>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Abu Dabi, Brisbane, Chennai & Doha 31.12-10.01.

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Tournament Name: Capitala World Tennis Championship
Location: Abu Dabi, UAE
Dates: 31.12-02.01.
Prize Money: $ 250.000 (per match?)
http://www.capitalawtc.com

Tournament Name: Brisbane International
Location: Brisbane, Australia
Dates: 04.01-10.01.
Prize Money: $ 484,750
http://www.brisbaneinternational.com.au/

Tournament Name: Aircel Chennai Open
Location: Chennai, India
Dates: 04.01-10.01.
Prize Money: $ 450,000
http://www.aircelchennaiopen.org/

Tournament Name: Qatar ExxonMobil Open
Location: Doha, Qatar
Dates: 04.01-10.01.
Prize Money: $ 1,110,250
http://www.qataropen.org/
Zapraszam do dyskusji jak i do pisania analiz. :spokodfhgfh:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Soderling - Wawrinka 7/6 7/6
2/10
Wawrinka @ 3.27
2/10
Ilość setów rozegranych podczas meczu?: 3 sety @ 2.55
Turniej pokazowy w Abu Dabi, bardziej typ na czuja bo to oczywiście turniej nie wpisany w kalendarz ATP tylko pokazowy zorganizowany przez szejków i dobra płaca skusiła Szweda i Szwajcara. Chłopcy będą się bawić podczas pobytu jak i może na korcie ale oczywiście podam jakieś argumenty czemu zagram na Wawrinkę. Kurs na Szwajcara jest aż za wysoki nawet podczas takiego turnieju, gdzie w H2H jest remis 1-1. W tamtym sezonie Stanislas bardzo poprawił serwis, a gra w polu na mączce cieszyła przynajmniej moje oko może mało wymagam ale jednak Wawrinka pokazuję że urodził się po Francuskiej stronie Szwajcarii gdzie większy nacisk był jednak na grę na mączce, gdzie potwierdził to już parę lat temu wygrywając jako junior RG. Wawrinka przenosił tą grę coraz częściej na korty twarde czy trawiaste, gdzie Soda większych wymian od specjalistów w tym rodzaju gry nie wytrzymywał nie wiem jak to dziś może wyglądać ale myślę że więcej wygranych pojedynków będzie miał Szwajcar. Ten turniej pokazowy jest bez spięć może Panowie pokażą jakieś fajne zagrywki, może będą emocje i trzy sety jak i końcowe zwycięstwa Wawrinki na którego czeka w drabince jego kolega Federer.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
ĄTP Brisbane I runda:
Carsten Ball-Mischa Zverev
Typ:1
Kurs:2,63
Sportingbet
Jutro w nocy czasu polskiego zostanie rozegrany mecz I rundy turnieju w australijskim Brisbane. Naprzeciw siebie staną:sklasyfikowany na 134miejscu w rankingu ATP,zawodnik gospodarzy C.Ball oraz znajdujący sie obecnie na 78miejscu Zverev. Obaj nie maja zbytniego doświadczenia gdyż sa jeszcze bardzo młodzi,wyżej sklasyfikowany jest natomiast Mischa,ale mysle,ze w tym pojedynku akurat ranking nie gra roli. A dlaczego? A dlatego, ze większość ostatniego sezonu Ball &#39;tulal sie&#39; po challengerach i turniejach rangi Future (swoją droga ma na rozkładzie Johna Isnera), moze gdyby częściej próbował swoich sił w wyższych ranga turniejach to i jego miejsce rankingowe byłoby wyższe. Zverev w ostatnich turniejach roku 09 gral katastrofalnie. Na 8 turniejów 7 razy odpadal juz po pierwszym meczu,przy czym jego rywalami na pewno nie byli gracze typu Rafy czy Del Potro. Sezon zakończył z bilansem 4/11 na hardzie,co tez obrazuje jego możliwości na tej nawierzchni. Obaj Ci zawodnicy brali udział w turnieju w Brisbane i obaj nie przebrneli przez kwalifikacje. Ww. aspekty pokazują,ze tak naprawde to niewiele ich rozni, więc moim zdaniem decydującą tu bedzie motywacja. A tej nie zabraknie Australijczykowi bo przeciez bedzie gral na własnym podwórku. A kurs jak najbardziej godny zaryzykowania.
2:0
P.S. KTOS TU COS PISAŁ O BEZSENSOWNYM TYPIE?!
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Brown - Yang @ 1.45 ⛔ 2/6 5/7
Decydujące stracie w kwalifikacjach w Chennai pomiędzy &quot;reggae na korcie&quot;, a Tatsumą który zaskakuję jak narazie swoim przeciwników pokonał tutaj Kindlmanna czy Ghedina, a Jamajczyk Widoma i Minarza. Tajwańczyka nie znam ale wiem że jedną może jedyną jego bronią jest to że zaskakuję swoich rywali bo kto by pomyślał że gracz z czwartej setki z egzotycznego kraju może ograć wyżej wymienionych graczy i tak już było w Listopadzie kiedy pokonał wracającego do challengerów Huta-Galunga 6/3 6/4 i teraz na pewno Kindlmann który był pewny siebie uległ Tajwańczykowi tak samo jak Włoch Ghedin który jednak jest słabym grajkiem, przy Jamajczyku już tego błędu myślę że nie będzie ponieważ jest tak strasznie ofensywnym graczem i dosyć dobrym na danym poziomie że czasami jak oglądałem jego spotkania naprawdę można było się go przestraszyć z perspektywy rywala kiedy szarżował do siatki jego styl to s&amp;v lecz ostatnio w Salzburgu gdzie podłoże nie pozwalało na taką grę grał dosyć mocno z linii końcowej, reggaeman naprawdę w krótkim czasie wskoczył do grona zawodników którzy są rozstawieni w challengerach czy moga właśnie startować w kwalifikacjach do turniejów ATP jak i w tym wypadku myślę że farbowany Jamajczyk będzie wiedział że gra jeśli się nie mylę o pierwszy występ w turnieju ATP jak o i dobry szmal i punkty do rankingu.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Brown - Tatsuma @ 1.45
Decydujące stracie w kwalifikacjach w Chennai pomiędzy &quot;reggae na korcie&quot;, a Tatsumą który zaskakuję jak narazie swoim przeciwników pokonał tutaj Kindlmanna czy Ghedina, a Jamajczyk Widoma i Minarza. Tajwańczyka nie znam ale wiem że jedną może jedyną jego bronią jest to że zaskakuję swoich rywali bo kto by pomyślał że gracz z czwartej setki z egzotycznego kraju może ograć wyżej wymienionych graczy i tak już było w Listopadzie kiedy pokonał wracającego do challengerów Huta-Galunga 6/3 6/4 i teraz na pewno Kindlmann który był pewny siebie uległ Tajwańczykowi
Hmmm... a kto to ten Tatsuma ? ????
Po pierwsze: to nie Tatsuma, a Tsung-Hua Yang.
Po drugie: jeśli jego jedyną bronią jest to, że... &quot;zaskakuje rywali&quot;, cokolwiek to oznacza, to znak, że są zwykłymi ignorantami, a takich na korcie się leje. Jeśli jegra się przeciwko jednemu z bardziej utalentowanych juniorów ostatnich lat (zwycięzca m.in. juniorskiego RG 2008 ), mocna koncentracja jest wskazana. Takie tłumaczenie jest więc trochę niedorzeczne.
Wyjaśniam - nie negując typu - dla osób, które po wcześniejszym poście chciałyby umieścić &quot;Tatsumę&quot; na liście leszczy. Jeszcze nie raz pomoże Wam zapełnić konto.
Edit by Hell:
Gadaj zdrów, btw. nazwisko u paru buków było podane jako Tatsuma ale Yang to ciągle ta sama osoba i widzę że nie potrafisz czytać moich analiz gdzie jest napisane że Kindlmann i reszt to byli ignoranci gdzie raggaeboy nie powinien taki być i raczej powinien powalczyć o zwycięstwo.
Pozdro.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Chiudinelli - Lorenzi @ 1.45 ✅ 7/6 6/3
Wreszcie jakiś sensowny pojedynek gdzie Kjudi powinien pokazać ze Lorenzi jedynie przez nabijanie punktów na challengerach głównie na mączce zbytniego doświadczenia nie zrobił by ogrywać się z powodzeniem na turniejach ATP. W poprzednim sezonie Lorenzi dzięki ciułaniu punktów na sam koniec wskoczył do turnieju halowego w Lyonie gdzie przegrał z Beckerem 2/6 2/6 i to koniec spotkań na twardej nawierzchni Włocha, gdzie Szwajcar jak najbardziej nadaję się na szybkie nawierzchnie gdzie na początku sezonu był koło miejsca #700 i w krótkim czasie poprzez przebijanie się w challengerach na twardych nawierzchniach od Kwietnia - Lipca gdzie na cztery starty zanotował dwa półfinały, 1/8 finału i zwycięstwo pokonując nie lada kogo na HC ale Navarro, Bemelmansa, Hrbatego, Lu, Stoppiniego czy właśnie dla ostatniego przykładu Lorenziego następnie już były spotkania w ATP gdzie też bardzo dobrze się wkomponował ze swoim stylem i toczył wyrównane walki z Tsongą, Selą, Mayerem, Safinem czy Kohlschreiberem w większości wypadku pojedynki wygrane więc większym problemem nie powinien być Włoch który nie dośc że na HC w randze ATP ma jeden mecz to i na poziomie turniejów ATP tak samo.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Richard Gasquet - Jarkko Nieminen 1 @ 1,44
Całkiem przyjemny kurs na Ryśka. Gasquet to największy talent francuskiego tenisa, nie tylko moim zdaniem. Simon, Tsonga, to dobrzy tenisiści, jednak Gasquet bije ich na głowę. Mówi się, że ma &quot;wrodzony, naturalny talent do tenisa&quot;. Jego firmowym zagraniem jest świetny, bardzo silny, nisko obijający się jednoręczny bh. chyba jeden z najlepszych w całym tourze. Fh solidny, potrafi zagrac efektownego winnera. Poza tym świetnie porusza się po korcie. Jego karierę przystopowały dośc liczne kontuzje ( ostatnio prawy bark i łokiec ) i także 2,5 miesięczna dyskwalifikacja za używanie kokainy.
Jarkko Nieminen to również niezły tenisista, który w swojej karierze był nawet w top 15. Przede wszystkim jest on bardzo cierpliwy. Bardzo inteligentnie gra w defensywie, ale równiez ma całkiem niezłe predyspozycje do atakowania. Jego kariera ostatnio znacznie przystopowała przez kontuzję nadgarstka oraz...obowiązkową służbę w wojsku. Ma również sporo słabszy serw od Francuza, szczególnie 2 podanie woła o pomstę do nieba. Podsumowując, Francuz wciąż ma szanse zagrozic najlepszym. Jest młody i niesamowicie utalentowany. Bardzo liczę że jego kariera wróci na dobre tory. Pierwszym krokiem niech będzie pokonanie doświadczonego Fina i dobry wynik w turnieju.
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Chiudinelli - Lorenzi 1,40 ✅

Szwajcar jest znacznie lepszym graczem na nawierzchniach szybkich od włocha gra mocno niewielka ilosc UE , Lorenzi poza nawierzchnią ceglaną kompletny brak atutów.

Youzhny - Stakhovsky 1,35 ⛔

Kolejny dosc pewny mecz Mikhail powinien spokojnie odprawic bardzo słabego ukrainca wynik inny niz 2-0 był by niespodzianką

Tipsarevic - Moya 1,45 ✅

Janko w formie na hali we Valecji sprawił bardzo duzo kłopotów dobrze grającemu Verdasco , Carlos powinien okazac sie łatwym przeciwnikiem

Sela - Istomin 1,70 ✅

Izraelczyk gra bardzo dobry tenis dobrze opanowany Serve^Volley , gra z głebi kortu tez znacznie lepsza niz u Uzbekistańczyka , Istomin poza przeciętnym atakiem niczego nie pokazuje przesadzony kurs warto grac
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Witam w nowym sezonie (wreszcie)! Powiem szczerze, że ja jestem jak najbardziej za typowaniem od samego początku rozgrywek, ale po kilka typów na start to lekka przesada. Oczywiście jeśli uda się wychwycić jakąś &quot;perełkę&quot; to luz, ale na regularne typowanie nawet kilku meczów dziennie poczekajmy chociaż kilka dni. Włodar czytam zawsze z uwagą Twoje sugestie, jednak mam wrażenie, że Ty uważasz, że wygrywać można grając tylko w &quot;Twoim stylu&quot; nie typując spotkań ścisłej czołówki, nie grając za często... Również nie uważam by granie taśm (nawet w skrajnych przypadkach dubli) miało sens, ale jeśli kogoś strategią jest typowanie 10 meczy każdego dnia to jego sprawa i podejrzewam, że są osoby zarabiające i w ten sposób. Można ogrywać bukmacherów na naprawdę wiele sposobów i każdy wybiera ten najbardziej mu odpowiadający. Powinieneś to zaakceptować i podejść do tego na większym luzie, bo są tu też ludzie którzy coś o tenisie wiedzą. Jednak to nie oznacza, że w tym temacie powinno brakować krytyki, uwag, czy nawet negacji typów innych bo przecież w tym celu istnieje to forum. Tyle na wstępie i od razu przechodzę do tematu tenisa i moich uwag odnoście kilku podanych tu już typów.

Na start rzuca mi się w oczy bezsensowny typ na Ball&#39;a. Australijczyk to typowy tenisista opierający swoją grę na serwisie (dodajmy jeszcze niezły forhend). Zanotował w zeszłym sezonie fajny wynik w LA ale to tyle w temacie. Sporo psuje do tego kiepsko rusza się po korcie. Neguję jego dobre wyniki w challengerach tylko w jednego powodu. Jego rywalem w Brisbane będzie gracz o takim potencjale jak Mischa Zverev. Niesamowicie ofensywny, o równie dobrym podaniu, do tego o wiele lepiej pracujący na nogach. Ok, zeszły sezon miał nieudany, ale i tak osiągnął sporo. Do tego dodajmy te wszystkie rotacje (czy to serwisowe, czy dodawane przy każdym uderzeniu) tenisisty urodzonego w Rosji, to że potrafi skończyć z obu stron, a w okresie przygotowawczym na pewno nie spał i pracował nad swoimi słabymi stronami (oczywiście to samo tyczy się jego rywala, ale kto ma z tej dwójki większe możliwości raczej wiadomo) i wychodzi mi to, że gdyby nie był to pierwszy mecz sezonu (nawet biorąc pod uwagę słabą psychikę Niemca) byłbym skłonny zagrać na niego w tym meczu po 1.50...

Chiudinelli i kursy nawet poniżej 1.40 z Lorenzim? Włoch ostatnio &quot;siedział&quot; przede wszystkim na cegle, ale to nie oznacza, że na hardzie będzie grał tak samo i że tam nie ma żadnych argumentów. Po pierwsze dodajmy solidny pierwszy serwis, po drugie to, że pewnie choć trochę &quot;odklei&quot; się od końcowej linii i kilka razy w meczu zamelduje się pod siatką (co robi bagatela nawet na cegle od czasu do czasu) i wreszcie dość agresywny styl gry, bo to nie jest przebijacz, który nie potrafi zaatakować. Inną sprawą jest to, że skuteczność tych ataków nie jest najwyższa. Mimo wszystko typ w moim przekonaniu bez sensu.

Nad Gasquetem sam myślałem, a nie gram tylko dlatego, że jest to pierwszy mecz sezonu. Prasa ładnie to rozpisał, nie mam zastrzeżeń. Myślę, że Rysiek w tym sezonie szybko zakręci się koło 15 ATP. Dodam jeszcze tylko, że nie ryzykowałbym grania tak niskich kursów na starcie sezonu. Czy to Tipsarevic, czy Youzhny, czy Gulbis (którego w tym temacie nikt akurat nie podał) powinni swoje mecze wygrać. Tylko wszystko to są gracze w mniejszym lub większym stopniu chimeryczni i kursy poniżej 1.40 to w ich przypadkach samobójstwo.

Tyle ode mnie na wstępie. Jutro już może sam coś zagram i na pewno postaram się opisać dokładniej wybrany mecz (o ile oczywiście jakiś mnie zainteresuje).
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Witam Szanownych Forumowiczów i Pasjonatów Tenisa,
chciałbym poznać Waszą opinię na temat spotkania Davermana z Niemcem Schuttlerem w Chennai.
Ja mam coś takiego, że bardzo często skłaniam się, bądź baczniej się przyglądam zawodnikom, którzy reprezentują gospodarzy, czy to w dużych turniejach ( choć tam ma to mniejsze znaczenie ) bądź mniejszych. Może to błędne rozumowanie, ale bardzo często zawodnik teoretycznie słabszy chcąc pokazać się &quot;u siebie&quot; daję z siebie dużo więcej i czasem wychodzą z tego całkiem niezłe wyniki.
Wracając do meczu obu panów to młody hindus zmierzy się z doświadczonym Niemcem. Kursy są na poziomie 1.7 - 1.95. Skłaniałbym się tutaj w kierunku Hindusa, młodego, niezwykle uzdolnionego i solidnego gracza, jednak Niemiec to tez nie byle kto, doświadczony, w zeszłym roku, występował w tym turnieju, ale musiał poddać mecz z powodu kontuzji właśnie z Hindusem. Nie znana jest też forma obydwu zawodników, i nawet fakt reprezentowania gospodarzy bardzo mnie nie przekonuje.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pewnie... Wszyscy pamiętamy co Somdev &quot;odwalił&quot; tutaj przed rokiem. Tyle że to wciąż tenisista bez większych atutów ofensywnych. W sumie typ na Hindusa uważam za bardzo ciekawy, choć sam tego nie zagram, bo to pierwsza runda. I oczywiście muszę to jakoś zargumentować. O Devvarmanie można powiedzieć dużo, ale przede wszystkim typując jego mecze zwracam uwagę na to, że on strasznie lubi grać z serwis-manami. Na poziomie uniwersyteckim pokonywał nawet Isnera, a w zeszłym sezonie naszego chłopaka - Jurka Janowicza. Co ważne myśli na korcie. Jest waleczny (tym bardziej &quot;u siebie&quot;), cierpliwy, biega do wszystkiego, nie podpala się. Jedyny atut ofensywny to ciekawy pierwszy serwis. Trochę komplementów, choć ma też słabe strony (choćby bekhend). Może i Schuttler nie jest graczem który opiera swoją grę wyłącznie na super serwisie, ale nie ukrywajmy, że aktualnie to podanie jest jego główną bronią (razem z volleyem). Biorąc to wszystko pod uwagę i mając na uwadze to, że jak już napisałem sam tego nie zagram, za faworyta meczu uważam reprezentanta gospodarzy i w sumie dla odważnych typ to całkiem ciekawy...
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Włodar czytam zawsze z uwagą Twoje sugestie, jednak mam wrażenie, że Ty uważasz, że wygrywać można grając tylko w &quot;Twoim stylu&quot; nie typując spotkań ścisłej czołówki, nie grając za często... Również nie uważam by granie taśm (nawet w skrajnych przypadkach dubli) miało sens, ale jeśli kogoś strategią jest typowanie 10 meczy każdego dnia to jego sprawa i podejrzewam, że są osoby zarabiające i w ten sposób. Można ogrywać bukmacherów na naprawdę wiele sposobów i każdy wybiera ten najbardziej mu odpowiadający. Powinieneś to zaakceptować i podejść do tego na większym luzie, bo są tu też ludzie którzy coś o tenisie wiedzą. Jednak to nie oznacza, że w tym temacie powinno brakować krytyki, uwag, czy nawet negacji typów innych bo przecież w tym celu istnieje to forum.
Mozi, nie rozumiem zarzutu. w którym miejscu krytykuje kogoś za &quot;styl gry&quot;? ????
Moja polemika zawsze dotyczy warstwy merytorycznej analizy i wpisuje się w to, co napisałeś w ostatnim zdaniu. Dziele się swoją wiedzą po to, by odwiedzający temat, uczący się tenisa, nie przyswajali sobie np. &quot;sensacji&quot;, które pojawiły się tu wcześniej, iż Chiudinelli, grający bardzo agresywnie, często z niewielkim marginesem błędu - &quot;popełnia mało ue&quot;, czy o &quot;s&amp;v Seli&quot;, który praktycznie tej opcji nie używa (a potem jakiś dzieciak będzie typował go jako max faworyta na trawie ), albo że Stakhovski to &quot;bardzo słaby tenisista&quot;.
Głupoty łatwiej powielać, niż dobre wzorce - tyle,że cyferek na koncie u buka oszukać się nie da.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mardy Fish - Marcos Baghdatis 2 @ 1.45 (8/10) ✅

Jak się ucieszyłem kiedy zobaczyłem taki kurs na Cypryjczyka. Wreszcie można zacząć typować i na start jaką stawką!? Bagieta jest tenisistą niemal kompletnym. Solidny serwis, piękny bekhend, piękny forhend, bardzo ofensywny i przyjemny dla oka styl gry, choć nie jest ryzykantem, który atakuje z każdego możliwego miejsca. Jeszcze do niedawna wydawało mi się, że nie lubi grać z rywalami często biegającymi do siatki. W ubiegłym sezonie moje zdanie zupełnie się zmieniło, bo o dziwo z takimi rywalami nie miał największych problemów, a właśnie taki styl (bardzo częste zastosowanie akcji serv&amp;volley) stosuje Fish. Nawet nie ma co porównywać potencjałów obu panów. W rankingu dzieli ich co prawda zaledwie 12 miejsc, ale to tylko udowadnia że ranking niczego nam nie pokazuje. A dowodem na to powinna być lokata jaką w nim zajmie Cypryjczyk po tym sezonie, bo jestem niemal pewny, że jeśli nie będą nękały go kontuzje to spokojnie zamelduje się w okolicy 10 ATP i namiesza w niejednym szlemie! Do tego warto dodać, że obaj grali ze sobą tylko raz, w zeszłym sezonie podczas Australian Open i Marcos wracający po przewlekłych kontuzjach nie oddał rywalowi nawet seta. W sumie kurs nie poraża, ale w moim przekonaniu wystawiony tak dlatego, że jest to pierwsze spotkanie w tym sezonie i przez niewielką różnicę w rankingu ATP... W moim oczach &quot;perełka #1&quot; w tym sezonie i głupio by było z niej nie skorzystać!
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Na szybko bo lada chwila się zaczynają mecze. Tripelek z Dohy na dobry (?) początek sezonu 2010.

Kas/Norman - Bolelli/Seppi 2 2,25 ⛔ Próba generalna 2010 nieudana. 3 sety były, ale tym razem nie dla mnie. Po kursach trzeba było grać.

Chiudinelli - Lorenzi 1 1,35 ✅

Karlovic - Fognini 1 1,3 ✅

Debel włoski to jeden z tych, na których lubię stawiać, gdy nie są faworytami. Grają ze sobą już długo, potrafią pokonać naprawdę dużo lepsze od siebie pary.Z kolei niezwykle doświadczeni Kas i Norman to ciekawa para, na pewno dużo umiejętności deblowe, ale liczę na to, że Włosi w tym wyrównanym meczu (całkiem możliwy super tiebreak) okażą się lepsi. Po tym kursie warto.
Chiudinelli w ubiegłym roku rozwinął skrzydła, na pewno biorąc pod uwagę końcówkę ubiegłego sezonu jest dużym faworytem w meczu z przeciętnym challengerowcem.
O Karlovicu można by książki pisać, dość słaby jak na niego 2009 rok, czy w 2010 wzniesie się jeszcze na wyżyny, czy rywale nauczą się odbierać jego bomby z serwisu? Przypuszczam, że tak, ale raczej nie rywale klasy Fogniniego.

Ako z tych 3 spotkań - 4,0.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Richard Gasquet - Jarkko Nieminen 1 @ 1,44✅ ( 6:3, 4:6, 6:4 )

Raajev Ram - Thiemo de Bakker 1 @ 1.90

Mecz dnia w Chennai. Organizatorzy nie kierowali się tu pobudkami czysto sportowymi ( w przeciwnym razie graliby o 18 Moya z Tipsareviciem ). Głównym aspektem decydującym o tym wyborze jest postać Raajeva Rama. Hindusa mieszkającego w USA. To dla niego zapełnią się trybuny kortu centralnego. Mimo iż nigdy nie osiągnął nic wielkiego w tym turnieju ( max 2 runda ), ba, wygrał w swojej karierze zaledwie kilka challengerów, a stosunek pojedynków wygranych do przegranych tylko nieznacznie jest na plus, to właśnie w nim upatruje faworyta meczu z Holendrem. Raajev ma 194 cm, barzo dobry serw, w miarę przyzwoite FH i siatkę. Nawierzchnia w Chennai co prawda nie jest tak szybka jak choćby na hali we Wrocławiu ( ???? ), ale potężne serwy Raajeva będą na niej trudne do odbioru.
De Bakker to spory talent, rok temu odnotował m.in. serię 18W w rzędu, wygrał pare challengerów...ale to wszystko na zupełnie innej nawierzchni. Thiemo prawie nie ruszył się z cegły, na innych nawierzchniach zagrał raptem kilka spotkań. Porusza się bardzo dobrze po korcie, potrafi przytrzymać piłkę w grze...ale tutaj będzie o to znacznie trudniej niż na mączce. Piłka lata szybciej, obija się wyżej, a to są warunki zdecydowanie bardziej odpowiednie dla Rama. Spodziewam się wyrównanego spotkania, zakończonego może nawet w 3 setach, ale wygranego przez pół-miejscowego ???? Na cegle z pewnością bym postawił na De Bakkera, ale tutaj rolę się odwracają.

http://forum.bukmacherskie.com/f17/dyskusje-na-tematy-bukmacherskie-55-wylacznie-39601-145.html#post1384241
 
solarek 0

solarek

Użytkownik
Rajeev Ram has reported on his Twitter site that he is feeling the effects of jet lag and may not be in the most peak physical conditioning to contest his first match of the 2010 season.

Edit/Prasa : Eeee, ale zobacz jaka tam jest data. 27.12.2009. 7 dni temu. Spokojnie już przystosował się do strefy czasowej.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik

Raajev Ram - Thiemo de Bakker 1 @ 1.90

Mecz dnia w Chennai. Organizatorzy nie kierowali się tu pobudkami czysto sportowymi ( w przeciwnym razie graliby o 18 Moya z Tipsareviciem ). Głównym aspektem decydującym o tym wyborze jest postać Raajeva Rama. Hindusa mieszkającego w USA. To dla niego zapełnią się trybuny kortu centralnego. Mimo iż nigdy nie osiągnął nic wielkiego w tym turnieju ( max 2 runda ), ba, wygrał w swojej karierze zaledwie kilka challengerów, a stosunek pojedynków wygranych do przegranych tylko nieznacznie jest na plus, to właśnie w nim upatruje faworyta meczu z Holendrem. Raajev ma 194 cm, barzo dobry serw, w miarę przyzwoite FH i siatkę. Nawierzchnia w Chennai co prawda nie jest tak szybka jak choćby na hali we Wrocławiu ( ???? ), ale potężne serwy Raajeva będą na niej trudne do odbioru.
De Bakker to spory talent, rok temu odnotował m.in. serię 18W w rzędu, wygrał pare challengerów...ale to wszystko na zupełnie innej nawierzchni. Thiemo prawie nie ruszył się z cegły, na innych nawierzchniach zagrał raptem kilka spotkań. Porusza się bardzo dobrze po korcie, potrafi przytrzymać piłkę w grze...ale tutaj będzie o to znacznie trudniej niż na mączce. Piłka lata szybciej, obija się wyżej, a to są warunki zdecydowanie bardziej odpowiednie dla Rama. Spodziewam się wyrównanego spotkania, zakończonego może nawet w 3 setach, ale wygranego przez pół-miejscowego ???? Na cegle z pewnością bym postawił na De Bakkera, ale tutaj rolę się odwracają.
Serwismen lubiący biegać do siatki z Rama jest, ale co do jego regularności w tym elemencie, to ja mam wątpliwości + PlayPave. Dla mnie Holenderskie value(2.19 w Bwin wyłapane). ???? 6:1, 6:1 ✅
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Blake - Querrey @ 1.75 ✅ 4/6 6/3 6/4
W turnieju w Brisbane na noc biorę Jamesa w bratobójczo-amerykańskim pojedynku z Samem Querreyem który po rozcięciu ręki i poważnej kontuzji z tym związaną podczas touru w Azji w tamtym sezonie nie rozegrał oficjalnego spotkania. Myślę że na taki błysk jaki posiada James jednak zabraknie wachlarzu opcji ze strony Sama u którego jedynie serwis jak i parę podstawowych zagrań jest na poziomie i będzie ciężko utrzymać mu się w TOP30 niż wejśc do niego. H2H 5-1 dla faworyta gdzie jedyny pojedynek przegrał trzy lata temu w Indy 6/7 7/6 6/7 myślę że James zapomniał o starym sezonie gdzie totalnie przytrafiała mu się tragedia, gdzie jego styl jest prawdziwie amerykański czyli zagrania mają być na bardzo dobrym poziomie albo wcale gdzie w wielu meczach jednak mu to psuło całą grę najbardziej było to widoczne przeze mnie na USO w spotkaniu z Robredo, ale jednak myślę że na początku sezonu Blake będzie chciał szybko wrócić może nie do elity ale na pewno na wyższe pozycję.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Baghdatis - Fish Typ: Baghdatis - Kurs: 1,43 (Bwin) ✅ 2-0
Od razu mówię, że info z pewnego portalu ściągnięte, żeby nie było, że zaraz fala krytyki, że coś ściągam itd ^^
Bagieta, bo:
1. Po kontuzji nie ma już śladu i jak sam przyznaje na swojej stronce- czuje się znakomicie.
2. Sentyment Cypryjczyka do Oceanii jest ogromny- tu odnosił swoje najlepsze wyniki.
3. Fish po kontuzji- co zaprezentuje? Nie wiadomo, ale wiadomo jak to zwykle się kończy po takiej przerwie (ostatni mecz sierpień)...
4. H2H: niemal dokładnie rok temu 62 64 64 w AO dla Bagiety.
5. Aktualna forma: Nawet w pokazówce w Buenos Bagieta świetnie serwował, z głębi kortu grając całkiem przyzwoicie. Nie pisząc już o końcówce zeszłego sezonu.
6. Bagieta mija całkiem przyzwoicie- do tego posiada dobry return, którym powinien ograniczać wycieczki do siatki Fisha.
autor: acemilan
źródło: bet1x2.pl
Myślę, że starczy ;)

Next time jak chcesz zabłysnąć to napisz coś samemu :| / Prasa
 
F 0

filweb

Forum VIP
Stawianie Bagiety w tym spotkaniu po takim kursie to kompletny bezsens. Forma obu zawodników jest ciężka do określenia, ale spotkanie raczej z serii bardziej zbliżonych niż 1,40 - 3.20, dlatego można lekko postawić na Fisha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom