/10

Mecz powinien być wyrównany, ale większe szanse daje doświadczonemu Argentyńczykowi niż Hiszpanowi który cudem jakoś wyciągnął mecz z Lorenzim. Po takich meczach poznaje się prawdziwe oblicze zawodników. Berlocq czasami gra solidnie, czasem nie. Ostatnio nie dopisuje mu forma, porażka z Sousą w Bastad gdzie bronił punktów za finał, w Hamburgu tylko 1 runda. Hiszpan ostatnio dużo przepracował, ale to nadal nie jest ten poziom ATP. Liczę na zwycięstwo Carlosa, ale czy w 2 setach? Tego bym nie obstawił.
Wynik: Mecz się nie odbył ▶
???? Ramos A. - Robredo T.
Robredo T. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10

Rok temu Robredo odpadł już w 1 rundzie w Bastad i Hamburgu, po czym wygrał cały turniej w Umag. W tym roku dość podobnie odpadł szybko w Szwecji, a w Hamburgu przegrał w 2 rundzie ze świetnie grającym ostatnio Lukasem Rosolem. Ramos jest słaby (jedna klasa niżej), pokonał Paire kompletnie bez formy. Nie przekonuje mnie ten mecz, Robredo wygra doświadczeniem.
Wynik: 4:6 4:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Lacko - Istomin 0:2 @1,9
dla mnie kurs elegancki. Lacko jeszcze nigdy nie wygrał z Denisem. Ostatnie ich mecze w 2013r - właśnie w Atlancie 6-1, 6-3 i w Dallas 7-5, 6-3. Umiejętności i warunki fizyczne za Denisem. Wczoraj lekko Rama rozjechał 6-1, 6-4. Lacko również wygrał gładko, ale z Pashą - gościem duuużo słabszym. Myślę, że Denis ogarnie w 2 setach.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Od siebie wrzucam coś przeciwko Rosołowi. Świetne wyniki w ostatnim czasie spowodowały u niego chyba lekką zadyszkę. Mam wrażenie, że Lukas jedzie już na oparach, czego dowodem był wczorajszy mecz ze Shwartzmanem, gdzie Czech męczył się niesamowicie i bliski był porażki. Dziś naprzeciw gracz podobnej klasy i myślę, że znów nie będzie miał łatwo z takim przebijakiem jak Riba. Swoją drogą Hiszpan wczoraj gładko odprawił Veselego, który moim zdaniem mam dużo większy potencjał od Rosoła.

Riba (+3,5g.) - Rosol 1 1.96 Betsson
Riba +1,5 s. 1.95
Jak to gladko odprawil Vesely&#39;ego ? 2-1 w setach,a w 3 secie Vesely prowadzil 2-0 i...mial punktowa serie 1-13...Dla mnie oni obydwaj (Riba i Vesely) spuscili ostatnio z tonu, szalu nie ma. Typu nie neguje,bo moze rzeczywiscie Lukasz jest zmeczony (choc gral w tym roku tyle,co Riba...),ale patrzac po ostatniej formie,to za Hiszpanem nic nie przemawia,i jeszcze ten krecz w Szwecji...

Tak,jak pisalem,Riba tylko w 1 secie nawiazal walke...
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mam pytanie do Shakala. Czy Ty grasz swoje typy czy tylko tak sobie piszesz analizy dla zabawy? Wchodze na forum i widze pochwaly od alex bp, ktore sa ciekawe za co? Na 9 ostatnio podanych typow 7 wtop. No dzis tego rosoła pewnie trafisz, ale te wczesniejsze - szukanie na sile wysokich kursow...
PS. Ciesze sie ze nie korzystam z twoich porad...
 
A 93

ateo87

Użytkownik
gra nie gra jego sprawa tak jak Twoja czy grasz to co sam wymyslisz czy to co ktos napisze ... ( na ... drazyc temat )
Cerreno Busta @2.3
kursy niezle umiejetnosci spore ostatnio slabsza forma ale i u rywala ta forma nie zwyzkuje obaj juz rozegrali po 1 meczu w Umag ale to Cerreno mimo przegranego seta lepiej sie zaprezentowal w moim odczuciu najwiekszy problem Berlocqa to duzo slabszy return od rywala ktorym nie potrafi sobie zabardzo ustawic wymiany
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom